Reklama

Niemożliwe nie istnieje

Niemożliwe nie istnieje

vii gp logo.jpg

Logowanie



Szukaj

Agora Profile

Not Available to Guests

Agorians Online

Now 1 member online
and 4 guests online
Stworzone dzięki jVitals
PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
Wpisany przez Jacek Księżyk   
poniedziałek, 14 grudnia 2015 22:35

VI PRZEŁAJOWE GRAND PRIX MYSŁOWIC

O PUCHAR TRUCHTACZA

BIEG SIÓDMY – WIELKI FINAŁ

2015-12-12

alt

 

KLASYFIKACJA OPEN :

 

MIEJSCE

NAZWISKO, IMIĘ

KLUB / MIASTO

WYNIKI : BIEG VII

UWAGI

1

Szczepańczyk Michał

Będzin

00:25:48

 

2

Pasieka Przemysław

Po Robocie

00:26:30

 

3

Pytel Janusz

Sokół Zakopane

00:26:35

Sł.Mund.

4

Proksa Robert

Truchtacz Mysłowice / UKS Chromik M-ce

00:27:18

 

5

Ochowicz Andrzej

KCH Chorzów

00:27:20

 

6

Pyka Milena

UKS Chromik M-ce

00:27:25

K

7

Zbąski Bartłomiej

Ruda Śląska

00:27:27

 

8

Maciejewski Marek

Truchtacz Mysłowice

00:28:05

 

9

Dudzik Zenon

Katowice

00:28:20

 

10

Palczewski Przemysław

Mysłowice

00:28:39

 

11

Kobyliński Tomasz

WBK Meta Lubliniec

00:28:53

Sł.Mund.

12

Martin Jacek

Stadion Śląski

00:29:16

 

13

Turek Rafał

Będzin

00:29:20

 

14

Walerowicz Maciej

Truchtacz Mysłowice

00:29:21

Sł.Mund.

15

Szczepański Janusz

Mysłowice

00:29:22

 

16

Szmigiel Dariusz

Truchtacz Mysłowice

00:29:48

 

17

Jamroz Damian

Husky Fan

00:29:49

CC

18

Oleksy Krzysztof

ADS Masna Krytyczna

00:29:56

 

19

Kolonko Mirosław

Goggle Pro Active

00:30:08

CC

20

Szklorz Sylwester

Katowice

00:30:14

Sł.Mund.

21

Plich Andrzej

Mysłowice

00:30:32

 

22

Suślik Radek

UKS Chromik M-ce

00:30:53

 

23

Bortel Mirosław

40-latek Tychy / FB Krynica

00:31:05

 

24

Wilk Edyta

Dąbrowa Górnicza

00:31:10

K

25

Staciwa Michał

Katowice

00:31:12

 

26

Nowak Ewa

Mysłowice

00:31:16

K

27

Kobak Krzysztof

Mysłowice

00:31:20

Sł.Mund.

28

Rogowicz Piotr

Truchtacz Mysłowice

00:31:30

 

29

Niedźwiedzki Ryszard

TKKF Saturn Czeladź

00:31:40

 

30

Kania Damian

Mysłowice

00:32:14

 

31

Glanowski Zenon

TKKF Saturn Czeladź

00:32:29

 

32

Kulej Jarosław

Sokół Siemianowice Śl.

00:32:30

Sł.Mund.

33

Bromboszcz Karol

Truchtacz Mysłowice

00:32:40

 

34

Zasucha Grzegorz

Katowice

00:32:45

 

35

Błaszczak Piotr

Chrzanów

00:32:51

 

36

Nogal Radosław

Mikołów

00:33:01

 

37

Nogal Leszek

BBL Mikołów

00:33:05

 

38

Kulików Sławomir

Mysłowice

00:33:08

 

39

Suślik Sobiesław

Mysłowice

00:33:18

 

40

Piotrowski Jędrzej

UKS Chromik M-ce

00:33:21

 

41

Aksamit-Mika Celestyna

Mysłowice

00:33:35

K

42

Lebioda Mariusz

Katowice

00:33:45

 

43

Warchoł Emilia

UKS Chromik M-ce

00:33:48

K

44

Kubera Andrzej

Katowice

00:34:36

 

45

Kolonko Justyna

Goggle Pro Active

00:34:54

K

46

Legomiński Werner

Truchtacz Mysłowice

00:35:01

 

47

Mroczka Anna

Katowice

00:35:15

K

48

Kotara Grzegorz

Mysłowice

00:35:32

 

49

Staszewski Henryk

Chorzów

00:35:39

 

50

Franus Łukasz

KCH

00:36:20

 

51

Głowacz Mariusz

KCH MOTO SIMER

00:36:29

 

52

Pasieka Paulina

Po Robocie

00:36:38

 

53

Szatniewska Agnieszka

Będzin

00:36:47

K

54

Grojec Weronika

UKS Chromik M-ce

00:37:10

 

55

Kuśpiet Sylwia

Bytom

00:37:11

 

56

Szczerba Andrzej

Sosnowiec

00:37:36

Sł.Mund.

57

Dębska Marta

Truchtacz Mysłowice

00:37:43

K

58

Janicka-Jawor

Joanna

00:37:48

K

59

Labe Andrzej

MOSIR Czeladź

00:37:49

 

60

Barchanowski Michał

Gryf Sosnowiec

00:37:55

 

61

Zaręba Agnieszka

Mysłowice

00:38:25

K

62

Krupa Agnieszka

Katowice

00:38:25

K

63

Prusek Sebastian

Strumień

00:39:20

 

64

Żebrowska Matylda

MKB nr 1

00:40:03

K

65

Pendolski Franciszek

KB Józefinka Katowice

00:40:11

 

66

Micuda Jan

Truchtacz Mysłowice

00:40:26

 

67

Zieliński Natan

Jaworzno

00:40:30

 

68

Piechaczek Krzysztof

Katowice

00:40:39

 

69

Dąbrowski Ireneusz

Zabrze

00:42:24

 

70

Maszniew Romuald

Gliwice

00:42:25

 

71

Augustyńska Aleksandra

ZSS im. J. Korczaka M-ce

00:42:33

K

72

Węgler Zbigniew

Sosnowiec

00:42:49

 

73

Mlaskawa Edward

Zabrze

00:43:00

 

74

Jaworska Marta

Husky Fan

00:43:10

K/CC

75

Schröder Karol

Silesia Nordic Walking

00:45:13

NW

76

Nowak Grzegorz

TKKF Saturn Czeladź

00:46:15

NW

77

Królikowski Mirosław

Dąbrowa Nordic Team

00:46:34

NW

78

Świerc Krzysztof

Mojacukrzyca.pl

00:47:02

NW

79

Głowa Michał

Vesoły Borsuk Team 

00:47:17

NW

80

Barchanowski Wojciech

Harpagan Sosnowiec

00:47:46

NW

81

Makowski Marek

Tychy

00:47:46

NW

82

Nawrotek Roman

Vesoły Borsuk Team 

00:47:57

NW

83

Cofała Jan

Leje na pokład

00:50:17

 

84

Kupibida Bogusława

Silesia Nordic Walking

00:50:32

K/NW

85

Jędruś Olgierd

Mysłowice

00:50:46

NW

86

Sagan Marian

40-latek Tychy

00:50:57

NW

87

Królikowska Gabriela

Dąbrowa Nordic Team

00:50:58

K/NW

88

Lesicka Elżbieta

Sosnowiec

00:51:26

K/NW

89

Smalcerz Marzena

ZSS im. J. Korczaka M-ce

00:51:27

K

90

Witkowska Maria

Stadion Śląski

00:51:36

K/NW

91

Kurek Edward

MOSIR Czeladź

00:52:41

NW

92

Barchanowska Lucyna

Sosnowiec

00:52:46

K/NW

93

Porczak Marian

Mysłowice

00:54:03

NW

94

Kulej Sławomira

Siemianowice Śląskie

00:55:51

K/NW

95

Przybyłka Anna

Stadion Śląski

00:56:45

K/NW

96

Cieśla Urszula

Truchtacz Mysłowice

00:57:54

K/NW

97

Sagan Irena

40-latek Tychy

00:58:23

K/NW

98

Kaczmarczyk Irena

Stadion Śląski

00:59:09

K/NW

99

Wiktorzak Elżbieta

Stadion Śląski

01:00:03

K/NW

100

Węgler Krystyna

Sosnowiec

01:01:54

K/NW

101

Zięba Julia

Stadion Śląski

01:02:31

K/NW

102

Grabowska Jadwiga

Stadion Śląski

01:02:38

K/NW

103

Jarosz Marian

Truchtacz Mysłowice

01:03:24

NW

104

Hornik Grażyna

Truchtacz Mysłowice

01:03:24

K/NW

105

Janiczek Tadeusz

MOSIR Czeladź

01:03:29

NW

106

Wujko Józef

Katowice

01:03:30

NW

107

Jankowska Maja

Mysłowice

01:15:00

K/NW

108

Księżyk Jacek

Truchtacz Mysłowice

00::

Sł.Mund.

109

Hornik Jarosław

Truchtacz Mysłowice

00::

 

POZA KOLEJNOŚCIĄ

110

Jankowska Małgorzata

Mysłowice

00:50:04

K/NW 2 Okr.

111

Proksa Wojciech

Mysłowice

00:14:09

1 Okr.

112

Lebioda Kinga

Katowice

00:18:38

K 1 Okr.

113

Duczyński Kacper

Katowice

00:31:17

1 Okr.

114

Duczyńska Wiktoria

Katowice

00:33:28

K 1 Okr.

115

Kurek Adam

Katowice

00:48:56

1 Okr.

116

Kurek Anna

Katowice

00:48:56

K 1 Okr.

 

KLASYFIKACJA CANICROSS :

 

1

Jamroz Damian

Husky Fan

00:29:49

CC

2

Kolonko Mirosław

Goggle Pro Active

00:30:08

CC

3

Jaworska Marta

Husky Fan

00:43:10

K/CC

 

KLASYFIKACJA NORDIC WALKING :

 

1

Schröder Karol

Silesia Nordic Walking

00:45:13

NW

2

Nowak Grzegorz

TKKF Saturn Czeladź

00:46:15

NW

3

Królikowski Mirosław

Dąbrowa Nordic Team

00:46:34

NW

4

Świerc Krzysztof

Mojacukrzyca.pl

00:47:02

NW

5

Głowa Michał

Vesoły Borsuk Team 

00:47:17

NW

6

Barchanowski Wojciech

Gryf Sosnowiec

00:47:46

NW

7

Makowski Marek

Tychy

00:47:46

NW

8

Nawrotek Roman

Vesoły Borsuk Team 

00:47:57

NW

9

Kupibida Bogusława

Silesia Nordic Walking

00:50:32

K/NW

10

Jędruś Olgierd

Mysłowice

00:50:46

NW

11

Sagan Marian

40-latek Tychy

00:50:57

NW

12

Królikowska Gabriela

Dąbrowa Nordic Team

00:50:58

K/NW

13

Lesicka Elżbieta

Sosnowiec

00:51:26

K/NW

14

Witkowska Maria

Stadion Śląski

00:51:36

K/NW

15

Kurek Edward

MOSIR Czeladź

00:52:41

NW

16

Barchanowska Lucyna

Sosnowiec

00:52:46

K/NW

17

Porczak Marian

Mysłowice

00:54:03

NW

18

Kulej Sławomira

Siemianowice Śląskie

00:55:51

K/NW

19

Przybyłka Anna

Stadion Śląski

00:56:45

K/NW

20

Cieśla Urszula

Truchtacz Mysłowice

00:57:54

K/NW

21

Sagan Irena

40-latek Tychy

00:58:23

K/NW

22

Kaczmarczyk Irena

Stadion Śląski

00:59:09

K/NW

23

Wiktorzak Elżbieta

Stadion Śląski

01:00:03

K/NW

24

Węgler Krystyna

Sosnowiec

01:01:54

K/NW

25

Zięba Julia

Stadion Śląski

01:02:31

K/NW

26

Grabowska Jadwiga

Stadion Śląski

01:02:38

K/NW

27

Jarosz Marian

Truchtacz Mysłowice

01:03:24

NW

28

Hornik Grażyna

Truchtacz Mysłowice

01:03:24

K/NW

29

Janiczek Tadeusz

MOSIR Czeladź

01:03:29

NW

30

Wujko Józef

Katowice

01:03:30

NW

31

Jankowska Maja

Mysłowice

01:15:00

K/NW

 

KLASYFIKACJA KOBIET :

 

1

Pyka Milena

UKS Chromik M-ce

00:27:25

K

2

Wilk Edyta

Dąbrowa Górnicza

00:31:10

K

3

Nowak Ewa

Mysłowice

00:31:16

K

4

Aksamit-Mika Celestyna

Mysłowice

00:33:35

K

5

Warchoł Emilia

UKS Chromik M-ce

00:33:48

K

6

Kolonko Justyna

Goggle Pro Active

00:34:54

K

7

Mroczka Anna

Katowice

00:35:15

K

8

Szatniewska Agnieszka

Będzin

00:36:47

K

9

Dębska Marta

Truchtacz Mysłowice

00:37:43

K

10

Janicka-Jawor

Joanna

00:37:48

K

11

Zaręba Agnieszka

Mysłowice

00:38:25

K

12

Krupa Agnieszka

Katowice

00:38:25

K

13

Żebrowska Matylda

MKB nr 1

00:40:03

K

14

Augustyńska Aleksandra

ZSS im. J. Korczaka M-ce

00:42:33

K

15

Jaworska Marta

Husky Fan

00:43:10

K/CC

16

Kupibida Bogusława

Silesia Nordic Walking

00:50:32

K/NW

17

Królikowska Gabriela

Dąbrowa Nordic Team

00:50:58

K/NW

18

Lesicka Elżbieta

Sosnowiec

00:51:26

K/NW

19

Smalcerz Marzena

ZSS im. J. Korczaka M-ce

00:51:27

K

20

Witkowska Maria

Stadion Śląski

00:51:36

K/NW

21

Barchanowska Lucyna

Sosnowiec

00:52:46

K/NW

22

Kulej Sławomira

Siemianowice Śląskie

00:55:51

K/NW

23

Przybyłka Anna

Stadion Śląski

00:56:45

K/NW

24

Cieśla Urszula

Truchtacz Mysłowice

00:57:54

K/NW

25

Sagan Irena

40-latek Tychy

00:58:23

K/NW

26

Kaczmarczyk Irena

Stadion Śląski

00:59:09

K/NW

27

Wiktorzak Elżbieta

Stadion Śląski

01:00:03

K/NW

28

Węgler Krystyna

Sosnowiec

01:01:54

K/NW

29

Zięba Julia

Stadion Śląski

01:02:31

K/NW

30

Grabowska Jadwiga

Stadion Śląski

01:02:38

K/NW

31

Hornik Grażyna

Truchtacz Mysłowice

01:03:24

K/NW

32

Jankowska Maja

Mysłowice

01:15:00

K/NW

33

Jankowska Małgorzata

Mysłowice

00:50:04

K/NW 2 Okr.

34

Lebioda Kinga

Katowice

00:18:38

K 1 Okr.

35

Duczyńska Wiktoria

Katowice

00:33:28

K 1 Okr.

36

Kurek Anna

Katowice

00:48:56

K 1 Okr.

 

KLASYFIKACJA MUNDUROWA :

 

1

Pytel Janusz

Sokół Zakopane

00:26:35

Sł.Mund.

2

Kobyliński Tomasz

WBK Meta Lubliniec

00:28:53

Sł.Mund.

3

Walerowicz Maciej

Truchtacz Mysłowice

00:29:21

Sł.Mund.

4

Szklorz Sylwester

Katowice

00:30:14

Sł.Mund.

5

Kobak Krzysztof

Mysłowice

00:31:20

Sł.Mund.

6

Kulej Jarosław

Sokół Siemianowice Śl.

00:32:30

Sł.Mund.

7

Szczerba Andrzej

Sosnowiec

00:37:36

Sł.Mund.

8

Księżyk Jacek

Truchtacz Mysłowice

00::

Sł.Mund.

 

KLASYFIKACJA TRUCHTACZY :

 

1

Proksa Robert

Truchtacz Mysłowice / UKS Chromik M-ce

00:27:18

 

2

Maciejewski Marek

Truchtacz Mysłowice

00:28:05

 

3

Walerowicz Maciej

Truchtacz Mysłowice

00:29:21

Sł.Mund.

4

Szmigiel Dariusz

Truchtacz Mysłowice

00:29:48

 

5

Rogowicz Piotr

Truchtacz Mysłowice

00:31:30

 

6

Bromboszcz Karol

Truchtacz Mysłowice

00:32:40

 

7

Legomiński Werner

Truchtacz Mysłowice

00:35:01

 

8

Dębska Marta

Truchtacz Mysłowice

00:37:43

K

9

Micuda Jan

Truchtacz Mysłowice

00:40:26

 

10

Cieśla Urszula

Truchtacz Mysłowice

00:57:54

K/NW

11

Jarosz Marian

Truchtacz Mysłowice

01:03:24

NW

12

Hornik Grażyna

Truchtacz Mysłowice

01:03:24

K/NW

13

Księżyk Jacek

Truchtacz Mysłowice

00::

Sł.Mund.

14

Hornik Jarosław

Truchtacz Mysłowice

00::

 

LEGENDA:

  • I,II…VII – Ilość ukończonych zawodów
  • NW – Nordic Walking
  • CC – Canicross
  • K – Kobieta
  • Sł.Mund. – Kategoria branżowa – Służby Mundurowe
  •  (PB) – Do ukończonych zawodów, doliczono wynik Biegu Trzeciego „Polska Biega”
  • +(PB) – Do ukończonych zawodów, nie doliczono wyniku Biegu Trzeciego „Polska Biega”
  • 1 okr. – zawody ukończone na niepełnym dystansie, odpowiednio: 1 lub 2 okrążenia.
  • Jeśli w rubryce uwagi jest tylko cyfra rzymska (ilość ukończonych zawodów), oznacza to:  zwykły biegacz, mężczyzna, bez przynależności resortowej.

J.Ksi.

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack