Reklama

Niemożliwe nie istnieje

Niemożliwe nie istnieje

gp logo.jpg

Logowanie



Szukaj

Agora Profile

Not Available to Guests

Agorians Online

Now 5 guests online
Stworzone dzięki jVitals
PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 1
SłabyŚwietny 
Wpisany przez Jacek Księżyk   
niedziela, 22 listopada 2015 19:30

VI PRZEŁAJOWE GRAND PRIX MYSŁOWIC

O PUCHAR TRUCHTACZA

WYNIKI PO CZTERECH BIEGACH

(KLASYFIKACJA NIE UWZGLĘDNIA  BIEGU III – POLSKA BIEGA)

 

KLASYFIKACJA OPEN :

Miejsce

NAZWISKO, IMIĘ

KLUB / MIASTO

WYNIKI : I + II + III + IV

UWAGI

1

Proksa Robert

Truchtacz Mysłowice / UKS Chromik M-ce

01:45:39

IV

2

Dudzik Zenon

Katowice

01:53:46

IV

3

Zbąski Bartłomiej

Ruda Śląska

01:53:49

IV

4

Maciejewski Marek

Truchtacz Mysłowice

01:55:30

IV

5

Martin Jacek

Stadion Śląski

01:58:01

IV

6

Kobyliński Tomasz

WBK Meta Lubliniec

01:58:41

IV Sł.Mund.

7

Kobak Krzysztof

Mysłowice

01:59:00

IV

8

Oleksy Krzysztof

ADS Masna Krytyczna

02:00:37

IV

9

Szczepański Janusz

Mysłowice

02:00:43

IV

10

Bortel Mirosław

40-latek Tychy / FB Krynica

02:00:54

IV

11

Szklorz Sylwester

Katowice

02:03:20

IV Sł.Mund.

12

Rogowicz Piotr

Truchtacz Mysłowice

02:04:07

IV

13

Kulej Jarosław

Sokół Siemianowice Śl.

02:04:26

IV Sł.Mund.

14

Aksamit-Mika Celestyna

Mysłowice

02:08:06

IV K

15

Nogal Leszek

BBL Mikołów

02:08:24

IV

16

Bromboszcz Karol

Truchtacz Mysłowice

02:09:59

IV

17

Kulików Sławomir

Mysłowice

02:15:00

IV

18

Suślik Sobiesław

Mysłowice

02:17:43

IV

19

Księżyk Jacek

Truchtacz Mysłowice

02:21:49

IV Sł.Mund.

20

Barchanowski Michał

Gryf Sosnowiec

02:32:13

IV

21

Maszniew Romuald

Gliwice

02:32:31

IV

22

Dąbrowski Ireneusz

Zabrze

02:32:41

IV

23

Klonowski Henryk

Mysłowice

02:36:53

IV

24

Wizner Czesław

Mysłowice

02:39:16

IV Sł.Mund.

25

Mlaskawa Edward

Zabrze

02:40:02

IV

26

Barchanowski Wojciech

Gryf Sosnowiec

03:09:46

IV NW

27

Jędruś Olgierd

Mysłowice

03:16:46

IV

28

Sagan Marian

40-latek Tychy

03:17:50

IV NW

29

Królikowska Gabriela

Dąbrowa Nordic Team

03:22:37

IV K/NW

30

Barchanowska Lucyna

Sosnowiec

03:35:14

IV K/NW

31

Kulej Sławomira

Siemianowice Śląskie

03:42:00

IV K/NW

32

Jarosz Marian

Truchtacz Mysłowice

03:47:13

IV NW

33

Sagan Irena

40-latek Tychy

03:48:20

IV K/NW

34

Janiczek Tadeusz

MOSIR Czeladź

03:52:18

IV NW

35

Hornik Grażyna

Truchtacz Mysłowice

03:55:47

IV K/NW

36

Wujko Józef

Katowice

04:06:09

IV NW

37

Pytel Janusz

Sokół Zakopane

01:19:22

III Sł.Mund.

38

Palczewski Przemysław

Mysłowice

01:22:47

III

39

Turek Rafał

Będzin

01:26:29

III

40

Walerowicz Maciej

Truchtacz Mysłowice

01:28:31

III Sł.Mund.

41

Staciwa Michał

Katowice

01:35:32

III

42

Rachwol Krzysztof

KB KWK Wieczorek

01:36:10

III

43

Nowak Ewa

Mysłowice

01:37:26

III K

44

Milkowski Jan

Siemianowice Śl.

01:38:17

III Sł.Mund.

45

Szczerba Andrzej

Sosnowiec

01:39:10

III Sł.Mund.

46

Nogal Radosław

BBL Mikołów

01:39:12

III

47

Ochowicz Andrzej

KCH

01:39:14

III

48

Litwin Sławomir

Sosnowiec

01:42:18

III Sł.Mund.

49

Lebioda Mariusz

Katowice

01:43:55

III

50

Wojcieszak Ewa

Biegiem przez góry

01:44:31

III K

51

Wieczorek Krzysztof

Truchtacz Mysłowice

01:45:26

III

52

Stanoszek Agnieszka

Mysłowice

01:48:07

III K

53

Franus Łukasz

KCH

01:52:47

III

54

Cofała Jan

Leje na pokład

01:54:21

III

55

Żebrowska Matylda

MKB No 1

01:57:07

III K

56

Augustyńska Aleksandra

ZSS im. J. Korczaka M-ce

02:10:45

III K

57

Nowak Grzegorz

TKKF Saturn Czeladź

02:14:19

III NW

58

Makowski Marek

Tychy

02:20:58

III NW

59

Smalcerz Marzena

ZSS im. J. Korczaka M-ce

02:26:33

III K

60

Kurek Edward

MOSIR Czeladź

02:31:03

III NW

61

Witkowska Maria

Stadion Śląski

02:48:01

III K/NW

62

Kowalik Damian

UKS Chromik M-ce

00:50:31

II

63

Szreniawa Paweł

UKS Chromik M-ce

00:51:59

II

64

Szczepańczyk Michał

Będzin

00:53:39

II

67

Ryszka Karol

Gomola Trans Airco

00:54:57

II

68

Pyka Milena

UKS Chromik M-ce

00:56:58

II K

69

Rosikoń Katarzyna

UKS Chromik M-ce

00:59:23

II K

70

Wolański Rafał

Mysłowice

01:00:28

II Sł.Mund.

71

Nalepka Zdzisław

Biegiem przez góry

01:03:46

II

72

Szmigiel Dariusz

Truchtacz Mysłowice

01:04:24

II

73

Wróbel Andrzej

Po Robocie

01:04:27

II

74

Fatyga Paweł

Chrzanów

01:05:27

II

75

Kolonko Mirosław

Goggle Pro Active

01:06:34

II CC

76

Legomiński Werner

Truchtacz Mysłowice

01:06:43

II

77

Wencel Zbigniew

Świętochłowice

01:07:29

II

78

Capanda Paulina

Gomola Trans Airco

01:09:15

II K

79

Glanowski Zenon

Saturn Czeladź

01:09:55

II

80

Nowakowski Bartosz

Siemianowice Śląskie

01:10:33

II

81

Szatniewska Agnieszka

Będzin

01:10:43

II K

82

Piechaczek Krzysztof

Katowice

01:12:10

II

83

Dębska Marta

Truchtacz Mysłowice

01:12:22

II K

84

Prusek Sebastian

Strumień

01:12:35

II

85

Kolonko Justyna

Goggle Pro Active

01:14:05

II K

86

Baluch Adam

Katowice

01:14:10

II

87

Zajkowski Łukasz

Chorzów

01:14:12

II

88

Warchoł Emilia

UKS Chromik M-ce

01:14:27

II K

89

Gansiniec Ireneusz

Mysłowice

01:15:32

II

90

Pendolski Franciszek

KB Józefinka

01:18:24

II

91

Mika Agnieszka

Mysłowice

01:19:27

II K

92

Nierada Kamil

Chorzów

01:20:47

II

93

Klonowska Kamila

Naprzód Janów

01:21:47

II K

94

Wróbel Agnieszka

Po Robocie

01:24:51

II K

95

Buława Ewa

Mysłowice

01:25:18

II K/ Sł.Mund.

96

Kątny Damian

Jaworzno

01:31:14

II

97

Królikowski Mirosław

Dąbrowa Nordic Team

01:33:27

II NW

98

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

01:35:01

II K/NW

99

Porczak Marian

Mysłowice

01:45:08

II NW

100

Raczyńska Aleksandra

Stadion Śląski

01:48:03

II K/NW

101

Wasilewska Barbara

Katowice

01:51:18

II K/NW

102

Cieśla Urszula

Truchtacz Mysłowice

01:51:39

II K/NW

103

Ambroży-Łuczak Barbara

TIC

01:57:36

II K/NW

104

Witecki Marek

Mysłowice

02:03:51

II NW

105

Witecki Halina

Mysłowice

02:04:19

II K/NW

106

Zięba Julia

Stadion Śląski

02:05:43

II K/NW

107

Sojka Wiktoria

ZSS nr 10 w Katowicach

02:09:02

II K/NW

108

Smoleń Jarosław

AZS UŚ

00:24:11

I

109

Pająk Roch

Harpagan Sosnowiec

00:24:54

I

110

Cis Adam

Sosnowiec

00:25:17

I Sł.Mund.

111

Sokołowski Marek

SKOK Wesoła

00:26:32

I

112

Kubista Marek

KB Józefinka

00:26:48

I

113

Smaczyński Dariusz

Pozytywnie Zakręceni

00:26:54

I

114

Nowicki Michał

Chorzów

00:27:04

I Sł.Mund.

115

Mika Dawid

Mysłowice

00:27:14

I

116

Lubnau Marek

Harpagan Sosnowiec

00:27:41

I

117

Stec Jerzy

Zabrze

00:28:03

I Sł.Mund.

118

Pytel Piotr

Mysłowice

00:28:17

I Sł.Mund.

119

Turzański Paweł

Kraków

00:29:32

I

120

Nardelli Michał

Mysłowice

00:29:48

I

121

Szatniewska Kamil

Będzin

00:30:03

I

122

Brodacki Wiesław

Tychy

00:30:09

I

123

Jamroz Damian

Husky Fan

00:30:19

I CC

124

Piotrowski Jędrzej

UKS Chromik M-ce

00:30:20

I

125

Piwowarczyk Adam

Mysłowice

00:30:26

I

126

Buława Łukasz

CrossFit Południe

00:31:35

I Sł.Mund.

127

Dombek Andrzej

Mysłowice

00:31:37

I

128

Woźniak Jarosław

Biegiem przez góry

00:31:43

I

129

Kępa Krzysztof

ADS Masa Krytyczna

00:31:44

I

130

Gawron Konrad

Harpagan Sosnowiec

00:31:46

I

131

Wysocki Henryk

Husky Fan

00:31:52

I CC

132

Sroka Bartłomiej

Husky Fan

00:32:08

I CC

133

Gawle Renata

Sosnowiec

00:32:16

I K

134

Gos Barbara

Truchtacz Mysłowice

00:32:27

I K

135

Orlicki Stanisław

Orzeł-Rudze

00:32:35

I

136

Węgler Jarosław

KRS TKKF Jastrząb R.Ś.

00:32:58

I

137

Lachowski Grzegorz

IMAX44

00:33:00

I

138

Szczepanik Andrzej

Mysłowice

00:33:05

I CC

139

Roś Michał

Mysłowice

00:33:11

I

140

Błaszczyszyn Łukasz

Sosnowiec

00:33:17

I Sł.Mund.

141

Nowak Agnieszka

Pogoria Biega

00:33:17

I K/Sł.Mund.

142

Zasucha Grzegorz

Katowice

00:33:53

I

143

Sadlik Barbara

Kęty

00:33:57

I K

144

Komor Zbigniew

Ruda Śląska

00:34:01

I

145

Konderak Dawid

Chorzów

00:34:10

I

146

Wolański Grzegorz

Mysłowice

00:34:17

I Sł.Mund.

147

Harrison Claire

Truchtacz Mysłowice

00:34:32

I K

148

Kuczera Krzysztof

Ruda Śląska

00:34:45

I

149

Gładczak Jan

Ruda Śląska

00:34:52

I CC

150

Kalinowska Wioleta

Ruda Śląska

00:35:06

I K

151

Rochowiak Aleksandra

Brzeszcze

00:35:11

I K

152

Barchanowski Adam      

Gryf Sosnowiec

00:35:12

I

153

Mroczka Anna

Katowice

00:35:30

I K

154

Kotara Grzegorz

Mysłowice

00:36:29

I

155

Staszek Katarzyna

Husky Fan

00:36:54

I K/CC

156

Wójcikiewicz Joanna

Night Runners Śląsk

00:37:06

I K

157

Gąsiorek Sebastian

ZSS im. J. Korczaka M-ce

00:37:19

I

158

Grojec Weronika

Mysłowice

00:37:20

I K

159

Pacuła Adam

Mysłowice

00:37:22

I

160

Stanoszek Robert

Mysłowice

00:37:24

I

161

Zięba Agnieszka

Mysłowice

00:37:43

I K

162

Włodarczyk Marcin

Mysłowice

00:37:48

I Sł.Mund.

163

Węgler Kornelia

KRS TKKF Jastrząb R.Ś.

00:38:17

I K

164

Cichopek Bożena

TKKF Hades Mikołów

00:38:31

I K

165

Zapiór Marek

ZET

00:39:14

I

166

Hornik Jarosław

Truchtacz Mysłowice

00:39:15

I

167

Micuda Jan

Truchtacz Mysłowice

00:39:44

I

168

Węgler Zbigniew

Sosnowiec

00:40:05

I

169

Palczewska Agnieszka

Mysłowice

00:40:15

I K

170

Udolf Jan

FloDunaj

00:40:15

I

171

Szczepanek Anna

Katowice

00:40:45

I K

172

Chytroszek Anna

Mysłowice

00:42:22

I K

173

Rajfura Iwona

Katowice

00:42:24

I K

174

Schröder Karol

Silesia Nordic Walking

00:45:01

I NW

175

Kuchta Rafał

Silesia Nordic Walking

00:45:04

I NW

176

Świerc Krzysztof

Mojacukrzyca.pl

00:45:08

I NW

177

Duczyński Maciej

Katowice

00:45:30

I NW

178

Nowok Jerzy

Ruda Śląska

00:45:34

I

179

Bubel Krzysztof

Katowice

00:45:41

I NW

180

Thomalla Bogdan

OBR Tomchem Zabrze

00:52:02

I NW

181

Stolecki Grzegorz

Truchtacz Mysłowice

00:52:08

I NW

182

Kupibida Bogusława

Silesia Nordic Walking

00:52:17

I K/NW

183

Grzesik Katarzyna

Chorzów

00:53:01

I K/NW

184

Will Piotr

Katowice

00:53:32

I

185

Sokół Grzegorz                      

Dąbrowa Górnicza

00:53:39

I

186

Przybyła Anna

Stadion Śląski

00:53:57

I K/NW

187

Nasilewska Barbara

Szopołazy

00:54:10

I K/NW

188

Steche Marcin

ZSS im. J. Korczaka M-ce

00:54:15

I NW

189

Sojka Łukasz

Katowice

00:54:26

I NW

190

Pajda Maria

Szopołazy

00:55:43

I K/NW

191

Ogon Betina

Silesia Nordic Walking

00:55:54

I K/NW

192

Copała Anna

Mysłowice

00:56:20

I K

193

Krzemieńska Elżbieta

Stadion Śląski

00:56:23

I K/NW

194

Wojtyła Piotr

KCH

00:56:57

I

195

Bień Mariusz

Chrzanów

00:56:57

I

196

Wiktorzak Elżbieta

Stadion Śląski

00:57:44

I K/NW

197

Gwiazdoń Dawid

ZSS im. J. Korczaka

00:57:51

I NW

198

Kamionka Małgorzata

Sosnowiec

00:58:59

I K/NW

199

Borkowska Aleksandra

ZSS nr 10 w Katowicach

00:59:30

I K/NW

200

Gamra Karolina

ZSS im. J. Korczaka M-ce

01:00:56

I K/NW

201

Sokół Katarzyna

Dąbrowa Górnicza

01:06:11

I K/NW

 

KLASYFIKACJA CANICROSS :

1

Kolonko Mirosław

Goggle Pro Active

01:06:34

II CC

2

Jamroz Damian

Husky Fan

00:30:19

I CC

3

Wysocki Henryk

Husky Fan

00:31:52

I CC

4

Sroka Bartłomiej

Husky Fan

00:32:08

I CC

5

Szczepanik Andrzej

Mysłowice

00:33:05

I CC

6

Gładczak Jan

Ruda Śląska

00:34:52

I CC

7

Staszek Katarzyna

Husky Fan

00:36:54

I K/CC

 

KLASYFIKACJA NORDIC WALKING :

1

Barchanowski Wojciech

Gryf Sosnowiec

03:09:46

IV NW

2

Sagan Marian

40-latek Tychy

03:17:50

IV NW

3

Królikowska Gabriela

Dąbrowa Nordic Team

03:22:37

IV K/NW

4

Barchanowska Lucyna

Sosnowiec

03:35:14

IV K/NW

5

Kulej Sławomira

Siemianowice Śląskie

03:42:00

IV K/NW

6

Jarosz Marian

Truchtacz Mysłowice

03:47:13

IV NW

7

Sagan Irena

40-latek Tychy

03:48:20

IV K/NW

8

Janiczek Tadeusz

MOSIR Czeladź

03:52:18

IV NW

9

Hornik Grażyna

Truchtacz Mysłowice

03:55:47

IV K/NW

10

Wujko Józef

Katowice

04:06:09

IV NW

11

Nowak Grzegorz

TKKF Saturn Czeladź

02:14:19

III NW

12

Makowski Marek

Tychy

02:20:58

III NW

13

Kurek Edward

MOSIR Czeladź

02:31:03

III NW

14

Witkowska Maria

Stadion Śląski

02:48:01

III K/NW

15

Królikowski Mirosław

Dąbrowa Nordic Team

01:33:27

II NW

16

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

01:35:01

II K/NW

17

Porczak Marian

Mysłowice

01:45:08

II NW

18

Raczyńska Aleksandra

Stadion Śląski

01:48:03

II K/NW

19

Wasilewska Barbara

Katowice

01:51:18

II K/NW

20

Cieśla Urszula

Truchtacz Mysłowice

01:51:39

II K/NW

21

Ambroży-Łuczak Barbara

TIC

01:57:36

II K/NW

22

Witecki Marek

Mysłowice

02:03:51

II NW

23

Witecki Halina

Mysłowice

02:04:19

II K/NW

24

Zięba Julia

Stadion Śląski

02:05:43

II K/NW

25

Sojka Wiktoria

ZSS nr 10 w Katowicach

02:09:02

II K/NW

26

Schröder Karol

Silesia Nordic Walking

00:45:01

I NW

27

Kuchta Rafał

Silesia Nordic Walking

00:45:04

I NW

28

Świerc Krzysztof

Mojacukrzyca.pl

00:45:08

I NW

29

Duczyński Maciej

Katowice

00:45:30

I NW

30

Bubel Krzysztof

Katowice

00:45:41

I NW

31

Thomalla Bogdan

OBR Tomchem Zabrze

00:52:02

I NW

32

Stolecki Grzegorz

Truchtacz Mysłowice

00:52:08

I NW

33

Kupibida Bogusława

Silesia Nordic Walking

00:52:17

I K/NW

34

Grzesik Katarzyna

Chorzów

00:53:01

I K/NW

35

Przybyła Anna

Stadion Śląski

00:53:57

I K/NW

36

Nasilewska Barbara

Szopołazy

00:54:10

I K/NW

37

Steche Marcin

ZSS im. J. Korczaka M-ce

00:54:15

I NW

38

Sojka Łukasz

Katowice

00:54:26

I NW

39

Pajda Maria

Szopołazy

00:55:43

I K/NW

40

Ogon Betina

Silesia Nordic Walking

00:55:54

I K/NW

41

Krzemieńska Elżbieta

Stadion Śląski

00:56:23

I K/NW

42

Wiktorzak Elżbieta

Stadion Śląski

00:57:44

I K/NW

43

Gwiazdoń Dawid

ZSS im. J. Korczaka

00:57:51

I NW

44

Kamionka Małgorzata

Sosnowiec

00:58:59

I K/NW

45

Borkowska Aleksandra

ZSS nr 10 w Katowicach

00:59:30

I K/NW

46

Gamra Karolina

ZSS im. J. Korczaka M-ce

01:00:56

I K/NW

47

Sokół Katarzyna

Dąbrowa Górnicza

01:06:11

I K/NW

 

KLASYFIKACJA KOBIET :

1

Aksamit-Mika Celestyna

Mysłowice

02:08:06

IV K

2

Królikowska Gabriela

Dąbrowa Nordic Team

03:22:37

IV K/NW

3

Barchanowska Lucyna

Sosnowiec

03:35:14

IV K/NW

4

Kulej Sławomira

Siemianowice Śląskie

03:42:00

IV K/NW

5

Sagan Irena

40-latek Tychy

03:48:20

IV K/NW

6

Hornik Grażyna

Truchtacz Mysłowice

03:55:47

IV K/NW

7

Nowak Ewa

Mysłowice

01:37:26

III K

8

Wojcieszak Ewa

Biegiem przez góry

01:44:31

III K

9

Stanoszek Agnieszka

Mysłowice

01:48:07

III K

10

Żebrowska Matylda

MKB No 1

01:57:07

III K

11

Augustyńska Aleksandra

ZSS im. J. Korczaka M-ce

02:10:45

III K

12

Smalcerz Marzena

ZSS im. J. Korczaka M-ce

02:26:33

III K

13

Witkowska Maria

Stadion Śląski

02:48:01

III K/NW

14

Pyka Milena

UKS Chromik M-ce

00:56:58

II K

15

Rosikoń Katarzyna

UKS Chromik M-ce

00:59:23

II K

16

Capanda Paulina

Gomola Trans Airco

01:09:15

II K

17

Szatniewska Agnieszka

Będzin

01:10:43

II K

18

Dębska Marta

Truchtacz Mysłowice

01:12:22

II K

19

Kolonko Justyna

Goggle Pro Active

01:14:05

II K

20

Warchoł Emilia

UKS Chromik M-ce

01:14:27

II K

21

Mika Agnieszka

Mysłowice

01:19:27

II K

22

Klonowska Kamila

Naprzód Janów

01:21:47

II K

23

Wróbel Agnieszka

Po Robocie

01:24:51

II K

24

Buława Ewa

Mysłowice

01:25:18

II K/ Sł.Mund.

25

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

01:35:01

II K/NW

26

Raczyńska Aleksandra

Stadion Śląski

01:48:03

II K/NW

27

Wasilewska Barbara

Katowice

01:51:18

II K/NW

28

Cieśla Urszula

Truchtacz Mysłowice

01:51:39

II K/NW

29

Ambroży-Łuczak Barbara

TIC

01:57:36

II K/NW

30

Witecki Halina

Mysłowice

02:04:19

II K/NW

31

Zięba Julia

Stadion Śląski

02:05:43

II K/NW

32

Sojka Wiktoria

ZSS nr 10 w Katowicach

02:09:02

II K/NW

33

Gawle Renata

Sosnowiec

00:32:16

I K

34

Gos Barbara

Truchtacz Mysłowice

00:32:27

I K

35

Nowak Agnieszka

Pogoria Biega

00:33:17

I K/Sł.Mund.

36

Sadlik Barbara

Kęty

00:33:57

I K

37

Harrison Claire

Truchtacz Mysłowice

00:34:32

I K

38

Kalinowska Wioleta

Ruda Śląska

00:35:06

I K

39

Rochowiak Aleksandra

Brzeszcze

00:35:11

I K

40

Mroczka Anna

Katowice

00:35:30

I K

41

Staszek Katarzyna

Husky Fan

00:36:54

I K/CC

42

Wójcikiewicz Joanna

Night Runners Śląsk

00:37:06

I K

43

Grojec Weronika

Mysłowice

00:37:20

I K

44

Zięba Agnieszka

Mysłowice

00:37:43

I K

45

Węgler Kornelia

KRS TKKF Jastrząb R.Ś.

00:38:17

I K

46

Cichopek Bożena

TKKF Hades Mikołów

00:38:31

I K

47

Palczewska Agnieszka

Mysłowice

00:40:15

I K

48

Szczepanek Anna

Katowice

00:40:45

I K

49

Chytroszek Anna

Mysłowice

00:42:22

I K

50

Rajfura Iwona

Katowice

00:42:24

I K

51

Kupibida Bogusława

Silesia Nordic Walking

00:52:17

I K/NW

52

Grzesik Katarzyna

Chorzów

00:53:01

I K/NW

53

Przybyła Anna

Stadion Śląski

00:53:57

I K/NW

54

Nasilewska Barbara

Szopołazy

00:54:10

I K/NW

55

Pajda Maria

Szopołazy

00:55:43

I K/NW

56

Ogon Betina

Silesia Nordic Walking

00:55:54

I K/NW

57

Copała Anna

Mysłowice

00:56:20

I K

58

Krzemieńska Elżbieta

Stadion Śląski

00:56:23

I K/NW

59

Wiktorzak Elżbieta

Stadion Śląski

00:57:44

I K/NW

60

Kamionka Małgorzata

Sosnowiec

00:58:59

I K/NW

61

Borkowska Aleksandra

ZSS nr 10 w Katowicach

00:59:30

I K/NW

62

Gamra Karolina

ZSS im. J. Korczaka M-ce

01:00:56

I K/NW

63

Sokół Katarzyna

Dąbrowa Górnicza

01:06:11

I K/NW

 

KLASYFIKACJA MUNDUROWA :

1

Kobyliński Tomasz

WBK Meta Lubliniec

01:58:41

IV Sł.Mund.

2

Szklorz Sylwester

Katowice

02:03:20

IV Sł.Mund.

3

Kulej Jarosław

Sokół Siemianowice Śl.

02:04:26

IV Sł.Mund.

4

Księżyk Jacek

Truchtacz Mysłowice (+35)

02:21:49

IV Sł.Mund.

5

Wizner Czesław

Mysłowice

02:39:16

IV Sł.Mund.

6

Pytel Janusz

Sokół Zakopane

01:19:22

III Sł.Mund.

7

Walerowicz Maciej

Truchtacz Mysłowice

01:28:31

III Sł.Mund.

8

Milkowski Jan

Siemianowice Śl.

01:38:17

III Sł.Mund.

9

Szczerba Andrzej

Sosnowiec

01:39:10

III Sł.Mund.

10

Litwin Sławomir

Sosnowiec

01:42:18

III Sł.Mund.

11

Wolański Rafał

Mysłowice

01:00:28

II Sł.Mund.

12

Buława Ewa

Mysłowice

01:25:18

II K/ Sł.Mund.

13

Cis Adam

Sosnowiec

00:25:17

I Sł.Mund.

14

Nowicki Michał

Chorzów

00:27:04

I Sł.Mund.

15

Stec Jerzy

Zabrze

00:28:03

I Sł.Mund.

16

Pytel Piotr

Mysłowice

00:28:17

I Sł.Mund.

17

Buława Łukasz

CrossFit Południe

00:31:35

I Sł.Mund.

18

Błaszczyszyn Łukasz

Sosnowiec

00:33:17

I Sł.Mund.

19

Nowak Agnieszka

Pogoria Biega

00:33:17

I K/Sł.Mund.

20

Wolański Grzegorz

Mysłowice

00:34:17

I Sł.Mund.

21

Włodarczyk Marcin

Mysłowice

00:37:48

I Sł.Mund.

 

KLASYFIKACJA TRUCHTACZY :

1

Proksa Robert

Truchtacz Mysłowice / UKS Chromik M-ce

01:45:39

IV

2

Maciejewski Marek

Truchtacz Mysłowice

01:55:30

IV

3

Rogowicz Piotr

Truchtacz Mysłowice

02:04:07

IV

4

Bromboszcz Karol

Truchtacz Mysłowice

02:09:59

IV

5

Księżyk Jacek

Truchtacz Mysłowice (+35)

02:21:49

IV Sł.Mund.

6

Jarosz Marian

Truchtacz Mysłowice

03:47:13

IV NW

7

Hornik Grażyna

Truchtacz Mysłowice

03:55:47

IV K/NW

8

Walerowicz Maciej

Truchtacz Mysłowice

01:28:31

III Sł.Mund.

9

Wieczorek Krzysztof

Truchtacz Mysłowice

01:45:26

III

10

Szmigiel Dariusz

Truchtacz Mysłowice

01:04:24

II

11

Legomiński Werner

Truchtacz Mysłowice

01:06:43

II

12

Dębska Marta

Truchtacz Mysłowice

01:12:22

II K

13

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

01:35:01

II K/NW

14

Cieśla Urszula

Truchtacz Mysłowice

01:51:39

II K/NW

15

Gos Barbara

Truchtacz Mysłowice

00:32:27

I K

16

Harrison Claire

Truchtacz Mysłowice

00:34:32

I K

17

Hornik Jarosław

Truchtacz Mysłowice

00:39:15

I

18

Micuda Jan

Truchtacz Mysłowice

00:39:44

I

19

Stolecki Grzegorz

Truchtacz Mysłowice

00:52:08

I NW

LEGENDA:

  • I,II…VI – Ilość ukończonych zawodów
  • NW – Nordic Walking
  • CC – Canicross
  • K – Kobieta
  • Sł.Mund. – Kategoria branżowa – Służby Mundurowe
  • (PB) – Do ukończonych zawodów, doliczono wynik Biegu Trzeciego „Polska Biega”
  • +(PB) – Do ukończonych zawodów, nie doliczono wyniku Biegu Trzeciego „Polska Biega”
  • 1 okr. – zawody ukończone na niepełnym dystansie, odpowiednio: 1 lub 2 okrążenia.
  • Jeśli w rubryce „uwagi”, jest tylko cyfra rzymska (ilość ukończonych zawodów), oznacza to: biegacz, mężczyzna, bez przynależności resortowej, pełny dystans.

J.Ksi.

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack