Reklama

Niemożliwe nie istnieje

Niemożliwe nie istnieje

sponsorzy.jpg

Logowanie



Szukaj

Agora Profile

Not Available to Guests

Agorians Online

Now 2 guests online
Stworzone dzięki jVitals
PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
Wpisany przez Jacek Księżyk   
środa, 19 października 2016 18:32

VII PRZEŁAJOWE GRAND PRIX MYSŁOWIC

O PUCHAR TRUCHTACZA

WYNIKI PO TRZECH BIEGACH

(KLASYFIKACJA NIE UWZGLĘDNIA  BIEGU III – POLSKA BIEGA)

KLASYFIKACJA OPEN :

Miejsce

NAZWISKO, IMIĘ

KLUB / MIASTO

WYNIKI : I + II + IV

UWAGI

1

Dudzik Zenon

Katowice

01:22:43

III

2

Turek Rafał

Będzin

01:24:47

III

3

Stolecki Grzegorz

Truchtacz Mysłowice

01:25:49

III

4

Szmigiel Dariusz

Truchtacz Mysłowice

01:28:08

III

5

Oleksy Krzysztof

ADS Masna Krytyczna

01:29:19

III

6

Szklorz Sylwester

Katowice

01:29:53

III Sł.Mund.

7

Nowak Ewa

Mysłowice

01:32:26

III K

8

Malejka Piotr

ADS Masna Krytyczna

01:32:54

III

9

Kobak Krzysztof

Mysłowice

01:33:15

III Sł.Mund.

10

Szelest Barbara

ADS Masna Krytyczna

01:34:30

III K

11

Malejka Katarzyna

ADS Masna Krytyczna

01:34:47

III K

12

Nogal Leszek

BBL Mikołów

01:38:13

III

13

Staciwa Michał

Truchtacz Mysłowice

01:38:15

III

14

Wieczorek Krzysztof

Truchtacz Mysłowice

01:39:28

III

15

Bogus Łukasz

Bieruń

01:40:13

III

16

Wencel Zbigniew

Świętochłowice

01:40:58

III

17

Legomiński Werner

Truchtacz Mysłowice

01:43:31

III

18

Szatniewska Agnieszka

Będzin

01:44:30

III K

19

Górka Piotr

GKM MotoCross M-ce

01:49:39

III

20

Żebrowska Matylda

MKB nr 1

01:56:05

III K

21

Czopek Agnieszka

Jaworzno

01:57:40

III K

22

Baluch Adam

Katowice

02:02:07

III

23

Mlaskawa Edward

Zabrze

02:06:55

III

24

Nowak Grzegorz

TKKF Saturn Czeladź

02:17:28

III NW

25

Barchanowski Wojciech

Harpagan Sosnowiec

02:19:05

III NW

26

Makowski Marek

Tychy

02:19:29

III NW

27

Sagan Marian

40-latek Tychy

02:27:57

III NW

28

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

02:29:21

III K/NW

29

Kupibida Bogusława

Silesia Nordic Team / Kotrak

02:31:19

III K/NW

30

Barchanowska Lucyna

Sosnowiec

02:33:31

III K/NW

31

Porczak Marian

Mysłowice

02:38:44

III NW

32

Sagan Irena

40-latek Tychy

02:50:44

III K/NW

33

Augustyn Anna

ADS Masna Krytyczna

03:10:22

III K/NW

34

Zbąski Bartłomiej

Ruda Śląska

00:55:57

II

35

Maciejewski Marek

Truchtacz Mysłowice

00:56:48

II

36

Grocholewski Włodzimierz

Truchtacz Mysłowice

00:56:54

II

37

Plich Andrzej

Mysłowice

00:58:44

II

38

Gralak Adam

Lędziny

00:58:57

II

39

Kania Damian

Mysłowice

00:59:03

II

40

Stachowiak Sebastian

Katowice

00:59:55

II

41

Smaczyński Dariusz

SRS Aktywna Dąbrowa

01:00:01

II

42

Nogal Radosław

Mikołów

01:00:12

II

43

Wyleciał Dorota

Truchtacz Mysłowice

01:02:32

II K

44

Rogowicz Piotr

Truchtacz Mysłowice

01:02:50

II

45

Niedźwiedzki Ryszard

TKKF Saturn Czeladź

01:02:55

II

46

Kolka Piotr

Jaworzno

01:03:15

II

47

Kolka Krzysztof

Jaworzno

01:03:16

II

48

Jamroz Damian

Husky Fan

01:03:46

II CC

49

Kulików Sławomir

Mysłowice

01:04:32

II

50

Suślik Sobiesław

Mysłowice

01:04:48

II

51

Wosk Mateusz

Mysłowice

01:06:33

II

52

Bromboszcz Karol

Truchtacz Mysłowice

01:09:05

II

53

Kotara Grzegorz

Mysłowice

01:09:10

II

54

Suchocki Mieczysław

Sosnowiec

01:12:03

II

55

Gładczak Jan

Ruda Śląska

01:13:11

II

56

Książek Andrzej

Mysłowice

01:14:10

II

57

Szymczyk Barbara

Ruda Śląska

01:14:18

II K

58

Węgler Kornelia

KRS TKKF Jastrząb RŚ

01:14:19

II K

59

Jureczko Monika

Kotrak

01:16:48

II K

60

Księżyk Jacek

Truchtacz Mysłowice

01:17:25

II Sł.Mund.

61

Hornik Jarosław

Truchtacz Mysłowice

01:17:50

II

62

Labe Andrzej

TKKF Saturn Czeladź

01:18:05

II

63

Wizner Czesław

Mysłowice

01:18:34

II Sł.Mund.

64

Wolak Izabela

Jaworzno

01:19:15

II K

67

Pendolski Franciszek

KB Józefinka Katowice

01:19:22

II

68

Jarosz Marian

Truchtacz Mysłowice

01:22:02

II

69

Micuda Jan

Truchtacz Mysłowice

01:22:18

II

70

Węgler Zbigniew

Sosnowiec

01:22:58

II

71

Barchanowski Adam

Sosnowiec

01:31:51

II NW

72

Królikowski Mirosław

Dąbrowa Nordic Team

01:34:29

II NW

73

Witkowska Maria

Stadion Śląski

01:40:06

II K/NW

74

Kurek Edward

MOSIR Czeladź

01:40:52

II NW

75

Jędruś Olgierd

Mysłowice

01:41:07

II

76

Królikowska Gabriela

Dąbrowa Nordic Team

01:43:29

II K/NW

77

Thomalla Bogdan

Silesia Nordic Team / Kotrak

01:45:55

II NW

78

Cieśla Urszula

Truchtacz Mysłowice

01:51:47

II K/NW

79

Kaczmarczyk Irena

Stadion Śląski

01:52:48

II K/NW

80

Stachowiak Beata

Stadion Śląski

01:57:23

II K/NW

81

Kurpet Zygmunt

Wolny Strzelec

01:58:43

II NW

82

Wiktorzak Elżbieta

Stadion Śląski

01:59:56

II K/NW

83

Wujko Józef

Katowice

02:02:48

II NW

84

Kopeć Bożena

Truchtacz Mysłowice

02:08:23

II K/NW

85

Księżyk Basia

Truchtacz Mysłowice

02:08:23

II K/NW

86

Kowalik Damian

UKS Chromik M

00:25:09

I

87

Drąg Mateusz

UKS Chromik M

00:25:10

I

88

Szreniawa Paweł

UKS Chromik M

00:25:10

I

89

Szczepańczyk Michał

Będzin

00:25:28

I

90

Pająk Roch

Harpagan Sosnowiec

00:25:36

I

91

Pytel Janusz

Sokół Zakopane

00:26:19

I Sł.Mund.

92

Mika Dawid

Mysłowice

00:26:40

I

93

Proksa Robert

Truchtacz Mysłowice / UKS Chromik M-ce

00:27:17

I

94

Szczepański Janusz

Mysłowice

00:27:37

I

95

Rauer Adam

Kotrak

00:28:07

I

96

Motyl Piotr

Mysłowice

00:28:11

I

97

Palczewski Przemysław

Mysłowice

00:29:16

I

98

Kalita Marcin

Chełmek

00:29:53

I

99

Golonka Marek

Mysłowice

00:30:00

I

100

Kolonko Mirosław

Goggle Pro Active

00:30:02

I CC

101

Wilk Edyta

Dąbrowa Górnicza

00:30:17

I K

102

Kałuża Arkadiusz

Bieruń Stary

00:32:05

I

103

Plich Tomasz

Mysłowice

00:32:14

I

104

Kania Agnieszka

MKB nr 1

00:32:36

I K

105

Bereszko Waldemar

TKKF Saturn Czeladź

00:32:38

I

106

Kawalec Paweł

Kotrak

00:33:30

I

107

Mroczka Anna

Katowice

00:33:59

I K

108

Mokry Agnieszka

MKB nr 1

00:34:35

I K

109

Stachoń Maciej

Górnik 09 M-ce

00:36:01

I

110

Pławecki Maciej

Górnik 09 M-ce

00:36:02

I

111

Henke Magdalena

Ruda Śląska

00:36:03

I K

112

Kawalec Grzegorz

Kotrak

00:36:04

I

113

Nawias Albin

Katowice

00:36:16

I

114

Kolonko Justyna

Goggle Pro Active

00:36:23

I K

115

Aksamit Ewelina

MKB nr 1

00:36:31

I K

116

Stachoń Łukasz

Górnik 09 M-ce

00:36:34

I

117

Siudziak Krzysztof

Górnik 09 M-ce

00:36:40

I

118

Kuśpiet Sylwia

Bytom

00:36:50

I K/CC

119

Glanowski Zenon

TKKF Saturn Czeladź

00:37:16

I

120

Kowacz Mateusz

Sosnowiec

00:37:37

I

121

Zapiór Marek

ZET

00:37:54

I

122

Sucharzewski Dorian

Mysłowice

00:39:12

I

123

Soter Bartłomiej

Kotrak

00:39:16

I

124

Jarzyna Adam

Polanka Wielka

00:40:35

I

125

Imosa Jakub

Kotrak

00:40:57

I

126

Pulut Anna

 

00:42:12

I K

127

Jaworska Marta

Husky Fan

00:43:11

I K/CC

128

Bubel Krzysztof

Katowice

00:46:06

I NW

129

Buława Ewa

Mysłowice

00:46:19

I K/Sł.Mund.

130

Maciuk Bronisław

Stadion Śląski

00:46:32

I NW

131

Paloc Martyna

Kotrak

00:49:49

I K

132

Wilk Tadeusz

TKKF Saturn Czeladź

00:49:49

I NW

133

Warcholska Teresa

Stadion Śląski

00:50:09

I K/NW

134

Raczyńska Aleksandra

Stadion Śląski

00:56:02

I K/NW

135

Węgler Krystyna

Sosnowiec

01:00:25

I K/NW

136

Janiczek Tadeusz

TKKF Saturn Czeladź

01:03:35

I NW

137

Sokół Grzegorz

Truchtacz Mysłowice

01:10:03

I NW

 

KLASYFIKACJA CANICROSS :

1

Jamroz Damian

Husky Fan

01:03:46

II CC

2

Kolonko Mirosław

Goggle Pro Active

00:30:02

I CC

3

Kuśpiet Sylwia

Bytom

00:36:50

I K/CC

4

Jaworska Marta

Husky Fan

00:43:11

I K/CC

 

KLASYFIKACJA NORDIC WALKING :

1

Nowak Grzegorz

TKKF Saturn Czeladź

02:17:28

III NW

2

Barchanowski Wojciech

Harpagan Sosnowiec

02:19:05

III NW

3

Makowski Marek

Tychy

02:19:29

III NW

4

Sagan Marian

40-latek Tychy

02:27:57

III NW

5

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

02:29:21

III K/NW

6

Kupibida Bogusława

Silesia Nordic Team / Kotrak

02:31:19

III K/NW

7

Barchanowska Lucyna

Sosnowiec

02:33:31

III K/NW

8

Porczak Marian

Mysłowice

02:38:44

III NW

9

Sagan Irena

40-latek Tychy

02:50:44

III K/NW

10

Augustyn Anna

ADS Masna Krytyczna

03:10:22

III K/NW

11

Barchanowski Adam

Sosnowiec

01:31:51

II NW

12

Królikowski Mirosław

Dąbrowa Nordic Team

01:34:29

II NW

13

Witkowska Maria

Stadion Śląski

01:40:06

II K/NW

14

Kurek Edward

MOSIR Czeladź

01:40:52

II NW

15

Królikowska Gabriela

Dąbrowa Nordic Team

01:43:29

II K/NW

16

Thomalla Bogdan

Silesia Nordic Team / Kotrak

01:45:55

II NW

17

Cieśla Urszula

Truchtacz Mysłowice

01:51:47

II K/NW

18

Kaczmarczyk Irena

Stadion Śląski

01:52:48

II K/NW

19

Stachowiak Beata

Stadion Śląski

01:57:23

II K/NW

20

Kurpet Zygmunt

Wolny Strzelec

01:58:43

II NW

21

Wiktorzak Elżbieta

Stadion Śląski

01:59:56

II K/NW

22

Wujko Józef

Katowice

02:02:48

II NW

23

Kopeć Bożena

Truchtacz Mysłowice

02:08:23

II K/NW

24

Księżyk Basia

Truchtacz Mysłowice

02:08:23

II K/NW

25

Bubel Krzysztof

Katowice

00:46:06

I NW

26

Maciuk Bronisław

Stadion Śląski

00:46:32

I NW

27

Wilk Tadeusz

TKKF Saturn Czeladź

00:49:49

I NW

28

Warcholska Teresa

Stadion Śląski

00:50:09

I K/NW

29

Raczyńska Aleksandra

Stadion Śląski

00:56:02

I K/NW

30

Węgler Krystyna

Sosnowiec

01:00:25

I K/NW

31

Janiczek Tadeusz

TKKF Saturn Czeladź

01:03:35

I NW

32

Sokół Grzegorz

Truchtacz Mysłowice

01:10:03

I NW

 

KLASYFIKACJA KOBIET :

1

Nowak Ewa

Mysłowice

01:32:26

III K

2

Szelest Barbara

ADS Masna Krytyczna

01:34:30

III K

3

Malejka Katarzyna

ADS Masna Krytyczna

01:34:47

III K

4

Szatniewska Agnieszka

Będzin

01:44:30

III K

5

Żebrowska Matylda

MKB nr 1

01:56:05

III K

6

Czopek Agnieszka

Jaworzno

01:57:40

III K

7

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

02:29:21

III K/NW

8

Kupibida Bogusława

Silesia Nordic Team / Kotrak

02:31:19

III K/NW

9

Barchanowska Lucyna

Sosnowiec

02:33:31

III K/NW

10

Sagan Irena

40-latek Tychy

02:50:44

III K/NW

11

Augustyn Anna

ADS Masna Krytyczna

03:10:22

III K/NW

12

Wyleciał Dorota

Truchtacz Mysłowice

01:02:32

II K

13

Szymczyk Barbara

Ruda Śląska

01:14:18

II K

14

Węgler Kornelia

KRS TKKF Jastrząb RŚ

01:14:19

II K

15

Jureczko Monika

Kotrak

01:16:48

II K

16

Wolak Izabela

Jaworzno

01:19:15

II K

17

Witkowska Maria

Stadion Śląski

01:40:06

II K/NW

18

Królikowska Gabriela

Dąbrowa Nordic Team

01:43:29

II K/NW

19

Cieśla Urszula

Truchtacz Mysłowice

01:51:47

II K/NW

20

Kaczmarczyk Irena

Stadion Śląski

01:52:48

II K/NW

21

Stachowiak Beata

Stadion Śląski

01:57:23

II K/NW

22

Wiktorzak Elżbieta

Stadion Śląski

01:59:56

II K/NW

23

Kopeć Bożena

Truchtacz Mysłowice

02:08:23

II K/NW

24

Księżyk Basia

Truchtacz Mysłowice

02:08:23

II K/NW

25

Wilk Edyta

Dąbrowa Górnicza

00:30:17

I K

26

Kania Agnieszka

MKB nr 1

00:32:36

I K

27

Mroczka Anna

Katowice

00:33:59

I K

28

Mokry Agnieszka

MKB nr 1

00:34:35

I K

29

Henke Magdalena

Ruda Śląska

00:36:03

I K

30

Kolonko Justyna

Goggle Pro Active

00:36:23

I K

31

Aksamit Ewelina

MKB nr 1

00:36:31

I K

46

Kuśpiet Sylwia

Bytom

00:36:50

I K/CC

47

Pulut Anna

 

00:42:12

I K

50

Jaworska Marta

Husky Fan

00:43:11

I K/CC

51

Buława Ewa

Mysłowice

00:46:19

I K/Sł.Mund.

52

Paloc Martyna

Kotrak

00:49:49

I K

53

Warcholska Teresa

Stadion Śląski

00:50:09

I K/NW

54

Raczyńska Aleksandra

Stadion Śląski

00:56:02

I K/NW

55

Węgler Krystyna

Sosnowiec

01:00:25

I K/NW

 

KLASYFIKACJA MUNDUROWA :

1

Szklorz Sylwester

Katowice

01:29:53

III Sł.Mund.

2

Kobak Krzysztof

Mysłowice

01:33:15

III Sł.Mund.

3

Księżyk Jacek

Truchtacz Mysłowice

01:17:25

II Sł.Mund.

4

Wizner Czesław

Mysłowice

01:18:34

II Sł.Mund.

5

Buława Ewa

Mysłowice

00:46:19

I K/Sł.Mund.

 

KLASYFIKACJA TRUCHTACZY :

1

Stolecki Grzegorz

Truchtacz Mysłowice

01:25:49

III

2

Szmigiel Dariusz

Truchtacz Mysłowice

01:28:08

III

3

Staciwa Michał

Truchtacz Mysłowice

01:38:15

III

4

Wieczorek Krzysztof

Truchtacz Mysłowice

01:39:28

III

5

Legomiński Werner

Truchtacz Mysłowice

01:43:31

III

6

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

02:29:21

III K/NW

7

Maciejewski Marek

Truchtacz Mysłowice

00:56:48

II

8

Grocholewski Włodzimierz

Truchtacz Mysłowice

00:56:54

II

9

Wyleciał Dorota

Truchtacz Mysłowice

01:02:32

II K

10

Rogowicz Piotr

Truchtacz Mysłowice

01:02:50

II

11

Bromboszcz Karol

Truchtacz Mysłowice

01:09:05

II

12

Księżyk Jacek

Truchtacz Mysłowice

01:17:25

II Sł.Mund.

13

Hornik Jarosław

Truchtacz Mysłowice

01:17:50

II

14

Jarosz Marian

Truchtacz Mysłowice

01:22:02

II

15

Micuda Jan

Truchtacz Mysłowice

01:22:18

II

16

Cieśla Urszula

Truchtacz Mysłowice

01:51:47

II K/NW

17

Kopeć Bożena

Truchtacz Mysłowice

02:08:23

II K/NW

18

Księżyk Basia

Truchtacz Mysłowice

02:08:23

II K/NW

19

Proksa Robert

Truchtacz Mysłowice / UKS Chromik M-ce

00:27:17

I

20

Sokół Grzegorz

Truchtacz Mysłowice

01:10:03

I NW

 

KLASYFIKACJA KOTRAK :

1

Kupibida Bogusława

Silesia Nordic Team / Kotrak

02:31:19

III K/NW

2

Jureczko Monika

Kotrak

01:16:48

II K

3

Thomalla Bogdan

Silesia Nordic Team / Kotrak

01:45:55

II NW

4

Rauer Adam

Kotrak

00:28:07

I

5

Kawalec Paweł

Kotrak

00:33:30

I

6

Kawalec Grzegorz

Kotrak

00:36:04

I

7

Soter Bartłomiej

Kotrak

00:39:16

I

8

Imosa Jakub

Kotrak

00:40:57

I

7

Paloc Martyna

Kotrak

00:49:49

I K

LEGENDA:

  • I,II…VII – Ilość ukończonych zawodów
  • NW – Nordic Walking
  • CC – Canicross
  • K – Kobieta
  • Sł.Mund. – Kategoria branżowa – Służby Mundurowe
  • Truchtacz, Kotrak – Kategoria klubowa
  •  (PB) – Do ukończonych zawodów, doliczono wynik Biegu Trzeciego „Polska Biega”
  • +(PB) – Do ukończonych zawodów, nie doliczono wyniku Biegu Trzeciego „Polska Biega”
  • 1 okr. – zawody ukończone na niepełnym dystansie, odpowiednio: 1 lub 2 okrążenia.
  • Jeśli w rubryce uwagi jest tylko cyfra rzymska (ilość ukończonych zawodów), oznacza to: Zwykły biegacz, mężczyzna, bez przynależności resortowej.

J.Ksi.

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack