Reklama

Niemożliwe nie istnieje

Niemożliwe nie istnieje

gp logo.jpg

Logowanie



Szukaj

Agora Profile

Not Available to Guests

Agorians Online

Now 2 guests online
Stworzone dzięki jVitals
PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 3
SłabyŚwietny 
Wpisany przez Jacek Księżyk   
niedziela, 25 czerwca 2017 10:18

VIII PRZEŁAJOWE GRAND PRIX MYSŁOWIC

O PUCHAR TRUCHTACZA

BIEG CZWARTY – LETNI

2017-06-24

alt

KLASYFIKACJA OPEN :

MIEJSCE

NAZWISKO, IMIĘ

KLUB / MIASTO

WYNIKI : BIEG VII

UWAGI

1

Matuszczyk Marek

UKS Chromik Mysłowice

00:26:18

 

2

Lacheta Tomasz

Dąbrowa Górnicza

00:26:47

 

3

Lacheta Kacper

Dąbrowa Górnicza

00:27:02

 

4

Smaczyński Dariusz

SRS Aktywna Dąbrowa

00:27:15

 

5

Proksa Robert

Mysłowice

00:27:36

 

6

Nogal Radosław

Mikołów

00:27:46

 

7

Motyl Piotr

Katowice

00:27:54

 

8

Stolecki Grzegorz

Truchtacz Mysłowice

00:28:18

 

9

Idzikowski Adam

Świętochłowice

00:28:26

CC

10

Rogowicz Piotr

Truchtacz Mysłowice

00:28:33

 

11

Maciejewski Marek

Truchtacz Mysłowice

00:28:46

 

12

Mikołajski Damian

Team Damiko

00:29:06

 

13

Nowak Ewa

Mysłowice

00:30:01

K

14

Staciwa Michał

Truchtacz Mysłowice

00:30:41

 

15

Nogal Leszek

Mikołów

00:30:46

 

16

Kobak Krzysztof

Mysłowice

00:30:52

Sł.Mund.

17

Idzikowska Angelika

Świętochłowice

00:30:57

K

18

Siegmund Bogusław

Truchtacz Mysłowice

00:31:06

 

19

Szmigiel Dariusz

Truchtacz Mysłowice

00:31:14

 

20

Grabowska Paulina

UKS Chromik Mysłowice

00:31:15

K

21

Dąbek Andrzej

Mysłowice

00:31:56

 

22

Zasucha Grzegorz

Stowarzyszenie Puls Śląska

00:32:43

 

23

Kulików Sławomir

Mysłowice

00:33:29

 

24

Wieczorek Krzysztof

Truchtacz Mysłowice

00:33:40

 

25

Nowak Tymoteusz

UKS Chromik Mysłowice

00:34:42

 

26

Bromboszcz Karol

Truchtacz Mysłowice

00:35:14

 

27

Baluch Adam

Katowice

00:35:34

 

28

Morawska Julia

Mysłowice

00:35:50

K

29

Labe  Andrzej

MCKS Czeladź

00:37:08

 

30

Sobota Rafał

Mysłowice

00:37:30

 

31

Wysocki Henryk

Husky Fan

00:39:09

CC

32

Filuś Celina

Grzmiące Kije

00:39:56

K

33

Pendolski Franciszek

KB Józefinka Katowice

00:40:28

 

34

Nowak Bolesław

ZSS nr 10 Katowice

00:41:39

 

35

Węgler Zbigniew

Sosnowiec

00:41:56

 

36

Królikowska Gabriela

K.B. Józefinka

00:44:58

K

37

Barchanowski Wojciech

Harpagan Sosnowiec

00:47: 18

NW

38

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

00:48:00

K/NW

39

Królikowski Mirosław

Katowice

00:49:17

NW

40

Barchanowska Lucyna

Harpagan Sosnowiec

00:49:24

K/NW

41

Milczyński Marek

Mysłowice

00:53:12

NW

42

Wasilewska Barbara

Katowice

00:54:16

K/NW

43

Stacha Marcin

ZSS im. J. Korczaka M-ce

00:55:20

NW

44

Orlik Łukasz

ZSS nr 10 Katowice

00:56:33

NW

45

Cieśla Urszula

Truchtacz Mysłowice

00:57:08

K/NW

46

Gaura Karolina

ZSS im. J. Korczaka M-ce

00:57:26

K/NW

47

Chłopek Małgorzata

ZSS im. J. Korczaka M-ce

00:58:59

K/NW

48

Kulików Joanna

Mysłowice

00:59:44

K/NW

49

Lubowiecki Adam

Katowice

01:00:12

NW

50

Filewicz Zofia

ZSS im. J. Korczaka M-ce

01:01:40

K/NW

51

Gajda Radosław

ZSS nr 10 Katowice

01:06:52

NW

52

Filiński Sebastian

ZSS nr 10 Katowice

01:06:52

NW

53

Więczkowska Oliwia

ZSS nr 10 Katowice

01:11:53

K/NW

54

Księżyk Jacek

Truchtacz Mysłowice

00::

Sł.Mund.

REKREACJA (Niepełny Dystans)

55

Gaura Weronika

ZSS im. J. Korczaka M-ce

00:41:04

K/NW 2 Okr.

56

Bańczyk Marcel

ZSS nr 10 Katowice

00:41:12

NW 2 Okr.

57

Gaura Anna

ZSS im. J. Korczaka M-ce

00:41:28

K/NW 2 Okr.

58

Wiesner Stanisława

Katowice

00:44:19

K/NW 2 Okr.

58

Sojka Wiktoria

ZSS nr 10 Katowice

00:44:32

K/NW 2 Okr.

60

Wojtaś Lucyna

Katowice

00:45:21

K/NW 2 Okr.

61

Staciwa Kamil

Truchtacz Mysłowice

00:09:56

1 Okr.

62

Staciwa Jakub

Truchtacz Mysłowice

00:11:10

1 Okr.

63

Marczak Alicja

Mysłowice

00:18:24

K 1 Okr.

64

Lubowiecka Barbara

Katowice

00:23:02

K/NW 1 Okr.

65

Trzpis Dominika

ZSS nr 10 Katowice

00:25:30

K/NW 1 Okr.

66

Borkowska Aleksandra

ZSS nr 10 Katowice

00:25:33

K/NW 2 Okr.

67

Krawczyk Natalia

ZSS nr 10 Katowice

00:25:33

K/NW

 

KLASYFIKACJA CANICROSS :

 

1

Idzikowski Adam

Świętochłowice

00:28:26

CC

2

Wysocki Henryk

Husky Fan

00:39:09

CC

 

KLASYFIKACJA NORDIC WALKING :

 

1

Barchanowski Wojciech

Harpagan Sosnowiec

00:47: 18

NW

2

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

00:48:00

K/NW

3

Królikowski Mirosław

Katowice

00:49:17

NW

4

Barchanowska Lucyna

Harpagan Sosnowiec

00:49:24

K/NW

5

Milczyński Marek

Mysłowice

00:53:12

NW

6

Wasilewska Barbara

Katowice

00:54:16

K/NW

7

Stacha Marcin

ZSS im. J. Korczaka M-ce

00:55:20

NW

8

Orlik Łukasz

ZSS nr 10 Katowice

00:56:33

NW

9

Cieśla Urszula

Truchtacz Mysłowice

00:57:08

K/NW

10

Gaura Karolina

ZSS im. J. Korczaka M-ce

00:57:26

K/NW

11

Chłopek Małgorzata

ZSS im. J. Korczaka M-ce

00:58:59

K/NW

12

Kulików Joanna

Mysłowice

00:59:44

K/NW

13

Lubowiecki Adam

Katowice

01:00:12

NW

14

Filewicz Zofia

ZSS im. J. Korczaka M-ce

01:01:40

K/NW

15

Gajda Radosław

ZSS nr 10 Katowice

01:06:52

NW

16

Filiński Sebastian

ZSS nr 10 Katowice

01:06:52

NW

17

Więczkowska Oliwia

ZSS nr 10 Katowice

01:11:53

K/NW

18

Gaura Weronika

ZSS im. J. Korczaka M-ce

00:41:04

K/NW 2 Okr.

19

Bańczyk Marcel

ZSS nr 10 Katowice

00:41:12

NW 2 Okr.

20

Gaura Anna

ZSS im. J. Korczaka M-ce

00:41:28

K/NW 2 Okr.

21

Wiesner Stanisława

Katowice

00:44:19

K/NW 2 Okr.

22

Sojka Wiktoria

ZSS nr 10 Katowice

00:44:32

K/NW 2 Okr.

23

Wojtaś Lucyna

Katowice

00:45:21

K/NW 2 Okr.

24

Lubowiecka Barbara

Katowice

00:23:02

K/NW 1 Okr.

25

Trzpis Dominika

ZSS nr 10 Katowice

00:25:30

K/NW 1 Okr.

26

Borkowska Aleksandra

ZSS nr 10 Katowice

00:25:33

K/NW 2 Okr.

 

KLASYFIKACJA KOBIET :

 

1

Nowak Ewa

Mysłowice

00:30:01

K

2

Idzikowska Angelika

Świętochłowice

00:30:57

K

3

Grabowska Paulina

UKS Chromik Mysłowice

00:31:15

K

4

Morawska Julia

Mysłowice

00:35:50

K

5

Filuś Celina

Grzmiące Kije

00:39:56

K

6

Królikowska Gabriela

K.B. Józefinka

00:44:58

K

7

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

00:48:00

K/NW

8

Barchanowska Lucyna

Harpagan Sosnowiec

00:49:24

K/NW

9

Wasilewska Barbara

Katowice

00:54:16

K/NW

10

Cieśla Urszula

Truchtacz Mysłowice

00:57:08

K/NW

11

Gaura Karolina

ZSS im. J. Korczaka M-ce

00:57:26

K/NW

12

Chłopek Małgorzata

ZSS im. J. Korczaka M-ce

00:58:59

K/NW

13

Kulików Joanna

Mysłowice

00:59:44

K/NW

14

Filewicz Zofia

ZSS im. J. Korczaka M-ce

01:01:40

K/NW

15

Więczkowska Oliwia

ZSS nr 10 Katowice

01:11:53

K/NW

16

Gaura Weronika

ZSS im. J. Korczaka M-ce

00:41:04

K/NW 2 Okr.

17

Gaura Anna

ZSS im. J. Korczaka M-ce

00:41:28

K/NW 2 Okr.

18

Wiesner Stanisława

Katowice

00:44:19

K/NW 2 Okr.

19

Sojka Wiktoria

ZSS nr 10 Katowice

00:44:32

K/NW 2 Okr.

20

Wojtaś Lucyna

Katowice

00:45:21

K/NW 2 Okr.

21

Marczak Alicja

Mysłowice

00:18:24

K 1 Okr.

22

Lubowiecka Barbara

Katowice

00:23:02

K/NW 1 Okr.

23

Trzpis Dominika

ZSS nr 10 Katowice

00:25:30

K/NW 1 Okr.

24

Borkowska Aleksandra

ZSS nr 10 Katowice

00:25:33

K/NW 2 Okr.

25

Krawczyk Natalia

ZSS nr 10 Katowice

00:25:33

K/NW

 

KLASYFIKACJA MUNDUROWA :

 

1

Kobak Krzysztof

Mysłowice

00:30:52

Sł.Mund.

2

Księżyk Jacek

Truchtacz Mysłowice

00:35:29

Sł.Mund.

 

KLASYFIKACJA TRUCHTACZY :

                                                                                                                                               

1

Stolecki Grzegorz

Truchtacz Mysłowice

00:28:18

 

2

Rogowicz Piotr

Truchtacz Mysłowice

00:28:33

 

3

Maciejewski Marek

Truchtacz Mysłowice

00:28:46

 

4

Staciwa Michał

Truchtacz Mysłowice

00:30:41

 

5

Siegmund Bogusław

Truchtacz Mysłowice

00:31:06

 

6

Szmigiel Dariusz

Truchtacz Mysłowice

00:31:14

 

7

Wieczorek Krzysztof

Truchtacz Mysłowice

00:33:40

 

8

Bromboszcz Karol

Truchtacz Mysłowice

00:35:14

 

9

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

00:48:00

K/NW

10

Cieśla Urszula

Truchtacz Mysłowice

00:57:08

K/NW

11

Księżyk Jacek

Truchtacz Mysłowice

00::

Sł.Mund.

12

Staciwa Kamil

Truchtacz Mysłowice

00:09:56

1 Okr.

13

Staciwa Jakub

Truchtacz Mysłowice

00:11:10

1 Okr.

LEGENDA:

  • I,II…VII – Ilość ukończonych zawodów
  • NW – Nordic Walking
  • CC – Canicross
  • K – Kobieta
  • Sł.Mund. – Kategoria branżowa – Służby Mundurowe
  •  (PB) – Do ukończonych zawodów, doliczono wynik Biegu Trzeciego „Polska Biega”
  • +(PB) – Do ukończonych zawodów, nie doliczono wyniku Biegu Trzeciego „Polska Biega”
  • 1 okr. – zawody ukończone na niepełnym dystansie, odpowiednio: 1 lub 2 okrążenia.
  • Jeśli w rubryce uwagi jest tylko cyfra rzymska (ilość ukończonych zawodów), oznacza to:  zwykły biegacz, mężczyzna, bez przynależności resortowej.

J.Ksi.

 

Komentarze   

 
+2 #1 Księżyk Jacek 2017-06-25 10:23
Pod poniższymi linkami dostępne są galerie z sobotnich zawodów:

https://photos.google.com/share/AF1QipPZkzOYuZcZwjwVQekV77vo2u-7KfeU4tJvvsuzUMb-PUJ4Ryk-zVPZCf_eWMMiOQ?key=ZVVhd29JWlQ0WlRoNE9Nb0Jna1dwV0llb0ZjcDZn

Autor: Stasiu Filuś

oraz:

https://goo.gl/photos/58dUunvDN7dbbipy7

Autor(ka): Ania Staciwa
Cytować
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack