Reklama

Niemożliwe nie istnieje

Niemożliwe nie istnieje

gp logo.jpg

Logowanie



Szukaj

Agora Profile

Not Available to Guests

Agorians Online

Now 1 guest online
Stworzone dzięki jVitals
PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 2
SłabyŚwietny 
Wpisany przez Jacek Księżyk   
niedziela, 03 listopada 2013 20:44

IV PRZEŁAJOWE GRAND PRIX MYSŁOWIC

O PUCHAR TRUCHTACZA

WYNIKI PO SZEŚCIU BIEGACH

(łącznie z Biegiem III Polska Biega)

 

KLASYFIKACJA OPEN :

Miejsce

NAZWISKO, IMIĘ

KLUB / MIASTO

WYNIKI : I + II + III(PB) + IV + V + VI  

UWAGI

1

Seweryn Jacek

Konko

02:03:25

V(PB)

2

Cielniaszek Marek

Asmarpetruk

02:07:03

V +PB

3

Sokołowski Marek

SKOK Wesoła

02:09:14

V +PB KWK

4

Lubnau Marek

Sosnowiec

02:13:47

V +PB KWK

5

Maciejewski Marek

Truchtacz Mysłowice

02:16:56

V +PB

6

Stolecki Grzegorz

Truchtacz Mysłowice

02:17:44

V(PB)

7

Grocholewski Włodzimierz

Truchtacz Mysłowice

02:22:26

V +PB

8

Motyl Piotr

Katowice

02:23:04

V(PB) KWK

9

Kolonko Mirosław

MCC Chorzów

02:28:52

V +PB CC

10

Ochowicz Andrzej

KCH Chrzanów

02:34:54

V

11

Kobak Krzysztof

Mysłowice

02:35:34

V + PB

12

Milkowski Jan

Świętochłowice

02:40:28

V Sł.Mund.

13

Dombek Andrzej

Mysłowice

02:41:35

V(PB) KWK

14

Nogal Leszek

BBL Mikołów

02:42:43

V(PB)

15

Legomiński Werner

Truchtacz Mysłowice

02:46:19

V +PB

16

Wyleciał Dorota

Truchtacz Mysłowice

02:46:20

V +PB K

17

Szczepanik Andrzej

KS TataiMimcio

02:48:46

V CC

18

Kotara Grzegorz

Truchtacz Mysłowice

02:50:45

V(PB) KWK

19

Nowak Agnieszka

Pogoria Biega

02:51:44

V(PB) K/Sł.Mund.

20

Litwin Sławomir

Sosnowiec

02:52:44

V(PB) Sł.Mund.

21

Mikołajczyk Romuald

Katowice

02:56:22

V KWK

22

Bromboszcz Karol

Truchtacz Mysłowice

03:00:37

V(PB)

23

Major Iwona

Mysłowice

03:02:25

V(PB) K

24

Smalcerz Marzena

Jaworzno

03:06:57

V(PB) K

25

Kolonko Justyna

MCC Chorzów

03:13:49

V(PB) K

26

Duda Krzysztof

NW Speed Mikołów

03:40:26

V +PB NW

27

Nowak Grzegorz

TKKF Saturn Czeladź

03:41:51

V NW

28

Schroeder Karol

Biegam z Sercem.pl

03:56:22

V +PB NW

29

Sagan Marian

40-latek Tychy

03:59:34

V NW

30

Grzesik Katarzyna

MCC Chorzów

04:00:10

V +PB K/NW

31

Makowski Marek

Tychy

04:03:26

V +PB NW

32

Kurek Edward

MOSIR Czeladź

04:16:03

V +PB NW

33

Filuś Celina

Grzmiące Kije M-ce

04:23:35

V +PB K/NW

34

Cieśla Urszula

Truchtacz Mysłowice

04:32:10

V +PB K/NW

35

Sagan Irena

40-latek Tychy

04:42:45

V K/NW

36

Wujko Józef

Katowice

07:59:10

V +PB NW

37

Gos Barbara

Truchtacz Mysłowice

01:42:54

IV(PB) K

38

Walerowicz Maciej

Truchtacz Mysłowice

01:55:50

IV(PB) Sł.Mund.

39

Kubik Jarosław

Truchtacz Mysłowice

01:57:18

IV(PB)

40

Palczewski Przemysław

Mysłowice

01:57:52

IV(PB)

41

Nowak Ewa

Mysłowice

02:06:30

IV K

42

Hornik Jarosław

Truchtacz Mysłowice

02:18:04

IV(PB) KWK

43

Kałusek Jacek

GB Luxtorpeda Czerwionka

02:21:10

IV

44

Wieczorek Krzysztof

Truchtacz Mysłowice

02:22:43

IV(PB)

45

Błant Patryk

ZSS im. Korczaka

02:23:58

IV(PB)

46

Pendolski Franciszek

KB Józefinka

02:24:18

IV

47

Micuda Jan

Truchtacz Mysłowice

02:25:26

IV(PB)

48

Karlik Agnieszka

GB Luxtorpeda Czerwionka

02:29:55

IV K

49

Godek Beata

Truchtacz Mysłowice

02:34:13

IV(PB) K/ KWK

50

Wolański Rafał

ZIS Mysłowice

02:34:20

IV(PB) Sł.Mund.

51

Szylewska Ewa

Chorzów

02:48:52

IV(PB) K

52

Kupibida Bogusława

Katowice

03:20:18

IV(PB) K/NW

53

Kopeć Bożena

Truchtacz Mysłowice

03:29:20

IV(PB) K/NW

54

Porczak Marian

Mysłowice

03:33:59

IV(PB) NW

55

Hornik Martyna

Truchtacz Mysłowice

03:50:33

IV(PB) K/NW

56

Janiczek Tadeusz

MOSIR Czeladź

03:55:20

IV(PB) NW

57

Pytel Janusz

Sokół Zakopane

01:16:54

III(PB) Sł.Mund.

58

Bednarz Jakub

Pogoria Biega

01:17:15

III

59

Proksa Robert

Truchtacz Mysłowice

01:21:09

III

60

Lysko Jakub

Doliniarze.com

01:28:06

III

61

Tymiec Przemysław

MKB No 1

01:31:59

III(PB) KWK

62

Litwa Szymon

Truchtacz Mysłowice

01:32:29

III

63

Jałowiecka Daria

Botak Team

01:32:51

III(PB) K/CC

64

Orlicki Stanisław

40-latek Tychy

01:34:18

III KWK

67

Pietrzyk Tomasz

Mysłowice

01:35:20

III

68

Jarzyna Adam

Polanka Wielka

01:39:00

III

69

Księżyk Jacek

Truchtacz Mysłowice

01:40:02

III Sł.Mund.

70

Radczuk Tomasz

Botak Team

01:40:30

III(PB) CC

71

Kowalski Piotr

Truchtacz Mysłowice

01:40:39

III(PB)

72

Brzózka Norbert

Pogoria Biega

01:42:42

III

73

Kobyliński Tomasz

WBK Meta Lubliniec

01:48:46

III Sł.Mund.

74

Mlaskawa Edward

Zabrze

01:52:18

III(PB)

75

Lysko Agnieszka

Katowice

01:56:49

III K

76

Jarosz Marian

Truchtacz Mysłowice

01:57:15

III

77

Wizner Czesław

Mysłowice

02:01:45

III(PB) Sł.Mund.

78

Błant Adam

ZSS im. Korczaka

02:03:39

III

79

Grzesik Darek

MCC Chorzów

02:03:52

III

80

Wojtyła Piotr

KCH Chrzanów

02:20:57

III

81

Zawadzka Agnieszka

Sosnowiec

02:33:53

III K/NW

82

Pielot Ilona

Chorzów

03:08:50

III(PB) K/NW

83

Śmiałkowska Daria

Chełm Śląski

03:16:18

III(PB) K/NW

84

Smoleń Jarosław

Mysłowice

00:50:03

II(PB)

85

Jarzębowicz Paweł

Zadyszka Oświęcim

00:52:16

II(PB)

86

Smaczyński Dariusz

Dąbrowa Górnicza

00:52:38

II

87

Stec Jerzy

Ruda Śląska

00:55:07

II Sł.Mund.

88

Ryszka Karol

Gomola Trans Arco

00:55:32

II

89

Czerwieński Andrzej

Truchtacz Mysłowice

00:59:25

II(PB)

90

Foksa Marek

Ostrzeszów

01:02:12

II(PB)

 

91

Harrison Claire

Truchtacz Mysłowice

01:02:17

II K

92

Nowrot Jerzy

Truchtacz Mysłowice

01:05:38

II(PB)

93

Rogowicz Piotr

Truchtacz Mysłowice

01:05:55

II

94

Włodarczyk Marcin

Mysłowice

01:06:42

II Sł. Mund.

95

Lebioda Mariusz

Katowice

01:07:46

II

96

Gansiniec Ireneusz

Mysłowice

01:08:36

II KWK

97

Szukała Arkadiusz

Katowice

01:09:09

II(PB)

98

Świerc Krzysztof

Mojacukrzyca.pl

01:09:28

II

99

Banasiewicz Beata

Katowice

01:10:22

II K

100

Dybał Joanna

Będzin

01:12:23

II(PB) K

101

Proksa Bartek

Mysłowice

01:14:45

II

102

Franus Łukasz

KCH Chrzanów

01:15:33

II

103

Mrozek Maja

Katowice

01:17:41

II(PB) K

104

Lysko Marek

Sosnowiec

01:20:36

II

105

Kamrowski Łukasz

Katowice

01:24:18

II

106

Rachwol Krzysztof

KB KWK Wieczorek

01:38:13

II NW

107

Sojka Łukasz

Katowice

01:46:52

II NW

108

Błaut Adrian

ZSS im. Korczaka

01:51:34

II NW

109

Lysko Bożena

Sosnowiec

01:55:58

II K/NW

110

Kowalska Monika

Mysłowice

01:57:52

II(PB) K/NW

111

Stawiarska Anna

ZSS im. Korczaka

02:02:01

II(PB) K/NW

112

Laskowska Daria

Mysłowice

02:02:06

II K/NW

113

Wyleciał Zbigniew

Katowice

02:17:19

II(PB) NW

114

Dobrowolski Jan

Earlymath.pl

00:24:05

I

115

Wojtek Paweł

Olimpia Zabrze

00:24:38

I

116

Cyran Maciej

Kraków

00:24:54

I

117

Modrzejewski Bartosz

Olimpia Zabrze

00:26:12

I

118

Kowalczyk Rafał

Miechów Biega

00:26:31

I

119

Ociepa Artur

Zabiegani Częstochowa

00:26:55

I

120

Kamiński Tadeusz

Doliniarze.com

00:27:17

I

121

Heleniak Edward

Mysłowice

00:28:51

I

122

Janiec Robert

Ratownik

00:29:05

I KWK

123

Płoskoński Piotr

Rusinów

00:29:34

I

124

Szczerba Andrzej

KMP Mysłowice

00:30:07

I Sł.Mund.

125

Gładczak Jan

Ruda Ślaska

00:30:37

I CC

126

Jaros Grzegorz

ZIS  Chorzów

00:30:56

I Sł.Mund.

127

Mitoś Ryszard

Mysłowice

00:31:07

I

128

Szymczyk Barbara

Ruda Ślaska

00:31:30

I K/CC

129

Katan Tomasz

Truchtacz Mysłowice

00:31:38

I

130

Majchrzyk Michał

Pogoria Biega

00:31:43

I

131

Rachwol Krzysztof

KB KWK Wieczorek

00:32:02

I KWK

132

Rachwol Janusz

Ruda Śląska

00:32:29

I

133

Jankowski Grzegorz

WBK Meta Lubliniec

00:32:55

I

134

Szot Łukasz

Sosnowiec

00:33:07

I Sł.Mund.

135

Kowalski-Neukirch Henryk

Truchtacz Mysłowice

00:33:23

I

136

Wika Sebastian

40-latek Tychy

00:34:04

I

137

Warzecha Piotr

Pogorzyce

00:34:07

I

138

Szablicki Aleksy

WKB META Lubliniec

00:34:29

I

139

Wielgos Józef

40-latek Tychy

00:34:37

I

140

Jarosz Marcin

Mysłowice

00:34:37

I Sł.Mund.

141

Pacuła Adam

Formacja Śląsk

00:34:39

I

142

Hoeflih Tomasz

Truchtacz Mysłowice

00:34:49

I

143

Ślosarczyk Gabriela

Mysłowice

00:34:51

I K

144

Laska Grzegorz

Katowice

00:35:02

I KWK

145

Nogal Radosław

BBL Mikołów

00:35:31

I

146

Jedynak Jerzy

Chrzanów

00:36:02

I

147

Lucka Judyta

Katowice

00:36:18

I K

148

Krysta Bartosz

Mysłowice

00:36:30

I

149

Struzik Radek

Będzin

00:39:03

I

150

Święs-Warelis Beata

Katowice

00:39:10

I K

151

Mikołajczyk Dawid

Katowice

00:39:42

I

152

Morawska Julia

Mysłowice

00:39:45

I K

153

Fularski Rafał

Mysłowice

00:40:02

I

154

Aleszkiewicz Maciej

Mysłowice

00:40:27

I

155

Cyran Katarzyna

Kraków

00:40:28

I K

156

Szczepanik Michał

KS TataiMimcio

00:40:31

I

157

Karlik Łukasz

GB Luxtorpeda Czerwionka

00:41:26

I

158

Klonowski Henryk

Truchtacz Mysłowice

00:41:27

I

159

Kubica Izabela

Mysłowice

00:41:40

I K

160

Katan  Wiesława

Truchtacz Mysłowice

00:42:43

I K

161

Procz Iwona

Katowice

00:42:49

I K

162

Witecki Marek

Mysłowice

00:44:42

I

163

Will Piotr

Katowice

00:44:48

I

164

Świerc Krzysztof

Mojacukrzyca.pl

00:45:12

I NW

165

Wojtczak Eryk

KS Eryk

00:46:21

I

166

Kolonko Kamila

MCC Chorzów

00:48:11

I K

167

Kuchmistrz Anna

WKB Meta Lubliniec

00:48:49

I K

168

Jóźwiak Bożena

KATOWICE

00:50:41

I K/NW

169

Sokół Grzegorz

Sosnowiec

00:51:19

I

170

Dobrowolska Agnieszka

Mysłowice

00:51:57

I NW/K

171

Krakowiak Klaudia

Mysłowice

00:51:59

I K/NW

172

Wojtyła Agata

KCH

00:53:55

I K/CC

173

Kuczmierczyk Iwona

Katowice

00:55:17

I K/NW

174

Hornik Grażyna

Truchtacz Mysłowice

00:55:23

I K/NW

175

Dziuk Andrzej

Katowice

00:56:59

I NW

176

Gwiazdoń Aleksandra

Sosnowiec

00:58:13

I NW/K

177

Pałys Paweł

Mysłowice

00:58:51

I NW

178

Habrajski Łukasz

Mysłowice

01:00:16

I NW

179

Muła Wiola

Mysłowice

01:01:02

I NW/K

180

Sadura Barbara

Sosnowiec

01:01:22

I K/NW

181

Błaut Adam

ZSS im. Korczaka

01:01:58

I NW

182

Grabiec Aleksandra

Mysłowice

01:02:25

I K/NW

183

Wieczorek Zofia

Katowice

01:02:37

I K/NW

184

Wika Ewa

Tychy

01:02:58

I K/NW

185

Kubik Monika

Jaworzno

01:05:01

I K/NW

186

Pawlak Ania

Mysłowice

01:05:46

I K/NW

187

Księżyk Basia

Truchtacz Mysłowice

01:06:40

I K/NW

188

Chłopek Małgorzata

Sosnowiec

01:08:53

I K/NW

189

Borkowska Aleksandra

Jaworzno

01:19:21

I K/NW

190

Habrajski Artur

Mysłowice

01:32:59

II NW 2 okr.

191

Borkowska Aleksandra

Jaworzno

01:38:48

II K/NW 2okr.

192

Duda Maksymilian

NW Speed Mikołów

00:27:43

II 1 okr.

193

Katan Matylda

Truchtacz Mysłowice

01:08:17

II(PB) K/1okr.

194

Kuchmistrz Michał

WKB Meta Lubliniec

00:23:17

I 2okr.

195

Grzesik Darek

MCC Chorzów

00:29:08

I 2okr.

196

Grzesik Darek

MCC Chorzów

00:38:09

I NW 2okr.

197

Wojtyła Agata

KCH

00:43:26

I K/NW/2okr.

198

Bogacz Adrianna

Mysłowice

00:45:30

I K 2 okr.

199

Bogacz Mirosława

Mysłowice

00:45:32

I K 2 okr.

200

Bogacz Adrian

Mysłowice

00:45:33

I 2 okr.

201

Laskowska Daria

Mysłowice

00:46:50

I K/NW/2okr.

202

Śmiałkowska Daria

Chełm Śląski

00:47:13

I K/NW/2okr.

203

Zabrzeńska Edyta

Katowice

00:47:43

I K/NW/2okr.

204

Chłopek Małgorzata

Sosnowiec

00:51:05

I K/NW/2okr.

205

Szmigiel Halina

Mysłowice

00:53:20

I K/NW/2 okr.

206

Witecka Halina

Mysłowice

00:55:30

I K/NW/2okr.

207

Gracka Bożena

Mysłowice

00:55:31

I K/NW/2okr.

208

Laskowska Daria

Mysłowice

00:20:10

I K/NW 1okr.

209

Szylewska Alicja

Chorzów

00:21:08

I K/NW 1okr.

210

Procz Kamil

Ruda Śląska

00:21:51

I 1 okr.

211

Gwiazdoń Aleksandra

Sosnowiec

00:23:46

I K/NW 1okr.

212

Banasiewicz Beata

Katowice

00:24:38

I K 1 okr.

213

Warelis Justyna

Katowice

00:24:38

I K 1 okr.

214

Augustyn Ludwik

Mysłowice

00:24:54

I 1 okr.

215

Wojtyła Agata

KCH

00:30:00

I K/CC 1 okr.

216

Duda Dawid

Mysłowice

00:37:53

I NW 1 okr.

217

Sojka Łukasz

Mysłowice

00:37:58

I NW 1 okr.

218

Kamrowski Jaś

Katowice

00:39:16

I 1 okr.

219

Kamrowski Łukasz

Katowice

00:39:16

I 1 okr.

220

Kamrowska Zosia

Katowice

00:39:16

I K 1 okr.

221

Gola Iwona

Mysłowice

00::

I Nie Klas.

 

KLASYFIKACJA CANICROSS :

1

Kolonko Mirosław

MCC Chorzów

02:28:52

V +PB CC

2

Szczepanik Andrzej

KS TataiMimcio

02:48:46

V CC

3

Jałowiecka Daria

Botak Team

01:32:51

III(PB) K/CC

4

Radczuk Tomasz

Botak Team

01:40:30

III(PB) CC

5

Gładczak Jan

Ruda Ślaska

00:30:37

I CC

6

Szymczyk Barbara

Ruda Ślaska

00:31:30

I K/CC

7

Wojtyła Agata

KCH

00:53:55

I K/CC

8

Wojtyła Agata

KCH

00:30:00

I K/CC 1 okr.

 

KLASYFIKACJA NORDIC WALKING :

1

Duda Krzysztof

NW Speed Mikołów

03:40:26

V +PB NW

2

Nowak Grzegorz

TKKF Saturn Czeladź

03:41:51

V NW

3

Schroeder Karol

Biegam z Sercem.pl

03:56:22

V +PB NW

4

Sagan Marian

40-latek Tychy

03:59:34

V NW

5

Grzesik Katarzyna

MCC Chorzów

04:00:10

V +PB K/NW

6

Makowski Marek

Tychy

04:03:26

V +PB NW

7

Kurek Edward

MOSIR Czeladź

04:16:03

V +PB NW

8

Filuś Celina

Grzmiące Kije M-ce

04:23:35

V +PB K/NW

9

Cieśla Urszula

Truchtacz Mysłowice

04:32:10

V +PB K/NW

10

Sagan Irena

40-latek Tychy

04:42:45

V K/NW

11

Wujko Józef

Katowice

07:59:10

V +PB NW

12

Kupibida Bogusława

Katowice

03:20:18

IV(PB) K/NW

13

Kopeć Bożena

Truchtacz Mysłowice

03:29:20

IV(PB) K/NW

14

Porczak Marian

Mysłowice

03:33:59

IV(PB) NW

15

Hornik Martyna

Truchtacz Mysłowice

03:50:33

IV(PB) K/NW

16

Janiczek Tadeusz

MOSIR Czeladź

03:55:20

IV(PB) NW

17

Zawadzka Agnieszka

Sosnowiec

02:33:53

III K/NW

18

Pielot Ilona

Chorzów

03:08:50

III(PB) K/NW

19

Śmiałkowska Daria

Chełm Śląski

03:16:18

III(PB) K/NW

20

Rachwol Krzysztof

KB KWK Wieczorek

01:38:13

II NW

21

Sojka Łukasz

Katowice

01:46:52

II NW

22

Błaut Adrian

ZSS im. Korczaka

01:51:34

II NW

23

Lysko Bożena

Sosnowiec

01:55:58

II K/NW

24

Kowalska Monika

Mysłowice

01:57:52

II(PB) K/NW

25

Stawiarska Anna

ZSS im. Korczaka

02:02:01

II(PB) K/NW

26

Laskowska Daria

Mysłowice

02:02:06

II K/NW

27

Wyleciał Zbigniew

Katowice

02:17:19

II(PB) NW

28

Świerc Krzysztof

Mojacukrzyca.pl

00:45:12

I NW

29

Wojtczak Eryk

KS Eryk

00:46:21

I

30

Kolonko Kamila

MCC Chorzów

00:48:11

I K

31

Kuchmistrz Anna

WKB Meta Lubliniec

00:48:49

I K

32

Jóźwiak Bożena

KATOWICE

00:50:41

I K/NW

33

Sokół Grzegorz

Sosnowiec

00:51:19

I

34

Dobrowolska Agnieszka

Mysłowice

00:51:57

I NW/K

35

Krakowiak Klaudia

Mysłowice

00:51:59

I K/NW

36

Wojtyła Agata

KCH

00:53:55

I K/CC

37

Kuczmierczyk Iwona

Katowice

00:55:17

I K/NW

38

Hornik Grażyna

Truchtacz Mysłowice

00:55:23

I K/NW

39

Dziuk Andrzej

Katowice

00:56:59

I NW

40

Gwiazdoń Aleksandra

Sosnowiec

00:58:13

I NW/K

41

Pałys Paweł

Mysłowice

00:58:51

I NW

42

Habrajski Łukasz

Mysłowice

01:00:16

I NW

43

Muła Wiola

Mysłowice

01:01:02

I NW/K

44

Sadura Barbara

Sosnowiec

01:01:22

I K/NW

45

Błaut Adam

ZSS im. Korczaka

01:01:58

I NW

46

Grabiec Aleksandra

Mysłowice

01:02:25

I K/NW

47

Wieczorek Zofia

Katowice

01:02:37

I K/NW

48

Wika Ewa

Tychy

01:02:58

I K/NW

49

Kubik Monika

Jaworzno

01:05:01

I K/NW

50

Pawlak Ania

Mysłowice

01:05:46

I K/NW

51

Księżyk Basia

Truchtacz Mysłowice

01:06:40

I K/NW

52

Chłopek Małgorzata

Sosnowiec

01:08:53

I K/NW

53

Borkowska Aleksandra

Jaworzno

01:19:21

I K/NW

54

Habrajski Artur

Mysłowice

01:32:59

II NW 2 okr.

55

Borkowska Aleksandra

Jaworzno

01:38:48

II K/NW 2okr.

56

Grzesik Darek

MCC Chorzów

00:38:09

I NW 2okr.

57

Wojtyła Agata

KCH

00:43:26

I K/NW/2okr.

58

Laskowska Daria

Mysłowice

00:46:50

I K/NW/2okr.

59

Śmiałkowska Daria

Chełm Śląski

00:47:13

I K/NW/2okr.

60

Zabrzeńska Edyta

Katowice

00:47:43

I K/NW/2okr.

61

Chłopek Małgorzata

Sosnowiec

00:51:05

I K/NW/2okr.

62

Szmigiel Halina

Mysłowice

00:53:20

I K/NW/2 okr.

63

Witecka Halina

Mysłowice

00:55:30

I K/NW/2okr.

64

Gracka Bożena

Mysłowice

00:55:31

I K/NW/2okr.

65

Laskowska Daria

Mysłowice

00:20:10

I K/NW 1okr.

66

Szylewska Alicja

Chorzów

00:21:08

I K/NW 1okr.

67

Gwiazdoń Aleksandra

Sosnowiec

00:23:46

I K/NW 1okr.

68

Duda Dawid

Mysłowice

00:37:53

I NW 1 okr.

69

Sojka Łukasz

Mysłowice

00:37:58

I NW 1 okr.

 

KLASYFIKACJA KOBIET :

1

Wyleciał Dorota

Truchtacz Mysłowice

02:46:20

V +PB K

2

Nowak Agnieszka

Pogoria Biega

02:51:44

V(PB) K/Sł.Mund.

3

Major Iwona

Mysłowice

03:02:25

V(PB) K

4

Smalcerz Marzena

Jaworzno

03:06:57

V(PB) K

5

Kolonko Justyna

MCC Chorzów

03:13:49

V(PB) K

6

Grzesik Katarzyna

MCC Chorzów

04:00:10

V +PB K/NW

7

Filuś Celina

Grzmiące Kije M-ce

04:23:35

V +PB K/NW

8

Cieśla Urszula

Truchtacz Mysłowice

04:32:10

V +PB K/NW

9

Sagan Irena

40-latek Tychy

04:42:45

V K/NW

10

Gos Barbara

Truchtacz Mysłowice

01:42:54

IV(PB) K

11

Nowak Ewa

Mysłowice

02:06:30

IV K

12

Karlik Agnieszka

GB Luxtorpeda Czerwionka

02:29:55

IV K

13

Godek Beata

Truchtacz Mysłowice

02:34:13

IV(PB) K/ KWK

14

Szylewska Ewa

Chorzów

02:48:52

IV(PB) K

15

Kupibida Bogusława

Katowice

03:20:18

IV(PB) K/NW

16

Kopeć Bożena

Truchtacz Mysłowice

03:29:20

IV(PB) K/NW

17

Hornik Martyna

Truchtacz Mysłowice

03:50:33

IV(PB) K/NW

18

Jałowiecka Daria

Botak Team

01:32:51

III(PB) K/CC

19

Lysko Agnieszka

Katowice

01:56:49

III K

20

Zawadzka Agnieszka

Sosnowiec

02:33:53

III K/NW

21

Pielot Ilona

Chorzów

03:08:50

III(PB) K/NW

22

Śmiałkowska Daria

Chełm Śląski

03:16:18

III(PB) K/NW

23

Harrison Claire

Truchtacz Mysłowice

01:02:17

II K

24

Banasiewicz Beata

Katowice

01:10:22

II K

25

Dybał Joanna

Będzin

01:12:23

II(PB) K

26

Mrozek Maja

Katowice

01:17:41

II(PB) K

27

Lysko Bożena

Sosnowiec

01:55:58

II K/NW

28

Kowalska Monika

Mysłowice

01:57:52

II(PB) K/NW

29

Stawiarska Anna

ZSS im. Korczaka

02:02:01

II(PB) K/NW

30

Laskowska Daria

Mysłowice

02:02:06

II K/NW

31

Szymczyk Barbara

Ruda Ślaska

00:31:30

I K/CC

32

Ślosarczyk Gabriela

Mysłowice

00:34:51

I K

33

Lucka Judyta

Katowice

00:36:18

I K

34

Święs-Warelis Beata

Katowice

00:39:10

I K

35

Morawska Julia      

Mysłowice

00:39:45

I K

36

Cyran Katarzyna

Kraków

00:40:28

I K

37

Kubica Izabela

Mysłowice

00:41:40

I K

38

Katan  Wiesława

Truchtacz Mysłowice

00:42:43

I K

39

Procz Iwona

Katowice

00:42:49

I K

40

Kolonko Kamila

MCC Chorzów

00:48:11

I K

41

Kuchmistrz Anna

WKB Meta Lubliniec

00:48:49

I K

42

Jóźwiak Bożena

KATOWICE

00:50:41

I K/NW

43

Dobrowolska Agnieszka

Mysłowice

00:51:57

I NW/K

44

Krakowiak Klaudia

Mysłowice

00:51:59

I K/NW

45

Wojtyła Agata

KCH

00:53:55

I K/CC

46

Kuczmierczyk Iwona

Katowice

00:55:17

I K/NW

47

Hornik Grażyna

Truchtacz Mysłowice

00:55:23

I K/NW

48

Gwiazdoń Aleksandra

Sosnowiec

00:58:13

I NW/K

49

Muła Wiola

Mysłowice

01:01:02

I NW/K

50

Sadura Barbara

Sosnowiec

01:01:22

I K/NW

51

Grabiec Aleksandra

Mysłowice

01:02:25

I K/NW

52

Wieczorek Zofia

Katowice

01:02:37

I K/NW

53

Wika Ewa

Tychy

01:02:58

I K/NW

54

Kubik Monika

Jaworzno

01:05:01

I K/NW

55

Pawlak Ania

Mysłowice

01:05:46

I K/NW

56

Księżyk Basia

Truchtacz Mysłowice

01:06:40

I K/NW

57

Chłopek Małgorzata

Sosnowiec

01:08:53

I K/NW

58

Borkowska Aleksandra

Jaworzno

01:19:21

I K/NW

59

Borkowska Aleksandra

Jaworzno

01:38:48

II K/NW 2okr.

60

Katan Matylda

Truchtacz Mysłowice

01:08:17

II(PB) K/1okr.

61

Wojtyła Agata

KCH

00:43:26

I K/NW/2okr.

62

Bogacz Adrianna

Mysłowice

00:45:30

I K 2 okr.

63

Bogacz Mirosława

Mysłowice

00:45:32

I K 2 okr.

64

Laskowska Daria

Mysłowice

00:46:50

I K/NW/2okr.

65

Śmiałkowska Daria

Chełm Śląski

00:47:13

I K/NW/2okr.

66

Zabrzeńska Edyta

Katowice

00:47:43

I K/NW/2okr.

67

Chłopek Małgorzata

Sosnowiec

00:51:05

I K/NW/2okr.

68

Szmigiel Halina

Mysłowice

00:53:20

I K/NW/2 okr.

69

Witecka Halina

Mysłowice

00:55:30

I K/NW/2okr.

70

Gracka Bożena

Mysłowice

00:55:31

I K/NW/2okr.

71

Laskowska Daria

Mysłowice

00:20:10

I K/NW 1okr.

72

Szylewska Alicja

Chorzów

00:21:08

I K/NW 1okr.

73

Gwiazdoń Aleksandra

Sosnowiec

00:23:46

I K/NW 1okr.

74

Banasiewicz Beata

Katowice

00:24:38

I K 1 okr.

75

Warelis Justyna

Katowice

00:24:38

I K 1 okr.

76

Wojtyła Agata

KCH

00:30:00

I K/CC 1 okr.

77

Kamrowska Zosia

Katowice

00:39:16

I K 1 okr.

78

Gola Iwona

Mysłowice

00::

I Nie Klas.

 

KLASYFIKACJA MUNDUROWA :

1

Milkowski Jan

Świętochłowice

02:40:28

V Sł.Mund.

2

Nowak Agnieszka

Pogoria Biega

02:51:44

V(PB) K/Sł.Mund.

3

Litwin Sławomir

Sosnowiec

02:52:44

V(PB) Sł.Mund.

4

Walerowicz Maciej

Truchtacz Mysłowice

01:55:50

IV(PB) Sł.Mund.

5

Wolański Rafał

ZIS Mysłowice

02:34:20

IV(PB) Sł.Mund.

6

Pytel Janusz

Sokół Zakopane

01:16:54

III(PB) Sł.Mund.

7

Księżyk Jacek

Truchtacz Mysłowice

01:40:02

III Sł.Mund.

8

Kobyliński Tomasz

WBK Meta Lubliniec

01:48:46

III Sł.Mund.

9

Wizner Czesław

Mysłowice

02:01:45

III(PB) Sł.Mund.

10

Stec Jerzy

Ruda Śląska

00:55:07

II Sł.Mund.

11

Włodarczyk Marcin

Mysłowice

01:06:42

II Sł. Mund.

12

Szczerba Andrzej

KMP Mysłowice

00:30:07

I Sł.Mund.

13

Jaros Grzegorz

ZIS  Chorzów

00:30:56

I Sł.Mund.

14

Szot Łukasz

Sosnowiec

00:33:07

I Sł.Mund.

15

Jarosz Marcin

Mysłowice

00:34:37

I Sł.Mund.

 

KLASYFIKACJA KWK :

1

Sokołowski Marek

SKOK WESOŁA

01:17:01

IV+ V+ VI KWK

2

Lubnau Marek

Sosnowiec

01:18:27

IV+ V+ VI KWK

3

Dombek Andrzej

Mysłowice

01:34:57

IV+ V+ VI KWK

4

Mikołajczyk Romuald

Katowice

01:42:47

IV+ V+ VI KWK

5

Kurek Edward

MOSIR Czeladź

02:30:41

IV+ V+ VI KWK

6

Motyl Piotr

Katowice

00:56:10

IV+ V KWK

7

Tymiec Przemysław

MKB No 1

01:01:22

IV+ V KWK

8

Kotara Grzegorz

Mysłowice

01:07:16

V + VI KWK

9

Hornik Jarosław

Truchtacz Mysłowice

01:11:09

IV+ V KWK

10

Janiec Robert

Ratownik

00:29:05

V KWK

11

Orlicki Stanisław

40-latek Tychy

00:29:54

VI  KWK

12

Rachwol Krzysztof

KB KWK Wieczorek

00:32:02

VI  KWK

13

Gansiniec Ireneusz

Mysłowice

00:33:42

V KWK

14

Laska Grzegorz

Katowice

00:35:02

IV KWK

15

Godek Beata

Truchtacz Mysłowice

00:41:38

IV K/ KWK

 

 

Komentarze   

 
+3 #3 Litwa Szymon 2013-11-06 07:37
poczwórny Rittberger się umywa :roll:
Cytować
 
 
+2 #2 Księżyk Jacek 2013-11-05 22:23
Raczej "gimnastyka" przy wyliczance :P
Cytować
 
 
+2 #1 Kopeć Bożena 2013-11-05 16:38
Niezła wyliczanka :)
Cytować
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack