Reklama

Niemożliwe nie istnieje

Niemożliwe nie istnieje

sponsorzy.jpg

Logowanie



Szukaj

Agora Profile

Not Available to Guests

Agorians Online

Now 2 guests online
Stworzone dzięki jVitals
PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 1
SłabyŚwietny 
Wpisany przez Jacek Księżyk   
poniedziałek, 19 grudnia 2016 20:12

VII PRZEŁAJOWE GRAND PRIX MYSŁOWIC

O PUCHAR TRUCHTACZA

WYNIKI PO SZEŚCIU BIEGACH

(KLASYFIKACJA Z UWZGLĘDNIENIEM  BIEGU III – POLSKA BIEGA)

(Klasyfikacja uwzględnia jedynie tych zawodników, którzy ukończyli obowiązkowy

BIEG PIERWSZY – ZIMOWY 2016-02-06)

alt

KLASYFIKACJA OPEN :

Miejsce

NAZWISKO, IMIĘ

KLUB / MIASTO

WYNIKI : I + II + III + IV + V + VI + VII

UWAGI

1

Dudzik Zenon

Katowice

02:43:23

VI (PB)

2

Turek Rafał

Będzin

02:48:00

VI (PB)

3

Maciejewski Marek

Truchtacz Mysłowice

02:49:26

VI (PB)

4

Stolecki Grzegorz

Truchtacz Mysłowice

02:50:38

VI + (PB)

5

Szmigiel Dariusz

Truchtacz Mysłowice

02:57:00

VI + (PB)

6

Rogowicz Piotr

Truchtacz Mysłowice

02:58:37

VI (PB)

7

Szklorz Sylwester

ADS Masna Krytyczna

02:59:50

VI Sł.Mund. + (PB)

8

Nowak Ewa

Mysłowice

03:02:30

VI K (PB)

9

Oleksy Krzysztof

ADS Masna Krytyczna

03:04:24

VI (PB)

10

Malejka Piotr

ADS Masna Krytyczna

03:04:30

VI (PB)

11

Szelest Barbara

ADS Masna Krytyczna

03:06:36

VI K

12

Niedźwiedzki Ryszard

TKKF Saturn Czeladź

03:07:34

VI (PB)

13

Kobak Krzysztof

Mysłowice

03:07:57

VI Sł.Mund. + (PB)

14

Malejka Katarzyna

ADS Masna Krytyczna

03:10:59

VI K (PB)

15

Nogal Leszek

BBL Mikołów

03:14:01

VI + (PB)

16

Suślik Sobiesław

Mysłowice

03:17:16

VI (PB)

17

Legomiński Werner

Truchtacz Mysłowice

03:28:07

VI + (PB)

18

Szatniewska Agnieszka

Będzin

03:29:10

VI K (PB)

19

Wencel Zbigniew

Świętochłowice

03:30:42

VI

20

Bromboszcz Karol

Truchtacz Mysłowice

03:32:40

VI (PB)

21

Kotara Grzegorz

Mysłowice

03:33:08

VI (PB)

22

Jureczko Monika

Kotrak

03:41:31

VI K (PB)

23

Żebrowska Matylda

MKB nr 1

03:55:44

VI K (PB)

24

Wizner Czesław

Mysłowice

03:56:15

VI Sł.Mund. (PB)

25

Czopek Agnieszka

Jaworzno

03:57:02

VI K

26

Baluch Adam

Katowice

03:58:27

VI + (PB)

27

Micuda Jan

Truchtacz Mysłowice

04:03:36

VI (PB)

28

Węgler Zbigniew

Sosnowiec

04:07:43

VI (PB)

29

Mlaskawa Edward

Zabrze

04:17:23

VI + (PB)

30

Nowak Grzegorz

TKKF Saturn Czeladź

04:31:16

VI NW + (PB)

31

Barchanowski Adam

Sosnowiec

04:34:34

VI NW (PB)

32

Barchanowski Wojciech

Harpagan Sosnowiec

04:39:34

VI NW (PB)

33

Makowski Marek

Tychy

04:41:10

VI NW (PB)

34

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

04:57:25

VI K/NW + (PB)

35

Witkowska Maria

Stadion Śląski

04:59:44

VI K/NW (PB)

36

Barchanowska Lucyna

Sosnowiec

05:04:36

VI K/NW (PB)

37

Sagan Irena

40-latek Tychy

05:42:39

VI K/NW + (PB)

38

Kurpet Zygmunt

Wolny Strzelec

05:50:01

VI NW (PB)

39

Augustyn Anna

ADS Masna Krytyczna

06:16:10

VI K/NW (PB)

40

Wujko Józef

Katowice

06:18:54

VI NW (PB)

41

Jamroz Damian

Husky Fan

02:41:29

V CC (PB)

42

Staciwa Michał

Truchtacz Mysłowice

02:42:30

V + (PB)

43

Wieczorek Krzysztof

Truchtacz Mysłowice

02:45:22

V (PB)

44

Kulików Sławomir

Mysłowice

02:46:21

V

45

Jarosz Marian

Truchtacz Mysłowice

03:25:28

V

46

Suchocki Mieczysław

Sosnowiec

03:48:33

V

47

Sagan Marian

40-latek Tychy

04:06:33

V NW (PB)

48

Kupibida Bogusława

Silesia Nordic Team / Kotrak

04:09:33

V K/NW (PB)

49

Kurek Edward

MOSIR Czeladź

04:20:37

V NW (PB)

50

Wiktorzak Elżbieta

Stadion Śląski

04:52:29

V K/NW  (PB)

51

Zbąski Bartłomiej

Ruda Śląska

01:53:22

IV

52

Plich Andrzej

Mysłowice

01:59:31

IV

53

Nogal Radosław

Mikołów

01:59:34

IV (PB)

54

Kolonko Mirosław

Goggle Pro Active

02:11:12

IV CC (PB)

55

Bogus Łukasz

Bieruń

02:12:29

IV (PB)

56

Glanowski Zenon

TKKF Saturn Czeladź

02:21:32

IV

57

Kolonko Justyna

Goggle Pro Active

02:28:34

IV K (PB)

58

Pendolski Franciszek

KB Józefinka Katowice

02:40:58

IV

59

Królikowska Gabriela

Dąbrowa Nordic Team

03:05:22

II K/NW + II K

60

Maciuk Bronisław

Stadion Śląski

03:05:37

IV NW (PB)

61

Królikowski Mirosław

Dąbrowa Nordic Team

03:09:34

IV NW

62

Porczak Marian

Mysłowice

03:31:27

IV NW

63

Szczepański Janusz

Mysłowice

01:24:01

III

64

Rauer Adam

Kotrak

01:24:57

III (PB)

65

Grocholewski Włodzimierz

Truchtacz Mysłowice

01:25:53

III

66

Kania Damian

Mysłowice

01:27:35

III

67

Gralak Adam

Lędziny

01:28:31

III

68

Wyleciał Dorota

Truchtacz Mysłowice

01:33:52

III K (PB)

69

Kania Agnieszka

MKB nr 1

01:41:06

III K

70

Górka Piotr

GKM MotoCross M-ce

01:49:39

III

71

Thomalla Bogdan

Silesia Nordic Team / Kotrak

02:39:44

III NW

72

Janiczek Tadeusz

TKKF Saturn Czeladź

03:05:36

III NW (PB)

73

Szreniawa Paweł

UKS Chromik M

00:49:03

II

74

Pytel Janusz

Sokół Zakopane

00:53:00

II Sł.Mund.

75

Motyl Piotr

Mysłowice

00:55:05

II

76

Proksa Robert

Truchtacz Mysłowice / UKS Chromik M-ce

00:56:42

II

77

Palczewski Przemysław

Mysłowice

00:56:50

II (PB)

78

Stachowiak Sebastian

Katowice

00:59:55

II

79

Smaczyński Dariusz

SRS Aktywna Dąbrowa

01:00:01

II

80

Kolka Piotr

Jaworzno

01:03:15

II

81

Kolka Krzysztof

Jaworzno

01:03:16

II

82

Wosk Mateusz

Mysłowice

01:06:33

II

83

Mroczka Anna

Katowice

01:07:13

II K

84

Gładczak Jan

Ruda Śląska

01:13:11

II

85

Książek Andrzej

Mysłowice

01:14:10

II

86

Szymczyk Barbara

Ruda Śląska

01:14:18

II K

87

Węgler Kornelia

KRS TKKF Jastrząb RŚ

01:14:19

II K

88

Kawalec Paweł

Kotrak

01:17:23

II (PB)

89

Księżyk Jacek

Truchtacz Mysłowice

01:17:25

II Sł.Mund.

90

Hornik Jarosław

Truchtacz Mysłowice

01:17:50

II

91

Labe Andrzej

TKKF Saturn Czeladź

01:18:05

II

92

Wolak Izabela

Jaworzno

01:19:15

II K

93

Bubel Krzysztof

Katowice

01:30:48

II NW (PB)

94

Paloc Martyna

Kotrak

01:31:26

II K (PB)

95

Buława Ewa

Mysłowice

01:31:38

II K/Sł.Mund.

96

Jędruś Olgierd

Mysłowice

01:41:07

II

97

Cieśla Urszula

Truchtacz Mysłowice

01:51:47

II K/NW

98

Kaczmarczyk Irena

Stadion Śląski

01:52:48

II K/NW

99

Stachowiak Beata

Stadion Śląski

01:57:23

II K/NW

100

Kopeć Bożena

Truchtacz Mysłowice

02:08:23

II K/NW

101

Księżyk Basia

Truchtacz Mysłowice

02:08:23

II K/NW

102

Kowalik Damian

UKS Chromik M

00:25:09

I

103

Drąg Mateusz

UKS Chromik M

00:25:10

I

104

Szczepańczyk Michał

Będzin

00:25:28

I

105

Pająk Roch

Harpagan Sosnowiec

00:25:36

I

106

Mika Dawid

Mysłowice

00:26:40

I

107

Kalita Marcin

Chełmek

00:29:53

I

108

Golonka Marek

Mysłowice

00:30:00

I

109

Wilk Edyta

Dąbrowa Górnicza

00:30:17

I K

110

Kałuża Arkadiusz

Bieruń Stary

00:32:05

I

111

Plich Tomasz

Mysłowice

00:32:14

I

112

Bereszko Waldemar

TKKF Saturn Czeladź

00:32:38

I

113

Mokry Agnieszka

MKB nr 1

00:34:35

I K

114

Stachoń Maciej

Górnik 09 M-ce

00:36:01

I

115

Pławecki Maciej

Górnik 09 M-ce

00:36:02

I

116

Henke Magdalena

Ruda Śląska

00:36:03

I K

117

Kawalec Grzegorz

Kotrak

00:36:04

I

118

Nawias Albin

Katowice

00:36:16

I

119

Aksamit Ewelina

MKB nr 1

00:36:31

I K

120

Stachoń Łukasz

Górnik 09 M-ce

00:36:34

I

121

Siudziak Krzysztof

Górnik 09 M-ce

00:36:40

I

122

Kuśpiet Sylwia

Bytom

00:36:50

I K/CC

123

Kowacz Mateusz

Sosnowiec

00:37:37

I

124

Zapiór Marek

ZET

00:37:54

I

125

Sucharzewski Dorian

Mysłowice

00:39:12

I

126

Soter Bartłomiej

Kotrak

00:39:16

I

127

Jarzyna Adam

Polanka Wielka

00:40:35

I

128

Imosa Jakub

Kotrak

00:40:57

I

129

Pulut Anna

 

00:42:12

I K

130

Jaworska Marta

Husky Fan

00:43:11

I K/CC

131

Wilk Tadeusz

TKKF Saturn Czeladź

00:49:49

I NW

132

Warcholska Teresa

Stadion Śląski

00:50:09

I K/NW

133

Raczyńska Aleksandra

Stadion Śląski

00:56:02

I K/NW

134

Węgler Krystyna

Sosnowiec

01:00:25

I K/NW

135

Sokół Grzegorz

Truchtacz Mysłowice

01:10:03

I NW

 

KLASYFIKACJA CANICROSS :

1

Jamroz Damian

Husky Fan

02:41:29

V CC (PB)

2

Kolonko Mirosław

Goggle Pro Active

02:11:12

IV CC (PB)

3

Kuśpiet Sylwia

Bytom

00:36:50

I K/CC

4

Jaworska Marta

Husky Fan

00:43:11

I K/CC

 

KLASYFIKACJA NORDIC WALKING :

1

Nowak Grzegorz

TKKF Saturn Czeladź

04:31:16

VI NW + (PB)

2

Barchanowski Adam

Sosnowiec

04:34:34

VI NW (PB)

3

Barchanowski Wojciech

Harpagan Sosnowiec

04:39:34

VI NW (PB)

4

Makowski Marek

Tychy

04:41:10

VI NW (PB)

5

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

04:57:25

VI K/NW + (PB)

6

Witkowska Maria

Stadion Śląski

04:59:44

VI K/NW (PB)

7

Barchanowska Lucyna

Sosnowiec

05:04:36

VI K/NW (PB)

8

Sagan Irena

40-latek Tychy

05:42:39

VI K/NW + (PB)

9

Kurpet Zygmunt

Wolny Strzelec

05:50:01

VI NW (PB)

10

Augustyn Anna

ADS Masna Krytyczna

06:16:10

VI K/NW (PB)

11

Wujko Józef

Katowice

06:18:54

VI NW (PB)

12

Sagan Marian

40-latek Tychy

04:06:33

V NW (PB)

13

Kupibida Bogusława

Silesia Nordic Team / Kotrak

04:09:33

V K/NW (PB)

14

Kurek Edward

MOSIR Czeladź

04:20:37

V NW (PB)

15

Wiktorzak Elżbieta

Stadion Śląski

04:52:29

V K/NW  (PB)

16

Maciuk Bronisław

Stadion Śląski

03:05:37

IV NW (PB)

17

Królikowski Mirosław

Dąbrowa Nordic Team

03:09:34

IV NW

18

Porczak Marian

Mysłowice

03:31:27

IV NW

19

Thomalla Bogdan

Silesia Nordic Team / Kotrak

02:39:44

III NW

20

Janiczek Tadeusz

TKKF Saturn Czeladź

03:05:36

III NW (PB)

21

Bubel Krzysztof

Katowice

01:30:48

II NW (PB)

22

Królikowska Gabriela

Dąbrowa Nordic Team

01:43:29

II K/NW

23

Cieśla Urszula

Truchtacz Mysłowice

01:51:47

II K/NW

24

Kaczmarczyk Irena

Stadion Śląski

01:52:48

II K/NW

25

Stachowiak Beata

Stadion Śląski

01:57:23

II K/NW

26

Kopeć Bożena

Truchtacz Mysłowice

02:08:23

II K/NW

27

Księżyk Basia

Truchtacz Mysłowice

02:08:23

II K/NW

28

Wilk Tadeusz

TKKF Saturn Czeladź

00:49:49

I NW

29

Warcholska Teresa

Stadion Śląski

00:50:09

I K/NW

30

Raczyńska Aleksandra

Stadion Śląski

00:56:02

I K/NW

31

Węgler Krystyna

Sosnowiec

01:00:25

I K/NW

32

Sokół Grzegorz

Truchtacz Mysłowice

01:10:03

I NW

 

KLASYFIKACJA KOBIET :

1

Nowak Ewa

Mysłowice

03:02:30

VI K (PB)

2

Szelest Barbara

ADS Masna Krytyczna

03:06:36

VI K

3

Malejka Katarzyna

ADS Masna Krytyczna

03:10:59

VI K (PB)

4

Szatniewska Agnieszka

Będzin

03:29:10

VI K (PB)

5

Jureczko Monika

Kotrak

03:41:31

VI K (PB)

6

Żebrowska Matylda

MKB nr 1

03:55:44

VI K (PB)

7

Czopek Agnieszka

Jaworzno

03:57:02

VI K

8

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

04:57:25

VI K/NW + (PB)

9

Witkowska Maria

Stadion Śląski

04:59:44

VI K/NW (PB)

10

Barchanowska Lucyna

Sosnowiec

05:04:36

VI K/NW (PB)

11

Sagan Irena

40-latek Tychy

05:42:39

VI K/NW + (PB)

12

Augustyn Anna

ADS Masna Krytyczna

06:16:10

VI K/NW (PB)

13

Kupibida Bogusława

Silesia Nordic Team / Kotrak

04:09:33

V K/NW (PB)

14

Wiktorzak Elżbieta

Stadion Śląski

04:52:29

V K/NW  (PB)

15

Kolonko Justyna

Goggle Pro Active

02:28:34

IV K (PB)

16

Królikowska Gabriela

Dąbrowa Nordic Team

03:05:22

II K/NW + II K

17

Wyleciał Dorota

Truchtacz Mysłowice

01:33:52

III K (PB)

18

Kania Agnieszka

MKB nr 1

01:41:06

III K

19

Mroczka Anna

Katowice

01:07:13

II K

20

Szymczyk Barbara

Ruda Śląska

01:14:18

II K

21

Węgler Kornelia

KRS TKKF Jastrząb RŚ

01:14:19

II K

22

Wolak Izabela

Jaworzno

01:19:15

II K

23

Paloc Martyna

Kotrak

01:31:26

II K (PB)

24

Buława Ewa

Mysłowice

01:31:38

II K/Sł.Mund.

25

Cieśla Urszula

Truchtacz Mysłowice

01:51:47

II K/NW

26

Kaczmarczyk Irena

Stadion Śląski

01:52:48

II K/NW

27

Stachowiak Beata

Stadion Śląski

01:57:23

II K/NW

28

Kopeć Bożena

Truchtacz Mysłowice

02:08:23

II K/NW

29

Księżyk Basia

Truchtacz Mysłowice

02:08:23

II K/NW

30

Wilk Edyta

Dąbrowa Górnicza

00:30:17

I K

31

Mokry Agnieszka

MKB nr 1

00:34:35

I K

32

Henke Magdalena

Ruda Śląska

00:36:03

I K

33

Aksamit Ewelina

MKB nr 1

00:36:31

I K

34

Kuśpiet Sylwia

Bytom

00:36:50

I K/CC

35

Pulut Anna

 

00:42:12

I K

36

Jaworska Marta

Husky Fan

00:43:11

I K/CC

37

Warcholska Teresa

Stadion Śląski

00:50:09

I K/NW

38

Raczyńska Aleksandra

Stadion Śląski

00:56:02

I K/NW

39

Węgler Krystyna

Sosnowiec

01:00:25

I K/NW

 

KLASYFIKACJA MUNDUROWA :

1

Szklorz Sylwester

ADS Masna Krytyczna

02:59:50

VI Sł.Mund. + (PB)

2

Kobak Krzysztof

Mysłowice

03:07:57

VI Sł.Mund. + (PB)

3

Wizner Czesław

Mysłowice

03:56:15

VI Sł.Mund. (PB)

4

Pytel Janusz

Sokół Zakopane

00:53:00

II Sł.Mund.

5

Księżyk Jacek

Truchtacz Mysłowice

01:17:25

II Sł.Mund.

6

Buława Ewa

Mysłowice

01:31:38

II K/Sł.Mund.

 

KLASYFIKACJA TRUCHTACZY :

1

Maciejewski Marek

Truchtacz Mysłowice

02:49:26

VI (PB)

2

Stolecki Grzegorz

Truchtacz Mysłowice

02:50:38

VI + (PB)

3

Szmigiel Dariusz

Truchtacz Mysłowice

02:57:00

VI + (PB)

4

Rogowicz Piotr

Truchtacz Mysłowice

02:58:37

VI (PB)

5

Legomiński Werner

Truchtacz Mysłowice

03:28:07

VI + (PB)

6

Bromboszcz Karol

Truchtacz Mysłowice

03:32:40

VI (PB)

7

Micuda Jan

Truchtacz Mysłowice

04:03:36

VI (PB)

8

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

04:57:25

VI K/NW + (PB)

9

Staciwa Michał

Truchtacz Mysłowice

02:42:30

V + (PB)

10

Wieczorek Krzysztof

Truchtacz Mysłowice

02:45:22

V (PB)

11

Jarosz Marian

Truchtacz Mysłowice

03:25:28

V

12

Grocholewski Włodzimierz

Truchtacz Mysłowice

01:25:53

III

13

Wyleciał Dorota

Truchtacz Mysłowice

01:33:52

III K (PB)

14

Proksa Robert

Truchtacz Mysłowice / UKS Chromik M-ce

00:56:42

II

15

Księżyk Jacek

Truchtacz Mysłowice

01:17:25

II Sł.Mund.

16

Hornik Jarosław

Truchtacz Mysłowice

01:17:50

II

17

Cieśla Urszula

Truchtacz Mysłowice

01:51:47

II K/NW

18

Kopeć Bożena

Truchtacz Mysłowice

02:08:23

II K/NW

19

Księżyk Basia

Truchtacz Mysłowice

02:08:23

II K/NW

20

Sokół Grzegorz

Truchtacz Mysłowice

01:10:03

I NW

 

KLASYFIKACJA KOTRAK :

1

Jureczko Monika

Kotrak

03:41:31

VI K (PB)

2

Kupibida Bogusława

Silesia Nordic Team / Kotrak

04:08:33

V K/NW (PB)

3

Rauer Adam

Kotrak

01:24:57

III (PB)

4

Thomalla Bogdan

Silesia Nordic Team / Kotrak

02:39:44

III NW

5

Kawalec Paweł

Kotrak

01:17:23

II (PB)

6

Paloc Martyna

Kotrak

01:31:26

II K (PB)

7

Kawalec Grzegorz

Kotrak

00:36:04

I

8

Soter Bartłomiej

Kotrak

00:39:16

I

9

Imosa Jakub

Kotrak

00:40:57

I

 

KLASYFIKACJA KOTRAK BIS!!! :

 

1

Jureczko Monika

Kotrak

03:41:31

VI K (PB)

2

Kupibida Bogusława

Silesia Nordic Team / Kotrak

04:08:33

V K/NW (PB)

3

Rauer Adam

Kotrak

01:24:57

III (PB)

4

Wójtowicz Mateusz

Kotrak

01:38:45

III

5

Schröder Karol

Silesia Nordic Team / Kotrak

02:12:04

III NW

6

Thomalla Bogdan

Silesia Nordic Team / Kotrak

02:39:44

III NW

7

Stawski Klaudiusz

Kotrak

00:53:56

II

8

Kawalec Paweł

Kotrak

01:17:23

II

9

Wilk Ariel

Kotrak

01:19:56

II

10

Matwiejczyk Magdalena

Kotrak

01:19:57

II K

11

Paloc Martyna

Kotrak

01:31:26

II K (PB)

12

Skutela Angelika

Kotrak

00:35:20

I K

13

Skrzypczyk Monika

Kotrak

00:36:29

K

14

Dyrda Paweł

Kotrak

00:38:37

I

15

Soter Bartłomiej

Kotrak

00:39:16

I

16

Imosa Jakub

Kotrak

00:40:57

I

17

Grochowska Ewelina

Kotrak

00:41:11

I K

18

Duda Krzysztof

Silesia Nordic Team / Kotrak

00:43:03

I NW

19

Kozioł Tomasz

Kotrak

00:47:46

I

20

Kaczorowski Jakub

Kotrak

00:27:05

I 2 Okr.

21

Grochowska Ewelina

Kotrak

00:29:22

I 2 Okr.

LEGENDA:

  • I,II…VII – Ilość ukończonych zawodów
  • NW – Nordic Walking
  • CC – Canicross
  • K – Kobieta
  • Sł.Mund. – Kategoria branżowa – Służby Mundurowe
  • Truchtacz, Kotrak - Kategoria klubowa
  • (PB) – Do ukończonych zawodów, doliczono wynik Biegu Trzeciego „Polska Biega”
  • +(PB) – Do ukończonych zawodów, nie doliczono wyniku Biegu Trzeciego „Polska Biega”
  • 1 okr. – zawody ukończone na niepełnym dystansie, odpowiednio: 1 lub 2 okrążenia.
  • Jeśli w rubryce uwagi jest tylko cyfra rzymska (ilość ukończonych zawodów), oznacza to: Zwykły biegacz, mężczyzna, bez przynależności resortowej.

J.Ksi.

Poprawiony: środa, 28 grudnia 2016 20:46
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack