Reklama

Niemożliwe nie istnieje

Niemożliwe nie istnieje

PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 2
SłabyŚwietny 
Wpisany przez Jacek Księzyk   
wtorek, 28 czerwca 2016 12:56

VII PRZEŁAJOWE GRAND PRIX MYSŁOWIC

O PUCHAR TRUCHTACZA

BIEG CZWARTY-LETNI

2016-06-25

 

alt

KLASYFIKACJA OPEN :

 

MIEJSCE

NAZWISKO, IMIĘ

KLUB / MIASTO

WYNIKI : BIEG VII

UWAGI

1

Smaczyński Dariusz

SRS Aktywna Dąbrowa

00:26:54

 

2

Dudzik Zenon

Katowice

00:27:19

 

3

Stawski Klaudiusz

Kotrak

00:27:44

 

4

Stolecki Grzegorz

Truchtacz Mysłowice

00:27:46

 

5

Maciejewski Marek

Truchtacz Mysłowice

00:27:55

 

6

Turek Rafał

Będzin

00:28:14

 

7

Nogal Radosław

Mikołów

00:30:00

 

8

Szmigiel Dariusz

Truchtacz Mysłowice

00:30:15

 

9

Nowak Ewa

Mysłowice

00:30:25

K

10

Szklorz Sylwester

Katowice

00:30:37

Sł.Mund.

11

Szelest Barbara

ADS Masna Krytyczna

00:30:56

K

12

Oleksy Krzysztof

ADS Masna Krytyczna

00:30:56

 

13

Kobak Krzysztof

Mysłowice

00:30:59

Sł.Mund.

14

Malejka Katarzyna

ADS Masna Krytyczna

00:31:08

K

15

Malejka Piotr

ADS Masna Krytyczna

00:31:08

 

16

Niedźwiedzki Ryszard

TKKF Saturn Czeladź

00:31:13

 

17

Wyleciał Dorota

Truchtacz Mysłowice

00:31:51

K

18

Nogal Leszek

BBL Mikołów

00:32:36

 

19

Zasucha Grzegorz

Katowice

00:32:44

 

20

Suchocki Mieczysław

Sosnowiec

00:32:50

 

21

Wieczorek Krzysztof

Truchtacz Mysłowice

00:32:58

 

22

Bogus Łukasz

Bieruń

00:33:17

 

23

Wencel Zbigniew

Świętochłowice

00:33:37

 

24

Wójtowicz Mateusz

Kotrak

00:33:42

 

25

Flasz Mateusz

Będzin

00:34:05

 

26

Prusek Sebastian

Strumień

00:34:10

 

27

Kowalski Jarosław

 

00:34:15

 

28

Legomiński Werner

Truchtacz Mysłowice

00:34:28

 

29

Szatniewska Agnieszka

Będzin

00:35:02

K

30

Staciwa Michał

Truchtacz Mysłowice

00:36:08

 

31

Górka Piotr

GKM MotoCross M-ce

00:36:21

 

32

Harrison Claire

Truchtacz Mysłowice

00:36:55

K

33

Lecyk Dobrogniewa

Silesia Extreme

00:37:23

K/CC

34

Jureczko Monika

Kotrak

00:37:30

K

35

Czopek Agnieszka

Jaworzno

00:38:00

K

36

Wysocki Henryk

Husky Fan

0038:00

CC

37

Żebrowska Matylda

MKB nr 1

00:38:20

K

38

Baluch Adam

Katowice

00:40:08

 

39

Labe Andrzej

TKKF Saturn Czeladź

00:40:30

 

40

Pendolski Franciszek

KB Józefinka Katowice

00:40:54

 

41

Węgler Zbigniew

Sosnowiec

00:41:50

 

42

Baluch Dariusz

Mysłowice

00:43:04

 

43

Mlaskawa Edward

Zabrze

00:44:29

 

44

Milczyński Marek

Mysłowice

00:44:44

 

45

Schröder Karol

Silesia Nordic Walking/Kotrak

00:45:13

NW

46

Barchanowski Adam

Sosnowiec

00:45:22

NW

47

Nowak Grzegorz

TKKF Saturn Czeladź

00:45:38

NW

48

Barchanowski Wojciech

Harpagan Sosnowiec

00:45:48

NW

49

Makowski Marek

Tychy

00:45:51

NW

50

Augustyńska Aleksandra

ZSS i. J. Korczaka M-ce

00:45:55

 

51

Smalcerz Marzena

Jaworzno

00:45:58

 

52

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

00:48:53

K/NW

53

Sagan Marian

40-latek Tychy

00:49:46

NW

54

Kupibida Bogusława

Silesia Nordic Walking/Kotrak

00:50:36

K/NW

55

Barchanowska Lucyna

Sosnowiec

00:51:26

K/NW

56

Porczak Marian

Mysłowice

00:52:08

NW

57

Sagan Irena

40-latek Tychy

00:57:33

K/NW

58

Augustyn Anna

ADS Masna Krytyczna

01:05:14

K/NW

59

Rogowicz Piotr

Truchtacz Mysłowice

00::

 

60

Bromboszcz Karol

Truchtacz Mysłowice

00::

 

61

Księżyk Jacek

Truchtacz Mysłowice

00::

Sł.Mund.

62

Hornik Jarosław

Truchtacz Mysłowice

00::

 

63

Kopeć Bożena

Truchtacz Mysłowice

00::

K/NW

64

Księżyk Basia

Truchtacz Mysłowice

00::

K/NW

65

Sokół Grzegorz

Truchtacz Mysłowice

00::

NW

NIE KLASYFIKOWANI

66

Kurek Edward

MOSIR Czeladź

00:20:22

NW 1 Okr.

67

Kurek Adam

Katowice

00:34:21

1 Okr.

68

Kurek Anna

Katowice

00:34:21

K 1 Okr.

 

KLASYFIKACJA CANICROSS :

 

1

Lecyk Dobrogniewa

Silesia Extreme

00:37:23

K/CC

2

Wysocki Henryk

Husky Fan

00:38:00

CC

 

KLASYFIKACJA NORDIC WALKING :

 

1

Schröder Karol

Silesia Nordic Walking/Kotrak

00:45:13

NW

2

Barchanowski Adam

Sosnowiec

00:45:22

NW

3

Nowak Grzegorz

TKKF Saturn Czeladź

00:45:38

NW

4

Barchanowski Wojciech

Harpagan Sosnowiec

00:45:48

NW

5

Makowski Marek

Tychy

00:45:51

NW

6

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

00:48:53

K/NW

7

Sagan Marian

40-latek Tychy

00:49:46

NW

8

Kupibida Bogusława

Silesia Nordic Walking/Kotrak

00:50:36

K/NW

9

Barchanowska Lucyna

Sosnowiec

00:51:26

K/NW

10

Porczak Marian

Mysłowice

00:52:08

NW

11

Sagan Irena

40-latek Tychy

00:57:33

K/NW

12

Augustyn Anna

ADS Masna Krytyczna

01:05:14

K/NW

13

Kurek Edward

MOSIR Czeladź

00:20:22

NW 1 Okr.

14

Kopeć Bożena

Truchtacz Mysłowice

00::

K/NW

15

Księżyk Basia

Truchtacz Mysłowice

00::

K/NW

16

Sokół Grzegorz

Truchtacz Mysłowice

00::

NW

 

KLASYFIKACJA KOBIET :

 

1

Nowak Ewa

Mysłowice

00:30:25

K

2

Szelest Barbara

ADS Masna Krytyczna

00:30:56

K

3

Malejka Katarzyna

ADS Masna Krytyczna

00:31:08

K

4

Wyleciał Dorota

Truchtacz Mysłowice

00:31:51

K

5

Szatniewska Agnieszka

Będzin

00:35:02

K

6

Harrison Claire

Truchtacz Mysłowice

00:36:55

K

7

Lecyk Dobrogniewa

Silesia Extreme

00:37:23

K/CC

8

Jureczko Monika

Kotrak

00:37:30

K

9

Czopek Agnieszka

Jaworzno

00:38:00

K

10

Żebrowska Matylda

MKB nr 1

00:38:20

K

11

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

00:48:53

K/NW

12

Kupibida Bogusława

Silesia Nordic Walking/Kotrak

00:50:36

K/NW

13

Barchanowska Lucyna

Sosnowiec

00:51:26

K/NW

14

Sagan Irena

40-latek Tychy

00:57:33

K/NW

15

Augustyn Anna

ADS Masna Krytyczna

01:05:14

K/NW

16

Kopeć Bożena

Truchtacz Mysłowice

00::

K/NW

17

Księżyk Basia

Truchtacz Mysłowice

00::

K/NW

18

Kurek Anna

Katowice

00:34:21

K 1 Okr.

 

KLASYFIKACJA MUNDUROWA :

 

1

Szklorz Sylwester

Katowice

00:30:37

Sł.Mund.

2

Kobak Krzysztof

Mysłowice

00:30:59

Sł.Mund.

3

Księżyk Jacek

Truchtacz Mysłowice

00::

Sł.Mund.

 

KLASYFIKACJA KOTRAK :

 

1

Stawski Klaudiusz

Kotrak

00:27:44

 

2

Wójtowicz Mateusz

Kotrak

00:33:42

 

3

Jureczko Monika

Kotrak

00:37:30

K

4

Schröder Karol

Silesia Nordic Walking/Kotrak

00:45:13

NW

5

Kupibida Bogusława

Silesia Nordic Walking/Kotrak

00:50:36

K/NW

 

KLASYFIKACJA TRUCHTACZY :

 

1

Stolecki Grzegorz

Truchtacz Mysłowice

00:27:46

 

2

Maciejewski Marek

Truchtacz Mysłowice

00:27:55

 

3

Szmigiel Dariusz

Truchtacz Mysłowice

00:30:15

 

4

Wyleciał Dorota

Truchtacz Mysłowice

00:31:51

K

5

Wieczorek Krzysztof

Truchtacz Mysłowice

00:32:58

 

6

Legomiński Werner

Truchtacz Mysłowice

00:34:28

 

7

Staciwa Michał

Truchtacz Mysłowice

00:36:08

 

8

Harrison Claire

Truchtacz Mysłowice

00:36:55

K

9

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

00:48:53

K/NW

10

Rogowicz Piotr

Truchtacz Mysłowice

00::

 

11

Bromboszcz Karol

Truchtacz Mysłowice

00::

 

12

Księżyk Jacek

Truchtacz Mysłowice

00::

Sł.Mund.

13

Hornik Jarosław

Truchtacz Mysłowice

00::

 

14

Kopeć Bożena

Truchtacz Mysłowice

00::

K/NW

15

Księżyk Basia

Truchtacz Mysłowice

00::

K/NW

16

Sokół Grzegorz

Truchtacz Mysłowice

00::

NW

 

LEGENDA:

  • I,II…VII – Ilość ukończonych zawodów

  • NW – Nordic Walking

  • CC – Canicross

  • K – Kobieta

  • Sł.Mund. – Kategoria branżowa – Służby Mundurowe

  • (PB) – Do ukończonych zawodów, doliczono wynik Biegu Trzeciego „Polska Biega”

  • +(PB) – Do ukończonych zawodów, nie doliczono wyniku Biegu Trzeciego „Polska Biega”

  • 1 okr. – zawody ukończone na niepełnym dystansie, odpowiednio: 1 lub 2 okrążenia.

  • Jeśli w rubryce uwagi jest tylko cyfra rzymska (ilość ukończonych zawodów), oznacza to: zwykły biegacz, mężczyzna, bez przynależności resortowej.

J.Ksi.

Poprawiony: wtorek, 12 lipca 2016 21:02
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack