Reklama

Niemożliwe nie istnieje

Niemożliwe nie istnieje

PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
Wpisany przez Jacek Księżyk   
niedziela, 24 września 2017 20:25

VIII PRZEŁAJOWE GRAND PRIX MYSŁOWIC

O PUCHAR TRUCHTACZA

BIEG PIĄTY – LETNI II

2017-09-23

alt

KLASYFIKACJA OPEN :

MIEJSCE

NAZWISKO, IMIĘ

KLUB / MIASTO

WYNIKI : BIEG VII

UWAGI

1

Szymczak Łukasz

Katowice

00:25:05

Sł.Mund.

2

Lacheta Kacper

Dąbrowa Górnicza

00:26:46

 

3

Kowalik Damian

UKS Chromik Mysłowice

00:26:57

 

4

Ochowicz Andrzej

KCH

00:27:01

 

5

Smaczyński Dariusz

SRS Aktywna Dąbrowa

00:27:47

 

6

Maciejewski Marek

Truchtacz Mysłowice

00:28:08

 

7

Rogowicz Piotr

Truchtacz Mysłowice

00:28:17

 

8

Walerowicz Maciej

Truchtacz Mysłowice

00:28:26

Sł.Mund.

9

Mikołajski Damian

Team Damiko

00:28:58

 

10

Gralak Adam

Lędziny

00:29:31

 

11

Stolecki Grzegorz

Truchtacz Mysłowice

00:29:47

 

12

Nowak Ewa

Mysłowice

00:30:28

K

13

Szmigiel Dariusz

Truchtacz Mysłowice

00:30:56

 

14

Kobak Krzysztof

Mysłowice

00:31:02

Sł.Mund.

15

Sroga Przemysław

Mysłowice

00:31:32

Sł.Mund.

16

Nogal Radosław

Mikołów

00:31:48

 

17

Siegmund Bogusław

Truchtacz Mysłowice

00:31:56

 

18

Grabowska Paulina

UKS Chromik Mysłowice

00:31:57

K

19

Nogal Leszek

Mikołów

00:32:40

 

20

Szklorz Sylwester

Katowice

00:32:58

Sł.Mund.

21

Wolański Rafał

Truchtacz Mysłowice

00:33:03

Sł.Mund.

22

Zasucha Grzegorz

Stowarzyszenie Puls Śląska

00:33:15

 

23

Suślik Sobiesław

Mysłowice

00:34:19

 

24

Litwin Sławomir

Pogoria Biega

00:34:34

Sł.Mund.

25

Kotara Grzegorz

Mysłowice

00:35:40

 

26

Nowak Agnieszka

Pogoria Biega

00:36:13

K/Sł.Mund.

27

Staciwa Michał

Truchtacz Mysłowice

00:36:55

 

28

Żebrowska Matylda

MKB nr 1

00:37:31

K

29

Wizner Czesław

Mysłowice

00:38:16

Sł.Mund.

30

Godek Beata

Truchtacz Mysłowice

00:39:53

K

31

Jarosz Marian

Truchtacz Mysłowice

00:40:15

 

32

Pajda Maria

Katowice

00:44:04

K/CC

33

Duda Krzysztof

Silesia Nordic Team

00:45:27

NW

34

Nowak Grzegorz

TKKF Saturn Czeladź

00:45:34

NW

35

Grajcar Adam

Gliwice

00:46:14

NW

36

Królikowska Gabriela

K.B. Józefinka

00:46:34

K

37

Barchanowski Wojciech

Harpagan Sosnowiec

00:49:23

NW

38

Barchanowska Lucyna

Harpagan Sosnowiec

00:49:58

K/NW

39

Witkowska Maria

Katowice

00:49:59

K/NW

40

Sagan Irena

40-latek Tychy

00:59:18

K/NW

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KLASYFIKACJA CANICROSS :

 

1

Pajda Maria

Katowice

00:44:04

K/CC

 

KLASYFIKACJA NORDIC WALKING :

 

1

Duda Krzysztof

Silesia Nordic Team

00:45:27

NW

2

Nowak Grzegorz

TKKF Saturn Czeladź

00:45:34

NW

3

Grajcar Adam

Gliwice

00:46:14

NW

4

Barchanowski Wojciech

Harpagan Sosnowiec

00:49:23

NW

5

Barchanowska Lucyna

Harpagan Sosnowiec

00:49:58

K/NW

6

Witkowska Maria

Katowice

00:49:59

K/NW

7

Sagan Irena

40-latek Tychy

00:59:18

K/NW

 

KLASYFIKACJA KOBIET :

 

1

Nowak Ewa

Mysłowice

00:30:28

K

2

Grabowska Paulina

UKS Chromik Mysłowice

00:31:57

K

3

Nowak Agnieszka

Pogoria Biega

00:36:13

K/Sł.Mund.

4

Żebrowska Matylda

MKB nr 1

00:37:31

K

5

Godek Beata

Truchtacz Mysłowice

00:39:53

K

6

Pajda Maria

Katowice

00:44:04

K/CC

7

Królikowska Gabriela

K.B. Józefinka

00:46:34

K

8

Barchanowska Lucyna

Harpagan Sosnowiec

00:49:58

K/NW

9

Witkowska Maria

Katowice

00:49:59

K/NW

10

Sagan Irena

40-latek Tychy

00:59:18

K/NW

 

KLASYFIKACJA MUNDUROWA :

 

1

Szymczak Łukasz

Katowice

00:25:05

Sł.Mund.

2

Walerowicz Maciej

Truchtacz Mysłowice

00:28:26

Sł.Mund.

3

Kobak Krzysztof

Mysłowice

00:31:02

Sł.Mund.

4

Sroga Przemysław

Mysłowice

00:31:32

Sł.Mund.

5

Szklorz Sylwester

Katowice

00:32:58

Sł.Mund.

6

Wolański Rafał

Truchtacz Mysłowice

00:33:03

Sł.Mund.

7

Litwin Sławomir

Pogoria Biega

00:34:34

Sł.Mund.

8

Nowak Agnieszka

Pogoria Biega

00:36:13

K/Sł.Mund.

9

Wizner Czesław

Mysłowice

00:38:16

Sł.Mund.

 

 

 

 

 

 

KLASYFIKACJA TRUCHTACZY :

                                                                                                                                               

1

Maciejewski Marek

Truchtacz Mysłowice

00:28:08

 

2

Rogowicz Piotr

Truchtacz Mysłowice

00:28:17

 

3

Walerowicz Maciej

Truchtacz Mysłowice

00:28:26

Sł.Mund.

4

Stolecki Grzegorz

Truchtacz Mysłowice

00:29:47

 

5

Szmigiel Dariusz

Truchtacz Mysłowice

00:30:56

 

6

Siegmund Bogusław

Truchtacz Mysłowice

00:31:56

 

7

Wolański Rafał

Truchtacz Mysłowice

00:33:03

Sł.Mund.

8

Staciwa Michał

Truchtacz Mysłowice

00:36:55

 

9

Godek Beata

Truchtacz Mysłowice

00:39:53

K

10

Jarosz Marian

Truchtacz Mysłowice

00:40:15

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

LEGENDA:

  • I,II…VII – Ilość ukończonych zawodów
  • NW – Nordic Walking
  • CC – Canicross
  • K – Kobieta
  • Sł.Mund. – Kategoria branżowa – Służby Mundurowe
  •  (PB) – Do ukończonych zawodów, doliczono wynik Biegu Trzeciego „Polska Biega”
  • +(PB) – Do ukończonych zawodów, nie doliczono wyniku Biegu Trzeciego „Polska Biega”
  • 1 okr. – zawody ukończone na niepełnym dystansie, odpowiednio: 1 lub 2 okrążenia.
  • Jeśli w rubryce uwagi jest tylko cyfra rzymska (ilość ukończonych zawodów), oznacza to:  zwykły biegacz, mężczyzna, bez przynależności resortowej.

J.Ksi.

 

Komentarze   

 
-2 #1 Księżyk Jacek 2017-09-25 21:01
Pod linkiem, dostępne są zdjęcia z Biegu V autorstwa Ani Staciwy :

https://photos.google.com/share/AF1QipPYlPPJfRkzKjx3IoCSH1pAmApa0raF8tzFC_ibSAy1wrqWqZkYwT85EmmEd6S9Wg?key=RXEzb2oyX3o5RTRXNnRnWlFvM1BQM2FkclpKaW9B

Miłego oglądania ;-)
Cytować
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack