Reklama

Niemożliwe nie istnieje

Niemożliwe nie istnieje

PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 4
SłabyŚwietny 
Wpisany przez Jacek Księżyk   
poniedziałek, 16 maja 2016 07:17

VII PRZEŁAJOWE GRAND PRIX MYSŁOWIC

O PUCHAR TRUCHTACZA

BIEG TRZECI – POLSKA BIEGA

2016-05-14

alt

KLASYFIKACJA OPEN :

 

MIEJSCE

NAZWISKO, IMIĘ

KLUB / MIASTO

WYNIKI : BIEG III

UWAGI

1

Stawski Klaudiusz

Kotrak

00:26:12

 

2

Dudzik Zenon

Katowice

00:26:18

 

3

Turek Rafał

Będzin

00:26:33

 

4

Ochowicz Andrzej

KCH Chrzanów

00:26:40

 

5

Palczewski Przemysław

Mysłowice

00:27:34

 

6

Stolecki Grzegorz

Truchtacz Mysłowice

00:27:56

 

7

Maciejewski Marek

Truchtacz Mysłowice

00:27:59

 

8

Rauer Adam

Kotrak

00:28:30

 

9

Wolański Rafał

Mysłowice

00:29:26

Sł.Mund.

10

Nogal Radosław

Mikołów

00:29:30

 

11

Ptaszyński Tomasz

Stary Hangar

00:29:44

Sł.Mund.

12

Rachwol Janusz

Ruda Śląska

00:29:59

 

13

Szmigiel Dariusz

Truchtacz Mysłowice

00:30:02

 

14

Nowak Ewa

Mysłowice

00:30:06

K

15

Staciwa Michał

Truchtacz Mysłowice

00:30:21

 

16

Malejka Piotr

ADS Masna Krytyczna

00:30:23

 

17

Wysocki Henryk

Husky Fan

00:30:28

CC

18

Niedźwiedzki Ryszard

TKKF Saturn Czeladź

00:30:32

 

19

Kolonko Piotr

MC-Menda

00:31:09

 

20

Piechaczek Krzysztof

Katowice

00:31:16

 

21

Wyleciał Dorota

Truchtacz Mysłowice

00:31:20

K

22

Rogowicz Piotr

Truchtacz Mysłowice

00:31:32

 

23

Jamroz Damian

Husky Fan

00:31:41

CC

24

Matyszkiewicz Paweł

Czeladź

00:31:58

 

25

Nogal Leszek

BBL Mikołów

00:32:09

 

26

Szczepanik Andrzej

Mysłowice

00:32:15

CC

27

Bogus Łukasz

Bieruń

00:32:16

 

28

Suślik Sobiesław

Mysłowice

00:32:20

 

29

Malejka Katarzyna

ADS Masna Krytyczna

00:32:24

K

30

Szklorz Sylwester

Katowice

00:32:25

Sł.Mund.

31

Wieczorek Krzysztof

Truchtacz Mysłowice

00:32:32

 

32

Kolonko Mirosław

Goggle Pro Active

00:32:39

CC

33

Kowalski Jarosław

Silesia Extreme

00:32:58

 

34

Flasz Mateusz

Będzin

00:33:06

 

35

Prusek Sebastian

Strumień

00:33:11

 

36

Mroczka Anna

Katowice

00:33:14

K

37

Szatniewska Agnieszka

Będzin

00:33:27

K

38

Wójtowicz Mateusz

Kotrak

00:33:28

 

39

Legomiński Werner

Truchtacz Mysłowice

00:33:44

 

40

Zasucha Grzegorz

Katowice

00:33:58

 

41

Wartok Mariusz

Mysłowice

00:34:08

 

42

Bromboszcz Karol

Truchtacz Mysłowice

00:34:27

 

43

Rachwol Krzysztof

Hospicjum św. Franciszka

00:34:27

 

44

Lecyk Dobrogniewa

Silesia Extreme

00:34:31

K/CC

45

Stanoszek Agnieszka

Mysłowice

00:35:12

K

46

Kotara Grzegorz

Mysłowice

00:35:18

 

47

Jureczko Monika

Kotrak

00:35:33

K

48

Kowalski Maciej

Sosnowiec

00:35:35

Sł.Mund.

49

Olewicz Mikołaj

Mysłowice

00:36:08

 

50

Kobak Krzysztof

Mysłowice

00:36:16

Sł.Mund.

51

Oleksy Krzysztof

ADS Masna Krytyczna

00:36:17

 

52

Kuczmierczyk Janusz

Truchtacz Mysłowice

00:37:14

 

53

Zajkowski Łukasz

Klub św. Franciszka

00:37:18

 

54

Żebrowska Matylda

MKB nr 1

00:37:41

K

55

Micuda Jan

Truchtacz Mysłowice

00:38:16

 

56

Dyrda Paweł

Kotrak

00:38:37

 

57

Stanoszek Robert

Mysłowice

00:38:54

 

58

Kolonko Justyna

Goggle Pro Active

00:38:56

K

59

Augustyńska Aleksandra

ZSS im. J. Korczaka M-ce

00:39:10

K

60

Smalcerz Marzena

Jaworzno

00:39:12

K

61

Staniec Katarzyna

Dąbrowa Górnicza

00:39:24

K/ Sł.Mund.

62

Baluch Adam

Katowice

00:39:32

 

63

Pisowłodzka Dagmara

Dąbrowa Górnicza

00:39:37

K

64

Węgler Zbigniew

Sosnowiec

00:39:40

 

65

Matwiejczyk Magdalena

Kotrak

00:40:49

K

66

Wilk Ariel

Kotrak

00:40:49

 

67

Grochowska Ewelina

Kotrak

00:41:11

K

68

Wizner Czesław

Mysłowice

00:41:12

Sł.Mund.

69

Baluch Dariusz

Mysłowice

00:41:14

 

70

Mlaskawa Edward

Zabrze

00:41:19

 

71

Braś Julia

Mysłowice

00:41:25

K

72

Paloc Martyna

Kotrak

00:41:37

K

73

Schröder Karol

Silesia Nordic Team / Kotrak

00:43:49

NW

74

Kawalec Paweł

Kotrak

00:43:53

 

75

Nowak Grzegorz

TKKF Saturn Czeladź

00:44:01

NW

76

Barchanowski Adam

Sosnowiec

00:44:23

NW

77

Bubel Krzysztof

Katowice

00:44:42

NW

78

Maciuk Bronisław

Stadion Śląski

00:45:34

NW

79

Błaszczyk Czesław

Katowice

00:45:39

NW

80

Barchanowski Wojciech

Harpagan Sosnowiec

00:46:07

NW

81

Makowski Marek

Tychy

00:46:42

NW

82

Kozioł Tomasz

Kotrak

00:47:46

 

83

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

00:47:58

K/NW

84

Wyleciał Zbigniew

Katowice

00:48:19

NW

85

Sagan Marian

40-latek Tychy

00:48:28

NW

86

Kupibida Bogusława

Silesia Nordic Team / Kotrak

00:48:32

K/NW

87

Barchanowska Lucyna

Sosnowiec

00:49:24

K/NW

88

Witkowska Maria

Stadion Śląski

00:50:53

K/NW

89

Kurek Edward

MOSIR Czeladź

00:52:56

NW

90

Maciuk Helena

Stadion Śląski

00:53:20

K/NW

91

Krzemieński Elżbieta

Stadion Śląski

00:53:22

K/NW

92

Stacha Marcin

ZSS im. J. Korczaka M-ce

00:53:52

NW

93

Gaura Karolina

ZSS im. J. Korczaka M-ce

00:54:20

K/NW

94

Sagan Irena

40-latek Tychy

00:55:58

K/NW

95

Wiktorzak Elżbieta

Stadion Śląski

00:57:17

K/NW

96

Kurpet Zygmunt

Wolny Strzelec

00:58:04

NW

97

Augustyn Anna

ADS Masna Krytyczna

01:00:04

K/NW

98

Janiczek Tadeusz

TKKF Saturn Czeladź

01:00:33

NW

99

Zawadzka Agnieszka

ZSS im. J. Korczaka M-ce

01:02:20

K/NW

100

Filewicz Zofia

Katowice

01:02:21

K/NW

101

Wujko Józef

Katowice

01:02:59

NW

102

Hornik Jarosław

Truchtacz Mysłowice

00::

 

103

Księżyk Jacek

Truchtacz Mysłowice

00::

Sł.Mund.

104

Hornik Grażyna

Truchtacz Mysłowice

00::

K/NW

105

Kopeć Bożena

Truchtacz Mysłowice

00::

K/NW

106

Księżyk Basia

Truchtacz Mysłowice

00::

K/NW

107

Sokół Grzegorz

Sosnowiec

00::

NW

NIE KLASYFIKOWANI

108

Kaczorowski Jakub

Kotrak

00:27:05

2 Okr.

109

Krupa Krzysztof

ZSS im. J. Korczaka M-ce

00:40:04

NW 2 Okr.

110

Kotara Oliwia

SP 9 Mysłowice

00:14:44

K/1 Okr.

111

Targosz Aleksandra

Mysłowice

00:16:23

K/1 Okr.

112

Hoffman Patryk

Cieszyn

00:19:23

1 Okr.

113

Filewicz Daniel

Katowice

00:22:50

1 Okr.

114

Kurek Adam

Katowice

00:32:44

1 Okr.

115

Kurek Anna

Katowice

00:32:45

K/1 Okr.

 

KLASYFIKACJA CANICROSS :

 

1

Wysocki Henryk

Husky Fan

00:30:28

CC

2

Jamroz Damian

Husky Fan

00:31:41

CC

3

Szczepanik Andrzej

Mysłowice

00:32:15

CC

4

Kolonko Mirosław

Goggle Pro Active

00:32:39

CC

5

Lecyk Dobrogniewa

Silesia Extreme

00:34:31

K/CC

 

KLASYFIKACJA NORDIC WALKING :

 

1

Schröder Karol

Silesia Nordic Team / Kotrak

00:43:49

NW

2

Nowak Grzegorz

TKKF Saturn Czeladź

00:44:01

NW

3

Barchanowski Adam

Sosnowiec

00:44:23

NW

4

Bubel Krzysztof

Katowice

00:44:42

NW

5

Maciuk Bronisław

Stadion Śląski

00:45:34

NW

6

Błaszczyk Czesław

Katowice

00:45:39

NW

7

Barchanowski Wojciech

Harpagan Sosnowiec

00:46:07

NW

8

Makowski Marek

Tychy

00:46:42

NW

9

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

00:47:58

K/NW

10

Wyleciał Zbigniew

Katowice

00:48:19

NW

11

Sagan Marian

40-latek Tychy

00:48:28

NW

12

Kupibida Bogusława

Silesia Nordic Team / Kotrak

00:48:32

K/NW

13

Barchanowska Lucyna

Sosnowiec

00:49:24

K/NW

14

Witkowska Maria

Stadion Śląski

00:50:53

K/NW

15

Kurek Edward

MOSIR Czeladź

00:52:56

NW

16

Maciuk Helena

Stadion Śląski

00:53:20

K/NW

17

Krzemieński Elżbieta

Stadion Śląski

00:53:22

K/NW

18

Stacha Marcin

ZSS im. J. Korczaka M-ce

00:53:52

NW

19

Gaura Karolina

ZSS im. J. Korczaka M-ce

00:54:20

K/NW

20

Sagan Irena

40-latek Tychy

00:55:58

K/NW

21

Wiktorzak Elżbieta

Stadion Śląski

00:57:17

K/NW

22

Kurpet Zygmunt

Wolny Strzelec

00:58:04

NW

23

Augustyn Anna

ADS Masna Krytyczna

01:00:04

K/NW

24

Janiczek Tadeusz

TKKF Saturn Czeladź

01:00:33

NW

25

Zawadzka Agnieszka

ZSS im. J. Korczaka M-ce

01:02:20

K/NW

26

Filewicz Zofia

Katowice

01:02:21

K/NW

27

Wujko Józef

Katowice

01:02:59

NW

28

Krupa Krzysztof

ZSS im. J. Korczaka M-ce

00:40:04

NW 2 Okr.

29

Hornik Grażyna

Truchtacz Mysłowice

00::

K/NW

30

Kopeć Bożena

Truchtacz Mysłowice

00::

K/NW

31

Księżyk Basia

Truchtacz Mysłowice

00::

K/NW

32

Sokół Grzegorz

Truchtacz Mysłowice

00::

NW

 

KLASYFIKACJA KOBIET :

 

1

Nowak Ewa

Mysłowice

00:30:06

K

2

Wyleciał Dorota

Truchtacz Mysłowice

00:31:20

K

3

Malejka Katarzyna

ADS Masna Krytyczna

00:32:24

K

4

Mroczka Anna

Katowice

00:33:14

K

5

Szatniewska Agnieszka

Będzin

00:33:27

K

6

Lecyk Dobrogniewa

Silesia Extreme

00:34:31

K/CC

7

Stanoszek Agnieszka

Mysłowice

00:35:12

K

8

Jureczko Monika

Kotrak

00:35:33

K

9

Żebrowska Matylda

MKB nr 1

00:37:41

K

10

Kolonko Justyna

Goggle Pro Active

00:38:56

K

11

Augustyńska Aleksandra

ZSS im. J. Korczaka M-ce

00:39:10

K

12

Smalcerz Marzena

Jaworzno

00:39:12

K

13

Staniec Katarzyna

Dąbrowa Górnicza

00:39:24

K/ Sł.Mund.

14

Pisowłodzka Dagmara

Dąbrowa Górnicza

00:39:37

K

15

Matwiejczyk Magdalena

Kotrak

00:40:49

K

16

Grochowska Ewelina

Kotrak

00:41:11

K

17

Braś Julia

Mysłowice

00:41:25

K

18

Paloc Martyna

Kotrak

00:41:37

K

19

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

00:47:58

K/NW

20

Kupibida Bogusława

Silesia Nordic Team / Kotrak

00:48:32

K/NW

21

Barchanowska Lucyna

Sosnowiec

00:49:24

K/NW

22

Witkowska Maria

Stadion Śląski

00:50:53

K/NW

23

Maciuk Helena

Stadion Śląski

00:53:20

K/NW

24

Krzemieński Elżbieta

Stadion Śląski

00:53:22

K/NW

25

Gaura Karolina

ZSS im. J. Korczaka M-ce

00:54:20

K/NW

26

Sagan Irena

40-latek Tychy

00:55:58

K/NW

27

Wiktorzak Elżbieta

Stadion Śląski

00:57:17

K/NW

28

Augustyn Anna

ADS Masna Krytyczna

01:00:04

K/NW

29

Zawadzka Agnieszka

ZSS im. J. Korczaka M-ce

01:02:20

K/NW

30

Filewicz Zofia

Katowice

01:02:21

K/NW

31

Hornik Grażyna

Truchtacz Mysłowice

00::

K/NW

32

Kopeć Bożena

Truchtacz Mysłowice

00::

K/NW

33

Księżyk Basia

Truchtacz Mysłowice

00::

K/NW

34

Kotara Oliwia

SP 9 Mysłowice

00:14:44

K/1 Okr.

35

Targosz Aleksandra

Mysłowice

00:16:23

K/1 Okr.

36

Kurek Anna

Katowice

00:32:45

K/1 Okr.

 

KLASYFIKACJA MUNDUROWA :

 

1

Wolański Rafał

Mysłowice

00:29:26

Sł.Mund.

2

Ptaszyński Tomasz

Stary Hangar

00:29:44

Sł.Mund.

3

Szklorz Sylwester

Katowice

00:32:25

Sł.Mund.

4

Kowalski Maciej

Sosnowiec

00:35:35

Sł.Mund.

5

Kobak Krzysztof

Mysłowice

00:36:16

Sł.Mund.

6

Staniec Katarzyna

Dąbrowa Górnicza

00:39:24

K/ Sł.Mund.

7

Wizner Czesław

Mysłowice

00:41:12

Sł.Mund.

8

Księżyk Jacek

Truchtacz Mysłowice

00::

Sł.Mund.

 

KLASYFIKACJA KOTRAK :

 

1

Stawski Klaudiusz

Kotrak

00:26:12

 

2

Rauer Adam

Kotrak

00:28:30

 

3

Wójtowicz Mateusz

Kotrak

00:33:28

K

4

Jureczko Monika

Kotrak

00:35:33

 

5

Dyrda Paweł

Kotrak

00:38:37

 

6

Matwiejczyk Magdalena

Kotrak

00:40:49

K

7

Wilk Ariel

Kotrak

00:40:49

 

8

Grochowska Ewelina

Kotrak

00:41:11

K

9

Paloc Martyna

Kotrak

00:41:37

K

10

Schröder Karol

Silesia Nordic Team / Kotrak

00:43:49

NW

11

Kawalec Paweł

Kotrak

00:43:53

 

12

Kozioł Tomasz

Kotrak

00:47:46

 

13

Kupibida Bogusława

Silesia Nordic Team / Kotrak

00:48:32

K/NW

14

Kaczorowski Jakub

Kotrak

00:27:05

2 Okr.

 

KLASYFIKACJA TRUCHTACZY :

 

1

Stolecki Grzegorz

Truchtacz Mysłowice

00:27:56

 

2

Maciejewski Marek

Truchtacz Mysłowice

00:27:59

 

3

Szmigiel Dariusz

Truchtacz Mysłowice

00:30:02

 

4

Staciwa Michał

Truchtacz Mysłowice

00:30:21

 

5

Wyleciał Dorota

Truchtacz Mysłowice

00:31:20

K

6

Rogowicz Piotr

Truchtacz Mysłowice

00:31:32

 

7

Wieczorek Krzysztof

Truchtacz Mysłowice

00:32:32

 

8

Legomiński Werner

Truchtacz Mysłowice

00:33:44

 

9

Bromboszcz Karol

Truchtacz Mysłowice

00:34:27

 

10

Kuczmierczyk Janusz

Truchtacz Mysłowice

00:37:14

 

11

Micuda Jan

Truchtacz Mysłowice

00:38:16

 

12

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

00:47:58

K/NW

13

Hornik Jarosław

Truchtacz Mysłowice

00::

 

14

Księżyk Jacek

Truchtacz Mysłowice

00::

Sł.Mund.

15

Hornik Grażyna

Truchtacz Mysłowice

00::

K/NW

16

Kopeć Bożena

Truchtacz Mysłowice

00::

K/NW

17

Księżyk Basia

Truchtacz Mysłowice

00::

K/NW

LEGENDA:

  • I,II…VII – Ilość ukończonych zawodów

  • NW – Nordic Walking

  • CC – Canicross

  • K – Kobieta

  • Sł.Mund. – Kategoria branżowa – Służby Mundurowe

  • (PB) – Do ukończonych zawodów, doliczono wynik Biegu Trzeciego „Polska Biega”

  • +(PB) – Do ukończonych zawodów, nie doliczono wyniku Biegu Trzeciego „Polska Biega”

  • 1 okr. – zawody ukończone na niepełnym dystansie, odpowiednio: 1 lub 2 okrążenia.

  • Jeśli w rubryce uwagi jest tylko cyfra rzymska (ilość ukończonych zawodów), oznacza to: zwykły biegacz, mężczyzna, bez przynależności resortowej, pełny dystans (6,7km).

J.Ksi.

 

Poprawiony: poniedziałek, 16 maja 2016 18:25
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack