Reklama

Niemożliwe nie istnieje

Niemożliwe nie istnieje

PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 1
SłabyŚwietny 
Wpisany przez Piotr Rogowicz   
środa, 08 czerwca 2016 12:11

2016-05-28 CROSS BŁĘDOWA

 

alt

 

28 maja w sobotnie, w upalne przedpołudnie w Dąbrowie Górniczej odbył się 3 Cross Błędowa. 10-cio kilometrowa trasa należała do bardzo wymagających (organizatorzy uprzedzali o tym w regulaminie zawodów) i wyczerpujących. Zdecydowana jej część wiodła po terenie piaszczystym. Lecz przecież nie mogło być inaczej, skoro cross odbywał się na terenach Pustyni Błędowskiej. A niewątpliwą „atrakcję”, stanowiła na 7 km przeprawa przez rzekę. Można sobie tylko wyobrazić, ile wówczas ważą buty, gdy z terenu piaszczystego wbiegnie się do głębokiej wody.

 

alt

Truchtaczy w Crossie reprezentowali Werner Legomiński, Janek Micuda oraz Piotr Rogowicz, a wyniki osiągnęli następujące:

35 open, Piotr Rogowicz, 3 miejsce kat. M-50, czas: 00:53:33.

51 open, Werner Legomiński, 3 miejsce kat. M-60, czas: 00:59:14.

68 open, Janek Micuda, 4 miejsce kat. M-60, czas: 01:05:07.

Po osiągniętych rezultatach, można by rzec za Juliuszem Cezarem:

Veni Vidi Vici 

 

alt

Należy zaznaczyć, że gdyby nie niekorzystny splot wydarzeń, dotyczący ilości osób w kategoriach wiekowych, to Truchtacze osiągnęliby jeszcze lepsze wyniki. A to dlatego, iż Werner w swojej kategorii wiekowej bezapelacyjnie wygrał. Jednak w związku z tym że w kategorii wiekowej M-70 nie było minimalnej (przewidzianej przez regulamin) ilości zawodników, to zgodnie z organizacyjnymi przesunięto Wernera o kategorię niżej, a tym samym Janek Micuda spadł z trzeciego miejsca w kategorii M-60 na czwarte. Biorąc jednak pod uwagę fakt że w biegu brało udział blisko stu zawodników, to wyniki osiągnięte przez Truchtaczy były rewelacyjne!

 

alt

 

Piotr Rogowicz

 

Komentarze   

 
0 #1 Księżyk Basia 2016-06-08 13:39
BRAWO PANOWIE!!! Reprezentacja Truchtacza sprawiła się na medal... ZŁOTY!!!
Cytować
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack