Reklama

Niemożliwe nie istnieje

Niemożliwe nie istnieje

logo.jpg

Logowanie



Szukaj

Agora Profile

Not Available to Guests

Agorians Online

Now 2 guests online
Stworzone dzięki jVitals
PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
Wpisany przez Jacek Księżyk   
niedziela, 22 października 2017 15:56

VIII PRZEŁAJOWE GRAND PRIX MYSŁOWIC

O PUCHAR TRUCHTACZA

BIEG SZÓSTY - JESIENNY

2017-10-21

alt

KLASYFIKACJA OPEN :

MIEJSCE

NAZWISKO, IMIĘ

KLUB / MIASTO

WYNIKI : BIEG VII

UWAGI

1

Kapała Patrycja

AZS AWF Katowice

00:24:57

K

2

Lacheta Kacper

Dąbrowa Górnicza

00:25:56

 

3

Ochowicz Andrzej

KCH

00:26:04

 

4

Zbąski Bartłomiej

KRS TKKF Jastrząb R Śl

00:26:10

 

5

Lacheta Tomasz

Dąbrowa Górnicza

00:26:17

 

6

Pytel Janusz

Sokół  Zakopane

00:26:29

Sł.Mund.

7

Grocholewski Włodzimierz

Truchtacz Mysłowice

00:27:06

 

8

Smaczyński Dariusz

SRS Aktywna Dąbrowa

00:27:10

 

9

Mikołajski Damian

Team Damiko

00:27:18

 

10

Nogal Radosław

Mikołów

00:27:21

 

11

Kania Damian

MKB nr 1

00:28:16

 

12

Rogowicz Piotr

Truchtacz Mysłowice

00:28:24

 

13

Gralak Adam

Lędziny

00:28:47

 

14

Proksa Robert

Mysłowice

00:28:49

 

15

Staciwa Michał

Truchtacz Mysłowice

00:28:54

 

16

Plich Andrzej

MKB nr 1

00:28:57

 

17

Gos Barbara

Mysłowice

00:28:59

K

18

Stolecki Grzegorz

Truchtacz Mysłowice

00:29:05

 

19

Pilis Janusz

Mikołów

00:29:58

 

20

Idzikowski Adam

Świętochłowice

00:30:12

CC

21

Szklorz Sylwester

Katowice

00:30:20

Sł.Mund.

22

Nowak Ewa

Mysłowice

00:30:26

K

23

Szmigiel Dariusz

Truchtacz Mysłowice

00:30:29

 

24

Kobak Krzysztof

Mysłowice

00:30:48

Sł.Mund.

25

Dwornik Piotr

Gibkie Patyki

00:30:52

 

26

Idzikowska Angelika

Świętochłowice

00:31:11

K

27

Rak Michał

Mysłowice

00:31:21

Sł.Mund.

28

Helios Dominik

UKS Bonito Murcki

00:31:40

 

29

Nogal Leszek

Mikołów

00:31:55

 

30

Zasucha Grzegorz

Stowarzyszenie Puls Śląska

00:32:02

 

31

Morawska Julia

Truchtacz Mysłowice

00:32:05

K

32

Grabowska Paulina

UKS Chromik Mysłowice

00:32:08

K

33

Siegmund Bogusław

Truchtacz Mysłowice

00:32:21

 

34

Kolonko Mirosław

Goggle Pae Team

00:32:31

CC

35

Staciwa Kamil

Truchtacz Mysłowice

00:32:32

 

36

Kulików Sławomir

Mysłowice

00:33:01

 

37

Sroka Szymon

Mysłowice

00:33:05

 

38

Glanowski Zenon

TKKF Saturn Czeladź

00:33:16

 

39

Litwin Sławomir

Pogoria Biega

00:33:18

Sł.Mund.

40

Staciwa Jakub

Truchtacz Mysłowice

00:33:18

 

41

Suślik Sobiesław

Mysłowice

00:33:23

 

42

Kotara Grzegorz

Mysłowice

00:34:05

 

43

Wartok Mariusz

Mysłowice

00:34:23

 

44

Legomiński Werner

Truchtacz Mysłowice

00:34:35

 

45

Baluch Adam

Katowice

00:34:37

 

46

Kolonko Justyna

Goggle Pae Team

00:35:39

K

47

Harrison Claire

Truchtacz Mysłowice

00:36:00

K

48

Szymski Marian

Truchtacz Mysłowice

00:36:03

 

49

Bruź Bojan

Mysłowice

00:36:58

Sł.Mund.

50

Kowalski Maciej

Sosnowiec

00:37:38

Sł.Mund.

51

Wencel Zbigniew

Świętochłowice

00:37:53

 

52

Żebrowska Matylda

MKB nr 1

00:38:09

K

53

Wizner Czesław

Mysłowice

00:38:43

Sł.Mund.

54

Godek Beata

Truchtacz Mysłowice

00:38:50

K

55

Dąbrowski Ireneusz

Zabrze

00:40:02

 

56

Jarosz Marian

Truchtacz Mysłowice

00:42:15

 

57

Królikowska Gabriela

K.B. Józefinka

00:42:34

K

58

Węgler Zbigniew

Sosnowiec

00:43:37

 

58

Duda Krzysztof

Silesia Nordic Team

00:44:07

NW

60

Nowak Grzegorz

TKKF Saturn Czeladź

00:44:07

NW

61

Świerc Krzysztof

Mojacukrzyca.pl

00:45:47

NW

62

Maciuk Bronisław

Stadion Śląski

00:46:03

NW

63

Wilk Tadeusz

Sosnowiec

00:47:05

NW

64

Królikowski Mirosław

Katowice

00:47:11

NW

65

Staszewski Henryk

Gibkie Patyki

00:47:21

NW

66

Barchanowska Lucyna

Harpagan Sosnowiec

00:48:46

K/NW

67

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

00:49:16

K/NW

68

Koziarz Roman

Stadion Śląski

00:49:52

NW

69

Sagan Marian

40-latek Tychy

00:50:10

NW

70

Thomalla Bogdan

Silesia Nordic Team

00:51:57

NW

71

Tamioła Grażyna

Stadion Śląski

00:52:20

K/NW

72

Koziarz Jadwiga

Stadion Śląski

00:54:01

K/NW

73

Milczyński Marek

Mysłowice

00:54:33

NW

74

Szczepaniuk Robert

Stadion Śląski

00:54:39

NW

75

Maciuk Helena

Stadion Śląski

00:55:52

K/NW

76

Sagan Irena

40-latek Tychy

00:56:15

K/NW

77

Kulików Joanna

Mysłowice

00:58:48

K/NW

78

Paszyńska Ewa

Katowice

00:58:48

K/NW

79

Cieśla Urszula

Truchtacz Mysłowice

00:58:48

K/NW

80

Lubowiecki Adam

Katowice

00:58:48

NW

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

REKREACJA (Niepełny Dystans)

81

Kuczmierczyk Iwona

Katowice

00:24:37

K/NW 1 Okr.

82

Lubowiecka Barbara

Katowice

00:24:37

K/NW 1 Okr.

 

KLASYFIKACJA CANICROSS :

 

1

Idzikowski Adam

Świętochłowice

00:30:12

CC

2

Kolonko Mirosław

Goggle Pae Team

00:32:31

CC

 

KLASYFIKACJA NORDIC WALKING :

 

1

Duda Krzysztof

Silesia Nordic Team

00:44:07

NW

2

Nowak Grzegorz

TKKF Saturn Czeladź

00:44:07

NW

3

Świerc Krzysztof

Mojacukrzyca.pl

00:45:47

NW

4

Maciuk Bronisław

Stadion Śląski

00:46:03

NW

5

Wilk Tadeusz

Sosnowiec

00:47:05

NW

6

Królikowski Mirosław

Katowice

00:47:11

NW

7

Staszewski Henryk

Gibkie Patyki

00:47:21

NW

8

Barchanowska Lucyna

Harpagan Sosnowiec

00:48:46

K/NW

9

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

00:49:16

K/NW

10

Koziarz Roman

Stadion Śląski

00:49:52

NW

11

Sagan Marian

40-latek Tychy

00:50:10

NW

12

Thomalla Bogdan

Silesia Nordic Team

00:51:57

NW

13

Tamioła Grażyna

Stadion Śląski

00:52:20

K/NW

14

Koziarz Jadwiga

Stadion Śląski

00:54:01

K/NW

15

Milczyński Marek

Mysłowice

00:54:33

NW

16

Szczepaniuk Robert

Stadion Śląski

00:54:39

NW

17

Maciuk Helena

Stadion Śląski

00:55:52

K/NW

18

Sagan Irena

40-latek Tychy

00:56:15

K/NW

19

Kulików Joanna

Mysłowice

00:58:48

K/NW

20

Paszyńska Ewa

Katowice

00:58:48

K/NW

21

Cieśla Urszula

Truchtacz Mysłowice

00:58:48

K/NW

22

Lubowiecki Adam

Katowice

00:58:48

NW

23

Kuczmierczyk Iwona

Katowice

00:24:37

K/NW 1 Okr.

24

Lubowiecka Barbara

Katowice

00:24:37

K/NW 1 Okr.

 

KLASYFIKACJA KOBIET :

 

1

Kapała Patrycja

AZS AWF Katowice

00:24:57

K

2

Gos Barbara

Mysłowice

00:28:59

K

3

Nowak Ewa

Mysłowice

00:30:26

K

4

Idzikowska Angelika

Świętochłowice

00:31:11

 

5

Morawska Julia

Truchtacz Mysłowice

00:32:05

K

6

Grabowska Paulina

UKS Chromik Mysłowice

00:32:08

K

7

Kolonko Justyna

Goggle Pae Team

00:35:39

K

8

Harrison Claire

Truchtacz Mysłowice

00:36:00

K

9

Żebrowska Matylda

MKB nr 1

00:38:09

K

10

Godek Beata

Truchtacz Mysłowice

00:38:50

K

11

Królikowska Gabriela

K.B. Józefinka

00:42:34

K

12

Barchanowska Lucyna

Harpagan Sosnowiec

00:48:46

K/NW

13

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

00:49:16

K/NW

14

Tamioła Grażyna

Stadion Śląski

00:52:20

K/NW

15

Koziarz Jadwiga

Stadion Śląski

00:54:01

K/NW

16

Maciuk Helena

Stadion Śląski

00:55:52

K/NW

17

Sagan Irena

40-latek Tychy

00:56:15

K/NW

18

Kulików Joanna

Mysłowice

00:58:48

K/NW

19

Paszyńska Ewa

Katowice

00:58:48

K/NW

20

Cieśla Urszula

Truchtacz Mysłowice

00:58:48

K/NW

22

Kuczmierczyk Iwona

Katowice

00:24:37

K/NW 1 Okr.

23

Lubowiecka Barbara

Katowice

00:24:37

K/NW 1 Okr.

 

KLASYFIKACJA MUNDUROWA :

 

1

Pytel Janusz

Sokół  Zakopane

00:26:29

Sł.Mund.

2

Szklorz Sylwester

Katowice

00:30:20

Sł.Mund.

3

Kobak Krzysztof

Mysłowice

00:30:48

Sł.Mund.

4

Rak Michał

Mysłowice

00:31:21

Sł.Mund.

5

Litwin Sławomir

Pogoria Biega

00:33:18

Sł.Mund.

6

Bruź Bojan

Mysłowice

00:36:58

Sł.Mund.

7

Kowalski Maciej

Sosnowiec

00:37:38

Sł.Mund.

8

Wizner Czesław

Mysłowice

00:38:43

Sł.Mund.

 

 

 

 

 

 

KLASYFIKACJA TRUCHTACZY :

                                                                                                                                               

1

Grocholewski Włodzimierz

Truchtacz Mysłowice

00:27:06

 

2

Rogowicz Piotr

Truchtacz Mysłowice

00:28:24

 

3

Staciwa Michał

Truchtacz Mysłowice

00:28:54

 

4

Stolecki Grzegorz

Truchtacz Mysłowice

00:29:05

 

5

Szmigiel Dariusz

Truchtacz Mysłowice

00:30:27

 

6

Morawska Julia

Truchtacz Mysłowice

00:32:05

K

7

Siegmund Bogusław

Truchtacz Mysłowice

00:32:21

 

8

Staciwa Kamil

Truchtacz Mysłowice

00:32:32

 

9

Staciwa Jakub

Truchtacz Mysłowice

00:33:18

 

10

Legomiński Werner

Truchtacz Mysłowice

00:34:35

 

11

Harrison Claire

Truchtacz Mysłowice

00:36:00

K

12

Szymski Marian

Truchtacz Mysłowice

00:36:03

 

13

Godek Beata

Truchtacz Mysłowice

00:38:50

K

14

Jarosz Marian

Truchtacz Mysłowice

00:42:15

 

15

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

00:49:16

K/NW

16

Cieśla Urszula

Truchtacz Mysłowice

00:58:48

K/NW

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

LEGENDA:

  • I,II…VII – Ilość ukończonych zawodów
  • NW – Nordic Walking
  • CC – Canicross
  • K – Kobieta
  • Sł.Mund. – Kategoria branżowa – Służby Mundurowe
  •  (PB) – Do ukończonych zawodów, doliczono wynik Biegu Trzeciego „Polska Biega”
  • +(PB) – Do ukończonych zawodów, nie doliczono wyniku Biegu Trzeciego „Polska Biega”
  • 1 okr. – zawody ukończone na niepełnym dystansie, odpowiednio: 1 lub 2 okrążenia.
  • Jeśli w rubryce uwagi jest tylko cyfra rzymska (ilość ukończonych zawodów), oznacza to:  zwykły biegacz, mężczyzna, bez przynależności resortowej.

J.Ksi.

Poprawiony: niedziela, 29 października 2017 20:11
 

Komentarze   

 
0 #2 Księżyk Jacek 2017-10-22 16:17
Link do galerii autorstwa Andrzeja Cieśli:

https://photos.google.com/share/AF1QipOWJmf6UFJewQwIC70QxtSNYnBbyHuFqpq3FMcb_HvQnc-e7KjJ5c8p9nPOWGKliQ?key=cW1zS083OVZwTTlveHhOTldOWmU2MGhhdUdWaG5R
Cytować
 
 
0 #1 Księżyk Jacek 2017-10-22 15:58
Link do galerii autorstwa Ani Staciwy:

https://photos.app.goo.gl/2U7d1q0QYWntV9qn2
Cytować
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack