Reklama

Niemożliwe nie istnieje

Niemożliwe nie istnieje

logo.jpg

Logowanie



Szukaj

Agora Profile

Not Available to Guests

Agorians Online

Now 2 guests online
Stworzone dzięki jVitals
PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
Wpisany przez Jacek Księżyk   
środa, 19 października 2016 18:28

VII PRZEŁAJOWE GRAND PRIX MYSŁOWIC

O PUCHAR TRUCHTACZA

WYNIKI PO DWÓCH BIEGACH

KLASYFIKACJA OPEN :

Miejsce

NAZWISKO, IMIĘ

KLUB / MIASTO

WYNIKI : I + II

UWAGI

1

Dudzik Zenon

Katowice

00:55:24

II

2

Zbąski Bartłomiej

Ruda Śląska

00:55:57

II

3

Turek Rafał

Będzin

00:56:33

II

4

Grocholewski Włodzimierz

Truchtacz Mysłowice

00:56:54

II

5

Szmigiel Dariusz

Truchtacz Mysłowice

00:57:53

II

6

Stolecki Grzegorz

Truchtacz Mysłowice

00:58:03

II

7

Oleksy Krzysztof

ADS Masna Krytyczna

00:58:23

II

8

Plich Andrzej

Mysłowice

00:58:44

II

9

Gralak Adam

Lędziny

00:58:57

II

10

Kania Damian

Mysłowice

00:59:03

II

11

Szklorz Sylwester

Katowice

00:59:16

II Sł.Mund.

12

Stachowiak Sebastian

Katowice

00:59:55

II

13

Malejka Piotr

ADS Masna Krytyczna

01:01:46

II

14

Nowak Ewa

Mysłowice

01:02:01

II K

15

Staciwa Michał

Truchtacz Mysłowice

01:02:07

II

16

Kobak Krzysztof

Mysłowice

01:02:16

II Sł.Mund.

17

Rogowicz Piotr

Truchtacz Mysłowice

01:02:50

II

18

Kolka Piotr

Jaworzno

01:03:15

II

19

Kolka Krzysztof

Jaworzno

01:03:16

II

20

Szelest Barbara

ADS Masna Krytyczna

01:03:34

II K

21

Malejka Katarzyna

ADS Masna Krytyczna

01:03:39

II K

22

Jamroz Damian

Husky Fan

01:03:46

II CC

23

Kulików Sławomir

Mysłowice

01:04:32

II

24

Suślik Sobiesław

Mysłowice

01:04:48

II

25

Nogal Leszek

BBL Mikołów

01:05:37

II

26

Wieczorek Krzysztof

Truchtacz Mysłowice

01:06:30

II

27

Wosk Mateusz

Mysłowice

01:06:33

II

28

Bogus Łukasz

Bieruń

01:06:56

II

29

Wencel Zbigniew

Świętochłowice

01:07:21

II

30

Legomiński Werner

Truchtacz Mysłowice

01:09:03

II

31

Bromboszcz Karol

Truchtacz Mysłowice

01:09:05

II

32

Kotara Grzegorz

Mysłowice

01:09:10

II

33

Szatniewska Agnieszka

Będzin

01:09:28

II K

34

Gładczak Jan

Ruda Śląska

01:13:11

II

35

Górka Piotr

GKM MotoCross M-ce

01:13:18

II

36

Książek Andrzej

Mysłowice

01:14:10

II

37

Szymczyk Barbara

Ruda Śląska

01:14:18

II K

38

Węgler Kornelia

KRS TKKF Jastrząb RŚ

01:14:19

II K

39

Księżyk Jacek

Truchtacz Mysłowice

01:17:25

II Sł.Mund.

40

Żebrowska Matylda

MKB nr 1

01:17:45

II K

41

Hornik Jarosław

Truchtacz Mysłowice

01:17:50

II

42

Wizner Czesław

Mysłowice

01:18:34

II Sł.Mund.

43

Wolak Izabela

Jaworzno

01:19:15

II K

44

Czopek Agnieszka

Jaworzno

01:19:40

II K

45

Baluch Adam

Katowice

01:21:59

II

46

Jarosz Marian

Truchtacz Mysłowice

01:22:02

II

47

Micuda Jan

Truchtacz Mysłowice

01:22:18

II

48

Mlaskawa Edward

Zabrze

01:22:26

II

49

Nowak Grzegorz

TKKF Saturn Czeladź

01:31:50

II NW

50

Makowski Marek

Tychy

01:33:38

II NW

51

Barchanowski Wojciech

Harpagan Sosnowiec

01:34:17

II NW

52

Królikowski Mirosław

Dąbrowa Nordic Team

01:34:29

II NW

53

Sagan Marian

40-latek Tychy

01:38:11

II NW

54

Witkowska Maria

Stadion Śląski

01:40:06

II K/NW

55

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

01:40:28

II K/NW

56

Kupibida Bogusława

Silesia Nordic Team / Kotrak

01:40:43

II K/NW

57

Kurek Edward

MOSIR Czeladź

01:40:52

II NW

58

Jędruś Olgierd

Mysłowice

01:41:07

II

59

Barchanowska Lucyna

Sosnowiec

01:42:05

II K/NW

60

Królikowska Gabriela

Dąbrowa Nordic Team

01:43:29

II K/NW

61

Thomalla Bogdan

Silesia Nordic Team / Kotrak

01:45:55

II NW

62

Porczak Marian

Mysłowice

01:46:36

II NW

63

Cieśla Urszula

Truchtacz Mysłowice

01:51:47

II K/NW

64

Kaczmarczyk Irena

Stadion Śląski

01:52:48

II K/NW

67

Sagan Irena

40-latek Tychy

01:53:11

II K/NW

68

Stachowiak Beata

Stadion Śląski

01:57:23

II K/NW

69

Kurpet Zygmunt

Wolny Strzelec

01:58:43

II NW

70

Wiktorzak Elżbieta

Stadion Śląski

01:59:56

II K/NW

71

Wujko Józef

Katowice

02:02:48

II NW

72

Augustyn Anna

ADS Masna Krytyczna

02:05:08

II K/NW

73

Kopeć Bożena

Truchtacz Mysłowice

02:08:23

II K/NW

74

Księżyk Basia

Truchtacz Mysłowice

02:08:23

II K/NW

75

Kowalik Damian

UKS Chromik M

00:25:09

I

76

Drąg Mateusz

UKS Chromik M

00:25:10

I

77

Szreniawa Paweł

UKS Chromik M

00:25:10

I

78

Szczepańczyk Michał

Będzin

00:25:28

I

79

Pająk Roch

Harpagan Sosnowiec

00:25:36

I

80

Pytel Janusz

Sokół Zakopane

00:26:19

I Sł.Mund.

81

Mika Dawid

Mysłowice

00:26:40

I

82

Proksa Robert

Truchtacz Mysłowice / UKS Chromik M-ce

00:27:17

I

83

Szczepański Janusz

Mysłowice

00:27:37

I

84

Rauer Adam

Kotrak

00:28:07

I

85

Motyl Piotr

Mysłowice

00:28:11

I

86

Maciejewski Marek

Truchtacz Mysłowice

00:28:53

I

87

Palczewski Przemysław

Mysłowice

00:29:16

I

88

Kalita Marcin

Chełmek

00:29:53

I

89

Golonka Marek

Mysłowice

00:30:00

I

90

Kolonko Mirosław

Goggle Pro Active

00:30:02

I CC

91

Nogal Radosław

Mikołów

00:30:12

I

92

Wilk Edyta

Dąbrowa Górnicza

00:30:17

I K

93

Wyleciał Dorota

Truchtacz Mysłowice

00:30:41

I K

94

Niedźwiedzki Ryszard

TKKF Saturn Czeladź

00:31:42

I

95

Kałuża Arkadiusz

Bieruń Stary

00:32:05

I

96

Plich Tomasz

Mysłowice

00:32:14

I

97

Kania Agnieszka

MKB nr 1

00:32:36

I K

98

Bereszko Waldemar

TKKF Saturn Czeladź

00:32:38

I

99

Smaczyński Dariusz

SRS Aktywna Dąbrowa

00:33:07

I

100

Kawalec Paweł

Kotrak

00:33:30

I

101

Mroczka Anna

Katowice

00:33:59

I K

102

Mokry Agnieszka

MKB nr 1

00:34:35

I K

103

Stachoń Maciej

Górnik 09 M-ce

00:36:01

I

104

Pławecki Maciej

Górnik 09 M-ce

00:36:02

I

105

Henke Magdalena

Ruda Śląska

00:36:03

I K

106

Kawalec Grzegorz

Kotrak

00:36:04

I

107

Nawias Albin

Katowice

00:36:16

I

108

Kolonko Justyna

Goggle Pro Active

00:36:23

I K

109

Aksamit Ewelina

MKB nr 1

00:36:31

I K

110

Stachoń Łukasz

Górnik 09 M-ce

00:36:34

I

111

Siudziak Krzysztof

Górnik 09 M-ce

00:36:40

I

112

Kuśpiet Sylwia

Bytom

00:36:50

I K/CC

113

Glanowski Zenon

TKKF Saturn Czeladź

00:37:16

I

114

Labe Andrzej

TKKF Saturn Czeladź

00:37:35

I

115

Kowacz Mateusz

Sosnowiec

00:37:37

I

116

Zapiór Marek

ZET

00:37:54

I

117

Pendolski Franciszek

KB Józefinka Katowice

00:38:28

I

118

Sucharzewski Dorian

Mysłowice

00:39:12

I

119

Suchocki Mieczysław

Sosnowiec

00:39:13

I

120

Soter Bartłomiej

Kotrak

00:39:16

I

121

Jureczko Monika

Kotrak

00:39:18

I K

122

Jarzyna Adam

Polanka Wielka

00:40:35

I

123

Imosa Jakub

Kotrak

00:40:57

I

124

Węgler Zbigniew

Sosnowiec

00:41:08

I

125

Pulut Anna

 

00:42:12

I K

126

Jaworska Marta

Husky Fan

00:43:11

I K/CC

127

Bubel Krzysztof

Katowice

00:46:06

I NW

128

Buława Ewa

Mysłowice

00:46:19

I K/Sł.Mund.

129

Barchanowski Adam

Sosnowiec

00:46:29

I NW

130

Maciuk Bronisław

Stadion Śląski

00:46:32

I NW

131

Wilk Tadeusz

TKKF Saturn Czeladź

00:49:49

I NW

132

Paloc Martyna

Kotrak

00:49:49

I K

133

Warcholska Teresa

Stadion Śląski

00:50:09

I K/NW

134

Raczyńska Aleksandra

Stadion Śląski

00:56:02

I K/NW

135

Węgler Krystyna

Sosnowiec

01:00:25

I K/NW

136

Janiczek Tadeusz

TKKF Saturn Czeladź

01:03:35

I NW

137

Sokół Grzegorz

Truchtacz Mysłowice

01:10:03

I NW

NIEKLASYFIKOWANI      (Brak startu w obowiązkowym BIEGU PIERWSZYM, lub absencja w co najmniej dwóch biegach)

138

Zięcina Maciej

ADS Masna Krytyczna

00:25:31

I

139

Ochowicz Andrzej

KCH Chrzanów

00:26:43

I

140

Szeligowski Janusz

Mysłowice

00:28:33

I

141

Idzikowski Adam

Świętochłowice

00:28:43

I

142

Suślik Radosław

UKS Chromik

00:29:04

I

143

Gos Barbara

Truchtacz Mysłowice

00:29:15

I K

144

Wysocki Henryk

Husky Fan

00:30:07

I CC

145

Ptaszyński Tomasz

Stary Hangar

00:30:09

I Sł.Mund.

146

Domżoł Marcin

Żuczek Team

00:30:10

I M

147

Wróblewska Katarzyna

ADS Masna Krytyczna

00:30:57

I K

148

Wróbel Andrzej

Po Robocie

00:32:51

I

149

Flasz Mateusz

Będzin

00:34:32

I

150

Sobota Rafał

Mysłowice

00:34:39

I

151

Wartok  Mariusz

Mysłowice

00:34:57

I

152

Lebioda Mariusz

Katowice

00:35:31

I

153

Jara Jerzy

Mix Mysłowice

00:36:06

I

154

Piechaczek Krzysztof

Katowice

00:36:15

I

155

Janicka-Jawor Joanna

Mysłowice

00:36:17

I K

156

Helios Dominik

Katowice

00:36:19

I

157

Kapica Szymon

Pszczyna

00:37:11

I

158

Wróbel Agnieszka

Po Robocie

00:38:03

I K

159

Augustyńska Aleksandra

ZSS im. J. Korczaka M-ce

00:38:30

I K

160

Schröder Karol

Silesia Nordic Team / Kotrak

00:43:02

I NW

161

Duda Krzysztof

Silesia Nordic Team / Kotrak

00:43:03

I NW

162

Skrouba Bartłomiej

Katowice

00:44:23

I

163

Byrczek Karolina

Katowice

00:44:23

I K

164

Smalcerz Marzena

Jaworzno

00:45:07

I K

165

Lewicka Elżbieta

Sosnowiec

00:48:43

I K

166

Gaura Karolina

Mysłowice

00:54:22

I K/NW

167

Przybyłka Anna

Stadion Śląski

00:54:22

I K/NW

168

Pajda Maria

Szopołazy

00:55:05

I K/NW

169

Wąchała Agnieszka

Dąbrowa Górnicza

00:55:38

I K/NW/ Sł.Mund.

170

Kamionka Małgorzata

Sosnowiec

00:55:54

I K/NW

171

Stacha Marcin

Mysłowice

00:55:56

I NW

172

Hornik Grażyna

Truchtacz Mysłowice

00:56:28

I K/NW

173

Godek Beata

Truchtacz Mysłowice

00:56:29

I K/NW

 

NIEKLASYFIKOWANI      (Udział w zawodach na niepełnym dystansie)

XXX

Staciwa Kamil

Truchtacz Mysłowice

00:36:27

II 2 Okr.

XXX

Kurek Adam

Katowice

00:55:29

II 1 Okr.

XXX

Kurek Anna

Katowice

00:55:29

II K 1 Okr.

XXX

Grochowska Ewelina

Kotrak

00:29:22

I 2 Okr.

XXX

Staciwa Jakub

Truchtacz Mysłowice

00:31:11

I 2 Okr.

XXX

Sojka Łukasz

ZSS im. J. Korczaka M

00:36:33

I NW 2 Okr.

XXX

Paszyńska Ewa

Katowice

00:40:20

I K/NW 2 Okr.

XXX

Gontarczyk Tadeusz

Katowice

00:40:20

I K/NW 2 Okr.

XXX

Sojka Wiktoria

ZSS im. J. Korczaka M

00:42:47

I K/NW 2 Okr.

XXX

Gontarczyk Beata

Katowice

00:47:28

I K/NW 2 Okr.

XXX

Halota Irena

Katowice

00:25:45

I K/NW 1 Okr.

XXX

Puta Zdzisław

TKKF Saturn Czeladź

00:29:43

I 1 Okr.

XXX

Janiec Klaudia

ZSS nr 10 Katowice

00:30:20

I K/NW 1 Okr.

XXX

Łącka Kamila

ZSS nr 10 Katowice

00:30:20

I K/NW 1 Okr.

XXX

Borkowska Aleksandra

ZSS nr 10 Katowice

00:30:20

I K/NW 1 Okr.

 

KLASYFIKACJA CANICROSS :

1

Jamroz Damian

Husky Fan

01:03:46

II CC

2

Kolonko Mirosław

Goggle Pro Active

00:30:02

I CC

3

Kuśpiet Sylwia

Bytom

00:36:50

I K/CC

4

Jaworska Marta

Husky Fan

00:43:11

I K/CC

5

Wysocki Henryk

Husky Fan

00:30:07

I CC

 

KLASYFIKACJA NORDIC WALKING :

1

Nowak Grzegorz

TKKF Saturn Czeladź

01:31:50

II NW

2

Makowski Marek

Tychy

01:33:38

II NW

3

Barchanowski Wojciech

Harpagan Sosnowiec

01:34:17

II NW

4

Królikowski Mirosław

Dąbrowa Nordic Team

01:34:29

II NW

5

Sagan Marian

40-latek Tychy

01:38:11

II NW

6

Witkowska Maria

Stadion Śląski

01:40:06

II K/NW

7

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

01:40:28

II K/NW

8

Kupibida Bogusława

Silesia Nordic Team / Kotrak

01:40:43

II K/NW

9

Kurek Edward

MOSIR Czeladź

01:40:52

II NW

10

Barchanowska Lucyna

Sosnowiec

01:42:05

II K/NW

11

Królikowska Gabriela

Dąbrowa Nordic Team

01:43:29

II K/NW

12

Thomalla Bogdan

Silesia Nordic Team / Kotrak

01:45:55

II NW

13

Porczak Marian

Mysłowice

01:46:36

II NW

14

Cieśla Urszula

Truchtacz Mysłowice

01:51:47

II K/NW

15

Kaczmarczyk Irena

Stadion Śląski

01:52:48

II K/NW

16

Sagan Irena

40-latek Tychy

01:53:11

II K/NW

17

Stachowiak Beata

Stadion Śląski

01:57:23

II K/NW

18

Kurpet Zygmunt

Wolny Strzelec

01:58:43

II NW

19

Wiktorzak Elżbieta

Stadion Śląski

01:59:56

II K/NW

20

Wujko Józef

Katowice

02:02:48

II NW

21

Augustyn Anna

ADS Masna Krytyczna

02:05:08

II K/NW

22

Kopeć Bożena

Truchtacz Mysłowice

02:08:23

II K/NW

23

Księżyk Basia

Truchtacz Mysłowice

02:08:23

II K/NW

24

Bubel Krzysztof

Katowice

00:46:06

I NW

25

Barchanowski Adam

Sosnowiec

00:46:29

I NW

26

Maciuk Bronisław

Stadion Śląski

00:46:32

I NW

27

Wilk Tadeusz

TKKF Saturn Czeladź

00:49:49

I NW

28

Warcholska Teresa

Stadion Śląski

00:50:09

I K/NW

29

Raczyńska Aleksandra

Stadion Śląski

00:56:02

I K/NW

30

Węgler Krystyna

Sosnowiec

01:00:25

I K/NW

31

Janiczek Tadeusz

TKKF Saturn Czeladź

01:03:35

I NW

32

Sokół Grzegorz

Truchtacz Mysłowice

01:10:03

I NW

 

KLASYFIKACJA KOBIET :

1

Nowak Ewa

Mysłowice

01:02:01

II K

2

Szelest Barbara

ADS Masna Krytyczna

01:03:34

II K

3

Malejka Katarzyna

ADS Masna Krytyczna

01:03:39

II K

4

Szatniewska Agnieszka

Będzin

01:09:28

II K

5

Szymczyk Barbara

Ruda Śląska

01:14:18

II K

6

Węgler Kornelia

KRS TKKF Jastrząb RŚ

01:14:19

II K

7

Żebrowska Matylda

MKB nr 1

01:17:45

II K

8

Wolak Izabela

Jaworzno

01:19:15

II K

9

Czopek Agnieszka

Jaworzno

01:19:40

II K

10

Witkowska Maria

Stadion Śląski

01:40:06

II K/NW

11

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

01:40:28

II K/NW

12

Kupibida Bogusława

Silesia Nordic Team / Kotrak

01:40:43

II K/NW

13

Barchanowska Lucyna

Sosnowiec

01:42:05

II K/NW

14

Królikowska Gabriela

Dąbrowa Nordic Team

01:43:29

II K/NW

15

Cieśla Urszula

Truchtacz Mysłowice

01:51:47

II K/NW

16

Kaczmarczyk Irena

Stadion Śląski

01:52:48

II K/NW

17

Sagan Irena

40-latek Tychy

01:53:11

II K/NW

18

Stachowiak Beata

Stadion Śląski

01:57:23

II K/NW

19

Wiktorzak Elżbieta

Stadion Śląski

01:59:56

II K/NW

20

Augustyn Anna

ADS Masna Krytyczna

02:05:08

II K/NW

21

Kopeć Bożena

Truchtacz Mysłowice

02:08:23

II K/NW

22

Księżyk Basia

Truchtacz Mysłowice

02:08:23

II K/NW

23

Wilk Edyta

Dąbrowa Górnicza

00:30:17

I K

24

Wyleciał Dorota

Truchtacz Mysłowice

00:30:41

I K

25

Kania Agnieszka

MKB nr 1

00:32:36

I K

26

Mroczka Anna

Katowice

00:33:59

I K

27

Mokry Agnieszka

MKB nr 1

00:34:35

I K

28

Henke Magdalena

Ruda Śląska

00:36:03

I K

29

Kolonko Justyna

Goggle Pro Active

00:36:23

I K

30

Aksamit Ewelina

MKB nr 1

00:36:31

I K

31

Kuśpiet Sylwia

Bytom

00:36:50

I K/CC

46

Jureczko Monika

Kotrak

00:39:18

I K

47

Pulut Anna

 

00:42:12

I K

50

Jaworska Marta

Husky Fan

00:43:11

I K/CC

51

Buława Ewa

Mysłowice

00:46:19

I K/Sł.Mund.

52

Paloc Martyna

Kotrak

00:49:49

I K

53

Warcholska Teresa

Stadion Śląski

00:50:09

I K/NW

54

Raczyńska Aleksandra

Stadion Śląski

00:56:02

I K/NW

55

Węgler Krystyna

Sosnowiec

01:00:25

I K/NW

 

KLASYFIKACJA MUNDUROWA :

1

Szklorz Sylwester

Katowice

00:59:16

II Sł.Mund.

2

Kobak Krzysztof

Mysłowice

01:02:16

II Sł.Mund.

3

Wizner Czesław

Mysłowice

01:18:34

II Sł.Mund.

4

Księżyk Jacek

Truchtacz Mysłowice

01:17:25

II Sł.Mund.

5

Pytel Janusz

Sokół Zakopane

00:26:19

I Sł.Mund.

6

Buława Ewa

Mysłowice

00:46:19

I K/Sł.Mund.

7

Ptaszyński Tomasz

Stary Hangar

00:30:09

I Sł.Mund.

8

Wąchała Agnieszka

Dąbrowa Górnicza

00:55:38

I K/NW/ Sł.Mund.

 

KLASYFIKACJA TRUCHTACZY :

1

Grocholewski Włodzimierz

Truchtacz Mysłowice

00:56:54

II

2

Szmigiel Dariusz

Truchtacz Mysłowice

00:57:53

II

3

Stolecki Grzegorz

Truchtacz Mysłowice

00:58:03

II

4

Oleksy Krzysztof

ADS Masna Krytyczna

00:58:23

II

5

Staciwa Michał

Truchtacz Mysłowice

01:02:07

II

6

Rogowicz Piotr

Truchtacz Mysłowice

01:02:50

II

7

Wieczorek Krzysztof

Truchtacz Mysłowice

01:06:30

II

8

Legomiński Werner

Truchtacz Mysłowice

01:09:03

II

9

Bromboszcz Karol

Truchtacz Mysłowice

01:09:05

II

10

Księżyk Jacek

Truchtacz Mysłowice

01:17:25

II Sł.Mund.

11

Hornik Jarosław

Truchtacz Mysłowice

01:17:50

II

12

Jarosz Marian

Truchtacz Mysłowice

01:22:02

II

13

Micuda Jan

Truchtacz Mysłowice

01:22:18

II

14

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

01:40:28

II K/NW

15

Cieśla Urszula

Truchtacz Mysłowice

01:51:47

II K/NW

16

Kopeć Bożena

Truchtacz Mysłowice

02:08:23

II K/NW

17

Księżyk Basia

Truchtacz Mysłowice

02:08:23

II K/NW

18

Proksa Robert

Truchtacz Mysłowice / UKS Chromik M-ce

00:27:17

I

19

Maciejewski Marek

Truchtacz Mysłowice

00:28:53

I

20

Wyleciał Dorota

Truchtacz Mysłowice

00:30:41

I K

21

Sokół Grzegorz

Truchtacz Mysłowice

01:10:03

I NW

 

Gos Barbara

Truchtacz Mysłowice

00:29:15

I K

 

Hornik Grażyna

Truchtacz Mysłowice

00:56:28

I K/NW

 

Godek Beata

Truchtacz Mysłowice

00:56:29

I K/NW

 

Staciwa Kamil

Truchtacz Mysłowice

00:36:27

II 2 Okr.

 

Staciwa Jakub

Truchtacz Mysłowice

00:31:11

I 2 Okr.

 

KLASYFIKACJA KOTRAK :

1

Kupibida Bogusława

Silesia Nordic Team / Kotrak

01:40:43

II K/NW

2

Thomalla Bogdan

Silesia Nordic Team / Kotrak

01:45:55

II NW

3

Rauer Adam

Kotrak

00:28:07

I

4

Kawalec Paweł

Kotrak

00:33:30

I

5

Kawalec Grzegorz

Kotrak

00:36:04

I

6

Soter Bartłomiej

Kotrak

00:39:16

I

7

Jureczko Monika

Kotrak

00:39:18

I K

8

Imosa Jakub

Kotrak

00:40:57

I

7

Paloc Martyna

Kotrak

00:49:49

I K

8

Schröder Karol

Silesia Nordic Team / Kotrak

00:43:02

I NW

9

Duda Krzysztof

Silesia Nordic Team / Kotrak

00:43:03

I NW

10

Grochowska Ewelina

Kotrak

00:29:22

I 2 Okr.

LEGENDA:

  • I,II…VII – Ilość ukończonych zawodów
  • NW – Nordic Walking
  • CC – Canicross
  • K – Kobieta
  • Sł.Mund. – Kategoria branżowa – Służby Mundurowe
  • Truchtacz, Kotrak – Kategoria klubowa
  • (PB) – Do ukończonych zawodów, doliczono wynik Biegu Trzeciego „Polska Biega”
  • +(PB) – Do ukończonych zawodów, nie doliczono wyniku Biegu Trzeciego „Polska Biega”
  • 1 okr. – zawody ukończone na niepełnym dystansie, odpowiednio: 1 lub 2 okrążenia.
  • Jeśli w rubryce uwagi jest tylko cyfra rzymska (ilość ukończonych zawodów), oznacza to: Zwykły biegacz, mężczyzna, bez przynależności resortowej.

J.Ksi.

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack