Reklama

Niemożliwe nie istnieje

Niemożliwe nie istnieje

logo.jpg

LogowanieSonda

Jak oceniasz naszą stronę?
 

Szukaj

Licznik

Użytkownicy na stronie

Naszą witrynę przegląda teraz 144 gości i 1 użytkownik 
  • princksi68

Agora Profile

Not Available to Guests

Agorians Online

Naszą witrynę przegląda teraz 1 użytkownik 
i 4 gości 
Stworzone dzięki jVitals
Wpisany przez Luiza Buryło   
czwartek, 26 listopada 2015 23:40

NAGRODY TRUCHTACZA 2015

Koleżanki i Koledzy Truchtacze

Zanim spotkamy się na składanie świątecznych bożonarodzeniowych życzeń i przyjdzie czas na noworoczne postanowienia biegowe podsumujmy sezon. Mamy za sobą wiele startów w biegach krajowych i również zagranicznych, miały miejsce indywidualne osiągnięcia sportowe. Rozejrzyjmy się wokoło, zastanówmy kto z Truchtaczy zasłużył na nasze uznanie postawą sportową, wynikami, życiówką lub startem w ekstremalnej imprezie a także doceńmy pracę w regionie na rzecz promowania zdrowego trybu życia jak również reprezentowanie barw klubowych.

Przyznamy coroczne nagrody klubowe, które są następujące:

  • Najszybszy Truchtacz i Truchtaczka
  • Najaktywniejszy Truchtacz (decyduje ilość zarejestrowanych startów na portalu maratonypolskie.pl, obliczy Marian Jarosz)
  • Najlepszy Narciarz (w tym roku ze względów technicznych nie odbyły się Narciarskie Mistrzostwa Truchtacza, wręczymy więc wyróżnienie).

Ponadto do przyznania są dwie fakultatywne nagrody:       

  • Nagroda Truchtacza im. Romana – dla osoby/organizacji/firmy która w istotny sposób przyczyniła się do rozwoju, popularyzacji Stowarzyszenia Truchtacz Mysłowice w roku bieżącym i/lub w latach poprzednich
  • Wyczyn Roku – dla Truchtacza lub zespołu Truchtaczy za osiągnięcie bardzo dobrego wyniku sportowego, ukończenie trudnych zawodów biegowych, wyczyn na imprezie sportowej (za okres minionych 12 miesięcy)
alt

Nagroda Truchtacza im. Romana i Wyczyn Roku mogą lecz nie muszą być przyznane.

Przypominam zasady: wybór odbywa się w drodze dwustopniowego głosowania, do którego uprawnieni są członkowie Stowarzyszenia Truchtacz Mysłowice od 31.12.2014r i wcześniej. W pierwszym etapie zgłaszamy nominacje do nagród na stronie klubowej www. truchtacz.org – od dziś do 06 grudnia. Nominację może zgłosić każdy Truchtacz w dowolnej ilości, wymagane jest każdorazowe uzasadnienie. W drugim etapie odbywa się glosowanie na Nominowanych do nagród – w tym roku dnia 07 grudnia. Glosowanie przeprowadzę telefonicznie i sms-em (Luiza Buryło), proszę, żebyście w dniu glosowania telefony zabierali ze sobą J. Truchtaczowi przysługuje jeden głos na każdą z nagród, dozwolone jest wstrzymanie się od głosu. Nagroda zostanie przyznana, jeśli Nominowany uzyska 30% ze wszystkich oddanych głosów.

Nagroda Truchtacza im. Romana zostanie wręczona podczas zawodów Grand Prix dn. 12 grudnia.

W poprzednich latach Nagrodę Truchtacza otrzymywali m.in.: Janusz Kuczmierczyk; Stasiu Filuś; Marian Jarosz; Założyciele Truchtacza: Asia i Tomek Katan, Janusz Kuczmierczyk, Rafał Kontowicz; Dorota Wyleciał

Za wyczyn roku nagradzaliśmy m.in.: Andrzeja Mielnika; Beatę Godek; Mariana Jarosza; Drużynę Truchtacza (3-cie miejsce w Drużynowym Maratonie Kukuczki); Wernera Legomińskiego; Drużynę Kibiców Truchtacza Mysłowice (2-gie miejsce w konkursie na najlepiej dopingujący zespół

Pozdrawiam i do usłyszenia 07-go grudnia w dniu głosowania.

Poprawiony: sobota, 28 listopada 2015 21:52
 

Komentarze   

 
0 #8 Księżyk Jacek 2015-12-08 20:13
Ja już znam wyniki ;-)
Reszta Truchtaczy, pozna laureatów nagród w środę 16 grudnia na Wigilii Klubowej.
Cytować
 
 
0 #7 Księżyk Jacek 2015-12-06 22:31
NOM INACJA ULI CIEŚLI:

długo myślałam kogo nominować i ...
Nagroda Truchtacza - Marek Maciejewski ,
jego udział w tylu biegach to najlepsza promocja Stowarzyszenia .
Podziwiam go za aktywność i sportową postawę.
Cytować
 
 
0 #6 Księżyk Jacek 2015-12-05 17:46
NOM INACJA PIOTRA ROGOWICZA:

Nagrodę Wyczyn Roku uważam, ze należy przyznać Markowi Maciejewskiemu za jego postawę w trakcie Mistrzostw Truchtacza odbywających się w ramach Memoriału J.Chromika. Otóż Marek podczas tego biegu nie zważając na to że zajmie gorsze miejsce( wszyscy doskonale wiemy w jakim czasie Marek biega) podbiegał do każdego z Truchtaczy , którzy osiągają słabsze rezultaty od Marka i „ podciągał” każdego ,włącznie z piszącym te słowa przez kilkaset metrów co niewątpliwie przyczyniło się do osiągnięcia lepszych czasów. Poza tym Marek na swoim koncie ma wiele sukcesów w zawodach co w oczywisty sposób przekłada się na popularyzację Naszego Klubu
Cytować
 
 
0 #5 Księżyk Jacek 2015-12-05 17:45
NOM INACJA PIOTRA ROGOWICZA:

Nagrodę Truchtacza im.R.Katana proponuję przyznać Wernerowi Legomińskiemu.

Werner pomimo już swoich lat osiąga fantastyczne rezultaty ( niejeden młodzieniec bardzo często na zawodach ogląda na mecie plecy Wernera) co przekłada się na liczne zwycięstwa w zawodach, a tym samym znakomicie reprezentuje Nasz Klub na zewnątrz. Na uwagę zasługuje fakt, iż Werner na początku br. borykał się z kontuzją, a mimo tego doszedł do wyśmienitej formy.
Cytować
 
 
0 #4 Księżyk Jacek 2015-12-05 17:27
Nagroda Truchtacza im, Romana
O ile sobie przypominam historię tej nagrody, to tylko raz została przyzna nie-Truchtaczow i (w 2009 – Staś Filuś). W pozostałych wypadkach, przyznawano ją naszym zawodnikom, m.in. Januszowi, Marianowi, Dorocie i in.
W tym roku chciałbym nominować do Nagrody Truchtacza: Okręgowy Inspektorat Służby Więziennej w Katowicach oraz Dyrektora Okręgowego SW w Katowicach płk. Mirosława Gawrona.
Dlaczego? Dlatego że: OISW oraz Dyrektor Okręgowy od 2012 roku stale współpracuje ze Stowarzyszeniem w organizacji Grand Prix Mysłowic. Finansuje rozgrywanie kat. mundurowej w trakcie GP. Informacje n/t działalności Stowarzyszenia, a szczególności startów zawodników Truchtacza startujących w kat. mundurowej, obecne są na stronie służbowej OISW. Płk Mirosław Gawron wspiera działania sportowe zawodników Truchtacza, organizujących m.in. Mistrzostwa Polski SW w Maratonie i Półmaratonie, jako jednej z klasyfikacji SilesiaMarathon u, ale firmowanych przez Stowarzyszenie Truchtacz Mysłowice. Cztery lata współpracy, owocnej współpracy, popartej wsparciem finansowym oraz reklamą i promocją Stowarzyszenia na stronach SW, w mojej ocenie zasługują na nominację OISW i Dyrektora Okręgowego do Nagrody Truchtacza im. Romana.
Cytować
 
 
0 #3 Księżyk Jacek 2015-12-05 17:26
Wyczyn Roku 2015
Zastanawiałem się długo, kogo nominować do tej nagrody, i prawdę mówiąc, mam takie poczucie że sami jesteśmy sobie winni tego, że mało który start lub starty Truchtaczy, są godne miana „wyczyn roku”.
Drużyna Truchtacz w tym sezonie nie startowała w żadnych zawodach (chyba?), więc sprawa jest prosta: nie ma o czym rozmawiać.
Starty indywidualne Truchtaczy, były co prawda w wielu wypadkach bardzo udane, i na wysokim poziomie, jednak żaden z tych startów (dystans, wynik, specyfika zawodów), nie zrobił na mnie specjalnego wrażenia. Jak napisałem na wstępie, sami jesteśmy sobie winni, bo ustawiliśmy nasze starty na bardzo wysokim poziomie, i dzisiaj jest Nam niezwykle trudno to przebić. Myślę że to właśnie powinno być wyzwaniem na przyszły rok.
W tym roku do nagrody „Wyczyn Roku” nie nominuję nikogo ;-(
Cytować
 
 
0 #2 Księżyk Jacek 2015-12-05 16:07
Do listy najaktywniejszy ch Truchtaczy trzeba jeszcze dołączyć Maćka Walerowicza. Co prawda starty na maratonach są zapisane prawidłowo, jednak w swojej wizytówce nazwę klubu wpisał z błędem, stąd to nieporozumienie .
Czołówka Truchtaczy powinna więc wyglądać następująco:

-Marek Maciejewski 75
-Piotr Rogowicz 58
-Marian Jarosz 47
-Werner Legomiński 40
-Krzysztof Wieczorek 30
-Karol Bromboszcz 30
- Maciek Walerowicz 18
-Szymon Litwa 14
Cytować
 
 
+1 #1 Jarosz Marian 2015-11-28 19:49
Zostały podliczone starty truchtaczy za okres od 01.11.2014 do 31.10.2015 (starty ewidencjonowane na stronie maratonypolskie .pl). Oto czołówka naszych biegaczy;
-Marek Maciejewski 75
-Piotr Rogowicz 58
-Marian Jarosz 47
-Werner Legomiński 40
-Krzysztof Wieczorek 30
-Karol Bromboszcz 30
-Szymon Litwa 14
Cytować
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack