Reklama

Niemożliwe nie istnieje

Niemożliwe nie istnieje

logo.jpg

Logowanie



Szukaj

Agora Profile

Not Available to Guests

Agorians Online

Now 4 guests online
Stworzone dzięki jVitals
PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 1
SłabyŚwietny 
Wpisany przez Jacek Księżyk   
niedziela, 19 lutego 2017 21:59

VIII PRZEŁAJOWE GRAND PRIX MYSŁOWIC

O PUCHAR TRUCHTACZA

BIEG PIERWSZY – ZIMOWY

2017-02-18

alt

KLASYFIKACJA OPEN :

 

MIEJSCE

NAZWISKO, IMIĘ

KLUB / MIASTO

WYNIKI : BIEG VII

UWAGI

1

Zięcina Maciej

ADS Masna Krytyczna

00:25:28

 

2

Smoleń Jarosław

AZS UŚ Katowice

00:27:15

 

3

Lacheta Kacper

Dąbrowa Górnicza

00:27:42

 

4

Sokołowski Marek

Alpin Sport Team

00:28:05

 

5

Drybczewski Daniel

MKB nr 1

00:28:16

 

6

Pytel Janusz

Sokół Zakopane

00:29:04

Sł.Mund.

7

Ochowicz Andrzej

KCH

00:29:12

 

8

Lacheta Tomasz

Dąbrowa Górnicza

00:29:15

 

9

Lisowski Adam

Mysłowice

00:29:24

 

10

Palczewski Przemysław

Mysłowice

00:29:31

 

11

Rogowicz Piotr

Truchtacz Mysłowice

00:29:38

 

12

Smaczyński Dariusz

SRS Aktywna Dąbrowa

00:30:13

 

13

Gralak Damian

Lędziny

00:30:43

 

14

Dudzik Zenon

Katowice

00:30:59

 

15

Stolecki Grzegorz

Truchtacz Mysłowice

00:31:10

 

15

Kobak Krzysztof

Mysłowice

00:31:10

Sł.Mund.

15

Maciejewski Marek

Truchtacz Mysłowice

00:31:10

 

18

Kania Damian

MKB nr 1

00:31:23

 

19

Oleksy Krzysztof

ADS Masna Krytyczna

00:31:43

 

20

Proksa Robert

Mysłowice

00:31:49

 

21

Mikołajski Damian

Team Damiko

00:31:54

 

22

Kuraszewski Klaudiusz

Mysłowice

00:32:05

 

23

Turek Rafał

Będzin

00:32:10

 

24

Pilis Janusz

Mikołów

00:32:16

 

25

Szklorz Sylwester

Katowice

00:33:21

Sł.Mund.

26

Kolonko Mirosław

Goggle Pae Team

00:33:22

CC

27

Siegmund Bogusław

Mysłowice

00:33:49

 

28

Kowalski Piotr

Truchtacz Mysłowice

00:34:00

 

29

Szmigiel Dariusz

Truchtacz Mysłowice

00:34:09

 

30

Tymiec Przemysław

MKB nr 1

00:34:22

 

31

Orlicki Stanisław

Rudze

00:34:27

 

32

Idzikowska Angelika

Świętochłowice

00:34:31

K

33

Nogal Radosław

Mikołów

00:34:33

 

34

Staciwa Michał

Truchtacz Mysłowice

00:35:00

 

35

Zakrzewska Natalia

UKS Chromik Mysłowice

00:35:01

K

36

Wolański Rafał

Truchtacz Mysłowice

00:35:18

Sł.Mund.

37

Nogal Leszek

Mikołów

00:35:46

 

38

Szelest Barbara

MKB nr 1

00:35:52

K

39

Kulików Sławomir

Mysłowice

00:35:57

 

40

Katan Tomasz

Mysłowice

00:36:01

 

41

Wieczorek Krzysztof

Truchtacz Mysłowice

00:36:07

 

42

Grabowska Paulina

UKS Chromik Mysłowice

00:36:29

K

43

Wencel Zbigniew

Świętochłowice

00:37:14

 

44

Zasucha Grzegorz

Stowarzyszenie Puls Śląska

00:37:18

 

45

Litwin Sławomir

Pogoria Biega

00:37:21

Sł.Mund.

46

Wartok Mariusz

Mysłowice

00:37:47

 

47

Kotara Grzegorz

Mysłowice

00:37:56

 

48

Kania Agnieszka

MKB nr 1

00:38:14

K

49

Suślik Sobiesław

Mysłowice

00:38:32

 

50

Legomiński Werner

Truchtacz Mysłowice

00:38:35

 

51

Augustyn Grzegorz

Blok Aktywni Razem

00:38:41

 

52

Orzechowski Adam

MKB nr 1

00:39:01

 

53

Kolonko Justyna

Goggle Pae Team

00:39:14

K

54

Sroga Przemysław

Mysłowice

00:39:22

Sł.Mund.

55

Proksa Wojciech

Mysłowice

00:39:32

 

56

Żebrowska Matylda

MKB nr 1

00:39:41

K

57

Książek Andrzej

Mysłowice

00:39:52

 

58

Baluch Adam

Katowice

00:40:24

 

58

Wizner Czesław

Mysłowice

00:40:24

Sł.Mund.

60

Szczerba Andrzej

Kaziki Kazimierz Górniczy

00:40:38

Sł.Mund.

61

Janiec Tomasz

Chełmek

00:40:56

Sł.Mund.

62

Rekieć Kaja

Dąbrowa Górnicza

00:41:05

K

63

Glanowski Zenon

TKKF Saturn Czeladź

00:41:17

 

64

Szatniewska Agnieszka

Owocowa Kraina

00:41:47

K

65

Górka Piotr

GKM MotoCross M-ce

00:42:54

 

66

Pendolski Franciszek

KB Józefinka Katowice

00:43:26

 

67

Węgler Zbigniew

Sosnowiec

00:45:47

 

68

Mlaskawa Edward

Zabrze

00:46:16

 

69

Nowak Grzegorz

TKKF Saturn Czeladź

00:46:24

NW

70

Orzechowska Iwona

MKB nr 1

00:47:12

K

71

Duda Krzysztof

Silesia Nordic Team

00:47:35

NW

72

Świerc Krzysztof

MojaCukrzyca.pl

00:47:42

NW

73

Barchanowski Wojciech

Harpagan Sosnowiec

00:48:32

NW

74

Buława Ewa

Mysłowice

00:48:52

K/Sł.Mund.

75

Maciuk Bronisław

Stadion Śląski

00:50:13

NW

76

Królikowski Mirosław

Katowice

00:51:56

NW

77

Barchanowska Lucyna

Harpagan Sosnowiec

00:53:06

K/NW

78

Barchanowski Adam

Zagłębie Sosnowiec

00:53:20

NW

79

Augustyn Anna

ADS Masna Krytyczna

00:54:27

K

80

Thomalla Bogdan

Silesia Nordic Team

00:55:30

 

81

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

00:57:20

K/NW

81

Witkowska Maria

Katowice

00:57:20

K/NW

83

Kopeć Bożena

Truchtacz Mysłowice

00:58:18

K/NW

84

Sagan Marian

40-latek Tychy

00:58:40

NW

85

Wasilewska Barbara

Katowice

01:01:54

K/NW

86

Gaura Karolina

ZSS im. J. Korczaka M-ce

01:02:06

K/NW

87

Lubowiecki Adam

Katowice

01:02:33

NW

88

Siekiera Tomasz

ZSS nr 10 Katowice

01:06:38

NW

89

Augustyńska Aleksandra

ZSS im. J. Korczaka M-ce

01:07:02

K

90

Sagan Irena

40-latek Tychy

01:07:21

K/NW

91

Kindla Ewelina

ZSS nr 10 Katowice

01:11:03

K/NW

92

Wencel Klaudia

ZSS nr 10 Katowice

01:19:16

K/NW

93

Wyleciał Dorota

Truchtacz Mysłowice

00::

K

94

Bromboszcz Karol

Truchtacz Mysłowice

00::

 

95

Hornik Jarosław

Truchtacz Mysłowice

00::

 

96

Księżyk Jacek

Truchtacz Mysłowice

00::

Sł.Mund.

97

Sokół Grzegorz

Truchtacz Mysłowice

00::

 

98

Księżyk Basia

Truchtacz Mysłowice

00::

K/NW

99

Witecka Halina

Truchtacz Mysłowice

00::

K/NW

100

Witecki Marek

Truchtacz Mysłowice

00::

 

REKREACJA (Niepełny Dystans)

101

Chłopek Małgorzata

ZSS im. J. Korczaka M-ce

00:43:04

K/NW 2 Okr.

102

Siegert Daniel

ZSS im. J. Korczaka M-ce

00:43:05

NW 2 Okr.

103

Szymczak Łukasz

Katowice

00:10:30

1 Okr./ Sł.Mund.

104

Sojka Wiktoria

ZSS nr 10 Katowice

00:24:53

K/NW 1 Okr.

105

Lubowiecka Barbara

Katowice

00:26:23

K/NW 1 Okr.

106

Wujko Józef

Katowice

00:27:15

NW 1 Okr.

107

Borkowska Aleksandra

ZSS nr 10 Katowice

00:31:54

K/NW 1 Okr.

108

Kasprzak Justyna

Mysłowice

00:32:30

K/NW 1 Okr.

109

Więczkowska Oliwia

ZSS nr 10 Katowice

00:32:30

K/NW 1 Okr.

 

KLASYFIKACJA CANICROSS :

 

1

Kolonko Mirosław

Goggle Pae Team

00:32:22

CC

 

KLASYFIKACJA NORDIC WALKING :

 

1

Nowak Grzegorz

TKKF Saturn Czeladź

00:46:24

NW

2

Duda Krzysztof

Silesia Nordic Team

00:47:35

NW

3

Świerc Krzysztof

MojaCukrzyca.pl

00:47:42

NW

4

Barchanowski Wojciech

Harpagan Sosnowiec

00:48:32

NW

5

Maciuk Bronisław

Stadion Śląski

00:50:13

NW

6

Królikowski Mirosław

Katowice

00:51:56

NW

7

Barchanowska Lucyna

Harpagan Sosnowiec

00:53:06

K/NW

8

Barchanowski Adam

Zagłębie Sosnowiec

00:53:20

NW

9

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

00:57:20

K/NW

10

Witkowska Maria

Katowice

00:57:20

K/NW

11

Kopeć Bożena

Truchtacz Mysłowice

00:58:18

K/NW

12

Sagan Marian

40-latek Tychy

00:58:40

NW

13

Wasilewska Barbara

Katowice

01:01:54

K/NW

14

Gaura Karolina

ZSS im. J. Korczaka M-ce

01:02:06

K/NW

15

Lubowiecki Adam

Katowice

01:02:33

NW

16

Siekiera Tomasz

ZSS nr 10 Katowice

01:06:38

NW

17

Sagan Irena

40-latek Tychy

01:07:21

K/NW

18

Kindla Ewelina

ZSS nr 10 Katowice

01:11:03

K/NW

19

Wencel Klaudia

ZSS nr 10 Katowice

01:19:16

K/NW

20

Księżyk Basia

Truchtacz Mysłowice

00::

K/NW

21

Witecka Halina

Truchtacz Mysłowice

00::

K/NW

22

Chłopek Małgorzata

ZSS im. J. Korczaka M-ce

00:43:04

K/NW 2 Okr.

23

Siegert Daniel

ZSS im. J. Korczaka M-ce

00:43:05

NW 2 Okr.

24

Sojka Wiktoria

ZSS nr 10 Katowice

00:24:53

K/NW 1 Okr.

25

Lubowiecka Barbara

Katowice

00:26:23

K/NW 1 Okr.

26

Wujko Józef

Katowice

00:27:15

NW 1 Okr.

27

Borkowska Aleksandra

ZSS nr 10 Katowice

00:31:54

K/NW 1 Okr.

28

Kasprzak Justyna

Mysłowice

00:32:30

K/NW 1 Okr.

29

Więczkowska Oliwia

ZSS nr 10 Katowice

00:32:30

K/NW 1 Okr.

 

KLASYFIKACJA KOBIET :

 

1

Idzikowska Angelika

Świętochłowice

00:34:31

K

2

Zakrzewska Natalia

UKS Chromik Mysłowice

00:35:01

K

3

Szelest Barbara

MKB nr 1

00:35:52

K

4

Grabowska Paulina

UKS Chromik Mysłowice

00:36:29

K

5

Kania Agnieszka

MKB nr 1

00:38:14

K

6

Kolonko Justyna

Goggle Pae Team

00:39:14

K

7

Żebrowska Matylda

MKB nr 1

00:39:41

K

8

Rekieć Kaja

Dąbrowa Górnicza

00:41:05

K

9

Szatniewska Agnieszka

Owocowa Kraina

00:41:47

K

10

Orzechowska Iwona

MKB nr 1

00:47:12

K

11

Buława Ewa

Mysłowice

00:48:52

K/Sł.Mund.

12

Barchanowska Lucyna

Harpagan Sosnowiec

00:53:06

K/NW

13

Augustyn Anna

ADS Masna Krytyczna

00:54:27

K

14

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

00:57:20

K/NW

15

Witkowska Maria

Katowice

00:57:20

K/NW

16

Kopeć Bożena

Truchtacz Mysłowice

00:58:18

K/NW

17

Wasilewska Barbara

Katowice

01:01:54

K/NW

18

Gaura Karolina

ZSS im. J. Korczaka M-ce

01:02:06

K/NW

19

Augustyńska Aleksandra

ZSS im. J. Korczaka M-ce

01:07:02

K

20

Sagan Irena

40-latek Tychy

01:07:21

K/NW

21

Kindla Ewelina

ZSS nr 10 Katowice

01:11:03

K/NW

22

Wencel Klaudia

ZSS nr 10 Katowice

01:19:16

K/NW

23

Wyleciał Dorota

Truchtacz Mysłowice

00::

K

24

Księżyk Basia

Truchtacz Mysłowice

00::

K/NW

25

Witecka Halina

Truchtacz Mysłowice

00::

K/NW

26

Chłopek Małgorzata

ZSS im. J. Korczaka M-ce

00:43:04

K/NW 2 Okr.

27

Sojka Wiktoria

ZSS nr 10 Katowice

00:24:53

K/NW 1 Okr.

28

Lubowiecka Barbara

Katowice

00:26:23

K/NW 1 Okr.

29

Borkowska Aleksandra

ZSS nr 10 Katowice

00:31:54

K/NW 1 Okr.

30

Kasprzak Justyna

Mysłowice

00:32:30

K/NW 1 Okr.

31

Więczkowska Oliwia

ZSS nr 10 Katowice

00:32:30

K/NW 1 Okr.

 

KLASYFIKACJA MUNDUROWA :

 

1

Pytel Janusz

Sokół Zakopane

00:29:04

Sł.Mund.

2

Kobak Krzysztof

Mysłowice

00:31:10

Sł.Mund.

3

Szklorz Sylwester

Katowice

00:33:21

Sł.Mund.

4

Wolański Rafał

Truchtacz Mysłowice

00:35:18

Sł.Mund.

5

Litwin Sławomir

Pogoria Biega

00:37:21

Sł.Mund.

6

Sroga Przemysław

Mysłowice

00:39:22

Sł.Mund.

7

Wizner Czesław

Mysłowice

00:40:24

Sł.Mund.

8

Szczerba Andrzej

Kaziki Kazimierz Górniczy

00:40:38

Sł.Mund.

9

Janiec Tomasz

Chełmek

00:40:56

Sł.Mund.

10

Buława Ewa

Mysłowice

00:48:52

K/Sł.Mund.

11

Księżyk Jacek

Truchtacz Mysłowice

00::

Sł.Mund.

12

Szymczak Łukasz

Katowice

00:10:30

1 Okr./ Sł.Mund.

 

KLASYFIKACJA TRUCHTACZY :

                                                                                                                                               

1

Rogowicz Piotr

Truchtacz Mysłowice

00:29:38

 

2

Stolecki Grzegorz

Truchtacz Mysłowice

00:31:10

 

3

Maciejewski Marek

Truchtacz Mysłowice

00:31:10

 

4

Kowalski Piotr

Truchtacz Mysłowice

00:34:00

 

5

Szmigiel Dariusz

Truchtacz Mysłowice

00:34:09

 

6

Staciwa Michał

Truchtacz Mysłowice

00:35:00

 

7

Wolański Rafał

Truchtacz Mysłowice

00:35:18

Sł.Mund.

8

Wieczorek Krzysztof

Truchtacz Mysłowice

00:36:07

 

9

Legomiński Werner

Truchtacz Mysłowice

00:38:35

 

10

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

00:57:20

K/NW

11

Kopeć Bożena

Truchtacz Mysłowice

00:58:18

K/NW

12

Wyleciał Dorota

Truchtacz Mysłowice

00::

K

13

Bromboszcz Karol

Truchtacz Mysłowice

00::

 

14

Hornik Jarosław

Truchtacz Mysłowice

00::

 

15

Księżyk Jacek

Truchtacz Mysłowice

00::

Sł.Mund.

16

Sokół Grzegorz

Truchtacz Mysłowice

00::

 

17

Księżyk Basia

Truchtacz Mysłowice

00::

K/NW

18

Witecka Halina

Truchtacz Mysłowice

00::

K/NW

19

Witecki Marek

Truchtacz Mysłowice

00::

 

LEGENDA:

  • I,II…VII – Ilość ukończonych zawodów
  • NW – Nordic Walking
  • CC – Canicross
  • K – Kobieta
  • Sł.Mund. – Kategoria branżowa – Służby Mundurowe
  •  (PB) – Do ukończonych zawodów, doliczono wynik Biegu Trzeciego „Polska Biega”
  • +(PB) – Do ukończonych zawodów, nie doliczono wyniku Biegu Trzeciego „Polska Biega”
  • 1 okr. – zawody ukończone na niepełnym dystansie, odpowiednio: 1 lub 2 okrążenia.
  • Jeśli w rubryce uwagi jest tylko cyfra rzymska (ilość ukończonych zawodów), oznacza to:  zwykły biegacz, mężczyzna, bez przynależności resortowej.

J.Ksi.

 

Poprawiony: poniedziałek, 20 lutego 2017 21:47
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack