Reklama

Niemożliwe nie istnieje

Niemożliwe nie istnieje

gp logo.jpg

Logowanie



Szukaj

Agora Profile

Not Available to Guests

Agorians Online

Now 2 guests online
Stworzone dzięki jVitals
PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 1
SłabyŚwietny 
Wpisany przez Księżyk Jacek   
wtorek, 09 maja 2017 19:38

VIII PRZEŁAJOWE GRAND PRIX MYSŁOWIC

O PUCHAR TRUCHTACZA

WYNIKI PO DWÓCH BIEGACH

alt

KLASYFIKACJA OPEN :

Miejsce

NAZWISKO, IMIĘ

KLUB / MIASTO

WYNIKI : I + II

UWAGI

1

Lacheta Kacper

Dąbrowa Górnicza

00:54:45

II

2

Ochowicz Andrzej

KCH

00:55:07

II

3

Lacheta Tomasz

Dąbrowa Górnicza

00:56:19

II

4

Rogowicz Piotr

Truchtacz Mysłowice

00:57:43

II

5

Maciejewski Marek

Truchtacz Mysłowice

00:58:59

II

6

Gralak Adam

Lędziny

00:59:14

II

7

Proksa Robert

Mysłowice

00:59:28

II

8

Mikołajski Damian

Team Damiko

01:00:24

II

9

Pilis Janusz

Mikołów

01:01:24

II

10

Kuraszewski Klaudiusz

Mysłowice

01:01:49

II

11

Kobak Krzysztof

Mysłowice

01:02:06

II Sł.Mund.

12

Smaczyński Dariusz

SRS Aktywna Dąbrowa

01:03:08

II

13

Tymiec Przemysław

MKB nr 1

01:03:22

II

14

Szklorz Sylwester

Katowice

01:03:40

II Sł.Mund.

15

Siegmund Bogusław

Mysłowice

01:04:43

II

16

Staciwa Michał

Truchtacz Mysłowice

01:05:47

II

17

Szelest Barbara

MKB nr 1

01:06:01

II K

18

Wolański Rafał

Truchtacz Mysłowice

01:07:29

II Sł.Mund.

19

Nogal Leszek

Mikołów

01:08:14

II

20

Grabowska Paulina

UKS Chromik Mysłowice

01:08:33

II K

21

Wieczorek Krzysztof

Truchtacz Mysłowice

01:09:59

II

22

Litwin Sławomir

Pogoria Biega

01:10:53

II Sł.Mund.

23

Zasucha Grzegorz

Stowarzyszenie Puls Śląska

01:11:12

II

24

Kotara Grzegorz

Mysłowice

01:12:59

II

25

Suślik Sobiesław

Mysłowice

01:13:16

II

26

Wencel Zbigniew

Świętochłowice

01:14:43

II

27

Proksa Wojciech

Mysłowice

01:16:37

II

28

Księżyk Jacek

Truchtacz Mysłowice

01:17:29

II Sł.Mund.

29

Bromboszcz Karol

Truchtacz Mysłowice

01:18:17

II

30

Żebrowska Matylda

MKB nr 1

01:20:09

II K

31

Legomiński Werner

Truchtacz Mysłowice

01:20:35

II

32

Pendolski Franciszek

KB Józefinka Katowice

01:21:21

II

33

Nowak Grzegorz

TKKF Saturn Czeladź

01:30:04

II NW

34

Duda Krzysztof

Silesia Nordic Team

01:30:51

II NW

35

Mlaskawa Edward

Zabrze

01:33:13

II

36

Barchanowski Wojciech

Harpagan Sosnowiec

01:35:13

II NW

37

Maciuk Bronisław

Stadion Śląski

01:37:22

II NW

38

Królikowski Mirosław

Katowice

01:39:26

II NW

39

Augustyn Anna

ADS Masna Krytyczna

01:43:14

II K

40

Barchanowska Lucyna

Harpagan Sosnowiec

01:43:20

II K/NW

41

Augustyńska Aleksandra

ZSS im. J. Korczaka M-ce

01:46:17

II K

42

Wasilewska Barbara

Katowice

01:55:45

II K/NW

43

Lubowiecki Adam

Katowice

02:03:19

II NW

44

Sagan Irena

40-latek Tychy

02:04:16

II K/NW

45

Wencel Klaudia

ZSS nr 10 Katowice

02:18:12

II K/NW

46

Zięcina Maciej

ADS Masna Krytyczna

00:25:28

I

47

Smoleń Jarosław

AZS UŚ Katowice

00:27:15

I

48

Sokołowski Marek

Alpin Sport Team

00:28:05

I

49

Drybczewski Daniel

MKB nr 1

00:28:16

I

50

Pytel Janusz

Sokół Zakopane

00:29:04

I Sł.Mund.

51

Lisowski Adam

Mysłowice

00:29:24

I

52

Palczewski Przemysław

Mysłowice

00:29:31

I

53

Dudzik Zenon

Katowice

00:30:59

I

54

Stolecki Grzegorz

Truchtacz Mysłowice

00:31:10

I

55

Kania Damian

MKB nr 1

00:31:23

I

56

Oleksy Krzysztof

ADS Masna Krytyczna

00:31:43

I

57

Turek Rafał

Będzin

00:32:10

I

58

Kolonko Mirosław

Goggle Pae Team

00:33:22

I CC

59

Kowalski Piotr

Truchtacz Mysłowice

00:34:00

I

60

Szmigiel Dariusz

Truchtacz Mysłowice

00:34:09

I

61

Orlicki Stanisław

Rudze

00:34:27

I

62

Idzikowska Angelika

Świętochłowice

00:34:31

I K

63

Nogal Radosław

Mikołów

00:34:33

I

64

Zakrzewska Natalia

UKS Chromik Mysłowice

00:35:01

I K

65

Kulików Sławomir

Mysłowice

00:35:57

I

66

Katan Tomasz

Mysłowice

00:36:01

I

67

Wartok Mariusz

Mysłowice

00:37:47

I

68

Kania Agnieszka

MKB nr 1

00:38:14

I K

69

Augustyn Grzegorz

Blok Aktywni Razem

00:38:41

I

70

Orzechowski Adam

MKB nr 1

00:39:01

I

71

Kolonko Justyna

Goggle Pae Team

00:39:14

I K

72

Sroga Przemysław

Mysłowice

00:39:22

I Sł.Mund.

73

Książek Andrzej

Mysłowice

00:39:52

I

74

Wizner Czesław

Mysłowice

00:40:24

I Sł.Mund.

75

Baluch Adam

Katowice

00:40:24

I

76

Szczerba Andrzej

Kaziki Kazimierz Górniczy

00:40:38

I Sł.Mund.

77

Janiec Tomasz

Chełmek

00:40:56

I Sł.Mund.

78

Rekieć Kaja

Dąbrowa Górnicza

00:41:05

I K

79

Glanowski Zenon

TKKF Saturn Czeladź

00:41:17

I

80

Szatniewska Agnieszka

Owocowa Kraina

00:41:47

I K

81

Górka Piotr

GKM MotoCross M-ce

00:42:54

I

82

Węgler Zbigniew

Sosnowiec

00:45:47

I

83

Orzechowska Iwona

MKB nr 1

00:47:12

I K

84

Świerc Krzysztof

MojaCukrzyca.pl

00:47:42

I NW

85

Buława Ewa

Mysłowice

00:48:52

I K/Sł.Mund.

86

Barchanowski Adam

Zagłębie Sosnowiec

00:53:20

I NW

87

Thomalla Bogdan

Silesia Nordic Team

00:55:30

I

88

Witkowska Maria

Katowice

00:57:20

I K/NW

89

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

00:57:20

I K/NW

90

Kopeć Bożena

Truchtacz Mysłowice

00:58:18

I K/NW

91

Sagan Marian

40-latek Tychy

00:58:40

I NW

92

Gaura Karolina

ZSS im. J. Korczaka M-ce

01:02:06

I K/NW

93

Siekiera Tomasz

ZSS nr 10 Katowice

01:06:38

I NW

94

Kindla Ewelina

ZSS nr 10 Katowice

01:11:03

I K/NW

 

KLASYFIKACJA CANICROSS :

1

Kolonko Mirosław

Goggle Pae Team

00:33:22

I CC

 

KLASYFIKACJA NORDIC WALKING :

1

Nowak Grzegorz

TKKF Saturn Czeladź

01:30:04

II NW

2

Duda Krzysztof

Silesia Nordic Team

01:30:51

II NW

3

Barchanowski Wojciech

Harpagan Sosnowiec

01:35:13

II NW

4

Maciuk Bronisław

Stadion Śląski

01:37:22

II NW

5

Królikowski Mirosław

Katowice

01:39:26

II NW

6

Barchanowska Lucyna

Harpagan Sosnowiec

01:43:20

II K/NW

7

Wasilewska Barbara

Katowice

01:55:45

II K/NW

8

Lubowiecki Adam

Katowice

02:03:19

II NW

9

Sagan Irena

40-latek Tychy

02:04:16

II K/NW

10

Wencel Klaudia

ZSS nr 10 Katowice

02:18:12

II K/NW

11

Świerc Krzysztof

MojaCukrzyca.pl

00:47:42

I NW

12

Barchanowski Adam

Zagłębie Sosnowiec

00:53:20

I NW

13

Witkowska Maria

Katowice

00:57:20

I K/NW

14

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

00:57:20

I K/NW

15

Kopeć Bożena

Truchtacz Mysłowice

00:58:18

I K/NW

16

Sagan Marian

40-latek Tychy

00:58:40

I NW

17

Gaura Karolina

ZSS im. J. Korczaka M-ce

01:02:06

I K/NW

18

Siekiera Tomasz

ZSS nr 10 Katowice

01:06:38

I NW

19

Kindla Ewelina

ZSS nr 10 Katowice

01:11:03

I K/NW

 

KLASYFIKACJA KOBIET :

1

Szelest Barbara

MKB nr 1

01:06:01

II K

2

Grabowska Paulina

UKS Chromik Mysłowice

01:08:33

II K

3

Żebrowska Matylda

MKB nr 1

01:20:09

II K

4

Augustyn Anna

ADS Masna Krytyczna

01:43:14

II K

5

Barchanowska Lucyna

Harpagan Sosnowiec

01:43:20

II K/NW

6

Augustyńska Aleksandra

ZSS im. J. Korczaka M-ce

01:46:17

II K

7

Wasilewska Barbara

Katowice

01:55:45

II K/NW

8

Sagan Irena

40-latek Tychy

02:04:16

II K/NW

9

Wencel Klaudia

ZSS nr 10 Katowice

02:18:12

II K/NW

10

Idzikowska Angelika

Świętochłowice

00:34:31

I K

11

Zakrzewska Natalia

UKS Chromik Mysłowice

00:35:01

I K

12

Kania Agnieszka

MKB nr 1

00:38:14

I K

13

Kolonko Justyna

Goggle Pae Team

00:39:14

I K

14

Rekieć Kaja

Dąbrowa Górnicza

00:41:05

I K

15

Szatniewska Agnieszka

Owocowa Kraina

00:41:47

I K

16

Orzechowska Iwona

MKB nr 1

00:47:12

I K

17

Buława Ewa

Mysłowice

00:48:52

I K/Sł.Mund.

18

Witkowska Maria

Katowice

00:57:20

I K/NW

19

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

00:57:20

I K/NW

20

Kopeć Bożena

Truchtacz Mysłowice

00:58:18

I K/NW

21

Gaura Karolina

ZSS im. J. Korczaka M-ce

01:02:06

I K/NW

22

Kindla Ewelina

ZSS nr 10 Katowice

01:11:03

I K/NW

 

KLASYFIKACJA MUNDUROWA :

1

Kobak Krzysztof

Mysłowice

01:02:06

II Sł.Mund.

2

Szklorz Sylwester

Katowice

01:03:40

II Sł.Mund.

3

Wolański Rafał

Truchtacz Mysłowice

01:07:29

II Sł.Mund.

4

Litwin Sławomir

Pogoria Biega

01:10:53

II Sł.Mund.

5

Księżyk Jacek

Truchtacz Mysłowice

01:17:29

II Sł.Mund.

6

Pytel Janusz

Sokół Zakopane

00:29:04

I Sł.Mund.

7

Sroga Przemysław

Mysłowice

00:39:22

I Sł.Mund.

8

Wizner Czesław

Mysłowice

00:40:24

I Sł.Mund.

9

Szczerba Andrzej

Kaziki Kazimierz Górniczy

00:40:38

I Sł.Mund.

10

Janiec Tomasz

Chełmek

00:40:56

I Sł.Mund.

11

Buława Ewa

Mysłowice

00:48:52

I K/Sł.Mund.

 

KLASYFIKACJA TRUCHTACZY :

1

Rogowicz Piotr

Truchtacz Mysłowice

00:57:43

II

2

Maciejewski Marek

Truchtacz Mysłowice

00:58:59

II

3

Staciwa Michał

Truchtacz Mysłowice

01:05:47

II

4

Wolański Rafał

Truchtacz Mysłowice

01:07:29

II Sł.Mund.

5

Wieczorek Krzysztof

Truchtacz Mysłowice

01:09:59

II

6

Księżyk Jacek

Truchtacz Mysłowice

01:17:29

II Sł.Mund.

7

Bromboszcz Karol

Truchtacz Mysłowice

01:18:17

II

8

Legomiński Werner

Truchtacz Mysłowice

01:20:35

II

9

Stolecki Grzegorz

Truchtacz Mysłowice

00:31:10

I

10

Kowalski Piotr

Truchtacz Mysłowice

00:34:00

I

11

Szmigiel Dariusz

Truchtacz Mysłowice

00:34:09

I

12

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

00:57:20

I K/NW

13

Kopeć Bożena

Truchtacz Mysłowice

00:58:18

I K/NW

LEGENDA:

  • I,II…VII – Ilość ukończonych zawodów
  • NW – Nordic Walking
  • CC – Canicross
  • K – Kobieta
  • Sł.Mund. – Kategoria branżowa – Służby Mundurowe
  • Truchtacz, Kotrak - Kategoria klubowa
  • (PB) – Do ukończonych zawodów, doliczono wynik Biegu Trzeciego „Polska Biega”
  • +(PB) – Do ukończonych zawodów, nie doliczono wyniku Biegu Trzeciego „Polska Biega”
  • 1 okr. – zawody ukończone na niepełnym dystansie, odpowiednio: 1 lub 2 okrążenia.
  • Jeśli w rubryce uwagi jest tylko cyfra rzymska (ilość ukończonych zawodów), oznacza to: Zwykły biegacz, mężczyzna, bez przynależności resortowej.

J.Ksi.

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack