Reklama

Niemożliwe nie istnieje

Niemożliwe nie istnieje

PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
Wpisany przez Jacek Księżyk   
wtorek, 06 grudnia 2016 22:04

VII PRZEŁAJOWE GRAND PRIX MYSŁOWIC

O PUCHAR TRUCHTACZA

WYNIKI PO SZEŚCIU BIEGACH

(KLASYFIKACJA Z UWZGLĘDNIENIEM  BIEGU III – POLSKA BIEGA)

KLASYFIKACJA OPEN :

Miejsce

NAZWISKO, IMIĘ

KLUB / MIASTO

WYNIKI : I + II + III + IV + V + VI

UWAGI

1

Dudzik Zenon

Katowice

02:15:37

V (PB)

2

Turek Rafał

Będzin

02:18:52

V (PB)

3

Maciejewski Marek

Truchtacz Mysłowice

02:20:56

V (PB)

4

Stolecki Grzegorz

Truchtacz Mysłowice

02:21:58

V + (PB)

5

Szmigiel Dariusz

Truchtacz Mysłowice

02:26:44

V + (PB)

6

Rogowicz Piotr

Truchtacz Mysłowice

02:29:09

V (PB)

7

Szklorz Sylwester

ADS Masna Krytyczna

02:29:57

V Sł.Mund. + (PB)

8

Nowak Ewa

Mysłowice

02:32:10

V K (PB)

9

Malejka Piotr

ADS Masna Krytyczna

02:33:10

V (PB)

10

Niedźwiedzki Ryszard

TKKF Saturn Czeladź

02:34:39

V (PB)

11

Szelest Barbara

ADS Masna Krytyczna

02:35:00

V K

12

Oleksy Krzysztof

ADS Masna Krytyczna

02:35:19

V (PB)

13

Kobak Krzysztof

Mysłowice

02:35:24

V Sł.Mund. + (PB)

14

Malejka Katarzyna

ADS Masna Krytyczna

02:39:21

V K (PB)

15

Jamroz Damian

Husky Fan

02:41:29

V CC (PB)

16

Nogal Leszek

BBL Mikołów

02:41:40

V + (PB)

17

Staciwa Michał

Truchtacz Mysłowice

02:42:30

V + (PB)

18

Suślik Sobiesław

Mysłowice

02:43:10

V (PB)

19

Legomiński Werner

Truchtacz Mysłowice

02:52:07

V + (PB)

20

Szatniewska Agnieszka

Będzin

02:52:46

V K (PB)

21

Wencel Zbigniew

Świętochłowice

02:54:18

V

22

Bromboszcz Karol

Truchtacz Mysłowice

02:56:40

V (PB)

23

Kotara Grzegorz

Mysłowice

02:57:28

V (PB)

24

Jureczko Monika

Kotrak

03:04:36

V K (PB)

25

Czopek Agnieszka

Jaworzno

03:14:59

V K

26

Żebrowska Matylda

MKB nr 1

03:17:04

V K (PB)

27

Wizner Czesław

Mysłowice

03:18:51

V Sł.Mund. (PB)

28

Baluch Adam

Katowice

03:20:21

V + (PB)

29

Micuda Jan

Truchtacz Mysłowice

03:22:49

V (PB)

30

Węgler Zbigniew

Sosnowiec

03:24:47

V (PB)

31

Mlaskawa Edward

Zabrze

03:33:50

V + (PB)

32

Nowak Grzegorz

TKKF Saturn Czeladź

03:46:57

V NW + (PB)

33

Barchanowski Adam

Sosnowiec

03:48:19

V NW (PB)

34

Makowski Marek

Tychy

03:53:24

V NW (PB)

35

Barchanowski Wojciech

Harpagan Sosnowiec

03:54:06

V NW (PB)

36

Sagan Marian

40-latek Tychy

04:07:33

V NW (PB)

37

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

04:08:12

V K/NW + (PB)

38

Witkowska Maria

Stadion Śląski

04:11:46

V K/NW (PB)

39

Barchanowska Lucyna

Sosnowiec

04:13:42

V K/NW (PB)

40

Sagan Irena

40-latek Tychy

04:44:32

V K/NW + (PB)

41

Kurpet Zygmunt

Wolny Strzelec

04:51:07

V NW (PB)

42

Augustyn Anna

ADS Masna Krytyczna

05:12:07

V K/NW (PB)

43

Wujko Józef

Katowice

05:12:46

V NW (PB)

44

Suchocki Mieczysław

Sosnowiec

02:09:55

IV

45

Wieczorek Krzysztof

Truchtacz Mysłowice

02:12:00

IV (PB)

46

Bogus Łukasz

Bieruń

02:12:29

IV (PB)

47

Kulików Sławomir

Mysłowice

02:13:05

IV

48

Jarosz Marian

Truchtacz Mysłowice

02:45:32

IV

49

Kupibida Bogusława

Silesia Nordic Team / Kotrak

03:19:51

IV K/NW (PB)

50

Kurek Edward

MOSIR Czeladź

03:26:29

IV NW (PB)

51

Porczak Marian

Mysłowice

03:31:27

IV NW

52

Wiktorzak Elżbieta

Stadion Śląski

03:53:20

IV K/NW  (PB)

53

Zbąski Bartłomiej

Ruda Śląska

01:22:31

III

54

Rauer Adam

Kotrak

01:24:57

III (PB)

55

Kania Damian

Mysłowice

01:27:35

III

56

Plich Andrzej

Mysłowice

01:28:00

III

57

Gralak Adam

Lędziny

01:28:31

III

58

Nogal Radosław

Mikołów

01:29:42

III (PB)

59

Kolonko Mirosław

Goggle Pro Active

01:31:53

III CC (PB)

60

Wyleciał Dorota

Truchtacz Mysłowice

01:33:52

III K (PB)

61

Glanowski Zenon

TKKF Saturn Czeladź

01:42:54

III

62

Górka Piotr

GKM MotoCross M-ce

01:49:39

III

63

Kolonko Justyna

Goggle Pro Active

01:50:18

III K (PB)

64

Pendolski Franciszek

KB Józefinka Katowice

01:59:09

III

65

Maciuk Bronisław

Stadion Śląski

02:18:09

III NW (PB)

66

Królikowski Mirosław

Dąbrowa Nordic Team

02:21:46

III NW

67

Królikowska Gabriela

Dąbrowa Nordic Team

02:24:24

III K/NW

68

Thomalla Bogdan

Silesia Nordic Team / Kotrak

02:39:44

III NW

69

Janiczek Tadeusz

TKKF Saturn Czeladź

03:05:36

III NW (PB)

70

Szreniawa Paweł

UKS Chromik M

00:49:03

II

71

Motyl Piotr

Mysłowice

00:55:05

II

72

Szczepański Janusz

Mysłowice

00:55:12

II

73

Palczewski Przemysław

Mysłowice

00:56:50

II (PB)

74

Grocholewski Włodzimierz

Truchtacz Mysłowice

00:56:54

II

75

Stachowiak Sebastian

Katowice

00:59:55

II

76

Smaczyński Dariusz

SRS Aktywna Dąbrowa

01:00:01

II

77

Kolka Piotr

Jaworzno

01:03:15

II

78

Kolka Krzysztof

Jaworzno

01:03:16

II

79

Kania Agnieszka

MKB nr 1

01:05:56

II K

80

Wosk Mateusz

Mysłowice

01:06:33

II

81

Mroczka Anna

Katowice

01:07:13

II K

82

Gładczak Jan

Ruda Śląska

01:13:11

II

83

Książek Andrzej

Mysłowice

01:14:10

II

84

Szymczyk Barbara

Ruda Śląska

01:14:18

II K

85

Węgler Kornelia

KRS TKKF Jastrząb RŚ

01:14:19

II K

86

Kawalec Paweł

Kotrak

01:17:23

II (PB)

87

Księżyk Jacek

Truchtacz Mysłowice

01:17:25

II Sł.Mund.

88

Hornik Jarosław

Truchtacz Mysłowice

01:17:50

II

89

Labe Andrzej

TKKF Saturn Czeladź

01:18:05

II

90

Wolak Izabela

Jaworzno

01:19:15

II K

91

Bubel Krzysztof

Katowice

01:30:48

II NW (PB)

92

Paloc Martyna

Kotrak

01:31:26

II K (PB)

93

Buława Ewa

Mysłowice

01:31:38

II K/Sł.Mund.

94

Jędruś Olgierd

Mysłowice

01:41:07

II

95

Cieśla Urszula

Truchtacz Mysłowice

01:51:47

II K/NW

96

Kaczmarczyk Irena

Stadion Śląski

01:52:48

II K/NW

97

Stachowiak Beata

Stadion Śląski

01:57:23

II K/NW

98

Kopeć Bożena

Truchtacz Mysłowice

02:08:23

II K/NW

99

Księżyk Basia

Truchtacz Mysłowice

02:08:23

II K/NW

100

Kowalik Damian

UKS Chromik M

00:25:09

I

101

Drąg Mateusz

UKS Chromik M

00:25:10

I

102

Szczepańczyk Michał

Będzin

00:25:28

I

103

Pająk Roch

Harpagan Sosnowiec

00:25:36

I

104

Pytel Janusz

Sokół Zakopane

00:26:19

I Sł.Mund.

105

Mika Dawid

Mysłowice

00:26:40

I

106

Proksa Robert

Truchtacz Mysłowice / UKS Chromik M-ce

00:27:17

I

107

Kalita Marcin

Chełmek

00:29:53

I

108

Golonka Marek

Mysłowice

00:30:00

I

109

Wilk Edyta

Dąbrowa Górnicza

00:30:17

I K

110

Kałuża Arkadiusz

Bieruń Stary

00:32:05

I

111

Plich Tomasz

Mysłowice

00:32:14

I

112

Bereszko Waldemar

TKKF Saturn Czeladź

00:32:38

I

113

Mokry Agnieszka

MKB nr 1

00:34:35

I K

114

Stachoń Maciej

Górnik 09 M-ce

00:36:01

I

115

Pławecki Maciej

Górnik 09 M-ce

00:36:02

I

116

Henke Magdalena

Ruda Śląska

00:36:03

I K

117

Kawalec Grzegorz

Kotrak

00:36:04

I

118

Nawias Albin

Katowice

00:36:16

I

119

Aksamit Ewelina

MKB nr 1

00:36:31

I K

120

Stachoń Łukasz

Górnik 09 M-ce

00:36:34

I

121

Siudziak Krzysztof

Górnik 09 M-ce

00:36:40

I

122

Kuśpiet Sylwia

Bytom

00:36:50

I K/CC

123

Kowacz Mateusz

Sosnowiec

00:37:37

I

124

Zapiór Marek

ZET

00:37:54

I

125

Sucharzewski Dorian

Mysłowice

00:39:12

I

126

Soter Bartłomiej

Kotrak

00:39:16

I

127

Jarzyna Adam

Polanka Wielka

00:40:35

I

128

Imosa Jakub

Kotrak

00:40:57

I

129

Pulut Anna

 

00:42:12

I K

130

Jaworska Marta

Husky Fan

00:43:11

I K/CC

131

Wilk Tadeusz

TKKF Saturn Czeladź

00:49:49

I NW

132

Warcholska Teresa

Stadion Śląski

00:50:09

I K/NW

133

Raczyńska Aleksandra

Stadion Śląski

00:56:02

I K/NW

134

Węgler Krystyna

Sosnowiec

01:00:25

I K/NW

135

Sokół Grzegorz

Truchtacz Mysłowice

01:10:03

I NW

 

KLASYFIKACJA CANICROSS :

1

Jamroz Damian

Husky Fan

02:41:29

V CC (PB)

2

Kolonko Mirosław

Goggle Pro Active

01:31:53

III CC (PB)

3

Kuśpiet Sylwia

Bytom

00:36:50

I K/CC

4

Jaworska Marta

Husky Fan

00:43:11

I K/CC

 

KLASYFIKACJA NORDIC WALKING :

1

Nowak Grzegorz

TKKF Saturn Czeladź

03:46:57

V NW + (PB)

2

Barchanowski Adam                           

Sosnowiec

03:48:19

V NW (PB)

3

Makowski Marek

Tychy

03:53:24

V NW (PB)

4

Barchanowski Wojciech

Harpagan Sosnowiec

03:54:06

V NW (PB)

5

Sagan Marian

40-latek Tychy

04:07:33

V NW (PB)

6

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

04:08:12

V K/NW + (PB)

7

Witkowska Maria

Stadion Śląski

04:11:46

V K/NW (PB)

8

Barchanowska Lucyna

Sosnowiec

04:13:42

V K/NW (PB)

9

Sagan Irena

40-latek Tychy

04:44:32

V K/NW + (PB)

10

Kurpet Zygmunt

Wolny Strzelec

04:51:07

V NW (PB)

11

Augustyn Anna

ADS Masna Krytyczna

05:12:07

V K/NW (PB)

12

Wujko Józef

Katowice

05:12:46

V NW (PB)

13

Kupibida Bogusława

Silesia Nordic Team / Kotrak

03:19:51

IV K/NW (PB)

14

Kurek Edward

MOSIR Czeladź

03:26:29

IV NW (PB)

15

Porczak Marian

Mysłowice

03:31:27

IV NW

16

Wiktorzak Elżbieta

Stadion Śląski

03:53:20

IV K/NW  (PB)

17

Maciuk Bronisław

Stadion Śląski

02:18:09

III NW (PB)

18

Królikowski Mirosław

Dąbrowa Nordic Team

02:21:46

III NW

19

Królikowska Gabriela

Dąbrowa Nordic Team

02:24:24

III K/NW

20

Thomalla Bogdan

Silesia Nordic Team / Kotrak

02:39:44

III NW

21

Janiczek Tadeusz

TKKF Saturn Czeladź

03:05:36

III NW (PB)

22

Bubel Krzysztof

Katowice

01:30:48

II NW (PB)

23

Cieśla Urszula

Truchtacz Mysłowice

01:51:47

II K/NW

24

Kaczmarczyk Irena

Stadion Śląski

01:52:48

II K/NW

25

Stachowiak Beata

Stadion Śląski

01:57:23

II K/NW

26

Kopeć Bożena

Truchtacz Mysłowice

02:08:23

II K/NW

27

Księżyk Basia

Truchtacz Mysłowice

02:08:23

II K/NW

28

Wilk Tadeusz

TKKF Saturn Czeladź

00:49:49

I NW

29

Warcholska Teresa

Stadion Śląski

00:50:09

I K/NW

30

Raczyńska Aleksandra

Stadion Śląski

00:56:02

I K/NW

31

Węgler Krystyna

Sosnowiec

01:00:25

I K/NW

32

Sokół Grzegorz

Truchtacz Mysłowice

01:10:03

I NW

 

 

 

 

 

 

KLASYFIKACJA KOBIET :

1

Nowak Ewa

Mysłowice

02:32:10

V K (PB)

2

Szelest Barbara

ADS Masna Krytyczna

02:35:00

V K

3

Malejka Katarzyna

ADS Masna Krytyczna

02:39:21

V K (PB)

4

Szatniewska Agnieszka

Będzin

02:52:46

V K (PB)

5

Jureczko Monika

Kotrak

03:04:36

V K (PB)

6

Czopek Agnieszka

Jaworzno

03:14:59

V K

7

Żebrowska Matylda

MKB nr 1

03:17:04

V K (PB)

8

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

04:08:12

V K/NW + (PB)

9

Witkowska Maria

Stadion Śląski

04:11:46

V K/NW (PB)

10

Barchanowska Lucyna

Sosnowiec

04:13:42

V K/NW (PB)

11

Sagan Irena

40-latek Tychy

04:44:32

V K/NW + (PB)

12

Augustyn Anna

ADS Masna Krytyczna

05:12:07

V K/NW (PB)

13

Kupibida Bogusława

Silesia Nordic Team / Kotrak

03:19:51

IV K/NW (PB)

14

Wiktorzak Elżbieta

Stadion Śląski

03:53:20

IV K/NW  (PB)

15

Wyleciał Dorota

Truchtacz Mysłowice

01:33:52

III K (PB)

16

Kolonko Justyna

Goggle Pro Active

01:50:18

III K (PB)

17

Królikowska Gabriela

Dąbrowa Nordic Team

02:24:24

III K/NW

18

Kania Agnieszka

MKB nr 1

01:05:56

II K

19

Mroczka Anna

Katowice

01:07:13

II K

20

Szymczyk Barbara

Ruda Śląska

01:14:18

II K

21

Węgler Kornelia

KRS TKKF Jastrząb RŚ

01:14:19

II K

22

Wolak Izabela

Jaworzno

01:19:15

II K

23

Paloc Martyna

Kotrak

01:31:26

II K (PB)

24

Buława Ewa

Mysłowice

01:31:38

II K/Sł.Mund.

25

Cieśla Urszula

Truchtacz Mysłowice

01:51:47

II K/NW

26

Kaczmarczyk Irena

Stadion Śląski

01:52:48

II K/NW

27

Stachowiak Beata

Stadion Śląski

01:57:23

II K/NW

28

Kopeć Bożena

Truchtacz Mysłowice

02:08:23

II K/NW

29

Księżyk Basia

Truchtacz Mysłowice

02:08:23

II K/NW

30

Wilk Edyta

Dąbrowa Górnicza

00:30:17

I K

31

Mokry Agnieszka

MKB nr 1

00:34:35

I K

46

Henke Magdalena

Ruda Śląska

00:36:03

I K

47

Aksamit Ewelina

MKB nr 1

00:36:31

I K

50

Pulut Anna

 

00:42:12

I K

51

Jaworska Marta

Husky Fan

00:43:11

I K/CC

52

Kuśpiet Sylwia

Bytom

00:36:50

I K/CC

53

Warcholska Teresa

Stadion Śląski

00:50:09

I K/NW

54

Raczyńska Aleksandra

Stadion Śląski

00:56:02

I K/NW

55

Węgler Krystyna

Sosnowiec

01:00:25

I K/NW

 

KLASYFIKACJA MUNDUROWA :

1

Szklorz Sylwester

ADS Masna Krytyczna

02:29:57

V Sł.Mund. + (PB)

2

Kobak Krzysztof

Mysłowice

02:35:24

V Sł.Mund. + (PB)

3

Wizner Czesław

Mysłowice

03:18:51

V Sł.Mund. (PB)

4

Księżyk Jacek

Truchtacz Mysłowice

01:17:25

II Sł.Mund.

5

Buława Ewa

Mysłowice

01:31:38

II K/Sł.Mund.

6

Pytel Janusz

Sokół Zakopane

00:26:19

I Sł.Mund.

 

KLASYFIKACJA TRUCHTACZY :

1

Maciejewski Marek

Truchtacz Mysłowice

02:20:56

V (PB)

2

Stolecki Grzegorz

Truchtacz Mysłowice

02:21:58

V + (PB)

3

Szmigiel Dariusz

Truchtacz Mysłowice

02:26:44

V + (PB)

4

Rogowicz Piotr

Truchtacz Mysłowice

02:29:09

V (PB)

5

Staciwa Michał

Truchtacz Mysłowice

02:42:30

V + (PB)

6

Legomiński Werner

Truchtacz Mysłowice

02:52:07

V + (PB)

7

Bromboszcz Karol

Truchtacz Mysłowice

02:56:40

V (PB)

8

Micuda Jan

Truchtacz Mysłowice

03:22:49

V (PB)

9

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

04:08:12

V K/NW + (PB)

10

Wieczorek Krzysztof

Truchtacz Mysłowice

02:12:00

IV (PB)

11

Jarosz Marian

Truchtacz Mysłowice

02:45:32

IV

12

Wyleciał Dorota

Truchtacz Mysłowice

01:33:52

III K (PB)

13

Grocholewski Włodzimierz

Truchtacz Mysłowice

00:56:54

II

14

Księżyk Jacek

Truchtacz Mysłowice

01:17:25

II Sł.Mund.

15

Hornik Jarosław

Truchtacz Mysłowice

01:17:50

II

16

Cieśla Urszula

Truchtacz Mysłowice

01:51:47

II K/NW

17

Kopeć Bożena

Truchtacz Mysłowice

02:08:23

II K/NW

18

Księżyk Basia

Truchtacz Mysłowice

02:08:23

II K/NW

19

Proksa Robert

Truchtacz Mysłowice / UKS Chromik M-ce

00:27:17

I

20

Sokół Grzegorz

Truchtacz Mysłowice

01:10:03

I NW

 

KLASYFIKACJA KOTRAK :

1

Jureczko Monika

Kotrak

03:04:36

V K (PB)

2

Kupibida Bogusława

Silesia Nordic Team / Kotrak

03:19:51

IV K/NW (PB)

3

Rauer Adam

Kotrak

01:24:57

III (PB)

4

Thomalla Bogdan

Silesia Nordic Team / Kotrak

02:39:44

III NW

5

Kawalec Paweł

Kotrak

01:17:23

II (PB)

6

Paloc Martyna

Kotrak

01:31:26

II K (PB)

7

Kawalec Grzegorz

Kotrak

00:36:04

I

8

Soter Bartłomiej

Kotrak

00:39:16

I

9

Imosa Jakub

Kotrak

00:40:57

I

 

KLASYFIKACJA KOTRAK BIS!!! :

 

1

Jureczko Monika

Kotrak

03:04:36

V K (PB)

2

Kupibida Bogusława

Silesia Nordic Team / Kotrak

03:19:51

IV K/NW (PB)

3

Rauer Adam

Kotrak

01:24:57

III (PB)

4

Wójtowicz Mateusz

Kotrak

01:38:45

III

5

Schröder Karol

Silesia Nordic Team / Kotrak

02:12:04

III NW

6

Thomalla Bogdan

Silesia Nordic Team / Kotrak

02:39:44

III NW

7

Stawski Klaudiusz

Kotrak

00:53:56

II

8

Kawalec Paweł

Kotrak

01:17:23

II

9

Wilk Ariel

Kotrak

01:19:56

II

10

Matwiejczyk Magdalena

Kotrak

01:19:57

II K

11

Paloc Martyna

Kotrak

01:31:26

II K (PB)

12

Skutela Angelika

Kotrak

00:35:20

I K

13

Dyrda Paweł

Kotrak

00:38:37

I

14

Soter Bartłomiej

Kotrak

00:39:16

I

15

Imosa Jakub

Kotrak

00:40:57

I

16

Grochowska Ewelina

Kotrak

00:41:11

I K

17

Duda Krzysztof

Silesia Nordic Team / Kotrak

00:43:03

I NW

18

Kozioł Tomasz

Kotrak

00:47:46

I

19

Kaczorowski Jakub

Kotrak

00:27:05

I 2 Okr.

20

Grochowska Ewelina

Kotrak

00:29:22

I 2 Okr.

LEGENDA:

  • I,II…VII – Ilość ukończonych zawodów
  • NW – Nordic Walking
  • CC – Canicross
  • K – Kobieta
  • Sł.Mund. – Kategoria branżowa – Służby Mundurowe
  • Truchtacz, Kotrak - Kategoria klubowa
  • (PB) – Do ukończonych zawodów, doliczono wynik Biegu Trzeciego „Polska Biega”
  • +(PB) – Do ukończonych zawodów, nie doliczono wyniku Biegu Trzeciego „Polska Biega”
  • 1 okr. – zawody ukończone na niepełnym dystansie, odpowiednio: 1 lub 2 okrążenia.
  • Jeśli w rubryce uwagi jest tylko cyfra rzymska (ilość ukończonych zawodów), oznacza to: Zwykły biegacz, mężczyzna, bez przynależności resortowej.

J.Ksi.

Poprawiony: czwartek, 08 grudnia 2016 19:35
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack