Reklama

Niemożliwe nie istnieje

Niemożliwe nie istnieje

gp logo.jpg

Logowanie



Szukaj

Agora Profile

Not Available to Guests

Agorians Online

Now 3 guests online
Stworzone dzięki jVitals
PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
Wpisany przez Jacek Księżyk   
sobota, 05 grudnia 2015 21:28

VI PRZEŁAJOWE GRAND PRIX MYSŁOWIC

O PUCHAR TRUCHTACZA

WYNIKI PO PIĘCIU BIEGACH

(KLASYFIKACJA NIE UWZGLĘDNIA  BIEGU III – POLSKA BIEGA)

 

KLASYFIKACJA OPEN :

Miejsce

NAZWISKO, IMIĘ

KLUB / MIASTO

WYNIKI : I + II + III + IV + V

UWAGI

1

Proksa Robert

Truchtacz Mysłowice / UKS Chromik M-ce

02:12:07

V

2

Zbąski Bartłomiej

Ruda Śląska

02:20:35

V

3

Dudzik Zenon

Katowice

02:21:11

V

4

Maciejewski Marek

Truchtacz Mysłowice

02:23:06

V

5

Martin Jacek

Stadion Śląski

02:25:53

V

6

Kobyliński Tomasz

WBK Meta Lubliniec

02:27:14

V Sł.Mund.

7

Kobak Krzysztof

Mysłowice

02:29:17

V

8

Bortel Mirosław

40-latek Tychy / FB Krynica

02:29:35

V

9

Szklorz Sylwester

Katowice

02:33:26

V Sł.Mund.

10

Rogowicz Piotr

Truchtacz Mysłowice

02:34:28

V

11

Kulej Jarosław

Sokół Siemianowice Śl.

02:34:56

V Sł.Mund.

12

Nogal Leszek

BBL Mikołów

02:39:08

V

13

Aksamit-Mika Celestyna

Mysłowice

02:39:51

V K

14

Bromboszcz Karol

Truchtacz Mysłowice

02:41:41

V

15

Kulików Sławomir

Mysłowice

02:46:39

V

16

Suślik Sobiesław

Mysłowice

02:50:16

V

17

Księżyk Jacek

Truchtacz Mysłowice (+34,3)

02:56:19

V Sł.Mund.

18

Barchanowski Michał

Gryf Sosnowiec

03:08:24

V

19

Maszniew Romuald

Gliwice

03:12:50

V

20

Dąbrowski Ireneusz

Zabrze

03:13:01

V

21

Wizner Czesław

Mysłowice

03:17:20

V Sł.Mund.

22

Mlaskawa Edward

Zabrze

03:20:31

V

23

Sagan Marian

40-latek Tychy

04:06:54

V NW

24

Królikowska Gabriela

Dąbrowa Nordic Team

04:11:54

V K/NW

25

Barchanowska Lucyna

Sosnowiec

04:25:51

V K/NW

26

Kulej Sławomira

Siemianowice Śląskie

04:35:17

V K/NW

27

Jarosz Marian

Truchtacz Mysłowice

04:41:18

V NW

28

Sagan Irena

40-latek Tychy

04:44:30

V K/NW

29

Janiczek Tadeusz

MOSIR Czeladź

04:50:00

V NW

30

Hornik Grażyna

Truchtacz Mysłowice

04:54:32

V K/NW

31

Wujko Józef

Katowice

05:05:46

V NW

32

Palczewski Przemysław

Mysłowice

01:49:25

IV

33

Walerowicz Maciej

Truchtacz Mysłowice

01:56:31

IV Sł.Mund.

34

Oleksy Krzysztof

ADS Masna Krytyczna

02:00:37

IV

35

Szczepański Janusz

Mysłowice

02:00:43

IV

36

Staciwa Michał

Katowice

02:06:32

IV

37

Nowak Ewa

Mysłowice

02:07:44

IV K

38

Rachwol Krzysztof

KB KWK Wieczorek

02:07:45

IV

39

Lebioda Mariusz

Katowice

02:23:22

IV

40

Nogal Radosław

BBL Mikołów

02:28:06

IV

41

Franus Łukasz

KCH

02:28:07

IV

42

Cofała Jan

Leje na pokład

02:29:37

IV

43

Żebrowska Matylda

MKB No 1

02:35:34

IV K

44

Klonowski Henryk

Mysłowice

02:36:53

IV

45

Augustyńska Aleksandra

ZSS im. J. Korczaka M-ce

02:53:04

IV K

46

Nowak Grzegorz

TKKF Saturn Czeladź

02:59:39

IV NW

47

Makowski Marek

Tychy

03:07:43

IV NW

48

Barchanowski Wojciech

Gryf Sosnowiec

03:09:46

IV NW

49

Jędruś Olgierd

Mysłowice

03:16:46

IV

50

Kurek Edward

MOSIR Czeladź

03:20:06

IV NW

51

Smalcerz Marzena

ZSS im. J. Korczaka M-ce

03:20:13

IV K

52

Witkowska Maria

Stadion Śląski

03:38:43

IV K/NW

53

Kowalik Damian

UKS Chromik M-ce

01:15:38

III

54

Pytel Janusz

Sokół Zakopane

01:19:22

III Sł.Mund.

55

Szczepańczyk Michał

Będzin

01:19:44

III

56

Szmigiel Dariusz

Truchtacz Mysłowice

01:33:59

III

57

Milkowski Jan

Siemianowice Śl.

01:38:17

III Sł.Mund.

58

Szczerba Andrzej

Sosnowiec

01:39:10

III Sł.Mund.

59

Ochowicz Andrzej

KCH

01:39:14

III

60

Wencel Zbigniew

Świętochłowice

01:40:26

III

61

Legomiński Werner

Truchtacz Mysłowice

01:41:21

III

62

Litwin Sławomir

Sosnowiec

01:42:18

III Sł.Mund.

63

Glanowski Zenon

TKKF Saturn Czeladź

01:42:39

III

64

Wojcieszak Ewa

Biegiem przez góry

01:44:31

III K

67

Wieczorek Krzysztof

Truchtacz Mysłowice

01:45:26

III

68

Stanoszek Agnieszka

Mysłowice

01:48:07

III K

69

Prusek Sebastian

Strumień

01:49:05

III

70

Turek Rafał

Będzin

01:54:10

III

71

Porczak Marian

Mysłowice

02:36:40

III NW

72

Raczyńska Aleksandra

Stadion Śląski

02:42:28

III K/NW

73

Wasilewska Barbara

Szopołazy

02:46:02

III K/NW

74

Cieśla Urszula

Truchtacz Mysłowice

02:46:34

III K/NW

75

Zięba Julia

Stadion Śląski

03:05:15

III K/NW

76

Szreniawa Paweł

UKS Chromik M-ce

00:51:59

II

77

Smaczyński Dariusz

Pozytywnie Zakręceni

00:53:10

II

78

Ryszka Karol

Gomola Trans Airco

00:54:57

II

79

Pyka Milena

UKS Chromik M-ce

00:56:58

II K

80

Rosikoń Katarzyna

UKS Chromik M-ce

00:59:23

II K

81

Wolański Rafał

Mysłowice

01:00:28

II Sł.Mund.

82

Jamroz Damian

Husky Fan

01:00:57

II CC

83

Nalepka Zdzisław

Biegiem przez góry

01:03:46

II

84

Wróbel Andrzej

Po Robocie

01:04:27

II

85

Zasucha Grzegorz

Katowice

01:05:04

II

86

Szczepanik Andrzej

Mysłowice

01:05:09

II CC

87

Komor Zbigniew

Ruda Śląska

01:05:25

II

88

Fatyga Paweł

Chrzanów

01:05:27

II

89

Kolonko Mirosław

Goggle Pro Active

01:06:34

II CC

90

Capanda Paulina

Gomola Trans Airco

01:09:15

II K

91

Nowakowski Bartosz

Siemianowice Śląskie

01:10:33

II

92

Szatniewska Agnieszka

Będzin

01:10:43

II K

93

Kotara Grzegorz

Mysłowice

01:11:20

II

94

Piechaczek Krzysztof

Katowice

01:12:10

II

95

Dębska Marta

Truchtacz Mysłowice

01:12:22

II K

96

Mroczka Anna

Katowice

01:13:03

II K

97

Kolonko Justyna

Goggle Pro Active

01:14:05

II K

98

Baluch Adam

Katowice

01:14:10

II

99

Zajkowski Łukasz

Chorzów

01:14:12

II

100

Warchoł Emilia

UKS Chromik M-ce

01:14:27

II K

101

Gansiniec Ireneusz

Mysłowice

01:15:32

II

102

Pendolski Franciszek

KB Józefinka

01:18:24

II

103

Mika Agnieszka

Mysłowice

01:19:27

II K

104

Nierada Kamil

Chorzów

01:20:47

II

105

Klonowska Kamila

Naprzód Janów

01:21:47

II K

106

Wróbel Agnieszka

Po Robocie

01:24:51

II K

107

Buława Ewa

Mysłowice

01:25:18

II K/ Sł.Mund.

108

Kątny Damian

Jaworzno

01:31:14

II

109

Królikowski Mirosław

Dąbrowa Nordic Team

01:33:27

II NW

110

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

01:35:01

II K/NW

111

Przybyła Anna

Stadion Śląski

01:48:59

II K/NW

112

Gamra Karolina

ZSS im. J. Korczaka M-ce

01:54:32

II K/NW

113

Wiktorzak Elżbieta

Stadion Śląski

01:55:37

II K/NW

114

Ambroży-Łuczak Barbara

TIC

01:57:36

II K/NW

115

Witecki Marek

Mysłowice

02:03:51

II NW

116

Witecki Halina

Mysłowice

02:04:19

II K/NW

117

Sojka Wiktoria

ZSS nr 10 w Katowicach

02:09:02

II K/NW

118

Smoleń Jarosław

AZS UŚ

00:24:11

I

119

Pająk Roch

Harpagan Sosnowiec

00:24:54

I

120

Cis Adam

Sosnowiec

00:25:17

I Sł.Mund.

121

Sokołowski Marek

SKOK Wesoła

00:26:32

I

122

Motyl Piotr

Katowice

00:26:42

I

123

Kubista Marek

KB Józefinka

00:26:48

I

124

Nowicki Michał

Chorzów

00:27:04

I Sł.Mund.

125

Mika Dawid

Mysłowice

00:27:14

I

126

Lubnau Marek

Harpagan Sosnowiec

00:27:41

I

127

Stec Jerzy

Zabrze

00:28:03

I Sł.Mund.

128

Pytel Piotr

Mysłowice

00:28:17

I Sł.Mund.

129

Grocholewski Włodzimierz

Truchtacz Mysłowice

00:29:23

I

130

Turzański Paweł

Kraków

00:29:32

I

131

Niedzwiecki Ryszard

TKKF Saturn Czeladź

00:29:41

I

132

Nardelli Michał

Mysłowice

00:29:48

I

133

Szatniewska Kamil

Będzin

00:30:03

I

134

Brodacki Wiesław

Tychy

00:30:09

I

135

Duczyński Maciej

Katowice

00:30:19

I

136

Wilk Edyta

Dąbrowa Górnicza

00:30:20

I K

137

Piotrowski Jędrzej

UKS Chromik M-ce

00:30:20

I

138

Piwowarczyk Adam

Mysłowice

00:30:26

I

139

Plich Andrzej

Mysłowice

00:30:26

I

140

Chowaniak Marcin

Zasapani Jaworzno

00:31:11

I

141

Buława Łukasz

CrossFit Południe

00:31:35

I Sł.Mund.

142

Dombek Andrzej

Mysłowice

00:31:37

I

143

Woźniak Jarosław

Biegiem przez góry

00:31:43

I

144

Kępa Krzysztof

ADS Masa Krytyczna

00:31:44

I

145

Gawron Konrad

Harpagan Sosnowiec

00:31:46

I

146

Wysocki Henryk

Husky Fan

00:31:52

I CC

147

Nowak Michał

Zasapani Jaworzno

00:32:06

I

148

Sroka Bartłomiej

Husky Fan

00:32:08

I CC

149

Gawle Renata

Sosnowiec

00:32:16

I K

150

Gos Barbara

Truchtacz Mysłowice

00:32:27

I K

151

Orlicki Stanisław

Orzeł-Rudze

00:32:35

I

152

Węgler Jarosław

KRS TKKF Jastrząb R.Ś.

00:32:58

I

153

Lachowski Grzegorz

IMAX44

00:33:00

I

154

Wartok Mariusz

Mysłowice

00:33:02

I

155

Roś Michał

Mysłowice

00:33:11

I

156

Błaszczyszyn Łukasz

Sosnowiec

00:33:17

I Sł.Mund.

157

Nowak Agnieszka

Pogoria Biega

00:33:17

I K/Sł.Mund.

158

Kowalski Jarosław

Silesia Extreme

00:33:19

I

159

Sadlik Barbara

Kęty

00:33:57

I K

160

Konderak Dawid

Chorzów

00:34:10

I

161

Wolański Grzegorz

Mysłowice

00:34:17

I Sł.Mund.

162

Harrison Claire

Truchtacz Mysłowice

00:34:32

I K

163

Kuczera Krzysztof

Ruda Śląska

00:34:45

I

164

Gładczak Jan

Ruda Śląska

00:34:52

I CC

165

Kalinowska Wioleta

Ruda Śląska

00:35:06

I K

166

Rochowiak Aleksandra

Brzeszcze

00:35:11

I K

167

Barchanowski Adam      

Gryf Sosnowiec

00:35:12

I

168

Kubera Andrzej

 

00:35:34

I

169

Staszek Katarzyna

Husky Fan

00:36:54

I K/CC

170

Wójcikiewicz Joanna

Night Runners Śląsk

00:37:06

I K

171

Gąsiorek Sebastian

ZSS im. J. Korczaka M-ce

00:37:19

I

172

Grojec Weronika

Mysłowice

00:37:20

I K

173

Pacuła Adam

Mysłowice

00:37:22

I

174

Stanoszek Robert

Mysłowice

00:37:24

I

175

Labe Andrzej

MOSIR Czeladź

00:37:36

I

176

Zięba Agnieszka

Mysłowice

00:37:43

I K

177

Włodarczyk Marcin

Mysłowice

00:37:48

I Sł.Mund.

178

Węgler Kornelia

KRS TKKF Jastrząb R.Ś.

00:38:17

I K

179

Cichopek Bożena

TKKF Hades Mikołów

00:38:31

I K

180

Zapiór Marek

ZET

00:39:14

I

181

Hornik Jarosław

Truchtacz Mysłowice

00:39:15

I

182

Micuda Jan

Truchtacz Mysłowice

00:39:44

I

183

Węgler Zbigniew

Sosnowiec

00:40:05

I

184

Palczewska Agnieszka

Mysłowice

00:40:15

I K

185

Udolf Jan

FloDunaj

00:40:15

I

186

Szczepanek Anna

Katowice

00:40:45

I K

187

Chytroszek Anna

Mysłowice

00:42:22

I K

188

Rajfura Iwona

Katowice

00:42:24

I K

189

Schröder Karol

Silesia Nordic Walking

00:45:01

I NW

190

Kuchta Rafał

Silesia Nordic Walking

00:45:04

I NW

191

Świerc Krzysztof

Mojacukrzyca.pl

00:45:08

I NW

192

Duczyński Maciej

Katowice

00:45:30

I NW

193

Nowok Jerzy

Ruda Śląska

00:45:34

I

194

Bubel Krzysztof

Katowice

00:45:41

I NW

195

Jaworska Marta

Husky Fan

00:49:25

I K/CC

196

Thomalla Bogdan

OBR Tomchem Zabrze

00:52:02

I NW

197

Stolecki Grzegorz

Truchtacz Mysłowice

00:52:08

I NW

198

Kupibida Bogusława

Silesia Nordic Walking

00:52:17

I K/NW

199

Grzesik Katarzyna

Chorzów

00:53:01

I K/NW

200

Will Piotr

Katowice

00:53:32

I

201

Sokół Grzegorz                      

Dąbrowa Górnicza

00:53:39

I

202

Nasilewska Barbara

Szopołazy

00:54:10

I K/NW

203

Steche Marcin

ZSS im. J. Korczaka M-ce

00:54:15

I NW

204

Sojka Łukasz

Katowice

00:54:26

I NW

205

Pajda Maria

Szopołazy

00:55:43

I K/NW

206

Ogon Betina

Silesia Nordic Walking

00:55:54

I K/NW

207

Copała Anna

Mysłowice

00:56:20

I K

208

Krzemieńska Elżbieta

Stadion Śląski

00:56:23

I K/NW

209

Bień Mariusz

Chrzanów

00:56:57

I

210

Wojtyła Piotr

KCH

00:56:57

I

211

Kaczmarczyk Irena

Stadion Śląski

00:57:15

I K/NW

212

Gwiazdoń Dawid

ZSS im. J. Korczaka

00:57:51

I NW

213

Kamionka Małgorzata

Sosnowiec

00:58:59

I K/NW

214

Borkowska Aleksandra

ZSS nr 10 w Katowicach

00:59:30

I K/NW

215

Sokół Katarzyna

Dąbrowa Górnicza

01:06:11

I K/NW

 

KLASYFIKACJA CANICROSS :

1

Jamroz Damian

Husky Fan

01:00:57

II CC

2

Szczepanik Andrzej

Mysłowice

01:05:09

II CC

3

Kolonko Mirosław

Goggle Pro Active

01:06:34

II CC

4

Wysocki Henryk

Husky Fan

00:31:52

I CC

5

Sroka Bartłomiej

Husky Fan

00:32:08

I CC

6

Gładczak Jan

Ruda Śląska

00:34:52

I CC

7

Staszek Katarzyna

Husky Fan

00:36:54

I K/CC

8

Jaworska Marta

Husky Fan

00:49:25

I K/CC

 

KLASYFIKACJA NORDIC WALKING :

1

Sagan Marian

40-latek Tychy

04:06:54

V NW

2

Królikowska Gabriela

Dąbrowa Nordic Team

04:11:54

V K/NW

3

Barchanowska Lucyna

Sosnowiec

04:25:51

V K/NW

4

Kulej Sławomira

Siemianowice Śląskie

04:35:17

V K/NW

5

Jarosz Marian

Truchtacz Mysłowice

04:41:18

V NW

6

Sagan Irena

40-latek Tychy

04:44:30

V K/NW

7

Janiczek Tadeusz

MOSIR Czeladź

04:50:00

V NW

8

Hornik Grażyna

Truchtacz Mysłowice

04:54:32

V K/NW

9

Wujko Józef

Katowice

05:05:46

V NW

10

Nowak Grzegorz

TKKF Saturn Czeladź

02:59:39

IV NW

11

Makowski Marek

Tychy

03:07:43

IV NW

12

Barchanowski Wojciech

Gryf Sosnowiec

03:09:46

IV NW

13

Kurek Edward

MOSIR Czeladź

03:20:06

IV NW

14

Witkowska Maria

Stadion Śląski

03:38:43

IV K/NW

15

Porczak Marian

Mysłowice

02:36:40

III NW

16

Raczyńska Aleksandra

Stadion Śląski

02:42:28

III K/NW

17

Wasilewska Barbara

Szopołazy

02:46:02

III K/NW

18

Cieśla Urszula

Truchtacz Mysłowice

02:46:34

III K/NW

19

Zięba Julia

Stadion Śląski

03:05:15

III K/NW

20

Królikowski Mirosław

Dąbrowa Nordic Team

01:33:27

II NW

21

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

01:35:01

II K/NW

22

Przybyła Anna

Stadion Śląski

01:48:59

II K/NW

23

Gamra Karolina

ZSS im. J. Korczaka M-ce

01:54:32

II K/NW

24

Wiktorzak Elżbieta

Stadion Śląski

01:55:37

II K/NW

25

Ambroży-Łuczak Barbara

TIC

01:57:36

II K/NW

26

Witecki Marek

Mysłowice

02:03:51

II NW

27

Witecki Halina

Mysłowice

02:04:19

II K/NW

28

Sojka Wiktoria

ZSS nr 10 w Katowicach

02:09:02

II K/NW

29

Schröder Karol

Silesia Nordic Walking

00:45:01

I NW

30

Kuchta Rafał

Silesia Nordic Walking

00:45:04

I NW

31

Świerc Krzysztof

Mojacukrzyca.pl

00:45:08

I NW

32

Duczyński Maciej

Katowice

00:45:30

I NW

33

Bubel Krzysztof

Katowice

00:45:41

I NW

34

Thomalla Bogdan

OBR Tomchem Zabrze

00:52:02

I NW

35

Stolecki Grzegorz

Truchtacz Mysłowice

00:52:08

I NW

36

Kupibida Bogusława

Silesia Nordic Walking

00:52:17

I K/NW

37

Grzesik Katarzyna

Chorzów

00:53:01

I K/NW

38

Nasilewska Barbara

Szopołazy

00:54:10

I K/NW

39

Steche Marcin

ZSS im. J. Korczaka M-ce

00:54:15

I NW

40

Sojka Łukasz

Katowice

00:54:26

I NW

41

Pajda Maria

Szopołazy

00:55:43

I K/NW

42

Ogon Betina

Silesia Nordic Walking

00:55:54

I K/NW

43

Krzemieńska Elżbieta

Stadion Śląski

00:56:23

I K/NW

44

Kaczmarczyk Irena

Stadion Śląski

00:57:15

I K/NW

45

Gwiazdoń Dawid

ZSS im. J. Korczaka

00:57:51

I NW

46

Kamionka Małgorzata

Sosnowiec

00:58:59

I K/NW

47

Borkowska Aleksandra

ZSS nr 10 w Katowicach

00:59:30

I K/NW

48

Sokół Katarzyna

Dąbrowa Górnicza

01:06:11

I K/NW

 

KLASYFIKACJA KOBIET :

1

Aksamit-Mika Celestyna

Mysłowice

02:39:51

V K

2

Królikowska Gabriela

Dąbrowa Nordic Team

04:11:54

V K/NW

3

Barchanowska Lucyna

Sosnowiec

04:25:51

V K/NW

4

Kulej Sławomira

Siemianowice Śląskie

04:35:17

V K/NW

5

Sagan Irena

40-latek Tychy

04:44:30

V K/NW

6

Hornik Grażyna

Truchtacz Mysłowice

04:54:32

V K/NW

7

Nowak Ewa

Mysłowice

02:07:44

IV K

8

Żebrowska Matylda

MKB No 1

02:35:34

IV K

9

Augustyńska Aleksandra

ZSS im. J. Korczaka M-ce

02:53:04

IV K

10

Smalcerz Marzena

ZSS im. J. Korczaka M-ce

03:20:13

IV K

11

Witkowska Maria

Stadion Śląski

03:38:43

IV K/NW

12

Wojcieszak Ewa

Biegiem przez góry

01:44:31

III K

13

Stanoszek Agnieszka

Mysłowice

01:48:07

III K

14

Raczyńska Aleksandra

Stadion Śląski

02:42:28

III K/NW

15

Wasilewska Barbara

Szopołazy

02:46:02

III K/NW

16

Cieśla Urszula

Truchtacz Mysłowice

02:46:34

III K/NW

17

Zięba Julia

Stadion Śląski

03:05:15

III K/NW

18

Pyka Milena

UKS Chromik M-ce

00:56:58

II K

19

Rosikoń Katarzyna

UKS Chromik M-ce

00:59:23

II K

20

Capanda Paulina

Gomola Trans Airco

01:09:15

II K

21

Szatniewska Agnieszka

Będzin

01:10:43

II K

22

Dębska Marta

Truchtacz Mysłowice

01:12:22

II K

23

Mroczka Anna

Katowice

01:13:03

II K

24

Kolonko Justyna

Goggle Pro Active

01:14:05

II K

25

Warchoł Emilia

UKS Chromik M-ce

01:14:27

II K

26

Mika Agnieszka

Mysłowice

01:19:27

II K

27

Klonowska Kamila

Naprzód Janów

01:21:47

II K

28

Wróbel Agnieszka

Po Robocie

01:24:51

II K

29

Buława Ewa

Mysłowice

01:25:18

II K/ Sł.Mund.

30

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

01:35:01

II K/NW

31

Przybyła Anna

Stadion Śląski

01:48:59

II K/NW

32

Gamra Karolina

ZSS im. J. Korczaka M-ce

01:54:32

II K/NW

33

Wiktorzak Elżbieta

Stadion Śląski

01:55:37

II K/NW

34

Ambroży-Łuczak Barbara

TIC

01:57:36

II K/NW

35

Witecki Halina

Mysłowice

02:04:19

II K/NW

36

Sojka Wiktoria

ZSS nr 10 w Katowicach

02:09:02

II K/NW

37

Wilk Edyta

Dąbrowa Górnicza

00:30:20

I K

38

Gawle Renata

Sosnowiec

00:32:16

I K

39

Gos Barbara

Truchtacz Mysłowice

00:32:27

I K

40

Nowak Agnieszka

Pogoria Biega

00:33:17

I K/Sł.Mund.

41

Sadlik Barbara

Kęty

00:33:57

I K

42

Harrison Claire

Truchtacz Mysłowice

00:34:32

I K

43

Kalinowska Wioleta

Ruda Śląska

00:35:06

I K

44

Rochowiak Aleksandra

Brzeszcze

00:35:11

I K

45

Staszek Katarzyna

Husky Fan

00:36:54

I K/CC

46

Wójcikiewicz Joanna

Night Runners Śląsk

00:37:06

I K

47

Grojec Weronika

Mysłowice

00:37:20

I K

48

Zięba Agnieszka

Mysłowice

00:37:43

I K

49

Węgler Kornelia

KRS TKKF Jastrząb R.Ś.

00:38:17

I K

50

Cichopek Bożena

TKKF Hades Mikołów

00:38:31

I K

51

Palczewska Agnieszka

Mysłowice

00:40:15

I K

52

Szczepanek Anna

Katowice

00:40:45

I K

53

Chytroszek Anna

Mysłowice

00:42:22

I K

54

Rajfura Iwona

Katowice

00:42:24

I K

55

Jaworska Marta

Husky Fan

00:49:25

I K/CC

56

Kupibida Bogusława

Silesia Nordic Walking

00:52:17

I K/NW

57

Grzesik Katarzyna

Chorzów

00:53:01

I K/NW

58

Nasilewska Barbara

Szopołazy

00:54:10

I K/NW

59

Pajda Maria

Szopołazy

00:55:43

I K/NW

60

Ogon Betina

Silesia Nordic Walking

00:55:54

I K/NW

61

Copała Anna

Mysłowice

00:56:20

I K

62

Krzemieńska Elżbieta

Stadion Śląski

00:56:23

I K/NW

63

Kaczmarczyk Irena

Stadion Śląski

00:57:15

I K/NW

64

Kamionka Małgorzata

Sosnowiec

00:58:59

I K/NW

65

Borkowska Aleksandra

ZSS nr 10 w Katowicach

00:59:30

I K/NW

66

Sokół Katarzyna

Dąbrowa Górnicza

01:06:11

I K/NW

 

KLASYFIKACJA MUNDUROWA :

1

Kobyliński Tomasz

WBK Meta Lubliniec

02:27:14

V Sł.Mund.

2

Szklorz Sylwester

Katowice

02:33:26

V Sł.Mund.

3

Kulej Jarosław

Sokół Siemianowice Śl.

02:34:56

V Sł.Mund.

4

Księżyk Jacek

Truchtacz Mysłowice (+34,3)

02:56:19

V Sł.Mund.

5

Wizner Czesław

Mysłowice

03:17:20

V Sł.Mund.

6

Walerowicz Maciej

Truchtacz Mysłowice

01:56:31

IV Sł.Mund.

7

Pytel Janusz

Sokół Zakopane

01:19:22

III Sł.Mund.

8

Milkowski Jan

Siemianowice Śl.

01:38:17

III Sł.Mund.

9

Szczerba Andrzej

Sosnowiec

01:39:10

III Sł.Mund.

10

Litwin Sławomir

Sosnowiec

01:42:18

III Sł.Mund.

11

Wolański Rafał

Mysłowice

01:00:28

II Sł.Mund.

12

Buława Ewa

Mysłowice

01:25:18

II K/ Sł.Mund.

13

Cis Adam

Sosnowiec

00:25:17

I Sł.Mund.

14

Nowicki Michał

Chorzów

00:27:04

I Sł.Mund.

15

Stec Jerzy

Zabrze

00:28:03

I Sł.Mund.

16

Pytel Piotr

Mysłowice

00:28:17

I Sł.Mund.

17

Buława Łukasz

CrossFit Południe

00:31:35

I Sł.Mund.

18

Błaszczyszyn Łukasz

Sosnowiec

00:33:17

I Sł.Mund.

19

Nowak Agnieszka

Pogoria Biega

00:33:17

I K/Sł.Mund.

20

Wolański Grzegorz

Mysłowice

00:34:17

I Sł.Mund.

21

Włodarczyk Marcin

Mysłowice

00:37:48

I Sł.Mund.

 

KLASYFIKACJA TRUCHTACZY :

1

Proksa Robert

Truchtacz Mysłowice / UKS Chromik M-ce

02:12:07

V

2

Maciejewski Marek

Truchtacz Mysłowice

02:23:06

V

3

Rogowicz Piotr

Truchtacz Mysłowice

02:34:28

V

4

Bromboszcz Karol

Truchtacz Mysłowice

02:41:41

V

5

Księżyk Jacek

Truchtacz Mysłowice (+34,3)

02:56:19

V Sł.Mund.

6

Jarosz Marian

Truchtacz Mysłowice

04:41:18

V NW

7

Hornik Grażyna

Truchtacz Mysłowice

04:54:32

V K/NW

8

Walerowicz Maciej

Truchtacz Mysłowice

01:56:31

IV Sł.Mund.

9

Szmigiel Dariusz

Truchtacz Mysłowice

01:33:59

III

10

Legomiński Werner

Truchtacz Mysłowice

01:41:21

III

11

Wieczorek Krzysztof

Truchtacz Mysłowice

01:45:26

III

12

Cieśla Urszula

Truchtacz Mysłowice

02:46:34

III K/NW

13

Dębska Marta

Truchtacz Mysłowice

01:12:22

II K

14

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

01:35:01

II K/NW

15

Grocholewski Włodzimierz

Truchtacz Mysłowice

00:29:23

I

16

Gos Barbara

Truchtacz Mysłowice

00:32:27

I K

17

Harrison Claire

Truchtacz Mysłowice

00:34:32

I K

18

Hornik Jarosław

Truchtacz Mysłowice

00:39:15

I

19

Micuda Jan

Truchtacz Mysłowice

00:39:44

I

20

Stolecki Grzegorz

Truchtacz Mysłowice

00:52:08

I NW

LEGENDA:

  • I,II…VI – Ilość ukończonych zawodów
  • NW – Nordic Walking
  • CC – Canicross
  • K – Kobieta
  • Sł.Mund. – Kategoria branżowa – Służby Mundurowe
  • (PB) – Do ukończonych zawodów, doliczono wynik Biegu Trzeciego „Polska Biega”
  • +(PB) – Do ukończonych zawodów, nie doliczono wyniku Biegu Trzeciego „Polska Biega”
  • 1 okr. – zawody ukończone na niepełnym dystansie, odpowiednio: 1 lub 2 okrążenia.
  • Jeśli w rubryce „uwagi”, jest tylko cyfra rzymska (ilość ukończonych zawodów), oznacza to: biegacz, mężczyzna, bez przynależności resortowej, pełny dystans.

J.Ksi.

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack