Reklama

Niemożliwe nie istnieje

Niemożliwe nie istnieje

vii gp logo.jpg

Logowanie



Szukaj

Agora Profile

Not Available to Guests

Agorians Online

Now 1 guest online
Stworzone dzięki jVitals
PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
Wpisany przez Jacek Księżyk   
poniedziałek, 17 grudnia 2012 22:39

 

III PRZEŁAJOWE GRAND PRIX MYSŁOWIC

O PUCHAR TRUCHTACZA

 

BIEG SZÓSTY – WIELKI FINAŁ

 

KLASYFIKACJA OPEN :

MIEJSCE

NAZWISKO, IMIĘ

KLUB / MIASTO

WYNIKI – BIEG V

UWAGI

1

Seweryn Jacek

Konko

00:26:54

2

Proksa Robert

Mysłowice

00:27:15

3

Smaczyński Dariusz

Dąbrowa Górnicza

00:28:04

4

Kontowicz Rafał

M-ce KB NO.1

00:28:57

5

Czerwiński Andrzej

Truchtacz Mysłowice

00:29:14

6

Motyl Piotr

Katowice

00:29:17

7

Stolecki Grzegorz

Chełm Śląski

00:29:56

8

Kolonko Mirosław

MCC Chorzów

00:30:09

CC

9

Kobyliński Tomasz

WBK Meta Lubliniec

00:30:12

Sł. Mund.

10

Mikołajski Damian

Dąbrowa Górnicza

00:30:31

11

Szczepanik Andrzej

KSTataimsandy

00:30:34

CC

12

Kobak Krzysztof

Mysłowice

00:31:34

13

Wyleciał Dorota

Truchtacz Mysłowice

00:32:50

K

14

Hochół Grzegorz

Katowice

00:33:24

15

Wielgos Józef

40-latek Tychy

00:34:05

16

Wika Sebastian

40-latek Tychy

00:34:24

17

Dombek Andrzej

Mysłowice

00:35:09

18

Rachwol Krzysztof

Świętochłowice

00:35:19

19

Jankowski Grzegorz

WBK Meta Lubliniec

00:35:41

20

Bromboszcz Karol

Vision Express Katowice

00:35:45

21

Pendolski Franciszek

K.B. Józefinka

00:35:46

22

Legomiński Werner

Truchtacz Mysłowice

00:35:48

23

Gawle Renata

Sosnowiec

00:35:50

K

23

Księżyk Jacek

Truchtacz Mysłowice

00:35:50

Sł. Mund.

25

Nowak Agnieszka

Pogoria Biega

00:35:54

Sł. Mund. K

26

Kolonko Justyna

MCC Chorzów

00:36:08

K

27

Franus Łukasz

KCH Chorzów

00:36:48

28

Jarzyna Adam

Polanka Wielka

00:37:06

29

Micuda Jan

Truchtacz Mysłowice

00:37:13

30

Kowalski Maciej

Sosnowiec

00:37:47

Sł. Mund.

31

Wizner Czesław

Mysłowice

00:40:10

Sł. Mund.

32

Grzesik Dariusz

Chorzów

00:41:28

33

Katan Joanna

Truchtacz Mysłowice

00:42:21

K

33

Jarosz Marian

Truchtacz Mysłowice

00:42:21

35

Szylewska Ewa

K.B. Józefinka

00:42:36

K

36

Duda Krzysztof

NW SPEED Mikołów

00:46:27

NW

37

Wojtyła Piotr

KCH Chorzów

00:48:46

38

Mikołajczyk Romuald

Katowice

00:48:57

NW

39

Grzesik Katarzyna

Chorzów

00:49:21

NW/K

40

Kurek Edward

MOSIR Czeladź

00:52:47

NW

41

Jóźwiak Bożena

Katowice

00:53:23

NW/K

42

Święs-Warelis Beata

Katowice

00:54:11

NW/K

43

Porczak Marian

Mysłowice

00:55:36

NW

44

Filuś Celina

Grzmiące Kije Mysłowice

00: 57:11

NW/K

45

Janiczek Tadeusz

MOSIR Czeladź

00:57:33

NW

46

Cieśla Urszula

Katowice

00:58:44

NW/K

46

Sagan Irena

Tychy

00:58:44

NW/K

48

Wujko Józef

Katowice

01:00:24

NW

49

Katan Wiesława

Truchtacz Mysłowice

00:29:34

II okr./K

50

Hornik Martyna

Truchtacz Mysłowice

00:41:09

II okr./NW/K

KLASYFIKACJA CANICROSS :

1

Kolonko Mirosław

MCC Chorzów

00:30:09

CC

2

Szczepanik Andrzej

KSTataimsandy

00:30:34

CC

KLASYFIKACJA NORDIC WALKING :

1

Duda Krzysztof

NW SPEED Mikołów

00:46:27

NW

2

Mikołajczyk Romuald

Katowice

00:48:57

NW

3

Grzesik Katarzyna

Chorzów

00:49:21

NW/K

4

Kurek Edward

MOSIR Czeladź

00:52:47

NW

5

Jóźwiak Bożena

Katowice

00:53:23

NW/K

6

Święs-Warelis Beata

Katowice

00:54:11

NW/K

7

Porczak Marian

Mysłowice

00:55:36

NW

8

Filuś Celina

Grzmiące Kije Mysłowice

00: 57:11

NW/K

9

Janiczek Tadeusz

MOSIR Czeladź

00:57:33

NW

10

Cieśla Urszula

Katowice

00:58:44

NW/K

11

Sagan Irena

Tychy

00:58:44

NW/K

12

Wujko Józef

Katowice

01:00:24

NW

13

Hornik Martyna

Truchtacz Mysłowice

00:41:09

II okr./NW/K

KLASYFIKACJA KOBIET :

1

Wyleciał Dorota

Truchtacz Mysłowice

00:32:50

K

2

Gawle Renata

Sosnowiec

00:35:50

K

3

Nowak Agnieszka

Pogoria Biega

00:35:54

Sł. Mund. K

4

Kolonko Justyna

MCC Chorzów

00:36:08

K

5

Katan Joanna

Truchtacz Mysłowice

00:42:21

K

6

Szylewska Ewa

K.B. Józefinka

00:42:36

K

7

Grzesik Katarzyna

Chorzów

00:49:21

NW/K

8

Jóźwiak Bożena

Katowice

00:53:23

NW/K

9

Święs-Warelis Beata

Katowice

00:54:11

NW/K

10

Filuś Celina

Grzmiące Kije Mysłowice

00: 57:11

NW/K

11

Cieśla Urszula

Katowice

00:58:44

NW/K

12

Sagan Irena

Tychy

00:58:44

NW/K

13

Katan Wiesława

Truchtacz Mysłowice

00:29:34

II okr./K

14

Hornik Martyna

Truchtacz Mysłowice

00:41:09

II okr./NW/K

KLASYFIKACJA MUNDUROWA :

1

Kobyliński Tomasz

WBK Meta Lubliniec

00:34:06

Sł. Mund.

2

Księżyk Jacek

Truchtacz Mysłowice

00:35:50

Sł. Mund.

3

Nowak Agnieszka

Pogoria Biega

00:35:54

Sł. Mund. K

4

Kowalski Maciej

Sosnowiec

00:37:47

Sł. Mund.

5

Wizner Czesław

Mysłowice

00:40:10

Sł. Mund.

Poprawiony: poniedziałek, 17 grudnia 2012 22:40
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack