SłabyŚwietny
Wpisany przez katan tomasz
poniedziałek, 25 czerwca 2012 13:58

IV Mistrzostwa Truchtacza Mysłowice - Bukowno 24.06.2012

W skąpanym w słońcu Bukownie 24 czerwca odbyły się po raz czwarty Mistrzostwa Stowarzyszenia Truchtacz Mysłowice.

Na starcie stanęło 13 zawodników i jedna zawodniczka, mimo, że miała zapewnione pierwsze miejsce – wystarczyło tylko dobiec – Dorota Wyleciał postanowiła pokazać „brzydszej płci” i pokonać ich wszystkich. Udało się to w 100% - Dorota została po raz czwarty najszybszą biegaczką w Klubie.

Wielkie gratulacje i tylko pozazdrościć wytrwałości i siły woli.

Smuci niska frekwencja w tej kategorii, ale na siłę nikogo na start się nie postawi. Za to czego zabrakło u Pań było w nadmiarze ( choć do pełni szczęścia trochę brakuje) u Panów. 13-stu zawodników walczyło zażarcie na trudnej ze względu na temperaturę i zakręcone jak zwykle w Bukownie ( ze względu na pętle) tabliczki z pokonanymi kilometrami – wygrał powracający do świetnej formy Marek Maciejewski, drugie miejsce zajął goniący mistrza Jarosław Kubik, a trzecie Andrzej Czerwieński, dla którego był to drugi start w tym dniu, po świetnym biegu o 12:00 w Pszczynie, o 17:00 poprawił swój czas w Bukownie – do tego trzeba mieć charakter i żyłkę hazardzisty.