Reklama

Niemożliwe nie istnieje

Niemożliwe nie istnieje

PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
Wpisany przez Jacek Księżyk   
poniedziałek, 05 września 2016 19:54

VII PRZEŁAJOWE GRAND PRIX MYSŁOWIC

O PUCHAR TRUCHTACZA

BIEG PIĄTY – LETNI 2

2016-09-03

alt

VII PRZEŁAJOWE GRAND PRIX MYSŁOWIC

O PUCHAR TRUCHTACZA

BIEG PIĄTY – LETNI 2

2016-09-03

 

KLASYFIKACJA OPEN :

 

MIEJSCE

NAZWISKO, IMIĘ

KLUB / MIASTO

WYNIKI : BIEG VII

UWAGI

1

Szreniawa Paweł

UKS Chromik Mysłowice

00:23:53

 

2

Zbąski Bartłomiej

Ruda Śląska

00:26:34

 

3

Dudzik Zenon

Katowice

00:26:36

 

4

Ochowicz Andrzej

KCH Chrzanów

00:26:51

 

5

Maciejewski Marek

Truchtacz Mysłowice

00:27:51

 

6

Stolecki Grzegorz

Truchtacz Mysłowice

00:28:00

 

7

Rauer Adam

Kotrak

00:28:20

 

8

Rogowicz Piotr

Truchtacz Mysłowice

00:28:21

 

9

Szmigiel Dariusz

Truchtacz Mysłowice

00:29:16

 

10

Idzikowski Adam

 

00:29:26

 

11

Walerowicz Maciej

Truchtacz Mysłowice

00:29:31

Sł.Mund.

12

Gralak Adam

Lędziny

00:29:34

 

13

Nowak Ewa

Mysłowice

00:29:38

K

14

Oleksy Krzysztof

ADS Masna Krytyczna

00:29:43

 

15

Szklorz Sylwester

Katowice

00:29:44

Sł.Mund.

16

Malejka Piotr

ADS Masna Krytyczna

00:29:53

 

17

Szelest Barbara

ADS Masna Krytyczna

00:29:56

K

18

Niedźwiedzki Ryszard

TKKF Saturn Czeladź

00:30:03

 

19

Gos Barbara

Truchtacz Mysłowice

00:30:32

K

20

Kobak Krzysztof

Mysłowice

00:31:14

Sł.Mund.

21

Nogal Leszek

BBL Mikołów

00:31:23

 

22

Wójtowicz Mateusz

Kotrak

00:31:35

 

23

Kulików Sławomir

Mysłowice

00:31:49

 

24

Dombek Andrzej

Mysłowice

00:31:50

 

25

Glanowski Zenon

TKKF Saturn Czeladź

00:32:08

 

26

Malejka Katarzyna

ADS Masna Krytyczna

00:32:10

K

27

Wasilewska Agata

Katowice

00:32:20

K

28

Staciwa Michał

Truchtacz Mysłowice

00:32:42

 

29

Helios Dominik

 

00:32:54

 

30

Nowak Agnieszka

Pogoria biega

00:33:05

K/ Sł.Mund.

31

Suchocki Mieczysław

Sosnowiec

00:33:11

 

32

Jamroz Damian

Husky Fan

00:33:22

CC

33

Litwin Sławomir

Sosnowiec

00:33:40

Sł.Mund.

34

Suślik Sobiesław

Mysłowice

00:33:49

 

35

Grociak Angelika

Świętochłowice

00:34:06

K

36

Legomiński Werner

Truchtacz Mysłowice

00:34:14

 

37

Wysocki Henryk

Husky Fan

00:34:49

CC

38

Bromboszcz Karol

Truchtacz Mysłowice

00:35:07

 

39

Skutela Angelika

Kotrak

00:35:20

K

40

Dymiec Przemysław

ADS Masna Krytyczna

00:35:25

 

41

Morawska Julia

Mysłowice

00:35:31

K

42

Wencel Zbigniew

Świętochłowice

00:35:32

 

43

Milkowski Jan

Świętochłowice

00:36:06

Sł.Mund.

44

Jureczko Monika

Kotrak

00:36:09

K

45

Kamińska Krystyna

Mysłowice

00:36:30

K

46

Kotara Grzegorz

Mysłowice

00:36:53

 

47

Czopek Agnieszka

Jaworzno

00:38:22

K

48

Baluch Adam

Katowice

00:39:05

 

49

Wizner Czesław

Mysłowice

00:39:05

Sł.Mund.

50

Orlicki Stanisław

Orzeł-Rudze

00:39:05

 

51

Pendolski Franciszek

KB Józefinka Katowice

00:39:47

 

52

Jarosz Marian

Truchtacz Mysłowice

00:40:04

 

53

Węgler Zbigniew

Sosnowiec

00:40:32

 

54

Królikowska Gabriela

Dąbrowa Nordic Team

00:40:55

K

55

Micuda Jan

Truchtacz Mysłowice

00:41:58

 

56

Wróbel Katarzyna

Mysłowice

00:42:52

K

57

Żebrowska Matylda

MKB nr 1

00:43:18

K

58

Baluch Bartosz

Katowice

00:43:30

 

59

Mlaskawa Edward

Zabrze

00:43:57

 

60

Nowak Grzegorz

TKKF Saturn Czeladź

00:45:03

NW

61

Buława Ewa

Mysłowice

00:45:19

K/Sł.Mund.

62

Barchanowski Adam

Sosnowiec

00:46:01

NW

63

Augustyńska Aleksandra

ZSS im. J. Korczaka M-ce

00:46:13

K

64

Smalcerz Marzena

Jaworzno

00:46:20

K

65

Barchanowski Wojciech

Harpagan Sosnowiec

00:46:54

NW

66

Królikowski Mirosław

Dąbrowa Nordic Team

00:47:17

NW

67

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

00:49:41

K/NW

68

Witkowska Maria

Stadion Śląski

00:50:08

K/NW

69

Barchanowska Lucyna

Sosnowiec

00:50:47

K/NW

70

Milczyński Mirosław

 

00:51:11

NW

71

Kurek Edward

MOSIR Czeladź

00:52:41

NW

72

Porczak Marian

Mysłowice

00:52:43

NW

73

Wasilewska Barbara

Katowice

00:53:19

K/NW

74

Świerczek Aleksandra

Mysłowice

00:54:39

K/NW

75

Wiktorzak Elżbieta

Stadion Śląski

00:56:07

K/NW

76

Sagan Irena

40-latek Tychy

00:56:17

K/NW

77

Kurpet Zygmunt

Wolny Strzelec

00:57:37

NW

78

Janiczek Tadeusz

TKKF Saturn Czeladź

01:01:28

NW

79

Augustyn Anna

ADS Masna Krytyczna

01:01:41

K/NW

80

Wujko Józef

Katowice

01:01:52

NW

81

 

 

 

 

82

 

 

 

 

83

 

 

 

 

84

 

 

 

 

85

 

 

 

 

NIE KLASYFIKOWANI

86

Kukuryk Alicja

Dąbrowa Górnicza

00:27:54

K/ 2 Okr.

87

Proksa Wojciech

Mysłowice

00:28:52

 2 Okr.

88

Kukuryk Alicja

Dąbrowa Górnicza

00:29:01

K/ 2 Okr.

89

Kaczmarczyk Irena

Stadion Śląski

00:38:33

K/NW 2 Okr.

90

Staciwa Kamil

Truchtacz Mysłowice

00:10:55

1 Okr.

91

Staciwa Jakub

Truchtacz Mysłowice

00:11:03

1 Okr.

92

Marczak Szymon

Mysłowice

00:14:32

1 Okr.

93

Olesiak Weronika

MKB nr 1

00:18:19

K/1 Okr.

94

Kukuryk Jakub

Dąbrowa Górnicza

00:18:55

1 Okr.

95

Kurek Adam

Katowice

00:21:13

1 Okr.

96

Kurek Anna

Katowice

00:21:13

K/1 Okr.

97

Hoffman Patryk

Cieszyn

00:32:10

CC/1 Okr.

 

 

KLASYFIKACJA CANICROSS :

1

Jamroz Damian

Husky Fan

00:33:22

CC

2

Wysocki Henryk

Husky Fan

00:34:49

CC

3

Hoffman Patryk

Cieszyn

00:32:10

CC/1 Okr.

 

 

KLASYFIKACJA NORDIC WALKING :

1

Nowak Grzegorz

TKKF Saturn Czeladź

00:45:03

NW

2

Barchanowski Adam

Sosnowiec

00:46:01

NW

3

Barchanowski Wojciech

Harpagan Sosnowiec

00:46:54

NW

4

Królikowski Mirosław

Dąbrowa Nordic Team

00:47:17

NW

5

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

00:49:41

K/NW

6

Witkowska Maria

Stadion Śląski

00:50:08

K/NW

7

Barchanowska Lucyna

Sosnowiec

00:50:47

K/NW

8

Milczyński Mirosław

 

00:51:11

NW

9

Kurek Edward

MOSIR Czeladź

00:52:41

NW

10

Porczak Marian

Mysłowice

00:52:43

NW

11

Wasilewska Barbara

Katowice

00:53:19

K/NW

12

Świerczek Aleksandra

Mysłowice

00:54:39

K/NW

13

Wiktorzak Elżbieta

Stadion Śląski

00:56:07

K/NW

14

Sagan Irena

40-latek Tychy

00:56:17

K/NW

15

Kurpet Zygmunt

Wolny Strzelec

00:57:37

NW

16

Janiczek Tadeusz

TKKF Saturn Czeladź

01:01:28

NW

17

Augustyn Anna

ADS Masna Krytyczna

01:01:41

K/NW

18

Wujko Józef

Katowice

01:01:52

NW

 

 

KLASYFIKACJA KOBIET :

1

Nowak Ewa

Mysłowice

00:29:38

K

2

Szelest Barbara

ADS Masna Krytyczna

00:29:56

K

3

Gos Barbara

Truchtacz Mysłowice

00:30:32

K

4

Malejka Katarzyna

ADS Masna Krytyczna

00:32:10

K

5

Wasilewska Agata

Katowice

00:32:20

K

6

Nowak Agnieszka

Pogoria biega

00:33:05

K/ Sł.Mund.

7

Grociak Angelika

Świętochłowice

00:34:06

K

8

Skutela Angelika

Kotrak

00:35:20

K

9

Morawska Julia

Mysłowice

00:35:31

K

10

Jureczko Monika

Kotrak

00:36:09

K

11

Kamińska Krystyna

Mysłowice

00:36:30

K

12

Czopek Agnieszka

Jaworzno

00:38:22

K

13

Królikowska Gabriela

Dąbrowa Nordic Team

00:40:55

K

14

Wróbel Katarzyna

Mysłowice

00:42:52

K

15

Żebrowska Matylda

MKB nr 1

00:43:18

K

16

Buława Ewa

Mysłowice

00:45:19

K/Sł.Mund.

17

Augustyńska Aleksandra

ZSS im. J. Korczaka M-ce

00:46:13

K

18

Smalcerz Marzena

Jaworzno

00:46:20

K

19

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

00:49:41

K/NW

20

Witkowska Maria

Stadion Śląski

00:50:08

K/NW

21

Barchanowska Lucyna

Sosnowiec

00:50:47

K/NW

22

Wasilewska Barbara

Katowice

00:53:19

K/NW

23

Świerczek Aleksandra

Mysłowice

00:54:39

K/NW

24

Wiktorzak Elżbieta

Stadion Śląski

00:56:07

K/NW

25

Sagan Irena

40-latek Tychy

00:56:17

K/NW

26

Augustyn Anna

ADS Masna Krytyczna

01:01:41

K/NW

27

Kukuryk Alicja

Dąbrowa Górnicza

00:27:54

K/ 2 Okr.

28

Kukuryk Alicja

Dąbrowa Górnicza

00:29:01

K/ 2 Okr.

29

Kaczmarczyk Irena

Stadion Śląski

00:38:33

K/NW 2 Okr.

30

Olesiak Weronika

MKB nr 1

00:18:19

K/1 Okr.

31

Kurek Anna

Katowice

00:21:13

K/1 Okr.

 

 

KLASYFIKACJA MUNDUROWA :

1

Walerowicz Maciej

Truchtacz Mysłowice

00:29:31

Sł.Mund.

2

Szklorz Sylwester

Katowice

00:29:44

Sł.Mund.

3

Kobak Krzysztof

Mysłowice

00:31:14

Sł.Mund.

4

Nowak Agnieszka

Pogoria biega

00:33:05

K/ Sł.Mund.

5

Litwin Sławomir

Sosnowiec

00:33:40

Sł.Mund.

6

Milkowski Jan

Świętochłowice

00:36:06

Sł.Mund.

7

Wizner Czesław

Mysłowice

00:39:05

Sł.Mund.

8

Buława Ewa

Mysłowice

00:45:19

K/Sł.Mund.

 

KLASYFIKACJA KOTRAK :

1

Rauer Adam

Kotrak

00:28:20

 

2

Wójtowicz Mateusz

Kotrak

00:31:35

 

3

Skutela Angelika

Kotrak

00:35:20

K

4

Jureczko Monika

Kotrak

00:36:09

K

 

KLASYFIKACJA TRUCHTACZY :

1

Maciejewski Marek

Truchtacz Mysłowice

00:27:51

 

2

Stolecki Grzegorz

Truchtacz Mysłowice

00:28:00

 

3

Rogowicz Piotr

Truchtacz Mysłowice

00:28:21

 

4

Szmigiel Dariusz

Truchtacz Mysłowice

00:29:16

 

5

Walerowicz Maciej

Truchtacz Mysłowice

00:29:31

Sł.Mund.

6

Gos Barbara

Truchtacz Mysłowice

00:30:32

K

7

Staciwa Michał

Truchtacz Mysłowice

00:32:42

 

8

Legomiński Werner

Truchtacz Mysłowice

00:34:14

 

9

Bromboszcz Karol

Truchtacz Mysłowice

00:35:07

 

10

Jarosz Marian

Truchtacz Mysłowice

00:40:04

 

11

Micuda Jan

Truchtacz Mysłowice

00:41:58

 

12

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

00:49:41

K/NW

13

Staciwa Kamil

Truchtacz Mysłowice

00:10:55

1 Okr.

14

Staciwa Jakub

Truchtacz Mysłowice

00:11:03

1 Okr.

LEGENDA:

  • I,II…VII – Ilość ukończonych zawodów
  • NW – Nordic Walking
  • CC – Canicross
  • K – Kobieta
  • Sł.Mund. – Kategoria branżowa – Służby Mundurowe
  •  (PB) – Do ukończonych zawodów, doliczono wynik Biegu Trzeciego „Polska Biega”
  • +(PB) – Do ukończonych zawodów, nie doliczono wyniku Biegu Trzeciego „Polska Biega”
  • 1 okr. – zawody ukończone na niepełnym dystansie, odpowiednio: 1 lub 2 okrążenia.
  • Jeśli w rubryce uwagi jest tylko cyfra rzymska (ilość ukończonych zawodów), oznacza to:  zwykły biegacz, mężczyzna, bez przynależności resortowej, pełny dystans (6,7km).

J.Ksi.

Poprawiony: czwartek, 15 września 2016 15:14
 

Komentarze   

 
0 #2 Księżyk Jacek 2016-09-08 19:29
Poprawki naniesione ;-)
Cytować
 
 
0 #1 Księżyk Jacek 2016-09-05 19:58
Link do pełnej galerii z sobotnich zawodów:

https://photos.google.com/share/AF1QipOQzFDe1doBl8FBHEz5opB4zEcdvruOZontScdGRkc7na-TZFPOkCYmPUdadmfJ2w?key=VWY1NklvY012UFNGYVZ6RXVuY3V6RlVfQWpvMEVB

Autorem zdjęć jest Andrzej Cieśla.
Cytować
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack