Reklama

Niemożliwe nie istnieje

Niemożliwe nie istnieje

PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 2
SłabyŚwietny 
Wpisany przez Jacek Księżyk   
niedziela, 12 kwietnia 2015 21:28

VI PRZEŁAJOWE GRAND PRIX MYSŁOWIC

O PUCHAR TRUCHTACZA

BIEG DRUGI-WIOSENNY

2015-04-11

alt

KLASYFIKACJA OPEN :

MIEJSCE

NAZWISKO, IMIĘ

KLUB / MIASTO

WYNIKI : BIEG I

UWAGI

1

Kowalik Damian

UKS Chromik M-ce

00:24:02

 

2

Smoleń Jarosław

AZS UŚ

00:24:11

 

3

Ryszka Karol

Gomola Trans Airco

00:25:48

 

4

Pytel Janusz

Sokół Zakopane

00:25:57

Sł.Mund.

5

Proksa Robert

Truchtacz Mysłowice / UKS Chromik M-ce

00:26:09

 

6

Maciejewski Marek

Truchtacz Mysłowice

00:27:09

 

7

Zbąski Bartłomiej

Ruda Śląska

00:27:23

 

8

Ochowicz Andrzej

KCH

00:27:29

 

9

Turek Rafał

Będzin

00:27:40

 

10

Dudzik Zenon

Katowice

00:27:55

 

11

Walerowicz Maciej

Truchtacz Mysłowice

00:28:26

Sł.Mund.

12

Kobyliński Tomasz

WBK Meta Lubliniec

00:28:53

Sł.Mund.

13

Martin Jacek

Stadion Śląski

00:28:55

 

14

Rosikoń Katarzyna

UKS Chromik M-ce

00:29:00

K

15

Bortel Mirosław

40-latek Tychy / FB Krynica

00:29:16

 

16

Szmigiel Dariusz

Truchtacz Mysłowice

00:29:20

 

17

Szczepański Janusz

Mysłowice

00:29:29

 

18

Kobak Krzysztof

Mysłowice

00:29:30

 

19

Turzański Paweł

Kraków

00:29:32

 

20

Szczerba Andrzej

Sosnowiec

00:29:45

Sł.Mund.

21

Oleksy Krzysztof

Katowice

00:30:20

 

22

Kulej Jarosław

Sokół Siemianowice Śl.

00:30:38

Sł.Mund.

23

Wolański Rafał

Mysłowice

00:30:39

Sł.Mund.

24

Rachwol Krzysztof

KB KWK Wieczorek

00:30:51

 

25

Nowakowski Bartosz

Siemianowice Śląskie

00:30:52

 

26

Szklorz Sylwester

Katowice

00:31:07

Sł.Mund.

27

Nogal Leszek

BBL Mikołów

00:31:10

 

28

Aksamit-Mika Celestyna

Mysłowice

00:31:36

K

29

Kępa Krzysztof

ADS Masa Krytyczna

00:31:44

 

30

Nogal Radosław

BBL Mikołów

00:31:45

 

31

Bromboszcz Karol

Truchtacz Mysłowice

00:32:04

 

32

Milkowski Jan

Siemianowice Śl.

00:32:15

Sł.Mund.

33

Rogowicz Piotr

Truchtacz Mysłowice

00:32:22

 

34

Lebioda Mariusz

Katowice

00:32:26

 

35

Kulików Sławomir

Mysłowice

00:32:32

 

36

Wojcieszak Ewa

Biegiem przez góry

00:32:41

K

37

Nalepka Zdzisław

Biegiem przez góry

00:32:42

 

38

Fatyga Paweł

Chrzanów

00:32:47

 

39

Szczepanik Andrzej

Mysłowice

00:33:05

CC

40

Suślik Sobiesław

Mysłowice

00:33:45

 

41

Dębska Marta

Truchtacz Mysłowice

00:33:47

K

42

Capanda Paulina

Gomola Trans Airco

00:33:54

K

43

Sadlik Barbara

Kęty

00:33:57

K

44

Stanoszek Agnieszka

Mysłowice

00:34:16

K

45

Szatniewska Agnieszka

Będzin

00:34:33

K

46

Rochowiak Aleksandra

Brzeszcze

00:35:11

K

47

Barchanowski Adam

Gryf Sosnowiec

00:35:12

 

48

Zajkowski Łukasz

Chorzów

00:35:33

 

49

Prusek Sebastian

Strumień

00:35:37

 

50

Franus Łukasz

KCH

00:35:40

 

51

Maszniew Romuald

Gliwice

00:36:45

 

52

Barchanowski Michał

Gryf Sosnowiec

00:36:46

 

53

Dąbrowski Ireneusz

Zabrze

00:37:03

 

54

Gąsiorek Sebastian

ZSS im. J. Korczaka M-ce

00:37:19

 

55

Grojec Weronika

Mysłowice

00:37:20

K

56

Klonowski Henryk

Mysłowice

00:37:21

 

57

Cofała Jan

Leje na pokład

00:37:27

 

58

Baluch Adam

Katowice

00:37:42

 

59

Zaręba Agnieszka

Mysłowice

00:37:43

K

60

Mika Agnieszka

Mysłowice

00:37:59

K

61

Mlaskawa Edward

Zabrze

00:38:48

 

62

Nowakowski Dariusz

Siemianowice Śl.

00:39:41

 

63

Nierada Kamil

Chorzów

00:40:30

 

64

Klonowska Kamila

Naprzód Janów

00:41:07

K

65

Chytroszek Anna

Mysłowice

00:42:22

K

66

Wróbel Agnieszka

Po Robocie

00:42:35

K

67

Wizner Czesław

Mysłowice

00:44:16

Sł.Mund.

68

Kątny Damian

Jaworzno

00:44:51

 

69

Augustyńska Aleksandra

ZSS im. J. Korczaka M-ce

00:46:24

K

70

Smalcerz Marzena

ZSS im. J. Korczaka M-ce

00:46:25

K

71

Makowski Marek

Tychy

00:46:39

NW

72

Barchanowski Wojciech

Gryf Sosnowiec

00:47:35

NW

73

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

00:47:52

K/NW

74

Kurek Edward

MOSIR Czeladź

00:48:46

NW

75

Sagan Marian

40-latek Tychy

00:48:53

NW

76

Królikowska Gabriela

Dąbrowa Nordic Team

00:49:20

K/NW

77

Jędruś Olgierd

Mysłowice

00:49:21

 

78

Thomalla Bogdan

OBR Tomchem Zabrze

00:52:02

NW

79

Witkowska Maria

Stadion Śląski

00:52:33

K/NW

80

Raczyńska Aleksandra

Stadion Śląski

00:52:56

K/NW

81

Kulej Sławomira

Siemianowice Śląskie

00:53:24

K/NW

82

Barchanowska Lucyna

Sosnowiec

00:53:55

K/NW

83

Przybyła Anna

Stadion Śląski

00:53:57

K/NW

84

Nasilewska Barbara

Szopołazy

00:54:10

K/NW

85

Steche Marcin

ZSS im. J. Korczaka M-ce

00:54:15

NW

86

Jarosz Marian

Truchtacz Mysłowice

00:54:52

NW

87

Janiczek Tadeusz

MOSIR Czeladź

00:54:56

NW

88

Pajda Maria

Szopołazy

00:55:43

K/NW

89

Cieśla Urszula

Truchtacz Mysłowice

00:55:45

K/NW

90

Sagan Irena

40-latek Tychy

00:55:50

K/NW

91

Copała Anna

Mysłowice

00:56:20

K

92

Krzemieńska Elżbieta

Stadion Śląski

00:56:23

K/NW

93

Hornik Grażyna

Truchtacz Mysłowice

00:57:33

K/NW

94

Wujko Józef

Katowice

01:00:01

NW

95

Gamra Karolina

ZSS im. J. Korczaka M-ce

01:00:56

K/NW

96

 

 

00::

 

97

 

 

00::

 

98

 

 

00::

 

99

 

 

00::

 

100

 

 

00::

 

POZA KLASYFIKACJĄ:

101

Szatniewski Kamil

Będzin

00:20:34

2 Okr.

102

Stawiarska Anna

ZSS im. J. Korczaka M-ce

00:42:33

K/NW 2 Okr.

103

Gwiazdoń Dawid

ZSS im. J. Korczaka M-ce

00:42:34

NW 2 Okr.

104

Śmiałowska Daria

ZSS im. J. Korczaka M-ce

00:42:36

K/NW 2 Okr.

105

Staciwa Kamil

Katowice

00:12:58

1 Okr.

106

Malicha Halina

Katowice

00:15:45

K 1 Okr.

107

Malicha Dominika

Katowice

00:15:46

K 1 Okr.

108

Staciwa Jakub

Katowice

00:16:29

1 Okr.

109

Lebioda Kinga

Katowice

00:18:27

K 1 Okr.

110

Kurek Adam

Katowice

00:40:56

1 Okr.

111

Kurek Anna

Katowice

00:40:57

K 1 Okr.

 

KLASYFIKACJA CANICROSS :

1

Szczepanik Andrzej

Mysłowice

00:33:05

CC

 

KLASYFIKACJA NORDIC WALKING :

1

Makowski Marek

Tychy

00:46:39

NW

2

Barchanowski Wojciech

Gryf Sosnowiec

00:47:35

NW

3

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

00:47:52

K/NW

4

Kurek Edward

MOSIR Czeladź

00:48:46

NW

5

Sagan Marian

40-latek Tychy

00:48:53

NW

6

Królikowska Gabriela

Dąbrowa Nordic Team

00:49:20

K/NW

7

Thomalla Bogdan

OBR Tomchem Zabrze

00:52:02

NW

8

Witkowska Maria

Stadion Śląski

00:52:33

K/NW

9

Raczyńska Aleksandra

Stadion Śląski

00:52:56

K/NW

10

Kulej Sławomira

Siemianowice Śląskie

00:53:24

K/NW

11

Barchanowska Lucyna

Sosnowiec

00:53:55

K/NW

12

Przybyła Anna

Stadion Śląski

00:53:57

K/NW

13

Nasilewska Barbara

Szopołazy

00:54:10

K/NW

14

Steche Marcin

ZSS im. J. Korczaka M-ce

00:54:15

NW

15

Jarosz Marian

Truchtacz Mysłowice

00:54:52

NW

16

Janiczek Tadeusz

MOSIR Czeladź

00:54:56

NW

17

Pajda Maria

Szopołazy

00:55:43

K/NW

18

Cieśla Urszula

Truchtacz Mysłowice

00:55:45

K/NW

19

Sagan Irena

40-latek Tychy

00:55:50

K/NW

20

Krzemieńska Elżbieta

Stadion Śląski

00:56:23

K/NW

21

Hornik Grażyna

Truchtacz Mysłowice

00:57:33

K/NW

22

Wujko Józef

Katowice

01:00:01

NW

23

Gamra Karolina

ZSS im. J. Korczaka M-ce

01:00:56

K/NW

24

 

 

 

 

 

KLASYFIKACJA KOBIET :

1

Rosikoń Katarzyna

UKS Chromik M-ce

00:29:00

K

2

Aksamit-Mika Celestyna

Mysłowice

00:31:36

K

3

Wojcieszak Ewa

Biegiem przez góry

00:32:41

K

4

Dębska Marta

Truchtacz Mysłowice

00:33:47

K

5

Capanda Paulina

Gomola Trans Airco

00:33:54

K

6

Sadlik Barbara

Kęty

00:33:57

K

7

Stanoszek Agnieszka

Mysłowice

00:34:16

K

8

Szatniewska Agnieszka

Będzin

00:34:33

K

9

Rochowiak Aleksandra

Brzeszcze

00:35:11

K

10

Grojec Weronika

Mysłowice

00:37:20

K

11

Zięba Agnieszka

Mysłowice

00:37:43

K

12

Mika Agnieszka

Mysłowice

00:37:59

K

13

Klonowska Kamila

Naprzód Janów

00:41:07

K

14

Chytroszek Anna

Mysłowice

00:42:22

K

15

Wróbel Agnieszka

Po Robocie

00:42:35

K

16

Augustyńska Aleksandra

ZSS im. J. Korczaka M-ce

00:46:24

K

17

Smalcerz Marzena

ZSS im. J. Korczaka M-ce

00:46:25

K

18

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

00:47:52

K/NW

19

Królikowska Gabriela

Dąbrowa Nordic Team

00:49:20

K/NW

20

Witkowska Maria

Stadion Śląski

00:52:33

K/NW

21

Raczyńska Aleksandra

Stadion Śląski

00:52:56

K/NW

22

Kulej Sławomira

Siemianowice Śląskie

00:53:24

K/NW

23

Barchanowska Lucyna

Sosnowiec

00:53:55

K/NW

24

Przybyła Anna

Stadion Śląski

00:53:57

K/NW

25

Nasilewska Barbara

Szopołazy

00:54:10

K/NW

26

Pajda Maria

Szopołazy

00:55:43

K/NW

27

Cieśla Urszula

Truchtacz Mysłowice

00:55:45

K/NW

28

Sagan Irena

40-latek Tychy

00:55:50

K/NW

29

Copała Anna

Mysłowice

00:56:20

K

30

Krzemieńska Elżbieta

Stadion Śląski

00:56:23

K/NW

32

Hornik Grażyna

Truchtacz Mysłowice

00:57:33

K/NW

36

Gamra Karolina

ZSS im. J. Korczaka M-ce

01:00:56

K/NW

37

 

 

 

 

 

KLASYFIKACJA MUNDUROWA :

1

Pytel Janusz

Sokół Zakopane

00:25:57

Sł.Mund.

2

Walerowicz Maciej

Truchtacz Mysłowice

00:28:26

Sł.Mund.

3

Kobyliński Tomasz

WBK Meta Lubliniec

00:28:53

Sł.Mund.

4

Szczerba Andrzej

Sosnowiec

00:29:45

Sł.Mund.

5

Kulej Jarosław

Sokół Siemianowice Śl.

00:30:38

Sł.Mund.

6

Wolański Rafał

Mysłowice

00:30:39

Sł.Mund.

7

Szklorz Sylwester

Katowice

00:31:07

Sł.Mund.

8

Milkowski Jan

Siemianowice Śl.

00:32:15

Sł.Mund.

9

Wizner Czesław

Mysłowice

00:44:16

Sł.Mund.

10

 

 

 

 

11

 

 

 

 

 

KLASYFIKACJA TRUCHTACZY :

1

Proksa Robert

Truchtacz Mysłowice / UKS Chromik M-ce

00:26:09

 

2

Maciejewski Marek

Truchtacz Mysłowice

00:27:09

 

3

Walerowicz Maciej

Truchtacz Mysłowice

00:28:26

Sł.Mund.

4

Szmigiel Dariusz

Truchtacz Mysłowice

00:29:20

 

5

Bromboszcz Karol

Truchtacz Mysłowice

00:32:04

 

6

Rogowicz Piotr

Truchtacz Mysłowice

00:32:22

 

7

Dębska Marta

Truchtacz Mysłowice

00:33:47

K

8

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

00:47:52

K/NW

9

Jarosz Marian

Truchtacz Mysłowice

00:54:52

NW

10

Cieśla Urszula

Truchtacz Mysłowice

00:55:45

K/NW

11

Hornik Grażyna

Truchtacz Mysłowice

00:57:33

K/NW

12

 

 

 

 

LEGENDA:

  • I,II…VII – Ilość ukończonych zawodów
  • NW – Nordic Walking
  • CC – Canicross
  • K – Kobieta
  • Sł.Mund. – Kategoria branżowa – Służby Mundurowe
  •  (PB) – Do ukończonych zawodów, doliczono wynik Biegu Trzeciego „Polska Biega”
  • +(PB) – Do ukończonych zawodów, nie doliczono wyniku Biegu Trzeciego „Polska Biega”
  • 1 okr. – zawody ukończone na niepełnym dystansie, odpowiednio: 1 lub 2 okrążenia.
  • Jeśli w rubryce uwagi jest tylko cyfra rzymska (ilość ukończonych zawodów), oznacza to: Zwykły biegacz, mężczyzna, bez przynależności resortowej.

 

J.Ksi.

Poprawiony: niedziela, 03 maja 2015 20:03
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack