Reklama

Niemożliwe nie istnieje

Niemożliwe nie istnieje

Email
Wpisany przez katan tomasz   
poniedziałek, 16 lipca 2012 07:52

 Cykliczne Spotkanie u Waltra

                                                                          11.07.2012 r. 

    Po raz drugi spotkaliśmy się w Pubie u Waltra na cyklicznych spotkaniach Stowarzyszenia    Truchtacz Mysłowice w drugą środę miesiąca. Tym razem pojawiło się 10 osób i przy piwie i herbacie omawiali swoje i cudze starty jaki i wysłuchali relacji z rajdu rowerowego, którego uczestnikami były Beata i Wiesia . W trakcie spotkania zostały wręcozne dyplomy dla uczestników 4-tych Mistrzostw Truchtacza, dla osób które dyplomów nie otrzymały kolejna okazja nadarzy się w trakcie kolejnego spotkania czyli  08.08.2012 . 

Pragnę również poinformować, że od 1 Lipca do naszego grona dołączył kolejny zawodnik Jarosław Podsiadło, mam nadzieję, że przy najbliższej okazji uda się go przedstawić szerszemu gronu Truchtaczy. 

 

Na forum pojawiaja się informacje o startach i o propozycjach imprez kulturalnych - mam nadzieję, że będzie tego więcej i dodatkowo pojawi się również zaproponowana w trakcie spotkania w środę  pomoc dojazdowa na zawody. Czyli informacja na forum, że jadę na zawody i mam dwa miejsca wolne w samochodzi i kontakt. Taka forma już działa poprzez informacje telefoniczną, ale wydaje mi się, że również na stronie warto coś takiego rozpocząć. Jest to przydatne dla wszystkich ktory parę groszy chcą zaoszczędzić na dojazdach na zawody. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentarze   

 
0 #3 Luiza Buryło 2012-07-17 20:25
Dyplom pierwsza klasa. Spotkania u Waltra też, pyszna herbata.
Cytować
 
 
0 #2 Wiesława Katan 2012-07-17 14:13
Dyplom - I klasa. Pomysł z umieszczeniem informacji na stronie o wyjazdach i wolnych miejscach jest b. dobry. Bardzo często takie informacje tel. podawał Marian - bardzo mi się to podoba:-)
Cytować
 
 
0 #1 Kopeć Bożena 2012-07-16 17:17
Dyplom godny pozazdroszczeni a, a spotkania u Waltra godne polecenia ;-)) fajnie było :-)
Cytować
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack