Reklama

Niemożliwe nie istnieje

Niemożliwe nie istnieje

sponsorzy.jpg

Logowanie



Sonda

Jak oceniasz naszą stronę?
 

Szukaj

Licznik

Użytkownicy na stronie

Naszą witrynę przegląda teraz 74 gości i 1 użytkownik 
  • princksi68

Agora Profile

Not Available to Guests

Agorians Online

Naszą witrynę przegląda teraz 1 użytkownik 
i 1 gość 
Stworzone dzięki jVitals
Wpisany przez Jacek Księżyk   
sobota, 18 listopada 2017 16:05

VIII PRZEŁAJOWE GRAND PRIX MYSŁOWIC

O PUCHAR TRUCHTACZA

WYNIKI PO PIĘCIU BIEGACH

(Klasyfikacja nie uwzględnia BIEGU TRZECIEGO – POLSKA BIEGA!)

alt

KLASYFIKACJA OPEN :

Miejsce

NAZWISKO, IMIĘ

KLUB / MIASTO

WYNIK : I + II +

IV + V + VI

UWAGI

 

1

Lacheta Kacper

Dąbrowa Górnicza

02:14:29

V

2

Rogowicz Piotr

Truchtacz Mysłowice

02:22:57

V

3

Smaczyński Dariusz

SRS Aktywna Dąbrowa

02:25:20

V

4

Mikołajski Damian

Team Damiko

02:25:46

V

5

Kobak Krzysztof

Mysłowice

02:34:48

V Sł.Mund.

6

Siegmund Bogusław

Truchtacz Mysłowice

02:40:06

V

7

Staciwa Michał

Truchtacz Mysłowice

02:42:17

V

8

Nogal Leszek

Mikołów

02:42:35

V

9

Grabowska Paulina

UKS Chromik Mysłowice

02:43:53

V K

10

Zasucha Grzegorz

Stowarzyszenie Puls Śląska

02:49:12

V

11

Królikowski Mirosław

Katowice

04:02:28

V NW

12

Barchanowska Lucyna

Harpagan Sosnowiec

04:11:28

V K/NW

13

Ochowicz Andrzej

KCH

01:48:12

IV

14

Lacheta Tomasz

Dąbrowa Górnicza

01:49:23

IV

15

Maciejewski Marek

Truchtacz Mysłowice

01:55:53

IV

15

Proksa Robert

Mysłowice

01:55:53

IV

15

Gralak Adam

Lędziny

01:57:32

IV

18

Stolecki Grzegorz

Truchtacz Mysłowice

01:58:20

IV

19

Nogal Radosław

Mikołów

02:01:28

IV

20

Szmigiel Dariusz

Truchtacz Mysłowice

02:05:48

IV

21

Szklorz Sylwester

Katowice

02:06:58

IV Sł.Mund.

22

Litwin Sławomir

Pogoria Biega

02:18:45

IV Sł.Mund.

23

Suślik Sobiesław

Mysłowice

02:20:58

IV

24

Kotara Grzegorz

Mysłowice

02:22:44

IV

25

Żebrowska Matylda

MKB nr 1

02:35:49

IV K

26

Legomiński Werner

Truchtacz Mysłowice

02:40:25

IV

27

Nowak Grzegorz

TKKF Saturn Czeladź

02:59:45

IV NW

28

Duda Krzysztof

Silesia Nordic Team

03:00:25

IV NW

29

Barchanowski Wojciech

Harpagan Sosnowiec

03:11:54

IV NW

30

Sagan Irena

40-latek Tychy

03:59:49

IV K/NW

31

Lubowiecki Adam

Katowice

04:02:19

IV NW

32

Pilis Janusz

Mikołów

01:31:22

III

33

Idzikowska Angelika

Świętochłowice

01:36:39

III K

34

Wolański Rafał

Truchtacz Mysłowice

01:40:32

III Sł.Mund.

35

Kulików Sławomir

Mysłowice

01:42:27

III

36

Wieczorek Krzysztof

Truchtacz Mysłowice

01:43:39

III

37

Baluch Adam

Katowice

01:50:35

III

38

Księżyk Jacek

Truchtacz Mysłowice

01:52:29

III Sł.Mund.

39

Wencel Zbigniew

Świętochłowice

01:52:36

III

40

Bromboszcz Karol

Truchtacz Mysłowice

01:53:31

III

41

Wizner Czesław

Mysłowice

01:57:23

III Sł.Mund.

42

Pendolski Franciszek

KB Józefinka Katowice

02:01:49

III

43

Węgler Zbigniew

Sosnowiec

02:11:20

III

44

Maciuk Bronisław

Stadion Śląski

02:23:25

III NW

45

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

02:34:36

III K/NW

46

Wasilewska Barbara

Katowice

02:50:01

III K/NW

47

Świerc Krzysztof

MojaCukrzyca.pl

00:33:29

II NW

48

Pytel Janusz

Sokół Zakopane

00:55:33

II Sł.Mund.

49

Kania Damian

MKB nr 1

00:59:39

II

50

Kuraszewski Klaudiusz

Mysłowice

01:01:49

II

51

Tymiec Przemysław

MKB nr 1

01:03:22

II

52

Kolonko Mirosław

Goggle Pae Team

01:05:53

II CC

53

Szelest Barbara

MKB nr 1

01:06:01

II K

54

Sroga Przemysław

Mysłowice

01:10:54

II Sł.Mund.

55

Wartok Mariusz

Mysłowice

01:12:10

II

56

Glanowski Zenon

TKKF Saturn Czeladź

01:14:33

II

57

Kolonko Justyna

Goggle Pae Team

01:14:53

II K

58

Proksa Wojciech

Mysłowice

01:16:37

II

58

Mlaskawa Edward

Zabrze

01:33:13

II

60

Augustyn Anna

ADS Masna Krytyczna

01:43:14

II K

61

Augustyńska Aleksandra

ZSS im. J. Korczaka M-ce

01:46:17

II K

62

Witkowska Maria

Katowice

01:47:19

II K/NW

63

Thomalla Bogdan

Silesia Nordic Team

01:47:27

II

64

Sagan Marian

40-latek Tychy

01:48:50

II NW

65

Gaura Karolina

ZSS im. J. Korczaka M-ce

01:59:32

II K/NW

66

Wencel Klaudia

ZSS nr 10 Katowice

02:18:12

II K/NW

67

Zięcina Maciej

ADS Masna Krytyczna

00:25:28

I

68

Smoleń Jarosław

AZS UŚ Katowice

00:27:15

I

69

Sokołowski Marek

Alpin Sport Team

00:28:05

I

70

Drybczewski Daniel

MKB nr 1

00:28:16

I

71

Lisowski Adam

Mysłowice

00:29:24

I

72

Palczewski Przemysław

Mysłowice

00:29:31

I

73

Dudzik Zenon

Katowice

00:30:59

I

74

Oleksy Krzysztof

ADS Masna Krytyczna

00:31:43

I

75

Turek Rafał

Będzin

00:32:10

I

76

Kowalski Piotr

Truchtacz Mysłowice

00:34:00

I

77

Orlicki Stanisław

Rudze

00:34:27

I

78

Zakrzewska Natalia

UKS Chromik Mysłowice

00:35:01

I K

79

Katan Tomasz

Mysłowice

00:36:01

I

80

Kania Agnieszka

MKB nr 1

00:38:14

I K

81

Augustyn Grzegorz

Blok Aktywni Razem

00:38:41

I

82

Orzechowski Adam

MKB nr 1

00:39:01

I

83

Książek Andrzej

Mysłowice

00:39:52

I

84

Szczerba Andrzej

Kaziki Kazimierz Górniczy

00:40:38

I Sł.Mund.

85

Janiec Tomasz

Chełmek

00:40:56

I Sł.Mund.

86

Rekieć Kaja

Dąbrowa Górnicza

00:41:05

I K

87

Szatniewska Agnieszka

Owocowa Kraina

00:41:47

I K

88

Górka Piotr

GKM MotoCross M-ce

00:42:54

I

89

Orzechowska Iwona

MKB nr 1

00:47:12

I K

90

Buława Ewa

Mysłowice

00:48:52

I K/Sł.Mund.

91

Barchanowski Adam

Zagłębie Sosnowiec

00:53:20

I NW

92

Kopeć Bożena

Truchtacz Mysłowice

00:58:18

I K/NW

93

Siekiera Tomasz

ZSS nr 10 Katowice

01:06:38

I NW

94

Kindla Ewelina

ZSS nr 10 Katowice

01:11:03

I K/NW

 

KLASYFIKACJA CANICROSS :

1

Kolonko Mirosław

Goggle Pae Team

01:05:53

II CC

 

KLASYFIKACJA NORDIC WALKING :

1

Królikowski Mirosław

Katowice

04:02:28

V NW

2

Barchanowska Lucyna

Harpagan Sosnowiec

04:11:28

V K/NW

3

Nowak Grzegorz

TKKF Saturn Czeladź

02:59:45

IV NW

4

Duda Krzysztof

Silesia Nordic Team

03:00:25

IV NW

5

Barchanowski Wojciech

Harpagan Sosnowiec

03:11:54

IV NW

6

Sagan Irena

40-latek Tychy

03:59:49

IV K/NW

7

Lubowiecki Adam

Katowice

04:02:19

IV NW

8

Maciuk Bronisław

Stadion Śląski

02:23:25

III NW

9

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

02:34:36

III K/NW

10

Wasilewska Barbara

Katowice

02:50:01

III K/NW

11

Świerc Krzysztof

MojaCukrzyca.pl

00:33:29

II NW

12

Witkowska Maria

Katowice

01:47:19

II K/NW

13

Sagan Marian

40-latek Tychy

01:48:50

II NW

14

Gaura Karolina

ZSS im. J. Korczaka M-ce

01:59:32

II K/NW

15

Wencel Klaudia

ZSS nr 10 Katowice

02:18:12

II K/NW

16

Barchanowski Adam

Zagłębie Sosnowiec

00:53:20

I NW

17

Kopeć Bożena

Truchtacz Mysłowice

00:58:18

I K/NW

18

Siekiera Tomasz

ZSS nr 10 Katowice

01:06:38

I NW

19

Kindla Ewelina

ZSS nr 10 Katowice

01:11:03

I K/NW

 

KLASYFIKACJA KOBIET :

1

Grabowska Paulina

UKS Chromik Mysłowice

02:43:53

V K

2

Żebrowska Matylda

MKB nr 1

02:35:49

IV K

3

Barchanowska Lucyna

Harpagan Sosnowiec

04:11:28

V K/NW

4

Sagan Irena

40-latek Tychy

03:59:49

IV K/NW

5

Idzikowska Angelika

Świętochłowice

01:36:39

III K

6

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

02:34:36

III K/NW

7

Wasilewska Barbara

Katowice

02:50:01

III K/NW

8

Szelest Barbara

MKB nr 1

01:06:01

II K

9

Kolonko Justyna

Goggle Pae Team

01:14:53

II K

10

Augustyn Anna

ADS Masna Krytyczna

01:43:14

II K

11

Augustyńska Aleksandra

ZSS im. J. Korczaka M-ce

01:46:17

II K

12

Witkowska Maria

Katowice

01:47:19

II K/NW

13

Gaura Karolina

ZSS im. J. Korczaka M-ce

01:59:32

II K/NW

14

Wencel Klaudia

ZSS nr 10 Katowice

02:18:12

II K/NW

15

Zakrzewska Natalia

UKS Chromik Mysłowice

00:35:01

I K

16

Kania Agnieszka

MKB nr 1

00:38:14

I K

17

Rekieć Kaja

Dąbrowa Górnicza

00:41:05

I K

18

Szatniewska Agnieszka

Owocowa Kraina

00:41:47

I K

19

Orzechowska Iwona

MKB nr 1

00:47:12

I K

20

Buława Ewa

Mysłowice

00:48:52

I K/Sł.Mund.

21

Kopeć Bożena

Truchtacz Mysłowice

00:58:18

I K/NW

22

Kindla Ewelina

ZSS nr 10 Katowice

01:11:03

I K/NW

 

KLASYFIKACJA MUNDUROWA :

1

Kobak Krzysztof

Mysłowice

02:34:48

V Sł.Mund.

2

Szklorz Sylwester

Katowice

02:06:58

IV Sł.Mund.

3

Litwin Sławomir

Pogoria Biega

02:18:45

IV Sł.Mund.

4

Wolański Rafał

Truchtacz Mysłowice

01:40:32

III Sł.Mund.

5

Księżyk Jacek

Truchtacz Mysłowice

01:52:29

III Sł.Mund.

6

Wizner Czesław

Mysłowice

01:57:23

III Sł.Mund.

7

Pytel Janusz

Sokół Zakopane

00:55:33

II Sł.Mund.

8

Sroga Przemysław

Mysłowice

01:10:54

II Sł.Mund.

9

Szczerba Andrzej

Kaziki Kazimierz Górniczy

00:40:38

I Sł.Mund.

10

Janiec Tomasz

Chełmek

00:40:56

I Sł.Mund.

11

Buława Ewa

Mysłowice

00:48:52

I K/Sł.Mund.

 

KLASYFIKACJA TRUCHTACZY :

1

Rogowicz Piotr

Truchtacz Mysłowice

02:22:57

V

2

Siegmund Bogusław

Truchtacz Mysłowice

02:40:06

V

3

Staciwa Michał

Truchtacz Mysłowice

02:42:17

V

4

Maciejewski Marek

Truchtacz Mysłowice

01:55:53

IV

5

Stolecki Grzegorz

Truchtacz Mysłowice

01:58:20

IV

6

Szmigiel Dariusz

Truchtacz Mysłowice

02:05:48

IV

7

Legomiński Werner

Truchtacz Mysłowice

02:40:25

IV

8

Wolański Rafał

Truchtacz Mysłowice

01:40:32

III Sł.Mund.

9

Wieczorek Krzysztof

Truchtacz Mysłowice

01:43:39

III

10

Księżyk Jacek

Truchtacz Mysłowice

01:52:29

III Sł.Mund.

11

Bromboszcz Karol

Truchtacz Mysłowice

01:53:31

III

12

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

02:34:36

III K/NW

13

Kowalski Piotr

Truchtacz Mysłowice

00:34:00

I

14

Kopeć Bożena

Truchtacz Mysłowice

00:58:18

I K/NW

LEGENDA:

  • I,II…VI – Ilość ukończonych zawodów
  • NW – Nordic Walking
  • CC – Canicross
  • K – Kobieta
  • Sł.Mund. – Kategoria branżowa – Służby Mundurowe
  • Truchtacz - Kategoria Klubowa
  • (PB) – Do ukończonych zawodów, doliczono wynik Biegu Trzeciego „Polska Biega”
  • +(PB) – Do ukończonych zawodów, nie doliczono wyniku Biegu Trzeciego „Polska Biega”
  • 1 okr. – zawody ukończone na niepełnym dystansie, odpowiednio: 1 lub 2 okrążenia.
  • Jeśli w rubryce uwagi jest tylko cyfra rzymska (ilość ukończonych zawodów), oznacza to:  zwykły biegacz, mężczyzna, bez przynależności resortowej.

J.Ksi.

foto: Ania Staciwa

 

Poprawiony: sobota, 18 listopada 2017 16:08
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack