Reklama

Niemożliwe nie istnieje

Niemożliwe nie istnieje

PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
Wpisany przez Jacek Księżyk   
wtorek, 06 grudnia 2016 22:02

VII PRZEŁAJOWE GRAND PRIX MYSŁOWIC

O PUCHAR TRUCHTACZA

WYNIKI PO PIĘCIU BIEGACH

(KLASYFIKACJA NIE UWZGLĘDNIA  BIEGU III – POLSKA BIEGA)

KLASYFIKACJA OPEN :

Miejsce

NAZWISKO, IMIĘ

KLUB / MIASTO

WYNIKI : I + II + IV + V + VI

UWAGI

1

Stolecki Grzegorz

Truchtacz Mysłowice

02:21:58

V

2

Szmigiel Dariusz

Truchtacz Mysłowice

02:26:44

V

3

Szklorz Sylwester

ADS Masna Krytyczna

02:29:57

V Sł.Mund.

4

Szelest Barbara

ADS Masna Krytyczna

02:35:00

V K

5

Kobak Krzysztof

Mysłowice

02:35:24

V Sł.Mund.

6

Nogal Leszek

BBL Mikołów

02:41:40

V

7

Staciwa Michał

Truchtacz Mysłowice

02:42:30

V

8

Legomiński Werner

Truchtacz Mysłowice

02:52:07

V

9

Wencel Zbigniew

Świętochłowice

02:53:18

V

10

Baluch Adam

Katowice

03:20:21

V

11

Mlaskawa Edward

Zabrze

03:33:50

V

12

Nowak Grzegorz

TKKF Saturn Czeladź

03:46:57

V NW

13

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

04:08:12

V K/NW

14

Sagan Irena

40-latek Tychy

04:44:32

V K/NW

15

Dudzik Zenon

Katowice

01:49:19

IV

16

Turek Rafał

Będzin

01:52:19

IV

17

Maciejewski Marek

Truchtacz Mysłowice

01:52:57

IV

18

Rogowicz Piotr

Truchtacz Mysłowice

01:58:37

IV

19

Oleksy Krzysztof

ADS Masna Krytyczna

01:59:02

IV

20

Nowak Ewa

Mysłowice

02:02:04

IV K

21

Malejka Piotr

ADS Masna Krytyczna

02:02:47

IV

22

Niedźwiedzki Ryszard

TKKF Saturn Czeladź

02:04:07

IV

23

Malejka Katarzyna

ADS Masna Krytyczna

02:06:57

IV K

24

Jamroz Damian

Husky Fan

02:09:48

IV CC

25

Suchocki Mieczysław

Sosnowiec

02:09:55

IV

26

Suślik Sobiesław

Mysłowice

02:11:50

IV

27

Kulików Sławomir

Mysłowice

02:13:05

IV

28

Czopek Agnieszka

Jaworzno

02:14:59

IV K

29

Szatniewska Agnieszka

Będzin

02:19:19

IV K

30

Kotara Grzegorz

Mysłowice

02:22:10

IV

31

Bromboszcz Karol

Truchtacz Mysłowice

02:22:13

IV

32

Wizner Czesław

Mysłowice

02:37:39

IV Sł.Mund.

33

Żebrowska Matylda

MKB nr 1

02:39:23

IV K

34

Micuda Jan

Truchtacz Mysłowice

02:44:33

IV

35

Węgler Zbigniew

Sosnowiec

02:45:07

IV

36

Jarosz Marian

Truchtacz Mysłowice

02:45:32

IV

37

Barchanowski Adam

Sosnowiec

03:03:56

IV NW

38

Barchanowski Wojciech

Harpagan Sosnowiec

03:05:59

IV NW

39

Makowski Marek

Tychy

03:06:42

IV NW

40

Sagan Marian

40-latek Tychy

03:18:05

IV NW

41

Witkowska Maria

Stadion Śląski

03:19:53

IV K/NW

42

Barchanowska Lucyna

Sosnowiec

03:24:18

IV K/NW

43

Porczak Marian

Mysłowice

03:31:27

IV NW

44

Kurpet Zygmunt

Wolny Strzelec

03:55:03

IV NW

45

Wujko Józef

Katowice

04:09:47

IV NW

46

Augustyn Anna

ADS Masna Krytyczna

04:12:03

IV K/NW

47

Zbąski Bartłomiej

Ruda Śląska

01:22:31

III

48

Kania Damian

Mysłowice

01:27:35

III

49

Plich Andrzej

Mysłowice

01:28:00

III

50

Gralak Adam

Lędziny

01:28:31

III

51

Wieczorek Krzysztof

Truchtacz Mysłowice

01:39:28

III

52

Bogus Łukasz

Bieruń

01:40:13

III

53

Glanowski Zenon

TKKF Saturn Czeladź

01:42:54

III

54

Górka Piotr

GKM MotoCross M-ce

01:49:39

III

55

Pendolski Franciszek

KB Józefinka Katowice

01:59:09

III

56

Królikowski Mirosław

Dąbrowa Nordic Team

02:21:46

III NW

57

Królikowska Gabriela

Dąbrowa Nordic Team

02:24:24

III K/NW

58

Jureczko Monika

Kotrak

02:29:03

III K

59

Kupibida Bogusława

Silesia Nordic Team / Kotrak

02:31:19

III K/NW

60

Kurek Edward

MOSIR Czeladź

02:33:33

III NW

61

Thomalla Bogdan

Silesia Nordic Team / Kotrak

02:39:44

III NW

62

Wiktorzak Elżbieta

Stadion Śląski

02:56:03

III K/NW

63

Szreniawa Paweł

UKS Chromik M

00:49:03

II

64

Motyl Piotr

Mysłowice

00:55:05

II

65

Szczepański Janusz

Mysłowice

00:55:12

II

66

Rauer Adam

Kotrak

00:56:27

II

67

Grocholewski Włodzimierz

Truchtacz Mysłowice

00:56:54

II

68

Kolonko Mirosław

Goggle Pro Active

00:59:14

II CC

69

Stachowiak Sebastian

Katowice

00:59:55

II

70

Smaczyński Dariusz

SRS Aktywna Dąbrowa

01:00:01

II

71

Nogal Radosław

Mikołów

01:00:12

II

72

Wyleciał Dorota

Truchtacz Mysłowice

01:02:32

II K

73

Kolka Piotr

Jaworzno

01:03:15

II

74

Kolka Krzysztof

Jaworzno

01:03:16

II

75

Kania Agnieszka

MKB nr 1

01:05:56

II K

76

Wosk Mateusz

Mysłowice

01:06:33

II

77

Kolonko Justyna

Goggle Pro Active

01:11:22

II K

78

Gładczak Jan

Ruda Śląska

01:13:11

II

79

Książek Andrzej

Mysłowice

01:14:10

II

80

Szymczyk Barbara

Ruda Śląska

01:14:18

II K

81

Węgler Kornelia

KRS TKKF Jastrząb RŚ

01:14:19

II K

82

Księżyk Jacek

Truchtacz Mysłowice

01:17:25

II Sł.Mund.

83

Hornik Jarosław

Truchtacz Mysłowice

01:17:50

II

84

Labe Andrzej

TKKF Saturn Czeladź

01:18:05

II

85

Wolak Izabela

Jaworzno

01:19:15

II K

86

Buława Ewa

Mysłowice

01:31:38

II K/Sł.Mund.

87

Maciuk Bronisław

Stadion Śląski

01:33:35

II NW

88

Jędruś Olgierd

Mysłowice

01:41:07

II

89

Kaczmarczyk Irena

Stadion Śląski

01:52:48

II K/NW

90

Stachowiak Beata

Stadion Śląski

01:57:23

II K/NW

91

Janiczek Tadeusz

TKKF Saturn Czeladź

02:05:03

II NW

92

Kopeć Bożena

Truchtacz Mysłowice

02:08:23

II K/NW

93

Księżyk Basia

Truchtacz Mysłowice

02:08:23

II K/NW

94

Cieśla Urszula

Truchtacz Mysłowice

02:48:27

II K/NW

95

Kowalik Damian

UKS Chromik M

00:25:09

I

96

Drąg Mateusz

UKS Chromik M

00:25:10

I

97

Szczepańczyk Michał

Będzin

00:25:28

I

98

Pająk Roch

Harpagan Sosnowiec

00:25:36

I

99

Pytel Janusz

Sokół Zakopane

00:26:19

I Sł.Mund.

100

Mika Dawid

Mysłowice

00:26:40

I

101

Proksa Robert

Truchtacz Mysłowice / UKS Chromik M-ce

00:27:17

I

102

Palczewski Przemysław

Mysłowice

00:29:16

I

103

Kalita Marcin

Chełmek

00:29:53

I

104

Golonka Marek

Mysłowice

00:30:00

I

105

Wilk Edyta

Dąbrowa Górnicza

00:30:17

I K

106

Kałuża Arkadiusz

Bieruń Stary

00:32:05

I

107

Plich Tomasz

Mysłowice

00:32:14

I

108

Bereszko Waldemar

TKKF Saturn Czeladź

00:32:38

I

109

Kawalec Paweł

Kotrak

00:33:30

I

110

Mroczka Anna

Katowice

00:33:59

I K

111

Mokry Agnieszka

MKB nr 1

00:34:35

I K

112

Stachoń Maciej

Górnik 09 M-ce

00:36:01

I

113

Pławecki Maciej

Górnik 09 M-ce

00:36:02

I

114

Henke Magdalena

Ruda Śląska

00:36:03

I K

115

Kawalec Grzegorz

Kotrak

00:36:04

I

116

Nawias Albin

Katowice

00:36:16

I

117

Aksamit Ewelina

MKB nr 1

00:36:31

I K

118

Stachoń Łukasz

Górnik 09 M-ce

00:36:34

I

119

Siudziak Krzysztof

Górnik 09 M-ce

00:36:40

I

120

Kuśpiet Sylwia

Bytom

00:36:50

I K/CC

121

Kowacz Mateusz

Sosnowiec

00:37:37

I

122

Zapiór Marek

ZET

00:37:54

I

123

Sucharzewski Dorian

Mysłowice

00:39:12

I

124

Soter Bartłomiej

Kotrak

00:39:16

I

125

Jarzyna Adam

Polanka Wielka

00:40:35

I

126

Imosa Jakub

Kotrak

00:40:57

I

127

Pulut Anna

 

00:42:12

I K

128

Jaworska Marta

Husky Fan

00:43:11

I K/CC

129

Bubel Krzysztof

Katowice

00:46:06

I NW

130

Wilk Tadeusz

TKKF Saturn Czeladź

00:49:49

I NW

131

Paloc Martyna

Kotrak

00:49:49

I K

132

Warcholska Teresa

Stadion Śląski

00:50:09

I K/NW

133

Raczyńska Aleksandra

Stadion Śląski

00:56:02

I K/NW

134

Węgler Krystyna

Sosnowiec

01:00:25

I K/NW

135

Sokół Grzegorz

Truchtacz Mysłowice

01:10:03

I NW

 

KLASYFIKACJA CANICROSS :

1

Jamroz Damian

Husky Fan

02:09:48

IV CC

2

Kolonko Mirosław

Goggle Pro Active

00:59:14

II CC

3

Kuśpiet Sylwia

Bytom

00:36:50

I K/CC

4

Jaworska Marta

Husky Fan

00:43:11

I K/CC

 

KLASYFIKACJA NORDIC WALKING :

1

Nowak Grzegorz

TKKF Saturn Czeladź

03:46:57

V NW

2

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

04:08:12

V K/NW

3

Sagan Irena

40-latek Tychy

04:44:32

V K/NW

4

Barchanowski Adam

Sosnowiec

03:03:56

IV NW

5

Barchanowski Wojciech

Harpagan Sosnowiec

03:05:59

IV NW

6

Makowski Marek

Tychy

03:06:42

IV NW

7

Sagan Marian

40-latek Tychy

03:18:05

IV NW

8

Witkowska Maria

Stadion Śląski

03:19:53

IV K/NW

9

Barchanowska Lucyna

Sosnowiec

03:24:18

IV K/NW

10

Porczak Marian

Mysłowice

03:31:27

IV NW

11

Kurpet Zygmunt

Wolny Strzelec

03:55:03

IV NW

12

Wujko Józef

Katowice

04:09:47

IV NW

13

Augustyn Anna

ADS Masna Krytyczna

04:12:03

IV K/NW

14

Królikowski Mirosław

Dąbrowa Nordic Team

02:21:46

III NW

15

Królikowska Gabriela

Dąbrowa Nordic Team

02:24:24

III K/NW

16

Kupibida Bogusława

Silesia Nordic Team / Kotrak

02:31:19

III K/NW

17

Kurek Edward

MOSIR Czeladź

02:33:33

III NW

18

Thomalla Bogdan

Silesia Nordic Team / Kotrak

02:39:44

III NW

19

Wiktorzak Elżbieta

Stadion Śląski

02:56:03

III K/NW

20

Maciuk Bronisław

Stadion Śląski

01:33:35

II NW

21

Kaczmarczyk Irena

Stadion Śląski

01:52:48

II K/NW

22

Stachowiak Beata

Stadion Śląski

01:57:23

II K/NW

23

Janiczek Tadeusz

TKKF Saturn Czeladź

02:05:03

II NW

24

Kopeć Bożena

Truchtacz Mysłowice

02:08:23

II K/NW

25

Księżyk Basia

Truchtacz Mysłowice

02:08:23

II K/NW

26

Cieśla Urszula

Truchtacz Mysłowice

02:48:27

II K/NW

27

Bubel Krzysztof

Katowice

00:46:06

I NW

28

Wilk Tadeusz

TKKF Saturn Czeladź

00:49:49

I NW

29

Warcholska Teresa

Stadion Śląski

00:50:09

I K/NW

30

Raczyńska Aleksandra

Stadion Śląski

00:56:02

I K/NW

31

Węgler Krystyna

Sosnowiec

01:00:25

I K/NW

32

Sokół Grzegorz

Truchtacz Mysłowice

01:10:03

I NW

 

KLASYFIKACJA KOBIET :

1

Szelest Barbara

ADS Masna Krytyczna

02:35:00

V K

2

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

04:08:12

V K/NW

3

Sagan Irena

40-latek Tychy

04:44:32

V K/NW

4

Nowak Ewa

Mysłowice

02:02:04

IV K

5

Malejka Katarzyna

ADS Masna Krytyczna

02:06:57

IV K

6

Czopek Agnieszka

Jaworzno

02:14:59

IV K

7

Szatniewska Agnieszka

Będzin

02:19:19

IV K

8

Żebrowska Matylda

MKB nr 1

02:39:23

IV K

9

Witkowska Maria

Stadion Śląski

03:19:53

IV K/NW

10

Barchanowska Lucyna

Sosnowiec

03:24:18

IV K/NW

11

Augustyn Anna

ADS Masna Krytyczna

04:12:03

IV K/NW

12

Królikowska Gabriela

Dąbrowa Nordic Team

02:24:24

III K/NW

13

Jureczko Monika

Kotrak

02:29:03

III K

14

Kupibida Bogusława

Silesia Nordic Team / Kotrak

02:31:19

III K/NW

15

Wiktorzak Elżbieta

Stadion Śląski

02:56:03

III K/NW

16

Wyleciał Dorota

Truchtacz Mysłowice

01:02:32

II K

17

Kania Agnieszka

MKB nr 1

01:05:56

II K

18

Kolonko Justyna

Goggle Pro Active

01:11:22

II K

19

Szymczyk Barbara

Ruda Śląska

01:14:18

II K

20

Węgler Kornelia

KRS TKKF Jastrząb RŚ

01:14:19

II K

21

Wolak Izabela

Jaworzno

01:19:15

II K

22

Buława Ewa

Mysłowice

01:31:38

II K/Sł.Mund.

23

Kaczmarczyk Irena

Stadion Śląski

01:52:48

II K/NW

24

Stachowiak Beata

Stadion Śląski

01:57:23

II K/NW

25

Kopeć Bożena

Truchtacz Mysłowice

02:08:23

II K/NW

26

Księżyk Basia

Truchtacz Mysłowice

02:08:23

II K/NW

27

Cieśla Urszula

Truchtacz Mysłowice

02:48:27

II K/NW

28

Wilk Edyta

Dąbrowa Górnicza

00:30:17

I K

29

Mroczka Anna

Katowice

00:33:59

I K

30

Mokry Agnieszka

MKB nr 1

00:34:35

I K

31

Henke Magdalena

Ruda Śląska

00:36:03

I K

46

Aksamit Ewelina

MKB nr 1

00:36:31

I K

47

Kuśpiet Sylwia

Bytom

00:36:50

I K/CC

50

Pulut Anna

 

00:42:12

I K

51

Jaworska Marta

Husky Fan

00:43:11

I K/CC

52

Paloc Martyna

Kotrak

00:49:49

I K

53

Warcholska Teresa

Stadion Śląski

00:50:09

I K/NW

54

Raczyńska Aleksandra

Stadion Śląski

00:56:02

I K/NW

55

Węgler Krystyna

Sosnowiec

01:00:25

I K/NW

 

KLASYFIKACJA MUNDUROWA :

1

Szklorz Sylwester

ADS Masna Krytyczna

02:29:57

V Sł.Mund.

2

Kobak Krzysztof

Mysłowice

02:35:24

V Sł.Mund.

3

Wizner Czesław

Mysłowice

02:37:39

IV Sł.Mund.

4

Księżyk Jacek

Truchtacz Mysłowice

01:17:25

II Sł.Mund.

5

Buława Ewa

Mysłowice

01:31:38

II K/Sł.Mund.

6

Pytel Janusz

Sokół Zakopane

00:26:19

I Sł.Mund.

 

KLASYFIKACJA TRUCHTACZY :

1

Stolecki Grzegorz

Truchtacz Mysłowice

02:21:58

V

2

Szmigiel Dariusz

Truchtacz Mysłowice

02:26:44

V

3

Staciwa Michał

Truchtacz Mysłowice

02:42:30

V

4

Legomiński Werner

Truchtacz Mysłowice

02:52:07

V

5

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

04:08:12

V K/NW

6

Maciejewski Marek

Truchtacz Mysłowice

01:52:57

IV

7

Rogowicz Piotr

Truchtacz Mysłowice

01:58:37

IV

8

Bromboszcz Karol

Truchtacz Mysłowice

02:22:13

IV

9

Micuda Jan

Truchtacz Mysłowice

02:44:33

IV

10

Jarosz Marian

Truchtacz Mysłowice

02:45:32

IV

11

Wieczorek Krzysztof

Truchtacz Mysłowice

01:39:28

III

12

Grocholewski Włodzimierz

Truchtacz Mysłowice

00:56:54

II

13

Wyleciał Dorota

Truchtacz Mysłowice

01:02:32

II K

14

Księżyk Jacek

Truchtacz Mysłowice

01:17:25

II Sł.Mund.

15

Hornik Jarosław

Truchtacz Mysłowice

01:17:50

II

16

Kopeć Bożena

Truchtacz Mysłowice

02:08:23

II K/NW

17

Księżyk Basia

Truchtacz Mysłowice

02:08:23

II K/NW

18

Cieśla Urszula

Truchtacz Mysłowice

02:48:27

II K/NW

19

Proksa Robert

Truchtacz Mysłowice / UKS Chromik M-ce

00:27:17

I

20

Sokół Grzegorz

Truchtacz Mysłowice

01:10:03

I NW

 

KLASYFIKACJA KOTRAK :

1

Jureczko Monika

Kotrak

02:29:03

III K

2

Kupibida Bogusława

Silesia Nordic Team / Kotrak

02:31:19

III K/NW

3

Thomalla Bogdan

Silesia Nordic Team / Kotrak

02:39:44

III NW

4

Rauer Adam

Kotrak

00:56:27

II

5

Kawalec Paweł

Kotrak

00:33:30

I

6

Kawalec Grzegorz

Kotrak

00:36:04

I

7

Soter Bartłomiej

Kotrak

00:39:16

I

8

Imosa Jakub

Kotrak

00:40:57

I

7

Paloc Martyna

Kotrak

00:49:49

I K

LEGENDA:

  • I,II…VII – Ilość ukończonych zawodów
  • NW – Nordic Walking
  • CC – Canicross
  • K – Kobieta
  • Sł.Mund. – Kategoria branżowa – Służby Mundurowe
  • Truchtacz, Kotrak - Kategoria klubowa
  • (PB) – Do ukończonych zawodów, doliczono wynik Biegu Trzeciego „Polska Biega”
  • +(PB) – Do ukończonych zawodów, nie doliczono wyniku Biegu Trzeciego „Polska Biega”
  • 1 okr. – zawody ukończone na niepełnym dystansie, odpowiednio: 1 lub 2 okrążenia.
  • Jeśli w rubryce uwagi jest tylko cyfra rzymska (ilość ukończonych zawodów), oznacza to: Zwykły biegacz, mężczyzna, bez przynależności resortowej.

J.Ksi.

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack