Reklama

Niemożliwe nie istnieje

Niemożliwe nie istnieje

PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 3
SłabyŚwietny 
Wpisany przez katan tomasz   
wtorek, 23 kwietnia 2013 15:47

 

Podziękowanie 

za prawie 5 lat pracy, wsparcia i współdziałania

w tworzeniu i rozwoju

Stowarzyszenia Truchtacz Mysłowice 

 

 

 

Chciałbym wykorzystać możliwość, że jeszcze Wszyscy żyją wyborami i nowym zarządem i w tym miejscu podziekować za wspólnie spędzone prawie 5 lat w Truchtaczu.

Chciałbym podziękować Zarządowi i Komisji Rewizyjnej za wspólną prace, spotkania, dyskusję i cheć pozytywnych zmian w Stowarzyszeniu. Bez wielu waszych pomysłów i zapału, nie powstałyby wspaniałe akcje truchtaczowe, które teraz są już stałymi punktami w życiu klubu. 

Chciałbym podziękować całej ekipie Truchtacza - tym którzy przewineli się przez te lata przez klub - za pomysłowość, zaangażowanie i energię, dzięki kttórym Stowarzyszenie jest zauważalne w biegowej Polsce, a my jako jego członkowie, możemy być dumni z takiej przynależności. 

Nie chcę tu pisać elaboratów i dziękować każdemu z osobna, ale chciałbym wyróżnić, kilka osób, które w sposób szczególny przyczyniły się do tego, że warto było.

Chcę podziękować:

Bożenie Kopeć - za zaangażowanie w sprawy Stowarzyszenia, za charytatywną myśl przewodnią i finansowy "nos" w wyszukiwaniu rozwiązań, które pozwoliły istnieć Stowarzyszeniu przez ten długi czas w sposób prawidłowy i zgodny z prawem.

Marianowi Jaroszowi - za olbrzymi wkład w działanie Stowarzyszenia, uważam, że jest osobą nie docenioną przez Truchtaczy, a zasługuje na duży szacunek. Za to, że się nie poddaje i robi swoje. Za wiele, wiele rzeczy, które zrobił na rzeczy Truchtacza i liczę, że to nie koniec.

Wreszcie najbardziej osobiste podziękowania dla Janusza Kuczmierczyka - który jak nikt włożył całe serce w to Stowarzyszenie, w tę społeczność biegową. Od takich ludzi należy się uczć sumienności w działaniu, treningach , łatwości nawiązywania kontaktów z ludzmi.  Mam nadzieję, że kiedyś (w najbliższej przyszłości) udowodnię Mu, ile się od Niego nauczyłem i, że zrobiłem taki postęp sportowy ( w amatorskim wydaniu oczywiście ;) ) , z którego będzie dumny.

 

Jeszcze raz dziękuję Wszystkim

Tomek Katan 

 

 

 

Komentarze   

 
0 #5 Księżyk Jacek 2013-05-05 22:24
Dużo bym tu chciał napisać, zbyt dużo jak na jeden komentarz. Myślę że większość byłaby bardzo pozytywna. Ja też chciałbym podziękować, ponieważ jest za co !!!. Znaleźliśmy w stowarzyszeniu "coś" dla siebie i przede wszystkim odnaleźliśmy się na ścieżkach biegowych.
I na tyle jest to ( Truchtacz ) ważne i dobre, że warto działalność stowarzyszenia kontynuować. A więc : dziękuję Wszystkim ( i wymienionym, i nie ) i zapraszam Wszystkich do dalszej pracy ;-) na rzecz klubu.
Cytować
 
 
0 #4 katan tomasz 2013-05-04 19:19
Jeśli miałbym polemizować - to większość osób jest niedoceniana. Ale dziękuję za komentarz do artykułu. pozdrawiam
Cytować
 
 
0 #3 Luiza Buryło 2013-04-24 20:39
Myślę, że Marian nie jest niedoceniany :-)
Aktywnie wspiera Stowarzyszenie i konsekwentnie robi swoje. Nasz Estończyk :-)
Cytować
 
 
0 #2 Wiesława Katan 2013-04-24 12:02
Piękne te tulipany, od razu jest przyjemnie na sercu
Cytować
 
 
0 #1 Wiesława Katan 2013-04-24 11:55
ktoś powiedział:"...Nie słowa, lecz czyny świadczą o wielkości człowieka..."
Te słowa odnoszą się do Ciebie Bożenko,Januszu i Marianie.Chwała Wam za to
Cytować
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack