Reklama

Niemożliwe nie istnieje

Niemożliwe nie istnieje

gp logo.jpg

Logowanie



Szukaj

Agora Profile

Not Available to Guests

Agorians Online

Now 3 guests online
Stworzone dzięki jVitals
PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 1
SłabyŚwietny 
Wpisany przez Jacek Księżyk   
poniedziałek, 16 grudnia 2013 23:52

IV PRZEŁAJOWE GRAND PRIX MYSŁOWIC

O PUCHAR TRUCHTACZA

WYNIKI PO SIEDMIU BIEGACH

(łącznie z Biegiem III Polska Biega)

KLASYFIKACJA OPEN :

MIEJSCE

NAZWISKO, IMIĘ

KLUB / MIASTO

WYNIKI : I + II + III(PB) + IV + V + VI + VII

UWAGI

1

Seweryn Jacek

Konko

02:27:43

VI(PB)

2

Cielniaszek Marek

Asmarpetruk

02:31:28

VI+PB

3

Sokołowski Marek

SKOK Wesoła

02:35:09

VI+PB KWK

4

Lubnau Marek

Sosnowiec

02:39:38

VI+PB KWK

5

Maciejewski Marek

Truchtacz Mysłowice

02:44:16

VI+PB

6

Stolecki Grzegorz

Truchtacz Mysłowice

02:45:49

VI(PB)

7

Motyl Piotr

Katowice

02:51:01

VI(PB) KWK

8

Kolonko Mirosław

MCC Chorzów

02:59:40

VI+PB CC

9

Ochowicz Andrzej

KCH Chrzanów

03:03:14

VI

10

Kobak Krzysztof

Mysłowice

03:06:09

VI+PB

11

Milkowski Jan

Świętochłowice

03:11:43

VI Sł.Mund.

12

Dombek Andrzej

Mysłowice

03:13:30

VI(PB) KWK

13

Wyleciał Dorota

Truchtacz Mysłowice

03:15:53

VI+PB K

14

Legomiński Werner

Truchtacz Mysłowice

03:19:16

VI+PB

15

Szczepanik Andrzej

KS TataiMimcio

03:21:37

VI CC

16

Kotara Grzegorz

Truchtacz Mysłowice

03:25:14

VI(PB) KWK

17

Nowak Agnieszka

Pogoria Biega

03:26:07

VI(PB) K/Sł.Mund.

18

Litwin Sławomir

Sosnowiec

03:26:55

VI(PB) Sł.Mund.

19

Mikołajczyk Romuald

Katowice

03:30:40

VI KWK

20

Major Iwona

Mysłowice

03:36:17

VI(PB) K

21

Duda Krzysztof

NW Speed Mikołów

04:24:08

VI+PB NW

22

Nowak Grzegorz

TKKF Saturn Czeladź

04:25:44

VI NW

23

Schroeder Karol

Biegam z Sercem.pl

04:40:10

VI+PB NW

24

Grzesik Katarzyna

MCC Chorzów

04:47:14

VI+PB K/NW

25

Sagan Marian

40-latek Tychy

04:48:11

VI NW

26

Makowski Marek

Tychy

04:51:27

VI+PB NW

27

Kurek Edward

MOSIR Czeladź

05:04:37

VI+PB NW

28

Filuś Celina

Grzmiące Kije M-ce

05:13:47

VI+PB K/NW

29

Cieśla Urszula

Truchtacz Mysłowice

05:25:36

VI+PB K/NW

30

Sagan Irena

40-latek Tychy

05:38:00

VI K/NW

31

Wujko Józef

Katowice

08:58:26

VI+PB NW

32

Gos Barbara

Truchtacz Mysłowice

02:11:13

V(PB) K

33

Grocholewski Włodzimierz

Truchtacz Mysłowice

02:22:26

V+PB

34

Walerowicz Maciej

Truchtacz Mysłowice

02:24:07

V(PB) Sł.Mund.

35

Palczewski Przemysław

Mysłowice

02:25:04

V(PB)

36

Nowak Ewa

Mysłowice

02:39:28

V K

37

Nogal Leszek

BBL Mikołów

02:41:48

V+PB

38

Kałusek Jacek

GB Luxtorpeda Czerwionka

02:55:10

V

39

Bromboszcz Karol

Truchtacz Mysłowice

03:00:37

V(PB)

40

Pendolski Franciszek

KB Józefinka

03:02:14

V

41

Micuda Jan

Truchtacz Mysłowice

03:02:21

V(PB)

42

Smalcerz Marzena

Jaworzno

03:06:57

V(PB) K

43

Kolonko Justyna

MCC Chorzów

03:13:49

V(PB) K

44

Szylewska Ewa

Chorzów

03:31:00

V(PB) K

45

Kupibida Bogusława

Katowice

04:10:54

V(PB) K/NW

46

Hornik Martyna

Truchtacz Mysłowice

04:48:31

V(PB) K/NW

47

Janiczek Tadeusz

MOSIR Czeladź

04:50:49

V(PB) NW

48

Proksa Robert

Truchtacz Mysłowice

01:47:40

IV

49

Kubik Jarosław

Truchtacz Mysłowice

01:57:18

IV(PB)

50

Pietrzyk Tomasz

Mysłowice

02:05:50

IV

51

Jarzyna Adam

Polanka Wielka

02:14:39

IV

52

Hornik Jarosław

Truchtacz Mysłowice

02:18:04

IV(PB) KWK

53

Kobyliński Tomasz

WBK Meta Lubliniec

02:20:22

IV Sł.Mund.

54

Wieczorek Krzysztof

Truchtacz Mysłowice

02:22:43

IV(PB)

55

Błant Patryk

ZSS im. Korczaka

02:23:58

IV(PB)

56

Karlik Agnieszka

GB Luxtorpeda Czerwionka

02:29:55

IV K

57

Godek Beata

Truchtacz Mysłowice

02:34:13

IV(PB) K/KWK

58

Wolański Rafał

ZIS Mysłowice

02:34:20

IV(PB) Sł.Mund.

59

Jarosz Marian

Truchtacz Mysłowice

02:39:09

IV

60

Wojtyła Piotr

KCH Chrzanów

03:04:28

IV

61

Kopeć Bożena

Truchtacz Mysłowice

03:29:20

IV(PB) K/NW

62

Porczak Marian

Mysłowice

03:33:59

IV(PB) NW

63

Pytel Janusz

Sokół Zakopane

01:16:54

III(PB) Sł.Mund.

64

Bednarz Jakub

Pogoria Biega

01:17:15

III

65

Smaczyński Dariusz

Dąbrowa Górnicza

01:19:17

III

66

Lysko Jakub

Doliniarze.com

01:28:06

III

67

Tymiec Przemysław

MKB No 1

01:31:59

III(PB) KWK

68

Litwa Szymon

Truchtacz Mysłowice

01:32:29

III

69

Jałowiecka Daria

Botak Team

01:32:51

III(PB) K/CC

70

Orlicki Stanisław

40-latek Tychy

01:34:18

III KWK

71

Włodarczyk Marcin

Mysłowice

01:39:51

III Sł.Mund.

72

Księżyk Jacek

Truchtacz Mysłowice

01:40:02

III Sł.Mund.

73

Radczuk Tomasz

Botak Team

01:40:30

III(PB) CC

74

Kowalski Piotr

Truchtacz Mysłowice

01:40:39

III(PB)

75

Lebioda Mariusz

Katowice

01:41:40

III

76

Brzózka Norbert

Pogoria Biega

01:42:42

III

77

Franus Łukasz

KCH Chrzanów

01:49:30

III

78

Mlaskawa Edward

Zabrze

01:52:18

III(PB)

79

Lysko Agnieszka

Katowice

01:56:49

III K

80

Wizner Czesław

Mysłowice

02:01:45

III(PB) Sł.Mund.

81

Błant Adam

ZSS im. Korczaka

02:03:39

III

82

Grzesik Darek

MCC Chorzów

02:03:52

III

83

Wyleciał Zbigniew

Katowice

02:17:19

III(PB) NW

84

Zawadzka Agnieszka

Sosnowiec

02:33:53

III K/NW

85

Pielot Ilona

Chorzów

03:08:50

III(PB) K/NW

86

Śmiałkowska Daria

Chełm Śląski

03:16:18

III(PB) K/NW

87

Smoleń Jarosław

Mysłowice

00:50:03

II(PB)

88

Jarzębowicz Paweł

Zadyszka Oświęcim

00:52:16

II(PB)

89

Stec Jerzy

Ruda Śląska

00:55:07

II Sł.Mund.

90

Ryszka Karol

Gomola Trans Arco

00:55:32

II

91

Czerwieński Andrzej

Truchtacz Mysłowice

00:59:25

II(PB)

92

Rachwol Janusz

Ruda Śląska

01:01:40

II

93

Szczerba Andrzej

KMP Mysłowice

01:01:44

II Sł.Mund.

94

Foksa Marek

Ostrzeszów

01:02:12

II(PB)

95

Harrison Claire

Truchtacz Mysłowice

01:02:17

II K

96

Nowrot Jerzy

Truchtacz Mysłowice

01:05:38

II(PB)

97

Rogowicz Piotr

Truchtacz Mysłowice

01:05:55

II

98

Jarosz Marcin

Mysłowice

01:06:46

II Sł.Mund.

99

Gansiniec Ireneusz

Mysłowice

01:08:36

II KWK

100

Szukała Arkadiusz

Katowice

01:09:09

II(PB)

101

Świerc Krzysztof

Mojacukrzyca.pl

01:09:28

II

102

Ślosarczyk Gabriela

Mysłowice

01:10:06

II K

103

Banasiewicz Beata

Katowice

01:10:22

II K

104

Dybał Joanna

Będzin

01:12:23

II(PB) K

105

Proksa Bartek

Mysłowice

01:14:45

II

106

Mrozek Maja

Katowice

01:17:41

II(PB) K

107

Lysko Marek

Sosnowiec

01:20:36

II

108

Kamrowski Łukasz

Katowice

01:24:18

II

109

Rachwol Krzysztof

KB KWK Wieczorek

01:38:13

II NW

110

Sojka Łukasz

Katowice

01:46:52

II NW

111

Hornik Grażyna

Truchtacz Mysłowice

01:50:26

II K/NW

112

Błaut Adrian

ZSS im. Korczaka

01:51:34

II NW

113

Lysko Bożena

Sosnowiec

01:55:58

II K/NW

114

Kowalska Monika

Mysłowice

01:57:52

II(PB) K/NW

115

Stawiarska Anna

ZSS im. Korczaka

02:02:01

II(PB) K/NW

116

Laskowska Daria

Mysłowice

02:02:06

II K/NW

117

Dobrowolski Jan

Earlymath.pl

00:24:05

I

118

Wojtek Paweł

Olimpia Zabrze

00:24:38

I

119

Cyran Maciej

Kraków

00:24:54

I

120

Modrzejewski Bartosz

Olimpia Zabrze

00:26:12

I

121

Kowalczyk Rafał

Miechów Biega

00:26:31

I

122

Ociepa Artur

Zabiegani Częstochowa

00:26:55

I

123

Kamiński Tadeusz

Doliniarze.com

00:27:17

I

124

Pasieka Przemysław

Katowice

00:28:13

I

125

Maroń Paweł

Katowice

00:28:25

I

126

Szreniawa Paweł

Mysłowice

00:28:50

I

127

Heleniak Edward

Mysłowice

00:28:51

I

128

Janiec Robert

Ratownik

00:29:05

I KWK

129

Konderak Dawid

Chorzów

00:29:28

I

130

Pająk Roch

Mętków

00:29:30

I

131

Płoskoński Piotr

Rusinów

00:29:34

I

132

Gładczak Jan

Ruda Ślaska

00:30:37

I CC

133

Jaros Grzegorz

ZIS  Chorzów

00:30:56

I Sł.Mund.

134

Mitoś Ryszard

Mysłowice

00:31:07

I

135

Szymczyk Barbara

Ruda Ślaska

00:31:30

I K/CC

136

Katan Tomasz

Truchtacz Mysłowice

00:31:38

I

137

Jarek Szymon

CW Transformator

00:31:43

I

138

Majchrzyk Michał

Pogoria Biega

00:31:43

I

139

Jankowski Grzegorz

WBK Meta Lubliniec

00:32:55

I

140

Szot Łukasz

Sosnowiec

00:33:07

I Sł.Mund.

141

Kowalski-Neukirch Henryk

Truchtacz Mysłowice

00:33:23

I

142

Żelichowski Marek

Sosnowiec

00:33:24

I

143

Gawle Renata

Sosnowiec

00:33:25

I K

144

Nowakowski Marek

Po robocie

00:33:29

I

145

Wika Sebastian

40-latek Tychy

00:34:04

I

146

Warzecha Piotr

Pogorzyce

00:34:07

I

147

Szablicki Aleksy

WKB META Lubliniec

00:34:29

I

148

Wielgos Józef

40-latek Tychy

00:34:37

I

149

Pacuła Adam

Formacja Śląsk

00:34:39

I

150

Szabrański Sławomir

Lędziny

00:34:48

I

151

Hoeflih Tomasz

Truchtacz Mysłowice

00:34:49

I

152

Laska Grzegorz

Katowice

00:35:02

I KWK

153

Nogal Radosław

BBL Mikołów

00:35:31

I

154

Jedynak Jerzy

Chrzanów

00:36:02

I

155

Lucka Judyta

Katowice

00:36:18

I K

156

Krysta Bartosz

Mysłowice

00:36:30

I

157

Pasieka Adam

Katowice

00:36:33

I

158

Janota Piotr

Mysłowice

00:37:06

I

159

Struzik Radek

Będzin

00:39:03

I

160

Święs-Warelis Beata

Katowice

00:39:10

I K

161

Mikołajczyk Dawid

Katowice

00:39:42

I

162

Morawska Julia

Mysłowice

00:39:45

I K

163

Fularski Rafał

Mysłowice

00:40:02

I

164

Aleszkiewicz Maciej

Mysłowice

00:40:27

I

165

Cyran Katarzyna

Kraków

00:40:28

I K

166

Szczepanik Michał

KS TataiMimcio

00:40:31

I

167

Żebrowska Matylda

MKB No 1

00:41:22

I

168

Karlik Łukasz

GB Luxtorpeda Czerwionka

00:41:26

I

169

Klonowski Henryk

Truchtacz Mysłowice

00:41:27

I

170

Kubica Izabela

Mysłowice

00:41:40

I K

171

Katan  Wiesława

Truchtacz Mysłowice

00:42:43

I K

172

Szary Jolanta

Mysłowice

00:42:45

I

173

Procz Iwona

Katowice

00:42:49

I K

174

Witecki Marek

Mysłowice

00:44:42

I

175

Will Piotr

Katowice

00:44:48

I

176

Świerc Krzysztof

Mojacukrzyca.pl

00:45:12

I NW

177

Wojtczak Eryk

KS Eryk

00:46:21

I

178

Kolonko Kamila

MCC Chorzów

00:48:11

I K

179

Kuchmistrz Anna

WKB Meta Lubliniec

00:48:49

I K

180

Jóźwiak Bożena

KATOWICE

00:50:41

I K/NW

181

Sokół Grzegorz

Sosnowiec

00:51:19

I

182

Dobrowolska Agnieszka

Mysłowice

00:51:57

I K/NW

183

Krakowiak Klaudia

Mysłowice

00:51:59

I K/NW

184

Wojtyła Agata

KCH

00:53:55

I K/CC

185

Kuczmierczyk Iwona

Katowice

00:55:17

I K/NW

186

Dziuk Andrzej

Katowice

00:56:59

I NW

187

Hornik Jarosław

Truchtacz Mysłowice

00:57:59

I NW/KWK

188

Gwiazdoń Aleksandra

Sosnowiec

00:58:13

I K/NW

189

Pałys Paweł

Mysłowice

00:58:51

I NW

190

Habrajski Łukasz

Mysłowice

01:00:16

I NW

191

Muła Wiola

Mysłowice

01:01:02

I K/NW

192

Sadura Barbara

Sosnowiec

01:01:22

I K/NW

193

Błaut Adam

ZSS im. Korczaka

01:01:58

I NW

194

Grabiec Aleksandra

Mysłowice

01:02:25

I K/NW

195

Wieczorek Zofia

Katowice

01:02:37

I K/NW

196

Wika Ewa

Tychy

01:02:58

I K/NW

197

Rachwol Krzysztof

KB KWK Wieczorek

01:04:00

I KWK

198

Kubik Monika

Jaworzno

01:05:01

I K/NW

199

Pawlak Ania

Mysłowice

01:05:46

I K/NW

200

Księżyk Basia

Truchtacz Mysłowice

01:06:40

I K/NW

201

Chłopek Małgorzata

Sosnowiec

01:08:53

I K/NW

202

Borkowska Aleksandra

Jaworzno

01:19:21

I K/NW

203

Kuchmistrz Michał

WKB Meta Lubliniec

00:46:17

II 2okr.

204

Grzesik Darek

MCC Chorzów

00:56:50

II 2okr.

205

Habrajski Artur

Mysłowice

01:32:59

II NW 2 okr.

206

Borkowska Aleksandra

Jaworzno

01:38:48

II K/NW 2okr.

207

Duda Maksymilian

NW Speed Mikołów

00:27:43

II 1 okr.

208

Szylewska Alicja

Chorzów

00:38:12

II K/NW 1okr.

209

Katan Matylda

Truchtacz Mysłowice

01:08:17

II(PB) K/1okr.

210

Wojtyła Agata

KCH

01:09:52

II K/CC 1 okr.

211

Grzesik Darek

MCC Chorzów

00:38:09

I NW 2okr.

212

Wojtyła Agata

KCH

00:43:26

I K/NW/2okr.

213

Bogacz Adrianna

Mysłowice

00:45:30

I K 2 okr.

214

Bogacz Mirosława

Mysłowice

00:45:32

I K 2 okr.

215

Bogacz Adrian

Mysłowice

00:45:33

I 2 okr.

216

Laskowska Daria

Mysłowice

00:46:50

I K/NW/2okr.

217

Śmiałkowska Daria

Chełm Śląski

00:47:13

I K/NW/2okr.

218

Zabrzeńska Edyta

Katowice

00:47:43

I K/NW/2okr.

219

Chłopek Małgorzata

Sosnowiec

00:51:05

I K/NW/2okr.

220

Szmigiel Halina

Mysłowice

00:53:20

I K/NW/2 okr.

221

Witecka Halina

Mysłowice

00:55:30

I K/NW/2okr.

222

Gracka Bożena

Mysłowice

00:55:31

I K/NW/2okr.

223

Karlik Agnieszka

Luxtorpeda Czerwionka

00:15:22

I K 1okr.

224

Lebioda Kinga

Katowice

00:17:03

I K 1okr.

225

Laskowska Daria

Mysłowice

00:20:10

I K/NW 1okr.

226

Procz Kamil

Ruda Śląska

00:21:51

I 1 okr.

227

Gwiazdoń Aleksandra

Sosnowiec

00:23:46

I K/NW 1okr.

228

Banasiewicz Beata

Katowice

00:24:38

I K 1 okr.

229

Warelis Justyna

Katowice

00:24:38

I K 1 okr.

230

Augustyn Ludwik

Mysłowice

00:24:54

I 1 okr.

231

Duda Dawid

Mysłowice

00:37:53

I NW 1 okr.

232

Sojka Łukasz

Mysłowice

00:37:58

I NW 1 okr.

233

Kamrowska Zosia

Katowice

00:39:16

I K 1 okr.

234

Kamrowski Jaś

Katowice

00:39:16

I 1 okr.

235

Kamrowski Łukasz

Katowice

00:39:16

I 1 okr.

236

Gola Iwona

Mysłowice

00::

I Nie Klas.

 KLASYFIKACJA CANICROSS :

1

Kolonko Mirosław

MCC Chorzów

02:59:40

VI+PB CC

2

Szczepanik Andrzej

KS TataiMimcio

03:21:37

VI CC

3

Jałowiecka Daria

Botak Team

01:32:51

III(PB) K/CC

4

Radczuk Tomasz

Botak Team

01:40:30

III(PB) CC

5

Gładczak Jan

Ruda Ślaska

00:30:37

I CC

6

Szymczyk Barbara

Ruda Ślaska

00:31:30

I K/CC

7

Wojtyła Agata

KCH

00:53:55

I K/CC

8

Wojtyła Agata

KCH

00:30:00

I K/CC 1 okr.

 KLASYFIKACJA NORDIC WALKING :

1

Duda Krzysztof

NW Speed Mikołów

04:24:08

VI+PB NW

2

Nowak Grzegorz

TKKF Saturn Czeladź

04:25:44

VI NW

3

Schroeder Karol

Biegam z Sercem.pl

04:40:10

VI+PB NW

4

Grzesik Katarzyna

MCC Chorzów

04:47:14

VI+PB K/NW

5

Sagan Marian

40-latek Tychy

04:48:11

VI NW

6

Makowski Marek

Tychy

04:51:27

VI+PB NW

7

Kurek Edward

MOSIR Czeladź

05:04:37

VI+PB NW

8

Filuś Celina

Grzmiące Kije M-ce

05:13:47

VI+PB K/NW

9

Cieśla Urszula

Truchtacz Mysłowice

05:25:36

VI+PB K/NW

10

Sagan Irena

40-latek Tychy

05:38:00

VI K/NW

11

Wujko Józef

Katowice

08:58:26

VI+PB NW

12

Kupibida Bogusława

Katowice

04:10:54

V(PB) K/NW

13

Hornik Martyna

Truchtacz Mysłowice

04:48:31

V(PB) K/NW

14

Janiczek Tadeusz

MOSIR Czeladź

04:50:49

V(PB) NW

15

Kopeć Bożena

Truchtacz Mysłowice

03:29:20

IV(PB) K/NW

16

Porczak Marian

Mysłowice

03:33:59

IV(PB) NW

17

Wyleciał Zbigniew

Katowice

02:17:19

III(PB) NW

18

Zawadzka Agnieszka

Sosnowiec

02:33:53

III K/NW

19

Pielot Ilona

Chorzów

03:08:50

III(PB) K/NW

20

Śmiałkowska Daria

Chełm Śląski

03:16:18

III(PB) K/NW

21

Rachwol Krzysztof

KB KWK Wieczorek

01:38:13

II NW

22

Sojka Łukasz

Katowice

01:46:52

II NW

23

Hornik Grażyna

Truchtacz Mysłowice

01:50:26

II K/NW

24

Błaut Adrian

ZSS im. Korczaka

01:51:34

II NW

25

Lysko Bożena

Sosnowiec

01:55:58

II K/NW

26

Kowalska Monika

Mysłowice

01:57:52

II(PB) K/NW

27

Stawiarska Anna

ZSS im. Korczaka

02:02:01

II(PB) K/NW

28

Laskowska Daria

Mysłowice

02:02:06

II K/NW

29

Świerc Krzysztof

Mojacukrzyca.pl

00:45:12

I NW

30

Jóźwiak Bożena

KATOWICE

00:50:41

I K/NW

31

Dobrowolska Agnieszka

Mysłowice

00:51:57

I K/NW

32

Krakowiak Klaudia

Mysłowice

00:51:59

I K/NW

33

Kuczmierczyk Iwona

Katowice

00:55:17

I K/NW

34

Dziuk Andrzej

Katowice

00:56:59

I NW

35

Hornik Jarosław

Truchtacz Mysłowice

00:57:59

I NW/KWK

36

Gwiazdoń Aleksandra

Sosnowiec

00:58:13

I K/NW

37

Pałys Paweł

Mysłowice

00:58:51

I NW

38

Habrajski Łukasz

Mysłowice

01:00:16

I NW

39

Muła Wiola

Mysłowice

01:01:02

I K/NW

40

Sadura Barbara

Sosnowiec

01:01:22

I K/NW

41

Błaut Adam

ZSS im. Korczaka

01:01:58

I NW

42

Grabiec Aleksandra

Mysłowice

01:02:25

I K/NW

43

Wieczorek Zofia

Katowice

01:02:37

I K/NW

44

Wika Ewa

Tychy

01:02:58

I K/NW

45

Kubik Monika

Jaworzno

01:05:01

I K/NW

46

Pawlak Ania

Mysłowice

01:05:46

I K/NW

47

Księżyk Basia

Truchtacz Mysłowice

01:06:40

I K/NW

48

Chłopek Małgorzata

Sosnowiec

01:08:53

I K/NW

49

Borkowska Aleksandra

Jaworzno

01:19:21

I K/NW

50

Habrajski Artur

Mysłowice

01:32:59

II NW 2 okr.

51

Borkowska Aleksandra

Jaworzno

01:38:48

II K/NW 2okr.

52

Szylewska Alicja

Chorzów

00:38:12

II K/NW 1okr.

53

Grzesik Darek

MCC Chorzów

00:38:09

I NW 2okr.

54

Wojtyła Agata

KCH

00:43:26

I K/NW/2okr.

55

Laskowska Daria

Mysłowice

00:46:50

I K/NW/2okr.

56

Śmiałkowska Daria

Chełm Śląski

00:47:13

I K/NW/2okr.

57

Zabrzeńska Edyta

Katowice

00:47:43

I K/NW/2okr.

58

Chłopek Małgorzata

Sosnowiec

00:51:05

I K/NW/2okr.

59

Szmigiel Halina

Mysłowice

00:53:20

I K/NW/2 okr.

60

Witecka Halina

Mysłowice

00:55:30

I K/NW/2okr.

61

Gracka Bożena

Mysłowice

00:55:31

I K/NW/2okr.

62

Laskowska Daria

Mysłowice

00:20:10

I K/NW 1okr.

63

Gwiazdoń Aleksandra

Sosnowiec

00:23:46

I K/NW 1okr.

64

Duda Dawid

Mysłowice

00:37:53

I NW 1 okr.

65

Sojka Łukasz

Mysłowice

00:37:58

I NW 1 okr.

 KLASYFIKACJA KOBIET :

1

Wyleciał Dorota

Truchtacz Mysłowice

03:15:53

VI+PB K

2

Nowak Agnieszka

Pogoria Biega

03:26:07

VI(PB) K/Sł.Mund.

3

Major Iwona

Mysłowice

03:36:17

VI(PB) K

4

Grzesik Katarzyna

MCC Chorzów

04:47:14

VI+PB K/NW

5

Filuś Celina

Grzmiące Kije M-ce

05:13:47

VI+PB K/NW

6

Cieśla Urszula

Truchtacz Mysłowice

05:25:36

VI+PB K/NW

7

Sagan Irena

40-latek Tychy

05:38:00

VI K/NW

8

Gos Barbara

Truchtacz Mysłowice

02:11:13

V(PB) K

9

Nowak Ewa

Mysłowice

02:39:28

V K

10

Smalcerz Marzena

Jaworzno

03:06:57

V(PB) K

11

Kolonko Justyna

MCC Chorzów

03:13:49

V(PB) K

12

Szylewska Ewa

Chorzów

03:31:00

V(PB) K

13

Kupibida Bogusława

Katowice

04:10:54

V(PB) K/NW

14

Hornik Martyna

Truchtacz Mysłowice

04:48:31

V(PB) K/NW

15

Karlik Agnieszka

GB Luxtorpeda Czerwionka

02:29:55

IV K

16

Godek Beata

Truchtacz Mysłowice

02:34:13

IV(PB) K/KWK

17

Kopeć Bożena

Truchtacz Mysłowice

03:29:20

IV(PB) K/NW

18

Jałowiecka Daria

Botak Team

01:32:51

III(PB) K/CC

19

Lysko Agnieszka

Katowice

01:56:49

III K

20

Zawadzka Agnieszka

Sosnowiec

02:33:53

III K/NW

21

Pielot Ilona

Chorzów

03:08:50

III(PB) K/NW

22

Śmiałkowska Daria

Chełm Śląski

03:16:18

III(PB) K/NW

23

Harrison Claire

Truchtacz Mysłowice

01:02:17

II K

24

Ślosarczyk Gabriela

Mysłowice

01:10:06

II K

25

Banasiewicz Beata

Katowice

01:10:22

II K

26

Dybał Joanna

Będzin

01:12:23

II(PB) K

27

Mrozek Maja

Katowice

01:17:41

II(PB) K

28

Hornik Grażyna

Truchtacz Mysłowice

01:50:26

II K/NW

29

Lysko Bożena

Sosnowiec

01:55:58

II K/NW

30

Kowalska Monika

Mysłowice

01:57:52

II(PB) K/NW

31

Stawiarska Anna

ZSS im. Korczaka

02:02:01

II(PB) K/NW

32

Laskowska Daria

Mysłowice

02:02:06

II K/NW

33

Szymczyk Barbara

Ruda Ślaska

00:31:30

I K/CC

34

Gawle Renata

Sosnowiec

00:33:25

I K

35

Lucka Judyta

Katowice

00:36:18

I K

36

Święs-Warelis Beata

Katowice

00:39:10

I K

37

Morawska Julia

Mysłowice

00:39:45

I K

38

Cyran Katarzyna

Kraków

00:40:28

I K

39

Kubica Izabela

Mysłowice

00:41:40

I K

40

Katan  Wiesława

Truchtacz Mysłowice

00:42:43

I K

41

Procz Iwona

Katowice

00:42:49

I K

42

Kolonko Kamila

MCC Chorzów

00:48:11

I K

43

Kuchmistrz Anna

WKB Meta Lubliniec

00:48:49

I K

44

Jóźwiak Bożena

KATOWICE

00:50:41

I K/NW

45

Dobrowolska Agnieszka

Mysłowice

00:51:57

I K/NW

46

Krakowiak Klaudia

Mysłowice

00:51:59

I K/NW

47

Wojtyła Agata

KCH

00:53:55

I K/CC

48

Kuczmierczyk Iwona

Katowice

00:55:17

I K/NW

49

Gwiazdoń Aleksandra

Sosnowiec

00:58:13

I K/NW

50

Muła Wiola

Mysłowice

01:01:02

I K/NW

51

Sadura Barbara

Sosnowiec

01:01:22

I K/NW

52

Grabiec Aleksandra

Mysłowice

01:02:25

I K/NW

53

Wieczorek Zofia

Katowice

01:02:37

I K/NW

54

Wika Ewa

Tychy

01:02:58

I K/NW

55

Kubik Monika

Jaworzno

01:05:01

I K/NW

56

Pawlak Ania

Mysłowice

01:05:46

I K/NW

57

Księżyk Basia

Truchtacz Mysłowice

01:06:40

I K/NW

58

Chłopek Małgorzata

Sosnowiec

01:08:53

I K/NW

59

Borkowska Aleksandra

Jaworzno

01:19:21

I K/NW

60

Borkowska Aleksandra

Jaworzno

01:38:48

II K/NW 2okr.

61

Szylewska Alicja

Chorzów

00:38:12

II K/NW 1okr.

62

Katan Matylda

Truchtacz Mysłowice

01:08:17

II(PB) K/1okr.

63

Wojtyła Agata

KCH

01:09:52

II K/CC 1 okr.

64

Wojtyła Agata

KCH

00:43:26

I K/NW/2okr.

65

Bogacz Adrianna

Mysłowice

00:45:30

I K 2 okr.

66

Bogacz Mirosława

Mysłowice

00:45:32

I K 2 okr.

67

Laskowska Daria

Mysłowice

00:46:50

I K/NW/2okr.

68

Śmiałkowska Daria

Chełm Śląski

00:47:13

I K/NW/2okr.

69

Zabrzeńska Edyta

Katowice

00:47:43

I K/NW/2okr.

70

Chłopek Małgorzata

Sosnowiec

00:51:05

I K/NW/2okr.

71

Szmigiel Halina

Mysłowice

00:53:20

I K/NW/2 okr.

72

Witecka Halina

Mysłowice

00:55:30

I K/NW/2okr.

73

Gracka Bożena

Mysłowice

00:55:31

I K/NW/2okr.

74

Karlik Agnieszka

Luxtorpeda Czerwionka

00:15:22

I K 1okr.

75

Lebioda Kinga

Katowice

00:17:03

I K 1okr.

76

Laskowska Daria

Mysłowice

00:20:10

I K/NW 1okr.

77

Gwiazdoń Aleksandra

Sosnowiec

00:23:46

I K/NW 1okr.

78

Banasiewicz Beata

Katowice

00:24:38

I K 1 okr.

79

Warelis Justyna

Katowice

00:24:38

I K 1 okr.

80

Kamrowska Zosia

Katowice

00:39:16

I K 1 okr.

81

Gola Iwona

Mysłowice

00::

I Nie Klas.

 KLASYFIKACJA MUNDUROWA :

1

Milkowski Jan

Świętochłowice

03:11:43

VI Sł.Mund.

2

Nowak Agnieszka

Pogoria Biega

03:26:07

VI(PB) K/Sł.Mund.

3

Litwin Sławomir

Sosnowiec

03:26:55

VI(PB) Sł.Mund.

4

Walerowicz Maciej

Truchtacz Mysłowice

02:24:07

V(PB) Sł.Mund.

5

Kobyliński Tomasz

WBK Meta Lubliniec

02:20:22

IV Sł.Mund.

6

Wolański Rafał

ZIS Mysłowice

02:34:20

IV(PB) Sł.Mund.

7

Pytel Janusz

Sokół Zakopane

01:16:54

III(PB) Sł.Mund.

8

Włodarczyk Marcin

Mysłowice

01:39:51

III Sł.Mund.

9

Księżyk Jacek

Truchtacz Mysłowice

01:40:02

III Sł.Mund.

10

Wizner Czesław

Mysłowice

02:01:45

III(PB) Sł.Mund.

11

Stec Jerzy

Ruda Śląska

00:55:07

II Sł.Mund.

12

Szczerba Andrzej

KMP Mysłowice

01:01:44

II Sł.Mund.

13

Jarosz Marcin

Mysłowice

01:06:46

II Sł.Mund.

14

Jaros Grzegorz

ZIS  Chorzów

00:30:56

I Sł.Mund.

15

Szot Łukasz

Sosnowiec

00:33:07

I Sł.Mund.

KLASYFIKACJA KWK :

1

Sokołowski Marek

SKOK WESOŁA

01:42:56

IV+V+VI+VII KWK

2

Lubnau Marek

Sosnowiec

01:44:18

IV+V+VI+VII KWK

3

Dombek Andrzej

Mysłowice

02:06:52

IV+V+VI+VII KWK

4

Mikołajczyk Romuald

Katowice

02:17:05

IV+V+VI+VII KWK

5

Kurek Edward

MOSIR Czeladź

03:19:15

IV+V+VI+VII KWK/NW

6

Motyl Piotr

Katowice

01:24:07

IV+V+VII KWK

7

Kotara Grzegorz

Mysłowice

01:41:45

V+VI+VII KWK

8

Tymiec Przemysław

MKB No 1

01:01:22

IV+V KWK

9

Rachwol Krzysztof

KB KWK Wieczorek

01:04:00

VI+VII  KWK

10

Hornik Jarosław

Truchtacz Mysłowice

01:11:09

IV+V KWK

11

Janiec Robert

Ratownik

00:29:05

V KWK

12

Orlicki Stanisław

40-latek Tychy

00:29:54

VI  KWK

13

Gansiniec Ireneusz

Mysłowice

00:33:42

V KWK

14

Laska Grzegorz

Katowice

00:35:02

IV KWK

15

Godek Beata

Truchtacz Mysłowice

00:41:38

IV K/KWK

 

LEGENDA:

  • I,II…VII – Ilość ukończonych zawodów
  • NW – Nordic Walking
  • CC – Canicross
  • K – Kobieta
  • Sł.Mund. – Kategoria branżowa – Służby Mundurowe
  • KWK - Kategoria branżowa – Górnicy
  • (PB) – Do ukończonych zawodów, doliczono wynik Biegu Trzeciego „Polska Biega”
  • +(PB) – Do ukończonych zawodów, nie doliczono wyniku Biegu Trzeciego „Polska Biega”
  • 1/2 okr. – zawody ukończone na niepełnym dystansie, odpowiednio: 1 lub 2 okrążenia.
  • Jeśli w rubryce uwagi jest tylko cyfra rzymska (ilość ukończonych zawodów), oznacza to: Zwykły biegacz, mężczyzna, bez przynależności resortowej.

 

J.Ksi.

Poprawiony: poniedziałek, 30 grudnia 2013 20:44
 

Komentarze   

 
0 #1 Księżyk Jacek 2013-12-30 20:46
Wpis poprawiony, uwaga uwzględniona.
Cytować
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack