Reklama

Niemożliwe nie istnieje

Niemożliwe nie istnieje

logo.jpg

Logowanie



Szukaj

Agora Profile

Not Available to Guests

Agorians Online

Now 2 guests online
Stworzone dzięki jVitals
PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 2
SłabyŚwietny 
Wpisany przez Jacek Księżyk   
poniedziałek, 18 maja 2015 19:38

VI PRZEŁAJOWE GRAND PRIX MYSŁOWIC

O PUCHAR TRUCHTACZA

BIEG TRZECI – POLSKA BIEGA

2015-05-16

alt

KLASYFIKACJA OPEN :

MIEJSCE

NAZWISKO, IMIĘ

KLUB / MIASTO

WYNIKI : BIEG I

UWAGI

1

Kowalik Damian

UKS Chromik M-ce

00:24:11

 

2

Seweryn Jacek

Mysłowice

00:24:20

 

3

Turek Rafał

Będzin

00:26:44

 

4

Zbąski Bartłomiej

Ruda Śląska

00:27:22

 

5

Maciejewski Marek

Truchtacz Mysłowice

00:27:46

 

6

Ochowicz Andrzej

KCH

00:28:00

 

7

Kolonko Piotr

MC-Chorzów

00:28:41

 

8

Walerowicz Maciej

Truchtacz Mysłowice

00:28:45

Sł.Mund.

9

Martin Jacek

Stadion Śląski

00:28:46

 

10

Oleksy Krzysztof

ADS Masna Krytyczna

00:28:56

 

11

Szczepański Janusz

Mysłowice

00:28:59

 

12

Słomiany Łukasz

Mysłowice

00:29:03

 

13

Bortel Mirosław

40-latek Tychy / FB Krynica

00:29:08

 

14

Staciwa Michał

Katowice

00:29:33

 

15

Szklorz Sylwester

Katowice

00:29:49

Sł.Mund.

16

Szmigiel Dariusz

Truchtacz Mysłowice

00:29:54

 

17

Gos Barbara

Truchtacz Mysłowice

00:29:58

K

18

Kobak Krzysztof

Mysłowice

00:29:58

 

19

Kolonko Mirosław

Goggle PAE Team

00:29:59

CC

20

Rogowicz Piotr

Truchtacz Mysłowice

00:30:09

 

21

Rachwol Krzysztof

KB KWK Wieczorek

00:30:26

 

22

Zasucha Grzegorz

Katowice

00:30:37

 

23

Nowak Ewa

Mysłowice

00:30:41

K

24

Szczerba Andrzej

Sosnowiec

00:30:46

Sł.Mund.

25

Bromboszcz Karol

Truchtacz Mysłowice

00:31:09

 

26

Barchanowski Adam

Gryf Sosnowiec

00:31:39

 

27

Wolański Rafał

Mysłowice

00:31:44

Sł.Mund.

28

Nardelli Michał

Mysłowice

00:31:54

 

29

Plich Andrzej

Mysłowice

00:32:01

 

30

Kania Damian

Mysłowice

00:32:16

 

31

Wojcieszak Ewa

Biegiem przez góry

00:32:28

K

32

Lebioda Mariusz

Katowice

00:32:36

 

33

Dębska Marta

Truchtacz Mysłowice

00:32:50

K

34

Wieczorek Krzysztof

Truchtacz Mysłowice

00:32:57

 

35

Kałusek Jacek

Luxtorpeda Czerwionka

00:33:02

 

36

Suślik Sobiesław

Mysłowice

00:33:24

 

37

Franus Łukasz

KCH

00:34:21

 

38

Prusek Sebastian

Strumień

00:34:28

 

39

Kania Agnieszka

Mysłowice

00:34:33

K

40

Wencel Zbigniew

Świętochłowice

00:34:46

 

41

Kotara Grzegorz

Mysłowice

00:34:57

 

42

Stanoszek Agnieszka

Mysłowice

00:35:06

K

43

Legomiński Werner

Truchtacz Mysłowice

00:35:17

 

44

Klonowski Henryk

Mysłowice

00:35:26

 

45

Jedziniak Damian

Dębica

00:35:42

 

46

Grojec Weronika

Mysłowice

00:35:42

K

47

Barchanowski Michał

Gryf Sosnowiec

00:35:57

 

48

Zajkowski Łukasz

Chorzów

00:36:04

 

49

Jeleń Ireneusz

Mysłowice

00:36:13

 

50

Kuczmierczyk Janusz

Truchtacz Mysłowice

00:36:15

 

51

Kolonko Justyna

Goggle PAE Team

00:36:19

K

52

Orlicki Stanisław

Orzeł-Rudze

00:36:22

 

53

Stanoszek Robert

Mysłowice

00:36:27

 

54

Szatniewska Agnieszka

Będzin

00:37:00

K

55

Dąbrowski Ireneusz

Zabrze

00:37:02

 

56

Baluch Adam

Katowice

00:37:06

 

57

Palczewska Agnieszka

Mysłowice

00:37:48

K

58

Palczewski Przemysław

Mysłowice

00:37:50

 

59

Mlaskawa Edward

Zabrze

00:37:57

 

60

Cofała Jan

Leje na pokład

00:38:19

 

61

Żebrowska Matylda

MKB No 1

00:38:35

K

62

Wizner Czesław

Mysłowice

00:38:58

Sł.Mund.

63

Wróbel Agnieszka

Po Robocie

00:39:08

K

64

Palka Michał

Tychy

00:39:22

 

65

Schröder Karol

Silesia Nordic Team

00:39:59

NW

66

Lorens Mateusz

Mysłowice

00:41:10

 

67

Piwowarczyk Bartosz

Mysłowice

00:41:25

 

68

Piwowarczyk Adam

Mysłowice

00:41:25

 

69

Augustyńska Aleksandra

ZSS im. J. Korczaka M-ce

00:42:58

K

70

Smalcerz Marzena

ZSS im. J. Korczaka M-ce

00:42:59

K

71

Nowak Grzegorz

TKKF Saturn Czeladź

00:44:27

NW

72

Baluch Beata

Mysłowice

00:45:06

K

73

Baluch Dariusz

Mysłowice

00:45:06

 

74

Stolecki Grzegorz

Truchtacz Mysłowice

00:46:01

NW

75

Makowski Marek

Tychy

00:46:22

NW

76

Jędruś Olgierd

Mysłowice

00:46:28

 

77

Thomalla Bogdan

OBR Tomchem Zabrze

00:46:45

 

78

Barchanowski Wojciech

Gryf Sosnowiec

00:46:56

NW

79

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

00:47:08

K/NW

80

Sagan Marian

40-latek Tychy

00:47:35

NW

81

Kurek Edward

MOSIR Czeladź

00:49:02

NW

82

Kupibida Bogusława

Silesia Nordic Team

00:49:05

K/NW

83

Królikowska Gabriela

Dąbrowa Nordic Team

00:49:18

K/NW

84

Baluch Grzegorz

Warszawa

00:50:46

 

85

Sojka Łukasz

ZSS im. J. Korczaka M-ce

00:51:34

NW

86

Witkowska Maria

Stadion Śląski

00:51:38

K/NW

87

Barchanowska Lucyna

Sosnowiec

00:51:58

K/NW

88

Raczyńska Aleksandra

Stadion Śląski

00:52:01

K/NW

89

Jarosz Marian

Truchtacz Mysłowice

00:52:19

NW

90

Stache Marcin

ZSS im. J. Korczaka M-ce

00:53:21

NW

91

Wasilewska Basia

Szopołazy

00:53:41

K/NW

92

Przybyłka Anna

Stadion Śląski

00:53:54

K/NW

93

Sagan Irena

40-latek Tychy

00:56:10

K/NW

94

Ambroży-Łuczak Barbara

TIC

00:56:10

K/NW

95

Cieśla Urszula

Truchtacz Mysłowice

00:56:13

K/NW

96

Wiktorzak Elżbieta

Stadion Śląski

00:58:18

K/NW

97

Gamra Karolina

ZSS im. J. Korczaka M-ce

00:58:30

K/NW

98

Gwiazdoń Dawid

ZSS im. J. Korczaka M-ce

00:58:43

NW

99

Kamionka-Chłopek Małgorzata

ZSS im. J. Korczaka M-ce

00:58:48

K/NW

100

Krupa Krzysztof

ZSS im. J. Korczaka M-ce

00:58:49

 

101

Zięba Julia

Stadion Śląski

00:59:20

K/NW

102

Buczyńska Anna

Dąbrowa Nordic Team

01:00:01

K/NW

103

Wujko Józef

Katowice

01:00:23

NW

104

Janiczek Tadeusz

MOSIR Czeladź

01:01:34

NW

105

Korczak-Dąbrowska Katarzyna

Mysłowice

01:02:43

K/NW

106

 

 

 

 

107

 

 

 

 

108

 

 

 

 

109

 

 

 

 

POZA KLASYFIKACJĄ:

110

Chmielewska Agnieszka

Sosnowiec

00:33:40

K 2 Okr.

111

Borkowska Aleksandra

ZSS im. J. Korczaka M-ce

00:42:53

K 2 Okr.

112

Piwowarczyk Beata

Mysłowice

00:16:06

K 1 Okr.

113

Piwowarczyk Igor

Mysłowice

00:16:06

1 Okr.

114

Kotara Oliwia

Mysłowice

00:16:44

K 1 Okr.

115

Lebioda Kinga

Katowice

00:16:45

K 1 Okr.

116

Karlik Agnieszka

Luxtorpeda Czerwionka

00:26:11

K 1 Okr.

117

Schröder Kasia

Silesia Nordic Team

00:40:48

K 1 Okr.

118

Schröder Kajus

Silesia Nordic Team

00:40:48

1 Okr.

119

Schröder Kilian

Silesia Nordic Team

00:40:48

1 Okr.

120

Kurek Adam

Katowice

00:40:56

1 Okr.

121

Kurek Anna

Katowice

00:40:57

K 1 Okr.

 

KLASYFIKACJA CANICROSS :

1

Kolonko Mirosław

Goggle PAE Team

00:29:59

CC

 

KLASYFIKACJA NORDIC WALKING :

1

Schröder Karol

Silesia Nordic Team

00:39:59

NW

2

Nowak Grzegorz

TKKF Saturn Czeladź

00:44:27

NW

3

Stolecki Grzegorz

Truchtacz Mysłowice

00:46:01

NW

4

Makowski Marek

Tychy

00:46:22

NW

5

Barchanowski Wojciech

Gryf Sosnowiec

00:46:56

NW

6

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

00:47:08

K/NW

7

Sagan Marian

40-latek Tychy

00:47:35

NW

8

Kurek Edward

MOSIR Czeladź

00:49:02

NW

9

Kupibida Bogusława

Silesia Nordic Team

00:49:05

K/NW

10

Królikowska Gabriela

Dąbrowa Nordic Team

00:49:18

K/NW

11

Sojka Łukasz

ZSS im. J. Korczaka M-ce

00:51:34

NW

12

Witkowska Maria

Stadion Śląski

00:51:38

K/NW

13

Barchanowska Lucyna

Sosnowiec

00:51:58

K/NW

14

Raczyńska Aleksandra

Stadion Śląski

00:52:01

K/NW

15

Jarosz Marian

Truchtacz Mysłowice

00:52:19

NW

16

Stache Marcin

ZSS im. J. Korczaka M-ce

00:53:21

NW

17

Wasilewska Basia

Szopołazy

00:53:41

K/NW

18

Przybyłka Anna

Stadion Śląski

00:53:54

K/NW

19

Sagan Irena

40-latek Tychy

00:56:10

K/NW

20

Ambroży-Łuczak Barbara

TIC

00:56:10

K/NW

21

Cieśla Urszula

Truchtacz Mysłowice

00:56:13

K/NW

22

Wiktorzak Elżbieta

Stadion Śląski

00:58:18

K/NW

23

Gamra Karolina

ZSS im. J. Korczaka M-ce

00:58:30

K/NW

24

Gwiazdoń Dawid

ZSS im. J. Korczaka M-ce

00:58:43

NW

25

Kamionka-Chłopek Małgorzata

ZSS im. J. Korczaka M-ce

00:58:48

K/NW

26

Zięba Julia

Stadion Śląski

00:59:20

K/NW

27

Buczyńska Anna

Dąbrowa Nordic Team

01:00:01

K/NW

28

Wujko Józef

Katowice

01:00:23

NW

29

Janiczek Tadeusz

MOSIR Czeladź

01:01:34

NW

30

Korczak-Dąbrowska Katarzyna

Mysłowice

01:02:43

K/NW

31

 

 

 

 

32

 

 

 

 

 

KLASYFIKACJA KOBIET :

1

Gos Barbara

Truchtacz Mysłowice

00:29:58

K

2

Nowak Ewa

Mysłowice

00:30:41

K

3

Wojcieszak Ewa

Biegiem przez góry

00:32:28

K

4

Dębska Marta

Truchtacz Mysłowice

00:32:50

K

5

Kania Agnieszka

Mysłowice

00:34:33

K

6

Stanoszek Agnieszka

Mysłowice

00:35:06

K

7

Grojec Weronika

Mysłowice

00:35:42

K

8

Kolonko Justyna

Goggle PAE Team

00:36:19

K

9

Szatniewska Agnieszka

Będzin

00:37:00

K

10

Palczewska Agnieszka

Mysłowice

00:37:48

K

11

Żebrowska Matylda

MKB No 1

00:38:35

K

12

Wróbel Agnieszka

Po Robocie

00:39:08

K

13

Augustyńska Aleksandra

ZSS im. J. Korczaka M-ce

00:42:58

K

14

Smalcerz Marzena

ZSS im. J. Korczaka M-ce

00:42:59

K

15

Baluch Beata

Mysłowice

00:45:06

K

16

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

00:47:08

K/NW

17

Kupibida Bogusława

Silesia Nordic Team

00:49:05

K/NW

18

Królikowska Gabriela

Dąbrowa Nordic Team

00:49:18

K/NW

19

Witkowska Maria

Stadion Śląski

00:51:38

K/NW

20

Barchanowska Lucyna

Sosnowiec

00:51:58

K/NW

21

Raczyńska Aleksandra

Stadion Śląski

00:52:01

K/NW

22

Wasilewska Basia

Szopołazy

00:53:41

K/NW

23

Przybyłka Anna

Stadion Śląski

00:53:54

K/NW

24

Sagan Irena

40-latek Tychy

00:56:10

K/NW

25

Ambroży-Łuczak Barbara

TIC

00:56:10

K/NW

26

Cieśla Urszula

Truchtacz Mysłowice

00:56:13

K/NW

27

Wiktorzak Elżbieta

Stadion Śląski

00:58:18

K/NW

28

Gamra Karolina

ZSS im. J. Korczaka M-ce

00:58:30

K/NW

29

Kamionka-Chłopek Małgorzata

ZSS im. J. Korczaka M-ce

00:58:48

K/NW

30

Zięba Julia

Stadion Śląski

00:59:20

K/NW

32

Buczyńska Anna

Dąbrowa Nordic Team

01:00:01

K/NW

36

Korczak-Dąbrowska Katarzyna

Mysłowice

01:02:43

K/NW

37

 

 

 

 

 

KLASYFIKACJA MUNDUROWA :

1

Walerowicz Maciej

Truchtacz Mysłowice

00:28:45

Sł.Mund.

2

Szklorz Sylwester

Katowice

00:29:49

Sł.Mund.

3

Szczerba Andrzej

Sosnowiec

00:30:46

Sł.Mund.

4

Wolański Rafał

Mysłowice

00:31:44

Sł.Mund.

5

Wizner Czesław

Mysłowice

00:38:58

Sł.Mund.

6

 

 

 

 

 

KLASYFIKACJA TRUCHTACZY :

1

Maciejewski Marek

Truchtacz Mysłowice

00:27:46

 

2

Walerowicz Maciej

Truchtacz Mysłowice

00:28:45

Sł.Mund.

3

Szmigiel Dariusz

Truchtacz Mysłowice

00:29:54

 

4

Gos Barbara

Truchtacz Mysłowice

00:29:58

K

5

Rogowicz Piotr

Truchtacz Mysłowice

00:30:09

 

6

Bromboszcz Karol

Truchtacz Mysłowice

00:31:09

 

7

Dębska Marta

Truchtacz Mysłowice

00:32:50

K

8

Wieczorek Krzysztof

Truchtacz Mysłowice

00:32:57

 

9

Legomiński Werner

Truchtacz Mysłowice

00:35:17

 

10

Kuczmierczyk Janusz

Truchtacz Mysłowice

00:36:15

 

11

Stolecki Grzegorz

Truchtacz Mysłowice

00:46:01

NW

12

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

00:47:08

K/NW

13

Jarosz Marian

Truchtacz Mysłowice

00:52:19

NW

14

Cieśla Urszula

Truchtacz Mysłowice

00:56:13

K/NW

15

 

 

 

 

LEGENDA:

  • I,II…VII – Ilość ukończonych zawodów
  • NW – Nordic Walking
  • CC – Canicross
  • K – Kobieta
  • Sł.Mund. – Kategoria branżowa – Służby Mundurowe
  •  (PB) – Do ukończonych zawodów, doliczono wynik Biegu Trzeciego „Polska Biega”
  • +(PB) – Do ukończonych zawodów, nie doliczono wyniku Biegu Trzeciego „Polska Biega”
  • 1 okr. – zawody ukończone na niepełnym dystansie, odpowiednio: 1 lub 2 okrążenia.
  • Jeśli w rubryce uwagi jest tylko cyfra rzymska (ilość ukończonych zawodów), oznacza to: Zwykły biegacz, mężczyzna, bez przynależności resortowej.

 

J.Ksi.

Poprawiony: niedziela, 06 grudnia 2015 21:11
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack