Reklama

Niemożliwe nie istnieje

Niemożliwe nie istnieje

sponsorzy.jpg

Logowanie



Szukaj

Agora Profile

Not Available to Guests

Agorians Online

Now 1 member online
and 4 guests online
Stworzone dzięki jVitals
PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 1
SłabyŚwietny 
Wpisany przez Jacek Księżyk   
poniedziałek, 23 lutego 2015 23:45

VI PRZEŁAJOWE GRAND PRIX MYSŁOWIC

O PUCHAR TRUCHTACZA

BIEG PIERWSZY – ZIMOWY

2015-02-21

KLASYFIKACJA OPEN :

MIEJSCE

NAZWISKO, IMIĘ

KLUB / MIASTO

WYNIKI : BIEG I

UWAGI

1

Kowalik Damian

UKS Chromik M-ce

00:26:29

 

2

Sokołowski Marek

SKOK Wesoła

00:26:32

 

3

Szreniawa Paweł

UKS Chromik M-ce

00:26:43

 

4

Kubista Marek

KB Józefinka

00:26:48

 

5

Proksa Robert

Truchtacz Mysłowice / UKS Chromik M-ce

00:27:04

 

6

Szczepańczyk Michał

Będzin

00:27:19

 

7

Lubnau Marek

Harpagan Sosnowiec

00:27:41

 

8

Pytel Janusz

Sokół Zakopane

00:27:58

Sł.Mund.

9

Palczewski Przemysław

Mysłowice

00:28:55

 

10

Ryszka Karol

Gomola Trans Airco

00:29:09

 

11

Turek Rafał

Będzin

00:29:55

 

12

Dudzik Zenon

Katowice

00:29:57

 

13

Kobak Krzysztof

Mysłowice

00:29:58

 

14

Szatniewska Kamil

Będzin

00:30:03

 

15

Brodacki Wiesław

Tychy

00:30:09

 

16

Kobyliński Tomasz

WBK Meta Lubliniec

00:30:15

Sł.Mund.

17

Rosikoń Katarzyna

UKS Chromik M-ce

00:30:23

K

18

Pyka Milena

UKS Chromik M-ce

00:30:23

K

19

Piwowarczyk Adam

Mysłowice

00:30:26

 

20

Zbąski Bartłomiej

Ruda Śląska

00:30:45

 

21

Martin Jacek

Stadion Śląski

00:31:00

 

22

Nalepka Zdzisław

Biegiem przez góry

00:31:04

 

23

Oleksy Krzysztof

Katowice

00:31:31

 

24

Woźniak Jarosław

Biegiem przez góry

00:31:43

 

25

Gawron Konrad

Harpagan Sosnowiec

00:31:46

 

26

Rogowicz Piotr

Truchtacz Mysłowice

00:31:51

 

27

Maciejewski Marek

Truchtacz Mysłowice

00:31:55

 

28

Walerowicz Maciej

Truchtacz Mysłowice

00:31:59

Sł.Mund.

29

Bortel Mirosław

40-latek Tychy / FB Krynica

00:32:27

 

30

Orlicki Stanisław

Orzeł-Rudze

00:32:35

 

31

Szklorz Sylwester

Katowice

00:32:41

Sł.Mund.

32

Kulej Jarosław

Sokół Siemianowice

00:32:56

Sł.Mund.

33

Węgler Jarosław

KRS TKKF Jastrząb R.Ś.

00:32:58

 

34

Lachowski Grzegorz

IMAX44

00:33:00

 

35

Aksamit-Mika Celestyna

MKB No 1

00:33:04

K

36

Roś Michał

Mysłowice

00:33:11

 

37

Wróbel Andrzej

Po Robocie

00:33:25

 

38

Staciwa Michał

Katowice

00:33:35

 

39

Szczepański Janusz

Mysłowice

00:33:37

 

40

Nogal Leszek

BBL Mikołów

00:33:43

 

41

Zasucha Grzegorz

Katowice

00:33:53

 

42

Rachwol Krzysztof

KB KWK Wieczorek

00:34:05

 

43

Konderak Dawid

Chorzów

00:34:10

 

44

Kolonko Mirosław

Goggle Pro Active

00:34:16

CC

45

Wolański Grzegorz

Mysłowice

00:34:17

Sł.Mund.

46

Milkowski Jan

Siemianowice Śl.

00:34:24

Sł.Mund.

47

Gładczak Jan

Ruda Śląska

00:34:52

CC

48

Lebioda Mariusz

Katowice

00:35:00

 

49

Szmigiel Dariusz

Truchtacz Mysłowice

00:35:04

 

50

Nowak Ewa

Mysłowice

00:35:04

K

51

Litwin Sławomir

Sosnowiec

00:35:12

Sł.Mund.

52

Księżyk Jacek

Truchtacz Mysłowice

00:35:20

Sł.Mund.

53

Capanda Paulina

Gomola Trans Airco

00:35:21

K

54

Wojcieszak Ewa

Biegiem przez góry

00:35:56

K

55

Szatniewska Agnieszka

Będzin

00:36:10

K

56

Nogal Radosław

BBL Mikołów

00:36:12

 

57

Szczerba Andrzej

Sosnowiec

00:36:15

Sł.Mund.

58

Kotara Grzegorz

Mysłowice

00:36:29

 

59

Prusek Sebastian

Strumień

00:36:58

 

60

Wójcikiewicz Joanna

Night Runners Śląsk

00:37:06

K

61

Suślik Sobiesław

Mysłowice

00:37:19

 

62

Pacuła Adam

Mysłowice

00:37:22

 

63

Glanowski Zenon

Saturn Czeladź

00:37:35

 

64

Włodarczyk Marcin

Mysłowice

00:37:48

Sł.Mund.

65

Kulików Sławomir

Mysłowice

00:38:02

 

66

Wieczorek Krzysztof

Truchtacz Mysłowice

00:38:06

 

67

Węgler Kornelia

KRS TKKF Jastrząb R.Ś.

00:38:17

K

68

Kolonko Justyna

Goggle Pro Active

00:38:33

K

69

Dębska Marta

Truchtacz Mysłowice

00:38:35

K

70

Zajkowski Łukasz

Chorzów

00:38:39

 

71

Żebrowska Matylda

MKB No 1

00:39:10

K

72

Wizner Czesław

Mysłowice

00:39:16

Sł.Mund.

73

Pendolski Franciszek

KB Józefinka

00:39:16

 

74

Legomiński Werner

Truchtacz Mysłowice

00:39:19

 

75

Cofała Jan

Leje na pokład

00:39:22

 

76

Stanoszek Agnieszka

Mysłowice

00:39:24

K

77

Gansiniec Ireneusz

Mysłowice

00:39:29

 

78

Nierada Kamil

Chorzów

00:40:17

 

79

Klonowski Henryk

Mysłowice

00:41:10

 

80

Mika Agnieszka

Mysłowice

00:41:28

K

81

Warchoł Emilia

UKS Chromik M-ce

00:42:15

K

82

Wróbel Agnieszka

Po Robocie

00:42:16

K

83

Rajfura Iwona

Katowice

00:42:24

K

84

Maszniew Romuald

Gliwice

00:42:42

 

85

Dąbrowski Ireneusz

Zabrze

00:42:45

 

86

Barchanowski Michał

Gryf Sosnowiec

00:42:51

 

87

Augustyńska Aleksandra

ZSS im. J. Korczaka

00:43:06

K

88

Mlaskawa Edward

Zabrze

00:43:18

 

89

Smalcerz Marzena

ZSS im. J. Korczaka

00:43:21

K

90

Ochowicz Andrzej

KCH

00:44:05

 

91

Franus Łukasz

KCH

00:44:05

 

92

Schröder Karol

Silesia Nordic Walking

00:45:01

NW

93

Kuchta Rafał

Silesia Nordic Walking

00:45:04

NW

94

Nowak Grzegorz

TKKF Saturn Czeladź

00:45:28

NW

95

Bubel Krzysztof

Katowice

00:45:41

NW

96

Kątny Damian

Jaworzno

00:46:23

 

97

Makowski Marek

Tychy

00:47:44

NW

98

Barchanowski Wojciech

Gryf Sosnowiec

00:49:44

NW

99

Jędruś Olgierd

Mysłowice

00:49:49

 

100

Kurek Edward

MOSIR Czeladź

00:51:04

NW

101

Stolecki Grzegorz

Truchtacz Mysłowice

00:52:08

NW

102

Sagan Marian

40-latek Tychy

00:52:09

NW

103

Kupibida Bogusława

Silesia Nordic Walking

00:52:17

K/NW

104

Grzesik Katarzyna

Chorzów

00:53:01

K/NW

105

Królikowska Gabriela

Dąbrowa Nordic Team

00:53:18

K/NW

106

Will Piotr

Katowice

00:53:32

 

107

Sokół Grzegorz

Dąbrowa Górnicza

00:53:39

 

108

Ogon Betina

Silesia Nordic Walking

00:55:54

K/NW

109

Bień Mariusz

Chrzanów

00:56:57

 

110

Wojtyła Piotr

KCH

00:56:57

 

111

Gwiazdoń Dawid

ZSS im. J. Korczaka

00:57:51

NW

112

Janiczek Tadeusz

MOSIR Czeladź

00:57:56

NW

113

Wasilewska Barbara

Katowice

00:58:24

K/NW

114

Ambroży-Łuczak Barbara

TIC

00:58:58

K/NW

115

Kamionka Małgorzata

Sosnowiec

00:58:59

K/NW

116

Sagan Irena

40-latek Tychy

01:00:30

K/NW

117

Barchanowska Lucyna

Sosnowiec

01:00:50

K/NW

118

Kulej Sławomira

Siemianowice Śląskie

01:01:17

K/NW

119

Hornik Grażyna

Truchtacz Mysłowice

01:03:05

K/NW

120

Jarosz Marian

Truchtacz Mysłowice

01:04:29

NW

121

Witecki Marek

Mysłowice

01:04:39

NW

122

Witkowska Maria

Stadion Śląski

01:04:49

K/NW

123

Witecki Halina

Mysłowice

01:05:05

K/NW

124

Sojka Wiktoria

ZSS nr 10 w Katowicach

01:05:06

K/NW

125

Sokół Katarzyna

Dąbrowa Górnicza

01:06:11

K/NW

126

Zięba Julia

Stadion Śląski

01:06:13

K/NW

127

Wujko Józef

Katowice

01:06:18

NW

128

Bromboszcz Karol

Truchtacz Mysłowice

00:34:58

 

POZA KLASYFIKACJĄ:

129

Ciupek Ilona

Chorzów

00:37:12

K/NW 2 Okr.

130

Kaczmarczyk Irena

Stadion Śląski

00:44:10

K/NW 2 Okr.

131

Korczak-Dąbrowska Katarzyna

Mysłowice

00:45:53

K/NW 2 Okr.

132

Lebioda Kinga

Katowice

00:20:29

K 1 Okr.

133

Wycisk Małgorzata

Katowice

00:20:36

K 1 Okr.

134

Kurek Anna

Katowice

00:23:46

K 1 Okr.

135

Kurek Adam

Katowice

00:23:46

1 Okr.

136

Borkowska Aleksandra

Jaworzno

00:30:57

K/NW 1 Okr.

137

Sojka Łukasz

Katowice

00:30:57

NW 1 Okr.

 

KLASYFIKACJA CANICROSS :

1

Kolonko Mirosław

Goggle Pro Active

00:34:16

CC

2

Gładczak Jan

Ruda Śląska

00:34:52

CC

 

KLASYFIKACJA NORDIC WALKING :

1

Schröder Karol

Silesia Nordic Walking

00:45:01

NW

2

Kuchta Rafał

Silesia Nordic Walking

00:45:04

NW

3

Nowak Grzegorz

TKKF Saturn Czeladź

00:45:28

NW

4

Bubel Krzysztof

Katowice

00:45:41

NW

5

Makowski Marek

Tychy

00:47:44

NW

6

Barchanowski Wojciech

Gryf Sosnowiec

00:49:44

NW

7

Kurek Edward

MOSIR Czeladź

00:51:04

NW

8

Stolecki Grzegorz

Truchtacz Mysłowice

00:52:08

NW

9

Sagan Marian

40-latek Tychy

00:52:09

NW

10

Kupibida Bogusława

Silesia Nordic Walking

00:52:17

K/NW

11

Grzesik Katarzyna

Chorzów

00:53:01

K/NW

12

Królikowska Gabriela

Dąbrowa Nordic Team

00:53:18

K/NW

13

Ogon Betina

Silesia Nordic Walking

00:55:54

K/NW

14

Gwiazdoń Dawid

ZSS im. J. Korczaka

00:57:51

NW

15

Janiczek Tadeusz

MOSIR Czeladź

00:57:56

NW

16

Wasilewska Barbara

Katowice

00:58:24

K/NW

17

Ambroży-Łuczak Barbara

TIC

00:58:58

K/NW

18

Kamionka Małgorzata

Sosnowiec

00:58:59

K/NW

19

Sagan Irena

40-latek Tychy

01:00:30

K/NW

20

Barchanowska Lucyna

Sosnowiec

01:00:50

K/NW

21

Kulej Sławomira

Siemianowice Śląskie

01:01:17

K/NW

22

Hornik Grażyna

Truchtacz Mysłowice

01:03:05

K/NW

23

Jarosz Marian

Truchtacz Mysłowice

01:04:29

NW

24

Witecki Marek

Mysłowice

01:04:39

NW

25

Witkowska Maria

Stadion Śląski

01:04:49

K/NW

26

Witecki Halina

Mysłowice

01:05:05

K/NW

27

Sojka Wiktoria

ZSS nr 10 w Katowicach

01:05:06

K/NW

28

Sokół Katarzyna

Dąbrowa Górnicza

01:06:11

K/NW

29

Zięba Julia

Stadion Śląski

01:06:13

K/NW

30

Wujko Józef

Katowice

01:06:18

NW

 

KLASYFIKACJA KOBIET :

1

Rosikoń Katarzyna

UKS Chromik M-ce

00:30:23

K

2

Pyka Milena

UKS Chromik M-ce

00:30:23

K

3

Aksamit-Mika Celestyna

MKB No 1

00:33:04

K

4

Nowak Ewa

Mysłowice

00:35:04

K

5

Capanda Paulina

Gomola Trans Airco

00:35:21

K

6

Wojcieszak Ewa

Biegiem przez góry

00:35:56

K

7

Szatniewska Agnieszka

Będzin

00:36:10

K

8

Wójcikiewicz Joanna

Night Runners Śląsk

00:37:06

K

9

Węgler Kornelia

KRS TKKF Jastrząb R.Ś.

00:38:17

K

10

Kolonko Justyna

Goggle Pro Active

00:38:33

K

11

Dębska Marta

Truchtacz Mysłowice

00:38:35

K

12

Żebrowska Matylda

MKB No 1

00:39:10

K

13

Stanoszek Agnieszka

Mysłowice

00:39:24

K

14

Mika Agnieszka

Mysłowice

00:41:28

K

15

Warchoł Emilia

UKS Chromik M-ce

00:42:15

K

16

Wróbel Agnieszka

Po Robocie

00:42:16

K

17

Rajfura Iwona

Katowice

00:42:24

K

18

Augustyńska Aleksandra

ZSS im. J. Korczaka

00:43:06

K

19

Smalcerz Marzena

ZSS im. J. Korczaka

00:43:21

K

20

Kupibida Bogusława

Silesia Nordic Walking

00:52:17

K/NW

21

Grzesik Katarzyna

Chorzów

00:53:01

K/NW

22

Królikowska Gabriela

Dąbrowa Nordic Team

00:53:18

K/NW

23

Ogon Betina

Silesia Nordic Walking

00:55:54

K/NW

24

Wasilewska Barbara

Katowice

00:58:24

K/NW

25

Ambroży-Łuczak Barbara

TIC

00:58:58

K/NW

26

Kamionka Małgorzata

Sosnowiec

00:58:59

K/NW

27

Sagan Irena

40-latek Tychy

01:00:30

K/NW

28

Barchanowska Lucyna

Sosnowiec

01:00:50

K/NW

29

Kulej Sławomira

Siemianowice Śląskie

01:01:17

K/NW

30

Hornik Grażyna

Truchtacz Mysłowice

01:03:05

K/NW

32

Witkowska Maria

Stadion Śląski

01:04:49

K/NW

36

Witecki Halina

Mysłowice

01:05:05

K/NW

37

Sojka Wiktoria

ZSS nr 10 w Katowicach

01:05:06

K/NW

38

Sokół Katarzyna

Dąbrowa Górnicza

01:06:11

K/NW

39

Zięba Julia

Stadion Śląski

01:06:13

K/NW

 

KLASYFIKACJA MUNDUROWA :

1

Pytel Janusz

Sokół Zakopane

00:27:58

Sł.Mund.

2

Kobyliński Tomasz

WBK Meta Lubliniec

00:30:15

Sł.Mund.

3

Walerowicz Maciej

Truchtacz Mysłowice

00:31:59

Sł.Mund.

4

Szklorz Sylwester

Katowice

00:32:41

Sł.Mund.

5

Kulej Jarosław

Sokół Siemianowice

00:32:56

Sł.Mund.

6

Wolański Grzegorz

Mysłowice

00:34:17

Sł.Mund.

7

Milkowski Jan

Siemianowice Śl.

00:34:24

Sł.Mund.

8

Litwin Sławomir

Sosnowiec

00:35:12

Sł.Mund.

9

Księżyk Jacek

Truchtacz Mysłowice

00:35:20

Sł.Mund.

10

Szczerba Andrzej

Sosnowiec

00:36:15

Sł.Mund.

11

Włodarczyk Marcin

Mysłowice

00:37:48

Sł.Mund.

12

Wizner Czesław

Mysłowice

00:39:16

Sł.Mund.

 

KLASYFIKACJA TRUCHTACZY :

1

Proksa Robert

Truchtacz Mysłowice / UKS Chromik M-ce

00:27:04

 

2

Rogowicz Piotr

Truchtacz Mysłowice

00:31:51

 

3

Maciejewski Marek

Truchtacz Mysłowice

00:31:55

 

4

Walerowicz Maciej

Truchtacz Mysłowice

00:31:59

Sł.Mund.

5

Szmigiel Dariusz

Truchtacz Mysłowice

00:35:04

 

6

Księżyk Jacek

Truchtacz Mysłowice

00:35:20

Sł.Mund.

7

Wieczorek Krzysztof

Truchtacz Mysłowice

00:38:06

 

8

Dębska Marta

Truchtacz Mysłowice

00:38:35

K

9

Legomiński Werner

Truchtacz Mysłowice

00:39:19

 

10

Stolecki Grzegorz

Truchtacz Mysłowice

00:52:08

NW

11

Hornik Grażyna

Truchtacz Mysłowice

01:03:05

K/NW

12

Jarosz Marian

Truchtacz Mysłowice

01:04:29

NW

13

Bromboszcz Karol

Truchtacz Mysłowice

00:34:58

 

LEGENDA:

  • I,II…VII – Ilość ukończonych zawodów
  • NW – Nordic Walking
  • CC – Canicross
  • K – Kobieta
  • Sł.Mund. – Kategoria branżowa – Służby Mundurowe
  •  (PB) – Do ukończonych zawodów, doliczono wynik Biegu Trzeciego „Polska Biega”
  • +(PB) – Do ukończonych zawodów, nie doliczono wyniku Biegu Trzeciego „Polska Biega”
  • 1 okr. – zawody ukończone na niepełnym dystansie, odpowiednio: 1 lub 2 okrążenia.
  • Jeśli w rubryce uwagi jest tylko cyfra rzymska (ilość ukończonych zawodów), oznacza to: Zwykły biegacz, mężczyzna, bez przynależności resortowej.

 

J.Ksi.

Poprawiony: wtorek, 24 lutego 2015 18:10
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack