Reklama

Niemożliwe nie istnieje

Niemożliwe nie istnieje

gp logo.jpg

Logowanie



Szukaj

Agora Profile

Not Available to Guests

Agorians Online

Now 8 guests online
Stworzone dzięki jVitals
PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 1
SłabyŚwietny 
Wpisany przez Jacek Księżyk   
sobota, 05 grudnia 2015 21:31

VI PRZEŁAJOWE GRAND PRIX MYSŁOWIC

O PUCHAR TRUCHTACZA

WYNIKI PO SZEŚCIU BIEGACH

(KLASYFIKACJA UWZGLĘDNIA  BIEG III – POLSKA BIEGA)

 

KLASYFIKACJA OPEN :

Miejsce

NAZWISKO, IMIĘ

KLUB / MIASTO

WYNIKI : I + II + III + IV + V+ VI

UWAGI

1

Proksa Robert

Truchtacz Mysłowice / UKS Chromik M-ce

02:12:07

V

2

Zbąski Bartłomiej

Ruda Śląska

02:20:35

V +(PB)

3

Dudzik Zenon

Katowice

02:21:11

V

4

Maciejewski Marek

Truchtacz Mysłowice

02:23:06

V +(PB)

5

Walerowicz Maciej

Truchtacz Mysłowice

02:25:16

V Sł.Mund. (PB)

6

Martin Jacek

Stadion Śląski

02:25:53

V +(PB)

7

Kobyliński Tomasz

WBK Meta Lubliniec

02:27:14

V Sł.Mund.

8

Palczewski Przemysław

Mysłowice

02:27:15

V (PB)

9

Kobak Krzysztof

Mysłowice

02:29:17

V +(PB)

10

Oleksy Krzysztof

ADS Masna Krytyczna

02:29:33

V (PB)

11

Bortel Mirosław

40-latek Tychy / FB Krynica

02:29:35

V +(PB)

12

Szczepański Janusz

Mysłowice

02:29:42

V (PB)

13

Szklorz Sylwester

Katowice

02:33:26

V Sł.Mund. + (PB)

14

Rogowicz Piotr

Truchtacz Mysłowice

02:34:28

V +(PB)

15

Kulej Jarosław

Sokół Siemianowice Śl.

02:34:56

V Sł.Mund.

16

Staciwa Michał

Katowice

02:36:05

V (PB)

17

Rachwol Krzysztof

KB KWK Wieczorek

02:38:11

V (PB)

18

Nowak Ewa

Mysłowice

02:38:25

V K (PB)

19

Nogal Leszek

BBL Mikołów

02:39:08

V

20

Aksamit-Mika Celestyna

Mysłowice

02:39:51

V K

21

Bromboszcz Karol

Truchtacz Mysłowice

02:41:41

V +(PB)

22

Kulików Sławomir

Mysłowice

02:46:39

V

23

Suślik Sobiesław

Mysłowice

02:50:16

V +(PB)

24

Lebioda Mariusz

Katowice

02:55:58

V (PB)

25

Księżyk Jacek

Truchtacz Mysłowice

02:56:19

V Sł.Mund.

26

Franus Łukasz

KCH

03:02:28

V (PB)

27

Cofała Jan

Leje na pokład

03:07:56

V (PB)

28

Barchanowski Michał

Gryf Sosnowiec

03:08:24

V +(PB)

29

Klonowski Henryk

Mysłowice

03:12:19

V (PB)

30

Maszniew Romuald

Gliwice

03:12:50

V

31

Dąbrowski Ireneusz

Zabrze

03:13:01

V +(PB)

32

Żebrowska Matylda

MKB No 1

03:15:09

V K (PB)

33

Wizner Czesław

Mysłowice

03:17:20

V Sł.Mund. (PB)

34

Mlaskawa Edward

Zabrze

03:20:31

V +(PB)

35

Augustyńska Aleksandra

ZSS im. J. Korczaka M-ce

03:36:02

V K (PB)

36

Nowak Grzegorz

TKKF Saturn Czeladź

03:44:06

V NW (PB)

37

Makowski Marek

Tychy

03:54:05

V NW (PB)

38

Barchanowski Wojciech

Gryf Sosnowiec

03:56:42

V NW (PB)

39

Smalcerz Marzena

ZSS im. J. Korczaka M-ce

04:03:12

V K (PB)

40

Jędruś Olgierd

Mysłowice

04:03:14

V (PB)

41

Sagan Marian

40-latek Tychy

04:06:54

V NW +(PB)

42

Kurek Edward

MOSIR Czeladź

04:09:08

V NW (PB)

43

Królikowska Gabriela

Dąbrowa Nordic Team

04:11:54

V K/NW +(PB)

44

Barchanowska Lucyna

Sosnowiec

04:25:51

V K/NW +(PB)

45

Witkowska Maria

Stadion Śląski

04:30:21

V K/NW (PB)

46

Kulej Sławomira

Siemianowice Śląskie

04:35:17

V K/NW

47

Jarosz Marian

Truchtacz Mysłowice

04:41:18

V NW +(PB)

48

Sagan Irena

40-latek Tychy

04:44:30

V K/NW +(PB)

49

Janiczek Tadeusz

MOSIR Czeladź

04:50:00

V NW +(PB)

50

Hornik Grażyna

Truchtacz Mysłowice

04:54:32

V K/NW

51

Wujko Józef

Katowice

05:05:46

V NW +(PB)

52

Kowalik Damian

UKS Chromik M-ce

01:39:49

IV (PB)

53

Szmigiel Dariusz

Truchtacz Mysłowice

02:03:53

IV (PB)

54

Ochowicz Andrzej

KCH

02:07:14

IV (PB)

55

Szczerba Andrzej

Sosnowiec

02:09:56

IV Sł.Mund. (PB)

56

Wencel Zbigniew

Świętochłowice

02:15:12

IV (PB)

57

Legomiński Werner

Truchtacz Mysłowice

02:16:38

IV (PB)

58

Wojcieszak Ewa

Biegiem przez góry

02:16:59

IV K (PB)

59

Wieczorek Krzysztof

Truchtacz Mysłowice

02:17:23

IV (PB)

60

Turek Rafał

Będzin

02:21:50

IV (PB)

61

Stanoszek Agnieszka

Mysłowice

02:23:13

IV K (PB)

62

Prusek Sebastian

Strumień

02:23:33

IV (PB)

63

Nogal Radosław

BBL Mikołów

02:28:06

IV

64

Raczyńska Aleksandra

Stadion Śląski

03:34:29

IV K/NW (PB)

67

Wasilewska Barbara

Szopołazy

03:39:43

IV K/NW (PB)

68

Cieśla Urszula

Truchtacz Mysłowice

03:42:47

IV K/NW (PB)

69

Zięba Julia

Stadion Śląski

04:04:35

IV K/NW (PB)

70

Pytel Janusz

Sokół Zakopane

01:19:22

III Sł.Mund.

71

Szczepańczyk Michał

Będzin

01:19:44

III

72

Wolański Rafał

Mysłowice

01:32:12

III Sł.Mund. (PB)

73

Zasucha Grzegorz

Katowice

01:35:41

III (PB)

74

Kolonko Mirosław

Goggle Pro Active

01:36:33

III CC (PB)

75

Milkowski Jan

Siemianowice Śl.

01:38:17

III Sł.Mund.

76

Litwin Sławomir

Sosnowiec

01:42:18

III Sł.Mund.

77

Glanowski Zenon

TKKF Saturn Czeladź

01:42:39

III

78

Dębska Marta

Truchtacz Mysłowice

01:46:09

III K (PB)

79

Kotara Grzegorz

Mysłowice

01:46:17

III (PB)

80

Szatniewska Agnieszka

Będzin

01:47:43

III K (PB)

81

Zajkowski Łukasz

Chorzów

01:50:16

III (PB)

82

Kolonko Justyna

Goggle Pro Active

01:50:24

III K (PB)

83

Baluch Adam

Katowice

01:51:16

III (PB)

84

Kątny Damian

Jaworzno

02:03:30

III (PB)

85

Wróbel Agnieszka

Po Robocie

02:03:59

III K (PB)

86

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

02:22:09

III K/NW (PB)

87

Porczak Marian

Mysłowice

02:36:40

III NW

88

Przybyła Anna

Stadion Śląski

02:42:53

III K/NW (PB)

89

Gamra Karolina

ZSS im. J. Korczaka M-ce

02:53:02

III K/NW (PB)

90

Ambroży-Łuczak Barbara

TIC

02:53:46

III K/NW (PB)

91

Wiktorzak Elżbieta

Stadion Śląski

02:53:55

III K/NW (PB)

92

Szreniawa Paweł

UKS Chromik M-ce

00:51:59

II

93

Smaczyński Dariusz

Pozytywnie Zakręceni

00:53:10

II

94

Ryszka Karol

Gomola Trans Airco

00:54:57

II

95

Pyka Milena

UKS Chromik M-ce

00:56:58

II K

96

Rosikoń Katarzyna

UKS Chromik M-ce

00:59:23

II K

97

Jamroz Damian

Husky Fan

01:00:57

II CC

98

Gos Barbara

Truchtacz Mysłowice

01:02:25

II K (PB)

99

Plich Andrzej

Mysłowice

01:02:27

II (PB)

100

Nalepka Zdzisław

Biegiem przez góry

01:03:46

II

101

Wróbel Andrzej

Po Robocie

01:04:27

II

102

Szczepanik Andrzej

Mysłowice

01:05:09

II CC

103

Komor Zbigniew

Ruda Śląska

01:05:25

II

104

Fatyga Paweł

Chrzanów

01:05:27

II

105

Barchanowski Adam      

Gryf Sosnowiec

01:06:51

II (PB)

106

Orlicki Stanisław

Orzeł-Rudze

01:08:57

II (PB)

107

Capanda Paulina

Gomola Trans Airco

01:09:15

II K

108

Nowakowski Bartosz

Siemianowice Śląskie

01:10:33

II

109

Piwowarczyk Adam

Mysłowice

01:11:51

II (PB)

110

Piechaczek Krzysztof

Katowice

01:12:10

II

111

Grojec Weronika

Mysłowice

01:13:02

II K (PB)

112

Mroczka Anna

Katowice

01:13:03

II K

113

Stanoszek Robert

Mysłowice

01:13:51

II (PB)

114

Warchoł Emilia

UKS Chromik M-ce

01:14:27

II K

115

Gansiniec Ireneusz

Mysłowice

01:15:32

II

116

Palczewska Agnieszka

Mysłowice

01:18:03

II K (PB)

117

Pendolski Franciszek

KB Józefinka

01:18:24

II

118

Mika Agnieszka

Mysłowice

01:19:27

II K

119

Nierada Kamil

Chorzów

01:20:47

II

120

Klonowska Kamila

Naprzód Janów

01:21:47

II K

121

Schröder Karol

Silesia Nordic Walking

01:25:00

II NW (PB)

122

Buława Ewa

Mysłowice

01:25:18

II K/ Sł.Mund.

123

Królikowski Mirosław

Dąbrowa Nordic Team

01:33:27

II NW

124

Stolecki Grzegorz

Truchtacz Mysłowice

01:38:09

II NW (PB)

125

Thomalla Bogdan

OBR Tomchem Zabrze

01:38:47

II NW (PB)

126

Kupibida Bogusława

Silesia Nordic Walking

01:41:22

II K/NW (PB)

127

Sojka Łukasz

ZSS im. J. Korczaka M-ce

01:46:00

II NW (PB)

128

Gwiazdoń Dawid

ZSS im. J. Korczaka

01:56:34

II NW (PB)

129

Kamionka-Chłopek Małgorzata

ZSS im. J. Korczaka M-ce

01:57:47

II K/NW (PB)

130

Witecki Marek

Mysłowice

02:03:51

II NW

131

Witecki Halina

Mysłowice

02:04:19

II K/NW

132

Sojka Wiktoria

ZSS nr 10 w Katowicach

02:09:02

II K/NW

133

Smoleń Jarosław

AZS UŚ

00:24:11

I

134

Seweryn Jacek

Mysłowice

00:24:20

I (PB)

135

Pająk Roch

Harpagan Sosnowiec

00:24:54

I

136

Cis Adam

Sosnowiec

00:25:17

I Sł.Mund.

137

Sokołowski Marek

SKOK Wesoła

00:26:32

I

138

Motyl Piotr

Katowice

00:26:42

I

139

Kubista Marek

KB Józefinka

00:26:48

I

140

Nowicki Michał

Chorzów

00:27:04

I Sł.Mund.

141

Mika Dawid

Mysłowice

00:27:14

I

142

Lubnau Marek

Harpagan Sosnowiec

00:27:41

I

143

Stec Jerzy

Zabrze

00:28:03

I Sł.Mund.

144

Pytel Piotr

Mysłowice

00:28:17

I Sł.Mund.

145

Kolonko Piotr

MC-Chorzów

00:28:41

I (PB)

146

Słomiany Łukasz

Mysłowice

00:29:03

I (PB)

147

Grocholewski Włodzimierz

Truchtacz Mysłowice

00:29:23

I

148

Turzański Paweł

Kraków

00:29:32

I

149

Niedzwiecki Ryszard

TKKF Saturn Czeladź

00:29:41

I

150

Szatniewski Kamil

Będzin

00:30:03

I

151

Brodacki Wiesław

Tychy

00:30:09

I

152

Duczyński Maciej

Katowice

00:30:19

I

153

Wilk Edyta

Dąbrowa Górnicza

00:30:20

I K

154

Piotrowski Jędrzej

UKS Chromik M-ce

00:30:20

I

155

Chowaniak Marcin

Zasapani Jaworzno

00:31:11

I

156

Buława Łukasz

CrossFit Południe

00:31:35

I Sł.Mund.

157

Dombek Andrzej

Mysłowice

00:31:37

I

158

Woźniak Jarosław

Biegiem przez góry

00:31:43

I

159

Kępa Krzysztof

ADS Masa Krytyczna

00:31:44

I

160

Gawron Konrad

Harpagan Sosnowiec

00:31:46

I

161

Wysocki Henryk

Husky Fan

00:31:52

I CC

162

Nowak Michał

Zasapani Jaworzno

00:32:06

I

163

Sroka Bartłomiej

Husky Fan

00:32:08

I CC

164

Gawle Renata

Sosnowiec

00:32:16

I K

165

Węgler Jarosław

KRS TKKF Jastrząb R.Ś.

00:32:58

I

166

Lachowski Grzegorz

IMAX44

00:33:00

I

167

Kałusek Jacek

Luxtorpeda Czerwionka

00:33:02

I (PB)

168

Wartok Mariusz

Mysłowice

00:33:02

I

169

Roś Michał

Mysłowice

00:33:11

I

170

Błaszczyszyn Łukasz

Sosnowiec

00:33:17

I Sł.Mund.

171

Nowak Agnieszka

Pogoria Biega

00:33:17

I K/Sł.Mund.

172

Kowalski Jarosław

Silesia Extreme

00:33:19

I

173

Sadlik Barbara

Kęty

00:33:57

I K

174

Konderak Dawid

Chorzów

00:34:10

I

175

Wolański Grzegorz

Mysłowice

00:34:17

I Sł.Mund.

176

Harrison Claire

Truchtacz Mysłowice

00:34:32

I K

177

Kania Agnieszka

Mysłowice

00:34:33

I K (PB)

178

Kuczera Krzysztof

Ruda Śląska

00:34:45

I

179

Gładczak Jan

Ruda Śląska

00:34:52

I CC

180

Kalinowska Wioleta

Ruda Śląska

00:35:06

I K

181

Rochowiak Aleksandra

Brzeszcze

00:35:11

I K

182

Kubera Andrzej

 

00:35:34

I

183

Jedziniak Damian

Dębica

00:35:42

I (PB)

184

Jeleń Ireneusz

Mysłowice

00:36:13

I (PB)

185

Kuczmierczyk Janusz

Truchtacz Mysłowice

00:36:15

I (PB)

186

Staszek Katarzyna

Husky Fan

00:36:54

I K/CC

187

Wójcikiewicz Joanna

Night Runners Śląsk

00:37:06

I K

188

Gąsiorek Sebastian

ZSS im. J. Korczaka M-ce

00:37:19

I

189

Pacuła Adam

Mysłowice

00:37:22

I

190

Labe Andrzej

MOSIR Czeladź

00:37:36

I

191

Zięba Agnieszka

Mysłowice

00:37:43

I K

192

Włodarczyk Marcin

Mysłowice

00:37:48

I Sł.Mund.

193

Węgler Kornelia

KRS TKKF Jastrząb R.Ś.

00:38:17

I K

194

Cichopek Bożena

TKKF Hades Mikołów

00:38:31

I K

195

Zapiór Marek

ZET

00:39:14

I

196

Hornik Jarosław

Truchtacz Mysłowice

00:39:15

I

197

Palka Michał

Tychy

00:39:22

I (PB)

198

Micuda Jan

Truchtacz Mysłowice

00:39:44

I

199

Węgler Zbigniew

Sosnowiec

00:40:05

I

200

Udolf Jan

FloDunaj

00:40:15

I

201

Szczepanek Anna

Katowice

00:40:45

I K

202

Lorens Mateusz

Mysłowice

00:41:10

I (PB)

203

Piwowarczyk Bartosz

Mysłowice

00:41:25

I (PB)

204

Chytroszek Anna

Mysłowice

00:42:22

I K

205

Rajfura Iwona

Katowice

00:42:24

I K

206

Kuchta Rafał

Silesia Nordic Walking

00:45:04

I NW

207

Baluch Dariusz

Mysłowice

00:45:06

I (PB)

208

Baluch Beata

Mysłowice

00:45:06

I K (PB)

209

Świerc Krzysztof

Mojacukrzyca.pl

00:45:08

I NW

210

Duczyński Maciej

Katowice

00:45:30

I NW

211

Nowok Jerzy

Ruda Śląska

00:45:34

I

212

Bubel Krzysztof

Katowice

00:45:41

I NW

213

Jaworska Marta

Husky Fan

00:49:25

I K/CC

214

Baluch Grzegorz

Warszawa

00:50:46

I (PB)

215

Grzesik Katarzyna

Chorzów

00:53:01

I K/NW

216

Stache Marcin

ZSS im. J. Korczaka M-ce

00:53:21

I NW (PB)

217

Will Piotr

Katowice

00:53:32

I

218

Sokół Grzegorz                      

Dąbrowa Górnicza

00:53:39

I

219

Nasilewska Barbara

Szopołazy

00:54:10

I K/NW

220

Steche Marcin

ZSS im. J. Korczaka M-ce

00:54:15

I NW

221

Pajda Maria

Szopołazy

00:55:43

I K/NW

222

Ogon Betina

Silesia Nordic Walking

00:55:54

I K/NW

223

Copała Anna

Mysłowice

00:56:20

I K

224

Krzemieńska Elżbieta

Stadion Śląski

00:56:23

I K/NW

225

Bień Mariusz

Chrzanów

00:56:57

I

226

Wojtyła Piotr

KCH

00:56:57

I

227

Kaczmarczyk Irena

Stadion Śląski

00:57:15

I K/NW

228

Krupa Krzysztof

ZSS im. J. Korczaka M-ce

00:58:49

I (PB)

229

Borkowska Aleksandra

ZSS nr 10 w Katowicach

00:59:30

I K/NW

230

Buczyńska Anna

Dąbrowa Nordic Team

01:00:01

I K/NW

231

Nardelli Michał

Mysłowice

01:01:42

I (PB)

232

Korczak-Dąbrowska Katarzyna

Mysłowice

01:02:43

I K/NW (PB)

233

Sokół Katarzyna

Dąbrowa Górnicza

01:06:11

I K/NW

 

KLASYFIKACJA CANICROSS :

1

Kolonko Mirosław

Goggle Pro Active

01:36:33

III CC (PB)

2

Jamroz Damian

Husky Fan

01:00:57

II CC

3

Szczepanik Andrzej

Mysłowice

01:05:09

II CC

4

Wysocki Henryk

Husky Fan

00:31:52

I CC

5

Sroka Bartłomiej

Husky Fan

00:32:08

I CC

6

Gładczak Jan

Ruda Śląska

00:34:52

I CC

7

Staszek Katarzyna

Husky Fan

00:36:54

I K/CC

8

Jaworska Marta

Husky Fan

00:49:25

I K/CC

 

KLASYFIKACJA NORDIC WALKING :

1

Nowak Grzegorz

TKKF Saturn Czeladź

03:44:06

V NW (PB)

2

Makowski Marek

Tychy

03:54:05

V NW (PB)

3

Barchanowski Wojciech

Gryf Sosnowiec

03:56:42

V NW (PB)

4

Sagan Marian

40-latek Tychy

04:06:54

V NW +(PB)

5

Kurek Edward

MOSIR Czeladź

04:09:08

V NW (PB)

6

Królikowska Gabriela

Dąbrowa Nordic Team

04:11:54

V K/NW +(PB)

7

Barchanowska Lucyna

Sosnowiec

04:25:51

V K/NW +(PB)

8

Witkowska Maria

Stadion Śląski

04:30:21

V K/NW (PB)

9

Kulej Sławomira

Siemianowice Śląskie

04:35:17

V K/NW

10

Jarosz Marian

Truchtacz Mysłowice

04:41:18

V NW +(PB)

11

Sagan Irena

40-latek Tychy

04:44:30

V K/NW +(PB)

12

Janiczek Tadeusz

MOSIR Czeladź

04:50:00

V NW +(PB)

13

Hornik Grażyna

Truchtacz Mysłowice

04:54:32

V K/NW

14

Wujko Józef

Katowice

05:05:46

V NW +(PB)

15

Raczyńska Aleksandra

Stadion Śląski

03:34:29

IV K/NW (PB)

16

Wasilewska Barbara

Szopołazy

03:39:43

IV K/NW (PB)

17

Cieśla Urszula

Truchtacz Mysłowice

03:42:47

IV K/NW (PB)

18

Zięba Julia

Stadion Śląski

04:04:35

IV K/NW (PB)

19

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

02:22:09

III K/NW (PB)

20

Porczak Marian

Mysłowice

02:36:40

III NW

21

Przybyła Anna

Stadion Śląski

02:42:53

III K/NW (PB)

22

Gamra Karolina

ZSS im. J. Korczaka M-ce

02:53:02

III K/NW (PB)

23

Ambroży-Łuczak Barbara

TIC

02:53:46

III K/NW (PB)

24

Wiktorzak Elżbieta

Stadion Śląski

02:53:55

III K/NW (PB)

25

Schröder Karol

Silesia Nordic Walking

01:25:00

II NW (PB)

26

Królikowski Mirosław

Dąbrowa Nordic Team

01:33:27

II NW

27

Stolecki Grzegorz

Truchtacz Mysłowice

01:38:09

II NW (PB)

28

Thomalla Bogdan

OBR Tomchem Zabrze

01:38:47

II NW (PB)

29

Kupibida Bogusława

Silesia Nordic Walking

01:41:22

II K/NW (PB)

30

Sojka Łukasz

ZSS im. J. Korczaka M-ce

01:46:00

II NW (PB)

31

Gwiazdoń Dawid

ZSS im. J. Korczaka

01:56:34

II NW (PB)

32

Kamionka-Chłopek Małgorzata

ZSS im. J. Korczaka M-ce

01:57:47

II K/NW (PB)

33

Witecki Marek

Mysłowice

02:03:51

II NW

34

Witecki Halina

Mysłowice

02:04:19

II K/NW

35

Sojka Wiktoria

ZSS nr 10 w Katowicach

02:09:02

II K/NW

36

Kuchta Rafał

Silesia Nordic Walking

00:45:04

I NW

37

Świerc Krzysztof

Mojacukrzyca.pl

00:45:08

I NW

38

Duczyński Maciej

Katowice

00:45:30

I NW

39

Bubel Krzysztof

Katowice

00:45:41

I NW

40

Grzesik Katarzyna

Chorzów

00:53:01

I K/NW

41

Stache Marcin

ZSS im. J. Korczaka M-ce

00:53:21

I NW (PB)

42

Nasilewska Barbara

Szopołazy

00:54:10

I K/NW

43

Steche Marcin

ZSS im. J. Korczaka M-ce

00:54:15

I NW

44

Pajda Maria

Szopołazy

00:55:43

I K/NW

45

Ogon Betina

Silesia Nordic Walking

00:55:54

I K/NW

46

Krzemieńska Elżbieta

Stadion Śląski

00:56:23

I K/NW

47

Kaczmarczyk Irena

Stadion Śląski

00:57:15

I K/NW

48

Borkowska Aleksandra

ZSS nr 10 w Katowicach

00:59:30

I K/NW

49

Buczyńska Anna

Dąbrowa Nordic Team

01:00:01

I K/NW

50

Korczak-Dąbrowska Katarzyna

Mysłowice

01:02:43

I K/NW (PB)

51

Sokół Katarzyna

Dąbrowa Górnicza

01:06:11

I K/NW

 

KLASYFIKACJA KOBIET :

1

Nowak Ewa

Mysłowice

02:38:25

V K (PB)

2

Aksamit-Mika Celestyna

Mysłowice

02:39:51

V K

3

Żebrowska Matylda

MKB No 1

03:15:09

V K (PB)

4

Augustyńska Aleksandra

ZSS im. J. Korczaka M-ce

03:36:02

V K (PB)

5

Smalcerz Marzena

ZSS im. J. Korczaka M-ce

04:03:12

V K (PB)

6

Królikowska Gabriela

Dąbrowa Nordic Team

04:11:54

V K/NW +(PB)

7

Barchanowska Lucyna

Sosnowiec

04:25:51

V K/NW +(PB)

8

Witkowska Maria

Stadion Śląski

04:30:21

V K/NW (PB)

9

Kulej Sławomira

Siemianowice Śląskie

04:35:17

V K/NW

10

Sagan Irena

40-latek Tychy

04:44:30

V K/NW +(PB)

11

Hornik Grażyna

Truchtacz Mysłowice

04:54:32

V K/NW

12

Wojcieszak Ewa

Biegiem przez góry

02:16:59

IV K (PB)

13

Stanoszek Agnieszka

Mysłowice

02:23:13

IV K (PB)

14

Raczyńska Aleksandra

Stadion Śląski

03:34:29

IV K/NW (PB)

15

Wasilewska Barbara

Szopołazy

03:39:43

IV K/NW (PB)

16

Cieśla Urszula

Truchtacz Mysłowice

03:42:47

IV K/NW (PB)

17

Zięba Julia

Stadion Śląski

04:04:35

IV K/NW (PB)

18

Dębska Marta

Truchtacz Mysłowice

01:46:09

III K (PB)

19

Szatniewska Agnieszka

Będzin

01:47:43

III K (PB)

20

Kolonko Justyna

Goggle Pro Active

01:50:24

III K (PB)

21

Wróbel Agnieszka

Po Robocie

02:03:59

III K (PB)

22

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

02:22:09

III K/NW (PB)

23

Przybyła Anna

Stadion Śląski

02:42:53

III K/NW (PB)

24

Gamra Karolina

ZSS im. J. Korczaka M-ce

02:53:02

III K/NW (PB)

25

Ambroży-Łuczak Barbara

TIC

02:53:46

III K/NW (PB)

26

Wiktorzak Elżbieta

Stadion Śląski

02:53:55

III K/NW (PB)

27

Pyka Milena

UKS Chromik M-ce

00:56:58

II K

28

Rosikoń Katarzyna

UKS Chromik M-ce

00:59:23

II K

29

Gos Barbara

Truchtacz Mysłowice

01:02:25

II K (PB)

30

Capanda Paulina

Gomola Trans Airco

01:09:15

II K

31

Grojec Weronika

Mysłowice

01:13:02

II K (PB)

32

Mroczka Anna

Katowice

01:13:03

II K

33

Warchoł Emilia

UKS Chromik M-ce

01:14:27

II K

34

Palczewska Agnieszka

Mysłowice

01:18:03

II K (PB)

35

Mika Agnieszka

Mysłowice

01:19:27

II K

36

Klonowska Kamila

Naprzód Janów

01:21:47

II K

37

Buława Ewa

Mysłowice

01:25:18

II K/ Sł.Mund.

38

Kupibida Bogusława

Silesia Nordic Walking

01:41:22

II K/NW (PB)

39

Kamionka-Chłopek Małgorzata

ZSS im. J. Korczaka M-ce

01:57:47

II K/NW (PB)

40

Witecki Halina

Mysłowice

02:04:19

II K/NW

41

Sojka Wiktoria

ZSS nr 10 w Katowicach

02:09:02

II K/NW

42

Wilk Edyta

Dąbrowa Górnicza

00:30:20

I K

43

Gawle Renata

Sosnowiec

00:32:16

I K

44

Sadlik Barbara

Kęty

00:33:57

I K

45

Harrison Claire

Truchtacz Mysłowice

00:34:32

I K

46

Kania Agnieszka

Mysłowice

00:34:33

I K (PB)

47

Kalinowska Wioleta

Ruda Śląska

00:35:06

I K

48

Rochowiak Aleksandra

Brzeszcze

00:35:11

I K

49

Staszek Katarzyna

Husky Fan

00:36:54

I K/CC

50

Wójcikiewicz Joanna

Night Runners Śląsk

00:37:06

I K

51

Zięba Agnieszka

Mysłowice

00:37:43

I K

52

Węgler Kornelia

KRS TKKF Jastrząb R.Ś.

00:38:17

I K

53

Cichopek Bożena

TKKF Hades Mikołów

00:38:31

I K

54

Szczepanek Anna

Katowice

00:40:45

I K

55

Chytroszek Anna

Mysłowice

00:42:22

I K

56

Rajfura Iwona

Katowice

00:42:24

I K

57

Baluch Beata

Mysłowice

00:45:06

I K (PB)

58

Jaworska Marta

Husky Fan

00:49:25

I K/CC

59

Grzesik Katarzyna

Chorzów

00:53:01

I K/NW

60

Nasilewska Barbara

Szopołazy

00:54:10

I K/NW

61

Pajda Maria

Szopołazy

00:55:43

I K/NW

62

Ogon Betina

Silesia Nordic Walking

00:55:54

I K/NW

63

Copała Anna

Mysłowice

00:56:20

I K

64

Krzemieńska Elżbieta

Stadion Śląski

00:56:23

I K/NW

65

Kaczmarczyk Irena

Stadion Śląski

00:57:15

I K/NW

66

Borkowska Aleksandra

ZSS nr 10 w Katowicach

00:59:30

I K/NW

 

KLASYFIKACJA MUNDUROWA :

1

Walerowicz Maciej

Truchtacz Mysłowice

02:25:16

V Sł.Mund. (PB)

2

Kobyliński Tomasz

WBK Meta Lubliniec

02:27:14

V Sł.Mund.

3

Szklorz Sylwester

Katowice

02:33:26

V Sł.Mund. + (PB)

4

Kulej Jarosław

Sokół Siemianowice Śl.

02:34:56

V Sł.Mund.

5

Księżyk Jacek

Truchtacz Mysłowice

02:56:19

V Sł.Mund.

6

Wizner Czesław

Mysłowice

03:17:20

V Sł.Mund. (PB)

7

Szczerba Andrzej

Sosnowiec

02:09:56

IV Sł.Mund. (PB)

8

Pytel Janusz

Sokół Zakopane

01:19:22

III Sł.Mund.

9

Wolański Rafał

Mysłowice

01:32:12

III Sł.Mund. (PB)

10

Milkowski Jan

Siemianowice Śl.

01:38:17

III Sł.Mund.

11

Litwin Sławomir

Sosnowiec

01:42:18

III Sł.Mund.

12

Buława Ewa

Mysłowice

01:25:18

II K/ Sł.Mund.

13

Cis Adam

Sosnowiec

00:25:17

I Sł.Mund.

14

Nowicki Michał

Chorzów

00:27:04

I Sł.Mund.

15

Stec Jerzy

Zabrze

00:28:03

I Sł.Mund.

16

Pytel Piotr

Mysłowice

00:28:17

I Sł.Mund.

17

Buława Łukasz

CrossFit Południe

00:31:35

I Sł.Mund.

18

Błaszczyszyn Łukasz

Sosnowiec

00:33:17

I Sł.Mund.

19

Nowak Agnieszka

Pogoria Biega

00:33:17

I K/Sł.Mund.

20

Wolański Grzegorz

Mysłowice

00:34:17

I Sł.Mund.

21

Włodarczyk Marcin

Mysłowice

00:37:48

I Sł.Mund.

 

KLASYFIKACJA TRUCHTACZY :

1

Proksa Robert

Truchtacz Mysłowice / UKS Chromik M-ce

02:12:07

V

2

Maciejewski Marek

Truchtacz Mysłowice

02:23:06

V +(PB)

3

Walerowicz Maciej

Truchtacz Mysłowice

02:25:16

V Sł.Mund. (PB)

4

Rogowicz Piotr

Truchtacz Mysłowice

02:34:28

V +(PB)

5

Bromboszcz Karol

Truchtacz Mysłowice

02:41:41

V +(PB)

6

Księżyk Jacek

Truchtacz Mysłowice

02:56:19

V Sł.Mund.

7

Jarosz Marian

Truchtacz Mysłowice

04:41:18

V NW +(PB)

8

Hornik Grażyna

Truchtacz Mysłowice

04:54:32

V K/NW

9

Szmigiel Dariusz

Truchtacz Mysłowice

02:03:53

IV (PB)

10

Legomiński Werner

Truchtacz Mysłowice

02:16:38

IV (PB)

11

Wieczorek Krzysztof

Truchtacz Mysłowice

02:17:23

IV (PB)

12

Cieśla Urszula

Truchtacz Mysłowice

03:42:47

IV K/NW (PB)

13

Dębska Marta

Truchtacz Mysłowice

01:46:09

III K (PB)

14

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

02:22:09

III K/NW (PB)

15

Gos Barbara

Truchtacz Mysłowice

01:02:25

II K (PB)

16

Stolecki Grzegorz

Truchtacz Mysłowice

01:38:09

II NW (PB)

17

Grocholewski Włodzimierz

Truchtacz Mysłowice

00:29:23

I

18

Harrison Claire

Truchtacz Mysłowice

00:34:32

I K

19

Kuczmierczyk Janusz

Truchtacz Mysłowice

00:36:15

I (PB)

20

Hornik Jarosław

Truchtacz Mysłowice

00:39:15

I

21

Micuda Jan

Truchtacz Mysłowice

00:39:44

I

LEGENDA:

  • I,II…VI – Ilość ukończonych zawodów
  • NW – Nordic Walking
  • CC – Canicross
  • K – Kobieta
  • Sł.Mund. – Kategoria branżowa – Służby Mundurowe
  • (PB) – Do ukończonych zawodów, doliczono wynik Biegu Trzeciego „Polska Biega”
  • +(PB) – Do ukończonych zawodów, nie doliczono wyniku Biegu Trzeciego „Polska Biega”
  • 1 okr. – zawody ukończone na niepełnym dystansie, odpowiednio: 1 lub 2 okrążenia.
  • Jeśli w rubryce „uwagi”, jest tylko cyfra rzymska (ilość ukończonych zawodów), oznacza to: biegacz, mężczyzna, bez przynależności resortowej, pełny dystans (trzy okrążenia = 6,7 km.).

J.Ksi.

Poprawiony: niedziela, 06 grudnia 2015 21:40
 

Komentarze   

 
0 #1 Księżyk Jacek 2015-12-06 21:41
Poprawki naniesione ;-)
Cytować
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack