Reklama

Niemożliwe nie istnieje

Niemożliwe nie istnieje

PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 1
SłabyŚwietny 
Wpisany przez Jacek Księżyk   
niedziela, 25 października 2015 21:54

VI PRZEŁAJOWE GRAND PRIX MYSŁOWIC

O PUCHAR TRUCHTACZA

BIEG SZÓSTY - JESIENNY

2015-10-24

 

KLASYFIKACJA OPEN :

 

MIEJSCE

NAZWISKO, IMIĘ

KLUB / MIASTO

WYNIKI : BIEG VI

UWAGI

1

Kowalik Damian

UKS Chromik Mysłowice

00:25:07

 

2

Szczepańczyk Michał

Będzin

00:26:05

 

3

Smaczyński Dariusz

Pozytywnie Zakręceni

00:26:16

 

4

Proksa Robert

Truchtacz Mysłowice / UKS Chromik M-ce

00:26:28

 

5

Palczewski Przemysław

Mysłowice

00:26:38

 

6

Motyl Piotr

Katowice

00:26:42

 

7

Zbąski Bartłomiej

Ruda Śląska

00:26:46

 

8

Dudzik Zenon

Katowice

00:27:25

 

9

Maciejewski Marek

Truchtacz Mysłowice

00:27:36

 

10

Turek Rafał

Będzin

00:27:41

 

11

Martin Jacek

Stadion Śląski

00:27:52

 

12

Walerowicz Maciej

Truchtacz Mysłowice

00:28:00

Sł.Mund.

13

Kobyliński Tomasz

WBK Meta Lubliniec

00:28:33

Sł.Mund.

14

Bortel Mirosław

40-latek Tychy / FB Krynica

00:28:41

 

15

Nogal Radosław

Mikołów

00:28:54

 

16

Grocholewski Włodzimierz

Truchtacz Mysłowice

00:29:23

 

17

Szmigiel Dariusz

Truchtacz Mysłowice

00:29:35

 

18

Niedźwiecki Ryszard

TKKF Saturn Czeladź

00:29:41

 

19

Szklorz Sylwester

Katowice

00:30:06

Sł.Mund.

20

Kobak Krzysztof

Mysłowice

00:30:17

Sł.Mund.

21

Nowak Ewa

Mysłowice

00:30:18

K

22

Duczyński Maciej

Katowice

00:30:19

 

23

Wilk Edyta

Dąbrowa Górnicza

00:30:20

K

24

Rogowicz Piotr

Truchtacz Mysłowice

00:30:21

 

25

Plich Andrzej

Mysłowice

00:30:26

 

26

Kulej Jarosław

Sokół Siemianowice Śl.

00:30:30

Sł.Mund.

27

Nogal Leszek

BBL Mikołów

00:30:44

 

28

Staciwa Michał

Katowice

00:31:00

 

29

Zasucha Grzegorz

Katowice

00:31:11

 

30

Chowaniak Marcin

Zasapani Jaworzno

00:31:11

 

31

Komor Zbigniew

Ruda Śląska

00:31:24

 

32

Rachwol Krzysztof

Świętochłowice

00:31:35

 

33

Jamroz Damian

Husky Fan

00:31:38

CC

34

Kulików Sławomir

Mysłowice

00:31:39

 

35

Bromboszcz Karol

Truchtacz Mysłowice

00:31:42

 

36

Aksamit-Mika Celestyna

Mysłowice

00:31:45

K

37

Szczepanik Andrzej

Mysłowice

00:32:04

CC

38

Nowak Michał

Zasapani Jaworzno

00:32:06

 

39

Suślik Sobiesław

Mysłowice

00:32:33

 

40

Glanowski Zenon

TKKF Saturn Czeladź

00:32:44

 

41

Wencel Zbigniew

Świętochłowice

00:32:57

 

42

Wartok Mariusz

Mysłowice

00:33:02

 

43

Kowalski Jarosław

Silesia Extreme

00:33:19

 

44

Legomiński Werner

Truchtacz Mysłowice

00:34:38

 

45

Kotara Grzegorz

Mysłowice

00:34:51

 

46

Cofała Jan

Leje na pokład

00:35:16

 

47

Franus Łukasz

KCH

00:35:20

 

48

Kubera Andrzej

 

00:35:34

 

49

Barchanowski Michał

Gryf Sosnowiec

00:36:11

 

50

Prusek Sebastian

Strumień

00:36:30

 

51

Mroczka Anna

Katowice

00:37:33

K

52

Labe Andrzej

MOSIR Czeladź

00:37:36

 

53

Wizner Czesław

Mysłowice

00:38:04

Sł.Mund.

54

Żebrowska Matylda

MKB nr 1

00:39:27

K

55

Lebioda Mariusz

Katowice

00:39:27

 

56

Maszniew Romuald

Gliwice

00:40:19

 

57

Dąbrowski Ireneusz

Zabrze

00:40:20

 

58

Mlaskawa Edward

Zabrze

00:40:29

 

59

Augustyńska Aleksandra

ZSS im. J. Korczaka M-ce

00:42:19

K

60

Nowak Grzegorz

TKKF Saturn Czeladź

00:45:20

NW

61

Makowski Marek

Tychy

00:46:45

NW

62

Kurek Edward

MOSIR Czeladź

00:49:03

NW

63

Sagan Marian

40-latek Tychy

00:49:04

NW

64

Królikowska Gabriela

Dąbrowa Nordic Team

00:49:17

K/NW

65

Jaworska Marta

Husky Fan

00:49:25

K/CC

66

Barchanowska Lucyna

Sosnowiec

00:50:37

K/NW

67

Witkowska Maria

Stadion Śląski

00:50:42

K/NW

68

Porczak Marian

Mysłowice

00:51:32

NW

69

Kulej Sławomira

Siemianowice Śląskie

00:53:17

K/NW

70

Gamra Karolina

ZSS im. J. Korczaka M-ce

00:53:36

K/NW

71

Smalcerz Marzena

ZSS im. J. Korczaka M-ce

00:53:40

K/NW

72

Jarosz Marian

Truchtacz Mysłowice

00:54:05

NW

73

Raczyńska Aleksandra

Stadion Śląski

00:54:25

K/NW

74

Wasilewska Barbara

Szopołazy

00:54:44

K/NW

75

Cieśla Urszula

Truchtacz Mysłowice

00:54:55

K/NW

76

Przybyła Anna

Stadion Śląski

00:55:02

K/NW

77

Sagan Irena

40-latek Tychy

00:56:10

K/NW

78

Kaczmarczyk Irena

Stadion Śląski

00:57:15

K/NW

79

Janiczek Tadeusz

MOSIR Czeladź

00:57:42

NW

80

Wiktorzak Elżbieta

Stadion Śląski

00:57:53

K/NW

81

Hornik Grażyna

Truchtacz Mysłowice

00:58:45

K/NW

82

Zięba Julia

Stadion Śląski

00:59:32

K/NW

83

Wujko Józef

Katowice

00:59:37

NW

84

Księżyk Jacek

Truchtacz Mysłowice

00::

Sł.Mund.

85

Hornik Jarosław

Truchtacz Mysłowice

00::

 

POZA KLASYFIKACJĄ

86

Duczyński Kacper

Katowice

00:29:22

2 Okr.

87

Wilczyńska Jolanta

Katowice

00:29:35

K 2 Okr.

88

Lebioda Kinga

Katowice

00:17:01

K 1 Okr.

89

Duczyńska Wiktoria

Katowice

00:36:40

K 1 Okr.

90

Kurek Adam

Katowice

00:36:58

1 Okr.

91

Kurek Anna

Katowice

00:36:58

K 1 Okr.

 

KLASYFIKACJA CANICROSS :

 

1

Jamroz Damian

Husky Fan

00:31:38

CC

2

Szczepanik Andrzej

Mysłowice

00:32:04

CC

3

Jaworska Marta

Husky Fan

00:49:25

K/CC

 

KLASYFIKACJA NORDIC WALKING :

 

1

Nowak Grzegorz

TKKF Saturn Czeladź

00:45:20

NW

2

Makowski Marek

Tychy

00:46:45

NW

3

Kurek Edward

MOSIR Czeladź

00:49:03

NW

4

Sagan Marian

40-latek Tychy

00:49:04

NW

5

Królikowska Gabriela

Dąbrowa Nordic Team

00:49:17

K/NW

6

Barchanowska Lucyna

Sosnowiec

00:50:37

K/NW

7

Witkowska Maria

Stadion Śląski

00:50:42

K/NW

8

Porczak Marian

Mysłowice

00:51:32

NW

9

Kulej Sławomira

Siemianowice Śląskie

00:53:17

K/NW

10

Gamra Karolina

ZSS im. J. Korczaka M-ce

00:53:36

K/NW

11

Smalcerz Marzena

ZSS im. J. Korczaka M-ce

00:53:40

K/NW

12

Jarosz Marian

Truchtacz Mysłowice

00:54:05

NW

13

Raczyńska Aleksandra

Stadion Śląski

00:54:25

K/NW

14

Wasilewska Barbara

Szopołazy

00:54:44

K/NW

15

Cieśla Urszula

Truchtacz Mysłowice

00:54:55

K/NW

16

Przybyła Anna

Stadion Śląski

00:55:02

K/NW

17

Sagan Irena

40-latek Tychy

00:56:10

K/NW

18

Kaczmarczyk Irena

Stadion Śląski

00:57:15

K/NW

19

Janiczek Tadeusz

MOSIR Czeladź

00:57:42

NW

20

Wiktorzak Elżbieta

Stadion Śląski

00:57:53

K/NW

21

Hornik Grażyna

Truchtacz Mysłowice

00:58:45

K/NW

22

Zięba Julia

Stadion Śląski

00:59:32

K/NW

23

Wujko Józef

Katowice

00:59:37

NW

 

KLASYFIKACJA KOBIET :

 

1

Nowak Ewa

Mysłowice

00:30:18

K

2

Wilk Edyta

Dąbrowa Górnicza

00:30:20

K

3

Aksamit-Mika Celestyna

Mysłowice

00:31:45

K

4

Mroczka Anna

Katowice

00:37:33

K

5

Żebrowska Matylda

MKB nr 1

00:38:27

K

6

Augustyńska Aleksandra

ZSS im. J. Korczaka M-ce

00:42:19

K

7

Królikowska Gabriela

Dąbrowa Nordic Team

00:49:17

K/NW

8

Jaworska Marta

Husky Fan

00:49:25

K/CC

9

Barchanowska Lucyna

Sosnowiec

00:50:37

K/NW

10

Witkowska Maria

Stadion Śląski

00:50:42

K/NW

11

Kulej Sławomira

Siemianowice Śląskie

00:53:17

K/NW

12

Gamra Karolina

ZSS im. J. Korczaka M-ce

00:53:36

K/NW

13

Smalcerz Marzena

ZSS im. J. Korczaka M-ce

00:53:40

K/NW

14

Raczyńska Aleksandra

Stadion Śląski

00:54:25

K/NW

15

Wasilewska Barbara

Szopołazy

00:54:44

K/NW

16

Cieśla Urszula

Truchtacz Mysłowice

00:54:55

K/NW

17

Przybyła Anna

Stadion Śląski

00:55:02

K/NW

18

Sagan Irena

40-latek Tychy

00:56:10

K/NW

19

Kaczmarczyk Irena

Stadion Śląski

00:57:15

K/NW

20

Wiktorzak Elżbieta

Stadion Śląski

00:57:53

K/NW

21

Hornik Grażyna

Truchtacz Mysłowice

00:58:45

K/NW

22

Zięba Julia

Stadion Śląski

00:59:32

K/NW

23

Wilczyńska Jolanta

Katowice

00:29:35

K 2 Okr.

24

Lebioda Kinga

Katowice

00:17:01

K 1 Okr.

25

Duczyńska Wiktoria

Katowice

00:36:40

K 1 Okr.

26

Kurek Anna

Katowice

00:36:58

K 1 Okr.

 

KLASYFIKACJA MUNDUROWA :

 

1

Walerowicz Maciej

Truchtacz Mysłowice

00:28:00

Sł.Mund.

2

Kobyliński Tomasz

WBK Meta Lubliniec

00:28:33

Sł.Mund.

3

Szklorz Sylwester

Katowice

00:30:06

Sł.Mund.

4

Kobak Krzysztof

Mysłowice

00:30:17

Sł.Mund.

5

Kulej Jarosław

Sokół Siemianowice Śl.

00:30:30

Sł.Mund.

6

Wizner Czesław

Mysłowice

00:38:04

Sł.Mund.

7

Księżyk Jacek

Truchtacz Mysłowice

00::

Sł.Mund.

 

KLASYFIKACJA TRUCHTACZY :

 

1

Proksa Robert

Truchtacz Mysłowice / UKS Chromik M-ce

00:26:28

 

2

Maciejewski Marek

Truchtacz Mysłowice

00:27:36

 

3

Walerowicz Maciej

Truchtacz Mysłowice

00:28:00

Sł.Mund.

4

Grocholewski Włodzimierz

Truchtacz Mysłowice

00:29:23

 

5

Szmigiel Dariusz

Truchtacz Mysłowice

00:29:35

 

6

Rogowicz Piotr

Truchtacz Mysłowice

00:30:21

 

7

Bromboszcz Karol

Truchtacz Mysłowice

00:31:42

 

8

Legomiński Werner

Truchtacz Mysłowice

00:34:38

 

9

Jarosz Marian

Truchtacz Mysłowice

00:54:05

NW

10

Cieśla Urszula

Truchtacz Mysłowice

00:54:55

K/NW

11

Hornik Grażyna

Truchtacz Mysłowice

00:58:45

K/NW

12

Księżyk Jacek

Truchtacz Mysłowice

00::

Sł.Mund.

13

Hornik Jarosław

Truchtacz Mysłowice

00::

 

LEGENDA:

  • I,II…VII – Ilość ukończonych zawodów
  • NW – Nordic Walking
  • CC – Canicross
  • K – Kobieta
  • Sł.Mund. – Kategoria branżowa – Służby Mundurowe
  •  (PB) – Do ukończonych zawodów, doliczono wynik Biegu Trzeciego „Polska Biega”
  • +(PB) – Do ukończonych zawodów, nie doliczono wyniku Biegu Trzeciego „Polska Biega”
  • 1 okr. – zawody ukończone na niepełnym dystansie, odpowiednio: 1 lub 2 okrążenia.
  • Jeśli w rubryce uwagi jest tylko cyfra rzymska (ilość ukończonych zawodów), oznacza to:  zwykły biegacz, mężczyzna, bez przynależności resortowej.

J.Ksi.

Poprawiony: sobota, 05 grudnia 2015 23:49
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack