Reklama

Niemożliwe nie istnieje

Niemożliwe nie istnieje

vii gp logo.jpg

Logowanie



Sonda

Jak oceniasz naszą stronę?
 

Szukaj

Licznik

Użytkownicy na stronie

Naszą witrynę przegląda teraz 106 gości 

Agora Profile

Not Available to Guests

Agorians Online

Naszą witrynę przegląda teraz 1 gość 
Stworzone dzięki jVitals
Wpisany przez Jacek Księżyk   
poniedziałek, 14 grudnia 2015 22:35

VI PRZEŁAJOWE GRAND PRIX MYSŁOWIC

O PUCHAR TRUCHTACZA

BIEG SIÓDMY – WIELKI FINAŁ

2015-12-12

alt

 

KLASYFIKACJA OPEN :

 

MIEJSCE

NAZWISKO, IMIĘ

KLUB / MIASTO

WYNIKI : BIEG VII

UWAGI

1

Szczepańczyk Michał

Będzin

00:25:48

 

2

Pasieka Przemysław

Po Robocie

00:26:30

 

3

Pytel Janusz

Sokół Zakopane

00:26:35

Sł.Mund.

4

Proksa Robert

Truchtacz Mysłowice / UKS Chromik M-ce

00:27:18

 

5

Ochowicz Andrzej

KCH Chorzów

00:27:20

 

6

Pyka Milena

UKS Chromik M-ce

00:27:25

K

7

Zbąski Bartłomiej

Ruda Śląska

00:27:27

 

8

Maciejewski Marek

Truchtacz Mysłowice

00:28:05

 

9

Dudzik Zenon

Katowice

00:28:20

 

10

Palczewski Przemysław

Mysłowice

00:28:39

 

11

Kobyliński Tomasz

WBK Meta Lubliniec

00:28:53

Sł.Mund.

12

Martin Jacek

Stadion Śląski

00:29:16

 

13

Turek Rafał

Będzin

00:29:20

 

14

Walerowicz Maciej

Truchtacz Mysłowice

00:29:21

Sł.Mund.

15

Szczepański Janusz

Mysłowice

00:29:22

 

16

Szmigiel Dariusz

Truchtacz Mysłowice

00:29:48

 

17

Jamroz Damian

Husky Fan

00:29:49

CC

18

Oleksy Krzysztof

ADS Masna Krytyczna

00:29:56

 

19

Kolonko Mirosław

Goggle Pro Active

00:30:08

CC

20

Szklorz Sylwester

Katowice

00:30:14

Sł.Mund.

21

Plich Andrzej

Mysłowice

00:30:32

 

22

Suślik Radek

UKS Chromik M-ce

00:30:53

 

23

Bortel Mirosław

40-latek Tychy / FB Krynica

00:31:05

 

24

Wilk Edyta

Dąbrowa Górnicza

00:31:10

K

25

Staciwa Michał

Katowice

00:31:12

 

26

Nowak Ewa

Mysłowice

00:31:16

K

27

Kobak Krzysztof

Mysłowice

00:31:20

Sł.Mund.

28

Rogowicz Piotr

Truchtacz Mysłowice

00:31:30

 

29

Niedźwiedzki Ryszard

TKKF Saturn Czeladź

00:31:40

 

30

Kania Damian

Mysłowice

00:32:14

 

31

Glanowski Zenon

TKKF Saturn Czeladź

00:32:29

 

32

Kulej Jarosław

Sokół Siemianowice Śl.

00:32:30

Sł.Mund.

33

Bromboszcz Karol

Truchtacz Mysłowice

00:32:40

 

34

Zasucha Grzegorz

Katowice

00:32:45

 

35

Błaszczak Piotr

Chrzanów

00:32:51

 

36

Nogal Radosław

Mikołów

00:33:01

 

37

Nogal Leszek

BBL Mikołów

00:33:05

 

38

Kulików Sławomir

Mysłowice

00:33:08

 

39

Suślik Sobiesław

Mysłowice

00:33:18

 

40

Piotrowski Jędrzej

UKS Chromik M-ce

00:33:21

 

41

Aksamit-Mika Celestyna

Mysłowice

00:33:35

K

42

Lebioda Mariusz

Katowice

00:33:45

 

43

Warchoł Emilia

UKS Chromik M-ce

00:33:48

K

44

Kubera Andrzej

Katowice

00:34:36

 

45

Kolonko Justyna

Goggle Pro Active

00:34:54

K

46

Legomiński Werner

Truchtacz Mysłowice

00:35:01

 

47

Mroczka Anna

Katowice

00:35:15

K

48

Kotara Grzegorz

Mysłowice

00:35:32

 

49

Staszewski Henryk

Chorzów

00:35:39

 

50

Franus Łukasz

KCH

00:36:20

 

51

Głowacz Mariusz

KCH MOTO SIMER

00:36:29

 

52

Pasieka Paulina

Po Robocie

00:36:38

 

53

Szatniewska Agnieszka

Będzin

00:36:47

K

54

Grojec Weronika

UKS Chromik M-ce

00:37:10

 

55

Kuśpiet Sylwia

Bytom

00:37:11

 

56

Szczerba Andrzej

Sosnowiec

00:37:36

Sł.Mund.

57

Dębska Marta

Truchtacz Mysłowice

00:37:43

K

58

Janicka-Jawor

Joanna

00:37:48

K

59

Labe Andrzej

MOSIR Czeladź

00:37:49

 

60

Barchanowski Michał

Gryf Sosnowiec

00:37:55

 

61

Zaręba Agnieszka

Mysłowice

00:38:25

K

62

Krupa Agnieszka

Katowice

00:38:25

K

63

Prusek Sebastian

Strumień

00:39:20

 

64

Żebrowska Matylda

MKB nr 1

00:40:03

K

65

Pendolski Franciszek

KB Józefinka Katowice

00:40:11

 

66

Micuda Jan

Truchtacz Mysłowice

00:40:26

 

67

Zieliński Natan

Jaworzno

00:40:30

 

68

Piechaczek Krzysztof

Katowice

00:40:39

 

69

Dąbrowski Ireneusz

Zabrze

00:42:24

 

70

Maszniew Romuald

Gliwice

00:42:25

 

71

Augustyńska Aleksandra

ZSS im. J. Korczaka M-ce

00:42:33

K

72

Węgler Zbigniew

Sosnowiec

00:42:49

 

73

Mlaskawa Edward

Zabrze

00:43:00

 

74

Jaworska Marta

Husky Fan

00:43:10

K/CC

75

Schröder Karol

Silesia Nordic Walking

00:45:13

NW

76

Nowak Grzegorz

TKKF Saturn Czeladź

00:46:15

NW

77

Królikowski Mirosław

Dąbrowa Nordic Team

00:46:34

NW

78

Świerc Krzysztof

Mojacukrzyca.pl

00:47:02

NW

79

Głowa Michał

Vesoły Borsuk Team 

00:47:17

NW

80

Barchanowski Wojciech

Harpagan Sosnowiec

00:47:46

NW

81

Makowski Marek

Tychy

00:47:46

NW

82

Nawrotek Roman

Vesoły Borsuk Team 

00:47:57

NW

83

Cofała Jan

Leje na pokład

00:50:17

 

84

Kupibida Bogusława

Silesia Nordic Walking

00:50:32

K/NW

85

Jędruś Olgierd

Mysłowice

00:50:46

NW

86

Sagan Marian

40-latek Tychy

00:50:57

NW

87

Królikowska Gabriela

Dąbrowa Nordic Team

00:50:58

K/NW

88

Lesicka Elżbieta

Sosnowiec

00:51:26

K/NW

89

Smalcerz Marzena

ZSS im. J. Korczaka M-ce

00:51:27

K

90

Witkowska Maria

Stadion Śląski

00:51:36

K/NW

91

Kurek Edward

MOSIR Czeladź

00:52:41

NW

92

Barchanowska Lucyna

Sosnowiec

00:52:46

K/NW

93

Porczak Marian

Mysłowice

00:54:03

NW

94

Kulej Sławomira

Siemianowice Śląskie

00:55:51

K/NW

95

Przybyłka Anna

Stadion Śląski

00:56:45

K/NW

96

Cieśla Urszula

Truchtacz Mysłowice

00:57:54

K/NW

97

Sagan Irena

40-latek Tychy

00:58:23

K/NW

98

Kaczmarczyk Irena

Stadion Śląski

00:59:09

K/NW

99

Wiktorzak Elżbieta

Stadion Śląski

01:00:03

K/NW

100

Węgler Krystyna

Sosnowiec

01:01:54

K/NW

101

Zięba Julia

Stadion Śląski

01:02:31

K/NW

102

Grabowska Jadwiga

Stadion Śląski

01:02:38

K/NW

103

Jarosz Marian

Truchtacz Mysłowice

01:03:24

NW

104

Hornik Grażyna

Truchtacz Mysłowice

01:03:24

K/NW

105

Janiczek Tadeusz

MOSIR Czeladź

01:03:29

NW

106

Wujko Józef

Katowice

01:03:30

NW

107

Jankowska Maja

Mysłowice

01:15:00

K/NW

108

Księżyk Jacek

Truchtacz Mysłowice

00::

Sł.Mund.

109

Hornik Jarosław

Truchtacz Mysłowice

00::

 

POZA KOLEJNOŚCIĄ

110

Jankowska Małgorzata

Mysłowice

00:50:04

K/NW 2 Okr.

111

Proksa Wojciech

Mysłowice

00:14:09

1 Okr.

112

Lebioda Kinga

Katowice

00:18:38

K 1 Okr.

113

Duczyński Kacper

Katowice

00:31:17

1 Okr.

114

Duczyńska Wiktoria

Katowice

00:33:28

K 1 Okr.

115

Kurek Adam

Katowice

00:48:56

1 Okr.

116

Kurek Anna

Katowice

00:48:56

K 1 Okr.

 

KLASYFIKACJA CANICROSS :

 

1

Jamroz Damian

Husky Fan

00:29:49

CC

2

Kolonko Mirosław

Goggle Pro Active

00:30:08

CC

3

Jaworska Marta

Husky Fan

00:43:10

K/CC

 

KLASYFIKACJA NORDIC WALKING :

 

1

Schröder Karol

Silesia Nordic Walking

00:45:13

NW

2

Nowak Grzegorz

TKKF Saturn Czeladź

00:46:15

NW

3

Królikowski Mirosław

Dąbrowa Nordic Team

00:46:34

NW

4

Świerc Krzysztof

Mojacukrzyca.pl

00:47:02

NW

5

Głowa Michał

Vesoły Borsuk Team 

00:47:17

NW

6

Barchanowski Wojciech

Gryf Sosnowiec

00:47:46

NW

7

Makowski Marek

Tychy

00:47:46

NW

8

Nawrotek Roman

Vesoły Borsuk Team 

00:47:57

NW

9

Kupibida Bogusława

Silesia Nordic Walking

00:50:32

K/NW

10

Jędruś Olgierd

Mysłowice

00:50:46

NW

11

Sagan Marian

40-latek Tychy

00:50:57

NW

12

Królikowska Gabriela

Dąbrowa Nordic Team

00:50:58

K/NW

13

Lesicka Elżbieta

Sosnowiec

00:51:26

K/NW

14

Witkowska Maria

Stadion Śląski

00:51:36

K/NW

15

Kurek Edward

MOSIR Czeladź

00:52:41

NW

16

Barchanowska Lucyna

Sosnowiec

00:52:46

K/NW

17

Porczak Marian

Mysłowice

00:54:03

NW

18

Kulej Sławomira

Siemianowice Śląskie

00:55:51

K/NW

19

Przybyłka Anna

Stadion Śląski

00:56:45

K/NW

20

Cieśla Urszula

Truchtacz Mysłowice

00:57:54

K/NW

21

Sagan Irena

40-latek Tychy

00:58:23

K/NW

22

Kaczmarczyk Irena

Stadion Śląski

00:59:09

K/NW

23

Wiktorzak Elżbieta

Stadion Śląski

01:00:03

K/NW

24

Węgler Krystyna

Sosnowiec

01:01:54

K/NW

25

Zięba Julia

Stadion Śląski

01:02:31

K/NW

26

Grabowska Jadwiga

Stadion Śląski

01:02:38

K/NW

27

Jarosz Marian

Truchtacz Mysłowice

01:03:24

NW

28

Hornik Grażyna

Truchtacz Mysłowice

01:03:24

K/NW

29

Janiczek Tadeusz

MOSIR Czeladź

01:03:29

NW

30

Wujko Józef

Katowice

01:03:30

NW

31

Jankowska Maja

Mysłowice

01:15:00

K/NW

 

KLASYFIKACJA KOBIET :

 

1

Pyka Milena

UKS Chromik M-ce

00:27:25

K

2

Wilk Edyta

Dąbrowa Górnicza

00:31:10

K

3

Nowak Ewa

Mysłowice

00:31:16

K

4

Aksamit-Mika Celestyna

Mysłowice

00:33:35

K

5

Warchoł Emilia

UKS Chromik M-ce

00:33:48

K

6

Kolonko Justyna

Goggle Pro Active

00:34:54

K

7

Mroczka Anna

Katowice

00:35:15

K

8

Szatniewska Agnieszka

Będzin

00:36:47

K

9

Dębska Marta

Truchtacz Mysłowice

00:37:43

K

10

Janicka-Jawor

Joanna

00:37:48

K

11

Zaręba Agnieszka

Mysłowice

00:38:25

K

12

Krupa Agnieszka

Katowice

00:38:25

K

13

Żebrowska Matylda

MKB nr 1

00:40:03

K

14

Augustyńska Aleksandra

ZSS im. J. Korczaka M-ce

00:42:33

K

15

Jaworska Marta

Husky Fan

00:43:10

K/CC

16

Kupibida Bogusława

Silesia Nordic Walking

00:50:32

K/NW

17

Królikowska Gabriela

Dąbrowa Nordic Team

00:50:58

K/NW

18

Lesicka Elżbieta

Sosnowiec

00:51:26

K/NW

19

Smalcerz Marzena

ZSS im. J. Korczaka M-ce

00:51:27

K

20

Witkowska Maria

Stadion Śląski

00:51:36

K/NW

21

Barchanowska Lucyna

Sosnowiec

00:52:46

K/NW

22

Kulej Sławomira

Siemianowice Śląskie

00:55:51

K/NW

23

Przybyłka Anna

Stadion Śląski

00:56:45

K/NW

24

Cieśla Urszula

Truchtacz Mysłowice

00:57:54

K/NW

25

Sagan Irena

40-latek Tychy

00:58:23

K/NW

26

Kaczmarczyk Irena

Stadion Śląski

00:59:09

K/NW

27

Wiktorzak Elżbieta

Stadion Śląski

01:00:03

K/NW

28

Węgler Krystyna

Sosnowiec

01:01:54

K/NW

29

Zięba Julia

Stadion Śląski

01:02:31

K/NW

30

Grabowska Jadwiga

Stadion Śląski

01:02:38

K/NW

31

Hornik Grażyna

Truchtacz Mysłowice

01:03:24

K/NW

32

Jankowska Maja

Mysłowice

01:15:00

K/NW

33

Jankowska Małgorzata

Mysłowice

00:50:04

K/NW 2 Okr.

34

Lebioda Kinga

Katowice

00:18:38

K 1 Okr.

35

Duczyńska Wiktoria

Katowice

00:33:28

K 1 Okr.

36

Kurek Anna

Katowice

00:48:56

K 1 Okr.

 

KLASYFIKACJA MUNDUROWA :

 

1

Pytel Janusz

Sokół Zakopane

00:26:35

Sł.Mund.

2

Kobyliński Tomasz

WBK Meta Lubliniec

00:28:53

Sł.Mund.

3

Walerowicz Maciej

Truchtacz Mysłowice

00:29:21

Sł.Mund.

4

Szklorz Sylwester

Katowice

00:30:14

Sł.Mund.

5

Kobak Krzysztof

Mysłowice

00:31:20

Sł.Mund.

6

Kulej Jarosław

Sokół Siemianowice Śl.

00:32:30

Sł.Mund.

7

Szczerba Andrzej

Sosnowiec

00:37:36

Sł.Mund.

8

Księżyk Jacek

Truchtacz Mysłowice

00::

Sł.Mund.

 

KLASYFIKACJA TRUCHTACZY :

 

1

Proksa Robert

Truchtacz Mysłowice / UKS Chromik M-ce

00:27:18

 

2

Maciejewski Marek

Truchtacz Mysłowice

00:28:05

 

3

Walerowicz Maciej

Truchtacz Mysłowice

00:29:21

Sł.Mund.

4

Szmigiel Dariusz

Truchtacz Mysłowice

00:29:48

 

5

Rogowicz Piotr

Truchtacz Mysłowice

00:31:30

 

6

Bromboszcz Karol

Truchtacz Mysłowice

00:32:40

 

7

Legomiński Werner

Truchtacz Mysłowice

00:35:01

 

8

Dębska Marta

Truchtacz Mysłowice

00:37:43

K

9

Micuda Jan

Truchtacz Mysłowice

00:40:26

 

10

Cieśla Urszula

Truchtacz Mysłowice

00:57:54

K/NW

11

Jarosz Marian

Truchtacz Mysłowice

01:03:24

NW

12

Hornik Grażyna

Truchtacz Mysłowice

01:03:24

K/NW

13

Księżyk Jacek

Truchtacz Mysłowice

00::

Sł.Mund.

14

Hornik Jarosław

Truchtacz Mysłowice

00::

 

LEGENDA:

  • I,II…VII – Ilość ukończonych zawodów
  • NW – Nordic Walking
  • CC – Canicross
  • K – Kobieta
  • Sł.Mund. – Kategoria branżowa – Służby Mundurowe
  •  (PB) – Do ukończonych zawodów, doliczono wynik Biegu Trzeciego „Polska Biega”
  • +(PB) – Do ukończonych zawodów, nie doliczono wyniku Biegu Trzeciego „Polska Biega”
  • 1 okr. – zawody ukończone na niepełnym dystansie, odpowiednio: 1 lub 2 okrążenia.
  • Jeśli w rubryce uwagi jest tylko cyfra rzymska (ilość ukończonych zawodów), oznacza to:  zwykły biegacz, mężczyzna, bez przynależności resortowej.

J.Ksi.

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack