Reklama

Niemożliwe nie istnieje

Niemożliwe nie istnieje

logo.jpg

Logowanie



Sonda

Jak oceniasz naszą stronę?
 

Szukaj

Licznik

Użytkownicy na stronie

Naszą witrynę przegląda teraz 110 gości 

Agora Profile

Not Available to Guests

Agorians Online

Naszą witrynę przegląda teraz 2 gości 
Stworzone dzięki jVitals
Wpisany przez Jacek Księżyk   
czwartek, 17 grudnia 2015 22:50

VI PRZEŁAJOWE GRAND PRIX MYSŁOWIC

O PUCHAR TRUCHTACZA

WYNIKI PO SIEDMIU BIEGACH

(KLASYFIKACJA UWZGLĘDNIA  BIEG III – POLSKA BIEGA)alt

KLASYFIKACJA OPEN :

Miejsce

NAZWISKO, IMIĘ

KLUB / MIASTO

WYNIKI : I + II + III + IV + V+ VI + VII

UWAGI

1

Proksa Robert

Truchtacz Mysłowice / UKS Chromik M-ce

02:38:45

VI

2

Zbąski Bartłomiej

Ruda Śląska

02:48:02

VI +(PB)

3

Dudzik Zenon

Katowice

02:49:31

VI

4

Maciejewski Marek

Truchtacz Mysłowice

02:50:11

VI +(PB)

5

Turek Rafał

Będzin

02:50:14

VI (PB)

6

Walerowicz Maciej

Truchtacz Mysłowice

02:54:37

VI Sł.Mund. (PB)

7

Martin Jacek

Stadion Śląski

02:55:05

VI +(PB)

8

Palczewski Przemysław

Mysłowice

02:55:54

VI (PB)

9

Kobyliński Tomasz

WBK Meta Lubliniec

02:56:07

VI Sł.Mund.

10

Szczepański Janusz

Mysłowice

02:59:04

VI (PB)

11

Kobak Krzysztof

Mysłowice

02:59:27

VI +(PB)

12

Oleksy Krzysztof

ADS Masna Krytyczna

02:59:29

VI (PB)

13

Bortel Mirosław

40-latek Tychy / FB Krynica

03:00:40

VI +(PB)

14

Szklorz Sylwester

Katowice

03:03:40

VI Sł.Mund. + (PB)

15

Rogowicz Piotr

Truchtacz Mysłowice

03:05:58

VI +(PB)

16

Staciwa Michał

Katowice

03:07:17

VI (PB)

17

Kulej Jarosław

Sokół Siemianowice Śl.

03:07:26

VI Sł.Mund.

18

Nowak Ewa

Mysłowice

03:09:41

VI K (PB)

19

Nogal Leszek

BBL Mikołów

03:12:13

VI

20

Aksamit-Mika Celestyna

Mysłowice

03:13:26

VI K

21

Bromboszcz Karol

Truchtacz Mysłowice

03:14:21

VI +(PB)

22

Kulików Sławomir

Mysłowice

03:19:47

VI

23

Suślik Sobiesław

Mysłowice

03:23:34

VI +(PB)

24

Lebioda Mariusz

Katowice

03:29:43

VI (PB)

25

Legomiński Werner

Truchtacz Mysłowice

03:30:58

VI (PB)

26

Księżyk Jacek

Truchtacz Mysłowice (+35)

03:31:19

VI Sł.Mund.

27

Franus Łukasz

KCH

03:38:48

VI (PB)

28

Barchanowski Michał

Gryf Sosnowiec

03:46:19

VI +(PB)

29

Żebrowska Matylda

MKB No 1

03:55:12

VI K (PB)

30

Maszniew Romuald

Gliwice

03:55:15

VI

31

Dąbrowski Ireneusz

Zabrze

03:55:25

VI +(PB)

32

Cofała Jan

Leje na pokład

03:58:11

VI (PB)

33

Mlaskawa Edward

Zabrze

04:03:31

VI +(PB)

34

Augustyńska Aleksandra

ZSS im. J. Korczaka M-ce

04:18:35

VI K (PB)

35

Nowak Grzegorz

TKKF Saturn Czeladź

04:30:21

VI NW (PB)

36

Makowski Marek

Tychy

04:41:51

VI NW (PB)

37

Barchanowski Wojciech

Harpagan Sosnowiec

04:44:28

VI NW (PB)

38

Jędruś Olgierd

Mysłowice

04:54:00

VI (PB)

39

Smalcerz Marzena

ZSS im. J. Korczaka M-ce

04:54:39

VI K (PB)

40

Sagan Marian

40-latek Tychy

04:57:51

VI NW +(PB)

41

Kurek Edward

MOSIR Czeladź

05:01:49

VI NW (PB)

42

Królikowska Gabriela

Dąbrowa Nordic Team

05:02:52

VI K/NW +(PB)

43

Barchanowska Lucyna

Sosnowiec

05:19:37

VI K/NW +(PB)

44

Witkowska Maria

Stadion Śląski

05:21:57

VI K/NW (PB)

45

Kulej Sławomira

Siemianowice Śląskie

05:30:08

VI K/NW

46

Sagan Irena

40-latek Tychy

05:42:53

VI K/NW +(PB)

47

Jarosz Marian

Truchtacz Mysłowice

05:44:42

VI NW +(PB)

48

Janiczek Tadeusz

MOSIR Czeladź

05:53:29

VI NW +(PB)

49

Hornik Grażyna

Truchtacz Mysłowice

05:57:56

VI K/NW

50

Wujko Józef

Katowice

06:09:16

VI NW +(PB)

51

Szmigiel Dariusz

Truchtacz Mysłowice

02:33:41

V (PB)

52

Ochowicz Andrzej

KCH Chorzów

02:34:34

V (PB)

53

Rachwol Krzysztof

KB KWK Wieczorek

02:38:11

V (PB)

54

Szczerba Andrzej

Sosnowiec

02:47:32

V Sł.Mund. (PB)

55

Nogal Radosław

BBL Mikołów

03:01:07

V

56

Prusek Sebastian

Strumień

03:02:53

V (PB)

57

Klonowski Henryk

Mysłowice

03:12:19

V (PB)

58

Wizner Czesław

Mysłowice

03:17:20

V Sł.Mund. (PB)

59

Cieśla Urszula

Truchtacz Mysłowice

04:40:41

V K/NW (PB)

60

Zięba Julia

Stadion Śląski

05:07:06

V K/NW (PB)

61

Kowalik Damian

UKS Chromik M-ce

01:39:49

IV (PB)

62

Szczepańczyk Michał

Będzin

01:45:32

IV

63

Pytel Janusz

Sokół Zakopane

01:45:57

IV Sł.Mund.

64

Kolonko Mirosław

Goggle Pro Active

02:06:41

IV CC (PB)

67

Zasucha Grzegorz

Katowice

02:08:26

IV (PB)

68

Glanowski Zenon

TKKF Saturn Czeladź

02:15:08

IV

69

Wencel Zbigniew

Świętochłowice

02:15:12

IV (PB)

70

Wojcieszak Ewa

Biegiem przez góry

02:16:59

IV K (PB)

71

Wieczorek Krzysztof

Truchtacz Mysłowice

02:17:23

IV (PB)

72

Kotara Grzegorz

Mysłowice

02:21:49

IV (PB)

73

Stanoszek Agnieszka

Mysłowice

02:23:13

IV K (PB)

74

Szatniewska Agnieszka

Będzin

02:23:30

IV K (PB)

75

Dębska Marta

Truchtacz Mysłowice

02:23:52

IV K (PB)

76

Kolonko Justyna

Goggle Pro Active

02:25:18

IV K (PB)

77

Porczak Marian

Mysłowice

03:30:43

IV NW

78

Raczyńska Aleksandra

Stadion Śląski

03:34:29

IV K/NW (PB)

79

Przybyłka Anna

Stadion Śląski

03:39:38

IV K/NW (PB)

80

Wasilewska Barbara

Szopołazy

03:39:43

IV K/NW (PB)

81

Wiktorzak Elżbieta

Stadion Śląski

03:53:58

IV K/NW (PB)

82

Pyka Milena

UKS Chromik M-ce

01:24:23

III K

83

Jamroz Damian

Husky Fan

01:30:46

III CC

84

Wolański Rafał

Mysłowice

01:32:12

III Sł.Mund. (PB)

85

Plich Andrzej

Mysłowice

01:32:59

III (PB)

86

Milkowski Jan

Siemianowice Śl.

01:38:17

III Sł.Mund.

87

Litwin Sławomir

Sosnowiec

01:42:18

III Sł.Mund.

88

Warchoł Emilia

UKS Chromik M-ce

01:48:15

III K

89

Mroczka Anna

Katowice

01:48:18

III K

90

Grojec Weronika

UKS Chromik M-ce

01:50:12

III K (PB)

91

Zajkowski Łukasz

Chorzów

01:50:16

III (PB)

92

Baluch Adam

Katowice

01:51:16

III (PB)

93

Piechaczek Krzysztof

Katowice

01:52:49

III

94

Pendolski Franciszek

KB Józefinka Katowice

01:58:35

III

95

Kątny Damian

Jaworzno

02:03:30

III (PB)

96

Wróbel Agnieszka

Po Robocie

02:03:59

III K (PB)

97

Schröder Karol

Silesia Nordic Walking

02:10:13

III NW (PB)

98

Królikowski Mirosław

Dąbrowa Nordic Team

02:20:01

III NW

99

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

02:22:09

III K/NW (PB)

100

Kupibida Bogusława

Silesia Nordic Walking

02:31:54

III K/NW (PB)

101

Gamra Karolina

ZSS im. J. Korczaka M-ce

02:53:02

III K/NW (PB)

102

Ambroży-Łuczak Barbara

TIC

02:53:46

III K/NW (PB)

103

Szreniawa Paweł

UKS Chromik M-ce

00:51:59

II

104

Smaczyński Dariusz

Pozytywnie Zakręceni

00:53:10

II

105

Ryszka Karol

Gomola Trans Airco

00:54:57

II

106

Rosikoń Katarzyna

UKS Chromik M-ce

00:59:23

II K

107

Niedźwiedzki Ryszard

TKKF Saturn Czeladź

01:01:21

II

108

Wilk Edyta

Dąbrowa Górnicza

01:01:30

II K

109

Gos Barbara

Truchtacz Mysłowice

01:02:25

II K (PB)

110

Piotrowski Jędrzej

UKS Chromik M-ce

01:03:41

II

111

Nalepka Zdzisław

Biegiem przez góry

01:03:46

II

112

Wróbel Andrzej

Po Robocie

01:04:27

II

113

Szczepanik Andrzej

Mysłowice

01:05:09

II CC

114

Komor Zbigniew

Ruda Śląska

01:05:25

II

115

Fatyga Paweł

Chrzanów

01:05:27

II

116

Barchanowski Adam      

Gryf Sosnowiec

01:06:51

II (PB)

117

Orlicki Stanisław

Orzeł-Rudze

01:08:57

II (PB)

118

Capanda Paulina

Gomola Trans Airco

01:09:15

II K

119

Kubera Andrzej

Katowice

01:10:10

II

120

Nowakowski Bartosz

Siemianowice Śląskie

01:10:33

II

121

Piwowarczyk Adam

Mysłowice

01:11:51

II (PB)

122

Stanoszek Robert

Mysłowice

01:13:51

II (PB)

123

Labe Andrzej

MOSIR Czeladź

01:15:25

II

124

Gansiniec Ireneusz

Mysłowice

01:15:32

II

125

Palczewska Agnieszka

Mysłowice

01:18:03

II K (PB)

126

Mika Agnieszka

Mysłowice

01:19:27

II K

127

Micuda Jan

Truchtacz Mysłowice

01:20:10

II

128

Nierada Kamil

Chorzów

01:20:47

II

129

Węgler Zbigniew

Sosnowiec

01:20:54

II

130

Klonowska Kamila

Naprzód Janów

01:21:47

II K

131

Buława Ewa

Mysłowice

01:25:18

II K/ Sł.Mund.

132

Świerc Krzysztof

Mojacukrzyca.pl

01:32:10

II NW

133

Jaworska Marta

Husky Fan

01:32:35

II K/CC

134

Stolecki Grzegorz

Truchtacz Mysłowice

01:38:09

II NW (PB)

135

Thomalla Bogdan

OBR Tomchem Zabrze

01:38:47

II NW (PB)

136

Sojka Łukasz

ZSS im. J. Korczaka M-ce

01:46:00

II NW (PB)

137

Kaczmarczyk Irena

Stadion Śląski

01:56:24

II K/NW

138

Gwiazdoń Dawid

ZSS im. J. Korczaka

01:56:34

II NW (PB)

139

Kamionka-Chłopek Małgorzata

ZSS im. J. Korczaka M-ce

01:57:47

II K/NW (PB)

140

Witecki Marek

Mysłowice

02:03:51

II NW

141

Witecki Halina

Mysłowice

02:04:19

II K/NW

142

Sojka Wiktoria

ZSS nr 10 w Katowicach

02:09:02

II K/NW

143

Smoleń Jarosław

AZS UŚ

00:24:11

I

144

Seweryn Jacek

Mysłowice

00:24:20

I (PB)

145

Pająk Roch

Harpagan Sosnowiec

00:24:54

I

146

Cis Adam

Sosnowiec

00:25:17

I Sł.Mund.

147

Pasieka Przemysław

Po Robocie

00:26:30

I

148

Sokołowski Marek

SKOK Wesoła

00:26:32

I

149

Motyl Piotr

Katowice

00:26:42

I

150

Kubista Marek

KB Józefinka

00:26:48

I

151

Nowicki Michał

Chorzów

00:27:04

I Sł.Mund.

152

Mika Dawid

Mysłowice

00:27:14

I

153

Lubnau Marek

Harpagan Sosnowiec

00:27:41

I

154

Stec Jerzy

Zabrze

00:28:03

I Sł.Mund.

155

Pytel Piotr

Mysłowice

00:28:17

I Sł.Mund.

156

Kolonko Piotr

MC-Chorzów

00:28:41

I (PB)

157

Słomiany Łukasz

Mysłowice

00:29:03

I (PB)

158

Grocholewski Włodzimierz

Truchtacz Mysłowice

00:29:23

I

159

Turzański Paweł

Kraków

00:29:32

I

160

Szatniewski Kamil

Będzin

00:30:03

I

161

Brodacki Wiesław

Tychy

00:30:09

I

162

Duczyński Maciej

Katowice

00:30:19

I

163

Suślik Radek

UKS Chromik M-ce

00:30:53

I

164

Chowaniak Marcin

Zasapani Jaworzno

00:31:11

I

165

Buława Łukasz

CrossFit Południe

00:31:35

I Sł.Mund.

166

Dombek Andrzej

Mysłowice

00:31:37

I

167

Woźniak Jarosław

Biegiem przez góry

00:31:43

I

168

Kępa Krzysztof

ADS Masa Krytyczna

00:31:44

I

169

Gawron Konrad

Harpagan Sosnowiec

00:31:46

I

170

Wysocki Henryk

Husky Fan

00:31:52

I CC

171

Nowak Michał

Zasapani Jaworzno

00:32:06

I

172

Sroka Bartłomiej

Husky Fan

00:32:08

I CC

173

Kania Damian

Mysłowice

00:32:14

I

174

Gawle Renata

Sosnowiec

00:32:16

I K

175

Błaszczak Piotr

Chrzanów

00:32:51

I

176

Węgler Jarosław

KRS TKKF Jastrząb R.Ś.

00:32:58

I

177

Lachowski Grzegorz

IMAX44

00:33:00

I

178

Kałusek Jacek

Luxtorpeda Czerwionka

00:33:02

I (PB)

179

Wartok Mariusz

Mysłowice

00:33:02

I

180

Roś Michał

Mysłowice

00:33:11

I

181

Błaszczyszyn Łukasz

Sosnowiec

00:33:17

I Sł.Mund.

182

Nowak Agnieszka

Pogoria Biega

00:33:17

I K/Sł.Mund.

183

Kowalski Jarosław

Silesia Extreme

00:33:19

I

184

Sadlik Barbara

Kęty

00:33:57

I K

185

Konderak Dawid

Chorzów

00:34:10

I

186

Wolański Grzegorz

Mysłowice

00:34:17

I Sł.Mund.

187

Harrison Claire

Truchtacz Mysłowice

00:34:32

I K

188

Kania Agnieszka

Mysłowice

00:34:33

I K (PB)

189

Kuczera Krzysztof

Ruda Śląska

00:34:45

I

190

Gładczak Jan

Ruda Śląska

00:34:52

I CC

191

Kalinowska Wioleta

Ruda Śląska

00:35:06

I K

192

Rochowiak Aleksandra

Brzeszcze

00:35:11

I K

193

Staszewski Henryk

Chorzów

00:35:39

I

194

Jedziniak Damian

Dębica

00:35:42

I (PB)

195

Jeleń Ireneusz

Mysłowice

00:36:13

I (PB)

196

Kuczmierczyk Janusz

Truchtacz Mysłowice

00:36:15

I (PB)

197

Głowacz Mariusz

KCH MOTO SIMER

00:36:29

I

198

Pasieka Paulina

Po Robocie

00:36:38

I

199

Staszek Katarzyna

Husky Fan

00:36:54

I K/CC

200

Wójcikiewicz Joanna

Night Runners Śląsk

00:37:06

I K

201

Kuśpiet Sylwia

Bytom

00:37:11

I

202

Gąsiorek Sebastian

ZSS im. J. Korczaka M-ce

00:37:19

I

203

Pacuła Adam

Mysłowice

00:37:22

I

204

Zięba Agnieszka

Mysłowice

00:37:43

I K

205

Włodarczyk Marcin

Mysłowice

00:37:48

I Sł.Mund.

206

Janicka-Jawor Joanna

Mysłowice

00:37:48

I K

207

Węgler Kornelia

KRS TKKF Jastrząb R.Ś.

00:38:17

I K

208

Krupa Agnieszka

Katowice

00:38:25

I K

209

Zaręba Agnieszka

Mysłowice

00:38:25

I K

210

Cichopek Bożena

TKKF Hades Mikołów

00:38:31

I K

211

Zapiór Marek

ZET

00:39:14

I

212

Hornik Jarosław

Truchtacz Mysłowice

00:39:15

I

213

Palka Michał

Tychy

00:39:22

I (PB)

214

Udolf Jan

FloDunaj

00:40:15

I

215

Zieliński Natan

Jaworzno

00:40:30

I

216

Szczepanek Anna

Katowice

00:40:45

I K

217

Lorens Mateusz

Mysłowice

00:41:10

I (PB)

218

Piwowarczyk Bartosz

Mysłowice

00:41:25

I (PB)

219

Chytroszek Anna

Mysłowice

00:42:22

I K

220

Rajfura Iwona

Katowice

00:42:24

I K

221

Kuchta Rafał

Silesia Nordic Walking

00:45:04

I NW

222

Baluch Beata

Mysłowice

00:45:06

I K (PB)

223

Baluch Dariusz

Mysłowice

00:45:06

I (PB)

224

Duczyński Maciej

Katowice

00:45:30

I NW

225

Nowok Jerzy

Ruda Śląska

00:45:34

I

226

Bubel Krzysztof

Katowice

00:45:41

I NW

227

Głowa Michał

Vesoły Borsuk Team 

00:47:17

I NW

228

Nawrotek Roman

Vesoły Borsuk Team 

00:47:57

I NW

229

Baluch Grzegorz

Warszawa

00:50:46

I (PB)

230

Lesicka Elżbieta

Sosnowiec

00:51:26

I K/NW

231

Grzesik Katarzyna

Chorzów

00:53:01

I K/NW

232

Stache Marcin

ZSS im. J. Korczaka M-ce

00:53:21

I NW (PB)

233

Will Piotr

Katowice

00:53:32

I

234

Sokół Grzegorz                      

Dąbrowa Górnicza

00:53:39

I

235

Nasilewska Barbara

Szopołazy

00:54:10

I K/NW

236

Steche Marcin

ZSS im. J. Korczaka M-ce

00:54:15

I NW

237

Pajda Maria

Szopołazy

00:55:43

I K/NW

238

Ogon Betina

Silesia Nordic Walking

00:55:54

I K/NW

239

Copała Anna

Mysłowice

00:56:20

I K

240

Krzemieńska Elżbieta

Stadion Śląski

00:56:23

I K/NW

241

Bień Mariusz

Chrzanów

00:56:57

I

242

Wojtyła Piotr

KCH

00:56:57

I

243

Krupa Krzysztof

ZSS im. J. Korczaka M-ce

00:58:49

I (PB)

245

Borkowska Aleksandra

ZSS nr 10 w Katowicach

00:59:30

I K/NW

246

Buczyńska Anna

Dąbrowa Nordic Team

01:00:01

I K/NW

247

Nardelli Michał

Mysłowice

01:01:42

I (PB)

248

Węgler Krystyna

Sosnowiec

01:01:54

I K/NW

249

Grabowska Jadwiga

Stadion Śląski

01:02:38

I K/NW

250

Korczak-Dąbrowska Katarzyna

Mysłowice

01:02:43

I K/NW (PB)

251

Sokół Katarzyna

Dąbrowa Górnicza

01:06:11

I K/NW

252

Jankowska Maja

Mysłowice

01:15:00

I K/NW

 

KLASYFIKACJA CANICROSS :

1

Kolonko Mirosław

Goggle Pro Active

02:06:41

IV CC (PB)

2

Jamroz Damian

Husky Fan

01:30:46

III CC

3

Szczepanik Andrzej

Mysłowice

01:05:09

II CC

4

Jaworska Marta

Husky Fan

01:32:35

II K/CC

5

Wysocki Henryk

Husky Fan

00:31:52

I CC

6

Sroka Bartłomiej

Husky Fan

00:32:08

I CC

7

Gładczak Jan

Ruda Śląska

00:34:52

I CC

8

Staszek Katarzyna

Husky Fan

00:36:54

I K/CC

 

KLASYFIKACJA NORDIC WALKING :

1

Nowak Grzegorz

TKKF Saturn Czeladź

04:30:21

VI NW (PB)

2

Makowski Marek

Tychy

04:41:51

VI NW (PB)

3

Barchanowski Wojciech

Harpagan Sosnowiec

04:44:28

VI NW (PB)

4

Sagan Marian

40-latek Tychy

04:57:51

VI NW +(PB)

5

Kurek Edward

MOSIR Czeladź

05:01:49

VI NW (PB)

6

Królikowska Gabriela

Dąbrowa Nordic Team

05:02:52

VI K/NW +(PB)

7

Barchanowska Lucyna

Sosnowiec

05:19:37

VI K/NW +(PB)

8

Witkowska Maria

Stadion Śląski

05:21:57

VI K/NW (PB)

9

Kulej Sławomira

Siemianowice Śląskie

05:30:08

VI K/NW

10

Sagan Irena

40-latek Tychy

05:42:53

VI K/NW +(PB)

11

Jarosz Marian

Truchtacz Mysłowice

05:44:42

VI NW +(PB)

12

Janiczek Tadeusz

MOSIR Czeladź

05:53:29

VI NW +(PB)

13

Hornik Grażyna

Truchtacz Mysłowice

05:57:56

VI K/NW

14

Wujko Józef

Katowice

06:09:16

VI NW +(PB)

15

Cieśla Urszula

Truchtacz Mysłowice

04:40:41

V K/NW (PB)

16

Zięba Julia

Stadion Śląski

05:07:06

V K/NW (PB)

17

Porczak Marian

Mysłowice

03:30:43

IV NW

18

Raczyńska Aleksandra

Stadion Śląski

03:34:29

IV K/NW (PB)

19

Przybyłka Anna

Stadion Śląski

03:39:38

IV K/NW (PB)

20

Wasilewska Barbara

Szopołazy

03:39:43

IV K/NW (PB)

21

Wiktorzak Elżbieta

Stadion Śląski

03:53:58

IV K/NW (PB)

22

Schröder Karol

Silesia Nordic Walking

02:10:13

III NW (PB)

23

Królikowski Mirosław

Dąbrowa Nordic Team

02:20:01

III NW

24

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

02:22:09

III K/NW (PB)

25

Kupibida Bogusława

Silesia Nordic Walking

02:31:54

III K/NW (PB)

26

Gamra Karolina

ZSS im. J. Korczaka M-ce

02:53:02

III K/NW (PB)

27

Ambroży-Łuczak Barbara

TIC

02:53:46

III K/NW (PB)

28

Świerc Krzysztof

Mojacukrzyca.pl

01:32:10

II NW

29

Stolecki Grzegorz

Truchtacz Mysłowice

01:38:09

II NW (PB)

30

Thomalla Bogdan

OBR Tomchem Zabrze

01:38:47

II NW (PB)

31

Sojka Łukasz

ZSS im. J. Korczaka M-ce

01:46:00

II NW (PB)

32

Kaczmarczyk Irena

Stadion Śląski

01:56:24

II K/NW

33

Gwiazdoń Dawid

ZSS im. J. Korczaka

01:56:34

II NW (PB)

34

Kamionka-Chłopek Małgorzata

ZSS im. J. Korczaka M-ce

01:57:47

II K/NW (PB)

35

Witecki Marek

Mysłowice

02:03:51

II NW

36

Witecki Halina

Mysłowice

02:04:19

II K/NW

37

Sojka Wiktoria

ZSS nr 10 w Katowicach

02:09:02

II K/NW

38

Bubel Krzysztof

Katowice

00:45:41

I NW

39

Głowa Michał

Vesoły Borsuk Team 

00:47:17

I NW

40

Nawrotek Roman

Vesoły Borsuk Team 

00:47:57

I NW

41

Lesicka Elżbieta

Sosnowiec

00:51:26

I K/NW

42

Grzesik Katarzyna

Chorzów

00:53:01

I K/NW

43

Stache Marcin

ZSS im. J. Korczaka M-ce

00:53:21

I NW (PB)

44

Nasilewska Barbara

Szopołazy

00:54:10

I K/NW

45

Steche Marcin

ZSS im. J. Korczaka M-ce

00:54:15

I NW

46

Pajda Maria

Szopołazy

00:55:43

I K/NW

47

Ogon Betina

Silesia Nordic Walking

00:55:54

I K/NW

48

Krzemieńska Elżbieta

Stadion Śląski

00:56:23

I K/NW

49

Borkowska Aleksandra

ZSS nr 10 w Katowicach

00:59:30

I K/NW

50

Buczyńska Anna

Dąbrowa Nordic Team

01:00:01

I K/NW

51

Węgler Krystyna

Sosnowiec

01:01:54

I K/NW

52

Grabowska Jadwiga

Stadion Śląski

01:02:38

I K/NW

53

Korczak-Dąbrowska Katarzyna

Mysłowice

01:02:43

I K/NW (PB)

54

Sokół Katarzyna

Dąbrowa Górnicza

01:06:11

I K/NW

55

Jankowska Maja

Mysłowice

01:15:00

I K/NW

 

 

KLASYFIKACJA KOBIET :

1

Nowak Ewa

Mysłowice

03:09:41

VI K (PB)

2

Aksamit-Mika Celestyna

Mysłowice

03:13:26

VI K

3

Żebrowska Matylda

MKB No 1

03:55:12

VI K (PB)

4

Augustyńska Aleksandra

ZSS im. J. Korczaka M-ce

04:18:35

VI K (PB)

5

Smalcerz Marzena

ZSS im. J. Korczaka M-ce

04:54:39

VI K (PB)

6

Królikowska Gabriela

Dąbrowa Nordic Team

05:02:52

VI K/NW +(PB)

7

Barchanowska Lucyna

Sosnowiec

05:19:37

VI K/NW +(PB)

8

Witkowska Maria

Stadion Śląski

05:21:57

VI K/NW (PB)

9

Kulej Sławomira

Siemianowice Śląskie

05:30:08

VI K/NW

10

Sagan Irena

40-latek Tychy

05:42:53

VI K/NW +(PB)

11

Hornik Grażyna

Truchtacz Mysłowice

05:57:56

VI K/NW

12

Cieśla Urszula

Truchtacz Mysłowice

04:40:41

V K/NW (PB)

13

Zięba Julia

Stadion Śląski

05:07:06

V K/NW (PB)

14

Wojcieszak Ewa

Biegiem przez góry

02:16:59

IV K (PB)

15

Stanoszek Agnieszka

Mysłowice

02:23:13

IV K (PB)

16

Szatniewska Agnieszka

Będzin

02:23:30

IV K (PB)

17

Dębska Marta

Truchtacz Mysłowice

02:23:52

IV K (PB)

18

Kolonko Justyna

Goggle Pro Active

02:25:18

IV K (PB)

19

Raczyńska Aleksandra

Stadion Śląski

03:34:29

IV K/NW (PB)

20

Przybyłka Anna

Stadion Śląski

03:39:38

IV K/NW (PB)

21

Wasilewska Barbara

Szopołazy

03:39:43

IV K/NW (PB)

22

Wiktorzak Elżbieta

Stadion Śląski

03:53:58

IV K/NW (PB)

23

Pyka Milena

UKS Chromik M-ce

01:24:23

III K

24

Warchoł Emilia

UKS Chromik M-ce

01:48:15

III K

25

Mroczka Anna

Katowice

01:48:18

III K

26

Grojec Weronika

UKS Chromik M-ce

01:50:12

III K (PB)

27

Wróbel Agnieszka

Po Robocie

02:03:59

III K (PB)

28

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

02:22:09

III K/NW (PB)

29

Kupibida Bogusława

Silesia Nordic Walking

02:31:54

III K/NW (PB)

30

Gamra Karolina

ZSS im. J. Korczaka M-ce

02:53:02

III K/NW (PB)

31

Ambroży-Łuczak Barbara

TIC

02:53:46

III K/NW (PB)

32

Rosikoń Katarzyna

UKS Chromik M-ce

00:59:23

II K

33

Wilk Edyta

Dąbrowa Górnicza

01:01:30

II K

34

Gos Barbara

Truchtacz Mysłowice

01:02:25

II K (PB)

35

Capanda Paulina

Gomola Trans Airco

01:09:15

II K

36

Palczewska Agnieszka

Mysłowice

01:18:03

II K (PB)

37

Mika Agnieszka

Mysłowice

01:19:27

II K

38

Klonowska Kamila

Naprzód Janów

01:21:47

II K

39

Buława Ewa

Mysłowice

01:25:18

II K/ Sł.Mund.

40

Jaworska Marta

Husky Fan

01:32:35

II K/CC

41

Kaczmarczyk Irena

Stadion Śląski

01:56:24

II K/NW

42

Gwiazdoń Dawid

ZSS im. J. Korczaka

01:56:34

II NW (PB)

43

Kamionka-Chłopek Małgorzata

ZSS im. J. Korczaka M-ce

01:57:47

II K/NW (PB)

44

Witecki Halina

Mysłowice

02:04:19

II K/NW

45

Sojka Wiktoria

ZSS nr 10 w Katowicach

02:09:02

II K/NW

46

Gawle Renata

Sosnowiec

00:32:16

I K

47

Nowak Agnieszka

Pogoria Biega

00:33:17

I K/Sł.Mund.

48

Sadlik Barbara

Kęty

00:33:57

I K

49

Harrison Claire

Truchtacz Mysłowice

00:34:32

I K

50

Kania Agnieszka

Mysłowice

00:34:33

I K (PB)

51

Kalinowska Wioleta

Ruda Śląska

00:35:06

I K

52

Rochowiak Aleksandra

Brzeszcze

00:35:11

I K

53

Pasieka Paulina

Po Robocie

00:36:38

I K

54

Staszek Katarzyna

Husky Fan

00:36:54

I K/CC

55

Wójcikiewicz Joanna

Night Runners Śląsk

00:37:06

I K

56

Kuśpiet Sylwia

Bytom

00:37:11

I K

57

Zięba Agnieszka

Mysłowice

00:37:43

I K

58

Janicka-Jawor Joanna

Mysłowice

00:37:48

I K

59

Węgler Kornelia

KRS TKKF Jastrząb R.Ś.

00:38:17

I K

60

Krupa Agnieszka

Katowice

00:38:25

I K

61

Zaręba Agnieszka

Mysłowice

00:38:25

I K

62

Cichopek Bożena

TKKF Hades Mikołów

00:38:31

I K

63

Szczepanek Anna

Katowice

00:40:45

I K

64

Chytroszek Anna

Mysłowice

00:42:22

I K

65

Rajfura Iwona

Katowice

00:42:24

I K

66

Baluch Beata

Mysłowice

00:45:06

I K (PB)

67

Lesicka Elżbieta

Sosnowiec

00:51:26

I K/NW

68

Grzesik Katarzyna

Chorzów

00:53:01

I K/NW

69

Nasilewska Barbara

Szopołazy

00:54:10

I K/NW

70

Pajda Maria

Szopołazy

00:55:43

I K/NW

71

Ogon Betina

Silesia Nordic Walking

00:55:54

I K/NW

72

Copała Anna

Mysłowice

00:56:20

I K

73

Krzemieńska Elżbieta

Stadion Śląski

00:56:23

I K/NW

74

Borkowska Aleksandra

ZSS nr 10 w Katowicach

00:59:30

I K/NW

75

Buczyńska Anna

Dąbrowa Nordic Team

01:00:01

I K/NW

76

Węgler Krystyna

Sosnowiec

01:01:54

I K/NW

77

Grabowska Jadwiga

Stadion Śląski

01:02:38

I K/NW

78

Korczak-Dąbrowska Katarzyna

Mysłowice

01:02:43

I K/NW (PB)

79

Sokół Katarzyna

Dąbrowa Górnicza

01:06:11

I K/NW

80

Jankowska Maja

Mysłowice

01:15:00

I K/NW

 

KLASYFIKACJA MUNDUROWA :

1

Walerowicz Maciej

Truchtacz Mysłowice

02:54:37

VI Sł.Mund. (PB)

2

Kobyliński Tomasz

WBK Meta Lubliniec

02:56:07

VI Sł.Mund.

3

Szklorz Sylwester

Katowice

03:03:40

VI Sł.Mund. + (PB)

4

Kobak Krzysztof

Mysłowice

02:59:27

VI Sł.Mund. + (PB)

5

Kulej Jarosław

Sokół Siemianowice Śl.

03:07:26

VI Sł.Mund.

6

Księżyk Jacek

Truchtacz Mysłowice (+35)

03:31:19

VI Sł.Mund.

7

Szczerba Andrzej

Sosnowiec

02:47:32

V Sł.Mund. (PB)

8

Wizner Czesław

Mysłowice

03:17:20

V Sł.Mund. (PB)

9

Wolański Rafał

Mysłowice

01:32:12

III Sł.Mund. (PB)

10

Milkowski Jan

Siemianowice Śl.

01:38:17

III Sł.Mund.

11

Litwin Sławomir

Sosnowiec

01:42:18

III Sł.Mund.

12

Buława Ewa

Mysłowice

01:25:18

II K/ Sł.Mund.

13

Cis Adam

Sosnowiec

00:25:17

I Sł.Mund.

14

Nowicki Michał

Chorzów

00:27:04

I Sł.Mund.

15

Stec Jerzy

Zabrze

00:28:03

I Sł.Mund.

16

Pytel Piotr

Mysłowice

00:28:17

I Sł.Mund.

17

Buława Łukasz

CrossFit Południe

00:31:35

I Sł.Mund.

18

Błaszczyszyn Łukasz

Sosnowiec

00:33:17

I Sł.Mund.

19

Nowak Agnieszka

Pogoria Biega

00:33:17

I K/Sł.Mund.

20

Wolański Grzegorz

Mysłowice

00:34:17

I Sł.Mund.

21

Włodarczyk Marcin

Mysłowice

00:37:48

I Sł.Mund.

 

KLASYFIKACJA TRUCHTACZY :

1

Proksa Robert

Truchtacz Mysłowice / UKS Chromik M-ce

02:38:45

VI

2

Maciejewski Marek

Truchtacz Mysłowice

02:50:11

VI +(PB)

3

Walerowicz Maciej

Truchtacz Mysłowice

02:54:37

VI Sł.Mund. (PB)

4

Rogowicz Piotr

Truchtacz Mysłowice

03:05:58

VI +(PB)

5

Bromboszcz Karol

Truchtacz Mysłowice

03:14:21

VI +(PB)

6

Legomiński Werner

Truchtacz Mysłowice

03:30:58

VI (PB)

7

Księżyk Jacek

Truchtacz Mysłowice (+35)

03:31:19

VI Sł.Mund.

8

Jarosz Marian

Truchtacz Mysłowice

05:44:42

VI NW +(PB)

9

Hornik Grażyna

Truchtacz Mysłowice

05:57:56

VI K/NW

10

Szmigiel Dariusz

Truchtacz Mysłowice

02:33:41

V (PB)

11

Cieśla Urszula

Truchtacz Mysłowice

04:40:41

V K/NW (PB)

12

Wieczorek Krzysztof

Truchtacz Mysłowice

02:17:23

IV (PB)

13

Dębska Marta

Truchtacz Mysłowice

02:23:52

IV K (PB)

14

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

02:22:09

III K/NW (PB)

15

Gos Barbara

Truchtacz Mysłowice

01:02:25

II K (PB)

16

Micuda Jan

Truchtacz Mysłowice

01:20:10

II

17

Stolecki Grzegorz

Truchtacz Mysłowice

01:38:09

II NW (PB)

18

Grocholewski Włodzimierz

Truchtacz Mysłowice

00:29:23

I

19

Harrison Claire

Truchtacz Mysłowice

00:34:32

I K

20

Kuczmierczyk Janusz

Truchtacz Mysłowice

00:36:15

I (PB)

21

Hornik Jarosław

Truchtacz Mysłowice

00:39:15

I

LEGENDA:

  • I,II…VI – Ilość ukończonych zawodów
  • NW – Nordic Walking
  • CC – Canicross
  • K – Kobieta
  • Sł.Mund. – Kategoria branżowa – Służby Mundurowe
  • (PB) – Do ukończonych zawodów, doliczono wynik Biegu Trzeciego „Polska Biega”
  • +(PB) – Do ukończonych zawodów, nie doliczono wyniku Biegu Trzeciego „Polska Biega”
  • 1 okr. – zawody ukończone na niepełnym dystansie, odpowiednio: 1 lub 2 okrążenia.
  • Jeśli w rubryce „uwagi”, jest tylko cyfra rzymska (ilość ukończonych zawodów), oznacza to: biegacz, mężczyzna, bez przynależności resortowej, pełny dystans (trzy okrążenia = 6,7 km.).

J.Ksi.

POZA KLASYFIKACJĄ:

Miejsce

NAZWISKO, IMIĘ

KLUB / MIASTO

WYNIKI : I + II + III + IV + V + VI + VII  

UWAGI

1

Kurek Adam

Katowice

03:59:16

VI 1 Okr. +(PB)

2

Kurek Anna

Katowice

03:59:17

VI K 1 Okr. +(PB)

3

Lebioda Kinga

Katowice

01:33:06

V K 1 Okr. +(PB)

4

Staciwa Kamil

Katowice

00:36:35

III 1 Okr.

5

Proksa Wojciech

Mysłowice

00:38:50

III 1 Okr.

6

Staciwa Jakub

Katowice

00:40:25

III 1 Okr.

7

Duczyńska Wiktoria

Katowice

01:40:02

III K 1 Okr.

8

Kaczmarczyk Irena

Stadion Śląski

01:22:18

II K/NW 2 Okr.

9

Szatniewski Kamil

Będzin

00:20:34

I 2 Okr.

10

Piwowarczyk Bartosz

Mysłowice

00:26:25

I 2 Okr.

11

Duczyński Kacper

Katowice

00:29:22

I 2 Okr.

12

Wilczyńska Jolanta

Katowice

00:29:35

I K 2 Okr.

13

Chmielewska Agnieszka

Sosnowiec

00:33:40

I K 2 Okr. (PB)

14

Ciupek Ilona

Chorzów

00:37:12

I K/NW 2 Okr.

15

Stawiarska Anna

ZSS im. J. Korczaka M-ce

00:42:33

I K/NW 2 Okr.

16

Gwiazdoń Dawid

ZSS im. J. Korczaka M-ce

00:42:34

I NW 2 Okr.

17

Śmiałowska Daria

ZSS im. J. Korczaka M-ce

00:42:36

I K/NW 2 Okr.

18

Korczak-Dąbrowska Katarzyna

Mysłowice

00:45:53

I K/NW 2 Okr.

19

Jankowska Małgorzata

Mysłowice

00:50:04

I K/NW 2 Okr.

20

Matczak Klaudia

Dąbrowa Nordic Team

01:00:00

I K/NW 2 Okr.

21

Kostrzewski Marcin

Mysłowice

00:13:33

I 1 Okr.

22

Duczyński Kacper

Katowice

00:14:27

I 1 Okr.

23

Malicha Halina

Katowice

00:15:45

I K 1 Okr.

24

Malicha Dominika

Katowice

00:15:46

I K 1 Okr.

25

Piwowarczyk Igor

Mysłowice

00:16:06

I 1 Okr. (PB)

26

Piwowarczyk Beata

Mysłowice

00:16:06

I K 1 Okr. (PB)

27

Kotara Oliwia

Mysłowice

00:16:44

I K 1 Okr. (PB)

28

Wycisk Małgorzata

Katowice

00:20:36

I K 1 Okr.

29

Karlik Agnieszka

Luxtorpeda Czerwionka

00:26:11

I K 1 Okr. (PB)

30

Sojka Łukasz

Katowice

00:30:57

I NW 1 Okr.

31

Borkowska Aleksandra

Jaworzno

00:30:57

I K/NW 1 Okr. +(PB)

32

Duczyński Kacper

Katowice

00:31:17

I 1 Okr.

33

Nalepka Zdzisław

Biegiem przez góry

00:35:54

I 1 Okr.

34

Kowalski Karol

Sosnowiec

00:35:54

I 1 Okr.

35

Schröder Kilian

Silesia Nordic Walking

00:40:48

I 1 Okr. (PB)

36

Schröder Kasia

Silesia Nordic Walking

00:40:48

I K 1 Okr. (PB)

37

Schröder Kajus

Silesia Nordic Walking

00:40:48

I 1 Okr. (PB)

 

Poprawiony: wtorek, 22 grudnia 2015 21:05
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack