Reklama

Niemożliwe nie istnieje

Niemożliwe nie istnieje

logo.jpg

Logowanie



Szukaj

Agora Profile

Not Available to Guests

Agorians Online

Now 5 guests online
Stworzone dzięki jVitals
PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 4
SłabyŚwietny 
Wpisany przez Jacek Księżyk   
poniedziałek, 08 lutego 2016 23:10

VII PRZEŁAJOWE GRAND PRIX MYSŁOWIC

O PUCHAR TRUCHTACZA

BIEG PIERWSZY – ZIMOWY

2016-02-06

 

KLASYFIKACJA OPEN :

 

MIEJSCE

NAZWISKO, IMIĘ

KLUB / MIASTO

WYNIKI : BIEG VII

UWAGI

1

Kowalik Damian

UKS Chromik M

00:25:09

 

2

Szreniawa Paweł

UKS Chromik M

00:25:10

 

3

Drąg Mateusz

UKS Chromik M

00:25:10

 

4

Szczepańczyk Michał

Będzin

00:25:28

 

5

Pająk Roch

Harpagan Sosnowiec

00:25:36

 

6

Pytel Janusz

Sokół Zakopane

00:26:19

Sł.Mund.

7

Mika Dawid

Mysłowice

00:26:40

 

8

Proksa Robert

Truchtacz Mysłowice / UKS Chromik M-ce

00:27:17

 

9

Szczepański Janusz

Mysłowice

00:27:37

 

10

Dudzik Zenon

Katowice

00:27:55

 

11

Turek Rafał

Będzin

00:28:03

 

12

Rauer Adam

Kotrak

00:28:07

 

13

Motyl Piotr

Mysłowice

00:28:11

 

14

Grocholewski Włodzimierz

Truchtacz Mysłowice

00:28:23

 

15

Szmigiel Dariusz

Truchtacz Mysłowice

00:28:43

 

16

Maciejewski Marek

Truchtacz Mysłowice

00:28:53

 

17

Palczewski Przemysław

Mysłowice

00:29:16

 

18

Zbąski Bartłomiej

Ruda Śląska

00:29:21

CC

19

Oleksy Krzysztof

ADS Masna Krytyczna

00:29:30

 

20

Gralak Adam

Lędziny

00:29:46

 

21

Stolecki Grzegorz

Truchtacz Mysłowice

00:29:52

 

22

Kalita Marcin

Chełmek

00:29:53

 

23

Golonka Marek

Mysłowice

00:30:00

 

24

Kolonko Mirosław

Goggle Pro Active

00:30:02

CC

25

Nogal Radosław

Mikołów

00:30:12

 

26

Wilk Edyta

Dąbrowa Górnicza

00:30:17

K

27

Szklorz Sylwester

Katowice

00:30:19

Sł.Mund.

28

Plich Andrzej

Mysłowice

00:30:22

 

29

Stachowiak Sebastian

Katowice

00:30:26

 

30

Kania Damian

Mysłowice

00:30:31

 

31

Wyleciał Dorota

Truchtacz Mysłowice

00:30:41

K

32

Nowak Ewa

Mysłowice

00:31:10

K

33

Rogowicz Piotr

Truchtacz Mysłowice

00:31:15

 

34

Staciwa Michał

Truchtacz Mysłowice

00:31:21

 

35

Kobak Krzysztof

Mysłowice

00:31:20

Sł.Mund. ???

36

Malejka Piotr

ADS Masna Krytyczna

00:31:41

 

37

Niedźwiedzki Ryszard

TKKF Saturn Czeladź

00:31:42

 

38

Malejka Katarzyna

ADS Masna Krytyczna

00:32:02

K

39

Kolka Krzysztof

Jaworzno

00:32:04

 

40

Kałuża Arkadiusz

Bieruń Stary

00:32:05

 

41

Plich Tomasz

Mysłowice

00:32:14

 

42

Szelest Barbara

ADS Masna Krytyczna

00:32:15

K

43

Suślik Sobiesław

Mysłowice

00:32:16

 

44

Kolka Piotr

Jaworzno

00:32:20

 

45

Bogus Łukasz

Bieruń

00:32:32

 

46

Kania Agnieszka

MKB nr 1

00:32:36

K

47

Bereszko Waldemar

TKKF Saturn Czeladź

00:32:38

 

48

Kulików Sławomir

Mysłowice

00:32:46

 

49

Smaczyński Dariusz

SRS Aktywna Dąbrowa

00:33:07

 

50

Wencel Zbigniew

Świętochłowice

00:33:14

 

51

Nogal Leszek

BBL Mikołów

00:33:18

 

52

Wieczorek Krzysztof

Truchtacz Mysłowice

00:33:29

 

53

Kawalec Paweł

Kotrak

00:33:30

 

54

Jamroz Damian

Husky Fan

0033:41

CC

55

Legomiński Werner

Truchtacz Mysłowice

00:33:53

 

56

Mroczka Anna

Katowice

00:33:59

K

57

Wosk Mateusz

Mysłowice

00:34:26

 

58

Kotara Grzegorz

Mysłowice

00:34:31

 

59

Mokry Agnieszka

MKB nr 1

00:34:35

K

60

Bromboszcz Karol

Truchtacz Mysłowice

00:34:38

 

61

Szatniewska Agnieszka

Będzin

00:35:17

K

62

Stachoń Maciej

Górnik 09 M-ce

00:36:01

 

63

Pławecki Maciej

Górnik 09 M-ce

00:36:02

 

64

Henke Magdalena

Ruda Śląska

00:36:03

 

65

Kawalec Grzegorz

Kotrak

00:36:04

 

66

Gładczak Jan

Ruda Śląska

00:36:05

 

67

Nawias Albin

Katowice

00:36:16

 

68

Kolonko Justyna

Goggle Pro Active

00:36:23

K

69

Aksamit Ewelina

MKB nr 1

00:36:31

K

70

Stachoń Łukasz

Górnik 09 M-ce

00:36:34

 

71

Górka Piotr

GKM MotoCross M-ce

00:36:37

 

72

Siudziak Krzysztof

Górnik 09 M-ce

00:36:40

 

73

Kuśpiet Sylwia

Bytom

00:36:50

K/CC

74

Węgler Kornelia

KRS TKKF Jastrząb RŚ

00:37:13

K

75

Szymczyk Barbara

Ruda Śląska

00:37:13

K

76

Glanowski Zenon

TKKF Saturn Czeladź

00:37:16

 

77

Książek Andrzej

Mysłowice

00:37:23

 

78

Labe Andrzej

TKKF Saturn Czeladź

00:37:35

 

79

Kowacz Mateusz

Sosnowiec

00:37:37

 

80

Zapiór Marek

ZET

00:37:54

 

81

Pendolski Franciszek

KB Józefinka Katowice

00:38:28

 

82

Żebrowska Matylda

MKB nr 1

00:38:39

K

83

Sucharzewski Dorian

Mysłowice

00:39:12

 

84

Suchocki Mieczysław

Sosnowiec

00:39:13

 

85

Soter Bartłomiej

Kotrak

00:39:16

 

86

Jureczko Monika

Kotrak

00:39:18

K

87

Hornik Jarosław

Truchtacz Mysłowice

00:39:36

 

88

Wizner Czesław

Mysłowice

00:40:03

Sł.Mund.

89

Baluch Adam

Katowice

00:40:07

 

90

Jarzyna Adam

Polanka Wielka

00:40:35

 

91

Księżyk Jacek

Truchtacz Mysłowice

00:40:35

Sł.Mund.

92

Jarosz Marian

Truchtacz Mysłowice

00:40:51

 

93

Imosa Jakub

Kotrak

00:40:57

 

94

Węgler Zbigniew

Sosnowiec

00:41:08

 

95

Czopek Agnieszka

Jaworzno

00:41:28

K

96

Wolak Izabela

Jaworzno

00:41:21

K

97

Mlaskawa Edward

Zabrze

00:41:54

 

98

Pulut

Anna

00:42:12

K

99

Micuda Jan

Truchtacz Mysłowice

00:42:31

 

100

Jaworska Marta

Husky Fan

00:43:11

K/CC

101

Nowak Grzegorz

TKKF Saturn Czeladź

00:45:37

NW

102

Bubel Krzysztof

Katowice

00:46:06

NW

103

Buława Ewa

Mysłowice

00:46:19

K/Sł.Mund.

104

Barchanowski Adam

Sosnowiec

00:46:29

NW

105

Maciuk Stanisław

Stadion Śląski

00:46:32

NW

106

Makowski Marek

Tychy

00:47:00

NW

107

Barchanowski Wojciech

Harpagan Sosnowiec

00:47:40

NW

108

Królikowski Mirosław

Dąbrowa Nordic Team

00:47:43

NW

109

Paloc Martyna

Kotrak

00:49:49

K

110

Wilk Tadeusz

TKKF Saturn Czeladź

00:49:49

NW

111

Jędruś Olgierd

Mysłowice

00:49:50

NW

112

Kurek Edward

MOSIR Czeladź

00:50:09

NW

113

Warcholska Teresa

Stadion Śląski

00:50:09

K/NW

114

Kupibida Bogusława

Silesia Nordic Walking

00:50:36

K/NW

115

Sagan Marian

40-latek Tychy

00:50:40

NW

116

Królikowska Gabriela

Dąbrowa Nordic Team

00:51:01

K/NW

117

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

00:51:16

K/NW

118

Barchanowska Lucyna

Sosnowiec

00:51:20

K/NW

119

Witkowska Maria

Stadion Śląski

00:51:50

K/NW

120

Thomalla Bogdan

Silesia Nordic Walking

00:51:50

NW

121

Porczak Marian

Mysłowice

00:53:47

NW

122

Cieśla Urszula

Truchtacz Mysłowice

00:55:34

K/NW

123

Raczyńska Aleksandra

Stadion Śląski

00:56:02

K/NW

124

Sagan Irena

40-latek Tychy

00:57:07

K/NW

125

Kaczmarczyk Irena

Stadion Śląski

00:57:30

K/NW

126

Kurpet Zygmunt

Wolny Strzelec

00:59:25

NW

127

Wiktorzak Elżbieta

Stadion Śląski

01:00:23

K/NW

128

Stachowiak Beata

Stadion Śląski

01:00:24

K/NW

129

Węgler Krystyna

Sosnowiec

01:00:25

K/NW

130

Wujko Józef

Katowice

01:00:39

NW

131

Janiczek Tadeusz

TKKF Saturn Czeladź

01:03:35

NW

132

Augustyn Anna

ADS Masna Krytyczna

01:04:03

K/NW

133

Kopeć Bożena

Truchtacz Mysłowice

01:10:03

K/NW

134

Księżyk Basia

Truchtacz Mysłowice

01:10:03

K/NW

135

Sokół Grzegorz

Truchtacz Mysłowice

01:10:03

NW

NIE KLASYFIKOWANI

136

Staciwa Kamil

Truchtacz Mysłowice

00:25:00

2 Okr.

137

Grochowska Ewelina

Kotrak

00:29:22

2 Okr.

138

Staciwa Jakub

Truchtacz Mysłowice

00:31:11

2 Okr.

139

Paszyńska Ewa

Katowice

00:40:20

2 Okr. K/NW

140

Gontarczyk Beata

Katowice

00:47:28

2 Okr. K/NW

141

Gontarczyk Tadeusz

Katowice

00:40:20

2 Okr. K/NW

142

Puta Zdzisław

TKKF Saturn Czeladź

00:29:43

1 Okr.

143

Kurek Adam

Katowice

00:34:48

1 Okr.

144

Kurek Anna

Katowice

00:34:48

K 1 Okr.

KLASYFIKACJA CANICROSS :

 

1

Zbąski Bartłomiej

Ruda Śląska

00:29:21

CC

2

Kolonko Mirosław

Goggle Pro Active

00:30:02

CC

3

Jamroz Damian

Husky Fan

0033:41

CC

4

Kuśpiet Sylwia

Bytom

00:36:50

K/CC

5

Jaworska Marta

Husky Fan

00:43:11

K/CC

 

KLASYFIKACJA NORDIC WALKING :

 

1

Nowak Grzegorz

TKKF Saturn Czeladź

00:45:37

NW

2

Bubel Krzysztof

Katowice

00:46:06

NW

3

Barchanowski Adam

Sosnowiec

00:46:29

NW

4

Maciuk Stanisław

Stadion Śląski

00:46:32

NW

5

Makowski Marek

Tychy

00:47:00

NW

6

Barchanowski Wojciech

Harpagan Sosnowiec

00:47:40

NW

7

Królikowski Mirosław

Dąbrowa Nordic Team

00:47:43

NW

8

Wilk Tadeusz

TKKF Saturn Czeladź

00:49:49

NW

9

Jędruś Olgierd

Mysłowice

00:49:50

NW

10

Kurek Edward

MOSIR Czeladź

00:50:09

NW

11

Warcholska Teresa

Stadion Śląski

00:50:09

K/NW

12

Kupibida Bogusława

Silesia Nordic Walking

00:50:36

K/NW

13

Sagan Marian

40-latek Tychy

00:50:40

NW

14

Królikowska Gabriela

Dąbrowa Nordic Team

00:51:01

K/NW

15

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

00:51:16

K/NW

16

Barchanowska Lucyna

Sosnowiec

00:51:20

K/NW

17

Witkowska Maria

Stadion Śląski

00:51:50

K/NW

18

Thomalla Bogdan

Silesia Nordic Walking

00:51:50

NW

19

Porczak Marian

Mysłowice

00:53:47

NW

20

Cieśla Urszula

Truchtacz Mysłowice

00:55:34

K/NW

21

Raczyńska Aleksandra

Stadion Śląski

00:56:02

K/NW

22

Sagan Irena

40-latek Tychy

00:57:07

K/NW

23

Kaczmarczyk Irena

Stadion Śląski

00:57:30

K/NW

24

Kurpet Zygmunt

Wolny Strzelec

00:59:25

NW

25

Wiktorzak Elżbieta

Stadion Śląski

01:00:23

K/NW

26

Stachowiak Beata

Stadion Śląski

01:00:24

K/NW

27

Węgler Krystyna

Sosnowiec

01:00:25

K/NW

28

Wujko Józef

Katowice

01:00:39

NW

29

Janiczek Tadeusz

TKKF Saturn Czeladź

01:03:35

NW

30

Augustyn Anna

ADS Masna Krytyczna

01:04:03

K/NW

31

Kopeć Bożena

Truchtacz Mysłowice

01:10:03

K/NW

32

Księżyk Basia

Truchtacz Mysłowice

01:10:03

K/NW

33

Sokół Grzegorz

Truchtacz Mysłowice

01:10:03

NW

34

Paszyńska Ewa

Katowice

00:40:20

2 Okr. K/NW

35

Gontarczyk Beata

Katowice

00:47:28

2 Okr. K/NW

36

Gontarczyk Tadeusz

Katowice

00:40:20

2 Okr. K/NW

 

KLASYFIKACJA KOBIET :

 

1

Wilk Edyta

Dąbrowa Górnicza

00:30:17

K

2

Wyleciał Dorota

Truchtacz Mysłowice

00:30:41

K

3

Nowak Ewa

Mysłowice

00:31:10

K

4

Malejka Katarzyna

ADS Masna Krytyczna

00:32:02

K

5

Szelest Barbara

ADS Masna Krytyczna

00:32:15

K

6

Kania Agnieszka

MKB nr 1

00:32:36

K

7

Mroczka Anna

Katowice

00:33:59

K

8

Mokry Agnieszka

MKB nr 1

00:34:35

K

9

Szatniewska Agnieszka

Będzin

00:35:17

K

10

Kolonko Justyna

Goggle Pro Active

00:36:23

K

11

Aksamit Ewelina

MKB nr 1

00:36:31

K

12

Kuśpiet Sylwia

Bytom

00:36:50

K/CC

13

Węgler Kornelia

KRS TKKF Jastrząb RŚ

00:37:13

K

14

Szymczyk Barbara

Ruda Śląska

00:37:13

K

15

Żebrowska Matylda

MKB nr 1

00:38:39

K

16

Jureczko Monika

Kotrak

00:39:18

K

17

Czopek Agnieszka

Jaworzno

00:41:28

K

18

Wolak Izabela

Jaworzno

00:41:21

K

19

Pulut

Anna

00:42:12

K

20

Jaworska Marta

Husky Fan

00:43:11

K/CC

21

Buława Ewa

Mysłowice

00:46:19

K/Sł.Mund.

22

Paloc Martyna

Kotrak

00:49:49

K

23

Warcholska Teresa

Stadion Śląski

00:50:09

K/NW

24

Kupibida Bogusława

Silesia Nordic Walking

00:50:36

K/NW

25

Królikowska Gabriela

Dąbrowa Nordic Team

00:51:01

K/NW

26

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

00:51:16

K/NW

27

Barchanowska Lucyna

Sosnowiec

00:51:20

K/NW

28

Witkowska Maria

Stadion Śląski

00:51:50

K/NW

29

Cieśla Urszula

Truchtacz Mysłowice

00:55:34

K/NW

30

Raczyńska Aleksandra

Stadion Śląski

00:56:02

K/NW

31

Sagan Irena

40-latek Tychy

00:57:07

K/NW

32

Kaczmarczyk Irena

Stadion Śląski

00:57:30

K/NW

33

Wiktorzak Elżbieta

Stadion Śląski

01:00:23

K/NW

34

Stachowiak Beata

Stadion Śląski

01:00:24

K/NW

35

Węgler Krystyna

Sosnowiec

01:00:25

K/NW

36

Augustyn Anna

ADS Masna Krytyczna

01:04:03

K/NW

37

Kopeć Bożena

Truchtacz Mysłowice

01:10:03

K/NW

38

Księżyk Basia

Truchtacz Mysłowice

01:10:03

K/NW

39

Paszyńska Ewa

Katowice

00:40:20

2 Okr. K/NW

40

Gontarczyk Beata

Katowice

00:47:28

2 Okr. K/NW

41

Gontarczyk Tadeusz

Katowice

00:40:20

2 Okr. K/NW

42

Kurek Anna

Katowice

00:34:48

K 1 Okr.

 

KLASYFIKACJA MUNDUROWA :

 

1

Pytel Janusz

Sokół Zakopane

00:26:19

Sł.Mund.

2

Szklorz Sylwester

Katowice

00:30:19

Sł.Mund.

3

Kobak Krzysztof

Mysłowice

00:31:20

Sł.Mund.

4

Wizner Czesław

Mysłowice

00:40:03

Sł.Mund.

5

Księżyk Jacek

Truchtacz Mysłowice

00:40:35

Sł.Mund.

6

Buława Ewa

Mysłowice

00:46:19

K/Sł.Mund.

 

KLASYFIKACJA KOTRAK :

                                                                                                                                               

1

Rauer Adam

Kotrak

00:28:07

 

2

Kawalec Paweł

Kotrak

00:33:30

 

3

Soter Bartłomiej

Kotrak

00:39:16

 

4

Jureczko Monika

Kotrak

00:39:18

K

5

Imosa Jakub

Kotrak

00:40:57

 

6

Paloc Martyna

Kotrak

00:49:49

K

7

Grochowska Ewelina

Kotrak

00:29:22

2 Okr.

 

KLASYFIKACJA TRUCHTACZY :

                                                                                                                                               

1

Proksa Robert

Truchtacz Mysłowice / UKS Chromik M-ce

00:27:17

 

2

Grocholewski Włodzimierz

Truchtacz Mysłowice

00:28:23

 

3

Szmigiel Dariusz

Truchtacz Mysłowice

00:28:43

 

4

Maciejewski Marek

Truchtacz Mysłowice

00:28:53

 

5

Stolecki Grzegorz

Truchtacz Mysłowice

00:29:52

 

6

Wyleciał Dorota

Truchtacz Mysłowice

00:30:41

K

7

Rogowicz Piotr

Truchtacz Mysłowice

00:31:15

 

8

Staciwa Michał

Truchtacz Mysłowice

00:31:21

 

9

Wieczorek Krzysztof

Truchtacz Mysłowice

00:33:29

 

10

Legomiński Werner

Truchtacz Mysłowice

00:33:53

 

11

Bromboszcz Karol

Truchtacz Mysłowice

00:34:38

 

12

Hornik Jarosław

Truchtacz Mysłowice

00:39:36

 

13

Księżyk Jacek

Truchtacz Mysłowice

00:40:35

Sł.Mund.

14

Jarosz Marian

Truchtacz Mysłowice

00:40:51

 

15

Micuda Jan

Truchtacz Mysłowice

00:42:31

 

16

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

00:51:16

K/NW

17

Cieśla Urszula

Truchtacz Mysłowice

00:55:34

K/NW

18

Kopeć Bożena

Truchtacz Mysłowice

01:10:03

K/NW

19

Księżyk Basia

Truchtacz Mysłowice

01:10:03

K/NW

20

Sokół Grzegorz

Truchtacz Mysłowice

01:10:03

NW

21

Staciwa Kamil

Truchtacz Mysłowice

00:25:00

2 Okr.

22

Staciwa Jakub

Truchtacz Mysłowice

00:31:11

2 Okr.

LEGENDA:

  • I,II…VII – Ilość ukończonych zawodów
  • NW – Nordic Walking
  • CC – Canicross
  • K – Kobieta
  • Sł.Mund. – Kategoria branżowa – Służby Mundurowe
  •  (PB) – Do ukończonych zawodów, doliczono wynik Biegu Trzeciego „Polska Biega”
  • +(PB) – Do ukończonych zawodów, nie doliczono wyniku Biegu Trzeciego „Polska Biega”
  • 1 okr. – zawody ukończone na niepełnym dystansie, odpowiednio: 1 lub 2 okrążenia.
  • Jeśli w rubryce uwagi jest tylko cyfra rzymska (ilość ukończonych zawodów), oznacza to:  zwykły biegacz, mężczyzna, bez przynależności resortowej.

J.Ksi.

Poprawiony: wtorek, 18 października 2016 16:24
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack