Reklama

Niemożliwe nie istnieje

Niemożliwe nie istnieje

logo.jpg

Logowanie



Szukaj

Agora Profile

Not Available to Guests

Agorians Online

Now 8 guests online
Stworzone dzięki jVitals
PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 1
SłabyŚwietny 
Wpisany przez Jacek Księzyk   
poniedziałek, 04 kwietnia 2016 09:20

VII PRZEŁAJOWE GRAND PRIX MYSŁOWIC

O PUCHAR TRUCHTACZA

BIEG DRUGI - ZIMOWY

2016-04-02

alt

KLASYFIKACJA OPEN :

 

MIEJSCE

NAZWISKO, IMIĘ

KLUB / MIASTO

WYNIKI : BIEG II

UWAGI

1

Zięcina Maciej

ADS Masna Krytyczna

00:25:31

 

2

Zbąski Bartłomiej

Ruda Śląska

00:26:36

 

3

Ochowicz Andrzej

KCH Chrzanów

00:26:43

 

4

Dudzik Zenon

Katowice

00:27:29

 

5

Turek Rafał

Będzin

00:28:00

 

6

Stolecki Grzegorz

Truchtacz Mysłowice

00:28:11

 

7

Plich Andrzej

Mysłowice

00:28:22

 

8

Grocholewski Włodzimierz

Truchtacz Mysłowice

00:28:31

 

9

Kania Damian

Mysłowice

00:28:32

 

10

Szeligowski Janusz

Mysłowice

00:28:33

 

11

Idzikowski Adam

Świętochłowice

00:28:43

 

12

Oleksy Krzysztof

ADS Masna Krytyczna

00:28:53

 

13

Szklorz Sylwester

Katowice

00:28:57

Sł.Mund.

14

Suślik Radosław

OKS Chromik

00:29:04

 

15

Szmigiel Dariusz

Truchtacz Mysłowice

00:29:10

 

16

Gralak Adam

Lędziny

00:29:11

 

17

Gos Barbara

Truchtacz Mysłowice

00:29:15

K

18

Stachowiak Sebastian

Katowice

00:29:29

 

19

Jamroz Damian

Husky Fan

00:30:05

CC

20

Wysocki Henryk

Husky Fan

00:30:07

CC

21

Ptaszyński Tomasz

Stary Hangar

00:30:09

Sł.Mund.

22

Domżoł Marcin

Żuczek Team

00:30:10

 

23

Staciwa Michał

Truchtacz Mysłowice

00:30:46

 

24

Nowak Ewa

Mysłowice

00:30:51

K

25

Kolka Piotr

Jaworzno

00:30:55

 

26

Kobak Krzysztof

Mysłowice

00:30:56

Sł.Mund.

27

Wróblewska Katarzyna

ADS Masna Krytyczna

00:30:57

K

28

Malejka Piotr

ADS Masna Krytyczna

00:31:05

 

29

Kolka Krzysztof

Jaworzno

00:31:12

 

30

Szelest Barbara

ADS Masna Krytyczna

00:31:19

K

31

Rogowicz Piotr

Truchtacz Mysłowice

00:31:35

 

32

Malejka Katarzyna

ADS Masna Krytyczna

00:31:37

K

33

Kulików Sławomir

Mysłowice

00:31:46

 

34

Wosk Mateusz

Mysłowice

00:32:07

 

35

Nogal Leszek

BBL Mikołów

00:32:19

 

36

Suślik Sobiesław

Mysłowice

00:32:32

 

37

Wróbel Andrzej

Po Robocie

00:32:51

 

38

Wieczorek Krzysztof

Truchtacz Mysłowice

00:33:01

 

39

Wencel Zbigniew

Świętochłowice

00:34:07

 

40

Szatniewska Agnieszka

Będzin

00:34:11

K

41

Bogus Łukasz

Bieruń

00:34:24

 

42

Bromboszcz Karol

Truchtacz Mysłowice

00:34:27

 

43

Flasz Mateusz

Będzin

00:34:32

 

44

Kotara Grzegorz

Mysłowice

00:34:39

 

45

Sobota Rafał

Mysłowice

00:34:39

 

46

Wartok Mariusz

Mysłowice

00:34:57

 

47

Legomiński Werner

Truchtacz Mysłowice

00:35:10

 

48

Lebioda Mariusz

Katowice

00:35:31

 

49

Jara Jerzy

Mix Mysłowice

00:36:06

 

50

Piechaczek Krzysztof

Katowice

00:36:15

 

51

Janicka-Jawor Joanna

Mysłowice

00:36:17

K

52

Helios Dominik

Katowice

00:36:19

 

53

Górka Piotr

GKM MotoCross M-ce

00:36:41

 

54

Książek Andrzej

Mysłowice

00:36:47

 

55

Księżyk Jacek

Truchtacz Mysłowice

00:36:50

Sł.Mund.

56

Szymczyk Barbara

Ruda Śląska

00:37:05

K

57

Węgler Kornelia

KRS TKKF Jastrząb RŚ

00:37:06

K

58

Gładczak Jan

Ruda Śląska

00:37:06

 

59

Kapica Szymon

Pszczyna

00:37:11

 

60

Wróbel Agnieszka

Po Robocie

00:38:03

K

61

Czopek Agnieszka

Jaworzno

00:38:12

K

62

Hornik Jarosław

Truchtacz Mysłowice

00:38:14

 

63

Augustyńska Aleksandra

ZSS im. J. Korczaka M-ce

00:38:30

K

64

Wizner Czesław

Mysłowice

00:38:31

Sł.Mund.

65

Wolak Izabela

Jaworzno

00:38:54

K

66

Żebrowska Matylda

MKB nr 1

00:39:06

K

67

Micuda Jan

Truchtacz Mysłowice

00:39:47

 

68

Mlaskawa Edward

Zabrze

00:40:32

 

69

Jarosz Marian

Truchtacz Mysłowice

00:41:11

 

70

Baluch Adam

Katowice

00:41:52

 

71

Schröder Karol

Silesia Nordic Team / Kotrak

00:43:02

NW

72

Duda Krzysztof

Silesia Nordic Team / Kotrak

00:43:03

NW

73

Byrczek Karolina

Katowice

00:44:23

K

74

Skrouba Bartłomiej

Katowice

00:44:23

 

75

Smalcerz Marzena

Jaworzno

00:45:07

K

76

Nowak Grzegorz

TKKF Saturn Czeladź

00:46:13

NW

77

Makowski Marek

Tychy

00:46:38

NW

78

Barchanowski Wojciech

Harpagan Sosnowiec

00:47:37

NW

79

Królikowski Mirosław

Dąbrowa Nordic Team

00:47:46

NW

80

Sagan Marian

40-latek Tychy

00:48:31

NW

81

Lewicka Elżbieta

Sosnowiec

00:48:43

K

82

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

00:49:12

K/NW

83

Witkowska Maria

Stadion Śląski

00:49:16

K/NW

84

Kupibida Bogusława

Silesia Nordic Team / Kotrak

00:50:07

K/NW

85

Kurek Edward

MOSIR Czeladź

00:50:43

NW

86

Barchanowska Lucyna

Sosnowiec

00:50:45

K/NW

87

Jędruś Olgierd

Mysłowice

00:51:17

 

88

Królikowska Gabriela

Dąbrowa Nordic Team

00:52:28

K/NW

89

Porczak Marian

Mysłowice

00:52:49

NW

90

Thomalla Bogdan

Silesia Nordic Team / Kotrak

00:54:05

NW

91

Przybyłka Anna

Stadion Śląski

00:54:22

K/NW

92

Gaura Karolina

Mysłowice

00:54:22

K/NW

93

Pajda Maria

Szopołazy

00:55:05

K/NW

94

Kaczmarczyk Irena

Stadion Śląski

00:55:18

K/NW

95

Wąchała Agnieszka

Dąbrowa Górnicza

00:55:38

K/NW/ Sł.Mund.

96

Kamionka Małgorzata

Sosnowiec

00:55:54

K/NW

97

Stacha Marcin

Mysłowice

00:55:56

NW

98

Sagan Irena

40-latek Tychy

00:56:04

K/NW

99

Cieśla Urszula

Truchtacz Mysłowice

00:56:13

K/NW

100

Hornik Grażyna

Truchtacz Mysłowice

00:56:28

K/NW

101

Godek Beata

Truchtacz Mysłowice

00:56:29

K/NW

102

Stachowiak Beata

Stadion Śląski

00:56:59

K/NW

103

Kurpet Zygmunt

Wolny Strzelec

00:57:18

NW

104

Kopeć Bożena

Truchtacz Mysłowice

00:58:20

K/NW

105

Księżyk Basia

Truchtacz Mysłowice

00:58:20

K/NW

106

Wiktorzak Elżbieta

Stadion Śląski

00:59:33

K/NW

107

Augustyn Anna

ADS Masna Krytyczna

01:01:05

K/NW

108

Wujko Józef

Katowice

01:02:09

NW

NIE KLASYFIKOWANI

109

Sojka Łukasz

ZSS im. J. Korczaka M

00:36:33

NW 2 Okr.

110

Sojka Wiktoria

ZSS im. J. Korczaka M

00:42:47

K/NW 2 Okr.

111

Staciwa Kamil

Truchtacz Mysłowice

00:11:27

1 Okr.

112

Kurek Adam

Katowice

00:20:41

1 Okr.

113

Kurek Anna

Katowice

00:20:41

K 1 Okr.

114

Halota Irena

Katowice

00:25:45

K/NW 1 Okr.

115

Janiec Klaudia

ZSS nr 10 Katowice

00:30:20

K/NW 1 Okr.

116

Łącka Kamila

ZSS nr 10 Katowice

00:30:20

K/NW 1 Okr.

117

Borkowska Aleksandra

ZSS nr 10 Katowice

00:30:20

K/NW 1 Okr.

 

KLASYFIKACJA CANICROSS :

 

1

Jamroz Damian

Husky Fan

00:30:05

CC

2

Wysocki Henryk

Husky Fan

00:30:07

CC

 

KLASYFIKACJA NORDIC WALKING :

 

1

Schröder Karol

Silesia Nordic Team / Kotrak

00:43:02

NW

2

Duda Krzysztof

Silesia Nordic Team / Kotrak

00:43:03

NW

3

Nowak Grzegorz

TKKF Saturn Czeladź

00:46:13

NW

4

Makowski Marek

Tychy

00:46:38

NW

5

Barchanowski Wojciech

Harpagan Sosnowiec

00:47:37

NW

6

Królikowski Mirosław

Dąbrowa Nordic Team

00:47:46

NW

7

Sagan Marian

40-latek Tychy

00:48:31

NW

8

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

00:49:12

K/NW

9

Witkowska Maria

Stadion Śląski

00:49:16

K/NW

10

Kupibida Bogusława

Silesia Nordic Team / Kotrak

00:50:07

K/NW

11

Kurek Edward

MOSIR Czeladź

00:50:43

NW

12

Barchanowska Lucyna

Sosnowiec

00:50:45

K/NW

13

Królikowska Gabriela

Dąbrowa Nordic Team

00:52:28

K/NW

14

Porczak Marian

Mysłowice

00:52:49

NW

15

Thomalla Bogdan

Silesia Nordic Team / Kotrak

00:54:05

NW

16

Przybyłka Anna

Stadion Śląski

00:54:22

K/NW

17

Gaura Karolina

Mysłowice

00:54:22

K/NW

18

Pajda Maria

Szopołazy

00:55:05

K/NW

19

Kaczmarczyk Irena

Stadion Śląski

00:55:18

K/NW

20

Wąchała Agnieszka

Dąbrowa Górnicza

00:55:38

K/NW/ Sł.Mund.

21

Kamionka Małgorzata

Sosnowiec

00:55:54

K/NW

22

Stacha Marcin

Mysłowice

00:55:56

NW

23

Sagan Irena

40-latek Tychy

00:56:04

K/NW

24

Cieśla Urszula

Truchtacz Mysłowice

00:56:13

K/NW

25

Hornik Grażyna

Truchtacz Mysłowice

00:56:28

K/NW

26

Godek Beata

Truchtacz Mysłowice

00:56:29

K/NW

27

Stachowiak Beata

Stadion Śląski

00:56:59

K/NW

28

Kurpet Zygmunt

Wolny Strzelec

00:57:18

NW

29

Kopeć Bożena

Truchtacz Mysłowice

00:58:20

K/NW

30

Księżyk Basia

Truchtacz Mysłowice

00:58:20

K/NW

31

Wiktorzak Elżbieta

Stadion Śląski

00:59:33

K/NW

32

Augustyn Anna

ADS Masna Krytyczna

01:01:05

K/NW

33

Wujko Józef

Katowice

01:02:09

NW

34

Sojka Łukasz

ZSS im. J. Korczaka M

00:36:33

NW 2 Okr.

35

Sojka Wiktoria

ZSS im. J. Korczaka M

00:42:47

K/NW 2 Okr.

36

Halota Irena

Katowice

00:25:45

K/NW 1 Okr.

37

Janiec Klaudia

ZSS nr 10 Katowice

00:30:20

K/NW 1 Okr.

38

Łącka Kamila

ZSS nr 10 Katowice

00:30:20

K/NW 1 Okr.

39

Borkowska Aleksandra

ZSS nr 10 Katowice

00:30:20

K/NW 1 Okr.

 

KLASYFIKACJA KOBIET :

 

1

Gos Barbara

Truchtacz Mysłowice

00:29:15

K

2

Nowak Ewa

Mysłowice

00:30:51

K

3

Wróblewska Katarzyna

ADS Masna Krytyczna

00:30:57

K

4

Szelest Barbara

ADS Masna Krytyczna

00:31:19

K

5

Malejka Katarzyna

ADS Masna Krytyczna

00:31:37

K

6

Szatniewska Agnieszka

Będzin

00:34:11

K

7

Janicka-Jawor Joanna

Mysłowice

00:36:17

K

8

Szymczyk Barbara

Ruda Śląska

00:37:05

K

9

Węgler Kornelia

KRS TKKF Jastrząb RŚ

00:37:06

K

10

Wróbel Agnieszka

Po Robocie

00:38:03

K

11

Czopek Agnieszka

Jaworzno

00:38:12

K

12

Augustyńska Aleksandra

ZSS im. J. Korczaka M-ce

00:38:30

K

13

Wolak Izabela

Jaworzno

00:38:54

K

14

Żebrowska Matylda

MKB nr 1

00:39:06

K

15

Byrczek Karolina

Katowice

00:44:23

K

16

Smalcerz Marzena

Jaworzno

00:45:07

K

17

Lewicka Elżbieta

Sosnowiec

00:48:43

K

18

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

00:49:12

K/NW

19

Witkowska Maria

Stadion Śląski

00:49:16

K/NW

20

Kupibida Bogusława

Silesia Nordic Team / Kotrak

00:50:07

K/NW

21

Barchanowska Lucyna

Sosnowiec

00:50:45

K/NW

22

Królikowska Gabriela

Dąbrowa Nordic Team

00:52:28

K/NW

23

Przybyłka Anna

Stadion Śląski

00:54:22

K/NW

24

Gaura Karolina

Mysłowice

00:54:22

K/NW

25

Pajda Maria

Szopołazy

00:55:05

K/NW

26

Kaczmarczyk Irena

Stadion Śląski

00:55:18

K/NW

27

Wąchała Agnieszka

Dąbrowa Górnicza

00:55:38

K/NW/ Sł.Mund.

28

Kamionka Małgorzata

Sosnowiec

00:55:54

K/NW

29

Sagan Irena

40-latek Tychy

00:56:04

K/NW

30

Cieśla Urszula

Truchtacz Mysłowice

00:56:13

K/NW

31

Hornik Grażyna

Truchtacz Mysłowice

00:56:28

K/NW

32

Godek Beata

Truchtacz Mysłowice

00:56:29

K/NW

33

Stachowiak Beata

Stadion Śląski

00:56:59

K/NW

34

Kopeć Bożena

Truchtacz Mysłowice

00:58:20

K/NW

35

Księżyk Basia

Truchtacz Mysłowice

00:58:20

K/NW

36

Wiktorzak Elżbieta

Stadion Śląski

00:59:33

K/NW

37

Augustyn Anna

ADS Masna Krytyczna

01:01:05

K/NW

38

Sojka Wiktoria

ZSS im. J. Korczaka M

00:42:47

K/NW 2 Okr.

39

Kurek Anna

Katowice

00:20:41

K 1 Okr.

40

Halota Irena

Katowice

00:25:45

K/NW 1 Okr.

41

Janiec Klaudia

ZSS nr 10 Katowice

00:30:20

K/NW 1 Okr.

42

Łącka Kamila

ZSS nr 10 Katowice

00:30:20

K/NW 1 Okr.

43

Borkowska Aleksandra

ZSS nr 10 Katowice

00:30:20

K/NW 1 Okr.

 

KLASYFIKACJA MUNDUROWA :

 

1

Szklorz Sylwester

Katowice

00:28:57

Sł.Mund.

2

Ptaszyński Tomasz

Stary Hangar

00:30:09

Sł.Mund.

3

Kobak Krzysztof

Mysłowice

00:30:56

Sł.Mund.

4

Księżyk Jacek

Truchtacz Mysłowice

00:36:50

Sł.Mund.

5

Wizner Czesław

Mysłowice

00:38:31

Sł.Mund.

6

Wąchała Agnieszka

Dąbrowa Górnicza

00:55:38

K/NW/ Sł.Mund.

 

KLASYFIKACJA TRUCHTACZY :

 

1

Stolecki Grzegorz

Truchtacz Mysłowice

00:28:11

 

2

Grocholewski Włodzimierz

Truchtacz Mysłowice

00:28:31

 

3

Szmigiel Dariusz

Truchtacz Mysłowice

00:29:10

 

4

Gos Barbara

Truchtacz Mysłowice

00:29:15

K

5

Staciwa Michał

Truchtacz Mysłowice

00:30:46

 

6

Rogowicz Piotr

Truchtacz Mysłowice

00:31:35

 

7

Wieczorek Krzysztof

Truchtacz Mysłowice

00:33:01

 

8

Bromboszcz Karol

Truchtacz Mysłowice

00:34:27

 

9

Legomiński Werner

Truchtacz Mysłowice

00:35:10

 

10

Księżyk Jacek

Truchtacz Mysłowice

00:36:50

Sł.Mund.

11

Hornik Jarosław

Truchtacz Mysłowice

00:38:14

 

12

Micuda Jan

Truchtacz Mysłowice

00:39:47

 

13

Jarosz Marian

Truchtacz Mysłowice

00:41:11

 

14

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

00:49:12

K/NW

15

Cieśla Urszula

Truchtacz Mysłowice

00:56:13

K/NW

16

Hornik Grażyna

Truchtacz Mysłowice

00:56:28

K/NW

17

Godek Beata

Truchtacz Mysłowice

00:56:29

K/NW

18

Kopeć Bożena

Truchtacz Mysłowice

00:58:20

K/NW

19

Księżyk Basia

Truchtacz Mysłowice

00:58:20

K/NW

20

Staciwa Kamil

Truchtacz Mysłowice

00:11:27

1 Okr.

 

 

KLASYFIKACJA KOTRAK :

 

1

Schröder Karol

Silesia Nordic Team / Kotrak

00:43:02

NW

2

Duda Krzysztof

Silesia Nordic Team / Kotrak

00:43:03

NW

3

Kupibida Bogusława

Silesia Nordic Team / Kotrak

00:50:07

K/NW

4

Thomalla Bogdan

Silesia Nordic Team / Kotrak

00:54:05

NW

LEGENDA:

  • I,II…VII – Ilość ukończonych zawodów
  • NW – Nordic Walking
  • CC – Canicross
  • K – Kobieta
  • Sł.Mund. – Kategoria branżowa – Służby Mundurowe
  •  (PB) – Do ukończonych zawodów, doliczono wynik Biegu Trzeciego „Polska Biega”
  • +(PB) – Do ukończonych zawodów, nie doliczono wyniku Biegu Trzeciego „Polska Biega”
  • 1 okr. – zawody ukończone na niepełnym dystansie, odpowiednio: 1 lub 2 okrążenia.
  • Jeśli w rubryce uwagi jest tylko cyfra rzymska (ilość ukończonych zawodów), oznacza to:  zwykły biegacz, mężczyzna, bez przynależności resortowej.

J.Ksi.

Poprawiony: wtorek, 18 października 2016 17:03
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack