Reklama

Niemożliwe nie istnieje

Niemożliwe nie istnieje

vii gp logo.jpg

LogowanieSzukaj

Agora Profile

Not Available to Guests

Agorians Online

Now 8 guests online
Stworzone dzięki jVitals
PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 1
SłabyŚwietny 
Wpisany przez Jacek Księżyk   
niedziela, 22 listopada 2015 20:03

2015-11-13,14,15 ZAKOŃCZENIE SEZONU

alt

   Przez zupełny przypadek, powróciliśmy tam, gdzie zaczęliśmy. W 2008 roku pierwsze Zakończenie Sezonu zostało zorganizowane właśnie w Ustroniu w DW Jawor. W międzyczasie kończyliśmy sezon w Węgierskiej Górce, Poroninie, ale najczęściej w Ustroniu (Jawor, Gwarek, Karczma Jaszowianka). Raz co prawda nie udało się zorganizować wyjazdu, jednak zawsze kiedy wyjeżdżaliśmy, bawiliśmy się świetnie, bo byliśmy w swoim (najlepszym!!!) towarzystwie.

   W tym roku, jak zwykle w okolicach Święta Niepodległości Truchtacze licznie przybyli do Ustronia. Zakończenie było towarzysko-integracyjne ale nie pozbawione elementów sportowo-rekreacyjnych. Była więc wyprawa w górki, trening biegowy i NW oraz tradycyjne już mistrzostwa Truchtacza w tenisie stołowym. Najlepszym zawodnikiem został Jarek Hornik, plasując się przed Piotrkiem Mrozkiem i Basią Księżyk.

   W tym roku, udział w Zakończeniu Sezonu wzięli: Dorota Wyleciał, Martyna i Bożena Kopeć, Darek Rozwadowski, Grażyna i Jarek Hornik, Marta i Piotrek Mrozek, Halina i Marek Witeccy, Claire i Piotruś Harrison, Alicja i Karol Bromboszcz, Ewa Jastrzębska, Stefania Kocobolska, Basia i Jacek Księżyk oraz Modi i Tajfun.

   Mnie się tegoroczny wypad bardzo podobał, pomimo nie do końca sprzyjającej pogody. Mam nadzieję że inni odebrali to podobnie. Ci co nie byli – niech żałują ;-) ,okazję do takiego wyjazdu będą mieli dopiero w przyszłym roku.  

   Przy okazji chciałem złożyć podziękowania dla wszystkich pracowników DW Jawor za miłą i fachową obsługę Zakończenia Sezonu Stowarzyszenia Truchtacz Mysłowice.

   Poniżej krótka fotorelacja z pobytu w Ustroniu AD 2015:

altalt

 

 

 

 

 

 

 

altalt

 

 

 

 

 

 

 

 

altalt

 

 

 

 

 

 

 

alt

alt

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

altalt

 

 

 

 

 

 

 

altalt

 

 

 

 

 

 

 

altalt

 

 

 

 

 

 

 

altalt

 

 

 

 

 

 

 

altalt

 

 

 

 

 

 

 

altalt

 

 

 

 

 

 

 

 

Do zobaczenia w przyszłym (2016) roku ;-)

J.Ksi.

Poprawiony: niedziela, 22 listopada 2015 20:05
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack