Reklama

Niemożliwe nie istnieje

Niemożliwe nie istnieje

logo.jpg

Logowanie



Szukaj

Agora Profile

Not Available to Guests

Agorians Online

Now 2 guests online
Stworzone dzięki jVitals
PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
Wpisany przez Jacek Księżyk   
poniedziałek, 08 maja 2017 16:34

VIII PRZEŁAJOWE GRAND PRIX MYSŁOWIC

O PUCHAR TRUCHTACZA

BIEG DRUGI – WIOSENNY

2017-04-22

alt

KLASYFIKACJA OPEN :

MIEJSCE

NAZWISKO, IMIĘ

KLUB / MIASTO

WYNIKI : BIEG VII

UWAGI

1

Lysko Jakub

Doliniarze.com

00:24:54

 

2

Ochowicz Andrzej

KCH

00:25:55

 

3

Pasieka Przemysław

Po Robocie

00:26:51

 

4

Lacheta Kacper

Dąbrowa Górnicza

00:27:03

 

5

Lacheta Tomasz

Dąbrowa Górnicza

00:27:04

 

6

Grocholewski Włodzimierz

Truchtacz Mysłowice

00:27:11

 

7

Proksa Robert

Mysłowice

00:27:39

 

8

Maciejewski Marek

Truchtacz Mysłowice

00:27:49

 

9

Madaj Maciej

Katowice

00:27:55

 

10

Rogowicz Piotr

Truchtacz Mysłowice

00:28:05

 

11

Mikołajski Damian

Team Damiko

00:28:30

 

12

Gralak Adam

Lędziny

00:28:31

 

13

Gos Barbara

Mysłowice

00:28:45

K

14

Tymiec Przemysław

MKB nr 1

00:29:00

 

15

Pilis Janusz

Mikołów

00:29:08

 

15

Nowak Ewa

Mysłowice

00:29:23

K

15

Kuraszewski Klaudiusz

Mysłowice

00:29:44

 

18

Szelest Barbara

MKB nr 1

00:30:09

K

19

Szklorz Sylwester

ADS Masna Krytyczna

00:30:20

Sł.Mund.

20

Staciwa Michał

Truchtacz Mysłowice

00:30:47

 

21

Siegmund Bogusław

Mysłowice

00:30:54

 

22

Kobak Krzysztof

Mysłowice

00:30:56

Sł.Mund.

23

Grabowska Paulina

UKS Chromik Mysłowice

00:32:04

K

24

Wolański Rafał

Truchtacz Mysłowice

00:32:11

Sł.Mund.

25

Nogal Leszek

Mikołów

00:32:28

 

26

Smaczyński Dariusz

SRS Aktywna Dąbrowa

00:32:55

 

27

Litwin Sławomir

Pogoria Biega

00:33:32

Sł.Mund.

28

Wróbel Andrzej

Po Robocie

00:33:47

 

29

Wieczorek Krzysztof

Truchtacz Mysłowice

00:33:52

 

30

Zasucha Grzegorz

Stowarzyszenie Puls Śląska

00:33:54

 

31

Suślik Sobiesław

Mysłowice

00:34:44

 

32

Kotara Grzegorz

Mysłowice

00:35:03

 

33

Księżyk Jacek

Truchtacz Mysłowice

00:35:29

Sł.Mund.

34

Hornik Jarosław

Truchtacz Mysłowice

00:35:36

 

35

Bromboszcz Karol

Truchtacz Mysłowice

00:36:17

 

36

Pasieka Adam

Po Robocie

00:36:52

 

37

Proksa Wojciech

Mysłowice

00:37:05

 

38

Wencel Zbigniew

Świętochłowice

00:37:29

 

39

Pendolski Franciszek

KB Józefinka Katowice

00:37:55

 

40

Augustyńska Aleksandra

ZSS im. J. Korczaka M-ce

00:39:15

K

41

Królikowska Gabriela

K.B. Józefinka

00:40:08

K

42

Żebrowska Matylda

MKB nr 1

00:40:28

K

43

Pasieka Paulina

Po Robocie

00:40:45

K/CC

44

Legomiński Werner

Truchtacz Mysłowice

00:42:00

 

45

Jarosz Marian

Truchtacz Mysłowice

00:42:47

 

46

Duda Krzysztof

Silesia Nordic Team

00:43:16

NW

47

Nowak Grzegorz

TKKF Saturn Czeladź

00:43:40

NW

48

Schröder Karol

Silesia Nordic Team

00:44:18

NW

49

Barchanowski Wojciech

Harpagan Sosnowiec

00:46:41

NW

50

Bubel Krzysztof

Katowice

00:46:56

 

51

Mlaskawa Edward

Zabrze

00:46:57

 

52

Maciuk Bronisław

Stadion Śląski

00:47:09

NW

53

Królikowski Mirosław

Katowice

00:47:30

NW

54

Augustyn Anna

ADS Masna Krytyczna

00:48:47

K

55

Barchanowska Lucyna

Harpagan Sosnowiec

00:50:14

K/NW

56

Pawłowska-Sosin Barbara

Stadion Śląski

00:53:22

K/NW

57

Wasilewska Barbara

Katowice

00:53:51

K/NW

58

Milczyński Marek

Mysłowice

00:54:39

NW

58

Raczyńska Aleksandra

Stadion Śląski

00:55:36

K/NW

60

Sosin Stanisław

Stadion Śląski

00:55:36

NW

61

Trzpis Dominik

ZSS nr 10 Katowice

00:56:18

NW

62

Cieśla Urszula

Truchtacz Mysłowice

00:56:49

K/NW

63

Sagan Irena

40-latek Tychy

00:56:55

K/NW

64

Chłopek Małgorzata

ZSS im. J. Korczaka M-ce

00:58:55

K/NW

65

Wencel Klaudia

ZSS nr 10 Katowice

00:58:56

K/NW

66

Gaura Weronika

ZSS im. J. Korczaka M-ce

00:59:17

K/NW

67

Lubowiecki Adam

Katowice

01:00:46

NW

68

Janiczek Tadeusz

TKF MOSiR Czeladź

01:03:52

NW

69

Popiołek Weronika

ZSS nr 10 Katowice

01:06:52

K/NW

70

Orlik Łukasz

ZSS nr 10 Katowice

01:07:30

NW

71

Krawczyk Natalia

ZSS nr 10 Katowice

01:07:35

K/NW

REKREACJA (Niepełny Dystans)

72

Suślik Radek

Mysłowice

00:25:27

2 Okr.

73

Popiołek Monika

ZSS nr 10 Katowice

00:31:12

K 2 Okr.

74

Filiński Sebastian

ZSS nr 10 Katowice

00:44:47

NW 2 Okr.

75

Borkowska Aleksandra

ZSS nr 10 Katowice

00:48:34

K/NW 2 Okr.

76

Trzpis Dominika

ZSS nr 10 Katowice

00:48:35

K/NW 2 Okr.

77

Staciwa Kamil

Truchtacz Mysłowice

00:10:02

1 Okr.

78

Staciwa Jakub

Truchtacz Mysłowice

00:10:32

1 Okr.

79

Kuraszewski Tymoteusz

Mysłowice

00:14:34

1 Okr.

80

Lubowiecka Barbara

Katowice

00:23:15

K/NW 1 Okr.

81

Sojka Wiktoria

ZSS nr 10 Katowice

00:23:27

K/NW 1 Okr.

82

Nowakowski Marek

Po Robocie

00:30:35

1 Okr.

 

KLASYFIKACJA CANICROSS :

 

1

Pasieka Paulina

Po Robocie

00:40:45

K/CC

 

KLASYFIKACJA NORDIC WALKING :

 

1

Duda Krzysztof

Silesia Nordic Team

00:43:16

NW

2

Nowak Grzegorz

TKKF Saturn Czeladź

00:43:40

NW

3

Schröder Karol

Silesia Nordic Team

00:44:18

NW

4

Barchanowski Wojciech

Harpagan Sosnowiec

00:46:41

NW

5

Maciuk Bronisław

Stadion Śląski

00:47:09

NW

6

Królikowski Mirosław

Katowice

00:47:30

NW

7

Barchanowska Lucyna

Harpagan Sosnowiec

00:50:14

K/NW

8

Pawłowska-Sosin Barbara

Stadion Śląski

00:53:22

K/NW

9

Wasilewska Barbara

Katowice

00:53:51

K/NW

10

Raczyńska Aleksandra

Stadion Śląski

00:55:36

K/NW

11

Sosin Stanisław

Stadion Śląski

00:55:36

NW

12

Trzpis Dominik

ZSS nr 10 Katowice

00:56:18

NW

13

Cieśla Urszula

Truchtacz Mysłowice

00:56:49

K/NW

14

Sagan Irena

40-latek Tychy

00:56:55

K/NW

15

Chłopek Małgorzata

ZSS im. J. Korczaka M-ce

00:58:55

K/NW

16

Wencel Klaudia

ZSS nr 10 Katowice

00:58:56

K/NW

17

Gaura Weronika

ZSS im. J. Korczaka M-ce

00:59:17

K/NW

18

Lubowiecki Adam

Katowice

01:00:46

NW

19

Janiczek Tadeusz

TKF MOSiR Czeladź

01:03:52

NW

20

Popiołek Weronika

ZSS nr 10 Katowice

01:06:52

K/NW

21

Orlik Łukasz

ZSS nr 10 Katowice

01:07:30

NW

22

Krawczyk Natalia

ZSS nr 10 Katowice

01:07:35

K/NW

23

Filiński Sebastian

ZSS nr 10 Katowice

00:44:47

NW 2 Okr.

24

Borkowska Aleksandra

ZSS nr 10 Katowice

00:48:34

K/NW 2 Okr.

25

Trzpis Dominika

ZSS nr 10 Katowice

00:48:35

K/NW 2 Okr.

26

Lubowiecka Barbara

Katowice

00:23:15

K/NW 1 Okr.

 

KLASYFIKACJA KOBIET :

 

1

Gos Barbara

Mysłowice

00:28:45

K

2

Nowak Ewa

Mysłowice

00:29:23

K

3

Szelest Barbara

MKB nr 1

00:30:09

K

4

Grabowska Paulina

UKS Chromik Mysłowice

00:32:04

K

5

Augustyńska Aleksandra

ZSS im. J. Korczaka M-ce

00:39:15

K

6

Królikowska Gabriela

K.B. Józefinka

00:40:08

K

7

Żebrowska Matylda

MKB nr 1

00:40:28

K

8

Pasieka Paulina

Po Robocie

00:40:45

K/CC

9

Augustyn Anna

ADS Masna Krytyczna

00:48:47

K

10

Barchanowska Lucyna

Harpagan Sosnowiec

00:50:14

K/NW

11

Pawłowska-Sosin Barbara

Stadion Śląski

00:53:22

K/NW

12

Wasilewska Barbara

Katowice

00:53:51

K/NW

13

Raczyńska Aleksandra

Stadion Śląski

00:55:36

K/NW

14

Cieśla Urszula

Truchtacz Mysłowice

00:56:49

K/NW

15

Sagan Irena

40-latek Tychy

00:56:55

K/NW

16

Chłopek Małgorzata

ZSS im. J. Korczaka M-ce

00:58:55

K/NW

17

Wencel Klaudia

ZSS nr 10 Katowice

00:58:56

K/NW

18

Gaura Weronika

ZSS im. J. Korczaka M-ce

00:59:17

K/NW

19

Popiołek Weronika

ZSS nr 10 Katowice

01:06:52

K/NW

20

Krawczyk Natalia

ZSS nr 10 Katowice

01:07:35

K/NW

21

Popiołek Monika

ZSS nr 10 Katowice

00:31:12

K 2 Okr.

22

Borkowska Aleksandra

ZSS nr 10 Katowice

00:48:34

K/NW 2 Okr.

23

Trzpis Dominika

ZSS nr 10 Katowice

00:48:35

K/NW 2 Okr.

24

Lubowiecka Barbara

Katowice

00:23:15

K/NW 1 Okr.

 

KLASYFIKACJA MUNDUROWA :

 

1

Szklorz Sylwester

ADS Masna Krytyczna

00:30:20

Sł.Mund.

2

Kobak Krzysztof

Mysłowice

00:30:56

Sł.Mund.

3

Wolański Rafał

Truchtacz Mysłowice

00:32:11

Sł.Mund.

4

Litwin Sławomir

Pogoria Biega

00:33:32

Sł.Mund.

5

Księżyk Jacek

Truchtacz Mysłowice

00:35:29

Sł.Mund.

 

KLASYFIKACJA TRUCHTACZY :

                                                                                                                                               

1

Grocholewski Włodzimierz

Truchtacz Mysłowice

00:27:11

 

2

Maciejewski Marek

Truchtacz Mysłowice

00:27:49

 

3

Rogowicz Piotr

Truchtacz Mysłowice

00:28:05

 

4

Staciwa Michał

Truchtacz Mysłowice

00:30:47

 

5

Wolański Rafał

Truchtacz Mysłowice

00:32:11

Sł.Mund.

6

Wieczorek Krzysztof

Truchtacz Mysłowice

00:33:52

 

7

Księżyk Jacek

Truchtacz Mysłowice

00:35:29

Sł.Mund.

8

Hornik Jarosław

Truchtacz Mysłowice

00:35:36

 

9

Bromboszcz Karol

Truchtacz Mysłowice

00:36:17

 

10

Legomiński Werner

Truchtacz Mysłowice

00:42:00

 

11

Jarosz Marian

Truchtacz Mysłowice

00:42:47

 

12

Cieśla Urszula

Truchtacz Mysłowice

00:56:49

K/NW

13

Staciwa Kamil

Truchtacz Mysłowice

00:10:02

1 Okr.

14

Staciwa Jakub

Truchtacz Mysłowice

00:10:32

1 Okr.

LEGENDA:

  • I,II…VII – Ilość ukończonych zawodów
  • NW – Nordic Walking
  • CC – Canicross
  • K – Kobieta
  • Sł.Mund. – Kategoria branżowa – Służby Mundurowe
  •  (PB) – Do ukończonych zawodów, doliczono wynik Biegu Trzeciego „Polska Biega”
  • +(PB) – Do ukończonych zawodów, nie doliczono wyniku Biegu Trzeciego „Polska Biega”
  • 1 okr. – zawody ukończone na niepełnym dystansie, odpowiednio: 1 lub 2 okrążenia.
  • Jeśli w rubryce uwagi jest tylko cyfra rzymska (ilość ukończonych zawodów), oznacza to:  zwykły biegacz, mężczyzna, bez przynależności resortowej.

J.Ksi.

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack