Reklama

Niemożliwe nie istnieje

Niemożliwe nie istnieje

sponsorzy.jpg

Logowanie



Szukaj

Agora Profile

Not Available to Guests

Agorians Online

Stworzone dzięki jVitals
PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 2
SłabyŚwietny 
Wpisany przez Jacek Księżyk   
poniedziałek, 15 maja 2017 21:40

VIII PRZEŁAJOWE GRAND PRIX MYSŁOWIC

O PUCHAR TRUCHTACZA

BIEG TRZECI – POLSKA BIEGA

2017-05-13

alt

KLASYFIKACJA OPEN :

MIEJSCE

NAZWISKO, IMIĘ

KLUB / MIASTO

WYNIKI : BIEG III

UWAGI

1

Lysko Jakub

Doliniarze.com

00:24:29

 

2

Głowiak Lech

Doliniarze.com

00:24:48

 

3

Ochowicz Andrzej

KCH

00:26:02

 

4

Lacheta Tomasz

Dąbrowa Górnicza

00:26:14

 

5

Malinowski Mateusz

Mysłowice

00:26:29

 

6

Pytel Janusz

Sokół Zakopane

00:26:33

Sł.Mund.

7

Palczewski Przemysław

Mysłowice

00:26:48

 

8

Smaczyński Dariusz

SRS Aktywna Dąbrowa

00:27:00

 

9

Motyl Piotr

Katowice

00:27:13

 

10

Lacheta Kacper

Dąbrowa Górnicza

00:27:42

 

11

Mikołajski Damian

Team Damiko

00:27:53

 

12

Maciejewski Marek

Truchtacz Mysłowice

00:28:21

 

13

Gralak Adam

Lędziny

00:28:31

 

14

Kania Damian

MKB nr 1

00:28:50

 

15

Pilis Janusz

Mikołów

00:29:03

 

15

Stolecki Grzegorz

Truchtacz Mysłowice

00:29:18

 

15

Rogowicz Piotr

Truchtacz Mysłowice

00:29:18

 

18

Kolonko Mirosław

Goggle Pae Team

00:29:18

CC

19

Idzikowski Adam

Świętochłowice

00:29:27

CC

20

Tymiec Przemysław

MKB nr 1

00:29:30

 

21

Szmigiel Dariusz

Truchtacz Mysłowice

00:29:51

 

22

Szklorz Sylwester

Katowice

00:29:53

Sł.Mund.

23

Staciwa Michał

Truchtacz Mysłowice

00:30:04

 

24

Kobak Krzysztof

Mysłowice

00:30:18

Sł.Mund.

25

Siegmund Bogusław

Truchtacz Mysłowice

00:30:22

 

26

Dombek Andrzej

Mysłowice

00:30:33

 

27

Szelest Barbara

MKB nr 1

00:30:49

K

28

Idzikowska Angelika

Świętochłowice

00:31:06

K

29

Zasucha Grzegorz

Stowarzyszenie Puls Śląska

00:32:10

 

30

Wolański Rafał

Truchtacz Mysłowice

00:32:18

Sł.Mund.

31

Wyzner Zbigniew

Mysłowice

00:32:27

 

32

Stelmach Przemysław

Mysłowice

00:32:27

 

33

Grabowska Paulina

UKS Chromik Mysłowice

00:32:32

K

34

Glanowski Zenon

TKKF Saturn Czeladź

00:33:00

 

35

Wieczorek Krzysztof

Truchtacz Mysłowice

00:33:01

 

36

Wysocki Henryk

Husky Fan

00:33:06

CC

37

Kolonko Justyna

Goggle Pae Team

00:33:20

 

38

Suślik Sobiesław

Mysłowice

00:33:27

 

39

Kawa Joanna

ADS Masna Krytyczna

00:33:45

K

40

Kania Agnieszka

MKB nr 1

00:33:56

K

41

Staciwa Kamil

Truchtacz Mysłowice

00:34:05

 

42

Bromboszcz Karol

Truchtacz Mysłowice

00:34:34

 

43

Jamroz Damian

Husky Fan

00:35:11

CC

44

Wartok Mariusz

Mysłowice

00:35:35

 

45

Rekieć Kaja

Dąbrowa Górnicza

00:35:47

K

46

Baluch Adam

Katowice

00:35:59

 

47

Kotara Grzegorz

Mysłowice

00:36:06

 

48

Kułaga Wiktor

Katowice

00:36:30

 

49

Orzechowski Adam

MKB nr 1

00:36:54

 

50

Kuczera-Kułaga Magdalena

Katowice

00:37:31

K

51

Żebrowska Matylda

MKB nr 1

00:37:44

K

52

Zapiór Marek

ZET

00:37:49

 

53

Piechoczek Dawid

ZSS nr 10 Katowice

00:38:35

 

54

Górka Piotr

GKM MotoCross M-ce

00:38:57

 

55

Gawron Konrad

Harpagan Sosnowiec

00:39:27

 

56

Miąsek Paweł

Sosnowiec

00:39:28

 

57

Wizner Czesław

Mysłowice

00:39:40

Sł.Mund.

58

Zimna Agnieszka

Sosnowiec

00:40:03

K

58

Pendolski Franciszek

KB Józefinka Katowice

00:41:05

 

60

Królikowska Gabriela

K.B. Józefinka

00:41:06

K

61

Grabowski Gabriel

Mysłowice

00:41:31

CC

62

Jarosz Marian

Truchtacz Mysłowice

00:42:15

 

63

Węgler Zbigniew

Sosnowiec

00:43:06

 

64

Nowak Bolesław

ZSS nr 10 Katowice

00:44:13

 

65

Duda Krzysztof

Silesia Nordic Team

00:45:23

NW

66

Barchanowski Wojciech

Harpagan Sosnowiec

00:46:07

NW

67

Maciuk Bronisław

Stadion Śląski

00:46:26

NW

68

Królikowski Mirosław

Katowice

00:47:02

NW

69

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

00:47:21

K/NW

70

Barchanowska Lucyna

Harpagan Sosnowiec

00:47:23

K/NW

71

Sagan Marian

40-latek Tychy

00:49:15

NW

72

Witkowska Maria

Katowice

00:50:01

K/NW

73

Wilk Tadeusz

DNT Dąbrowa Górnicza

00:52:05

NW

74

Pawłowska-Sosin Barbara

Stadion Śląski

00:53:18

K/NW

75

Milczyński Marek

Mysłowice

00:53:43

NW

76

Ganiecka-Maciuk Helena

Stadion Śląski

00:55:23

K/NW

77

Sagan Irena

40-latek Tychy

00:55:27

K/NW

78

Paszyńska Ewa

Katowice

00:55:38

K/NW

79

Cieśla Urszula

Truchtacz Mysłowice

00:55:38

K/NW

80

Sosin Stanisław

Stadion Śląski

00:55:42

NW

81

Lubowiecki Adam

Katowice

00:59:36

NW

82

Gajda Radosław

ZSS nr 10 Katowice

01:01:58

 

83

Zięba Julia

Stadion Śląski

01:02:54

K/NW

84

Popiołek Weronika

ZSS nr 10 Katowice

01:04:31

K/NW

85

Janiczek Tadeusz

TKF MOSiR Czeladź

01:04:36

NW

86

Hornik Jarosław

Truchtacz Mysłowice

00::

 

87

Księżyk Jacek

Truchtacz Mysłowice

00::

Sł.Mund.

REKREACJA (Niepełny Dystans)

88

Staciwa Jakub

Truchtacz Mysłowice

00:26:20

2 Okr.

89

Marczak Szymon

Zagłębie Sosnowiec

00:30:13

2 Okr.

90

Kindla Ewelina

ZSS nr 10 Katowice

00:36:58

K 2 Okr.

91

Trzpis Dominik

ZSS nr 10 Katowice

00:41:00

2 Okr.

92

Orlik Łukasz

ZSS nr 10 Katowice

00:41:10

2 Okr.

93

Siekiera Tomasz

ZSS nr 10 Katowice

00:42:29

2 Okr.

94

Huńska Sandra

ZSS nr 10 Katowice

00:42:32

K/NW 2 Okr.

95

Gajda Kamil

ZSS nr 10 Katowice

00:42:36

2 Okr.

96

Wiesner Stanisława

Katowice

00:44:06

K/NW 2 Okr.

97

Wojtaś Lucyna

Katowice

00:44:06

K/NW 2 Okr.

98

Lubowiecka Barbara

Katowice

00:44:06

K/NW 2 Okr.

99

Krawczyk Natalia

ZSS nr 10 Katowice

00:50:33

K/NW 2 Okr.

100

Borkowska Aleksandra

ZSS nr 10 Katowice

00:50:33

K/NW 2 Okr.

101

Marczak Alicja

Mysłowice

00:20:49

K 1 Okr.

102

Sojka Wiktoria

ZSS nr 10 Katowice

00:26:17

K/NW 1 Okr.

 

KLASYFIKACJA CANICROSS :

 

1

Kolonko Mirosław

Goggle Pae Team

00:29:18

CC

2

Idzikowski Adam

Świętochłowice

00:29:27

CC

3

Wysocki Henryk

Husky Fan

00:33:06

CC

4

Jamroz Damian

Husky Fan

00:35:11

CC

5

Grabowski Gabriel

Mysłowice

00:41:31

CC

 

KLASYFIKACJA NORDIC WALKING :

 

1

Duda Krzysztof

Silesia Nordic Team

00:45:23

NW

2

Barchanowski Wojciech

Harpagan Sosnowiec

00:46:07

NW

3

Maciuk Bronisław

Stadion Śląski

00:46:26

NW

4

Królikowski Mirosław

Katowice

00:47:02

NW

5

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

00:47:21

K/NW

6

Barchanowska Lucyna

Harpagan Sosnowiec

00:47:23

K/NW

7

Sagan Marian

40-latek Tychy

00:49:15

NW

8

Witkowska Maria

Katowice

00:50:01

K/NW

9

Wilk Tadeusz

DNT Dąbrowa Górnicza

00:52:05

NW

10

Pawłowska-Sosin Barbara

Stadion Śląski

00:53:18

K/NW

11

Milczyński Marek

Mysłowice

00:53:43

NW

12

Ganiecka-Maciuk Helena

Stadion Śląski

00:55:23

K/NW

13

Sagan Irena

40-latek Tychy

00:55:27

K/NW

14

Paszyńska Ewa

Katowice

00:55:38

K/NW

15

Cieśla Urszula

Truchtacz Mysłowice

00:55:38

K/NW

16

Sosin Stanisław

Stadion Śląski

00:55:42

NW

17

Lubowiecki Adam

Katowice

00:59:36

NW

18

Zięba Julia

Stadion Śląski

01:02:54

K/NW

19

Popiołek Weronika

ZSS nr 10 Katowice

01:04:31

K/NW

20

Janiczek Tadeusz

TKF MOSiR Czeladź

01:04:36

NW

21

Huńska Sandra

ZSS nr 10 Katowice

00:42:32

K/NW 2 Okr.

22

Wiesner Stanisława

Katowice

00:44:06

K/NW 2 Okr.

23

Wojtaś Lucyna

Katowice

00:44:06

K/NW 2 Okr.

24

Lubowiecka Barbara

Katowice

00:44:06

K/NW 2 Okr.

25

Krawczyk Natalia

ZSS nr 10 Katowice

00:50:33

K/NW 2 Okr.

26

Borkowska Aleksandra

ZSS nr 10 Katowice

00:50:33

K/NW 2 Okr.

27

Sojka Wiktoria

ZSS nr 10 Katowice

00:26:17

K/NW 1 Okr.

 

KLASYFIKACJA KOBIET :

 

1

Szelest Barbara

MKB nr 1

00:30:49

K

2

Idzikowska Angelika

Świętochłowice

00:31:06

K

3

Grabowska Paulina

UKS Chromik Mysłowice

00:32:32

K

4

Kolonko Justyna

Goggle Pae Team

00:33:20

K

5

Kawa Joanna

ADS Masna Krytyczna

00:33:45

K

6

Kania Agnieszka

MKB nr 1

00:33:56

K

7

Rekieć Kaja

Dąbrowa Górnicza

00:35:47

K

8

Kuczera-Kułaga Magdalena

Katowice

00:37:31

K

9

Żebrowska Matylda

MKB nr 1

00:37:44

K

10

Zimna Agnieszka

Sosnowiec

00:40:03

K

11

Królikowska Gabriela

K.B. Józefinka

00:41:06

K

12

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

00:47:21

K/NW

13

Barchanowska Lucyna

Harpagan Sosnowiec

00:47:23

K/NW

14

Witkowska Maria

Katowice

00:50:01

K/NW

15

Pawłowska-Sosin Barbara

Stadion Śląski

00:53:18

K/NW

16

Ganiecka-Maciuk Helena

Stadion Śląski

00:55:23

K/NW

17

Sagan Irena

40-latek Tychy

00:55:27

K/NW

18

Paszyńska Ewa

Katowice

00:55:38

K/NW

19

Cieśla Urszula

Truchtacz Mysłowice

00:55:38

K/NW

20

Zięba Julia

Stadion Śląski

01:02:54

K/NW

21

Popiołek Weronika

ZSS nr 10 Katowice

01:04:31

K/NW

22

Kindla Ewelina

ZSS nr 10 Katowice

00:36:58

K 2 Okr.

23

Huńska Sandra

ZSS nr 10 Katowice

00:42:32

K/NW 2 Okr.

24

Wiesner Stanisława

Katowice

00:44:06

K/NW 2 Okr.

25

Wojtaś Lucyna

Katowice

00:44:06

K/NW 2 Okr.

26

Lubowiecka Barbara

Katowice

00:44:06

K/NW 2 Okr.

27

Marczak Alicja

Mysłowice

00:20:49

K 1 Okr.

28

Krawczyk Natalia

ZSS nr 10 Katowice

00:50:33

K/NW 2 Okr.

29

Borkowska Aleksandra

ZSS nr 10 Katowice

00:50:33

K/NW 2 Okr.

30

Sojka Wiktoria

ZSS nr 10 Katowice

00:26:17

K/NW 1 Okr.

 

KLASYFIKACJA MUNDUROWA :

 

1

Pytel Janusz

Sokół Zakopane

00:26:33

Sł.Mund.

2

Szklorz Sylwester

Katowice

00:29:53

Sł.Mund.

3

Kobak Krzysztof

Mysłowice

00:30:18

Sł.Mund.

4

Wolański Rafał

Truchtacz Mysłowice

00:32:18

Sł.Mund.

5

Wizner Czesław

Mysłowice

00:39:40

Sł.Mund.

6

Księżyk Jacek

Truchtacz Mysłowice

00::

Sł.Mund.

 

KLASYFIKACJA TRUCHTACZY :

                                                                                                                                               

1

Maciejewski Marek

Truchtacz Mysłowice

00:28:21

 

2

Stolecki Grzegorz

Truchtacz Mysłowice

00:29:18

 

3

Rogowicz Piotr

Truchtacz Mysłowice

00:29:18

 

4

Szmigiel Dariusz

Truchtacz Mysłowice

00:29:51

 

5

Staciwa Michał

Truchtacz Mysłowice

00:30:04

 

6

Siegmund Bogusław

Truchtacz Mysłowice

00:30:22

 

7

Wolański Rafał

Truchtacz Mysłowice

00:32:18

Sł.Mund.

8

Wieczorek Krzysztof

Truchtacz Mysłowice

00:33:01

 

9

Staciwa Kamil

Truchtacz Mysłowice

00:34:05

 

10

Bromboszcz Karol

Truchtacz Mysłowice

00:34:34

 

11

Jarosz Marian

Truchtacz Mysłowice

00:42:15

 

12

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

00:47:21

K/NW

13

Cieśla Urszula

Truchtacz Mysłowice

00:55:38

K/NW

14

Staciwa Jakub

Truchtacz Mysłowice

00:26:20

2 Okr.

15

Hornik Jarosław

Truchtacz Mysłowice

00::

 

16

Księżyk Jacek

Truchtacz Mysłowice

00::

Sł.Mund.

LEGENDA:

  • I,II…VII – Ilość ukończonych zawodów
  • NW – Nordic Walking
  • CC – Canicross
  • K – Kobieta
  • Sł.Mund. – Kategoria branżowa – Służby Mundurowe
  •  (PB) – Do ukończonych zawodów, doliczono wynik Biegu Trzeciego „Polska Biega”
  • +(PB) – Do ukończonych zawodów, nie doliczono wyniku Biegu Trzeciego „Polska Biega”
  • 1 okr. – zawody ukończone na niepełnym dystansie, odpowiednio: 1 lub 2 okrążenia.
  • Jeśli w rubryce uwagi jest tylko cyfra rzymska (ilość ukończonych zawodów), oznacza to:  zwykły biegacz, mężczyzna, bez przynależności resortowej.

J.Ksi.

Poprawiony: poniedziałek, 15 maja 2017 22:16
 

Komentarze   

 
0 #1 Księżyk Basia 2017-05-16 13:07
Podziękowania dla wszystkich Truchtaczek i Truchtaczy pomagających,sp onsorujących (słodko-wodnie) ;-) nasz bieg :-), głównemu sponsorowi SANEPID-OWI KATOWICE za statuetki i poczęstunek po biegu :-) i oczywiście Wolontariuszom za pomoc i doping na trasie :-).
Cytować
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack