Reklama

Niemożliwe nie istnieje

Niemożliwe nie istnieje

logo.jpg

Logowanie



Szukaj

Agora Profile

Not Available to Guests

Agorians Online

Now 8 guests online
Stworzone dzięki jVitals
PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
Wpisany przez Jacek Księżyk   
niedziela, 22 listopada 2015 19:20

VI PRZEŁAJOWE GRAND PRIX MYSŁOWIC

O PUCHAR TRUCHTACZA

WYNIKI PO DWÓCH BIEGACH

 

KLASYFIKACJA OPEN :

Miejsce

NAZWISKO, IMIĘ

KLUB / MIASTO

WYNIKI : I + II

UWAGI

1

Kowalik Damian

UKS Chromik M-ce

00:50:31

II

2

Proksa Robert

Truchtacz Mysłowice / UKS Chromik M-ce

00:52:13

II

3

Pytel Janusz

Sokół Zakopane

00:53:55

II Sł.Mund.

4

Ryszka Karol

Gomola Trans Airco

00:54:57

II

5

Turek Rafał

Będzin

00:57:35

II

6

Dudzik Zenon

Katowice

00:57:52

II

7

Zbąski Bartłomiej

Ruda Śląska

00:58:08

II

8

Maciejewski Marek

Truchtacz Mysłowice

00:59:04

II

9

Kobyliński Tomasz

WBK Meta Lubliniec

00:59:08

II Sł.Mund.

10

Rosikoń Katarzyna

UKS Chromik M-ce

00:59:23

II K

11

Kobak Krzysztof

Mysłowice

00:59:28

II

12

Martin Jacek

Stadion Śląski

00:59:55

II

13

Walerowicz Maciej

Truchtacz Mysłowice

01:00:25

II Sł.Mund.

14

Bortel Mirosław

40-latek Tychy / FB Krynica

01:01:43

II

15

Oleksy Krzysztof

Katowice

01:01:51

II

16

Szczepański Janusz

Mysłowice

01:03:06

II

17

Kulej Jarosław

Sokół Siemianowice Śl.

01:03:34

II Sł.Mund.

18

Nalepka Zdzisław

Biegiem przez góry

01:03:46

II

19

Szklorz Sylwester

Katowice

01:03:48

II Sł.Mund.

20

Rogowicz Piotr

Truchtacz Mysłowice

01:04:13

II

21

Szmigiel Dariusz

Truchtacz Mysłowice

01:04:24

II

22

Aksamit-Mika Celestyna

Mysłowice

01:04:40

II K

23

Rachwol Krzysztof

KB KWK Wieczorek

01:04:56

II

24

Nogal Leszek

BBL Mikołów

01:05:36

II

25

Szczerba Andrzej

Sosnowiec

01:06:00

II Sł.Mund.

26

Milkowski Jan

Siemianowice Śl.

01:06:39

II Sł.Mund.

27

Bromboszcz Karol

Truchtacz Mysłowice

01:07:02

II

28

Wojcieszak Ewa

Biegiem przez góry

01:08:37

II K

29

Nogal Radosław

BBL Mikołów

01:08:57

II

30

Litwin Sławomir

Sosnowiec

01:09:08

II Sł.Mund.

31

Capanda Paulina

Gomola Trans Airco

01:09:15

II K

32

Nowakowski Bartosz

Siemianowice Śląskie

01:10:33

II

33

Księżyk Jacek

Truchtacz Mysłowice

01:10:33

II Sł.Mund.

34

Kulików Sławomir

Mysłowice

01:10:34

II

35

Szatniewska Agnieszka

Będzin

01:10:43

II K

36

Suślik Sobiesław

Mysłowice

01:11:04

II

37

Ochowicz Andrzej

KCH

01:11:34

II

38

Lebioda Mariusz

Katowice

01:11:45

II

39

Dębska Marta

Truchtacz Mysłowice

01:12:22

II K

40

Prusek Sebastian

Strumień

01:12:35

II

41

Stanoszek Agnieszka

Mysłowice

01:13:40

II K

42

Zajkowski Łukasz

Chorzów

01:14:12

II

43

Cofała Jan

Leje na pokład

01:16:49

II

44

Klonowski Henryk

Mysłowice

01:18:31

II

45

Maszniew Romuald

Gliwice

01:19:27

II

46

Mika Agnieszka

Mysłowice

01:19:27

IIK

47

Barchanowski Michał

Gryf Sosnowiec

01:19:37

II

48

Franus Łukasz

KCH

01:19:45

II

49

Dąbrowski Ireneusz

Zabrze

01:19:48

II

50

Nierada Kamil

Chorzów

01:20:47

II

51

Mlaskawa Edward

Zabrze

01:22:06

II

52

Wizner Czesław

Mysłowice

01:23:32

II Sł.Mund.

53

Wróbel Agnieszka

Po Robocie

01:24:51

II K

54

Augustyńska Aleksandra

ZSS im. J. Korczaka M-ce

01:29:30

II K

55

Smalcerz Marzena

ZSS im. J. Korczaka M-ce

01:29:46

II K

56

Kątny Damian

Jaworzno

01:31:14

II

57

Makowski Marek

Tychy

01:34:23

II NW

58

Barchanowski Wojciech

Gryf Sosnowiec

01:37:19

II NW

59

Jędruś Olgierd

Mysłowice

01:39:10

II

60

Kurek Edward

MOSIR Czeladź

01:39:50

II NW

61

Sagan Marian

40-latek Tychy

01:41:02

II NW

62

Królikowska Gabriela

Dąbrowa Nordic Team

01:42:38

II K/NW

63

Janiczek Tadeusz

MOSIR Czeladź

01:52:52

II NW

64

Kulej Sławomira

Siemianowice Śląskie

01:54:41

II K/NW

67

Barchanowska Lucyna

Sosnowiec

01:54:45

II K/NW

68

Witkowska Maria

Stadion Śląski

01:57:22

II K/NW

69

Jarosz Marian

Truchtacz Mysłowice

01:59:21

II NW

70

Hornik Grażyna

Truchtacz Mysłowice

02:00:38

II K/NW

71

Witecki Marek

Mysłowice

02:03:51

II NW

72

Witecki Halina

Mysłowice

02:04:19

II K/NW

73

Wujko Józef

Katowice

02:06:19

II NW

74

Sagan Irena

40-latek Tychy

02:56:20

II K/NW

75

Smoleń Jarosław

AZS UŚ

00:24:11

I

76

Sokołowski Marek

SKOK Wesoła

00:26:32

I

77

Szreniawa Paweł

UKS Chromik M-ce

00:26:43

I

78

Kubista Marek

KB Józefinka

00:26:48

I

79

Szczepańczyk Michał

Będzin

00:27:19

I

80

Lubnau Marek

Harpagan Sosnowiec

00:27:41

I

81

Palczewski Przemysław

Mysłowice

00:28:55

I

82

Turzański Paweł

Kraków

00:29:32

I

83

Szatniewska Kamil

Będzin

00:30:03

I

84

Brodacki Wiesław

Tychy

00:30:09

I

85

Pyka Milena

UKS Chromik M-ce

00:30:23

I K

86

Piwowarczyk Adam

Mysłowice

00:30:26

I

87

Wolański Rafał

Mysłowice

00:30:39

I Sł.Mund.

88

Woźniak Jarosław

Biegiem przez góry

00:31:43

I

89

Kępa Krzysztof

ADS Masa Krytyczna

00:31:44

I

90

Gawron Konrad

Harpagan Sosnowiec

00:31:46

I

91

Orlicki Stanisław

Orzeł-Rudze

00:32:35

I

92

Fatyga Paweł

Chrzanów

00:32:47

I

93

Węgler Jarosław

KRS TKKF Jastrząb R.Ś.

00:32:58

I

94

Lachowski Grzegorz

IMAX44

00:33:00

I

95

Szczepanik Andrzej

Mysłowice

00:33:05

I CC

96

Roś Michał

Mysłowice

00:33:11

I

97

Wróbel Andrzej

Po Robocie

00:33:25

I

98

Staciwa Michał

Katowice

00:33:35

I

99

Zasucha Grzegorz

Katowice

00:33:53

I

100

Sadlik Barbara

Kęty

00:33:57

I K

101

Konderak Dawid

Chorzów

00:34:10

I

102

Kolonko Mirosław

Goggle Pro Active

00:34:16

I CC

103

Wolański Grzegorz

Mysłowice

00:34:17

I Sł.Mund.

104

Gładczak Jan

Ruda Śląska

00:34:52

I CC

105

Nowak Ewa

Mysłowice

00:35:04

I K

106

Rochowiak Aleksandra

Brzeszcze

00:35:11

I K

107

Barchanowski Adam      

Gryf Sosnowiec

00:35:12

I

108

Kotara Grzegorz

Mysłowice

00:36:29

I

109

Wójcikiewicz Joanna

Night Runners Śląsk

00:37:06

I K

110

Gąsiorek Sebastian

ZSS im. J. Korczaka M-ce

00:37:19

I

111

Grojec Weronika

Mysłowice

00:37:20

I K

112

Pacuła Adam

Mysłowice

00:37:22

I

113

Glanowski Zenon

Saturn Czeladź

00:37:35

I

114

Baluch Adam

Katowice

00:37:42

I

115

Zięba Agnieszka

Mysłowice

00:37:43

I K

116

Włodarczyk Marcin

Mysłowice

00:37:48

I Sł.Mund.

117

Wieczorek Krzysztof

Truchtacz Mysłowice

00:38:06

I

118

Węgler Kornelia

KRS TKKF Jastrząb R.Ś.

00:38:17

I K

119

Kolonko Justyna

Goggle Pro Active

00:38:33

I K

120

Żebrowska Matylda

MKB No 1

00:39:10

I K

121

Pendolski Franciszek

KB Józefinka

00:39:16

I

122

Gansiniec Ireneusz

Mysłowice

00:39:29

I

123

Klonowska Kamila

Naprzód Janów

00:41:07

I K

124

Warchoł Emilia

UKS Chromik M-ce

00:42:15

I K

125

Chytroszek Anna

Mysłowice

00:42:22

I K

126

Rajfura Iwona

Katowice

00:42:24

I K

127

Schröder Karol

Silesia Nordic Walking

00:45:01

I NW

128

Kuchta Rafał

Silesia Nordic Walking

00:45:04

I NW

129

Nowak Grzegorz

TKKF Saturn Czeladź

00:45:28

I NW

130

Bubel Krzysztof

Katowice

00:45:41

I NW

131

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

00:47:52

I K/NW

132

Thomalla Bogdan

OBR Tomchem Zabrze

00:52:02

I NW

133

Stolecki Grzegorz

Truchtacz Mysłowice

00:52:08

I NW

134

Kupibida Bogusława

Silesia Nordic Walking

00:52:17

I K/NW

135

Raczyńska Aleksandra

Stadion Śląski

00:52:56

I K/NW

136

Grzesik Katarzyna

Chorzów

00:53:01

I K/NW

137

Will Piotr

Katowice

00:53:32

I

138

Sokół Grzegorz                      

Dąbrowa Górnicza

00:53:39

I

139

Przybyła Anna

Stadion Śląski

00:53:57

I K/NW

140

Nasilewska Barbara

Szopołazy

00:54:10

I K/NW

141

Steche Marcin

ZSS im. J. Korczaka M-ce

00:54:15

I NW

142

Pajda Maria

Szopołazy

00:55:43

I K/NW

143

Cieśla Urszula

Truchtacz Mysłowice

00:55:45

I K/NW

144

Ogon Betina

Silesia Nordic Walking

00:55:54

I K/NW

145

Copała Anna

Mysłowice

00:56:20

I K

146

Krzemieńska Elżbieta

Stadion Śląski

00:56:23

I K/NW

147

Bień Mariusz

Chrzanów

00:56:57

I

148

Wojtyła Piotr

KCH

00:56:57

I

149

Gwiazdoń Dawid

ZSS im. J. Korczaka

00:57:51

I NW

150

Wasilewska Barbara

Katowice

00:58:24

I K/NW

151

Ambroży-Łuczak Barbara

TIC

00:58:58

I K/NW

152

Kamionka Małgorzata

Sosnowiec

00:58:59

I K/NW

153

Gamra Karolina

ZSS im. J. Korczaka M-ce

01:00:56

I K/NW

154

Sojka Wiktoria

ZSS nr 10 w Katowicach

01:05:06

I K/NW

155

Sokół Katarzyna

Dąbrowa Górnicza

01:06:11

I K/NW

156

Zięba Julia

Stadion Śląski

01:06:13

I K/NW

 

KLASYFIKACJA CANICROSS :

1

Szczepanik Andrzej

Mysłowice

00:33:05

I CC

2

Kolonko Mirosław

Goggle Pro Active

00:34:16

I CC

3

Gładczak Jan

Ruda Śląska

00:34:52

I CC

 

KLASYFIKACJA NORDIC WALKING :

1

Makowski Marek

Tychy

01:34:23

II NW

2

Barchanowski Wojciech

Gryf Sosnowiec

01:37:19

II NW

3

Kurek Edward

MOSIR Czeladź

01:39:50

II NW

4

Sagan Marian

40-latek Tychy

01:41:02

II NW

5

Królikowska Gabriela

Dąbrowa Nordic Team

01:42:38

II K/NW

6

Janiczek Tadeusz

MOSIR Czeladź

01:52:52

II NW

7

Kulej Sławomira

Siemianowice Śląskie

01:54:41

II K/NW

8

Barchanowska Lucyna

Sosnowiec

01:54:45

II K/NW

9

Witkowska Maria

Stadion Śląski

01:57:22

II K/NW

10

Jarosz Marian

Truchtacz Mysłowice

01:59:21

II NW

11

Hornik Grażyna

Truchtacz Mysłowice

02:00:38

II K/NW

12

Witecki Marek

Mysłowice

02:03:51

II NW

13

Witecki Halina

Mysłowice

02:04:19

II K/NW

14

Wujko Józef

Katowice

02:06:19

II NW

15

Sagan Irena

40-latek Tychy

02:56:20

II K/NW

16

Schröder Karol

Silesia Nordic Walking

00:45:01

I NW

17

Kuchta Rafał

Silesia Nordic Walking

00:45:04

I NW

18

Nowak Grzegorz

TKKF Saturn Czeladź

00:45:28

I NW

19

Bubel Krzysztof

Katowice

00:45:41

I NW

20

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

00:47:52

I K/NW

21

Thomalla Bogdan

OBR Tomchem Zabrze

00:52:02

I NW

22

Stolecki Grzegorz

Truchtacz Mysłowice

00:52:08

I NW

23

Kupibida Bogusława

Silesia Nordic Walking

00:52:17

I K/NW

24

Raczyńska Aleksandra

Stadion Śląski

00:52:56

I K/NW

25

Grzesik Katarzyna

Chorzów

00:53:01

I K/NW

26

Przybyła Anna

Stadion Śląski

00:53:57

I K/NW

27

Nasilewska Barbara

Szopołazy

00:54:10

I K/NW

28

Steche Marcin

ZSS im. J. Korczaka M-ce

00:54:15

I NW

29

Pajda Maria

Szopołazy

00:55:43

I K/NW

30

Cieśla Urszula

Truchtacz Mysłowice

00:55:45

I K/NW

31

Ogon Betina

Silesia Nordic Walking

00:55:54

I K/NW

32

Krzemieńska Elżbieta

Stadion Śląski

00:56:23

I K/NW

33

Gwiazdoń Dawid

ZSS im. J. Korczaka

00:57:51

I NW

34

Wasilewska Barbara

Katowice

00:58:24

I K/NW

35

Ambroży-Łuczak Barbara

TIC

00:58:58

I K/NW

36

Kamionka Małgorzata

Sosnowiec

00:58:59

I K/NW

37

Gamra Karolina

ZSS im. J. Korczaka M-ce

01:00:56

I K/NW

38

Sojka Wiktoria

ZSS nr 10 w Katowicach

01:05:06

I K/NW

39

Sokół Katarzyna

Dąbrowa Górnicza

01:06:11

I K/NW

40

Zięba Julia

Stadion Śląski

01:06:13

I K/NW

 

KLASYFIKACJA KOBIET :

1

Rosikoń Katarzyna

UKS Chromik M-ce

00:59:23

II K

2

Aksamit-Mika Celestyna

Mysłowice

01:04:40

II K

3

Wojcieszak Ewa

Biegiem przez góry

01:08:37

II K

4

Capanda Paulina

Gomola Trans Airco

01:09:15

II K

5

Szatniewska Agnieszka

Będzin

01:10:43

II K

6

Dębska Marta

Truchtacz Mysłowice

01:12:22

II K

7

Stanoszek Agnieszka

Mysłowice

01:13:40

II K

8

Mika Agnieszka

Mysłowice

01:19:27

IIK

9

Wróbel Agnieszka

Po Robocie

01:24:51

II K

10

Augustyńska Aleksandra

ZSS im. J. Korczaka M-ce

01:29:30

II K

11

Smalcerz Marzena

ZSS im. J. Korczaka M-ce

01:29:46

II K

12

Królikowska Gabriela

Dąbrowa Nordic Team

01:42:38

II K/NW

13

Kulej Sławomira

Siemianowice Śląskie

01:54:41

II K/NW

14

Barchanowska Lucyna

Sosnowiec

01:54:45

II K/NW

15

Witkowska Maria

Stadion Śląski

01:57:22

II K/NW

16

Hornik Grażyna

Truchtacz Mysłowice

02:00:38

II K/NW

17

Witecki Halina

Mysłowice

02:04:19

II K/NW

18

Sagan Irena

40-latek Tychy

02:56:20

II K/NW

19

Pyka Milena

UKS Chromik M-ce

00:30:23

I K

20

Sadlik Barbara

Kęty

00:33:57

I K

21

Nowak Ewa

Mysłowice

00:35:04

I K

22

Rochowiak Aleksandra

Brzeszcze

00:35:11

I K

23

Wójcikiewicz Joanna

Night Runners Śląsk

00:37:06

I K

24

Grojec Weronika

Mysłowice

00:37:20

I K

25

Zięba Agnieszka

Mysłowice

00:37:43

I K

26

Węgler Kornelia

KRS TKKF Jastrząb R.Ś.

00:38:17

I K

27

Kolonko Justyna

Goggle Pro Active

00:38:33

I K

28

Żebrowska Matylda

MKB No 1

00:39:10

I K

29

Klonowska Kamila

Naprzód Janów

00:41:07

I K

30

Warchoł Emilia

UKS Chromik M-ce

00:42:15

I K

31

Chytroszek Anna

Mysłowice

00:42:22

I K

32

Rajfura Iwona

Katowice

00:42:24

I K

33

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

00:47:52

I K/NW

34

Kupibida Bogusława

Silesia Nordic Walking

00:52:17

I K/NW

35

Raczyńska Aleksandra

Stadion Śląski

00:52:56

I K/NW

36

Grzesik Katarzyna

Chorzów

00:53:01

I K/NW

37

Przybyła Anna

Stadion Śląski

00:53:57

I K/NW

38

Nasilewska Barbara

Szopołazy

00:54:10

I K/NW

39

Pajda Maria

Szopołazy

00:55:43

I K/NW

40

Cieśla Urszula

Truchtacz Mysłowice

00:55:45

I K/NW

41

Ogon Betina

Silesia Nordic Walking

00:55:54

I K/NW

42

Copała Anna

Mysłowice

00:56:20

I K

43

Krzemieńska Elżbieta

Stadion Śląski

00:56:23

I K/NW

44

Wasilewska Barbara

Katowice

00:58:24

I K/NW

45

Ambroży-Łuczak Barbara

TIC

00:58:58

I K/NW

46

Kamionka Małgorzata

Sosnowiec

00:58:59

I K/NW

47

Gamra Karolina

ZSS im. J. Korczaka M-ce

01:00:56

I K/NW

48

Sojka Wiktoria

ZSS nr 10 w Katowicach

01:05:06

I K/NW

49

Sokół Katarzyna

Dąbrowa Górnicza

01:06:11

I K/NW

50

Zięba Julia

Stadion Śląski

01:06:13

I K/NW

 

KLASYFIKACJA MUNDUROWA :

1

Pytel Janusz

Sokół Zakopane

00:53:55

II Sł.Mund.

2

Kobyliński Tomasz

WBK Meta Lubliniec

00:59:08

II Sł.Mund.

3

Walerowicz Maciej

Truchtacz Mysłowice

01:00:25

II Sł.Mund.

4

Kulej Jarosław

Sokół Siemianowice Śl.

01:03:34

II Sł.Mund.

5

Szklorz Sylwester

Katowice

01:03:48

II Sł.Mund.

6

Szczerba Andrzej

Sosnowiec

01:06:00

II Sł.Mund.

7

Milkowski Jan

Siemianowice Śl.

01:06:39

II Sł.Mund.

8

Litwin Sławomir

Sosnowiec

01:09:08

II Sł.Mund.

9

Księżyk Jacek

Truchtacz Mysłowice

01:10:33

II Sł.Mund.

10

Wizner Czesław

Mysłowice

01:23:32

II Sł.Mund.

11

Wolański Rafał

Mysłowice

00:30:39

I Sł.Mund.

12

Wolański Grzegorz

Mysłowice

00:34:17

I Sł.Mund.

13

Włodarczyk Marcin

Mysłowice

00:37:48

I Sł.Mund.

 

KLASYFIKACJA TRUCHTACZY :

1

Proksa Robert

Truchtacz Mysłowice / UKS Chromik M-ce

00:52:13

II

2

Maciejewski Marek

Truchtacz Mysłowice

00:59:04

II

3

Walerowicz Maciej

Truchtacz Mysłowice

01:00:25

II Sł.Mund.

4

Rogowicz Piotr

Truchtacz Mysłowice

01:04:13

II

5

Szmigiel Dariusz

Truchtacz Mysłowice

01:04:24

II

6

Bromboszcz Karol

Truchtacz Mysłowice

01:07:02

II

7

Księżyk Jacek

Truchtacz Mysłowice

01:10:33

II Sł.Mund.

8

Dębska Marta

Truchtacz Mysłowice

01:12:22

II K

9

Jarosz Marian

Truchtacz Mysłowice

01:59:21

II NW

10

Hornik Grażyna

Truchtacz Mysłowice

02:00:38

II K/NW

11

Wieczorek Krzysztof

Truchtacz Mysłowice

00:38:06

I

12

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

00:47:52

I K/NW

13

Stolecki Grzegorz

Truchtacz Mysłowice

00:52:08

I NW

14

Cieśla Urszula

Truchtacz Mysłowice

00:55:45

I K/NW

LEGENDA:

  • I,II…VII – Ilość ukończonych zawodów
  • NW – Nordic Walking
  • CC – Canicross
  • K – Kobieta
  • Sł.Mund. – Kategoria branżowa – Służby Mundurowe
  • KWK - Kategoria branżowa – Górnicy
  • (PB) – Do ukończonych zawodów, doliczono wynik Biegu Trzeciego „Polska Biega”
  • +(PB) – Do ukończonych zawodów, nie doliczono wyniku Biegu Trzeciego „Polska Biega”
  • 1 okr. – zawody ukończone na niepełnym dystansie, odpowiednio: 1 lub 2 okrążenia.
  • Jeśli w rubryce uwagi jest tylko cyfra rzymska (ilość ukończonych zawodów), oznacza to: Zwykły biegacz, mężczyzna, bez przynależności resortowej.

J.Ksi.

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack