Reklama

Niemożliwe nie istnieje

Niemożliwe nie istnieje

vii gp logo.jpg

Logowanie



Szukaj

Agora Profile

Not Available to Guests

Agorians Online

Now 2 guests online
Stworzone dzięki jVitals
PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
Wpisany przez Jacek Księżyk   
czwartek, 20 października 2016 10:31

VII PRZEŁAJOWE GRAND PRIX MYSŁOWIC

O PUCHAR TRUCHTACZA

WYNIKI PO CZTERECH BIEGACH

(KLASYFIKACJA NIE UWZGLĘDNIA BIEGU III – POLSKA BIEGA)

KLASYFIKACJA OPEN :

Miejsce

NAZWISKO, IMIĘ

KLUB / MIASTO

WYNIKI : I + II + IV + V

UWAGI

1

Dudzik Zenon

Katowice

01:49:19

IV

2

Stolecki Grzegorz

Truchtacz Mysłowice

01:53:49

IV

3

Szmigiel Dariusz

Truchtacz Mysłowice

01:57:24

IV

4

Oleksy Krzysztof

ADS Masna Krytyczna

01:59:02

IV

5

Szklorz Sylwester

ADS Masna Krytyczna

01:59:37

IV Sł.Mund.

6

Nowak Ewa

Mysłowice

02:02:04

IV K

7

Malejka Piotr

ADS Masna Krytyczna

02:02:47

IV

8

Szelest Barbara

ADS Masna Krytyczna

02:04:26

IV K

9

Kobak Krzysztof

Mysłowice

02:04:29

IV Sł.Mund.

10

Malejka Katarzyna

ADS Masna Krytyczna

02:06:57

IV K

11

Nogal Leszek

BBL Mikołów

02:09:36

IV

12

Staciwa Michał

Truchtacz Mysłowice

02:10:57

IV

13

Wencel Zbigniew

Świętochłowice

02:16:30

IV

14

Legomiński Werner

Truchtacz Mysłowice

02:17:45

IV

15

Czopek Agnieszka

Jaworzno

02:36:02

IV K

16

Żebrowska Matylda

MKB nr 1

02:39:23

IV K

17

Baluch Adam

Katowice

02:41:12

IV

18

Mlaskawa Edward

Zabrze

02:50:52

IV

19

Nowak Grzegorz

TKKF Saturn Czeladź

03:02:31

IV NW

20

Barchanowski Wojciech

Harpagan Sosnowiec

03:07:59

IV NW

21

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

03:19:02

IV K/NW

22

Barchanowska Lucyna

Sosnowiec

03:24:18

IV K/NW

23

Porczak Marian

Mysłowice

03:31:27

IV NW

24

Sagan Irena

40-latek Tychy

03:47:01

IV K/NW

25

Augustyn Anna

ADS Masna Krytyczna

04:12:03

IV K/NW

26

Zbąski Bartłomiej

Ruda Śląska

01:22:31

III

27

Maciejewski Marek

Truchtacz Mysłowice

01:24:39

III

28

Turek Rafał

Będzin

01:24:17

III

29

Gralak Adam

Lędziny

01:28:31

III

30

Rogowicz Piotr

Truchtacz Mysłowice

01:30:11

III

31

Niedźwiedzki Ryszard

TKKF Saturn Czeladź

01:32:58

III

32

Suchocki Mieczysław

Sosnowiec

01:35:14

III

33

Kulików Sławomir

Mysłowice

01:36:21

III

34

Jamroz Damian

Husky Fan

01:37:08

III CC

35

Suślik Sobiesław

Mysłowice

01:38:37

III

36

Wieczorek Krzysztof

Truchtacz Mysłowice

01:39:28

III

37

Bogus Łukasz

Bieruń

01:40:13

III

38

Bromboszcz Karol

Truchtacz Mysłowice

01:44:12

III

39

Szatniewska Agnieszka

Będzin

01:44:30

III K

40

Kotara Grzegorz

Mysłowice

01:46:03

III

41

Górka Piotr

GKM MotoCross M-ce

01:49:39

III

42

Jureczko Monika

Kotrak

01:52:57

III K

43

Wizner Czesław

Mysłowice

01:57:39

III Sł.Mund.

44

Pendolski Franciszek

KB Józefinka Katowice

01:59:09

III

45

Jarosz Marian

Truchtacz Mysłowice

02:02:06

III

46

Węgler Zbigniew

Sosnowiec

02:03:30

III

47

Micuda Jan

Truchtacz Mysłowice

02:04:16

III

48

Barchanowski Adam

Sosnowiec

02:17:52

III NW

49

Makowski Marek

Tychy

02:19:29

III NW

50

Królikowski Mirosław

Dąbrowa Nordic Team

02:21:46

III NW

51

Królikowska Gabriela

Dąbrowa Nordic Team

02:24:24

III K/NW

52

Sagan Marian

40-latek Tychy

02:27:57

III NW

53

Witkowska Maria

Stadion Śląski

02:30:14

III K/NW

54

Kupibida Bogusława

Silesia Nordic Team / Kotrak

02:31:19

III K/NW

55

Kurek Edward

MOSIR Czeladź

02:33:33

III NW

56

Wiktorzak Elżbieta

Stadion Śląski

02:56:03

III K/NW

57

Kurpet Zygmunt

Wolny Strzelec

02:56:20

III NW

58

Wujko Józef

Katowice

03:04:40

III NW

59

Szreniawa Paweł

UKS Chromik M

00:49:03

II

60

Rauer Adam

Kotrak

00:56:27

II

61

Grocholewski Włodzimierz

Truchtacz Mysłowice

00:56:54

II

62

Plich Andrzej

Mysłowice

00:58:44

II

63

Kania Damian

Mysłowice

00:59:03

II

64

Stachowiak Sebastian

Katowice

00:59:55

II

67

Smaczyński Dariusz

SRS Aktywna Dąbrowa

01:00:01

II

68

Nogal Radosław

Mikołów

01:00:12

II

69

Wyleciał Dorota

Truchtacz Mysłowice

01:02:32

II K

70

Kolka Piotr

Jaworzno

01:03:15

II

71

Kolka Krzysztof

Jaworzno

01:03:16

II

72

Wosk Mateusz

Mysłowice

01:06:33

II

73

Glanowski Zenon

TKKF Saturn Czeladź

01:09:24

II

74

Gładczak Jan

Ruda Śląska

01:13:11

II

75

Książek Andrzej

Mysłowice

01:14:10

II

76

Szymczyk Barbara

Ruda Śląska

01:14:18

II K

77

Węgler Kornelia

KRS TKKF Jastrząb RŚ

01:14:19

II K

78

Księżyk Jacek

Truchtacz Mysłowice

01:17:25

II Sł.Mund.

79

Hornik Jarosław

Truchtacz Mysłowice

01:17:50

II

80

Labe Andrzej

TKKF Saturn Czeladź

01:18:05

II

81

Wolak Izabela

Jaworzno

01:19:15

II K

82

Buława Ewa

Mysłowice

01:31:38

II K/Sł.Mund.

83

Jędruś Olgierd

Mysłowice

01:41:07

II

84

Thomalla Bogdan

Silesia Nordic Team / Kotrak

01:45:55

II NW

85

Kaczmarczyk Irena

Stadion Śląski

01:52:48

II K/NW

86

Stachowiak Beata

Stadion Śląski

01:57:23

II K/NW

87

Janiczek Tadeusz

TKKF Saturn Czeladź

02:05:03

II NW

88

Kopeć Bożena

Truchtacz Mysłowice

02:08:23

II K/NW

89

Księżyk Basia

Truchtacz Mysłowice

02:08:23

II K/NW

90

Cieśla Urszula

Truchtacz Mysłowice

02:48:27

II K/NW

91

Kowalik Damian

UKS Chromik M

00:25:09

I

92

Drąg Mateusz

UKS Chromik M

00:25:10

I

93

Szczepańczyk Michał

Będzin

00:25:28

I

94

Pająk Roch

Harpagan Sosnowiec

00:25:36

I

95

Pytel Janusz

Sokół Zakopane

00:26:19

I Sł.Mund.

96

Mika Dawid

Mysłowice

00:26:40

I

97

Proksa Robert

Truchtacz Mysłowice / UKS Chromik M-ce

00:27:17

I

98

Szczepański Janusz

Mysłowice

00:27:37

I

99

Motyl Piotr

Mysłowice

00:28:11

I

100

Palczewski Przemysław

Mysłowice

00:29:16

I

101

Kalita Marcin

Chełmek

00:29:53

I

102

Golonka Marek

Mysłowice

00:30:00

I

103

Kolonko Mirosław

Goggle Pro Active

00:30:02

I CC

104

Wilk Edyta

Dąbrowa Górnicza

00:30:17

I K

105

Kałuża Arkadiusz

Bieruń Stary

00:32:05

I

106

Plich Tomasz

Mysłowice

00:32:14

I

107

Kania Agnieszka

MKB nr 1

00:32:36

I K

108

Bereszko Waldemar

TKKF Saturn Czeladź

00:32:38

I

109

Kawalec Paweł

Kotrak

00:33:30

I

110

Mroczka Anna

Katowice

00:33:59

I K

111

Mokry Agnieszka

MKB nr 1

00:34:35

I K

112

Stachoń Maciej

Górnik 09 M-ce

00:36:01

I

113

Pławecki Maciej

Górnik 09 M-ce

00:36:02

I

114

Henke Magdalena

Ruda Śląska

00:36:03

I K

115

Kawalec Grzegorz

Kotrak

00:36:04

I

116

Nawias Albin

Katowice

00:36:16

I

117

Kolonko Justyna

Goggle Pro Active

00:36:23

I K

118

Aksamit Ewelina

MKB nr 1

00:36:31

I K

119

Stachoń Łukasz

Górnik 09 M-ce

00:36:34

I

120

Siudziak Krzysztof

Górnik 09 M-ce

00:36:40

I

121

Kuśpiet Sylwia

Bytom

00:36:50

I K/CC

122

Kowacz Mateusz

Sosnowiec

00:37:37

I

123

Zapiór Marek

ZET

00:37:54

I

124

Sucharzewski Dorian

Mysłowice

00:39:12

I

125

Soter Bartłomiej

Kotrak

00:39:16

I

126

Jarzyna Adam

Polanka Wielka

00:40:35

I

127

Imosa Jakub

Kotrak

00:40:57

I

128

Pulut Anna

 

00:42:12

I K

129

Jaworska Marta

Husky Fan

00:43:11

I K/CC

130

Bubel Krzysztof

Katowice

00:46:06

I NW

131

Maciuk Bronisław

Stadion Śląski

00:46:32

I NW

132

Wilk Tadeusz

TKKF Saturn Czeladź

00:49:49

I NW

133

Paloc Martyna

Kotrak

00:49:49

I K

134

Warcholska Teresa

Stadion Śląski

00:50:09

I K/NW

135

Raczyńska Aleksandra

Stadion Śląski

00:56:02

I K/NW

136

Węgler Krystyna

Sosnowiec

01:00:25

I K/NW

137

Sokół Grzegorz

Truchtacz Mysłowice

01:10:03

I NW

 

 

 

 

 

 

KLASYFIKACJA CANICROSS :

1

Jamroz Damian

Husky Fan

01:37:08

III CC

2

Kolonko Mirosław

Goggle Pro Active

00:30:02

I CC

3

Kuśpiet Sylwia

Bytom

00:36:50

I K/CC

4

Jaworska Marta

Husky Fan

00:43:11

I K/CC

 

KLASYFIKACJA NORDIC WALKING :

1

Nowak Grzegorz

TKKF Saturn Czeladź

03:02:31

IV NW

2

Barchanowski Wojciech

Harpagan Sosnowiec

03:05:59

IV NW

3

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

03:19:02

IV K/NW

4

Barchanowska Lucyna

Sosnowiec

03:24:18

IV K/NW

5

Porczak Marian

Mysłowice

03:31:27

IV NW

6

Sagan Irena

40-latek Tychy

03:47:01

IV K/NW

7

Augustyn Anna

ADS Masna Krytyczna

04:12:03

IV K/NW

8

Barchanowski Adam

Sosnowiec

02:17:52

III NW

9

Makowski Marek

Tychy

02:19:29

III NW

10

Królikowski Mirosław

Dąbrowa Nordic Team

02:21:46

III NW

11

Królikowska Gabriela

Dąbrowa Nordic Team

02:24:24

III K/NW

12

Sagan Marian

40-latek Tychy

02:27:57

III NW

13

Witkowska Maria

Stadion Śląski

02:30:14

III K/NW

14

Kupibida Bogusława

Silesia Nordic Team / Kotrak

02:31:19

III K/NW

15

Kurek Edward

MOSIR Czeladź

02:33:33

III NW

16

Wiktorzak Elżbieta

Stadion Śląski

02:56:03

III K/NW

17

Kurpet Zygmunt

Wolny Strzelec

02:56:20

III NW

18

Wujko Józef

Katowice

03:04:40

III NW

19

Thomalla Bogdan

Silesia Nordic Team / Kotrak

01:45:55

II NW

20

Kaczmarczyk Irena

Stadion Śląski

01:52:48

II K/NW

21

Stachowiak Beata

Stadion Śląski

01:57:23

II K/NW

22

Janiczek Tadeusz

TKKF Saturn Czeladź

02:05:03

II NW

23

Kopeć Bożena

Truchtacz Mysłowice

02:08:23

II K/NW

24

Księżyk Basia

Truchtacz Mysłowice

02:08:23

II K/NW

25

Cieśla Urszula

Truchtacz Mysłowice

02:48:27

II K/NW

26

Bubel Krzysztof

Katowice

00:46:06

I NW

27

Maciuk Bronisław

Stadion Śląski

00:46:32

I NW

28

Wilk Tadeusz

TKKF Saturn Czeladź

00:49:49

I NW

29

Warcholska Teresa

Stadion Śląski

00:50:09

I K/NW

30

Raczyńska Aleksandra

Stadion Śląski

00:56:02

I K/NW

31

Węgler Krystyna

Sosnowiec

01:00:25

I K/NW

32

Sokół Grzegorz

Truchtacz Mysłowice

01:10:03

I NW

 

 

 

 

 

 

KLASYFIKACJA KOBIET :

1

Nowak Ewa

Mysłowice

02:02:04

IV K

2

Szelest Barbara

ADS Masna Krytyczna

02:04:26

IV K

3

Malejka Katarzyna

ADS Masna Krytyczna

02:06:57

IV K

4

Czopek Agnieszka

Jaworzno

02:36:02

IV K

5

Żebrowska Matylda

MKB nr 1

02:39:23

IV K

6

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

03:19:02

IV K/NW

7

Barchanowska Lucyna

Sosnowiec

03:24:18

IV K/NW

8

Sagan Irena

40-latek Tychy

03:47:01

IV K/NW

9

Augustyn Anna

ADS Masna Krytyczna

04:12:03

IV K/NW

10

Szatniewska Agnieszka

Będzin

01:44:30

III K

11

Jureczko Monika

Kotrak

01:52:57

III K

12

Królikowska Gabriela

Dąbrowa Nordic Team

02:24:24

III K/NW

13

Witkowska Maria

Stadion Śląski

02:30:14

III K/NW

14

Kupibida Bogusława

Silesia Nordic Team / Kotrak

02:31:19

III K/NW

15

Wiktorzak Elżbieta

Stadion Śląski

02:56:03

III K/NW

16

Wyleciał Dorota

Truchtacz Mysłowice

01:02:32

II K

17

Szymczyk Barbara

Ruda Śląska

01:14:18

II K

18

Węgler Kornelia

KRS TKKF Jastrząb RŚ

01:14:19

II K

19

Wolak Izabela

Jaworzno

01:19:15

II K

20

Buława Ewa

Mysłowice

01:31:38

II K/Sł.Mund.

21

Kaczmarczyk Irena

Stadion Śląski

01:52:48

II K/NW

22

Stachowiak Beata

Stadion Śląski

01:57:23

II K/NW

23

Kopeć Bożena

Truchtacz Mysłowice

02:08:23

II K/NW

24

Księżyk Basia

Truchtacz Mysłowice

02:08:23

II K/NW

25

Cieśla Urszula

Truchtacz Mysłowice

02:48:27

II K/NW

26

Wilk Edyta

Dąbrowa Górnicza

00:30:17

I K

27

Kania Agnieszka

MKB nr 1

00:32:36

I K

28

Mroczka Anna

Katowice

00:33:59

I K

29

Mokry Agnieszka

MKB nr 1

00:34:35

I K

30

Henke Magdalena

Ruda Śląska

00:36:03

I K

31

Kolonko Justyna

Goggle Pro Active

00:36:23

I K

46

Aksamit Ewelina

MKB nr 1

00:36:31

I K

47

Kuśpiet Sylwia

Bytom

00:36:50

I K/CC

50

Pulut Anna

 

00:42:12

I K

51

Jaworska Marta

Husky Fan

00:43:11

I K/CC

52

Paloc Martyna

Kotrak

00:49:49

I K

53

Warcholska Teresa

Stadion Śląski

00:50:09

I K/NW

54

Raczyńska Aleksandra

Stadion Śląski

00:56:02

I K/NW

55

Węgler Krystyna

Sosnowiec

01:00:25

I K/NW

 

KLASYFIKACJA MUNDUROWA :

1

Szklorz Sylwester

Katowice

01:59:37

IV Sł.Mund.

2

Kobak Krzysztof

Mysłowice

02:04:29

IV Sł.Mund.

3

Wizner Czesław

Mysłowice

01:57:39

III Sł.Mund.

4

Księżyk Jacek

Truchtacz Mysłowice

01:17:25

II Sł.Mund.

5

Buława Ewa

Mysłowice

01:31:38

II K/Sł.Mund.

6

Pytel Janusz

Sokół Zakopane

00:26:19

I Sł.Mund.

 

KLASYFIKACJA TRUCHTACZY :

1

Stolecki Grzegorz

Truchtacz Mysłowice

01:53:49

IV

2

Szmigiel Dariusz

Truchtacz Mysłowice

01:57:24

IV

3

Staciwa Michał

Truchtacz Mysłowice

02:10:57

IV

4

Legomiński Werner

Truchtacz Mysłowice

02:17:45

IV

5

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

03:19:02

IV K/NW

6

Maciejewski Marek

Truchtacz Mysłowice

01:24:39

III

7

Rogowicz Piotr

Truchtacz Mysłowice

01:30:11

III

8

Wieczorek Krzysztof

Truchtacz Mysłowice

01:39:28

III

9

Bromboszcz Karol

Truchtacz Mysłowice

01:44:12

III

10

Jarosz Marian

Truchtacz Mysłowice

02:02:06

III

11

Micuda Jan

Truchtacz Mysłowice

02:04:16

III

12

Grocholewski Włodzimierz

Truchtacz Mysłowice

00:56:54

II

13

Wyleciał Dorota

Truchtacz Mysłowice

01:02:32

II K

14

Księżyk Jacek

Truchtacz Mysłowice

01:17:25

II Sł.Mund.

15

Hornik Jarosław

Truchtacz Mysłowice

01:17:50

II

16

Kopeć Bożena

Truchtacz Mysłowice

02:08:23

II K/NW

17

Księżyk Basia

Truchtacz Mysłowice

02:08:23

II K/NW

18

Cieśla Urszula

Truchtacz Mysłowice

02:48:27

II K/NW

19

Proksa Robert

Truchtacz Mysłowice / UKS Chromik M-ce

00:27:17

I

20

Sokół Grzegorz

Truchtacz Mysłowice

01:10:03

I NW

 

KLASYFIKACJA KOTRAK :

1

Jureczko Monika

Kotrak

01:52:57

III K

2

Kupibida Bogusława

Silesia Nordic Team / Kotrak

02:31:19

III K/NW

3

Rauer Adam

Kotrak

00:56:27

II

4

Thomalla Bogdan

Silesia Nordic Team / Kotrak

01:45:55

II NW

5

Kawalec Paweł

Kotrak

00:33:30

I

6

Kawalec Grzegorz

Kotrak

00:36:04

I

7

Soter Bartłomiej

Kotrak

00:39:16

I

8

Imosa Jakub

Kotrak

00:40:57

I

7

Paloc Martyna

Kotrak

00:49:49

I K

LEGENDA:

  • I,II…VII – Ilość ukończonych zawodów
  • NW – Nordic Walking
  • CC – Canicross
  • K – Kobieta
  • Sł.Mund. – Kategoria branżowa – Służby Mundurowe
  • Truchtacz, Kotrak - Kategoria klubowa
  • (PB) – Do ukończonych zawodów, doliczono wynik Biegu Trzeciego „Polska Biega”
  • +(PB) – Do ukończonych zawodów, nie doliczono wyniku Biegu Trzeciego „Polska Biega”
  • 1 okr. – zawody ukończone na niepełnym dystansie, odpowiednio: 1 lub 2 okrążenia.
  • Jeśli w rubryce uwagi jest tylko cyfra rzymska (ilość ukończonych zawodów), oznacza to: Zwykły biegacz, mężczyzna, bez przynależności resortowej.

J.Ksi.

 

Poprawiony: wtorek, 25 października 2016 12:05
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack