Reklama

Niemożliwe nie istnieje

Niemożliwe nie istnieje

vii gp logo.jpg

Logowanie



Szukaj

Agora Profile

Not Available to Guests

Agorians Online

Now 1 member online
and 3 guests online
Stworzone dzięki jVitals
PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
Wpisany przez Jacek Księżyk   
poniedziałek, 19 grudnia 2016 20:24

VII GRAND PRIX MYSŁOWIC W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH O PUCHAR TRUCHTACZA

 

KLASYFIKACJA GENERALNA (W UKŁADZIE POZIOMYM)

 

(Klasyfikacja uwzględnia jedynie tych zawodników, którzy ukończyli obowiązkowy BIEG PIERWSZY – ZIMOWY 2016-02-06)

alt

MIEJSCE

NAZWISKO, IMIĘ

KLUB / MIASTO

BIEG I

BIEG II

BIEG III

BIEG IV

BIEG V

BIEG VI

BIEG VII

SUMA

UWAGI

1

Aksamit Ewelina

MKB nr 1

00:36:31

 

 

 

 

 

 

00:36:31

I K

2

Augustyn Anna

ADS Masna Krytyczna

01:04:03

01:01:05

01:00:04

01:05:14

01:01:41

 

01:04:03

06:16:10

VI K/NW (PB)

3

Baluch Adam

Katowice

00:40:07

00:41:52

00:39:32

00:40:08

00:39:05

00:39:09

00:38:06

03:58:27

VI + (PB)

4

Barchanowska Lucyna

Sosnowiec

00:51:20

00:50:45

00:49:24

00:51:26

00:50:47

 

00:50:54

05:04:36

VI K/NW (PB)

5

Barchanowski Adam

Sosnowiec

00:46:29

 

00:44:23

00:45:22

00:46:01

00:46:04

00:46:15

04:34:34

VI NW (PB)

6

Barchanowski Wojciech

Harpagan Sosnowiec

00:47:40

00:47:37

00:46:07

00:45:48

00:46:54

 

00:45:28

04:39:34

VI NW (PB)

7

Bereszko Waldemar

TKKF Saturn Czeladź

00:32:38

 

 

 

 

 

 

00:32:38

I

8

Bogus Łukasz

Bieruń

00:32:32

00:34:24

00:32:16

00:33:17

 

 

 

02:12:29

IV (PB)

9

Bromboszcz Karol

Truchtacz Mysłowice

00:34:38

00:34:27

00:34:27

 

00:35:07

00:38:01

00:36:00

03:32:40

VI (PB)

10

Bubel Krzysztof

Katowice

00:46:06

 

00:44:42

 

 

 

 

01:30:48

II NW (PB)

11

Buława Ewa

Mysłowice

00:46:19

 

 

 

00:45:19

 

 

01:31:38

II K/Sł.Mund.

12

Cieśla Urszula

Truchtacz Mysłowice

00:55:34

00:56:13

 

 

 

 

 

01:51:47

II K/NW

13

Czopek Agnieszka

Jaworzno

00:41:28

00:38:12

 

00:38:00

00:38:22

00:38:57

00:42:03

03:57:02

VI K

14

Drąg Mateusz

UKS Chromik M

00:25:10

 

 

 

 

 

 

00:25:10

I

15

Dudzik Zenon

Katowice

00:27:55

00:27:29

00:26:18

00:27:19

00:31:50

 

00:27:46

02:43:23

VI (PB)

16

Glanowski Zenon

TKKF Saturn Czeladź

00:37:16

 

 

 

00:32:08

00:33:30

00:38:38

02:21:32

IV

17

Gładczak Jan

Ruda Śląska

00:36:05

00:37:06

 

 

 

 

 

01:13:11

II

18

Golonka Marek

Mysłowice

00:30:00

 

 

 

 

 

 

00:30:00

I

19

Górka Piotr

GKM MotoCross M-ce

00:36:37

00:36:41

 

00:36:21

 

 

 

01:49:39

III

20

Gralak Adam

Lędziny

00:29:46

00:29:11

 

 

00:29:34

 

 

01:28:31

III

21

Grocholewski Włodzimierz

Truchtacz Mysłowice

00:28:23

00:28:31

 

 

 

 

00:28:59

01:25:53

III

22

Henke Magdalena

Ruda Śląska

00:36:03

 

 

 

 

 

 

00:36:03

I K

23

Hornik Jarosław

Truchtacz Mysłowice

00:39:36

00:38:14

 

 

 

 

 

01:17:50

II

24

Imosa Jakub

Kotrak

00:40:57

 

 

 

 

 

 

00:40:57

I

25

Jamroz Damian

Husky Fan

0033:41

00:30:05

00:31:41

 

00:33:22

00:32:40

 

02:41:29

V CC (PB)

26

Janiczek Tadeusz

TKKF Saturn Czeladź

01:03:35

 

01:00:33

 

01:01:28

 

 

03:05:36

III NW (PB)

27

Jarosz Marian

Truchtacz Mysłowice

00:40:51

00:41:11

 

 

00:40:04

00:43:26

00:39:56

03:25:28

V

28

Jarzyna Adam

Polanka Wielka

00:40:35

 

 

 

 

 

 

00:40:35

I

29

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

00:51:16

00:49:12

00:47:58

00:48:53

00:49:41

00:49:10

00:49:13

04:57:25

VI K/NW + (PB)

30

Jaworska Marta

Husky Fan

00:43:11

 

 

 

 

 

 

00:43:11

I K/CC

31

Jędruś Olgierd

Mysłowice

00:49:50

00:51:17

 

 

 

 

 

01:41:07

II

32

Jureczko Monika

Kotrak

00:39:18

 

00:35:33

00:37:30

00:36:09

00:36:06

00:36:55

03:41:31

VI K (PB)

33

Kaczmarczyk Irena

Stadion Śląski

00:57:30

00:55:18

 

 

 

 

 

01:52:48

II K/NW

34

Kalita Marcin

Chełmek

00:29:53

 

 

 

 

 

 

00:29:53

I

35

Kałuża Arkadiusz

Bieruń Stary

00:32:05

 

 

 

 

 

 

00:32:05

I

36

Kania Agnieszka

MKB nr 1

00:32:36

 

 

 

 

00:33:20

00:35:08

01:41:06

III K

37

Kania Damian

Mysłowice

00:30:31

00:28:32

 

 

 

00:28:32

 

01:27:35

III

38

Kawalec Grzegorz

Kotrak

00:36:04

 

 

 

 

 

 

00:36:04

I

39

Kawalec Paweł

Kotrak

00:33:30

 

00:43:53

 

 

 

 

01:17:23

II (PB)

40

Kobak Krzysztof

Mysłowice

00:31:20

00:30:56

00:36:16

00:30:59

00:31:14

00:30:55

00:32:33

03:07:57

VI Sł.Mund. + (PB)

41

Kolka Krzysztof

Jaworzno

00:32:04

00:31:12

 

 

 

 

 

01:03:16

II

42

Kolka Piotr

Jaworzno

00:32:20

00:30:55

 

 

 

 

 

01:03:15

II

43

Kolonko Justyna

Goggle Pro Active

00:36:23

 

00:38:56

 

 

00:34:59

00:38:16

02:28:34

IV K (PB)

44

Kolonko Mirosław

Goggle Pro Active

00:30:02

 

00:32:39

 

 

00:29:12

00:39:19

02:11:12

IV CC (PB)

45

Kopeć Bożena

Truchtacz Mysłowice

01:10:03

00:58:20

 

 

 

 

 

02:08:23

II K/NW

46

Kotara Grzegorz

Mysłowice

00:34:31

00:34:39

00:35:18

 

00:36:53

00:36:07

00:35:40

03:33:08

VI (PB)

47

Kowacz Mateusz

Sosnowiec

00:37:37

 

 

 

 

 

 

00:37:37

I

48

Kowalik Damian

UKS Chromik M

00:25:09

 

 

 

 

 

 

00:25:09

I

49

Królikowska Gabriela

Dąbrowa Nordic Team

00:51:01

00:52:28

 

 

00:40:55

 

00:40:58

03:05:22

II K/NW + II K

50

Królikowski Mirosław

Dąbrowa Nordic Team

00:47:43

00:47:46

 

 

00:47:17

 

00:46:48

03:09:34

IV NW

51

Książek Andrzej

Mysłowice

00:37:23

00:36:47

 

 

 

 

 

01:14:10

II

52

Księżyk Basia

Truchtacz Mysłowice

01:10:03

00:58:20

 

 

 

 

 

02:08:23

II K/NW

53

Księżyk Jacek

Truchtacz Mysłowice

00:40:35

00:36:50

 

 

 

 

 

01:17:25

II Sł.Mund.

54

Kulików Sławomir

Mysłowice

00:32:46

00:31:46

 

 

00:31:49

00:32:44

00:33:16

02:46:21

V

55

Kupibida Bogusława

Silesia Nordic Walking

00:50:36

00:50:07

00:48:32

00:50:36

 

 

00:49:42

04:09:33

V K/NW (PB)

56

Kurek Edward

MOSIR Czeladź

00:50:09

00:50:43

00:52:56

 

00:52:41

 

00:54:08

04:20:37

V NW (PB)

57

Kurpet Zygmunt

Wolny Strzelec

00:59:25

00:57:18

00:58:04

 

00:57:37

00:58:43

00:58:54

05:50:01

VI NW (PB)

58

Kuśpiet Sylwia

Bytom

00:36:50

 

 

 

 

 

 

00:36:50

I K/CC

59

Labe Andrzej

TKKF Saturn Czeladź

00:37:35

 

 

00:40:30

 

 

 

01:18:05

II

60

Legomiński Werner

Truchtacz Mysłowice

00:33:53

00:35:10

00:33:44

00:34:28

00:34:14

00:34:22

00:36:00

03:28:07

VI + (PB)

61

Maciejewski Marek

Truchtacz Mysłowice

00:28:53

 

00:27:59

00:27:55

00:27:51

00:28:18

00:28:30

02:49:26

VI (PB)

62

Maciuk Bronisław

Stadion Śląski

00:46:32

 

00:45:34

 

 

00:47:03

00:46:28

03:05:37

IV NW (PB)

63

Makowski Marek

Tychy

00:47:00

00:46:38

00:46:42

00:45:51

 

00:47:13

00:47:46

04:41:10

VI NW (PB)

64

Malejka Katarzyna

ADS Masna Krytyczna

00:32:02

00:31:37

00:32:24

00:31:08

00:32:10

 

00:31:38

03:10:59

VI K (PB)

65

Malejka Piotr

ADS Masna Krytyczna

00:31:41

00:31:05

00:30:23

00:31:08

00:29:53

 

00:31:20

03:04:30

VI (PB)

66

Micuda Jan

Truchtacz Mysłowice

00:42:31

00:39:47

00:38:16

 

00:41:58

00:40:17

00:40:47

04:03:36

VI (PB)

67

Mika Dawid

Mysłowice

00:26:40

 

 

 

 

 

 

00:26:40

I

68

Mlaskawa Edward

Zabrze

00:41:54

00:40:32

00:41:19

00:44:29

00:43:57

00:42:58

00:43:33

04:17:23

VI + (PB)

69

Mokry Agnieszka

MKB nr 1

00:34:35

 

 

 

 

 

 

00:34:35

I K

70

Motyl Piotr

Mysłowice

00:28:11

 

 

 

 

00:26:54

 

00:55:05

II

71

Mroczka Anna

Katowice

00:33:59

 

00:33:14

 

 

 

 

01:07:13

II K

72

Nawias Albin

Katowice

00:36:16

 

 

 

 

 

 

00:36:16

I

73

Niedźwiedzki Ryszard

TKKF Saturn Czeladź

00:31:42

 

00:30:32

00:31:13

00:30:03

00:31:09

00:32:55

03:07:34

VI (PB)

74

Nogal Leszek

BBL Mikołów

00:33:18

00:32:19

00:32:09

00:32:36

00:31:23

00:32:04

00:32:21

03:14:01

VI + (PB)

75

Nogal Radosław

Mikołów

00:30:12

 

00:29:30

00:30:00

 

 

00:29:52

01:59:34

IV (PB)

76

Nowak Ewa

Mysłowice

00:31:10

00:30:51

00:30:06

00:30:25

00:29:38

 

00:30:20

03:02:30

VI K (PB)

77

Nowak Grzegorz

TKKF Saturn Czeladź

00:45:37

00:46:13

00:44:01

00:45:38

00:45:03

00:44:26

00:44:19

04:31:16

VI NW + (PB)

78

Oleksy Krzysztof

ADS Masna Krytyczna

00:29:30

00:28:53

00:36:17

00:30:56

00:29:43

 

00:29:05

03:04:24

VI (PB)

79

Pająk Roch

Harpagan Sosnowiec

00:25:36

 

 

 

 

 

 

00:25:36

I

80

Palczewski Przemysław

Mysłowice

00:29:16

 

00:27:34

 

 

 

 

00:56:50

II (PB)

81

Paloc Martyna

Kotrak

00:49:49

 

00:41:37

 

 

 

 

01:31:26

II K (PB)

82

Pendolski Franciszek

KB Józefinka Katowice

00:38:28

 

 

00:40:54

00:39:47

 

00:41:49

02:40:58

IV

83

Plich Andrzej

Mysłowice

00:30:22

00:28:22

 

 

 

00:30:16

00:31:31

01:59:31

IV

84

Plich Tomasz

Mysłowice

00:32:14

 

 

 

 

 

 

00:32:14

I

85

Pławecki Maciej

Górnik 09 M-ce

00:36:02

 

 

 

 

 

 

00:36:02

I

86

Porczak Marian

Mysłowice

00:53:47

00:52:49

 

00:52:08

00:52:43

 

 

03:31:27

IV NW

87

Proksa Robert

Truchtacz Mysłowice / UKS Chromik M-ce

00:27:17

 

 

 

 

 

00:29:25

00:56:42

II

88

Pulut Anna

 

00:42:12

 

 

 

 

 

 

00:42:12

I K

89

Pytel Janusz

Sokół Zakopane

00:26:19

 

 

 

 

 

00:26:41

00:53:00

II Sł.Mund.

90

Raczyńska Aleksandra

Stadion Śląski

00:56:02

 

 

 

 

 

 

00:56:02

I K/NW

91

Rauer Adam

Kotrak

00:28:07

 

00:28:30

 

00:28:20

 

 

01:24:57

III (PB)

92

Rogowicz Piotr

Truchtacz Mysłowice

00:31:15

00:31:35

00:31:32

 

00:28:21

00:28:26

00:29:28

02:58:37

VI (PB)

93

Sagan Irena

40-latek Tychy

00:57:07

00:56:04

00:55:58

00:57:33

00:56:17

00:57:31

00:58:07

05:42:39

VI K/NW + (PB)

94

Sagan Marian

40-latek Tychy

00:50:40

00:48:31

00:48:28

00:49:46

 

00:50:08

 

04:06:33

V NW (PB)

95

Siudziak Krzysztof

Górnik 09 M-ce

00:36:40

 

 

 

 

 

 

00:36:40

I

96

Smaczyński Dariusz

SRS Aktywna Dąbrowa

00:33:07

 

 

00:26:54

 

 

 

01:00:01

II

97

Sokół Grzegorz

Truchtacz Mysłowice

01:10:03

 

 

 

 

 

 

01:10:03

I NW

98

Soter Bartłomiej

Kotrak

00:39:16

 

 

 

 

 

 

00:39:16

I

99

Stachoń Łukasz

Górnik 09 M-ce

00:36:34

 

 

 

 

 

 

00:36:34

I

100

Stachoń Maciej

Górnik 09 M-ce

00:36:01

 

 

 

 

 

 

00:36:01

I

101

Stachowiak Beata

Stadion Śląski

01:00:24

00:56:59

 

 

 

 

 

01:57:23

II K/NW

102

Stachowiak Sebastian

Katowice

00:30:26

00:29:29

 

 

 

 

 

00:59:55

II

103

Staciwa Michał

Truchtacz Mysłowice

00:31:21

00:30:46

00:30:21

00:36:08

00:32:42

00:31:33

 

02:42:30

V + (PB)

104

Stolecki Grzegorz

Truchtacz Mysłowice

00:29:52

00:28:11

00:27:56

00:27:46

00:28:00

00:28:09

00:28:40

02:50:38

VI + (PB)

105

Sucharzewski Dorian

Mysłowice

00:39:12

 

 

 

 

 

 

00:39:12

I

106

Suchocki Mieczysław

Sosnowiec

00:39:13

 

 

00:32:50

00:33:11

00:34:41

00:38:38

03:48:33

V

107

Suślik Sobiesław

Mysłowice

00:32:16

00:32:32

00:32:20

 

00:33:49

00:33:13

00:34:06

03:17:16

VI (PB)

108

Szatniewska Agnieszka

Będzin

00:35:17

00:34:11

00:33:27

00:35:02

 

00:34:49

00:37:24

03:29:10

VI K (PB)

109

Szczepańczyk Michał

Będzin

00:25:28

 

 

 

 

 

 

00:25:28

I

110

Szczepański Janusz

Mysłowice

00:27:37

 

 

 

 

00:27:35

00:28:49

01:24:01

III

111

Szelest Barbara

ADS Masna Krytyczna

00:32:15

00:31:19

 

00:30:56

00:29:56

00:30:34

00:31:36

03:06:36

VI K

112

Szklorz Sylwester

ADS Masna Krytyczna

00:30:19

00:28:57

00:32:25

00:30:37

00:29:44

00:30:20

00:30:53

02:59:50

VI Sł.Mund. + (PB)

113

Szmigiel Dariusz

Truchtacz Mysłowice

00:28:43

00:29:10

00:30:02

00:30:15

00:29:16

00:29:20

00:30:16

02:57:00

VI + (PB)

114

Szreniawa Paweł

UKS Chromik M

00:25:10

 

 

 

00:23:53

 

 

00:49:03

II

115

Szymczyk Barbara

Ruda Śląska

00:37:13

00:37:05

 

 

 

 

 

01:14:18

II K

116

Thomalla Bogdan

Silesia Nordic Walking

00:51:50

00:54:05

 

 

 

00:53:49

 

02:39:44

III NW

117

Turek Rafał

Będzin

00:28:33

00:28:00

00:26:33

00:28:14

 

00:27:32

00:29:08

02:48:00

VI (PB)

118

Warcholska Teresa

Stadion Śląski

00:50:09

 

 

 

 

 

 

00:50:09

I K/NW

119

Wencel Zbigniew

Świętochłowice

00:33:14

00:34:07

 

00:33:37

00:35:32

00:37:48

00:36:24

03:30:42

VI

120

Węgler Kornelia

KRS TKKF Jastrząb RŚ

00:37:13

00:37:06

 

 

 

 

 

01:14:19

II K

121

Węgler Krystyna

Sosnowiec

01:00:25

 

 

 

 

 

 

01:00:25

I K/NW

122

Węgler Zbigniew

Sosnowiec

00:41:08

 

00:39:40

00:41:50

00:40:32

00:41:37

00:42:56

04:07:43

VI (PB)

123

Wieczorek Krzysztof

Truchtacz Mysłowice

00:33:29

00:33:01

00:32:32

00:32:58

 

 

00:33:22

02:45:22

V (PB)

124

Wiktorzak Elżbieta

Stadion Śląski

01:00:23

00:59:33

00:57:17

 

00:56:07

 

00:59:09

04:52:29

V K/NW  (PB)

125

Wilk Edyta

Dąbrowa Górnicza

00:30:17

 

 

 

 

 

 

00:30:17

I K

126

Wilk Tadeusz

TKKF Saturn Czeladź

00:49:49

 

 

 

 

 

 

00:49:49

I NW

127

Witkowska Maria

Stadion Śląski

00:51:50

00:49:16

00:50:53

 

00:50:08

00:49:39

00:49:58

04:59:44

VI K/NW (PB)

128

Wizner Czesław

Mysłowice

00:40:03

00:38:31

00:41:12

 

00:39:05

00:40:00

00:38:24

03:56:15

VI Sł.Mund. (PB)

129

Wolak Izabela

Jaworzno

00:41:21

00:38:54

 

 

 

 

 

01:19:15

II K

130

Wosk Mateusz

Mysłowice

00:34:26

00:32:07

 

 

 

 

 

01:06:33

II

131

Wujko Józef

Katowice

01:00:39

01:02:09

01:02:59

 

01:01:52

01:05:07

01:06:08

06:18:54

VI NW (PB)

132

Wyleciał Dorota

Truchtacz Mysłowice

00:30:41

 

00:31:20

00:31:51

 

 

 

01:33:52

III K (PB)

133

Zapiór Marek

ZET

00:37:54

 

 

 

 

 

 

00:37:54

I

134

Zbąski Bartłomiej

Ruda Śląska

00:29:21

00:26:36

 

 

00:26:34

 

00:30:51

01:53:22

IV

135

Żebrowska Matylda

MKB nr 1

00:38:39

00:39:06

00:37:41

00:38:20

00:43:18

 

00:38:40

03:55:44

VI K (PB)

 

J.Ksi.

Poprawiony: środa, 28 grudnia 2016 20:51
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack