Reklama

Niemożliwe nie istnieje

Niemożliwe nie istnieje

vii gp logo.jpg

Logowanie



Szukaj

Agora Profile

Not Available to Guests

Agorians Online

Now 5 guests online
Stworzone dzięki jVitals
PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
Wpisany przez Jacek Księżyk   
wtorek, 08 września 2015 19:04

VI PRZEŁAJOWE GRAND PRIX MYSŁOWIC

O PUCHAR TRUCHTACZA

BIEG PIĄTY – LETNI II

2015-09-05

alt

KLASYFIKACJA OPEN :

 

MIEJSCE

NAZWISKO, IMIĘ

KLUB / MIASTO

WYNIKI : BIEG I

UWAGI

1

Pająk Roch

Harpagan Sosnowiec

00:24:54

 

2

Cis Adam

Sosnowiec

00:25:17

Sł.Mund.

3

Pytel Janusz

Sokół Zakopane

00:25:27

Sł.Mund.

4

Szczepańczyk Michał

Będzin

00:26:20

 

5

Proksa Robert

Truchtacz Mysłowice / UKS Chromik M-ce

00:26:45

 

6

Smaczyński Dariusz

Pozytywnie Zakręceni

00:26:54

 

7

Palczewski Przemysław

Mysłowice

00:26:56

 

8

Nowicki Michał

Chorzów

00:27:04

Sł.Mund.

9

Martin Jacek

Stadion Śląski

00:27:53

 

10

Maciejewski Marek

Truchtacz Mysłowice

00:27:58

 

11

Stec Jerzy

Zabrze

00:28:03

Sł.Mund.

12

Walerowicz Maciej

Truchtacz Mysłowice

00:28:06

Sł.Mund.

13

Dudzik Zenon

Katowice

00:28:08

 

14

Zbąski Bartłomiej

Ruda Śląska

00:28:13

 

15

Pytel Piotr

Mysłowice

00:28:17

Sł.Mund.

16

Szczepański Janusz

Mysłowice

00:28:42

 

17

Turek Rafał

Będzin

00:28:54

 

18

Oleksy Krzysztof

ADS Masna Krytyczna

00:29:00

 

19

Bortel Mirosław

40-latek Tychy / FB Krynica

00:29:15

 

20

Szklorz Sylwester

Katowice

00:29:22

Sł.Mund.

21

Kobak Krzysztof

Mysłowice

00:29:25

Sł.Mund.

22

Rogowicz Piotr

Truchtacz Mysłowice

00:29:29

 

23

Nardelli Michał

Mysłowice

00:29:48

 

24

Staciwa Michał

Katowice

00:30:02

 

25

Kobyliński Tomasz

WBK Meta Lubliniec

00:30:18

Sł.Mund.

26

Jamroz Damian

Husky Fan

00:30:19

CC

27

Kulej Jarosław

Sokół Siemianowice Śl.

00:30:27

Sł.Mund.

28

Wolański Rafał

Mysłowice

00:30:49

Sł.Mund.

29

Rachwol Krzysztof

Świętochłowice

00:31:14

 

30

Nowak Ewa

Mysłowice

00:31:15

K

31

Aksamit-Mika Celestyna

Mysłowice

00:31:22

K

32

Bromboszcz Karol

Truchtacz Mysłowice

00:31:43

 

33

Wysocki Henryk

Husky Fan

00:31:52

CC

34

Nogal Leszek

BBL Mikołów

00:31:58

 

35

Sroka Bartłomiej

Husky Fan

00:32:08

CC

36

Legomiński Werner

Truchtacz Mysłowice

00:32:20

 

37

Gos Barbara

Truchtacz Mysłowice

00:32:27

K

38

Suślik Sobiesław

Mysłowice

00:33:00

 

39

Kulików Sławomir

Mysłowice

00:33:05

 

40

Litwin Sławomir

Sosnowiec

00:33:10

Sł.Mund.

41

Nowak Agnieszka

Pogoria Biega

00:33:17

K/Sł.Mund.

42

Błaszczyszyn Łukasz

Sosnowiec

00:33:17

Sł.Mund.

43

Wencel Zbigniew

Świętochłowice

00:33:27

 

44

Wieczorek Krzysztof

Truchtacz Mysłowice

00:33:32

 

45

Komor Zbigniew

Ruda Śląska

00:34:01

 

46

Stanoszek Agnieszka

Mysłowice

00:34:27

K

47

Harrison Claire

Truchtacz Mysłowice

00:34:32

K

48

Kuczera Krzysztof

Ruda Śląska

00:34:45

 

49

Kalinowska Wioleta

Ruda Śląska

00:35:06

K

50

Dąbrowski Ireneusz

Zabrze

00:35:29

 

51

Mroczka Anna

Katowice

00:35:30

K

52

Maszniew Romuald

Gliwice

00:35:35

 

53

Piechaczek Krzysztof

Katowice

00:35:35

 

54

Barchanowski Michał

Sosnowiec

00:35:51

 

55

Gansiniec Ireneusz

Mysłowice

00:36:03

 

56

Staszek Katarzyna

Husky Fan

00:36:54

K/CC

57

Stanoszek Robert

Mysłowice

00:37:24

 

58

Żebrowska Matylda

MKB nr 1

00:38:19

K

59

Klonowski Henryk

Mysłowice

00:39:03

 

60

Mlaskawa Edward

Zabrze

00:39:07

 

61

Wizner Czesław

Mysłowice

00:39:08

Sł.Mund.

62

Micuda Jan

Truchtacz Mysłowice

00:39:44

 

63

Palczewska Agnieszka

Mysłowice

00:40:15

K

64

Klonowska Kamila

Naprzód Janów

00:40:40

K

65

Augustyńska Aleksandra

ZSS im. J. Korczaka M-ce

00:41:15

K

66

Buława Ewa

Mysłowice

00:43:31

K/ Sł.Mund.

67

Nowak Grzegorz

TKKF Saturn Czeladź

00:44:43

NW

68

Duczyński Maciej

Katowice

00:45:30

NW

69

Barchanowski Wojciech

Harpagan Sosnowiec

00:46:04

NW

70

Królikowski Mirosław

Dąbrowa Nordic Team

00:46:15

NW

71

Jędruś Olgierd

Mysłowice

00:46:53

 

72

Sagan Marian

40-latek Tychy

00:48:13

NW

73

Królikowska Gabriela

Dąbrowa Nordic Team

00:49:47

K/NW

74

Barchanowska Lucyna

Sosnowiec

00:49:59

K/NW

75

Witkowska Maria

Stadion Śląski

00:50:39

K/NW

76

Kurek Edward

MOSIR Czeladź

00:51:13

NW

77

Porczak Marian

Mysłowice

00:51:35

NW

78

Jarosz Marian

Truchtacz Mysłowice

00:54:13

NW

79

Kulej Sławomira

Siemianowice Śląskie

00:54:25

K/NW

80

Sojka Łukasz

Katowice

00:54:26

NW

81

Raczyńska Aleksandra

Stadion Śląski

00:55:07

K/NW

82

Sagan Irena

40-latek Tychy

00:55:32

K/NW

83

Ambroży-Łuczak Barbara

TIC

00:55:38

K/NW

84

Smalcerz Marzena

Jaworzno

00:56:47

K/NW

85

Hornik Grażyna

Truchtacz Mysłowice

00:57:19

K/NW

86

Wiktorzak Elżbieta

Stadion Śląski

00:57:44

K/NW

87

Janiczek Tadeusz

MOSIR Czeladź

00:59:04

NW

88

Borkowska Aleksandra

ZSS nr 10 w Katowicach

00:59:30

K/NW

89

Zięba Julia

Stadion Śląski

00:59:30

K/NW

90

Wujko Józef

Katowice

01:01:05

NW

91

Sojka Wiktoria

ZSS nr 10 w Katowicach

01:03:56

K/NW

92

Księżyk Jacek

Truchtacz Mysłowice

00::

Sł.Mund.

93

Hornik Jarosław

Truchtacz Mysłowice

00::

 

POZA KLASYFIKACJĄ:

94

Piwowarczyk Bartosz

Mysłowice

00:26:25

2 Okr.

95

Kaczmarczyk Irena

Katowice

00:38:08

K/NW 2 Okr.

96

Staciwa Kamil

Katowice

00:11:43

1 Okr.

97

Staciwa Jakub

Katowice

00:11:49

1 Okr.

98

Proksa Wojciech

Mysłowice

00:12:34

1 Okr.

99

Kostrzewski Marcin

Mysłowice

00:13:33

1 Okr.

100

Duczyński Kacper

Katowice

00:14:27

1 Okr.

101

Duczyńska Wiktoria

Katowice

00:29:54

K 1 Okr.

102

Kurek Adam

Katowice

00:41:40

1 Okr.

103

Kurek Anna

Katowice

00:41:40

K 1 Okr.

 

KLASYFIKACJA CANICROSS :

 

1

Jamroz Damian

Husky Fan

00:30:19

CC

2

Wysocki Henryk

Husky Fan

00:31:52

CC

3

Sroka Bartłomiej

Husky Fan

00:32:08

CC

4

Staszek Katarzyna

Husky Fan

00:36:54

K/CC

 

KLASYFIKACJA NORDIC WALKING :

 

1

Nowak Grzegorz

TKKF Saturn Czeladź

00:44:43

NW

2

Duczyński Maciej

Katowice

00:45:30

NW

3

Barchanowski Wojciech

Harpagan Sosnowiec

00:46:04

NW

4

Królikowski Mirosław

Dąbrowa Nordic Team

00:46:15

NW

5

Sagan Marian

40-latek Tychy

00:48:13

NW

6

Królikowska Gabriela

Dąbrowa Nordic Team

00:49:47

K/NW

7

Barchanowska Lucyna

Sosnowiec

00:49:59

K/NW

8

Witkowska Maria

Stadion Śląski

00:50:39

K/NW

9

Kurek Edward

MOSIR Czeladź

00:51:13

NW

10

Porczak Marian

Mysłowice

00:51:35

NW

11

Jarosz Marian

Truchtacz Mysłowice

00:54:13

NW

12

Kulej Sławomira

Siemianowice Śląskie

00:54:25

K/NW

13

Sojka Łukasz

Katowice

00:54:26

NW

14

Raczyńska Aleksandra

Stadion Śląski

00:55:07

K/NW

15

Sagan Irena

40-latek Tychy

00:55:32

K/NW

16

Ambroży-Łuczak Barbara

TIC

00:55:38

K/NW

17

Smalcerz Marzena

Jaworzno

00:56:47

K/NW

18

Hornik Grażyna

Truchtacz Mysłowice

00:57:19

K/NW

19

Wiktorzak Elżbieta

Stadion Śląski

00:57:44

K/NW

20

Janiczek Tadeusz

MOSIR Czeladź

00:59:04

NW

21

Borkowska Aleksandra

ZSS nr 10 w Katowicach

00:59:30

K/NW

22

Zięba Julia

Stadion Śląski

00:59:30

K/NW

23

Wujko Józef

Katowice

01:01:05

NW

24

Sojka Wiktoria

ZSS nr 10 w Katowicach

01:03:56

K/NW

25

Kaczmarczyk Irena

Katowice

00:38:08

K/NW 2 Okr.

 

KLASYFIKACJA KOBIET :

 

1

Nowak Ewa

Mysłowice

00:31:15

K

2

Aksamit-Mika Celestyna

Mysłowice

00:31:22

K

3

Gos Barbara

Truchtacz Mysłowice

00:32:27

K

4

Nowak Agnieszka

Pogoria Biega

00:33:17

K/Sł.Mund.

5

Stanoszek Agnieszka

Mysłowice

00:34:27

K

6

Harrison Claire

Truchtacz Mysłowice

00:34:32

K

7

Kalinowska Wioleta

Ruda Śląska

00:35:06

K

8

Mroczka Anna

Katowice

00:35:30

K

9

Staszek Katarzyna

Husky Fan

00:36:54

K/CC

10

Żebrowska Matylda

MKB nr 1

00:38:19

K

11

Palczewska Agnieszka

Mysłowice

00:40:15

K

12

Klonowska Kamila

Naprzód Janów

00:40:40

K

13

Augustyńska Aleksandra

ZSS im. J. Korczaka M-ce

00:41:15

K

14

Buława Ewa

Mysłowice

00:43:31

K/ Sł.Mund.

15

Królikowska Gabriela

Dąbrowa Nordic Team

00:49:47

K/NW

16

Barchanowska Lucyna

Sosnowiec

00:49:59

K/NW

17

Witkowska Maria

Stadion Śląski

00:50:39

K/NW

18

Kulej Sławomira

Siemianowice Śląskie

00:54:25

K/NW

19

Raczyńska Aleksandra

Stadion Śląski

00:55:07

K/NW

20

Sagan Irena

40-latek Tychy

00:55:32

K/NW

21

Ambroży-Łuczak Barbara

TIC

00:55:38

K/NW

22

Smalcerz Marzena

Jaworzno

00:56:47

K/NW

23

Hornik Grażyna

Truchtacz Mysłowice

00:57:19

K/NW

24

Wiktorzak Elżbieta

Stadion Śląski

00:57:44

K/NW

25

Borkowska Aleksandra

ZSS nr 10 w Katowicach

00:59:30

K/NW

26

Zięba Julia

Stadion Śląski

00:59:30

K/NW

27

Sojka Wiktoria

ZSS nr 10 w Katowicach

01:03:56

K/NW

28

Kaczmarczyk Irena

Katowice

00:38:08

K/NW 2 Okr.

29

Duczyńska Wiktoria

Katowice

00:29:54

K 1 Okr.

30

Kurek Anna

Katowice

00:41:40

K 1 Okr.

 

KLASYFIKACJA MUNDUROWA :

 

1

Cis Adam

Sosnowiec

00:25:17

Sł.Mund.

2

Pytel Janusz

Sokół Zakopane

00:25:27

Sł.Mund.

3

Nowicki Michał

Chorzów

00:27:04

Sł.Mund.

4

Stec Jerzy

Zabrze

00:28:03

Sł.Mund.

5

Walerowicz Maciej

Truchtacz Mysłowice

00:28:06

Sł.Mund.

6

Pytel Piotr

Mysłowice

00:28:17

Sł.Mund.

7

Szklorz Sylwester

Katowice

00:29:22

Sł.Mund.

8

Kobak Krzysztof

Mysłowice

00:29:25

Sł.Mund.

9

Kobyliński Tomasz

WBK Meta Lubliniec

00:30:18

Sł.Mund.

10

Kulej Jarosław

Sokół Siemianowice Śl.

00:30:27

Sł.Mund.

11

Wolański Rafał

Mysłowice

00:30:49

Sł.Mund.

12

Litwin Sławomir

Sosnowiec

00:33:10

Sł.Mund.

13

Nowak Agnieszka

Pogoria Biega

00:33:17

K/Sł.Mund.

14

Błaszczyszyn Łukasz

Sosnowiec

00:33:17

Sł.Mund.

15

Wizner Czesław

Mysłowice

00:39:08

Sł.Mund.

16

Buława Ewa

Mysłowice

00:43:31

K/ Sł.Mund.

17

Księżyk Jacek

Truchtacz Mysłowice

00::

Sł.Mund.

 

KLASYFIKACJA TRUCHTACZY :

 

1

Proksa Robert

Truchtacz Mysłowice / UKS Chromik M-ce

00:26:45

 

2

Maciejewski Marek

Truchtacz Mysłowice

00:27:58

 

3

Walerowicz Maciej

Truchtacz Mysłowice

00:28:06

Sł.Mund.

4

Rogowicz Piotr

Truchtacz Mysłowice

00:29:29

 

5

Bromboszcz Karol

Truchtacz Mysłowice

00:31:43

 

6

Legomiński Werner

Truchtacz Mysłowice

00:32:20

 

7

Gos Barbara

Truchtacz Mysłowice

00:32:27

K

8

Wieczorek Krzysztof

Truchtacz Mysłowice

00:33:32

 

9

Harrison Claire

Truchtacz Mysłowice

00:34:32

K

10

Micuda Jan

Truchtacz Mysłowice

00:39:44

 

11

Jarosz Marian

Truchtacz Mysłowice

00:54:13

NW

12

Hornik Grażyna

Truchtacz Mysłowice

00:57:19

K/NW

13

Księżyk Jacek

Truchtacz Mysłowice

00::

Sł.Mund.

14

Hornik Jarosław

Truchtacz Mysłowice

00::

 

LEGENDA:

  • I,II…VII – Ilość ukończonych zawodów
  • NW – Nordic Walking
  • CC – Canicross
  • K – Kobieta
  • Sł.Mund. – Kategoria branżowa – Służby Mundurowe
  •  (PB) – Do ukończonych zawodów, doliczono wynik Biegu Trzeciego „Polska Biega”
  • +(PB) – Do ukończonych zawodów, nie doliczono wyniku Biegu Trzeciego „Polska Biega”
  • 1 okr. – zawody ukończone na niepełnym dystansie, odpowiednio: 1 lub 2 okrążenia.
  • Jeśli w rubryce uwagi jest tylko cyfra rzymska (ilość ukończonych zawodów), oznacza to:  zwykły biegacz, mężczyzna, bez przynależności resortowej.

J.Ksi.

 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack