Reklama

Niemożliwe nie istnieje

Niemożliwe nie istnieje

PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
Wpisany przez Jacek Księżyk   
poniedziałek, 12 grudnia 2016 20:44

VII PRZEŁAJOWE GRAND PRIX MYSŁOWIC

O PUCHAR TRUCHTACZA

BIEG SIÓDMY – WIELKI FINAŁ

2016-12-10

alt

KLASYFIKACJA OPEN :

MIEJSCE

NAZWISKO, IMIĘ

KLUB / MIASTO

WYNIKI : BIEG VII

UWAGI

1

Pytel Janusz

Sokół Zakopane

00:26:41

Sł.Mund.

2

Ochowicz Andrzej

KCH

00:26:44

 

3

Lisowski Adam

Mysłowice

00:27:21

 

4

Dudzik Zenon

Katowice

00:27:46

 

5

Maciejewski Marek

Truchtacz Mysłowice

00:28:30

 

6

Stolecki Grzegorz

Truchtacz Mysłowice

00:28:40

 

7

Szczepański Janusz

Mysłowice

00:28:49

 

8

Idzikowski Adam

Świętochłowice

00:28:55

 

9

Grocholewski Włodzimierz

Truchtacz Mysłowice

00:28:59

 

10

Oleksy Krzysztof

ADS Masna Krytyczna

00:29:05

 

11

Turek Rafał

Będzin

00:29:08

 

12

Gos Barbara

Truchtacz Mysłowice

00:29:13

K

13

Proksa Robert

Truchtacz Mysłowice / UKS Chromik M-ce

00:29:25

 

14

Rogowicz Piotr

Truchtacz Mysłowice

00:29:28

 

15

Ochowicz Piotr

KCH

00:29:41

 

16

Nogal Radosław

Mikołów

00:29:52

 

17

Nowak Ewa

Mysłowice

00:30:20

K

18

Szmigiel Dariusz

Truchtacz Mysłowice

00:30:16

 

19

Zbąski Bartłomiej

Ruda Śląska

00:30:51

 

20

Szklorz Sylwester

ADS Masna Krytyczna

00:30:53

Sł.Mund.

21

Malejka Piotr

ADS Masna Krytyczna

00:31:20

 

22

Plich Andrzej

Mysłowice

00:31:31

 

23

Szelest Barbara

ADS Masna Krytyczna

00:31:36

K

24

Malejka Katarzyna

ADS Masna Krytyczna

00:31:38

K

25

Nowak Tymoteusz

Mysłowice

00:31:44

 

26

Tymiec Przemysław

 

00:31:50

 

27

Niedźwiedzki Ryszard

TKKF Saturn Czeladź

00:32:55

 

28

Wysocki Henryk

Husky Fan

00:31:08

CC

29

Nogal Leszek

BBL Mikołów

00:32:21

 

30

Siegmund Bogusław

Mysłowice

00:32:26

 

31

Kowalski Piotr

Truchtacz Mysłowice

00:32:28

 

32

Kobak Krzysztof

Mysłowice

00:32:33

Sł.Mund.

33

Pasieka Przemysław

Po Robocie

00:32:40

CC

34

Kulików Sławomir

Mysłowice

00:33:16

 

35

Wieczorek Krzysztof

Truchtacz Mysłowice

00:33:22

 

36

Nawrat Monika

Chałupki

00:33:54

K/Sł.Mund.

37

Suślik Sobiesław

Mysłowice

00:34:06

 

38

Grociak Angelika

Świętochłowice

00:34:13

K

39

Zasucha Grzegorz

 

00:34:17

 

40

Helios Dominik

Katowice

00:34:55

 

41

Kania Agnieszka

MKB nr 1

00:35:08

K

42

Bortel Mirosław

40-latek Tychy

00:35:09

 

43

Kotara Grzegorz

Mysłowice

00:35:40

 

44

Legomiński Werner

Truchtacz Mysłowice

00:36:00

 

45

Bromboszcz Karol

Truchtacz Mysłowice

00:36:00

 

46

Wencel Zbigniew

Świętochłowice

00:36:24

 

47

Skrzypczyk Monika

Kotrak

00:36:29

K

48

Jureczko Monika

Kotrak

00:36:55

K

49

Szatniewska Agnieszka

Będzin

00:37:24

K

50

Kania Karolina

Mysłowice

00:37:36

K

51

Grabowska Paulina

Mysłowice

00:37:37

K

52

Baluch Adam

Katowice

00:38:06

 

53

Kolonko Justyna

Goggle Pro Active

00:38:16

K

54

Wizner Czesław

Mysłowice

00:38:24

Sł.Mund.

55

Glanowski Zenon

TKKF Saturn Czeladź

00:38:38

 

56

Suchocki Mieczysław

Sosnowiec

00:38:38

 

57

Orlicki Stanisław

Rudze

00:38:39

 

58

Żebrowska Matylda

MKB nr 1

00:38:40

K

59

Szczepanik Andrzej

Mysłowice

00:39:13

CC

60

Kolonko Mirosław

Goggle Pro Active

00:39:19

CC

61

Stypuła Jacek

Świętochłowice

00:39:35

 

62

Gansiniec Ireneusz

Mysłowice

00:39:38

 

63

Jarosz Marian

Truchtacz Mysłowice

00:39:56

 

64

Pajda Maciej

Szopołazy

00:40:16

 

65

Sznober Andrzej

Katowice

00:40:39

 

66

Micuda Jan

Truchtacz Mysłowice

00:40:47

 

67

Królikowska Gabriela

Dąbrowa Nordic Team

00:40:58

K/NW

68

Pendolski Franciszek

KB Józefinka Katowice

00:41:49

 

69

Czopek Agnieszka

Jaworzno

00:42:03

K

70

Węgler Zbigniew

Sosnowiec

00:42:56

 

71

Mlaskawa Edward

Zabrze

00:43:33

 

72

Augustyńska Aleksandra

ZSS im J. Korczaka M-ce

00:43:42

K

73

Smalcerz Marzena

ZSS im J. Korczaka M-ce

00:44:18

K

74

Nowak Grzegorz

TKKF Saturn Czeladź

00:44:19

NW

75

Krupa Krzysztof

ZSS im J. Korczaka M-ce

00:44:18

 

76

Schröder Karol

Silesia Nordic Walking/Kotrak

00:45:24

NW

77

Barchanowski Wojciech

Harpagan Sosnowiec

00:45:28

NW

78

Orzechowska Iwona

Katowice

00:45:29

 

79

Barchanowski Adam

Sosnowiec

00:46:15

NW

80

Maciuk Bronisław

Stadion Śląski

00:46:28

NW

81

Królikowski Mirosław

Dąbrowa Nordic Team

00:46:48

NW

82

Makowski Marek

Tychy

00:47:46

NW

83

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

00:49:13

K/NW

84

Kupibida Bogusława

Silesia Nordic Walking/Kotrak

00:49:42

K/NW

85

Witkowska Maria

Stadion Śląski

00:49:58

K/NW

86

Barchanowska Lucyna

Sosnowiec

00:50:54

K/NW

87

Kurek Edward

MOSIR Czeladź

00:54:08

NW

88

Nazwisko, Imię : nieczytelne

Katowice

00:54:55

K/NW

89

Gaura Karolina

ZSS im J. Korczaka M-ce

00:55:52

K/NW

90

Pajda M...

Szopołazy

00:56:51

K/NW

91

Sagan Irena

40-latek Tychy

00:58:07

K/NW

92

Kurpet Zygmunt

Wolny Strzelec

00:58:54

NW

93

Wiktorzak Elżbieta

Stadion Śląski

00:59:09

K/NW

94

Lubowiecki Adam

Katowice

00:59:42

 

95

Pyrz Marzena

Katowice

01:03:21

K/NW

96

Augustyn Anna

ADS Masna Krytyczna

01:04:03

K/NW

97

Wujko Józef

Katowice

01:06:08

NW

POZA KLASYFIKACJĄ

98

Proksa Wojciech

Mysłowice

00:26:55

2 okr.

99

Seweryn Julia

UKS Chromik M-ce

00:26:56

K/2 okr.

100

Orzechowski Adam

MKB nr 1

00:27:44

2 okr.

101

Stacha Marcin

ZSS im J. Korczaka M-ce

00:35:40

NW/2 okr.

102

Kurek Adam

Katowice

00:30:20

2 okr.

103

Kurek  Anna

Katowice

00:30:20

K/2 okr.

104

Kaczmarczyk Irena

Stadion Śląski

NK

K/NW/0 okr.

KLASYFIKACJA CANICROSS :

1

Wysocki Henryk

Husky Fan

00:31:08

CC

2

Pasieka Przemysław

Po Robocie

00:32:40

CC

3

Szczepanik Andrzej

Mysłowice

00:39:13

CC

4

Kolonko Mirosław

Goggle Pro Active

00:39:19

CC

KLASYFIKACJA NORDIC WALKING :

1

Nowak Grzegorz

TKKF Saturn Czeladź

00:44:19

NW

2

Schröder Karol

Silesia Nordic Walking/Kotrak

00:45:24

NW

3

Barchanowski Wojciech

Harpagan Sosnowiec

00:45:28

NW

4

Barchanowski Adam

Sosnowiec

00:46:15

NW

5

Maciuk Bronisław

Stadion Śląski

00:46:28

NW

6

Królikowski Mirosław

Dąbrowa Nordic Team

00:46:48

NW

7

Makowski Marek

Tychy

00:47:46

NW

8

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

00:49:13

K/NW

9

Kupibida Bogusława

Silesia Nordic Walking/Kotrak

00:49:42

K/NW

10

Witkowska Maria

Stadion Śląski

00:49:58

K/NW

11

Barchanowska Lucyna

Sosnowiec

00:50:54

K/NW

12

Kurek Edward

MOSIR Czeladź

00:54:08

NW

13

Nazwisko, Imię : nieczytelne

Katowice

00:54:55

K/NW

14

Gaura Karolina

ZSS im J. Korczaka M-ce

00:55:52

K/NW

15

Pajda M...

Szopołazy

00:56:51

K/NW

16

Sagan Irena

40-latek Tychy

00:58:07

K/NW

17

Kurpet Zygmunt

Wolny Strzelec

00:58:54

NW

18

Wiktorzak Elżbieta

Stadion Śląski

00:59:09

K/NW

19

Pyrz Marzena

Katowice

01:03:21

K/NW

20

Augustyn Anna

ADS Masna Krytyczna

01:04:03

K/NW

21

Wujko Józef

Katowice

01:06:08

NW

22

Stacha Marcin

ZSS im J. Korczaka M-ce

00:35:40

NW/2 okr.

23

Kaczmarczyk Irena

Stadion Śląski

NK

K/NW/0 okr.

KLASYFIKACJA KOBIET :

1

Gos Barbara

Truchtacz Mysłowice

00:29:13

K

2

Nowak Ewa

Mysłowice

00:30:20

K

3

Szelest Barbara

ADS Masna Krytyczna

00:31:36

K

4

Malejka Katarzyna

ADS Masna Krytyczna

00:31:38

K

5

Nawrat Monika

Chałupki

00:33:54

K/Sł.Mund.

6

Grociak Angelika

Świętochłowice

00:34:13

K

7

Kania Agnieszka

MKB nr 1

00:35:08

K

8

Skrzypczyk Monika

Kotrak

00:36:29

K

9

Jureczko Monika

Kotrak

00:36:55

K

10

Szatniewska Agnieszka

Będzin

00:37:24

K

11

Kania Karolina

Mysłowice

00:37:36

K

12

Grabowska Paulina

Mysłowice

00:37:37

K

13

Kolonko Justyna

Goggle Pro Active

00:38:16

K

14

Żebrowska Matylda

MKB nr 1

00:38:40

K

15

Królikowska Gabriela

Dąbrowa Nordic Team

00:40:58

K/NW

16

Czopek Agnieszka

Jaworzno

00:42:03

K

17

Augustyńska Aleksandra

ZSS im J. Korczaka M-ce

00:43:42

K

18

Smalcerz Marzena

ZSS im J. Korczaka M-ce

00:44:18

K

19

Orzechowska Iwona

Katowice

00:45:29

K

20

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

00:49:13

K/NW

21

Kupibida Bogusława

Silesia Nordic Walking/Kotrak

00:49:42

K/NW

22

Witkowska Maria

Stadion Śląski

00:49:58

K/NW

23

Barchanowska Lucyna

Sosnowiec

00:50:54

K/NW

24

Nazwisko, Imię : nieczytelne

Katowice

00:54:55

K/NW

25

Gaura Karolina

ZSS im J. Korczaka M-ce

00:55:52

K/NW

26

Pajda M...

Szopołazy

00:56:51

K/NW

27

Sagan Irena

40-latek Tychy

00:58:07

K/NW

28

Wiktorzak Elżbieta

Stadion Śląski

00:59:09

K/NW

29

Pyrz Marzena

Katowice

01:03:21

K/NW

30

Augustyn Anna

ADS Masna Krytyczna

01:04:03

K/NW

31

Seweryn Julia

UKS Chromik M-ce

00:26:56

K/2 okr.

32

Kurek  Anna

Katowice

00:30:20

K/2 okr.

33

Kaczmarczyk Irena

Stadion Śląski

NK

K/NW/0 okr.

KLASYFIKACJA MUNDUROWA :

1

Pytel Janusz

Sokół Zakopane

00:26:41

Sł.Mund.

2

Szklorz Sylwester

ADS Masna Krytyczna

00:30:53

Sł.Mund.

3

Kobak Krzysztof

Mysłowice

00:32:33

Sł.Mund.

4

Nawrat Monika

Chałupki

00:33:54

K/Sł.Mund.

5

Wizner Czesław

Mysłowice

00:38:24

Sł.Mund.

KLASYFIKACJA KOTRAK :

1

Skrzypczyk Monika

Kotrak

00:36:29

K

2

Jureczko Monika

Kotrak

00:36:55

K

3

Schröder Karol

Silesia Nordic Walking/Kotrak

00:45:24

NW

4

Kupibida Bogusława

Silesia Nordic Walking/Kotrak

00:49:42

K/NW

KLASYFIKACJA TRUCHTACZY :

1

Maciejewski Marek

Truchtacz Mysłowice

00:28:30

 

2

Stolecki Grzegorz

Truchtacz Mysłowice

00:28:40

 

3

Grocholewski Włodzimierz

Truchtacz Mysłowice

00:28:59

 

4

Gos Barbara

Truchtacz Mysłowice

00:29:13

K

5

Proksa Robert

Truchtacz Mysłowice / UKS Chromik M-ce

00:29:25

 

6

Rogowicz Piotr

Truchtacz Mysłowice

00:29:28

 

7

Szmigiel Dariusz

Truchtacz Mysłowice

00:30:16

 

8

Kowalski Piotr

Truchtacz Mysłowice

00:32:28

 

9

Wieczorek Krzysztof

Truchtacz Mysłowice

00:33:22

 

10

Legomiński Werner

Truchtacz Mysłowice

00:36:00

 

11

Bromboszcz Karol

Truchtacz Mysłowice

00:36:00

 

12

Jarosz Marian

Truchtacz Mysłowice

00:39:56

 

13

Micuda Jan

Truchtacz Mysłowice

00:40:47

 

14

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

00:49:13

K/NW

LEGENDA:

  • I,II…VII – Ilość ukończonych zawodów
  • NW – Nordic Walking
  • CC – Canicross
  • K – Kobieta
  • Sł.Mund. – Kategoria branżowa – Służby Mundurowe
  • Truchtacz, Kotrak - Kategoria klubowa
  •  (PB) – Do ukończonych zawodów, doliczono wynik Biegu Trzeciego „Polska Biega”
  • +(PB) – Do ukończonych zawodów, nie doliczono wyniku Biegu Trzeciego „Polska Biega”
  • 1 okr. – zawody ukończone na niepełnym dystansie, odpowiednio: 1 lub 2 okrążenia.
  • NK – zawodnik nie klasyfikowany.
  • Jeśli w rubryce uwagi jest tylko cyfra rzymska (ilość ukończonych zawodów), oznacza to:  zwykły biegacz, mężczyzna, bez przynależności resortowej, pełny dystans (6,7km).

J.Ksi.

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack