Reklama

Niemożliwe nie istnieje

Niemożliwe nie istnieje

logo.jpg

Logowanie



Szukaj

Agora Profile

Not Available to Guests

Agorians Online

Now 5 guests online
Stworzone dzięki jVitals
PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 2
SłabyŚwietny 
Wpisany przez Jacek Księżyk   
czwartek, 17 grudnia 2015 22:50

VI PRZEŁAJOWE GRAND PRIX MYSŁOWIC

O PUCHAR TRUCHTACZA

WYNIKI PO SIEDMIU BIEGACH

(KLASYFIKACJA UWZGLĘDNIA  BIEG III – POLSKA BIEGA)alt

KLASYFIKACJA OPEN :

Miejsce

NAZWISKO, IMIĘ

KLUB / MIASTO

WYNIKI : I + II + III + IV + V+ VI + VII

UWAGI

1

Proksa Robert

Truchtacz Mysłowice / UKS Chromik M-ce

02:38:45

VI

2

Zbąski Bartłomiej

Ruda Śląska

02:48:02

VI +(PB)

3

Dudzik Zenon

Katowice

02:49:31

VI

4

Maciejewski Marek

Truchtacz Mysłowice

02:50:11

VI +(PB)

5

Turek Rafał

Będzin

02:50:14

VI (PB)

6

Walerowicz Maciej

Truchtacz Mysłowice

02:54:37

VI Sł.Mund. (PB)

7

Martin Jacek

Stadion Śląski

02:55:05

VI +(PB)

8

Palczewski Przemysław

Mysłowice

02:55:54

VI (PB)

9

Kobyliński Tomasz

WBK Meta Lubliniec

02:56:07

VI Sł.Mund.

10

Szczepański Janusz

Mysłowice

02:59:04

VI (PB)

11

Kobak Krzysztof

Mysłowice

02:59:27

VI +(PB)

12

Oleksy Krzysztof

ADS Masna Krytyczna

02:59:29

VI (PB)

13

Bortel Mirosław

40-latek Tychy / FB Krynica

03:00:40

VI +(PB)

14

Szklorz Sylwester

Katowice

03:03:40

VI Sł.Mund. + (PB)

15

Rogowicz Piotr

Truchtacz Mysłowice

03:05:58

VI +(PB)

16

Staciwa Michał

Katowice

03:07:17

VI (PB)

17

Kulej Jarosław

Sokół Siemianowice Śl.

03:07:26

VI Sł.Mund.

18

Nowak Ewa

Mysłowice

03:09:41

VI K (PB)

19

Nogal Leszek

BBL Mikołów

03:12:13

VI

20

Aksamit-Mika Celestyna

Mysłowice

03:13:26

VI K

21

Bromboszcz Karol

Truchtacz Mysłowice

03:14:21

VI +(PB)

22

Kulików Sławomir

Mysłowice

03:19:47

VI

23

Suślik Sobiesław

Mysłowice

03:23:34

VI +(PB)

24

Lebioda Mariusz

Katowice

03:29:43

VI (PB)

25

Legomiński Werner

Truchtacz Mysłowice

03:30:58

VI (PB)

26

Księżyk Jacek

Truchtacz Mysłowice (+35)

03:31:19

VI Sł.Mund.

27

Franus Łukasz

KCH

03:38:48

VI (PB)

28

Barchanowski Michał

Gryf Sosnowiec

03:46:19

VI +(PB)

29

Żebrowska Matylda

MKB No 1

03:55:12

VI K (PB)

30

Maszniew Romuald

Gliwice

03:55:15

VI

31

Dąbrowski Ireneusz

Zabrze

03:55:25

VI +(PB)

32

Cofała Jan

Leje na pokład

03:58:11

VI (PB)

33

Mlaskawa Edward

Zabrze

04:03:31

VI +(PB)

34

Augustyńska Aleksandra

ZSS im. J. Korczaka M-ce

04:18:35

VI K (PB)

35

Nowak Grzegorz

TKKF Saturn Czeladź

04:30:21

VI NW (PB)

36

Makowski Marek

Tychy

04:41:51

VI NW (PB)

37

Barchanowski Wojciech

Harpagan Sosnowiec

04:44:28

VI NW (PB)

38

Jędruś Olgierd

Mysłowice

04:54:00

VI (PB)

39

Smalcerz Marzena

ZSS im. J. Korczaka M-ce

04:54:39

VI K (PB)

40

Sagan Marian

40-latek Tychy

04:57:51

VI NW +(PB)

41

Kurek Edward

MOSIR Czeladź

05:01:49

VI NW (PB)

42

Królikowska Gabriela

Dąbrowa Nordic Team

05:02:52

VI K/NW +(PB)

43

Barchanowska Lucyna

Sosnowiec

05:19:37

VI K/NW +(PB)

44

Witkowska Maria

Stadion Śląski

05:21:57

VI K/NW (PB)

45

Kulej Sławomira

Siemianowice Śląskie

05:30:08

VI K/NW

46

Sagan Irena

40-latek Tychy

05:42:53

VI K/NW +(PB)

47

Jarosz Marian

Truchtacz Mysłowice

05:44:42

VI NW +(PB)

48

Janiczek Tadeusz

MOSIR Czeladź

05:53:29

VI NW +(PB)

49

Hornik Grażyna

Truchtacz Mysłowice

05:57:56

VI K/NW

50

Wujko Józef

Katowice

06:09:16

VI NW +(PB)

51

Szmigiel Dariusz

Truchtacz Mysłowice

02:33:41

V (PB)

52

Ochowicz Andrzej

KCH Chorzów

02:34:34

V (PB)

53

Rachwol Krzysztof

KB KWK Wieczorek

02:38:11

V (PB)

54

Szczerba Andrzej

Sosnowiec

02:47:32

V Sł.Mund. (PB)

55

Nogal Radosław

BBL Mikołów

03:01:07

V

56

Prusek Sebastian

Strumień

03:02:53

V (PB)

57

Klonowski Henryk

Mysłowice

03:12:19

V (PB)

58

Wizner Czesław

Mysłowice

03:17:20

V Sł.Mund. (PB)

59

Cieśla Urszula

Truchtacz Mysłowice

04:40:41

V K/NW (PB)

60

Zięba Julia

Stadion Śląski

05:07:06

V K/NW (PB)

61

Kowalik Damian

UKS Chromik M-ce

01:39:49

IV (PB)

62

Szczepańczyk Michał

Będzin

01:45:32

IV

63

Pytel Janusz

Sokół Zakopane

01:45:57

IV Sł.Mund.

64

Kolonko Mirosław

Goggle Pro Active

02:06:41

IV CC (PB)

67

Zasucha Grzegorz

Katowice

02:08:26

IV (PB)

68

Glanowski Zenon

TKKF Saturn Czeladź

02:15:08

IV

69

Wencel Zbigniew

Świętochłowice

02:15:12

IV (PB)

70

Wojcieszak Ewa

Biegiem przez góry

02:16:59

IV K (PB)

71

Wieczorek Krzysztof

Truchtacz Mysłowice

02:17:23

IV (PB)

72

Kotara Grzegorz

Mysłowice

02:21:49

IV (PB)

73

Stanoszek Agnieszka

Mysłowice

02:23:13

IV K (PB)

74

Szatniewska Agnieszka

Będzin

02:23:30

IV K (PB)

75

Dębska Marta

Truchtacz Mysłowice

02:23:52

IV K (PB)

76

Kolonko Justyna

Goggle Pro Active

02:25:18

IV K (PB)

77

Porczak Marian

Mysłowice

03:30:43

IV NW

78

Raczyńska Aleksandra

Stadion Śląski

03:34:29

IV K/NW (PB)

79

Przybyłka Anna

Stadion Śląski

03:39:38

IV K/NW (PB)

80

Wasilewska Barbara

Szopołazy

03:39:43

IV K/NW (PB)

81

Wiktorzak Elżbieta

Stadion Śląski

03:53:58

IV K/NW (PB)

82

Pyka Milena

UKS Chromik M-ce

01:24:23

III K

83

Jamroz Damian

Husky Fan

01:30:46

III CC

84

Wolański Rafał

Mysłowice

01:32:12

III Sł.Mund. (PB)

85

Plich Andrzej

Mysłowice

01:32:59

III (PB)

86

Milkowski Jan

Siemianowice Śl.

01:38:17

III Sł.Mund.

87

Litwin Sławomir

Sosnowiec

01:42:18

III Sł.Mund.

88

Warchoł Emilia

UKS Chromik M-ce

01:48:15

III K

89

Mroczka Anna

Katowice

01:48:18

III K

90

Grojec Weronika

UKS Chromik M-ce

01:50:12

III K (PB)

91

Zajkowski Łukasz

Chorzów

01:50:16

III (PB)

92

Baluch Adam

Katowice

01:51:16

III (PB)

93

Piechaczek Krzysztof

Katowice

01:52:49

III

94

Pendolski Franciszek

KB Józefinka Katowice

01:58:35

III

95

Kątny Damian

Jaworzno

02:03:30

III (PB)

96

Wróbel Agnieszka

Po Robocie

02:03:59

III K (PB)

97

Schröder Karol

Silesia Nordic Walking

02:10:13

III NW (PB)

98

Królikowski Mirosław

Dąbrowa Nordic Team

02:20:01

III NW

99

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

02:22:09

III K/NW (PB)

100

Kupibida Bogusława

Silesia Nordic Walking

02:31:54

III K/NW (PB)

101

Gamra Karolina

ZSS im. J. Korczaka M-ce

02:53:02

III K/NW (PB)

102

Ambroży-Łuczak Barbara

TIC

02:53:46

III K/NW (PB)

103

Szreniawa Paweł

UKS Chromik M-ce

00:51:59

II

104

Smaczyński Dariusz

Pozytywnie Zakręceni

00:53:10

II

105

Ryszka Karol

Gomola Trans Airco

00:54:57

II

106

Rosikoń Katarzyna

UKS Chromik M-ce

00:59:23

II K

107

Niedźwiedzki Ryszard

TKKF Saturn Czeladź

01:01:21

II

108

Wilk Edyta

Dąbrowa Górnicza

01:01:30

II K

109

Gos Barbara

Truchtacz Mysłowice

01:02:25

II K (PB)

110

Piotrowski Jędrzej

UKS Chromik M-ce

01:03:41

II

111

Nalepka Zdzisław

Biegiem przez góry

01:03:46

II

112

Wróbel Andrzej

Po Robocie

01:04:27

II

113

Szczepanik Andrzej

Mysłowice

01:05:09

II CC

114

Komor Zbigniew

Ruda Śląska

01:05:25

II

115

Fatyga Paweł

Chrzanów

01:05:27

II

116

Barchanowski Adam      

Gryf Sosnowiec

01:06:51

II (PB)

117

Orlicki Stanisław

Orzeł-Rudze

01:08:57

II (PB)

118

Capanda Paulina

Gomola Trans Airco

01:09:15

II K

119

Kubera Andrzej

Katowice

01:10:10

II

120

Nowakowski Bartosz

Siemianowice Śląskie

01:10:33

II

121

Piwowarczyk Adam

Mysłowice

01:11:51

II (PB)

122

Stanoszek Robert

Mysłowice

01:13:51

II (PB)

123

Labe Andrzej

MOSIR Czeladź

01:15:25

II

124

Gansiniec Ireneusz

Mysłowice

01:15:32

II

125

Palczewska Agnieszka

Mysłowice

01:18:03

II K (PB)

126

Mika Agnieszka

Mysłowice

01:19:27

II K

127

Micuda Jan

Truchtacz Mysłowice

01:20:10

II

128

Nierada Kamil

Chorzów

01:20:47

II

129

Węgler Zbigniew

Sosnowiec

01:20:54

II

130

Klonowska Kamila

Naprzód Janów

01:21:47

II K

131

Buława Ewa

Mysłowice

01:25:18

II K/ Sł.Mund.

132

Świerc Krzysztof

Mojacukrzyca.pl

01:32:10

II NW

133

Jaworska Marta

Husky Fan

01:32:35

II K/CC

134

Stolecki Grzegorz

Truchtacz Mysłowice

01:38:09

II NW (PB)

135

Thomalla Bogdan

OBR Tomchem Zabrze

01:38:47

II NW (PB)

136

Sojka Łukasz

ZSS im. J. Korczaka M-ce

01:46:00

II NW (PB)

137

Kaczmarczyk Irena

Stadion Śląski

01:56:24

II K/NW

138

Gwiazdoń Dawid

ZSS im. J. Korczaka

01:56:34

II NW (PB)

139

Kamionka-Chłopek Małgorzata

ZSS im. J. Korczaka M-ce

01:57:47

II K/NW (PB)

140

Witecki Marek

Mysłowice

02:03:51

II NW

141

Witecki Halina

Mysłowice

02:04:19

II K/NW

142

Sojka Wiktoria

ZSS nr 10 w Katowicach

02:09:02

II K/NW

143

Smoleń Jarosław

AZS UŚ

00:24:11

I

144

Seweryn Jacek

Mysłowice

00:24:20

I (PB)

145

Pająk Roch

Harpagan Sosnowiec

00:24:54

I

146

Cis Adam

Sosnowiec

00:25:17

I Sł.Mund.

147

Pasieka Przemysław

Po Robocie

00:26:30

I

148

Sokołowski Marek

SKOK Wesoła

00:26:32

I

149

Motyl Piotr

Katowice

00:26:42

I

150

Kubista Marek

KB Józefinka

00:26:48

I

151

Nowicki Michał

Chorzów

00:27:04

I Sł.Mund.

152

Mika Dawid

Mysłowice

00:27:14

I

153

Lubnau Marek

Harpagan Sosnowiec

00:27:41

I

154

Stec Jerzy

Zabrze

00:28:03

I Sł.Mund.

155

Pytel Piotr

Mysłowice

00:28:17

I Sł.Mund.

156

Kolonko Piotr

MC-Chorzów

00:28:41

I (PB)

157

Słomiany Łukasz

Mysłowice

00:29:03

I (PB)

158

Grocholewski Włodzimierz

Truchtacz Mysłowice

00:29:23

I

159

Turzański Paweł

Kraków

00:29:32

I

160

Szatniewski Kamil

Będzin

00:30:03

I

161

Brodacki Wiesław

Tychy

00:30:09

I

162

Duczyński Maciej

Katowice

00:30:19

I

163

Suślik Radek

UKS Chromik M-ce

00:30:53

I

164

Chowaniak Marcin

Zasapani Jaworzno

00:31:11

I

165

Buława Łukasz

CrossFit Południe

00:31:35

I Sł.Mund.

166

Dombek Andrzej

Mysłowice

00:31:37

I

167

Woźniak Jarosław

Biegiem przez góry

00:31:43

I

168

Kępa Krzysztof

ADS Masa Krytyczna

00:31:44

I

169

Gawron Konrad

Harpagan Sosnowiec

00:31:46

I

170

Wysocki Henryk

Husky Fan

00:31:52

I CC

171

Nowak Michał

Zasapani Jaworzno

00:32:06

I

172

Sroka Bartłomiej

Husky Fan

00:32:08

I CC

173

Kania Damian

Mysłowice

00:32:14

I

174

Gawle Renata

Sosnowiec

00:32:16

I K

175

Błaszczak Piotr

Chrzanów

00:32:51

I

176

Węgler Jarosław

KRS TKKF Jastrząb R.Ś.

00:32:58

I

177

Lachowski Grzegorz

IMAX44

00:33:00

I

178

Kałusek Jacek

Luxtorpeda Czerwionka

00:33:02

I (PB)

179

Wartok Mariusz

Mysłowice

00:33:02

I

180

Roś Michał

Mysłowice

00:33:11

I

181

Błaszczyszyn Łukasz

Sosnowiec

00:33:17

I Sł.Mund.

182

Nowak Agnieszka

Pogoria Biega

00:33:17

I K/Sł.Mund.

183

Kowalski Jarosław

Silesia Extreme

00:33:19

I

184

Sadlik Barbara

Kęty

00:33:57

I K

185

Konderak Dawid

Chorzów

00:34:10

I

186

Wolański Grzegorz

Mysłowice

00:34:17

I Sł.Mund.

187

Harrison Claire

Truchtacz Mysłowice

00:34:32

I K

188

Kania Agnieszka

Mysłowice

00:34:33

I K (PB)

189

Kuczera Krzysztof

Ruda Śląska

00:34:45

I

190

Gładczak Jan

Ruda Śląska

00:34:52

I CC

191

Kalinowska Wioleta

Ruda Śląska

00:35:06

I K

192

Rochowiak Aleksandra

Brzeszcze

00:35:11

I K

193

Staszewski Henryk

Chorzów

00:35:39

I

194

Jedziniak Damian

Dębica

00:35:42

I (PB)

195

Jeleń Ireneusz

Mysłowice

00:36:13

I (PB)

196

Kuczmierczyk Janusz

Truchtacz Mysłowice

00:36:15

I (PB)

197

Głowacz Mariusz

KCH MOTO SIMER

00:36:29

I

198

Pasieka Paulina

Po Robocie

00:36:38

I

199

Staszek Katarzyna

Husky Fan

00:36:54

I K/CC

200

Wójcikiewicz Joanna

Night Runners Śląsk

00:37:06

I K

201

Kuśpiet Sylwia

Bytom

00:37:11

I

202

Gąsiorek Sebastian

ZSS im. J. Korczaka M-ce

00:37:19

I

203

Pacuła Adam

Mysłowice

00:37:22

I

204

Zięba Agnieszka

Mysłowice

00:37:43

I K

205

Włodarczyk Marcin

Mysłowice

00:37:48

I Sł.Mund.

206

Janicka-Jawor Joanna

Mysłowice

00:37:48

I K

207

Węgler Kornelia

KRS TKKF Jastrząb R.Ś.

00:38:17

I K

208

Krupa Agnieszka

Katowice

00:38:25

I K

209

Zaręba Agnieszka

Mysłowice

00:38:25

I K

210

Cichopek Bożena

TKKF Hades Mikołów

00:38:31

I K

211

Zapiór Marek

ZET

00:39:14

I

212

Hornik Jarosław

Truchtacz Mysłowice

00:39:15

I

213

Palka Michał

Tychy

00:39:22

I (PB)

214

Udolf Jan

FloDunaj

00:40:15

I

215

Zieliński Natan

Jaworzno

00:40:30

I

216

Szczepanek Anna

Katowice

00:40:45

I K

217

Lorens Mateusz

Mysłowice

00:41:10

I (PB)

218

Piwowarczyk Bartosz

Mysłowice

00:41:25

I (PB)

219

Chytroszek Anna

Mysłowice

00:42:22

I K

220

Rajfura Iwona

Katowice

00:42:24

I K

221

Kuchta Rafał

Silesia Nordic Walking

00:45:04

I NW

222

Baluch Beata

Mysłowice

00:45:06

I K (PB)

223

Baluch Dariusz

Mysłowice

00:45:06

I (PB)

224

Duczyński Maciej

Katowice

00:45:30

I NW

225

Nowok Jerzy

Ruda Śląska

00:45:34

I

226

Bubel Krzysztof

Katowice

00:45:41

I NW

227

Głowa Michał

Vesoły Borsuk Team 

00:47:17

I NW

228

Nawrotek Roman

Vesoły Borsuk Team 

00:47:57

I NW

229

Baluch Grzegorz

Warszawa

00:50:46

I (PB)

230

Lesicka Elżbieta

Sosnowiec

00:51:26

I K/NW

231

Grzesik Katarzyna

Chorzów

00:53:01

I K/NW

232

Stache Marcin

ZSS im. J. Korczaka M-ce

00:53:21

I NW (PB)

233

Will Piotr

Katowice

00:53:32

I

234

Sokół Grzegorz                      

Dąbrowa Górnicza

00:53:39

I

235

Nasilewska Barbara

Szopołazy

00:54:10

I K/NW

236

Steche Marcin

ZSS im. J. Korczaka M-ce

00:54:15

I NW

237

Pajda Maria

Szopołazy

00:55:43

I K/NW

238

Ogon Betina

Silesia Nordic Walking

00:55:54

I K/NW

239

Copała Anna

Mysłowice

00:56:20

I K

240

Krzemieńska Elżbieta

Stadion Śląski

00:56:23

I K/NW

241

Bień Mariusz

Chrzanów

00:56:57

I

242

Wojtyła Piotr

KCH

00:56:57

I

243

Krupa Krzysztof

ZSS im. J. Korczaka M-ce

00:58:49

I (PB)

245

Borkowska Aleksandra

ZSS nr 10 w Katowicach

00:59:30

I K/NW

246

Buczyńska Anna

Dąbrowa Nordic Team

01:00:01

I K/NW

247

Nardelli Michał

Mysłowice

01:01:42

I (PB)

248

Węgler Krystyna

Sosnowiec

01:01:54

I K/NW

249

Grabowska Jadwiga

Stadion Śląski

01:02:38

I K/NW

250

Korczak-Dąbrowska Katarzyna

Mysłowice

01:02:43

I K/NW (PB)

251

Sokół Katarzyna

Dąbrowa Górnicza

01:06:11

I K/NW

252

Jankowska Maja

Mysłowice

01:15:00

I K/NW

 

KLASYFIKACJA CANICROSS :

1

Kolonko Mirosław

Goggle Pro Active

02:06:41

IV CC (PB)

2

Jamroz Damian

Husky Fan

01:30:46

III CC

3

Szczepanik Andrzej

Mysłowice

01:05:09

II CC

4

Jaworska Marta

Husky Fan

01:32:35

II K/CC

5

Wysocki Henryk

Husky Fan

00:31:52

I CC

6

Sroka Bartłomiej

Husky Fan

00:32:08

I CC

7

Gładczak Jan

Ruda Śląska

00:34:52

I CC

8

Staszek Katarzyna

Husky Fan

00:36:54

I K/CC

 

KLASYFIKACJA NORDIC WALKING :

1

Nowak Grzegorz

TKKF Saturn Czeladź

04:30:21

VI NW (PB)

2

Makowski Marek

Tychy

04:41:51

VI NW (PB)

3

Barchanowski Wojciech

Harpagan Sosnowiec

04:44:28

VI NW (PB)

4

Sagan Marian

40-latek Tychy

04:57:51

VI NW +(PB)

5

Kurek Edward

MOSIR Czeladź

05:01:49

VI NW (PB)

6

Królikowska Gabriela

Dąbrowa Nordic Team

05:02:52

VI K/NW +(PB)

7

Barchanowska Lucyna

Sosnowiec

05:19:37

VI K/NW +(PB)

8

Witkowska Maria

Stadion Śląski

05:21:57

VI K/NW (PB)

9

Kulej Sławomira

Siemianowice Śląskie

05:30:08

VI K/NW

10

Sagan Irena

40-latek Tychy

05:42:53

VI K/NW +(PB)

11

Jarosz Marian

Truchtacz Mysłowice

05:44:42

VI NW +(PB)

12

Janiczek Tadeusz

MOSIR Czeladź

05:53:29

VI NW +(PB)

13

Hornik Grażyna

Truchtacz Mysłowice

05:57:56

VI K/NW

14

Wujko Józef

Katowice

06:09:16

VI NW +(PB)

15

Cieśla Urszula

Truchtacz Mysłowice

04:40:41

V K/NW (PB)

16

Zięba Julia

Stadion Śląski

05:07:06

V K/NW (PB)

17

Porczak Marian

Mysłowice

03:30:43

IV NW

18

Raczyńska Aleksandra

Stadion Śląski

03:34:29

IV K/NW (PB)

19

Przybyłka Anna

Stadion Śląski

03:39:38

IV K/NW (PB)

20

Wasilewska Barbara

Szopołazy

03:39:43

IV K/NW (PB)

21

Wiktorzak Elżbieta

Stadion Śląski

03:53:58

IV K/NW (PB)

22

Schröder Karol

Silesia Nordic Walking

02:10:13

III NW (PB)

23

Królikowski Mirosław

Dąbrowa Nordic Team

02:20:01

III NW

24

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

02:22:09

III K/NW (PB)

25

Kupibida Bogusława

Silesia Nordic Walking

02:31:54

III K/NW (PB)

26

Gamra Karolina

ZSS im. J. Korczaka M-ce

02:53:02

III K/NW (PB)

27

Ambroży-Łuczak Barbara

TIC

02:53:46

III K/NW (PB)

28

Świerc Krzysztof

Mojacukrzyca.pl

01:32:10

II NW

29

Stolecki Grzegorz

Truchtacz Mysłowice

01:38:09

II NW (PB)

30

Thomalla Bogdan

OBR Tomchem Zabrze

01:38:47

II NW (PB)

31

Sojka Łukasz

ZSS im. J. Korczaka M-ce

01:46:00

II NW (PB)

32

Kaczmarczyk Irena

Stadion Śląski

01:56:24

II K/NW

33

Gwiazdoń Dawid

ZSS im. J. Korczaka

01:56:34

II NW (PB)

34

Kamionka-Chłopek Małgorzata

ZSS im. J. Korczaka M-ce

01:57:47

II K/NW (PB)

35

Witecki Marek

Mysłowice

02:03:51

II NW

36

Witecki Halina

Mysłowice

02:04:19

II K/NW

37

Sojka Wiktoria

ZSS nr 10 w Katowicach

02:09:02

II K/NW

38

Bubel Krzysztof

Katowice

00:45:41

I NW

39

Głowa Michał

Vesoły Borsuk Team 

00:47:17

I NW

40

Nawrotek Roman

Vesoły Borsuk Team 

00:47:57

I NW

41

Lesicka Elżbieta

Sosnowiec

00:51:26

I K/NW

42

Grzesik Katarzyna

Chorzów

00:53:01

I K/NW

43

Stache Marcin

ZSS im. J. Korczaka M-ce

00:53:21

I NW (PB)

44

Nasilewska Barbara

Szopołazy

00:54:10

I K/NW

45

Steche Marcin

ZSS im. J. Korczaka M-ce

00:54:15

I NW

46

Pajda Maria

Szopołazy

00:55:43

I K/NW

47

Ogon Betina

Silesia Nordic Walking

00:55:54

I K/NW

48

Krzemieńska Elżbieta

Stadion Śląski

00:56:23

I K/NW

49

Borkowska Aleksandra

ZSS nr 10 w Katowicach

00:59:30

I K/NW

50

Buczyńska Anna

Dąbrowa Nordic Team

01:00:01

I K/NW

51

Węgler Krystyna

Sosnowiec

01:01:54

I K/NW

52

Grabowska Jadwiga

Stadion Śląski

01:02:38

I K/NW

53

Korczak-Dąbrowska Katarzyna

Mysłowice

01:02:43

I K/NW (PB)

54

Sokół Katarzyna

Dąbrowa Górnicza

01:06:11

I K/NW

55

Jankowska Maja

Mysłowice

01:15:00

I K/NW

 

 

KLASYFIKACJA KOBIET :

1

Nowak Ewa

Mysłowice

03:09:41

VI K (PB)

2

Aksamit-Mika Celestyna

Mysłowice

03:13:26

VI K

3

Żebrowska Matylda

MKB No 1

03:55:12

VI K (PB)

4

Augustyńska Aleksandra

ZSS im. J. Korczaka M-ce

04:18:35

VI K (PB)

5

Smalcerz Marzena

ZSS im. J. Korczaka M-ce

04:54:39

VI K (PB)

6

Królikowska Gabriela

Dąbrowa Nordic Team

05:02:52

VI K/NW +(PB)

7

Barchanowska Lucyna

Sosnowiec

05:19:37

VI K/NW +(PB)

8

Witkowska Maria

Stadion Śląski

05:21:57

VI K/NW (PB)

9

Kulej Sławomira

Siemianowice Śląskie

05:30:08

VI K/NW

10

Sagan Irena

40-latek Tychy

05:42:53

VI K/NW +(PB)

11

Hornik Grażyna

Truchtacz Mysłowice

05:57:56

VI K/NW

12

Cieśla Urszula

Truchtacz Mysłowice

04:40:41

V K/NW (PB)

13

Zięba Julia

Stadion Śląski

05:07:06

V K/NW (PB)

14

Wojcieszak Ewa

Biegiem przez góry

02:16:59

IV K (PB)

15

Stanoszek Agnieszka

Mysłowice

02:23:13

IV K (PB)

16

Szatniewska Agnieszka

Będzin

02:23:30

IV K (PB)

17

Dębska Marta

Truchtacz Mysłowice

02:23:52

IV K (PB)

18

Kolonko Justyna

Goggle Pro Active

02:25:18

IV K (PB)

19

Raczyńska Aleksandra

Stadion Śląski

03:34:29

IV K/NW (PB)

20

Przybyłka Anna

Stadion Śląski

03:39:38

IV K/NW (PB)

21

Wasilewska Barbara

Szopołazy

03:39:43

IV K/NW (PB)

22

Wiktorzak Elżbieta

Stadion Śląski

03:53:58

IV K/NW (PB)

23

Pyka Milena

UKS Chromik M-ce

01:24:23

III K

24

Warchoł Emilia

UKS Chromik M-ce

01:48:15

III K

25

Mroczka Anna

Katowice

01:48:18

III K

26

Grojec Weronika

UKS Chromik M-ce

01:50:12

III K (PB)

27

Wróbel Agnieszka

Po Robocie

02:03:59

III K (PB)

28

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

02:22:09

III K/NW (PB)

29

Kupibida Bogusława

Silesia Nordic Walking

02:31:54

III K/NW (PB)

30

Gamra Karolina

ZSS im. J. Korczaka M-ce

02:53:02

III K/NW (PB)

31

Ambroży-Łuczak Barbara

TIC

02:53:46

III K/NW (PB)

32

Rosikoń Katarzyna

UKS Chromik M-ce

00:59:23

II K

33

Wilk Edyta

Dąbrowa Górnicza

01:01:30

II K

34

Gos Barbara

Truchtacz Mysłowice

01:02:25

II K (PB)

35

Capanda Paulina

Gomola Trans Airco

01:09:15

II K

36

Palczewska Agnieszka

Mysłowice

01:18:03

II K (PB)

37

Mika Agnieszka

Mysłowice

01:19:27

II K

38

Klonowska Kamila

Naprzód Janów

01:21:47

II K

39

Buława Ewa

Mysłowice

01:25:18

II K/ Sł.Mund.

40

Jaworska Marta

Husky Fan

01:32:35

II K/CC

41

Kaczmarczyk Irena

Stadion Śląski

01:56:24

II K/NW

42

Gwiazdoń Dawid

ZSS im. J. Korczaka

01:56:34

II NW (PB)

43

Kamionka-Chłopek Małgorzata

ZSS im. J. Korczaka M-ce

01:57:47

II K/NW (PB)

44

Witecki Halina

Mysłowice

02:04:19

II K/NW

45

Sojka Wiktoria

ZSS nr 10 w Katowicach

02:09:02

II K/NW

46

Gawle Renata

Sosnowiec

00:32:16

I K

47

Nowak Agnieszka

Pogoria Biega

00:33:17

I K/Sł.Mund.

48

Sadlik Barbara

Kęty

00:33:57

I K

49

Harrison Claire

Truchtacz Mysłowice

00:34:32

I K

50

Kania Agnieszka

Mysłowice

00:34:33

I K (PB)

51

Kalinowska Wioleta

Ruda Śląska

00:35:06

I K

52

Rochowiak Aleksandra

Brzeszcze

00:35:11

I K

53

Pasieka Paulina

Po Robocie

00:36:38

I K

54

Staszek Katarzyna

Husky Fan

00:36:54

I K/CC

55

Wójcikiewicz Joanna

Night Runners Śląsk

00:37:06

I K

56

Kuśpiet Sylwia

Bytom

00:37:11

I K

57

Zięba Agnieszka

Mysłowice

00:37:43

I K

58

Janicka-Jawor Joanna

Mysłowice

00:37:48

I K

59

Węgler Kornelia

KRS TKKF Jastrząb R.Ś.

00:38:17

I K

60

Krupa Agnieszka

Katowice

00:38:25

I K

61

Zaręba Agnieszka

Mysłowice

00:38:25

I K

62

Cichopek Bożena

TKKF Hades Mikołów

00:38:31

I K

63

Szczepanek Anna

Katowice

00:40:45

I K

64

Chytroszek Anna

Mysłowice

00:42:22

I K

65

Rajfura Iwona

Katowice

00:42:24

I K

66

Baluch Beata

Mysłowice

00:45:06

I K (PB)

67

Lesicka Elżbieta

Sosnowiec

00:51:26

I K/NW

68

Grzesik Katarzyna

Chorzów

00:53:01

I K/NW

69

Nasilewska Barbara

Szopołazy

00:54:10

I K/NW

70

Pajda Maria

Szopołazy

00:55:43

I K/NW

71

Ogon Betina

Silesia Nordic Walking

00:55:54

I K/NW

72

Copała Anna

Mysłowice

00:56:20

I K

73

Krzemieńska Elżbieta

Stadion Śląski

00:56:23

I K/NW

74

Borkowska Aleksandra

ZSS nr 10 w Katowicach

00:59:30

I K/NW

75

Buczyńska Anna

Dąbrowa Nordic Team

01:00:01

I K/NW

76

Węgler Krystyna

Sosnowiec

01:01:54

I K/NW

77

Grabowska Jadwiga

Stadion Śląski

01:02:38

I K/NW

78

Korczak-Dąbrowska Katarzyna

Mysłowice

01:02:43

I K/NW (PB)

79

Sokół Katarzyna

Dąbrowa Górnicza

01:06:11

I K/NW

80

Jankowska Maja

Mysłowice

01:15:00

I K/NW

 

KLASYFIKACJA MUNDUROWA :

1

Walerowicz Maciej

Truchtacz Mysłowice

02:54:37

VI Sł.Mund. (PB)

2

Kobyliński Tomasz

WBK Meta Lubliniec

02:56:07

VI Sł.Mund.

3

Szklorz Sylwester

Katowice

03:03:40

VI Sł.Mund. + (PB)

4

Kobak Krzysztof

Mysłowice

02:59:27

VI Sł.Mund. + (PB)

5

Kulej Jarosław

Sokół Siemianowice Śl.

03:07:26

VI Sł.Mund.

6

Księżyk Jacek

Truchtacz Mysłowice (+35)

03:31:19

VI Sł.Mund.

7

Szczerba Andrzej

Sosnowiec

02:47:32

V Sł.Mund. (PB)

8

Wizner Czesław

Mysłowice

03:17:20

V Sł.Mund. (PB)

9

Wolański Rafał

Mysłowice

01:32:12

III Sł.Mund. (PB)

10

Milkowski Jan

Siemianowice Śl.

01:38:17

III Sł.Mund.

11

Litwin Sławomir

Sosnowiec

01:42:18

III Sł.Mund.

12

Buława Ewa

Mysłowice

01:25:18

II K/ Sł.Mund.

13

Cis Adam

Sosnowiec

00:25:17

I Sł.Mund.

14

Nowicki Michał

Chorzów

00:27:04

I Sł.Mund.

15

Stec Jerzy

Zabrze

00:28:03

I Sł.Mund.

16

Pytel Piotr

Mysłowice

00:28:17

I Sł.Mund.

17

Buława Łukasz

CrossFit Południe

00:31:35

I Sł.Mund.

18

Błaszczyszyn Łukasz

Sosnowiec

00:33:17

I Sł.Mund.

19

Nowak Agnieszka

Pogoria Biega

00:33:17

I K/Sł.Mund.

20

Wolański Grzegorz

Mysłowice

00:34:17

I Sł.Mund.

21

Włodarczyk Marcin

Mysłowice

00:37:48

I Sł.Mund.

 

KLASYFIKACJA TRUCHTACZY :

1

Proksa Robert

Truchtacz Mysłowice / UKS Chromik M-ce

02:38:45

VI

2

Maciejewski Marek

Truchtacz Mysłowice

02:50:11

VI +(PB)

3

Walerowicz Maciej

Truchtacz Mysłowice

02:54:37

VI Sł.Mund. (PB)

4

Rogowicz Piotr

Truchtacz Mysłowice

03:05:58

VI +(PB)

5

Bromboszcz Karol

Truchtacz Mysłowice

03:14:21

VI +(PB)

6

Legomiński Werner

Truchtacz Mysłowice

03:30:58

VI (PB)

7

Księżyk Jacek

Truchtacz Mysłowice (+35)

03:31:19

VI Sł.Mund.

8

Jarosz Marian

Truchtacz Mysłowice

05:44:42

VI NW +(PB)

9

Hornik Grażyna

Truchtacz Mysłowice

05:57:56

VI K/NW

10

Szmigiel Dariusz

Truchtacz Mysłowice

02:33:41

V (PB)

11

Cieśla Urszula

Truchtacz Mysłowice

04:40:41

V K/NW (PB)

12

Wieczorek Krzysztof

Truchtacz Mysłowice

02:17:23

IV (PB)

13

Dębska Marta

Truchtacz Mysłowice

02:23:52

IV K (PB)

14

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

02:22:09

III K/NW (PB)

15

Gos Barbara

Truchtacz Mysłowice

01:02:25

II K (PB)

16

Micuda Jan

Truchtacz Mysłowice

01:20:10

II

17

Stolecki Grzegorz

Truchtacz Mysłowice

01:38:09

II NW (PB)

18

Grocholewski Włodzimierz

Truchtacz Mysłowice

00:29:23

I

19

Harrison Claire

Truchtacz Mysłowice

00:34:32

I K

20

Kuczmierczyk Janusz

Truchtacz Mysłowice

00:36:15

I (PB)

21

Hornik Jarosław

Truchtacz Mysłowice

00:39:15

I

LEGENDA:

  • I,II…VI – Ilość ukończonych zawodów
  • NW – Nordic Walking
  • CC – Canicross
  • K – Kobieta
  • Sł.Mund. – Kategoria branżowa – Służby Mundurowe
  • (PB) – Do ukończonych zawodów, doliczono wynik Biegu Trzeciego „Polska Biega”
  • +(PB) – Do ukończonych zawodów, nie doliczono wyniku Biegu Trzeciego „Polska Biega”
  • 1 okr. – zawody ukończone na niepełnym dystansie, odpowiednio: 1 lub 2 okrążenia.
  • Jeśli w rubryce „uwagi”, jest tylko cyfra rzymska (ilość ukończonych zawodów), oznacza to: biegacz, mężczyzna, bez przynależności resortowej, pełny dystans (trzy okrążenia = 6,7 km.).

J.Ksi.

POZA KLASYFIKACJĄ:

Miejsce

NAZWISKO, IMIĘ

KLUB / MIASTO

WYNIKI : I + II + III + IV + V + VI + VII  

UWAGI

1

Kurek Adam

Katowice

03:59:16

VI 1 Okr. +(PB)

2

Kurek Anna

Katowice

03:59:17

VI K 1 Okr. +(PB)

3

Lebioda Kinga

Katowice

01:33:06

V K 1 Okr. +(PB)

4

Staciwa Kamil

Katowice

00:36:35

III 1 Okr.

5

Proksa Wojciech

Mysłowice

00:38:50

III 1 Okr.

6

Staciwa Jakub

Katowice

00:40:25

III 1 Okr.

7

Duczyńska Wiktoria

Katowice

01:40:02

III K 1 Okr.

8

Kaczmarczyk Irena

Stadion Śląski

01:22:18

II K/NW 2 Okr.

9

Szatniewski Kamil

Będzin

00:20:34

I 2 Okr.

10

Piwowarczyk Bartosz

Mysłowice

00:26:25

I 2 Okr.

11

Duczyński Kacper

Katowice

00:29:22

I 2 Okr.

12

Wilczyńska Jolanta

Katowice

00:29:35

I K 2 Okr.

13

Chmielewska Agnieszka

Sosnowiec

00:33:40

I K 2 Okr. (PB)

14

Ciupek Ilona

Chorzów

00:37:12

I K/NW 2 Okr.

15

Stawiarska Anna

ZSS im. J. Korczaka M-ce

00:42:33

I K/NW 2 Okr.

16

Gwiazdoń Dawid

ZSS im. J. Korczaka M-ce

00:42:34

I NW 2 Okr.

17

Śmiałowska Daria

ZSS im. J. Korczaka M-ce

00:42:36

I K/NW 2 Okr.

18

Korczak-Dąbrowska Katarzyna

Mysłowice

00:45:53

I K/NW 2 Okr.

19

Jankowska Małgorzata

Mysłowice

00:50:04

I K/NW 2 Okr.

20

Matczak Klaudia

Dąbrowa Nordic Team

01:00:00

I K/NW 2 Okr.

21

Kostrzewski Marcin

Mysłowice

00:13:33

I 1 Okr.

22

Duczyński Kacper

Katowice

00:14:27

I 1 Okr.

23

Malicha Halina

Katowice

00:15:45

I K 1 Okr.

24

Malicha Dominika

Katowice

00:15:46

I K 1 Okr.

25

Piwowarczyk Igor

Mysłowice

00:16:06

I 1 Okr. (PB)

26

Piwowarczyk Beata

Mysłowice

00:16:06

I K 1 Okr. (PB)

27

Kotara Oliwia

Mysłowice

00:16:44

I K 1 Okr. (PB)

28

Wycisk Małgorzata

Katowice

00:20:36

I K 1 Okr.

29

Karlik Agnieszka

Luxtorpeda Czerwionka

00:26:11

I K 1 Okr. (PB)

30

Sojka Łukasz

Katowice

00:30:57

I NW 1 Okr.

31

Borkowska Aleksandra

Jaworzno

00:30:57

I K/NW 1 Okr. +(PB)

32

Duczyński Kacper

Katowice

00:31:17

I 1 Okr.

33

Nalepka Zdzisław

Biegiem przez góry

00:35:54

I 1 Okr.

34

Kowalski Karol

Sosnowiec

00:35:54

I 1 Okr.

35

Schröder Kilian

Silesia Nordic Walking

00:40:48

I 1 Okr. (PB)

36

Schröder Kasia

Silesia Nordic Walking

00:40:48

I K 1 Okr. (PB)

37

Schröder Kajus

Silesia Nordic Walking

00:40:48

I 1 Okr. (PB)

 

Poprawiony: wtorek, 22 grudnia 2015 21:05
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack