Reklama

Niemożliwe nie istnieje

Niemożliwe nie istnieje

PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 1
SłabyŚwietny 
Wpisany przez Jacek Księżyk   
niedziela, 23 października 2016 17:30

VII PRZEŁAJOWE GRAND PRIX MYSŁOWIC

O PUCHAR TRUCHTACZA

BIEG SZÓSTY - JESIENNY

2016-10-22

alt

KLASYFIKACJA OPEN :

 

MIEJSCE

NAZWISKO, IMIĘ

KLUB / MIASTO

WYNIKI : BIEG VII

UWAGI

1

Ochowicz Andrzej

KCH Chrzanów

00:26:33

 

2

Lisowski Adam

Mysłowice

00:26:51

 

3

Motyl Piotr

Katowice

00:26:54

 

4

Turek Rafał

Będzin

00:27:32

 

5

Szczepański Janusz

Mysłowice

00:27:35

 

6

Lisowski Grzegorz

Świętochłowice

00:28:07

 

7

Stolecki Grzegorz

Truchtacz Mysłowice

00:28:09

 

8

Maciejewski Marek

Truchtacz Mysłowice

00:28:18

 

9

Idzikowski Adam

?

00:28:23

 

10

Rogowicz Piotr

Truchtacz Mysłowice

00:28:26

 

11

Kania Damian

Mysłowice

00:28:32

 

12

Kolonko Mirosław

Goggle Pro Active

00:29:12

CC

13

Szmigiel Dariusz

Truchtacz Mysłowice

00:29:20

 

14

Gos Barbara

Truchtacz Mysłowice

00:29:24

K

15

Plich Andrzej

Mysłowice

00:30:16

 

16

Szklorz Sylwester

ADS Masna Krytyczna

00:30:20

Sł.Mund.

17

Szelest Barbara

ADS Masna Krytyczna

00:30:34

K

18

Wolański Rafał

Mysłowice

00:30:50

Sł.Mund.

19

Kobak Krzysztof

Mysłowice

00:30:55

Sł.Mund.

20

Niedźwiedzki Ryszard

TKKF Saturn Czeladź

00:31:09

 

21

Staciwa Michał

Truchtacz Mysłowice

00:31:33

 

22

Nogal Leszek

BBL Mikołów

00:32:04

 

23

Ochowicz Piotr

KCH Chrzanów

00:32:16

 

24

Jamroz Damian

Husky Fan

00:32:40

CC

25

Kulików Sławomir

Mysłowice

00:32:44

 

26

Paduca Roman

Opel Active Team

00:32:52

 

27

Grociak Angelika

Świętochłowice

00:32:53

K

28

Tymiec Przemysław

ADS Masna Krytyczna

00:33:12

 

29

Suślik Sobiesław

Mysłowice

00:33:13

 

30

Kania Agnieszka

MKB nr 1

00:33:20

K

31

Glanowski Zenon

TKKF Saturn Czeladź

00:33:30

 

32

Wartok Mariusz

?

00:34:02

 

33

Legomiński Werner

Truchtacz Mysłowice

00:34:22

 

34

Suchocki Mieczysław

Sosnowiec

00:34:41

 

35

Szatniewska Agnieszka

Będzin

00:34:49

K

36

Kolonko Justyna

Goggle Pro Active

00:34:59

K

37

Harrison Claire

Truchtacz Mysłowice

00:35:44

K

38

Jureczko Monika

Kotrak

00:36:06

K

39

Kotara Grzegorz

Mysłowice

00:36:07

 

40

Wencel Zbigniew

Świętochłowice

00:37:48

 

41

Bromboszcz Karol

Truchtacz Mysłowice

00:38:01

 

42

Czopek Agnieszka

Jaworzno

00:38:57

K

43

Wilk Ariel

Kotrak

00:39:07

 

44

Matwiejczyk Magdalena

Kotrak

00:39:08

K

45

Baluch Adam

Katowice

00:39:09

 

46

Augustyńska Aleksandra

ZSS im. J. Korczaka M-ce

00:39:53

K

47

Smalcerz Marzena

Jaworzno

00:39:59

K

48

Wizner Czesław

Mysłowice

00:40:00

Sł.Mund.

49

Micuda Jan

Truchtacz Mysłowice

00:40:17

 

50

Węgler Zbigniew

Sosnowiec

00:41:37

 

51

Orzechowska Iwona

Katowice

00:42:16

K

52

Mlaskawa Edward

Zabrze

00:42:58

 

53

Jarosz Marian

Truchtacz Mysłowice

00:43:26

 

54

Nowak Grzegorz

TKKF Saturn Czeladź

00:44:26

NW

55

Barchanowski Adam

Sosnowiec

00:46:04

NW

56

Maciuk Bronisław

Stadion Śląski

00:47:03

NW

57

Makowski Marek

Tychy

00:47:13

NW

58

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

00:49:10

K/NW

59

Witkowska Maria

Stadion Śląski

00:49:39

K/NW

60

Sagan Marian

40-latek Tychy

00:50:08

NW

61

Thomalla Bogdan

Silesia Nordic Team / Kotrak

00:53:49

NW

62

Gaura Karolina

ZSS im. J. Korczaka M-ce

00:54:59

K/NW

63

Sagan Irena

40-latek Tychy

00:57:31

K/NW

64

Kurpet Zygmunt

Wolny Strzelec

00:58:43

NW

65

Wujko Józef

Katowice

01:05:07

NW

NIE KLASYFIKOWANI

66

Krupa Krzysztof

ZSS im. J. Korczaka M

00:27:00

2 Okr.

67

Stacha Marcin

ZSS im. J. Korczaka M

00:36:06

NW 2 Okr.

68

Filewicz Zofia

ZSS im. J. Korczaka M

00:39:29

K/NW 2 Okr.

 

 

KLASYFIKACJA CANICROSS :

 

1

Kolonko Mirosław

Goggle Pro Active

00:29:12

CC

2

Jamroz Damian

Husky Fan

00:32:40

CC

 

 

KLASYFIKACJA NORDIC WALKING :

 

1

Nowak Grzegorz

TKKF Saturn Czeladź

00:44:26

NW

2

Barchanowski Adam

Sosnowiec

00:46:04

NW

3

Maciuk Bronisław

Stadion Śląski

00:47:03

NW

4

Makowski Marek

Tychy

00:47:13

NW

5

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

00:49:10

K/NW

6

Witkowska Maria

Stadion Śląski

00:49:39

K/NW

7

Sagan Marian

40-latek Tychy

00:50:08

NW

8

Thomalla Bogdan

Silesia Nordic Team / Kotrak

00:53:49

NW

9

Gaura Karolina

ZSS im. J. Korczaka M-ce

00:54:59

K/NW

10

Sagan Irena

40-latek Tychy

00:57:31

K/NW

11

Kurpet Zygmunt

Wolny Strzelec

00:58:43

NW

12

Wujko Józef

Katowice

01:05:07

NW

13

Stacha Marcin

ZSS im. J. Korczaka M

00:36:06

NW 2 Okr.

14

Filewicz Zofia

ZSS im. J. Korczaka M

00:39:29

K/NW 2 Okr.

 

KLASYFIKACJA KOBIET :

 

1

Gos Barbara

Truchtacz Mysłowice

00:29:24

K

2

Szelest Barbara

ADS Masna Krytyczna

00:30:34

K

3

Grociak Angelika

Świętochłowice

00:32:53

K

4

Kania Agnieszka

MKB nr 1

00:33:20

K

5

Szatniewska Agnieszka

Będzin

00:34:49

K

6

Kolonko Justyna

Goggle Pro Active

00:34:59

K

7

Harrison Claire

Truchtacz Mysłowice

00:35:44

K

8

Jureczko Monika

Kotrak

00:36:06

K

9

Czopek Agnieszka

Jaworzno

00:38:57

K

10

Matwiejczyk Magdalena

Kotrak

00:39:08

K

11

Augustyńska Aleksandra

ZSS im. J. Korczaka M-ce

00:39:53

K

12

Smalcerz Marzena

Jaworzno

00:39:59

K

13

Orzechowska Iwona

Katowice

00:42:16

K

14

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

00:49:10

K/NW

15

Witkowska Maria

Stadion Śląski

00:49:39

K/NW

16

Gaura Karolina

ZSS im. J. Korczaka M-ce

00:54:59

K/NW

17

Sagan Irena

40-latek Tychy

00:57:31

K/NW

18

Filewicz Zofia

ZSS im. J. Korczaka M

00:39:29

K/NW 2 Okr.

 

KLASYFIKACJA MUNDUROWA :

 

1

Szklorz Sylwester

ADS Masna Krytyczna

00:30:20

Sł.Mund.

2

Wolański Rafał

Mysłowice

00:30:50

Sł.Mund.

3

Kobak Krzysztof

Mysłowice

00:30:55

Sł.Mund.

4

Wizner Czesław

Mysłowice

00:40:00

Sł.Mund.

 

KLASYFIKACJA KOTRAK :

 

1

Jureczko Monika

Kotrak

00:36:06

K

2

Wilk Ariel

Kotrak

00:39:07

 

3

Matwiejczyk Magdalena

Kotrak

00:39:08

K

4

Thomalla Bogdan

Silesia Nordic Team / Kotrak

00:53:49

NW

 

KLASYFIKACJA TRUCHTACZY :

 

1

Stolecki Grzegorz

Truchtacz Mysłowice

00:28:09

 

2

Maciejewski Marek

Truchtacz Mysłowice

00:28:18

 

3

Rogowicz Piotr

Truchtacz Mysłowice

00:28:26

 

4

Szmigiel Dariusz

Truchtacz Mysłowice

00:29:20

 

5

Gos Barbara

Truchtacz Mysłowice

00:29:24

K

6

Staciwa Michał

Truchtacz Mysłowice

00:31:33

 

7

Legomiński Werner

Truchtacz Mysłowice

00:34:22

 

8

Harrison Claire

Truchtacz Mysłowice

00:35:44

 

9

Bromboszcz Karol

Truchtacz Mysłowice

00:38:01

 

10

Micuda Jan

Truchtacz Mysłowice

00:40:17

 

11

Jarosz Marian

Truchtacz Mysłowice

00:43:26

 

12

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

00:49:10

K/NW

LEGENDA:

  • I,II…VII – Ilość ukończonych zawodów
  • NW – Nordic Walking
  • CC – Canicross
  • K – Kobieta
  • Sł.Mund. – Kategoria branżowa – Służby Mundurowe
  • Truchtacz, Kotrak - Kategoria klubowa
  •  (PB) – Do ukończonych zawodów, doliczono wynik Biegu Trzeciego „Polska Biega”
  • +(PB) – Do ukończonych zawodów, nie doliczono wyniku Biegu Trzeciego „Polska Biega”
  • 1 okr. – zawody ukończone na niepełnym dystansie, odpowiednio: 1 lub 2 okrążenia.
  • Jeśli w rubryce uwagi jest tylko cyfra rzymska (ilość ukończonych zawodów), oznacza to:  zwykły biegacz, mężczyzna, bez przynależności resortowej, pełny dystans (6,7km).

J.Ksi.

 

Komentarze   

 
0 #1 Księżyk Jacek 2016-10-23 17:41
Pod linkiem dostępne są zdjęcia z Biegu Szóstego:

https://photos.google.com/share/AF1QipP_b-WfvP-Ft1XRPgeAK6gsRnQq5sbl9xkLiakJHyMHgXF5hxPgahUD92dhyUgS4A?key=U0hST2RnN2xCUUF1MDVmRUxETWhGd0drMXhQYUpn

Autorem zdjęć jest Andrzej Cieśla. Miłego oglądania
Cytować
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack