Reklama

Niemożliwe nie istnieje

Niemożliwe nie istnieje

sponsorzy.jpg

Logowanie



Sonda

Jak oceniasz naszą stronę?
 

Szukaj

Licznik

Użytkownicy na stronie

Naszą witrynę przegląda teraz 125 gości 

Agora Profile

Not Available to Guests

Agorians Online

Stworzone dzięki jVitals
Wpisany przez Jacek Księżyk   
sobota, 05 grudnia 2015 21:31

VI PRZEŁAJOWE GRAND PRIX MYSŁOWIC

O PUCHAR TRUCHTACZA

WYNIKI PO SZEŚCIU BIEGACH

(KLASYFIKACJA UWZGLĘDNIA  BIEG III – POLSKA BIEGA)

 

KLASYFIKACJA OPEN :

Miejsce

NAZWISKO, IMIĘ

KLUB / MIASTO

WYNIKI : I + II + III + IV + V+ VI

UWAGI

1

Proksa Robert

Truchtacz Mysłowice / UKS Chromik M-ce

02:12:07

V

2

Zbąski Bartłomiej

Ruda Śląska

02:20:35

V +(PB)

3

Dudzik Zenon

Katowice

02:21:11

V

4

Maciejewski Marek

Truchtacz Mysłowice

02:23:06

V +(PB)

5

Walerowicz Maciej

Truchtacz Mysłowice

02:25:16

V Sł.Mund. (PB)

6

Martin Jacek

Stadion Śląski

02:25:53

V +(PB)

7

Kobyliński Tomasz

WBK Meta Lubliniec

02:27:14

V Sł.Mund.

8

Palczewski Przemysław

Mysłowice

02:27:15

V (PB)

9

Kobak Krzysztof

Mysłowice

02:29:17

V +(PB)

10

Oleksy Krzysztof

ADS Masna Krytyczna

02:29:33

V (PB)

11

Bortel Mirosław

40-latek Tychy / FB Krynica

02:29:35

V +(PB)

12

Szczepański Janusz

Mysłowice

02:29:42

V (PB)

13

Szklorz Sylwester

Katowice

02:33:26

V Sł.Mund. + (PB)

14

Rogowicz Piotr

Truchtacz Mysłowice

02:34:28

V +(PB)

15

Kulej Jarosław

Sokół Siemianowice Śl.

02:34:56

V Sł.Mund.

16

Staciwa Michał

Katowice

02:36:05

V (PB)

17

Rachwol Krzysztof

KB KWK Wieczorek

02:38:11

V (PB)

18

Nowak Ewa

Mysłowice

02:38:25

V K (PB)

19

Nogal Leszek

BBL Mikołów

02:39:08

V

20

Aksamit-Mika Celestyna

Mysłowice

02:39:51

V K

21

Bromboszcz Karol

Truchtacz Mysłowice

02:41:41

V +(PB)

22

Kulików Sławomir

Mysłowice

02:46:39

V

23

Suślik Sobiesław

Mysłowice

02:50:16

V +(PB)

24

Lebioda Mariusz

Katowice

02:55:58

V (PB)

25

Księżyk Jacek

Truchtacz Mysłowice

02:56:19

V Sł.Mund.

26

Franus Łukasz

KCH

03:02:28

V (PB)

27

Cofała Jan

Leje na pokład

03:07:56

V (PB)

28

Barchanowski Michał

Gryf Sosnowiec

03:08:24

V +(PB)

29

Klonowski Henryk

Mysłowice

03:12:19

V (PB)

30

Maszniew Romuald

Gliwice

03:12:50

V

31

Dąbrowski Ireneusz

Zabrze

03:13:01

V +(PB)

32

Żebrowska Matylda

MKB No 1

03:15:09

V K (PB)

33

Wizner Czesław

Mysłowice

03:17:20

V Sł.Mund. (PB)

34

Mlaskawa Edward

Zabrze

03:20:31

V +(PB)

35

Augustyńska Aleksandra

ZSS im. J. Korczaka M-ce

03:36:02

V K (PB)

36

Nowak Grzegorz

TKKF Saturn Czeladź

03:44:06

V NW (PB)

37

Makowski Marek

Tychy

03:54:05

V NW (PB)

38

Barchanowski Wojciech

Gryf Sosnowiec

03:56:42

V NW (PB)

39

Smalcerz Marzena

ZSS im. J. Korczaka M-ce

04:03:12

V K (PB)

40

Jędruś Olgierd

Mysłowice

04:03:14

V (PB)

41

Sagan Marian

40-latek Tychy

04:06:54

V NW +(PB)

42

Kurek Edward

MOSIR Czeladź

04:09:08

V NW (PB)

43

Królikowska Gabriela

Dąbrowa Nordic Team

04:11:54

V K/NW +(PB)

44

Barchanowska Lucyna

Sosnowiec

04:25:51

V K/NW +(PB)

45

Witkowska Maria

Stadion Śląski

04:30:21

V K/NW (PB)

46

Kulej Sławomira

Siemianowice Śląskie

04:35:17

V K/NW

47

Jarosz Marian

Truchtacz Mysłowice

04:41:18

V NW +(PB)

48

Sagan Irena

40-latek Tychy

04:44:30

V K/NW +(PB)

49

Janiczek Tadeusz

MOSIR Czeladź

04:50:00

V NW +(PB)

50

Hornik Grażyna

Truchtacz Mysłowice

04:54:32

V K/NW

51

Wujko Józef

Katowice

05:05:46

V NW +(PB)

52

Kowalik Damian

UKS Chromik M-ce

01:39:49

IV (PB)

53

Szmigiel Dariusz

Truchtacz Mysłowice

02:03:53

IV (PB)

54

Ochowicz Andrzej

KCH

02:07:14

IV (PB)

55

Szczerba Andrzej

Sosnowiec

02:09:56

IV Sł.Mund. (PB)

56

Wencel Zbigniew

Świętochłowice

02:15:12

IV (PB)

57

Legomiński Werner

Truchtacz Mysłowice

02:16:38

IV (PB)

58

Wojcieszak Ewa

Biegiem przez góry

02:16:59

IV K (PB)

59

Wieczorek Krzysztof

Truchtacz Mysłowice

02:17:23

IV (PB)

60

Turek Rafał

Będzin

02:21:50

IV (PB)

61

Stanoszek Agnieszka

Mysłowice

02:23:13

IV K (PB)

62

Prusek Sebastian

Strumień

02:23:33

IV (PB)

63

Nogal Radosław

BBL Mikołów

02:28:06

IV

64

Raczyńska Aleksandra

Stadion Śląski

03:34:29

IV K/NW (PB)

67

Wasilewska Barbara

Szopołazy

03:39:43

IV K/NW (PB)

68

Cieśla Urszula

Truchtacz Mysłowice

03:42:47

IV K/NW (PB)

69

Zięba Julia

Stadion Śląski

04:04:35

IV K/NW (PB)

70

Pytel Janusz

Sokół Zakopane

01:19:22

III Sł.Mund.

71

Szczepańczyk Michał

Będzin

01:19:44

III

72

Wolański Rafał

Mysłowice

01:32:12

III Sł.Mund. (PB)

73

Zasucha Grzegorz

Katowice

01:35:41

III (PB)

74

Kolonko Mirosław

Goggle Pro Active

01:36:33

III CC (PB)

75

Milkowski Jan

Siemianowice Śl.

01:38:17

III Sł.Mund.

76

Litwin Sławomir

Sosnowiec

01:42:18

III Sł.Mund.

77

Glanowski Zenon

TKKF Saturn Czeladź

01:42:39

III

78

Dębska Marta

Truchtacz Mysłowice

01:46:09

III K (PB)

79

Kotara Grzegorz

Mysłowice

01:46:17

III (PB)

80

Szatniewska Agnieszka

Będzin

01:47:43

III K (PB)

81

Zajkowski Łukasz

Chorzów

01:50:16

III (PB)

82

Kolonko Justyna

Goggle Pro Active

01:50:24

III K (PB)

83

Baluch Adam

Katowice

01:51:16

III (PB)

84

Kątny Damian

Jaworzno

02:03:30

III (PB)

85

Wróbel Agnieszka

Po Robocie

02:03:59

III K (PB)

86

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

02:22:09

III K/NW (PB)

87

Porczak Marian

Mysłowice

02:36:40

III NW

88

Przybyła Anna

Stadion Śląski

02:42:53

III K/NW (PB)

89

Gamra Karolina

ZSS im. J. Korczaka M-ce

02:53:02

III K/NW (PB)

90

Ambroży-Łuczak Barbara

TIC

02:53:46

III K/NW (PB)

91

Wiktorzak Elżbieta

Stadion Śląski

02:53:55

III K/NW (PB)

92

Szreniawa Paweł

UKS Chromik M-ce

00:51:59

II

93

Smaczyński Dariusz

Pozytywnie Zakręceni

00:53:10

II

94

Ryszka Karol

Gomola Trans Airco

00:54:57

II

95

Pyka Milena

UKS Chromik M-ce

00:56:58

II K

96

Rosikoń Katarzyna

UKS Chromik M-ce

00:59:23

II K

97

Jamroz Damian

Husky Fan

01:00:57

II CC

98

Gos Barbara

Truchtacz Mysłowice

01:02:25

II K (PB)

99

Plich Andrzej

Mysłowice

01:02:27

II (PB)

100

Nalepka Zdzisław

Biegiem przez góry

01:03:46

II

101

Wróbel Andrzej

Po Robocie

01:04:27

II

102

Szczepanik Andrzej

Mysłowice

01:05:09

II CC

103

Komor Zbigniew

Ruda Śląska

01:05:25

II

104

Fatyga Paweł

Chrzanów

01:05:27

II

105

Barchanowski Adam      

Gryf Sosnowiec

01:06:51

II (PB)

106

Orlicki Stanisław

Orzeł-Rudze

01:08:57

II (PB)

107

Capanda Paulina

Gomola Trans Airco

01:09:15

II K

108

Nowakowski Bartosz

Siemianowice Śląskie

01:10:33

II

109

Piwowarczyk Adam

Mysłowice

01:11:51

II (PB)

110

Piechaczek Krzysztof

Katowice

01:12:10

II

111

Grojec Weronika

Mysłowice

01:13:02

II K (PB)

112

Mroczka Anna

Katowice

01:13:03

II K

113

Stanoszek Robert

Mysłowice

01:13:51

II (PB)

114

Warchoł Emilia

UKS Chromik M-ce

01:14:27

II K

115

Gansiniec Ireneusz

Mysłowice

01:15:32

II

116

Palczewska Agnieszka

Mysłowice

01:18:03

II K (PB)

117

Pendolski Franciszek

KB Józefinka

01:18:24

II

118

Mika Agnieszka

Mysłowice

01:19:27

II K

119

Nierada Kamil

Chorzów

01:20:47

II

120

Klonowska Kamila

Naprzód Janów

01:21:47

II K

121

Schröder Karol

Silesia Nordic Walking

01:25:00

II NW (PB)

122

Buława Ewa

Mysłowice

01:25:18

II K/ Sł.Mund.

123

Królikowski Mirosław

Dąbrowa Nordic Team

01:33:27

II NW

124

Stolecki Grzegorz

Truchtacz Mysłowice

01:38:09

II NW (PB)

125

Thomalla Bogdan

OBR Tomchem Zabrze

01:38:47

II NW (PB)

126

Kupibida Bogusława

Silesia Nordic Walking

01:41:22

II K/NW (PB)

127

Sojka Łukasz

ZSS im. J. Korczaka M-ce

01:46:00

II NW (PB)

128

Gwiazdoń Dawid

ZSS im. J. Korczaka

01:56:34

II NW (PB)

129

Kamionka-Chłopek Małgorzata

ZSS im. J. Korczaka M-ce

01:57:47

II K/NW (PB)

130

Witecki Marek

Mysłowice

02:03:51

II NW

131

Witecki Halina

Mysłowice

02:04:19

II K/NW

132

Sojka Wiktoria

ZSS nr 10 w Katowicach

02:09:02

II K/NW

133

Smoleń Jarosław

AZS UŚ

00:24:11

I

134

Seweryn Jacek

Mysłowice

00:24:20

I (PB)

135

Pająk Roch

Harpagan Sosnowiec

00:24:54

I

136

Cis Adam

Sosnowiec

00:25:17

I Sł.Mund.

137

Sokołowski Marek

SKOK Wesoła

00:26:32

I

138

Motyl Piotr

Katowice

00:26:42

I

139

Kubista Marek

KB Józefinka

00:26:48

I

140

Nowicki Michał

Chorzów

00:27:04

I Sł.Mund.

141

Mika Dawid

Mysłowice

00:27:14

I

142

Lubnau Marek

Harpagan Sosnowiec

00:27:41

I

143

Stec Jerzy

Zabrze

00:28:03

I Sł.Mund.

144

Pytel Piotr

Mysłowice

00:28:17

I Sł.Mund.

145

Kolonko Piotr

MC-Chorzów

00:28:41

I (PB)

146

Słomiany Łukasz

Mysłowice

00:29:03

I (PB)

147

Grocholewski Włodzimierz

Truchtacz Mysłowice

00:29:23

I

148

Turzański Paweł

Kraków

00:29:32

I

149

Niedzwiecki Ryszard

TKKF Saturn Czeladź

00:29:41

I

150

Szatniewski Kamil

Będzin

00:30:03

I

151

Brodacki Wiesław

Tychy

00:30:09

I

152

Duczyński Maciej

Katowice

00:30:19

I

153

Wilk Edyta

Dąbrowa Górnicza

00:30:20

I K

154

Piotrowski Jędrzej

UKS Chromik M-ce

00:30:20

I

155

Chowaniak Marcin

Zasapani Jaworzno

00:31:11

I

156

Buława Łukasz

CrossFit Południe

00:31:35

I Sł.Mund.

157

Dombek Andrzej

Mysłowice

00:31:37

I

158

Woźniak Jarosław

Biegiem przez góry

00:31:43

I

159

Kępa Krzysztof

ADS Masa Krytyczna

00:31:44

I

160

Gawron Konrad

Harpagan Sosnowiec

00:31:46

I

161

Wysocki Henryk

Husky Fan

00:31:52

I CC

162

Nowak Michał

Zasapani Jaworzno

00:32:06

I

163

Sroka Bartłomiej

Husky Fan

00:32:08

I CC

164

Gawle Renata

Sosnowiec

00:32:16

I K

165

Węgler Jarosław

KRS TKKF Jastrząb R.Ś.

00:32:58

I

166

Lachowski Grzegorz

IMAX44

00:33:00

I

167

Kałusek Jacek

Luxtorpeda Czerwionka

00:33:02

I (PB)

168

Wartok Mariusz

Mysłowice

00:33:02

I

169

Roś Michał

Mysłowice

00:33:11

I

170

Błaszczyszyn Łukasz

Sosnowiec

00:33:17

I Sł.Mund.

171

Nowak Agnieszka

Pogoria Biega

00:33:17

I K/Sł.Mund.

172

Kowalski Jarosław

Silesia Extreme

00:33:19

I

173

Sadlik Barbara

Kęty

00:33:57

I K

174

Konderak Dawid

Chorzów

00:34:10

I

175

Wolański Grzegorz

Mysłowice

00:34:17

I Sł.Mund.

176

Harrison Claire

Truchtacz Mysłowice

00:34:32

I K

177

Kania Agnieszka

Mysłowice

00:34:33

I K (PB)

178

Kuczera Krzysztof

Ruda Śląska

00:34:45

I

179

Gładczak Jan

Ruda Śląska

00:34:52

I CC

180

Kalinowska Wioleta

Ruda Śląska

00:35:06

I K

181

Rochowiak Aleksandra

Brzeszcze

00:35:11

I K

182

Kubera Andrzej

 

00:35:34

I

183

Jedziniak Damian

Dębica

00:35:42

I (PB)

184

Jeleń Ireneusz

Mysłowice

00:36:13

I (PB)

185

Kuczmierczyk Janusz

Truchtacz Mysłowice

00:36:15

I (PB)

186

Staszek Katarzyna

Husky Fan

00:36:54

I K/CC

187

Wójcikiewicz Joanna

Night Runners Śląsk

00:37:06

I K

188

Gąsiorek Sebastian

ZSS im. J. Korczaka M-ce

00:37:19

I

189

Pacuła Adam

Mysłowice

00:37:22

I

190

Labe Andrzej

MOSIR Czeladź

00:37:36

I

191

Zięba Agnieszka

Mysłowice

00:37:43

I K

192

Włodarczyk Marcin

Mysłowice

00:37:48

I Sł.Mund.

193

Węgler Kornelia

KRS TKKF Jastrząb R.Ś.

00:38:17

I K

194

Cichopek Bożena

TKKF Hades Mikołów

00:38:31

I K

195

Zapiór Marek

ZET

00:39:14

I

196

Hornik Jarosław

Truchtacz Mysłowice

00:39:15

I

197

Palka Michał

Tychy

00:39:22

I (PB)

198

Micuda Jan

Truchtacz Mysłowice

00:39:44

I

199

Węgler Zbigniew

Sosnowiec

00:40:05

I

200

Udolf Jan

FloDunaj

00:40:15

I

201

Szczepanek Anna

Katowice

00:40:45

I K

202

Lorens Mateusz

Mysłowice

00:41:10

I (PB)

203

Piwowarczyk Bartosz

Mysłowice

00:41:25

I (PB)

204

Chytroszek Anna

Mysłowice

00:42:22

I K

205

Rajfura Iwona

Katowice

00:42:24

I K

206

Kuchta Rafał

Silesia Nordic Walking

00:45:04

I NW

207

Baluch Dariusz

Mysłowice

00:45:06

I (PB)

208

Baluch Beata

Mysłowice

00:45:06

I K (PB)

209

Świerc Krzysztof

Mojacukrzyca.pl

00:45:08

I NW

210

Duczyński Maciej

Katowice

00:45:30

I NW

211

Nowok Jerzy

Ruda Śląska

00:45:34

I

212

Bubel Krzysztof

Katowice

00:45:41

I NW

213

Jaworska Marta

Husky Fan

00:49:25

I K/CC

214

Baluch Grzegorz

Warszawa

00:50:46

I (PB)

215

Grzesik Katarzyna

Chorzów

00:53:01

I K/NW

216

Stache Marcin

ZSS im. J. Korczaka M-ce

00:53:21

I NW (PB)

217

Will Piotr

Katowice

00:53:32

I

218

Sokół Grzegorz                      

Dąbrowa Górnicza

00:53:39

I

219

Nasilewska Barbara

Szopołazy

00:54:10

I K/NW

220

Steche Marcin

ZSS im. J. Korczaka M-ce

00:54:15

I NW

221

Pajda Maria

Szopołazy

00:55:43

I K/NW

222

Ogon Betina

Silesia Nordic Walking

00:55:54

I K/NW

223

Copała Anna

Mysłowice

00:56:20

I K

224

Krzemieńska Elżbieta

Stadion Śląski

00:56:23

I K/NW

225

Bień Mariusz

Chrzanów

00:56:57

I

226

Wojtyła Piotr

KCH

00:56:57

I

227

Kaczmarczyk Irena

Stadion Śląski

00:57:15

I K/NW

228

Krupa Krzysztof

ZSS im. J. Korczaka M-ce

00:58:49

I (PB)

229

Borkowska Aleksandra

ZSS nr 10 w Katowicach

00:59:30

I K/NW

230

Buczyńska Anna

Dąbrowa Nordic Team

01:00:01

I K/NW

231

Nardelli Michał

Mysłowice

01:01:42

I (PB)

232

Korczak-Dąbrowska Katarzyna

Mysłowice

01:02:43

I K/NW (PB)

233

Sokół Katarzyna

Dąbrowa Górnicza

01:06:11

I K/NW

 

KLASYFIKACJA CANICROSS :

1

Kolonko Mirosław

Goggle Pro Active

01:36:33

III CC (PB)

2

Jamroz Damian

Husky Fan

01:00:57

II CC

3

Szczepanik Andrzej

Mysłowice

01:05:09

II CC

4

Wysocki Henryk

Husky Fan

00:31:52

I CC

5

Sroka Bartłomiej

Husky Fan

00:32:08

I CC

6

Gładczak Jan

Ruda Śląska

00:34:52

I CC

7

Staszek Katarzyna

Husky Fan

00:36:54

I K/CC

8

Jaworska Marta

Husky Fan

00:49:25

I K/CC

 

KLASYFIKACJA NORDIC WALKING :

1

Nowak Grzegorz

TKKF Saturn Czeladź

03:44:06

V NW (PB)

2

Makowski Marek

Tychy

03:54:05

V NW (PB)

3

Barchanowski Wojciech

Gryf Sosnowiec

03:56:42

V NW (PB)

4

Sagan Marian

40-latek Tychy

04:06:54

V NW +(PB)

5

Kurek Edward

MOSIR Czeladź

04:09:08

V NW (PB)

6

Królikowska Gabriela

Dąbrowa Nordic Team

04:11:54

V K/NW +(PB)

7

Barchanowska Lucyna

Sosnowiec

04:25:51

V K/NW +(PB)

8

Witkowska Maria

Stadion Śląski

04:30:21

V K/NW (PB)

9

Kulej Sławomira

Siemianowice Śląskie

04:35:17

V K/NW

10

Jarosz Marian

Truchtacz Mysłowice

04:41:18

V NW +(PB)

11

Sagan Irena

40-latek Tychy

04:44:30

V K/NW +(PB)

12

Janiczek Tadeusz

MOSIR Czeladź

04:50:00

V NW +(PB)

13

Hornik Grażyna

Truchtacz Mysłowice

04:54:32

V K/NW

14

Wujko Józef

Katowice

05:05:46

V NW +(PB)

15

Raczyńska Aleksandra

Stadion Śląski

03:34:29

IV K/NW (PB)

16

Wasilewska Barbara

Szopołazy

03:39:43

IV K/NW (PB)

17

Cieśla Urszula

Truchtacz Mysłowice

03:42:47

IV K/NW (PB)

18

Zięba Julia

Stadion Śląski

04:04:35

IV K/NW (PB)

19

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

02:22:09

III K/NW (PB)

20

Porczak Marian

Mysłowice

02:36:40

III NW

21

Przybyła Anna

Stadion Śląski

02:42:53

III K/NW (PB)

22

Gamra Karolina

ZSS im. J. Korczaka M-ce

02:53:02

III K/NW (PB)

23

Ambroży-Łuczak Barbara

TIC

02:53:46

III K/NW (PB)

24

Wiktorzak Elżbieta

Stadion Śląski

02:53:55

III K/NW (PB)

25

Schröder Karol

Silesia Nordic Walking

01:25:00

II NW (PB)

26

Królikowski Mirosław

Dąbrowa Nordic Team

01:33:27

II NW

27

Stolecki Grzegorz

Truchtacz Mysłowice

01:38:09

II NW (PB)

28

Thomalla Bogdan

OBR Tomchem Zabrze

01:38:47

II NW (PB)

29

Kupibida Bogusława

Silesia Nordic Walking

01:41:22

II K/NW (PB)

30

Sojka Łukasz

ZSS im. J. Korczaka M-ce

01:46:00

II NW (PB)

31

Gwiazdoń Dawid

ZSS im. J. Korczaka

01:56:34

II NW (PB)

32

Kamionka-Chłopek Małgorzata

ZSS im. J. Korczaka M-ce

01:57:47

II K/NW (PB)

33

Witecki Marek

Mysłowice

02:03:51

II NW

34

Witecki Halina

Mysłowice

02:04:19

II K/NW

35

Sojka Wiktoria

ZSS nr 10 w Katowicach

02:09:02

II K/NW

36

Kuchta Rafał

Silesia Nordic Walking

00:45:04

I NW

37

Świerc Krzysztof

Mojacukrzyca.pl

00:45:08

I NW

38

Duczyński Maciej

Katowice

00:45:30

I NW

39

Bubel Krzysztof

Katowice

00:45:41

I NW

40

Grzesik Katarzyna

Chorzów

00:53:01

I K/NW

41

Stache Marcin

ZSS im. J. Korczaka M-ce

00:53:21

I NW (PB)

42

Nasilewska Barbara

Szopołazy

00:54:10

I K/NW

43

Steche Marcin

ZSS im. J. Korczaka M-ce

00:54:15

I NW

44

Pajda Maria

Szopołazy

00:55:43

I K/NW

45

Ogon Betina

Silesia Nordic Walking

00:55:54

I K/NW

46

Krzemieńska Elżbieta

Stadion Śląski

00:56:23

I K/NW

47

Kaczmarczyk Irena

Stadion Śląski

00:57:15

I K/NW

48

Borkowska Aleksandra

ZSS nr 10 w Katowicach

00:59:30

I K/NW

49

Buczyńska Anna

Dąbrowa Nordic Team

01:00:01

I K/NW

50

Korczak-Dąbrowska Katarzyna

Mysłowice

01:02:43

I K/NW (PB)

51

Sokół Katarzyna

Dąbrowa Górnicza

01:06:11

I K/NW

 

KLASYFIKACJA KOBIET :

1

Nowak Ewa

Mysłowice

02:38:25

V K (PB)

2

Aksamit-Mika Celestyna

Mysłowice

02:39:51

V K

3

Żebrowska Matylda

MKB No 1

03:15:09

V K (PB)

4

Augustyńska Aleksandra

ZSS im. J. Korczaka M-ce

03:36:02

V K (PB)

5

Smalcerz Marzena

ZSS im. J. Korczaka M-ce

04:03:12

V K (PB)

6

Królikowska Gabriela

Dąbrowa Nordic Team

04:11:54

V K/NW +(PB)

7

Barchanowska Lucyna

Sosnowiec

04:25:51

V K/NW +(PB)

8

Witkowska Maria

Stadion Śląski

04:30:21

V K/NW (PB)

9

Kulej Sławomira

Siemianowice Śląskie

04:35:17

V K/NW

10

Sagan Irena

40-latek Tychy

04:44:30

V K/NW +(PB)

11

Hornik Grażyna

Truchtacz Mysłowice

04:54:32

V K/NW

12

Wojcieszak Ewa

Biegiem przez góry

02:16:59

IV K (PB)

13

Stanoszek Agnieszka

Mysłowice

02:23:13

IV K (PB)

14

Raczyńska Aleksandra

Stadion Śląski

03:34:29

IV K/NW (PB)

15

Wasilewska Barbara

Szopołazy

03:39:43

IV K/NW (PB)

16

Cieśla Urszula

Truchtacz Mysłowice

03:42:47

IV K/NW (PB)

17

Zięba Julia

Stadion Śląski

04:04:35

IV K/NW (PB)

18

Dębska Marta

Truchtacz Mysłowice

01:46:09

III K (PB)

19

Szatniewska Agnieszka

Będzin

01:47:43

III K (PB)

20

Kolonko Justyna

Goggle Pro Active

01:50:24

III K (PB)

21

Wróbel Agnieszka

Po Robocie

02:03:59

III K (PB)

22

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

02:22:09

III K/NW (PB)

23

Przybyła Anna

Stadion Śląski

02:42:53

III K/NW (PB)

24

Gamra Karolina

ZSS im. J. Korczaka M-ce

02:53:02

III K/NW (PB)

25

Ambroży-Łuczak Barbara

TIC

02:53:46

III K/NW (PB)

26

Wiktorzak Elżbieta

Stadion Śląski

02:53:55

III K/NW (PB)

27

Pyka Milena

UKS Chromik M-ce

00:56:58

II K

28

Rosikoń Katarzyna

UKS Chromik M-ce

00:59:23

II K

29

Gos Barbara

Truchtacz Mysłowice

01:02:25

II K (PB)

30

Capanda Paulina

Gomola Trans Airco

01:09:15

II K

31

Grojec Weronika

Mysłowice

01:13:02

II K (PB)

32

Mroczka Anna

Katowice

01:13:03

II K

33

Warchoł Emilia

UKS Chromik M-ce

01:14:27

II K

34

Palczewska Agnieszka

Mysłowice

01:18:03

II K (PB)

35

Mika Agnieszka

Mysłowice

01:19:27

II K

36

Klonowska Kamila

Naprzód Janów

01:21:47

II K

37

Buława Ewa

Mysłowice

01:25:18

II K/ Sł.Mund.

38

Kupibida Bogusława

Silesia Nordic Walking

01:41:22

II K/NW (PB)

39

Kamionka-Chłopek Małgorzata

ZSS im. J. Korczaka M-ce

01:57:47

II K/NW (PB)

40

Witecki Halina

Mysłowice

02:04:19

II K/NW

41

Sojka Wiktoria

ZSS nr 10 w Katowicach

02:09:02

II K/NW

42

Wilk Edyta

Dąbrowa Górnicza

00:30:20

I K

43

Gawle Renata

Sosnowiec

00:32:16

I K

44

Sadlik Barbara

Kęty

00:33:57

I K

45

Harrison Claire

Truchtacz Mysłowice

00:34:32

I K

46

Kania Agnieszka

Mysłowice

00:34:33

I K (PB)

47

Kalinowska Wioleta

Ruda Śląska

00:35:06

I K

48

Rochowiak Aleksandra

Brzeszcze

00:35:11

I K

49

Staszek Katarzyna

Husky Fan

00:36:54

I K/CC

50

Wójcikiewicz Joanna

Night Runners Śląsk

00:37:06

I K

51

Zięba Agnieszka

Mysłowice

00:37:43

I K

52

Węgler Kornelia

KRS TKKF Jastrząb R.Ś.

00:38:17

I K

53

Cichopek Bożena

TKKF Hades Mikołów

00:38:31

I K

54

Szczepanek Anna

Katowice

00:40:45

I K

55

Chytroszek Anna

Mysłowice

00:42:22

I K

56

Rajfura Iwona

Katowice

00:42:24

I K

57

Baluch Beata

Mysłowice

00:45:06

I K (PB)

58

Jaworska Marta

Husky Fan

00:49:25

I K/CC

59

Grzesik Katarzyna

Chorzów

00:53:01

I K/NW

60

Nasilewska Barbara

Szopołazy

00:54:10

I K/NW

61

Pajda Maria

Szopołazy

00:55:43

I K/NW

62

Ogon Betina

Silesia Nordic Walking

00:55:54

I K/NW

63

Copała Anna

Mysłowice

00:56:20

I K

64

Krzemieńska Elżbieta

Stadion Śląski

00:56:23

I K/NW

65

Kaczmarczyk Irena

Stadion Śląski

00:57:15

I K/NW

66

Borkowska Aleksandra

ZSS nr 10 w Katowicach

00:59:30

I K/NW

 

KLASYFIKACJA MUNDUROWA :

1

Walerowicz Maciej

Truchtacz Mysłowice

02:25:16

V Sł.Mund. (PB)

2

Kobyliński Tomasz

WBK Meta Lubliniec

02:27:14

V Sł.Mund.

3

Szklorz Sylwester

Katowice

02:33:26

V Sł.Mund. + (PB)

4

Kulej Jarosław

Sokół Siemianowice Śl.

02:34:56

V Sł.Mund.

5

Księżyk Jacek

Truchtacz Mysłowice

02:56:19

V Sł.Mund.

6

Wizner Czesław

Mysłowice

03:17:20

V Sł.Mund. (PB)

7

Szczerba Andrzej

Sosnowiec

02:09:56

IV Sł.Mund. (PB)

8

Pytel Janusz

Sokół Zakopane

01:19:22

III Sł.Mund.

9

Wolański Rafał

Mysłowice

01:32:12

III Sł.Mund. (PB)

10

Milkowski Jan

Siemianowice Śl.

01:38:17

III Sł.Mund.

11

Litwin Sławomir

Sosnowiec

01:42:18

III Sł.Mund.

12

Buława Ewa

Mysłowice

01:25:18

II K/ Sł.Mund.

13

Cis Adam

Sosnowiec

00:25:17

I Sł.Mund.

14

Nowicki Michał

Chorzów

00:27:04

I Sł.Mund.

15

Stec Jerzy

Zabrze

00:28:03

I Sł.Mund.

16

Pytel Piotr

Mysłowice

00:28:17

I Sł.Mund.

17

Buława Łukasz

CrossFit Południe

00:31:35

I Sł.Mund.

18

Błaszczyszyn Łukasz

Sosnowiec

00:33:17

I Sł.Mund.

19

Nowak Agnieszka

Pogoria Biega

00:33:17

I K/Sł.Mund.

20

Wolański Grzegorz

Mysłowice

00:34:17

I Sł.Mund.

21

Włodarczyk Marcin

Mysłowice

00:37:48

I Sł.Mund.

 

KLASYFIKACJA TRUCHTACZY :

1

Proksa Robert

Truchtacz Mysłowice / UKS Chromik M-ce

02:12:07

V

2

Maciejewski Marek

Truchtacz Mysłowice

02:23:06

V +(PB)

3

Walerowicz Maciej

Truchtacz Mysłowice

02:25:16

V Sł.Mund. (PB)

4

Rogowicz Piotr

Truchtacz Mysłowice

02:34:28

V +(PB)

5

Bromboszcz Karol

Truchtacz Mysłowice

02:41:41

V +(PB)

6

Księżyk Jacek

Truchtacz Mysłowice

02:56:19

V Sł.Mund.

7

Jarosz Marian

Truchtacz Mysłowice

04:41:18

V NW +(PB)

8

Hornik Grażyna

Truchtacz Mysłowice

04:54:32

V K/NW

9

Szmigiel Dariusz

Truchtacz Mysłowice

02:03:53

IV (PB)

10

Legomiński Werner

Truchtacz Mysłowice

02:16:38

IV (PB)

11

Wieczorek Krzysztof

Truchtacz Mysłowice

02:17:23

IV (PB)

12

Cieśla Urszula

Truchtacz Mysłowice

03:42:47

IV K/NW (PB)

13

Dębska Marta

Truchtacz Mysłowice

01:46:09

III K (PB)

14

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

02:22:09

III K/NW (PB)

15

Gos Barbara

Truchtacz Mysłowice

01:02:25

II K (PB)

16

Stolecki Grzegorz

Truchtacz Mysłowice

01:38:09

II NW (PB)

17

Grocholewski Włodzimierz

Truchtacz Mysłowice

00:29:23

I

18

Harrison Claire

Truchtacz Mysłowice

00:34:32

I K

19

Kuczmierczyk Janusz

Truchtacz Mysłowice

00:36:15

I (PB)

20

Hornik Jarosław

Truchtacz Mysłowice

00:39:15

I

21

Micuda Jan

Truchtacz Mysłowice

00:39:44

I

LEGENDA:

  • I,II…VI – Ilość ukończonych zawodów
  • NW – Nordic Walking
  • CC – Canicross
  • K – Kobieta
  • Sł.Mund. – Kategoria branżowa – Służby Mundurowe
  • (PB) – Do ukończonych zawodów, doliczono wynik Biegu Trzeciego „Polska Biega”
  • +(PB) – Do ukończonych zawodów, nie doliczono wyniku Biegu Trzeciego „Polska Biega”
  • 1 okr. – zawody ukończone na niepełnym dystansie, odpowiednio: 1 lub 2 okrążenia.
  • Jeśli w rubryce „uwagi”, jest tylko cyfra rzymska (ilość ukończonych zawodów), oznacza to: biegacz, mężczyzna, bez przynależności resortowej, pełny dystans (trzy okrążenia = 6,7 km.).

J.Ksi.

Poprawiony: niedziela, 06 grudnia 2015 21:40
 

Komentarze   

 
0 #1 Księżyk Jacek 2015-12-06 21:41
Poprawki naniesione ;-)
Cytować
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack