Reklama

Niemożliwe nie istnieje

Niemożliwe nie istnieje

PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
Wpisany przez Jacek Księżyk   
niedziela, 22 listopada 2015 19:25

VI PRZEŁAJOWE GRAND PRIX MYSŁOWIC

O PUCHAR TRUCHTACZA

WYNIKI PO TRZECH BIEGACH

(KLASYFIKACJA NIE UWZGLĘDNIA  BIEGU III – POLSKA BIEGA)

 

KLASYFIKACJA OPEN :

Miejsce

NAZWISKO, IMIĘ

KLUB / MIASTO

WYNIKI : I + II +  III

UWAGI

1

Proksa Robert

Truchtacz Mysłowice / UKS Chromik M-ce

01:18:54

III

2

Zbąski Bartłomiej

Ruda Śląska

01:25:36

III

3

Dudzik Zenon

Katowice

01:25:38

III

4

Maciejewski Marek

Truchtacz Mysłowice

01:27:32

III

5

Kobyliński Tomasz

WBK Meta Lubliniec

01:28:23

III Sł.Mund.

6

Kobak Krzysztof

Mysłowice

01:29:35

III

7

Martin Jacek

Stadion Śląski

01:30:08

III

8

Oleksy Krzysztof

Katowice

01:31:37

III

9

Bortel Mirosław

40-latek Tychy / FB Krynica

01:31:39

III

10

Szczepański Janusz

Mysłowice

01:32:01

III

11

Szklorz Sylwester

Katowice

01:33:58

III Sł.Mund.

12

Kulej Jarosław

Sokół Siemianowice Śl.

01:33:59

III Sł.Mund.

13

Rogowicz Piotr

Truchtacz Mysłowice

01:34:38

III

14

Nogal Leszek

BBL Mikołów

01:36:26

III

15

Aksamit-Mika Celestyna

Mysłowice

01:36:44

III K

16

Bromboszcz Karol

Truchtacz Mysłowice

01:38:16

III

17

Milkowski Jan

Siemianowice Śl.

01:38:17

III Sł.Mund.

18

Szczerba Andrzej

Sosnowiec

01:39:10

III Sł.Mund.

19

Nogal Radosław

BBL Mikołów

01:39:12

III

20

Ochowicz Andrzej

KCH

01:39:14

III

21

Kulików Sławomir

Mysłowice

01:42:55

III

22

Lebioda Mariusz

Katowice

01:43:55

III

23

Wojcieszak Ewa

Biegiem przez góry

01:44:31

III K

24

Suślik Sobiesław

Mysłowice

01:44:43

III

25

Księżyk Jacek

Truchtacz Mysłowice

01:46:49

III Sł.Mund.

26

Franus Łukasz

KCH

01:52:47

III

27

Cofała Jan

Leje na pokład

01:54:21

III

28

Barchanowski Michał

Gryf Sosnowiec

01:56:22

III

29

Maszniew Romuald

Gliwice

01:56:56

III

30

Dąbrowski Ireneusz

Zabrze

01:57:12

III

31

Klonowski Henryk

Mysłowice

01:57:50

III

32

Wizner Czesław

Mysłowice

02:00:08

III Sł.Mund.

33

Mlaskawa Edward

Zabrze

02:00:55

III

34

Makowski Marek

Tychy

02:20:58

III NW

35

Barchanowski Wojciech

Gryf Sosnowiec

02:23:42

III NW

36

Sagan Marian

40-latek Tychy

02:29:37

III NW

37

Jędruś Olgierd

Mysłowice

02:29:53

III

38

Królikowska Gabriela

Dąbrowa Nordic Team

02:32:50

III K/NW

39

Barchanowska Lucyna

Sosnowiec

02:46:15

III K/NW

40

Kulej Sławomira

Siemianowice Śląskie

02:47:35

III K/NW

41

Sagan Irena

40-latek Tychy

02:52:50

III K/NW

42

Jarosz Marian

Truchtacz Mysłowice

02:53:00

III NW

43

Janiczek Tadeusz

MOSIR Czeladź

02:53:14

III NW

44

Hornik Grażyna

Truchtacz Mysłowice

02:58:28

III K/NW

45

Wujko Józef

Katowice

03:05:04

III NW

46

Kowalik Damian

UKS Chromik M-ce

00:50:31

II

47

Szreniawa Paweł

UKS Chromik M-ce

00:51:59

II

48

Pytel Janusz

Sokół Zakopane

00:53:55

II Sł.Mund.

49

Ryszka Karol

Gomola Trans Airco

00:54:57

II

50

Palczewski Przemysław

Mysłowice

00:55:51

II

51

Pyka Milena

UKS Chromik M-ce

00:56:58

II K

52

Turek Rafał

Będzin

00:57:35

II

53

Rosikoń Katarzyna

UKS Chromik M-ce

00:59:23

II K

54

Walerowicz Maciej

Truchtacz Mysłowice

01:00:25

II Sł.Mund.

55

Nalepka Zdzisław

Biegiem przez góry

01:03:46

II

56

Szmigiel Dariusz

Truchtacz Mysłowice

01:04:24

II

57

Wróbel Andrzej

Po Robocie

01:04:27

II

58

Rachwol Krzysztof

KB KWK Wieczorek

01:04:56

II

59

Fatyga Paweł

Chrzanów

01:05:27

II

60

Staciwa Michał

Katowice

01:05:30

II

61

Nowak Ewa

Mysłowice

01:06:11

II K

62

Kolonko Mirosław

Goggle Pro Active

01:06:34

II CC

63

Litwin Sławomir

Sosnowiec

01:09:08

II Sł.Mund.

64

Capanda Paulina

Gomola Trans Airco

01:09:15

II K

67

Glanowski Zenon

Saturn Czeladź

01:09:55

II

68

Nowakowski Bartosz

Siemianowice Śląskie

01:10:33

II

69

Szatniewska Agnieszka

Będzin

01:10:43

II K

70

Wieczorek Krzysztof

Truchtacz Mysłowice

01:11:54

II

71

Dębska Marta

Truchtacz Mysłowice

01:12:22

II K

72

Prusek Sebastian

Strumień

01:12:35

II

73

Stanoszek Agnieszka

Mysłowice

01:13:40

II K

74

Kolonko Justyna

Goggle Pro Active

01:14:05

II K

75

Baluch Adam

Katowice

01:14:10

II

76

Zajkowski Łukasz

Chorzów

01:14:12

II

77

Warchoł Emilia

UKS Chromik M-ce

01:14:27

II K

78

Pendolski Franciszek

KB Józefinka

01:18:24

II

79

Żebrowska Matylda

MKB No 1

01:18:48

II K

80

Mika Agnieszka

Mysłowice

01:19:27

II K

81

Nierada Kamil

Chorzów

01:20:47

II

82

Wróbel Agnieszka

Po Robocie

01:24:51

II K

83

Augustyńska Aleksandra

ZSS im. J. Korczaka M-ce

01:29:30

II K

84

Nowak Grzegorz

TKKF Saturn Czeladź

01:29:36

II NW

85

Smalcerz Marzena

ZSS im. J. Korczaka M-ce

01:29:46

II K

86

Kątny Damian

Jaworzno

01:31:14

II

87

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

01:35:01

II K/NW

88

Kurek Edward

MOSIR Czeladź

01:39:50

II NW

89

Wasilewska Barbara

Katowice

01:51:18

II K/NW

90

Cieśla Urszula

Truchtacz Mysłowice

01:51:39

II K/NW

91

Witkowska Maria

Stadion Śląski

01:57:22

II K/NW

92

Witecki Marek

Mysłowice

02:03:51

II NW

93

Witecki Halina

Mysłowice

02:04:19

II K/NW

94

Smoleń Jarosław

AZS UŚ

00:24:11

I

95

Sokołowski Marek

SKOK Wesoła

00:26:32

I

96

Kubista Marek

KB Józefinka

00:26:48

I

97

Mika Dawid

Mysłowice

00:27:14

I

98

Szczepańczyk Michał

Będzin

00:27:19

I

99

Lubnau Marek

Harpagan Sosnowiec

00:27:41

I

100

Turzański Paweł

Kraków

00:29:32

I

101

Szatniewska Kamil

Będzin

00:30:03

I

102

Brodacki Wiesław

Tychy

00:30:09

I

103

Piotrowski Jędrzej

UKS Chromik M-ce

00:30:20

I

104

Piwowarczyk Adam

Mysłowice

00:30:26

I

105

Wolański Rafał

Mysłowice

00:30:39

I Sł.Mund.

106

Buława Łukasz

CrossFit Południe

00:31:35

I Sł.Mund.

107

Dombek Andrzej

Mysłowice

00:31:37

I

108

Woźniak Jarosław

Biegiem przez góry

00:31:43

I

109

Kępa Krzysztof

ADS Masa Krytyczna

00:31:44

I

110

Gawron Konrad

Harpagan Sosnowiec

00:31:46

I

111

Gawle Renata

Sosnowiec

00:32:16

I K

112

Orlicki Stanisław

Orzeł-Rudze

00:32:35

I

113

Węgler Jarosław

KRS TKKF Jastrząb R.Ś.

00:32:58

I

114

Lachowski Grzegorz

IMAX44

00:33:00

I

115

Szczepanik Andrzej

Mysłowice

00:33:05

I CC

116

Roś Michał

Mysłowice

00:33:11

I

117

Zasucha Grzegorz

Katowice

00:33:53

I

118

Sadlik Barbara

Kęty

00:33:57

I K

119

Wencel Zbigniew

Świętochłowice

00:34:02

I

120

Konderak Dawid

Chorzów

00:34:10

I

121

Wolański Grzegorz

Mysłowice

00:34:17

I Sł.Mund.

122

Legomiński Werner

Truchtacz Mysłowice

00:34:23

I

123

Gładczak Jan

Ruda Śląska

00:34:52

I CC

124

Rochowiak Aleksandra

Brzeszcze

00:35:11

I K

125

Barchanowski Adam      

Gryf Sosnowiec

00:35:12

I

126

Kotara Grzegorz

Mysłowice

00:36:29

I

127

Piechaczek Krzysztof

Katowice

00:36:35

I

128

Wójcikiewicz Joanna

Night Runners Śląsk

00:37:06

I K

129

Gąsiorek Sebastian

ZSS im. J. Korczaka M-ce

00:37:19

I

130

Grojec Weronika

Mysłowice

00:37:20

I K

131

Pacuła Adam

Mysłowice

00:37:22

I

132

Zięba Agnieszka

Mysłowice

00:37:43

I K

133

Włodarczyk Marcin

Mysłowice

00:37:48

I Sł.Mund.

134

Węgler Kornelia

KRS TKKF Jastrząb R.Ś.

00:38:17

I K

135

Cichopek Bożena

TKKF Hades Mikołów

00:38:31

I K

136

Zapiór Marek

ZET

00:39:14

I

137

Hornik Jarosław

Truchtacz Mysłowice

00:39:15

I

138

Gansiniec Ireneusz

Mysłowice

00:39:29

I

139

Węgler Zbigniew

Sosnowiec

00:40:05

I

140

Udolf Jan

FloDunaj

00:40:15

I

141

Szczepanek Anna

Katowice

00:40:45

I K

142

Klonowska Kamila

Naprzód Janów

00:41:07

I K

143

Chytroszek Anna

Mysłowice

00:42:22

I K

144

Rajfura Iwona

Katowice

00:42:24

I K

145

Buława Ewa

Mysłowice

00:42:47

I K/ Sł.Mund.

146

Schröder Karol

Silesia Nordic Walking

00:45:01

I NW

147

Kuchta Rafał

Silesia Nordic Walking

00:45:04

I NW

148

Świerc Krzysztof

Mojacukrzyca.pl

00:45:08

I NW

149

Nowok Jerzy

Ruda Śląska

00:45:34

I

150

Bubel Krzysztof

Katowice

00:45:41

I NW

151

Królikowski Mirosław

Dąbrowa Nordic Team

00:47:12

I NW

152

Thomalla Bogdan

OBR Tomchem Zabrze

00:52:02

I NW

153

Stolecki Grzegorz

Truchtacz Mysłowice

00:52:08

I NW

154

Kupibida Bogusława

Silesia Nordic Walking

00:52:17

I K/NW

155

Raczyńska Aleksandra

Stadion Śląski

00:52:56

I K/NW

156

Grzesik Katarzyna

Chorzów

00:53:01

I K/NW

157

Will Piotr

Katowice

00:53:32

I

158

Porczak Marian

Mysłowice

00:53:33

I NW

159

Sokół Grzegorz                      

Dąbrowa Górnicza

00:53:39

I

160

Przybyła Anna

Stadion Śląski

00:53:57

I K/NW

161

Nasilewska Barbara

Szopołazy

00:54:10

I K/NW

162

Steche Marcin

ZSS im. J. Korczaka M-ce

00:54:15

I NW

163

Pajda Maria

Szopołazy

00:55:43

I K/NW

164

Ogon Betina

Silesia Nordic Walking

00:55:54

I K/NW

165

Copała Anna

Mysłowice

00:56:20

I K

166

Krzemieńska Elżbieta

Stadion Śląski

00:56:23

I K/NW

167

Wojtyła Piotr

KCH

00:56:57

I

168

Bień Mariusz

Chrzanów

00:56:57

I

169

Gwiazdoń Dawid

ZSS im. J. Korczaka

00:57:51

I NW

170

Ambroży-Łuczak Barbara

TIC

00:58:58

I K/NW

171

Kamionka Małgorzata

Sosnowiec

00:58:59

I K/NW

172

Gamra Karolina

ZSS im. J. Korczaka M-ce

01:00:56

I K/NW

173

Sojka Wiktoria

ZSS nr 10 w Katowicach

01:05:06

I K/NW

174

Sokół Katarzyna

Dąbrowa Górnicza

01:06:11

I K/NW

175

Zięba Julia

Stadion Śląski

01:06:13

I K/NW

KLASYFIKACJA CANICROSS :

1

Kolonko Mirosław

Goggle Pro Active

01:06:34

II CC

2

Szczepanik Andrzej

Mysłowice

00:33:05

I CC

3

Gładczak Jan

Ruda Śląska

00:34:52

I CC

 

KLASYFIKACJA NORDIC WALKING :

1

Makowski Marek

Tychy

02:20:58

III NW

2

Barchanowski Wojciech

Gryf Sosnowiec

02:23:42

III NW

3

Sagan Marian

40-latek Tychy

02:29:37

III NW

4

Królikowska Gabriela

Dąbrowa Nordic Team

02:32:50

III K/NW

5

Barchanowska Lucyna

Sosnowiec

02:46:15

III K/NW

6

Kulej Sławomira

Siemianowice Śląskie

02:47:35

III K/NW

7

Sagan Irena

40-latek Tychy

02:52:50

III K/NW

8

Jarosz Marian

Truchtacz Mysłowice

02:53:00

III NW

9

Janiczek Tadeusz

MOSIR Czeladź

02:53:14

III NW

10

Hornik Grażyna

Truchtacz Mysłowice

02:58:28

III K/NW

11

Wujko Józef

Katowice

03:05:04

III NW

12

Nowak Grzegorz

TKKF Saturn Czeladź

01:29:36

II NW

13

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

01:35:01

II K/NW

14

Kurek Edward

MOSIR Czeladź

01:39:50

II NW

15

Wasilewska Barbara

Katowice

01:51:18

II K/NW

16

Witkowska Maria

Stadion Śląski

01:57:22

II K/NW

17

Witecki Marek

Mysłowice

02:03:51

II NW

18

Witecki Halina

Mysłowice

02:04:19

II K/NW

19

Schröder Karol

Silesia Nordic Walking

00:45:01

I NW

20

Kuchta Rafał

Silesia Nordic Walking

00:45:04

I NW

21

Świerc Krzysztof

Mojacukrzyca.pl

00:45:08

I NW

22

Bubel Krzysztof

Katowice

00:45:41

I NW

23

Królikowski Mirosław

Dąbrowa Nordic Team

00:47:12

I NW

24

Cieśla Urszula

Truchtacz Mysłowice

01:51:39

II K/NW

25

Thomalla Bogdan

OBR Tomchem Zabrze

00:52:02

I NW

26

Stolecki Grzegorz

Truchtacz Mysłowice

00:52:08

I NW

27

Kupibida Bogusława

Silesia Nordic Walking

00:52:17

I K/NW

28

Raczyńska Aleksandra

Stadion Śląski

00:52:56

I K/NW

29

Grzesik Katarzyna

Chorzów

00:53:01

I K/NW

30

Porczak Marian

Mysłowice

00:53:33

I NW

31

Przybyła Anna

Stadion Śląski

00:53:57

I K/NW

32

Nasilewska Barbara

Szopołazy

00:54:10

I K/NW

33

Steche Marcin

ZSS im. J. Korczaka M-ce

00:54:15

I NW

34

Pajda Maria

Szopołazy

00:55:43

I K/NW

35

Ogon Betina

Silesia Nordic Walking

00:55:54

I K/NW

36

Krzemieńska Elżbieta

Stadion Śląski

00:56:23

I K/NW

37

Gwiazdoń Dawid

ZSS im. J. Korczaka

00:57:51

I NW

38

Ambroży-Łuczak Barbara

TIC

00:58:58

I K/NW

39

Kamionka Małgorzata

Sosnowiec

00:58:59

I K/NW

40

Gamra Karolina

ZSS im. J. Korczaka M-ce

01:00:56

I K/NW

41

Sojka Wiktoria

ZSS nr 10 w Katowicach

01:05:06

I K/NW

42

Sokół Katarzyna

Dąbrowa Górnicza

01:06:11

I K/NW

43

Zięba Julia

Stadion Śląski

01:06:13

I K/NW

 

KLASYFIKACJA KOBIET :

1

Aksamit-Mika Celestyna

Mysłowice

01:36:44

III K

2

Wojcieszak Ewa

Biegiem przez góry

01:44:31

III K

3

Królikowska Gabriela

Dąbrowa Nordic Team

02:32:50

III K/NW

4

Barchanowska Lucyna

Sosnowiec

02:46:15

III K/NW

5

Kulej Sławomira

Siemianowice Śląskie

02:47:35

III K/NW

6

Sagan Irena

40-latek Tychy

02:52:50

III K/NW

7

Hornik Grażyna

Truchtacz Mysłowice

02:58:28

III K/NW

8

Pyka Milena

UKS Chromik M-ce

00:56:58

II K

9

Rosikoń Katarzyna

UKS Chromik M-ce

00:59:23

II K

10

Nowak Ewa

Mysłowice

01:06:11

II K

11

Capanda Paulina

Gomola Trans Airco

01:09:15

II K

12

Szatniewska Agnieszka

Będzin

01:10:43

II K

13

Dębska Marta

Truchtacz Mysłowice

01:12:22

II K

14

Stanoszek Agnieszka

Mysłowice

01:13:40

II K

15

Kolonko Justyna

Goggle Pro Active

01:14:05

II K

16

Warchoł Emilia

UKS Chromik M-ce

01:14:27

II K

17

Żebrowska Matylda

MKB No 1

01:18:48

II K

18

Mika Agnieszka

Mysłowice

01:19:27

II K

19

Wróbel Agnieszka

Po Robocie

01:24:51

II K

20

Augustyńska Aleksandra

ZSS im. J. Korczaka M-ce

01:29:30

II K

21

Smalcerz Marzena

ZSS im. J. Korczaka M-ce

01:29:46

II K

22

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

01:35:01

II K/NW

23

Wasilewska Barbara

Katowice

01:51:18

II K/NW

24

Cieśla Urszula

Truchtacz Mysłowice

01:51:39

II K/NW

25

Witkowska Maria

Stadion Śląski

01:57:22

II K/NW

26

Witecki Halina

Mysłowice

02:04:19

II K/NW

27

Gawle Renata

Sosnowiec

00:32:16

I K

28

Sadlik Barbara

Kęty

00:33:57

I K

29

Rochowiak Aleksandra

Brzeszcze

00:35:11

I K

30

Wójcikiewicz Joanna

Night Runners Śląsk

00:37:06

I K

31

Grojec Weronika

Mysłowice

00:37:20

I K

32

Zięba Agnieszka

Mysłowice

00:37:43

I K

33

Węgler Kornelia

KRS TKKF Jastrząb R.Ś.

00:38:17

I K

34

Cichopek Bożena

TKKF Hades Mikołów

00:38:31

I K

35

Szczepanek Anna

Katowice

00:40:45

I K

36

Klonowska Kamila

Naprzód Janów

00:41:07

I K

37

Chytroszek Anna

Mysłowice

00:42:22

I K

38

Rajfura Iwona

Katowice

00:42:24

I K

39

Buława Ewa

Mysłowice

00:42:47

I K/ Sł.Mund.

40

Kupibida Bogusława

Silesia Nordic Walking

00:52:17

I K/NW

41

Raczyńska Aleksandra

Stadion Śląski

00:52:56

I K/NW

42

Grzesik Katarzyna

Chorzów

00:53:01

I K/NW

43

Przybyła Anna

Stadion Śląski

00:53:57

I K/NW

44

Nasilewska Barbara

Szopołazy

00:54:10

I K/NW

45

Pajda Maria

Szopołazy

00:55:43

I K/NW

46

Ogon Betina

Silesia Nordic Walking

00:55:54

I K/NW

47

Copała Anna

Mysłowice

00:56:20

I K

48

Krzemieńska Elżbieta

Stadion Śląski

00:56:23

I K/NW

49

Ambroży-Łuczak Barbara

TIC

00:58:58

I K/NW

50

Kamionka Małgorzata

Sosnowiec

00:58:59

I K/NW

51

Gamra Karolina

ZSS im. J. Korczaka M-ce

01:00:56

I K/NW

52

Sojka Wiktoria

ZSS nr 10 w Katowicach

01:05:06

I K/NW

53

Sokół Katarzyna

Dąbrowa Górnicza

01:06:11

I K/NW

54

Zięba Julia

Stadion Śląski

01:06:13

I K/NW

 

KLASYFIKACJA MUNDUROWA :

1

Kobyliński Tomasz

WBK Meta Lubliniec

01:28:23

III Sł.Mund.

2

Szklorz Sylwester

Katowice

01:33:58

III Sł.Mund.

3

Kulej Jarosław

Sokół Siemianowice Śl.

01:33:59

III Sł.Mund.

4

Milkowski Jan

Siemianowice Śl.

01:38:17

III Sł.Mund.

5

Szczerba Andrzej

Sosnowiec

01:39:10

III Sł.Mund.

6

Księżyk Jacek

Truchtacz Mysłowice

01:46:49

III Sł.Mund.

7

Wizner Czesław

Mysłowice

02:00:08

III Sł.Mund.

8

Pytel Janusz

Sokół Zakopane

00:53:55

II Sł.Mund.

9

Walerowicz Maciej

Truchtacz Mysłowice

01:00:25

II Sł.Mund.

10

Litwin Sławomir

Sosnowiec

01:09:08

II Sł.Mund.

11

Wolański Rafał

Mysłowice

00:30:39

I Sł.Mund.

12

Buława Łukasz

CrossFit Południe

00:31:35

I Sł.Mund.

13

Wolański Grzegorz

Mysłowice

00:34:17

I Sł.Mund.

14

Włodarczyk Marcin

Mysłowice

00:37:48

I Sł.Mund.

15

Buława Ewa

Mysłowice

00:42:47

I K/ Sł.Mund.

 

KLASYFIKACJA TRUCHTACZY :

1

Proksa Robert

Truchtacz Mysłowice / UKS Chromik M-ce

01:18:54

III

2

Maciejewski Marek

Truchtacz Mysłowice

01:27:32

III

3

Rogowicz Piotr

Truchtacz Mysłowice

01:34:38

III

4

Bromboszcz Karol

Truchtacz Mysłowice

01:38:16

III

5

Księżyk Jacek

Truchtacz Mysłowice

01:46:49

III Sł.Mund.

6

Jarosz Marian

Truchtacz Mysłowice

02:53:00

III NW

7

Hornik Grażyna

Truchtacz Mysłowice

02:58:28

III K/NW

8

Walerowicz Maciej

Truchtacz Mysłowice

01:00:25

II Sł.Mund.

9

Szmigiel Dariusz

Truchtacz Mysłowice

01:04:24

II

10

Wieczorek Krzysztof

Truchtacz Mysłowice

01:11:54

II

11

Dębska Marta

Truchtacz Mysłowice

01:12:22

II K

12

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

01:35:01

II K/NW

13

Cieśla Urszula

Truchtacz Mysłowice

00:51:39

II K/NW

14

Legomiński Werner

Truchtacz Mysłowice

00:34:23

I

15

Hornik Jarosław

Truchtacz Mysłowice

00:39:15

I

16

Stolecki Grzegorz

Truchtacz Mysłowice

00:52:08

I NW

LEGENDA:

  • I,II…VII – Ilość ukończonych zawodów
  • NW – Nordic Walking
  • CC – Canicross
  • K – Kobieta
  • Sł.Mund. – Kategoria branżowa – Służby Mundurowe
  • KWK - Kategoria branżowa – Górnicy
  • (PB) – Do ukończonych zawodów, doliczono wynik Biegu Trzeciego „Polska Biega”
  • +(PB) – Do ukończonych zawodów, nie doliczono wyniku Biegu Trzeciego „Polska Biega”
  • 1 okr. – zawody ukończone na niepełnym dystansie, odpowiednio: 1 lub 2 okrążenia.
  • Jeśli w rubryce „uwagi”, jest tylko cyfra rzymska (ilość ukończonych zawodów), oznacza to: biegacz, mężczyzna, bez przynależności resortowej.

J.Ksi.

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack