Reklama

Niemożliwe nie istnieje

Niemożliwe nie istnieje

logo.jpg

Logowanie



Sonda

Jak oceniasz naszą stronę?
 

Szukaj

Licznik

Użytkownicy na stronie

Naszą witrynę przegląda teraz 76 gości i 1 użytkownik 
  • princksi68

Agora Profile

Not Available to Guests

Agorians Online

Naszą witrynę przegląda teraz 1 użytkownik 
i 1 gość 
Stworzone dzięki jVitals
Wpisany przez Jacek Księżyk   
sobota, 18 listopada 2017 16:11

VIII PRZEŁAJOWE GRAND PRIX MYSŁOWIC

O PUCHAR TRUCHTACZA

WYNIKI PO SZEŚCIU BIEGACH

(Klasyfikacja z uwzględnieniem BIEGU TRZECIEGO – POLSKA BIEGA!)

alt

KLASYFIKACJA OPEN :

Miejsce

NAZWISKO, IMIĘ

KLUB / MIASTO

WYNIK : I + II + III

+ IV + V + VI

UWAGI

1

Ochowicz Andrzej

KCH

02:14:14

V(PB)

2

Lacheta Kacper

Dąbrowa Górnicza

02:14:29

V+(PB)

3

Lacheta Tomasz

Dąbrowa Górnicza

02:15:37

V(PB)

4

Rogowicz Piotr

Truchtacz Mysłowice

02:22:57

V+(PB)

5

Maciejewski Marek

Truchtacz Mysłowice

02:24:14

V(PB)

6

Smaczyński Dariusz

SRS Aktywna Dąbrowa

02:25:20

V+(PB)

7

Mikołajski Damian

Team Damiko

02:25:46

V+(PB)

8

Gralak Adam

Lędziny

02:26:03

V(PB)

9

Stolecki Grzegorz

Truchtacz Mysłowice

02:27:38

V (PB)

10

Kobak Krzysztof

Mysłowice

02:34:48

V Sł.Mund.+(PB)

11

Szmigiel Dariusz

Truchtacz Mysłowice

02:36:39

V(PB)

12

Szklorz Sylwester

Katowice

02:36:52

V Sł.Mund.(PB)

13

Siegmund Bogusław

Truchtacz Mysłowice

02:40:06

V+(PB)

14

Staciwa Michał

Truchtacz Mysłowice

02:42:17

V+(PB)

15

Nogal Leszek

Mikołów

02:43:35

V

15

Grabowska Paulina

UKS Chromik Mysłowice

02:43:53

V K+(PB)

15

Zasucha Grzegorz

Stowarzyszenie Puls Śląska

02:49:12

V+(PB)

18

Suślik Sobiesław

Mysłowice

02:54:25

V(PB)

19

Kotara Grzegorz

Mysłowice

02:58:50

V(PB)

20

Żebrowska Matylda

MKB nr 1

03:13:33

V K(PB)

21

Duda Krzysztof

Silesia Nordic Team

03:45:48

V NW(PB)

22

Barchanowski Wojciech

Harpagan Sosnowiec

03:58:01

V NW(PB)

23

Królikowski Mirosław

Katowice

04:02:56

V NW+(PB)

24

Barchanowska Lucyna

Harpagan Sosnowiec

04:11:28

V K/NW+(PB)

25

Sagan Irena

40-latek Tychy

04:55:16

V K/NW(PB)

26

Lubowiecki Adam

Katowice

05:01:55

V NW(PB)

27

Proksa Robert

Mysłowice

01:55:53

IV

28

Pilis Janusz

Mikołów

02:00:25

IV(PB)

29

Nogal Radosław

Mikołów

02:01:28

IV

30

Idzikowska Angelika

Świętochłowice

02:07:45

IV K (PB)

31

Wolański Rafał

Truchtacz Mysłowice

02:12:50

IV Sł.Mund. (PB)

32

Wieczorek Krzysztof

Truchtacz Mysłowice

02:16:40

IV (PB)

33

Litwin Sławomir

Pogoria Biega

02:18:45

IV Sł.Mund.

34

Baluch Adam

Katowice

02:26:34

IV(PB)

35

Bromboszcz Karol

Truchtacz Mysłowice

02:28:05

IV(PB)

36

Wizner Czesław

Mysłowice

02:37:03

IV Sł.Mund. (PB)

37

Legomiński Werner

Truchtacz Mysłowice

02:40:25

IV

38

Pendolski Franciszek

KB Józefinka Katowice

02:42:54

IV(PB)

39

Węgler Zbigniew

Sosnowiec

02:54:26

IV(PB)

40

Nowak Grzegorz

TKKF Saturn Czeladź

02:59:45

IV NW

41

Maciuk Bronisław

Stadion Śląski

03:09:51

IV NW(PB)

42

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

03:21:57

IV K/NW (PB)

43

Pytel Janusz

Sokół Zakopane

01:22:06

III Sł.Mund. (PB)

44

Kania Damian

MKB nr 1

01:28:29

III(PB)

45

Tymiec Przemysław

MKB nr 1

01:32:52

III(PB)

46

Kolonko Mirosław

Goggle Pae Team

01:35:11

III CC(PB)

47

Szelest Barbara

MKB nr 1

01:36:50

III K (PB)

48

Kulików Sławomir

Mysłowice

01:42:27

III

49

Glanowski Zenon

TKKF Saturn Czeladź

01:47:33

III (PB)

50

Wartok Mariusz

Mysłowice

01:47:45

III(PB)

51

Kolonko Justyna

Goggle Pae Team

01:48:13

III K(PB)

52

Księżyk Jacek

Truchtacz Mysłowice

01:52:29

III Sł.Mund.

53

Wencel Zbigniew

Świętochłowice

01:52:36

III

54

Witkowska Maria

Katowice

02:37:20

III K/NW (PB)

55

Sagan Marian

40-latek Tychy

02:38:05

III NW(PB)

56

Wasilewska Barbara

Katowice

02:50:01

III K/NW

57

Palczewski Przemysław

Mysłowice

00:56:19

II(PB)

58

Kuraszewski Klaudiusz

Mysłowice

01:01:49

II

58

Sroga Przemysław

Mysłowice

01:10:54

II Sł.Mund.

60

Kania Agnieszka

MKB nr 1

01:12:10

II K (PB)

61

Orzechowski Adam

MKB nr 1

01:15:55

II(PB)

62

Proksa Wojciech

Mysłowice

01:16:37

II

63

Rekieć Kaja

Dąbrowa Górnicza

01:16:52

II K(PB)

64

Górka Piotr

GKM MotoCross M-ce

01:21:51

II(PB)

65

Mlaskawa Edward

Zabrze

01:33:13

II

66

Świerc Krzysztof

MojaCukrzyca.pl

01:33:29

II NW

67

Augustyn Anna

ADS Masna Krytyczna

01:43:14

II K

68

Augustyńska Aleksandra

ZSS im. J. Korczaka M-ce

01:46:17

II K

69

Thomalla Bogdan

Silesia Nordic Team

01:47:27

II

70

Gaura Karolina

ZSS im. J. Korczaka M-ce

01:59:32

II K/NW

71

Wencel Klaudia

ZSS nr 10 Katowice

02:18:12

II K/NW

72

Zięcina Maciej

ADS Masna Krytyczna

00:25:28

I

73

Smoleń Jarosław

AZS UŚ Katowice

00:27:15

I

74

Sokołowski Marek

Alpin Sport Team

00:28:05

I

75

Drybczewski Daniel

MKB nr 1

00:28:16

I

76

Lisowski Adam

Mysłowice

00:29:24

I

77

Dudzik Zenon

Katowice

00:30:59

I

78

Oleksy Krzysztof

ADS Masna Krytyczna

00:31:43

I

79

Turek Rafał

Będzin

00:32:10

I

80

Kowalski Piotr

Truchtacz Mysłowice

00:34:00

I

81

Orlicki Stanisław

Rudze

00:34:27

I

82

Zakrzewska Natalia

UKS Chromik Mysłowice

00:35:01

I K

83

Katan Tomasz

Mysłowice

00:36:01

I

84

Augustyn Grzegorz

Blok Aktywni Razem

00:38:41

I

85

Książek Andrzej

Mysłowice

00:39:52

I

86

Szczerba Andrzej

Kaziki Kazimierz Górniczy

00:40:38

I Sł.Mund.

87

Janiec Tomasz

Chełmek

00:40:56

I Sł.Mund.

88

Szatniewska Agnieszka

Owocowa Kraina

00:41:47

I K

89

Orzechowska Iwona

MKB nr 1

00:47:12

I K

90

Buława Ewa

Mysłowice

00:48:52

I K/Sł.Mund.

91

Barchanowski Adam

Zagłębie Sosnowiec

00:53:20

I NW

92

Kopeć Bożena

Truchtacz Mysłowice

00:58:18

I K/NW

93

Siekiera Tomasz

ZSS nr 10 Katowice

01:06:38

I NW

94

Kindla Ewelina

ZSS nr 10 Katowice

01:11:03

I K/NW

 

KLASYFIKACJA CANICROSS :

1

Kolonko Mirosław

Goggle Pae Team

01:35:11

III CC(PB)

 

KLASYFIKACJA NORDIC WALKING :

1

Duda Krzysztof

Silesia Nordic Team

03:45:58

V NW(PB)

2

Barchanowski Wojciech

Harpagan Sosnowiec

03:58:01

V NW(PB)

3

Królikowski Mirosław

Katowice

04:02:28

V NW+(PB)

4

Barchanowska Lucyna

Harpagan Sosnowiec

04:11:28

V K/NW+(PB)

5

Sagan Irena

40-latek Tychy

04:55:16

V K/NW(PB)

6

Lubowiecki Adam

Katowice

05:01:55

V NW(PB)

7

Nowak Grzegorz

TKKF Saturn Czeladź

02:59:45

IV NW

8

Maciuk Bronisław

Stadion Śląski

03:09:51

IV NW(PB)

9

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

03:21:57

IV K/NW (PB)

10

Witkowska Maria

Katowice

02:37:20

III K/NW (PB)

11

Sagan Marian

40-latek Tychy

02:38:05

III NW(PB)

12

Wasilewska Barbara

Katowice

02:50:01

III K/NW

13

Gaura Karolina

ZSS im. J. Korczaka M-ce

01:59:32

II K/NW

14

Wencel Klaudia

ZSS nr 10 Katowice

02:18:12

II K/NW

15

Barchanowski Adam

Zagłębie Sosnowiec

00:53:20

I NW

16

Kopeć Bożena

Truchtacz Mysłowice

00:58:18

I K/NW

17

Siekiera Tomasz

ZSS nr 10 Katowice

01:06:38

I NW

18

Kindla Ewelina

ZSS nr 10 Katowice

01:11:03

I K/NW

19

Świerc Krzysztof

MojaCukrzyca.pl

00:33:29

II NW

 

KLASYFIKACJA KOBIET :

1

Grabowska Paulina

UKS Chromik Mysłowice

02:43:53

V K+(PB)

2

Żebrowska Matylda

MKB nr 1

03:13:33

V K(PB)

3

Barchanowska Lucyna

Harpagan Sosnowiec

04:11:28

V K/NW+(PB)

4

Sagan Irena

40-latek Tychy

04:55:16

V K/NW(PB)

5

Idzikowska Angelika

Świętochłowice

02:07:45

IV K (PB)

6

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

03:21:57

IV K/NW (PB)

7

Szelest Barbara

MKB nr 1

01:36:50

III K (PB)

8

Kolonko Justyna

Goggle Pae Team

01:48:13

III K(PB)

9

Witkowska Maria

Katowice

02:37:20

III K/NW (PB)

10

Wasilewska Barbara

Katowice

02:50:01

III K/NW

11

Kania Agnieszka

MKB nr 1

01:12:10

II K (PB)

12

Rekieć Kaja

Dąbrowa Górnicza

01:16:52

II K(PB)

13

Augustyn Anna

ADS Masna Krytyczna

01:43:14

II K

14

Augustyńska Aleksandra

ZSS im. J. Korczaka M-ce

01:46:17

II K

15

Gaura Karolina

ZSS im. J. Korczaka M-ce

01:59:32

II K/NW

16

Wencel Klaudia

ZSS nr 10 Katowice

02:18:12

II K/NW

17

Zakrzewska Natalia

UKS Chromik Mysłowice

00:35:01

I K

18

Szatniewska Agnieszka

Owocowa Kraina

00:41:47

I K

19

Orzechowska Iwona

MKB nr 1

00:47:12

I K

20

Buława Ewa

Mysłowice

00:48:52

I K/Sł.Mund.

21

Kopeć Bożena

Truchtacz Mysłowice

00:58:18

I K/NW

22

Kindla Ewelina

ZSS nr 10 Katowice

01:11:03

I K/NW

 

KLASYFIKACJA MUNDUROWA :

1

Kobak Krzysztof

Mysłowice

02:34:48

V Sł.Mund.+(PB)

2

Szklorz Sylwester

Katowice

02:36:51

V Sł.Mund.(PB)

3

Wolański Rafał

Truchtacz Mysłowice

02:12:50

IV Sł.Mund. (PB)

4

Litwin Sławomir

Pogoria Biega

02:18:45

IV Sł.Mund.

5

Wizner Czesław

Mysłowice

02:37:03

IV Sł.Mund. (PB)

6

Pytel Janusz

Sokół Zakopane

01:22:06

III Sł.Mund. (PB)

7

Księżyk Jacek

Truchtacz Mysłowice

01:52:29

III Sł.Mund.

8

Sroga Przemysław

Mysłowice

01:10:54

II Sł.Mund.

9

Szczerba Andrzej

Kaziki Kazimierz Górniczy

00:40:38

I Sł.Mund.

10

Janiec Tomasz

Chełmek

00:40:56

I Sł.Mund.

11

Buława Ewa

Mysłowice

00:48:52

I K/Sł.Mund.

 

KLASYFIKACJA TRUCHTACZY :

1

Rogowicz Piotr

Truchtacz Mysłowice

02:22:57

V+(PB)

2

Maciejewski Marek

Truchtacz Mysłowice

02:24:14

V(PB)

3

Stolecki Grzegorz

Truchtacz Mysłowice

02:27:38

V+(PB)

4

Szmigiel Dariusz

Truchtacz Mysłowice

02:35:39

V(PB)

5

Siegmund Bogusław

Truchtacz Mysłowice

02:40:06

V+(PB)

6

Staciwa Michał

Truchtacz Mysłowice

02:42:17

V+(PB)

7

Wolański Rafał

Truchtacz Mysłowice

02:12:50

IV Sł.Mund. (PB)

8

Wieczorek Krzysztof

Truchtacz Mysłowice

02:16:40

IV (PB)

9

Bromboszcz Karol

Truchtacz Mysłowice

02:28:05

IV(PB)

10

Legomiński Werner

Truchtacz Mysłowice

02:40:25

IV

11

Jastrzębska Ewa

Truchtacz Mysłowice

03:21:57

IV K/NW (PB)

12

Księżyk Jacek

Truchtacz Mysłowice

01:52:29

III Sł.Mund.

13

Kowalski Piotr

Truchtacz Mysłowice

00:34:00

I

14

Kopeć Bożena

Truchtacz Mysłowice

00:58:18

I K/NW

LEGENDA:

  • I,II…VI – Ilość ukończonych zawodów
  • NW – Nordic Walking
  • CC – Canicross
  • K – Kobieta
  • Sł.Mund. – Kategoria branżowa – Służby Mundurowe
  • Truchtacz - Kategoria Klubowa
  • (PB) – Do ukończonych zawodów, doliczono wynik Biegu Trzeciego „Polska Biega”
  • +(PB) – Do ukończonych zawodów, nie doliczono wyniku Biegu Trzeciego „Polska Biega”
  • 1 okr. – zawody ukończone na niepełnym dystansie, odpowiednio: 1 lub 2 okrążenia.
  • Jeśli w rubryce uwagi jest tylko cyfra rzymska (ilość ukończonych zawodów), oznacza to:  zwykły biegacz, mężczyzna, bez przynależności resortowej.

J.Ksi.

foto: Ania Staciwa

 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack