Reklama

Niemożliwe nie istnieje

Niemożliwe nie istnieje

sponsorzy.jpg

LogowanieSonda

Jak oceniasz naszą stronę?
 

Szukaj

Licznik

Użytkownicy na stronie

Naszą witrynę przegląda teraz 166 gości 

Agora Profile

Not Available to Guests

Agorians Online

Stworzone dzięki jVitals
Wpisany przez Luiza Buryło   
czwartek, 26 listopada 2015 23:40

NAGRODY TRUCHTACZA 2015

Koleżanki i Koledzy Truchtacze

Zanim spotkamy się na składanie świątecznych bożonarodzeniowych życzeń i przyjdzie czas na noworoczne postanowienia biegowe podsumujmy sezon. Mamy za sobą wiele startów w biegach krajowych i również zagranicznych, miały miejsce indywidualne osiągnięcia sportowe. Rozejrzyjmy się wokoło, zastanówmy kto z Truchtaczy zasłużył na nasze uznanie postawą sportową, wynikami, życiówką lub startem w ekstremalnej imprezie a także doceńmy pracę w regionie na rzecz promowania zdrowego trybu życia jak również reprezentowanie barw klubowych.

Przyznamy coroczne nagrody klubowe, które są następujące:

  • Najszybszy Truchtacz i Truchtaczka
  • Najaktywniejszy Truchtacz (decyduje ilość zarejestrowanych startów na portalu maratonypolskie.pl, obliczy Marian Jarosz)
  • Najlepszy Narciarz (w tym roku ze względów technicznych nie odbyły się Narciarskie Mistrzostwa Truchtacza, wręczymy więc wyróżnienie).

Ponadto do przyznania są dwie fakultatywne nagrody:       

  • Nagroda Truchtacza im. Romana – dla osoby/organizacji/firmy która w istotny sposób przyczyniła się do rozwoju, popularyzacji Stowarzyszenia Truchtacz Mysłowice w roku bieżącym i/lub w latach poprzednich
  • Wyczyn Roku – dla Truchtacza lub zespołu Truchtaczy za osiągnięcie bardzo dobrego wyniku sportowego, ukończenie trudnych zawodów biegowych, wyczyn na imprezie sportowej (za okres minionych 12 miesięcy)
alt

Nagroda Truchtacza im. Romana i Wyczyn Roku mogą lecz nie muszą być przyznane.

Przypominam zasady: wybór odbywa się w drodze dwustopniowego głosowania, do którego uprawnieni są członkowie Stowarzyszenia Truchtacz Mysłowice od 31.12.2014r i wcześniej. W pierwszym etapie zgłaszamy nominacje do nagród na stronie klubowej www. truchtacz.org – od dziś do 06 grudnia. Nominację może zgłosić każdy Truchtacz w dowolnej ilości, wymagane jest każdorazowe uzasadnienie. W drugim etapie odbywa się glosowanie na Nominowanych do nagród – w tym roku dnia 07 grudnia. Glosowanie przeprowadzę telefonicznie i sms-em (Luiza Buryło), proszę, żebyście w dniu glosowania telefony zabierali ze sobą J. Truchtaczowi przysługuje jeden głos na każdą z nagród, dozwolone jest wstrzymanie się od głosu. Nagroda zostanie przyznana, jeśli Nominowany uzyska 30% ze wszystkich oddanych głosów.

Nagroda Truchtacza im. Romana zostanie wręczona podczas zawodów Grand Prix dn. 12 grudnia.

W poprzednich latach Nagrodę Truchtacza otrzymywali m.in.: Janusz Kuczmierczyk; Stasiu Filuś; Marian Jarosz; Założyciele Truchtacza: Asia i Tomek Katan, Janusz Kuczmierczyk, Rafał Kontowicz; Dorota Wyleciał

Za wyczyn roku nagradzaliśmy m.in.: Andrzeja Mielnika; Beatę Godek; Mariana Jarosza; Drużynę Truchtacza (3-cie miejsce w Drużynowym Maratonie Kukuczki); Wernera Legomińskiego; Drużynę Kibiców Truchtacza Mysłowice (2-gie miejsce w konkursie na najlepiej dopingujący zespół

Pozdrawiam i do usłyszenia 07-go grudnia w dniu głosowania.

Poprawiony: sobota, 28 listopada 2015 21:52
 

Komentarze   

 
0 #8 Księżyk Jacek 2015-12-08 20:13
Ja już znam wyniki ;-)
Reszta Truchtaczy, pozna laureatów nagród w środę 16 grudnia na Wigilii Klubowej.
Cytować
 
 
0 #7 Księżyk Jacek 2015-12-06 22:31
NOM INACJA ULI CIEŚLI:

długo myślałam kogo nominować i ...
Nagroda Truchtacza - Marek Maciejewski ,
jego udział w tylu biegach to najlepsza promocja Stowarzyszenia .
Podziwiam go za aktywność i sportową postawę.
Cytować
 
 
0 #6 Księżyk Jacek 2015-12-05 17:46
NOM INACJA PIOTRA ROGOWICZA:

Nagrodę Wyczyn Roku uważam, ze należy przyznać Markowi Maciejewskiemu za jego postawę w trakcie Mistrzostw Truchtacza odbywających się w ramach Memoriału J.Chromika. Otóż Marek podczas tego biegu nie zważając na to że zajmie gorsze miejsce( wszyscy doskonale wiemy w jakim czasie Marek biega) podbiegał do każdego z Truchtaczy , którzy osiągają słabsze rezultaty od Marka i „ podciągał” każdego ,włącznie z piszącym te słowa przez kilkaset metrów co niewątpliwie przyczyniło się do osiągnięcia lepszych czasów. Poza tym Marek na swoim koncie ma wiele sukcesów w zawodach co w oczywisty sposób przekłada się na popularyzację Naszego Klubu
Cytować
 
 
0 #5 Księżyk Jacek 2015-12-05 17:45
NOM INACJA PIOTRA ROGOWICZA:

Nagrodę Truchtacza im.R.Katana proponuję przyznać Wernerowi Legomińskiemu.

Werner pomimo już swoich lat osiąga fantastyczne rezultaty ( niejeden młodzieniec bardzo często na zawodach ogląda na mecie plecy Wernera) co przekłada się na liczne zwycięstwa w zawodach, a tym samym znakomicie reprezentuje Nasz Klub na zewnątrz. Na uwagę zasługuje fakt, iż Werner na początku br. borykał się z kontuzją, a mimo tego doszedł do wyśmienitej formy.
Cytować
 
 
0 #4 Księżyk Jacek 2015-12-05 17:27
Nagroda Truchtacza im, Romana
O ile sobie przypominam historię tej nagrody, to tylko raz została przyzna nie-Truchtaczow i (w 2009 – Staś Filuś). W pozostałych wypadkach, przyznawano ją naszym zawodnikom, m.in. Januszowi, Marianowi, Dorocie i in.
W tym roku chciałbym nominować do Nagrody Truchtacza: Okręgowy Inspektorat Służby Więziennej w Katowicach oraz Dyrektora Okręgowego SW w Katowicach płk. Mirosława Gawrona.
Dlaczego? Dlatego że: OISW oraz Dyrektor Okręgowy od 2012 roku stale współpracuje ze Stowarzyszeniem w organizacji Grand Prix Mysłowic. Finansuje rozgrywanie kat. mundurowej w trakcie GP. Informacje n/t działalności Stowarzyszenia, a szczególności startów zawodników Truchtacza startujących w kat. mundurowej, obecne są na stronie służbowej OISW. Płk Mirosław Gawron wspiera działania sportowe zawodników Truchtacza, organizujących m.in. Mistrzostwa Polski SW w Maratonie i Półmaratonie, jako jednej z klasyfikacji SilesiaMarathon u, ale firmowanych przez Stowarzyszenie Truchtacz Mysłowice. Cztery lata współpracy, owocnej współpracy, popartej wsparciem finansowym oraz reklamą i promocją Stowarzyszenia na stronach SW, w mojej ocenie zasługują na nominację OISW i Dyrektora Okręgowego do Nagrody Truchtacza im. Romana.
Cytować
 
 
0 #3 Księżyk Jacek 2015-12-05 17:26
Wyczyn Roku 2015
Zastanawiałem się długo, kogo nominować do tej nagrody, i prawdę mówiąc, mam takie poczucie że sami jesteśmy sobie winni tego, że mało który start lub starty Truchtaczy, są godne miana „wyczyn roku”.
Drużyna Truchtacz w tym sezonie nie startowała w żadnych zawodach (chyba?), więc sprawa jest prosta: nie ma o czym rozmawiać.
Starty indywidualne Truchtaczy, były co prawda w wielu wypadkach bardzo udane, i na wysokim poziomie, jednak żaden z tych startów (dystans, wynik, specyfika zawodów), nie zrobił na mnie specjalnego wrażenia. Jak napisałem na wstępie, sami jesteśmy sobie winni, bo ustawiliśmy nasze starty na bardzo wysokim poziomie, i dzisiaj jest Nam niezwykle trudno to przebić. Myślę że to właśnie powinno być wyzwaniem na przyszły rok.
W tym roku do nagrody „Wyczyn Roku” nie nominuję nikogo ;-(
Cytować
 
 
0 #2 Księżyk Jacek 2015-12-05 16:07
Do listy najaktywniejszy ch Truchtaczy trzeba jeszcze dołączyć Maćka Walerowicza. Co prawda starty na maratonach są zapisane prawidłowo, jednak w swojej wizytówce nazwę klubu wpisał z błędem, stąd to nieporozumienie .
Czołówka Truchtaczy powinna więc wyglądać następująco:

-Marek Maciejewski 75
-Piotr Rogowicz 58
-Marian Jarosz 47
-Werner Legomiński 40
-Krzysztof Wieczorek 30
-Karol Bromboszcz 30
- Maciek Walerowicz 18
-Szymon Litwa 14
Cytować
 
 
+1 #1 Jarosz Marian 2015-11-28 19:49
Zostały podliczone starty truchtaczy za okres od 01.11.2014 do 31.10.2015 (starty ewidencjonowane na stronie maratonypolskie .pl). Oto czołówka naszych biegaczy;
-Marek Maciejewski 75
-Piotr Rogowicz 58
-Marian Jarosz 47
-Werner Legomiński 40
-Krzysztof Wieczorek 30
-Karol Bromboszcz 30
-Szymon Litwa 14
Cytować
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack