Reklama

Niemożliwe nie istnieje

Niemożliwe nie istnieje

logo.jpg

Logowanie



Szukaj

Agora Profile

Not Available to Guests

Agorians Online

Now 7 guests online
Stworzone dzięki jVitals
PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 1
SłabyŚwietny 
Wpisany przez Jacek Księżyk   
poniedziałek, 16 października 2017 20:36

VIII PRZEŁAJOWE GRAND PRIX MYSŁOWIC

O PUCHAR TRUCHTACZA

WYNIKI PO CZTERECH BIEGACH

(Klasyfikacja nie uwzględnia BIEGU TRZECIEGO – POLSKA BIEGA!)

alt

KLASYFIKACJA OPEN :

Miejsce

NAZWISKO, IMIĘ

KLUB / MIASTO

WYNIK : I + II + IV + V

 

 

 

 

UWAGI

1

Lacheta Kacper

Dąbrowa Górnicza

01:48:33

IV

2

Rogowicz Piotr

Truchtacz Mysłowice

01:54:33

IV

3

Maciejewski Marek

Truchtacz Mysłowice

01:55:53

IV

4

Smaczyński Dariusz

SRS Aktywna Dąbrowa

01:58:10

IV

5

Mikołajski Damian

Team Damiko

01:58:28

IV

6

Kobak Krzysztof

Mysłowice

02:04:00

IV Sł.Mund.

7

Siegmund Bogusław

Truchtacz Mysłowice

02:07:45

IV

8

Nogal Leszek

Mikołów

02:11:40

IV

9

Grabowska Paulina

UKS Chromik Mysłowice

02:11:45

IV K

10

Staciwa Michał

Truchtacz Mysłowice

02:13:23

IV

11

Zasucha Grzegorz

Stowarzyszenie Puls Śląska

02:17:10

IV

12

Barchanowski Wojciech

Harpagan Sosnowiec

03:11:54

IV NW

13

Królikowski Mirosław

Katowice

03:15:17

IV NW

14

Barchanowska Lucyna

Harpagan Sosnowiec

03:22:42

IV K/NW

15

Ochowicz Andrzej

KCH

01:22:08

III

16

Lacheta Tomasz

Dąbrowa Górnicza

01:23:06

III

17

Proksa Robert

Mysłowice

01:27:04

III

18

Gralak Adam

Lędziny

01:28:45

III

19

Stolecki Grzegorz

Truchtacz Mysłowice

01:29:15

III

20

Nogal Radosław

Mikołów

01:34:07

III

21

Szmigiel Dariusz

Truchtacz Mysłowice

01:35:19

III

22

Szklorz Sylwester

Katowice

01:36:38

III Sł.Mund.

23

Wolański Rafał

Truchtacz Mysłowice

01:40:32

III Sł.Mund.

24

Wieczorek Krzysztof

Truchtacz Mysłowice

01:43:39

III

25

Litwin Sławomir

Pogoria Biega

01:45:27

III Sł.Mund.

26

Suślik Sobiesław

Mysłowice

01:47:35

III

27

Kotara Grzegorz

Mysłowice

01:48:39

III

28

Księżyk Jacek

Truchtacz Mysłowice

01:52:29

III Sł.Mund.

29

Bromboszcz Karol

Truchtacz Mysłowice

01:53:31

III

30

Żebrowska Matylda

MKB nr 1

01:57:40

III K

31

Pendolski Franciszek

KB Józefinka Katowice

02:01:49

III

32

Legomiński Werner

Truchtacz Mysłowice

02:05:50

III

33

Nowak Grzegorz

TKKF Saturn Czeladź

02:15:38

III NW

34

Duda Krzysztof

Silesia Nordic Team

02:16:18

III NW

35

Wasilewska Barbara

Katowice

02:50:01

III K/NW

36

Lubowiecki Adam

Katowice

03:03:31

III NW

37

Sagan Irena

40-latek Tychy

03:03:34

III K/NW

38

Pilis Janusz

Mikołów

01:01:24

II

39

Kuraszewski Klaudiusz

Mysłowice

01:01:49

II

40

Tymiec Przemysław

MKB nr 1

01:03:22

II

41

Idzikowska Angelika

Świętochłowice

01:05:28

II K

42

Szelest Barbara

MKB nr 1

01:06:01

II K

43

Kulików Sławomir

Mysłowice

01:09:26

II

44

Sroga Przemysław

Mysłowice

01:10:54

II Sł.Mund.

45

Wencel Zbigniew

Świętochłowice

01:14:43

II

46

Baluch Adam

Katowice

01:15:58

II

47

Proksa Wojciech

Mysłowice

01:16:37

II

48

Wizner Czesław

Mysłowice

01:18:40

II Sł.Mund.

49

Węgler Zbigniew

Sosnowiec

01:27:43

II

50

Mlaskawa Edward

Zabrze

01:33:13

II

51

Maciuk Bronisław

Stadion Śląski

01:37:22

II NW

52

Augustyn Anna

ADS Masna Krytyczna

01:43:14

II K

53

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

01:45:20

II K/NW

54

Augustyńska Aleksandra

ZSS im. J. Korczaka M-ce

01:46:17

II K

55

Witkowska Maria

Katowice

01:47:19

II K/NW

56

Gaura Karolina

ZSS im. J. Korczaka M-ce

01:59:32

II K/NW

57

Wencel Klaudia

ZSS nr 10 Katowice

02:18:12

II K/NW

58

Zięcina Maciej

ADS Masna Krytyczna

00:25:28

I

59

Smoleń Jarosław

AZS UŚ Katowice

00:27:15

I

60

Sokołowski Marek

Alpin Sport Team

00:28:05

I

61

Drybczewski Daniel

MKB nr 1

00:28:16

I

62

Pytel Janusz

Sokół Zakopane

00:29:04

I Sł.Mund.

63

Lisowski Adam

Mysłowice

00:29:24

I

64

Palczewski Przemysław

Mysłowice

00:29:31

I

65

Dudzik Zenon

Katowice

00:30:59

I

66

Kania Damian

MKB nr 1

00:31:23

I

67

Oleksy Krzysztof

ADS Masna Krytyczna

00:31:43

I

68

Turek Rafał

Będzin

00:32:10

I

69

Kolonko Mirosław

Goggle Pae Team

00:33:22

I CC

70

Kowalski Piotr

Truchtacz Mysłowice

00:34:00

I

71

Orlicki Stanisław

Rudze

00:34:27

I

72

Zakrzewska Natalia

UKS Chromik Mysłowice

00:35:01

I K

73

Katan Tomasz

Mysłowice

00:36:01

I

74

Wartok Mariusz

Mysłowice

00:37:47

I

75

Kania Agnieszka

MKB nr 1

00:38:14

I K

76

Augustyn Grzegorz

Blok Aktywni Razem

00:38:41

I

77

Orzechowski Adam

MKB nr 1

00:39:01

I

78

Kolonko Justyna

Goggle Pae Team

00:39:14

I K

79

Książek Andrzej

Mysłowice

00:39:52

I

80

Szczerba Andrzej

Kaziki Kazimierz Górniczy

00:40:38

I Sł.Mund.

81

Janiec Tomasz

Chełmek

00:40:56

I Sł.Mund.

82

Rekieć Kaja

Dąbrowa Górnicza

00:41:05

I K

83

Glanowski Zenon

TKKF Saturn Czeladź

00:41:17

I

84

Szatniewska Agnieszka

Owocowa Kraina

00:41:47

I K

85

Górka Piotr

GKM MotoCross M-ce

00:42:54

I

86

Orzechowska Iwona

MKB nr 1

00:47:12

I K

87

Świerc Krzysztof

MojaCukrzyca.pl

00:47:42

I NW

88

Buława Ewa

Mysłowice

00:48:52

I K/Sł.Mund.

89

Barchanowski Adam

Zagłębie Sosnowiec

00:53:20

I NW

90

Thomalla Bogdan

Silesia Nordic Team

00:55:30

I

91

Kopeć Bożena

Truchtacz Mysłowice

00:58:18

I K/NW

92

Sagan Marian

40-latek Tychy

00:58:40

I NW

93

Siekiera Tomasz

ZSS nr 10 Katowice

01:06:38

I NW

94

Kindla Ewelina

ZSS nr 10 Katowice

01:11:03

I K/NW

 

KLASYFIKACJA CANICROSS :

1

Kolonko Mirosław

Goggle Pae Team

00:33:22

I CC

 

KLASYFIKACJA NORDIC WALKING :

1

Barchanowski Wojciech

Harpagan Sosnowiec

03:11:54

IV NW

2

Królikowski Mirosław

Katowice

03:15:17

IV NW

3

Barchanowska Lucyna

Harpagan Sosnowiec

03:22:42

IV K/NW

4

Nowak Grzegorz

TKKF Saturn Czeladź

02:15:38

III NW

5

Duda Krzysztof

Silesia Nordic Team

02:16:18

III NW

6

Wasilewska Barbara

Katowice

02:50:01

III K/NW

7

Lubowiecki Adam

Katowice

03:03:31

III NW

8

Sagan Irena

40-latek Tychy

03:03:34

III K/NW

9

Maciuk Bronisław

Stadion Śląski

01:37:22

II NW

10

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

01:45:20

II K/NW

11

Witkowska Maria

Katowice

01:47:19

II K/NW

12

Gaura Karolina

ZSS im. J. Korczaka M-ce

01:59:32

II K/NW

13

Wencel Klaudia

ZSS nr 10 Katowice

02:18:12

II K/NW

14

Świerc Krzysztof

MojaCukrzyca.pl

00:47:42

I NW

15

Barchanowski Adam

Zagłębie Sosnowiec

00:53:20

I NW

16

Kopeć Bożena

Truchtacz Mysłowice

00:58:18

I K/NW

17

Sagan Marian

40-latek Tychy

00:58:40

I NW

18

Siekiera Tomasz

ZSS nr 10 Katowice

01:06:38

I NW

19

Kindla Ewelina

ZSS nr 10 Katowice

01:11:03

I K/NW

 

KLASYFIKACJA KOBIET :

1

Grabowska Paulina

UKS Chromik Mysłowice

02:11:45

IV K

2

Barchanowska Lucyna

Harpagan Sosnowiec

03:22:42

IV K/NW

3

Żebrowska Matylda

MKB nr 1

01:57:40

III K

4

Wasilewska Barbara

Katowice

02:50:01

III K/NW

5

Sagan Irena

40-latek Tychy

03:03:34

III K/NW

6

Idzikowska Angelika

Świętochłowice

01:05:28

II K

7

Szelest Barbara

MKB nr 1

01:06:01

II K

8

Augustyn Anna

ADS Masna Krytyczna

01:43:14

II K

9

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

01:45:20

II K/NW

10

Augustyńska Aleksandra

ZSS im. J. Korczaka M-ce

01:46:17

II K

11

Witkowska Maria

Katowice

01:47:19

II K/NW

12

Gaura Karolina

ZSS im. J. Korczaka M-ce

01:59:32

II K/NW

13

Wencel Klaudia

ZSS nr 10 Katowice

02:18:12

II K/NW

14

Zakrzewska Natalia

UKS Chromik Mysłowice

00:35:01

I K

15

Kania Agnieszka

MKB nr 1

00:38:14

I K

16

Kolonko Justyna

Goggle Pae Team

00:39:14

I K

17

Rekieć Kaja

Dąbrowa Górnicza

00:41:05

I K

18

Szatniewska Agnieszka

Owocowa Kraina

00:41:47

I K

19

Orzechowska Iwona

MKB nr 1

00:47:12

I K

20

Buława Ewa

Mysłowice

00:48:52

I K/Sł.Mund.

21

Kopeć Bożena

Truchtacz Mysłowice

00:58:18

I K/NW

22

Kindla Ewelina

ZSS nr 10 Katowice

01:11:03

I K/NW

 

KLASYFIKACJA MUNDUROWA :

1

Kobak Krzysztof

Mysłowice

02:04:00

IV Sł.Mund.

2

Szklorz Sylwester

Katowice

01:36:38

III Sł.Mund.

3

Wolański Rafał

Truchtacz Mysłowice

01:40:32

III Sł.Mund.

4

Litwin Sławomir

Pogoria Biega

01:45:27

III Sł.Mund.

5

Księżyk Jacek

Truchtacz Mysłowice

01:52:29

III Sł.Mund.

6

Sroga Przemysław

Mysłowice

01:10:54

II Sł.Mund.

7

Wizner Czesław

Mysłowice

01:18:40

II Sł.Mund.

8

Pytel Janusz

Sokół Zakopane

00:29:04

I Sł.Mund.

9

Szczerba Andrzej

Kaziki Kazimierz Górniczy

00:40:38

I Sł.Mund.

10

Janiec Tomasz

Chełmek

00:40:56

I Sł.Mund.

11

Buława Ewa

Mysłowice

00:48:52

I K/Sł.Mund.

 

KLASYFIKACJA TRUCHTACZY :

1

Rogowicz Piotr

Truchtacz Mysłowice

01:54:33

IV

2

Maciejewski Marek

Truchtacz Mysłowice

01:55:53

IV

3

Siegmund Bogusław

Truchtacz Mysłowice

02:07:45

IV

4

Staciwa Michał

Truchtacz Mysłowice

02:13:23

IV

5

Stolecki Grzegorz

Truchtacz Mysłowice

01:29:15

III

6

Szmigiel Dariusz

Truchtacz Mysłowice

01:35:19

III

7

Wolański Rafał

Truchtacz Mysłowice

01:40:32

III Sł.Mund.

8

Wieczorek Krzysztof

Truchtacz Mysłowice

01:43:39

III

9

Księżyk Jacek

Truchtacz Mysłowice

01:52:29

III Sł.Mund.

10

Bromboszcz Karol

Truchtacz Mysłowice

01:53:31

III

11

Legomiński Werner

Truchtacz Mysłowice

02:05:50

III

12

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

01:45:20

II K/NW

13

Kowalski Piotr

Truchtacz Mysłowice

00:34:00

I

14

Kopeć Bożena

Truchtacz Mysłowice

00:58:18

I K/NW

LEGENDA:

  • I,II…VI – Ilość ukończonych zawodów
  • NW – Nordic Walking
  • CC – Canicross
  • K – Kobieta
  • Sł.Mund. – Kategoria branżowa – Służby Mundurowe
  • Truchtacz - Kategoria Klubowa
  • (PB) – Do ukończonych zawodów, doliczono wynik Biegu Trzeciego „Polska Biega”
  • +(PB) – Do ukończonych zawodów, nie doliczono wyniku Biegu Trzeciego „Polska Biega”
  • 1 okr. – zawody ukończone na niepełnym dystansie, odpowiednio: 1 lub 2 okrążenia.
  • Jeśli w rubryce uwagi jest tylko cyfra rzymska (ilość ukończonych zawodów), oznacza to:  zwykły biegacz, mężczyzna, bez przynależności resortowej.

J.Ksi.

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack