Reklama

Niemożliwe nie istnieje

Niemożliwe nie istnieje

logo.jpg

Logowanie



Szukaj

Agora Profile

Not Available to Guests

Agorians Online

Stworzone dzięki jVitals
PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
Wpisany przez Jacek Księżyk   
poniedziałek, 16 grudnia 2013 13:00

 IV PRZEŁAJOWE GRAND PRIX MYSŁOWIC

O PUCHAR TRUCHTACZA

BIEG SIÓDMY – WIELKI FINAŁ

KLASYFIKACJA OPEN :

MIEJSCE

NAZWISKO, IMIĘ

KLUB / MIASTO

WYNIKI – BIEGV

UWAGI

1

Seweryn Jacek

Konko

00:24:18

 

2

Cielniaszek Marek

Asmarpetruk

00:24:25

 

3

Lubnau Marek

Sosnowiec

00:25:51

KWK

4

Sokołowski Marek

SKOK Wesoła

00:25:55

KWK

5

Proksa Robert

Truchtacz Mysłowice

00:26:31

 

6

Smaczyński Dariusz

Dąbrowa Górnicza

00:26:39

 

7

Maciejewski Marek

Truchtacz Mysłowice

00:27:20

 

8

Motyl Piotr

Katowice

00:27:57

KWK

9

Stolecki Grzegorz

Truchtacz Mysłowice

00:28:05

 

10

Palczewski Przemysław

Mysłowice

00:28:12

 

11

Pasieka Przemysław

Katowice

00:28:13

 

12

Walerowicz Maciej

Truchtacz Mysłowice

00:28:17

 Sł.Mund.

13

Gos Barbara

Truchtacz Mysłowice

00:28:19

K

14

Ochowicz Andrzej

KCH Chrzanów

00:28:20

 

15

Maroń Paweł

Katowice

00:28:25

 

16

Szreniawa Paweł

Mysłowice

00:28:50

 

17

Rachwol Janusz

Ruda Śląska

00:29:11

 

18

Konderak Dawid

Chorzów

00:29:28

 

19

Pająk Roch

Mętków

00:29:30

 

20

Wyleciał Dorota

Truchtacz Mysłowice

00:29:33

K

21

Pietrzyk Tomasz

Mysłowice

00:30:30

 

22

Kobak Krzysztof

Mysłowice

00:30:35

 

23

Kolonko Mirosław

MCC Chorzów

00:30:48

CC

24

Milkowski Jan

Świętochłowice

00:31:15

Sł.Mund.

25

Nogal Leszek

BBL Mikołów

00:31:28

 

26

Kobylański Tomasz

WKB Meta Lubliniec

00:31:36

Sł. Mund

27

Szczerba Andrzej

KMP Mysłowice

00:31:37

Sł. Mund

28

Jarek Szymon

CW Transformator

00:31:43

 

29

Dombek Andrzej

Mysłowice

00:31:55

KWK

30

Rachwol Krzysztof

KB KWK Wieczorek

00:31:58

KWK

31

Jarosz Marcin

Truchtacz Mysłowice

00:32:09

Sł. Mund.

32

Szczepanik Andrzej

KS TataiMimcio

00:32:51

CC

33

Legomiński Werner

Truchtacz Mysłowice

00:32:57

 

34

Nowak Ewa

Mysłowice

00:32:58

K

35

Włodarczyk Marcin

Mysłowice

00:33:09

Sł. Mund.

36

Żelichowski Marek

Sosnowiec

00:33:24

 

37

Gawle Renata

Sosnowiec

00:33:25

 

38

Nowakowski marek

Po robocie

00:33:29

 

39

Major Iwona

Mysłowice

00:33:52

K

40

Lebioda Mariusz

Katowice

00:33:54

 

41

Franus Łukasz

KCH

00:33:57

 

42

Kałusek Jacek

Luxtorpeda Czerwionka

00:34:00

 

43

Litwin Sławomir

Sosnowiec

00:34:11

Sł. Mund.

44

Mikołajczyk Romuald

Katowice

00:34:18

KWK

45

Nowak Agnieszka

Pogoria Biega

00:34:23

K/Sł.Mund.

46

Kotara Grzegorz

Mysłowice

00:34:29

KWK

47

Szabrański Sławomir

Lędziny

00:34:48

 

48

Ślosarczyk Gabriela

Mysłowice

00:35:15

K

49

Jarzyna Adam

Polanka Wielka

00:35:39

 

50

Pasieka Adam

Katowice

00:36:33

 

51

Janota Piotr

Mysłowice

00:37:06

 

52

Micuda Jan

Truchtacz Mysłowice

00:37:55

 

53

Pendolski Franciszek

KB Józefinka

00:37:56

 

54

Żebrowska Matylda

MKB No 1

00:41:22

 

55

Jarosz Marian

Truchtacz Mysłowice

00:41:54

 

56

Szylewska Ewa

KB Józefinka

00:42:08

K

57

Szary Jolanta

Mysłowice

00:42:45

 

58

Wojtyła Piotr

KCH

00:43:31

 

59

Duda Krzysztof

NW Speed Mikołów

00:43:42

NW

60

Schroeder Karol

Biegam z Sercem.pl

00:43:48

NW

61

Nowak Grzegorz

TKKF Saturn Czeladź

00:43:53

NW

62

Grzesik Katarzyna

MCC Chorzów

00:47:04

K/NW

63

Makowski Marek

Tychy

00:48:01

NW

64

Kurek Edward

MOSIR Czeladź

00:48:34

KWK NW

65

Sagan Marian

40-latek Tychy

00:48:37

NW

66

Kupibida Bogusława      

Katowice

00:50:36

K/NW

67

Cieśla Urszula

Truchtacz Mysłowice

00:53:26

K/NW

68

Filus Celina

Grzmiące Kije M-ce

00:54:12

K/NW

69

Hornik Grażyna

Truchtacz Mysłowice

00:55:13

K/NW

70

Sagan Irena

40-latek Tychy

00:55:15

K/NW

71

Janiczek Tadeusz

TKKF MOSIR Czeladź 

00:55:29

NW

72

Hornik Martyna

Truchtacz Mysłowice

00:57:58

K/NW

73

Hornik Jarosław

Truchtacz Mysłowice

00:57:59

KWK

74

Wujko Józef

Katowice

00:59:16

NW

75

Kuchmistrz Michał

WKB Meta Lubliniec

00:23:00

2okr.

76

Grzesik Dariusz

MCC Chorzów

00:27:42

2okr.

77

Karlik Agnieszka

Luxtorpeda Czerwionka

00:15:22

K 1okr.

78

Lebioda Kinga

Katowice

00:17:03

K 1okr.

79

Szylewska Alicja

KB Józefinka

00:17:04

K 1okr.

80

Wojtyła Agata

KCH

00:39:52

K 1okr.

KLASYFIKACJA CANICROSS :

1

Kolonko Mirosław

MCC Chorzów

00:30:48

canicross

2

Szczepanik Andrzej

KS TataiMimcio

00:32:51

canicross

 KLASYFIKACJA NORDIC WALKING :

1

Duda Krzysztof

NW Speed Mikołów

00:43:42

NW

2

Schroeder Karol

Biegam z Sercem.pl

00:43:48

NW

3

Nowak Grzegorz

TKKF Saturn Czeladź

00:43:53

NW

4

Grzesik Katarzyna

MCC Chorzów

00:47:04

K/NW

5

Makowski Marek

Tychy

00:48:01

NW

6

Kurek Edward

MOSIR Czeladź

00:48:34

NW

7

Sagan Marian

40-latek Tychy

00:48:37

NW

8

Kupibida Bogusława      

Katowice

00:50:36

K/NW

9

Cieśla Urszula

Truchtacz Mysłowice

00:53:26

K/NW

10

Filus Celina

Grzmiące Kije M-ce

00:54:12

K/NW

11

Hornik Grażyna

Truchtacz Mysłowice

00:55:13

K/NW

12

Sagan Irena

40-latek Tychy

00:55:15

K/NW

13

Janiczek Tadeusz

TKKF MOSIR Czeladź 

00:55:29

NW

14

Hornik Martyna

Truchtacz Mysłowice

00:57:58

K/NW

15

Hornik Jarosław

Truchtacz Mysłowice

00:57:59

KWK

16

Wujko Józef

Katowice

00:59:16

NW

 KLASYFIKACJA KOBIET :

1

Gos Barbara

Truchtacz Mysłowice

00:28:19

K

2

Wyleciał Dorota

Truchtacz Mysłowice

00:29:33

K

3

Nowak Ewa

Mysłowice

00:32:58

K

4

Major Iwona

Mysłowice

00:33:52

K

5

Nowak Agnieszka

Pogoria Biega

00:34:23

K/Sł.Mund.

6

Ślosarczyk Gabriela

Mysłowice

00:35:15

K

7

Szylewska Ewa

KB Józefinka

00:42:08

K

8

Grzesik Katarzyna

MCC Chorzów

00:47:04

K/NW

9

Kupibida Bogusława      

Katowice

00:50:36

K/NW

10

Cieśla Urszula

Truchtacz Mysłowice

00:53:26

K/NW

11

Filus Celina

Grzmiące Kije M-ce

00:54:12

K/NW

12

Hornik Grażyna

Truchtacz Mysłowice

00:55:13

K/NW

13

Sagan Irena

40-latek Tychy

00:55:15

K/NW

14

Hornik Martyna

Truchtacz Mysłowice

00:57:58

K/NW

15

Karlik Agnieszka

Luxtorpeda Czerwionka

00:15:22

K 1okr.

16

Lebioda Kinga

Katowice

00:17:03

K 1okr.

17

Szylewska Alicja

KB Józefinka

00:17:04

K 1okr.

18

Wojtyła Agata

KCH

00:39:52

K 1okr.

KLASYFIKACJA MUNDUROWA :

1

Walerowicz Maciej

Truchtacz Mysłowice

00:28:17

 Sł.Mund.

2

Milkowski Jan

Świętochłowice

00:31:15

Sł.Mund.

3

Kobylański Tomasz

WKB Meta Lubliniec

00:31:36

Sł. Mund

4

Szczerba Andrzej

KMP Mysłowice

00:31:37

Sł. Mund

5

Jarosz Marcin

Truchtacz Mysłowice

00:32:09

Sł. Mund.

6

Włodarczyk Marcin

Mysłowice

00:33:09

Sł. Mund.

7

Litwin Sławomir

Sosnowiec

00:34:11

Sł. Mund.

8

Nowak Agnieszka

Pogoria Biega

00:34:23

K/Sł.Mund.

KLASYFIKACJA KWK :

1

Lubnau Marek

Sosnowiec

00:25:51

KWK

2

Sokołowski Marek

SKOK Wesoła

00:25:55

KWK

3

Motyl Piotr

Katowice

00:27:57

KWK

4

Dombek Andrzej

Mysłowice

00:31:55

KWK

5

Rachwol Krzysztof

KB KWK Wieczorek

00:31:58

KWK

6

Mikołajczyk Romuald

Katowice

00:34:18

KWK

7

Kotara Grzegorz

Mysłowice

00:34:29

KWK

8

Kurek Edward

MOSIR Czeladź

00:48:34

KWK NW

 

Poprawiony: poniedziałek, 16 grudnia 2013 14:31
 

Komentarze   

 
+1 #1 Księżyk Jacek 2013-12-16 14:32
Pierwsza poprawka zrobiona ;-)
Cytować
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack