Reklama

Niemożliwe nie istnieje

Niemożliwe nie istnieje

logo.jpg

Logowanie



Szukaj

Agora Profile

Not Available to Guests

Agorians Online

Now 6 guests online
Stworzone dzięki jVitals
PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
Wpisany przez Jacek Księżyk   
poniedziałek, 29 czerwca 2015 21:45

VI PRZEŁAJOWE GRAND PRIX MYSŁOWIC

O PUCHAR TRUCHTACZA

BIEG CZWARTY – LETNI

2015-06-27

alt

KLASYFIKACJA OPEN :

MIEJSCE

NAZWISKO, IMIĘ

KLUB / MIASTO

WYNIKI : BIEG I

UWAGI

1

Szreniawa Paweł

UKS Chromik M-ce

00:25:16

 

2

Pyka Milena

UKS Chromik M-ce

00:26:35

K

3

Proksa Robert

Truchtacz Mysłowice / UKS Chromik M-ce

00:26:41

 

4

Palczewski Przemysław

Mysłowice

00:26:56

 

5

Mika Dawid

Mysłowice

00:27:14

 

6

Zbąski Bartłomiej

Ruda Śląska

00:27:28

 

7

Ochowicz Andrzej

KCH

00:27:40

 

8

Dudzik Zenon

Katowice

00:27:46

 

9

Maciejewski Marek

Truchtacz Mysłowice

00:28:28

 

10

Szczepański Janusz

Mysłowice

00:28:55

 

11

Kobyliński Tomasz

WBK Meta Lubliniec

00:29:15

Sł.Mund.

12

Oleksy Krzysztof

Katowice

00:29:46

 

13

Bortel Mirosław

40-latek Tychy / FB Krynica

00:29:56

 

14

Kobak Krzysztof

Mysłowice

00:29:57

 

15

Martin Jacek

Stadion Śląski

00:30:09

 

16

Szklorz Sylwester

Katowice

00:30:10

Sł.Mund.

17

Nogal Radosław

BBL Mikołów

00:30:15

 

18

Piotrowski Jędrzej

UKS Chromik M-ce

00:30:20

 

19

Kulej Jarosław

Sokół Siemianowice Śl.

00:30:25

Sł.Mund.

20

Rogowicz Piotr

Truchtacz Mysłowice

00:30:25

 

21

Nogal Leszek

BBL Mikołów

00:30:50

 

22

Wróbel Andrzej

Po Robocie

00:31:02

 

23

Nowak Ewa

Mysłowice

00:31:07

K

24

Bromboszcz Karol

Truchtacz Mysłowice

00:31:14

 

25

Buława Łukasz

CrossFit Południe

00:31:35

Sł.Mund.

26

Dombek Andrzej

Mysłowice

00:31:37

 

27

Milkowski Jan

Siemianowice Śl.

00:31:38

Sł.Mund.

28

Staciwa Michał

Katowice

00:31:55

 

29

Aksamit-Mika Celestyna

Mysłowice

00:32:04

K

30

Lebioda Mariusz

Katowice

00:32:10

 

31

Warchoł Emilia

UKS Chromik M-ce

00:32:12

K

32

Gawle Renata

Sosnowiec

00:32:16

K

33

Kolonko Mirosław

Goggle Pro Active

00:32:18

CC

34

Glanowski Zenon

TKKF Czeladź

00:32:20

 

35

Kulików Sławomir

Mysłowice

00:32:21

 

36

Fatyga Paweł

Chrzanów

00:32:40

 

37

Franus Łukasz

KCH

00:33:02

 

38

Szczerba Andrzej

Sosnowiec

00:33:10

Sł.Mund.

39

Suślik Sobiesław

Mysłowice

00:33:39

 

40

Wieczorek Krzysztof

Truchtacz Mysłowice

00:33:48

 

41

Wencel Zbigniew

Świętochłowice

00:34:02

 

42

Legomiński Werner

Truchtacz Mysłowice

00:34:23

 

43

Kolonko Justyna

Goggle Pro Active

00:35:32

K

44

Wojcieszak Ewa

Biegiem przez góry

00:35:54

K

45

Baluch Adam

Katowice

00:36:28

 

46

Piechaczek Krzysztof

Katowice

00:36:35

 

47

Barchanowski Michał

Sosnowiec

00:36:45

 

48

Dąbrowski Ireneusz

Zabrze

00:37:24

 

49

Maszniew Romuald

Gliwice

00:37:29

 

50

Cofała Jan

Leje na pokład

00:37:32

 

51

Wizner Czesław

Mysłowice

00:37:36

Sł.Mund.

52

Cichopek Bożena

TKKF Hades Mikołów

00:38:31

K

53

Mlaskawa Edward

Zabrze

00:38:49

 

54

Pendolski Franciszek

KB Józefinka

00:39:08

 

55

Zapiór Marek

ZET

00:39:14

 

56

Klonowski Henryk

Mysłowice

00:39:19

 

57

Żebrowska Matylda

MKB nr 1

00:39:38

K

58

Węgler Zbigniew

Sosnowiec

00:40:05

 

59

Udolf Jan

FloDunaj

00:40:15

 

60

Szczepanek Anna

Katowice

00:40:45

K

61

Buława Ewa

Mysłowice

00:42:47

K/ Sł.Mund.

62

Nowak Grzegorz

TKKF Saturn Czeladź

00:44:08

NW

63

Świerc Krzysztof

Mojacukrzyca.pl

00:45:08

NW

64

Nowok Jerzy

Ruda Śląska

00:45:34

 

65

Barchanowski Wojciech

Gryf Sosnowiec

00:46:23

NW

66

Makowski Marek

Tychy

00:46:35

NW

67

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

00:47:09

K/NW

68

Królikowski Mirosław

Dąbrowa Nordic Team

00:47:12

NW

69

Sagan Marian

40-latek Tychy

00:48:35

NW

70

Królikowska Gabriela

Dąbrowa Nordic Team

00:50:12

K/NW

71

Jędruś Olgierd

Mysłowice

00:50:43

 

72

Barchanowska Lucyna

Sosnowiec

00:51:30

K/NW

73

Wasilewska Barbara

Szopołazy

00:52:54

K/NW

74

Porczak Marian

Mysłowice

00:53:33

NW

75

Jarosz Marian

Truchtacz Mysłowice

00:53:39

NW

76

Kulej Sławomira

Siemianowice Śląskie

00:52:54

K/NW

77

Cieśla Urszula

Truchtacz Mysłowice

00:55:54

K/NW

78

Sagan Irena

40-latek Tychy

00:56:30

K/NW

79

Hornik Grażyna

Truchtacz Mysłowice

00:57:50

K/NW

80

Wujko Józef

Katowice

00:58:45

NW

81

Janiczek Tadeusz

MOSIR Czeladź

01:00:22

NW

82

Księżyk Jacek

Truchtacz Mysłowice

00:36:16

Sł.Mund.

83

Hornik Jarosław

Truchtacz Mysłowice

00:39:15

 

POZA KLASYFIKACJĄ:

84

Matczak Klaudia

Dąbrowa Nordic Team

01:00:00

K/NW 2 Okr.

85

Staciwa Kamil

Katowice

00:11:54

1 Okr.

86

Staciwa Jakub

Katowice

00:12:07

1 Okr.

87

Proksa Wojciech

Mysłowice

00:12:07

1 Okr.

88

Lebioda Kinga

Katowice

00:18:31

K 1 Okr.

89

Kowalski Karol

Sosnowiec

00:35:54

1 Okr.

90

Nalepka Zdzisław

Biegiem przez góry

00:35:54

1 Okr.

91

Kurek Adam

Katowice

00:47:00

1 Okr.

92

Kurek Anna

Katowice

00:47:00

K 1 Okr.

KLASYFIKACJA CANICROSS :

1

Kolonko Mirosław

Goggle Pro Active

00:32:18

CC

KLASYFIKACJA NORDIC WALKING :

1

Nowak Grzegorz

TKKF Saturn Czeladź

00:44:08

NW

2

Świerc Krzysztof

Mojacukrzyca.pl

00:45:08

NW

3

Barchanowski Wojciech

Gryf Sosnowiec

00:46:23

NW

4

Makowski Marek

Tychy

00:46:35

NW

5

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

00:47:09

K/NW

6

Królikowski Mirosław

Dąbrowa Nordic Team

00:47:12

NW

7

Sagan Marian

40-latek Tychy

00:48:35

NW

8

Królikowska Gabriela

Dąbrowa Nordic Team

00:50:12

K/NW

9

Barchanowska Lucyna

Sosnowiec

00:51:30

K/NW

10

Wasilewska Barbara

Szopołazy

00:52:54

K/NW

11

Porczak Marian

Mysłowice

00:53:33

NW

12

Jarosz Marian

Truchtacz Mysłowice

00:53:39

NW

13

Kulej Sławomira

Siemianowice Śląskie

00:52:54

K/NW

14

Cieśla Urszula

Truchtacz Mysłowice

00:55:54

K/NW

15

Sagan Irena

40-latek Tychy

00:56:30

K/NW

16

Hornik Grażyna

Truchtacz Mysłowice

00:57:50

K/NW

17

Wujko Józef

Katowice

00:58:45

NW

18

Janiczek Tadeusz

MOSIR Czeladź

01:00:22

NW

19

Matczak Klaudia

Dąbrowa Nordic Team

01:00:00

K/NW 2 Okr.

KLASYFIKACJA KOBIET :

1

Pyka Milena

UKS Chromik M-ce

00:26:35

K

2

Nowak Ewa

Mysłowice

00:31:07

K

3

Aksamit-Mika Celestyna

Mysłowice

00:32:04

K

4

Warchoł Emilia

UKS Chromik M-ce

00:32:12

K

5

Gawle Renata

Sosnowiec

00:32:16

K

6

Kolonko Justyna

Goggle Pro Active

00:35:32

K

7

Wojcieszak Ewa

Biegiem przez góry

00:35:54

K

8

Cichopek Bożena

TKKF Hades Mikołów

00:38:31

K

9

Żebrowska Matylda

MKB nr 1

00:39:38

K

10

Szczepanek Anna

Katowice

00:40:45

K

11

Buława Ewa

Mysłowice

00:42:47

K/ Sł.Mund.

12

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

00:47:09

K/NW

13

Królikowska Gabriela

Dąbrowa Nordic Team

00:50:12

K/NW

14

Barchanowska Lucyna

Sosnowiec

00:51:30

K/NW

15

Wasilewska Barbara

Szopołazy

00:52:54

K/NW

16

Kulej Sławomira

Siemianowice Śląskie

00:52:54

K/NW

17

Cieśla Urszula

Truchtacz Mysłowice

00:55:54

K/NW

18

Sagan Irena

40-latek Tychy

00:56:30

K/NW

19

Hornik Grażyna

Truchtacz Mysłowice

00:57:50

K/NW

20

Matczak Klaudia

Dąbrowa Nordic Team

01:00:00

K/NW 2 Okr.

21

Lebioda Kinga

Katowice

00:18:31

K 1 Okr.

22

Kurek Anna

Katowice

00:47:00

K 1 Okr.

KLASYFIKACJA MUNDUROWA :

1

Kobyliński Tomasz

WBK Meta Lubliniec

00:29:15

Sł.Mund.

2

Szklorz Sylwester

Katowice

00:30:10

Sł.Mund.

3

Kulej Jarosław

Sokół Siemianowice Śl.

00:30:25

Sł.Mund.

4

Buława Łukasz

CrossFit Południe

00:31:35

Sł.Mund.

5

Milkowski Jan

Siemianowice Śl.

00:31:38

Sł.Mund.

6

Szczerba Andrzej

Sosnowiec

00:33:10

Sł.Mund.

7

Wizner Czesław

Mysłowice

00:37:36

Sł.Mund.

8

Buława Ewa

Mysłowice

00:42:47

K/ Sł.Mund.

9

Księżyk Jacek

Truchtacz Mysłowice

00:36:16

Sł.Mund.

KLASYFIKACJA TRUCHTACZY :

1

Proksa Robert

Truchtacz Mysłowice / UKS Chromik M-ce

00:26:41

 

2

Maciejewski Marek

Truchtacz Mysłowice

00:28:28

 

3

Rogowicz Piotr

Truchtacz Mysłowice

00:30:25

 

4

Bromboszcz Karol

Truchtacz Mysłowice

00:31:14

 

5

Wieczorek Krzysztof

Truchtacz Mysłowice

00:33:48

 

6

Legomiński Werner

Truchtacz Mysłowice

00:34:23

 

7

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

00:47:09

K/NW

8

Jarosz Marian

Truchtacz Mysłowice

00:53:39

NW

9

Cieśla Urszula

Truchtacz Mysłowice

00:55:54

K/NW

10

Hornik Grażyna

Truchtacz Mysłowice

00:57:50

K/NW

11

Księżyk Jacek

Truchtacz Mysłowice

00:36:16

Sł.Mund.

12

Hornik Jarosław

Truchtacz Mysłowice

00:39:15

 

LEGENDA:

  • I,II…VII – Ilość ukończonych zawodów
  • NW – Nordic Walking
  • CC – Canicross
  • K – Kobieta
  • Sł.Mund. – Kategoria branżowa – Służby Mundurowe
  •  (PB) – Do ukończonych zawodów, doliczono wynik Biegu Trzeciego „Polska Biega”
  • +(PB) – Do ukończonych zawodów, nie doliczono wyniku Biegu Trzeciego „Polska Biega”
  • 1 okr. – zawody ukończone na niepełnym dystansie, odpowiednio: 1 lub 2 okrążenia.
  • Jeśli w rubryce uwagi jest tylko cyfra rzymska (ilość ukończonych zawodów), oznacza to: Zwykły biegacz, mężczyzna, bez przynależności resortowej.

 

Poniżej link do zdjęć z sobotnich zawodów. Autorem zdjęć jest Andrzej Cieśla:

plus.google.com/photos/105877049142759161672/albums/6165505076406733713

J.Ksi.

Poprawiony: wtorek, 30 czerwca 2015 20:11
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack